estenglv
WAP version
Login form
62 km
32 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 23 Oct 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Jõulumäe Rattamaraton (Estonian Cup 2014 8. etapp)
Aeg 06.09.2014
Koht Jõulumäe EST
Spordiala Jalgrattasport
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 1068 Sorokin Dimitriy 02:24:57 1
2 6 Maasikmets Alges Amps - Extreme Sport 02:25:26 1
3 1 Austa Caspar A&T Sport Team 02:25:27 2
4 8 Suur Ivo Thule Opel ProTeam 02:25:38 3
5 23 Valvas Vahur Rein Taaramäe Rattaklubi 02:26:52 4
6 11 Oras Allan Arctic Sport Club 02:26:55 5
7 40 Neemela Tarmo Amps - Extreme Sport 02:26:55 2
8 16 Ainsalu Markku Thule Opel ProTeam 02:27:15 6
9 4 Nõmmela Aksel Redbike 02:27:34 1
10 3 Pütsep Erki Redbike 02:27:52 7
11 24 Öpik Oliver Thule Opel ProTeam 02:28:01 3
12 20 Selder Taavi Thule Opel ProTeam 02:28:01 8
13 30 Ottender Sten-Erik Redbike 02:28:22 1
14 31 Palm Tõnno A&T Sport Team 02:28:31 4
15 19 Kattai Kaupo Amps - Extreme Sport 02:28:55 5
16 28 Kannimäe Viljar Thule Opel ProTeam 02:29:01 9
17 42 Krusemann Magnus A&T Sport Team 02:29:01 10
18 55 Veski Tanel Amps - Extreme Sport 02:29:30 11
19 39 Sala Raivo Olybet/Specialized 02:30:02 6
20 38 Erikson Toomas Redbike 02:30:02 12
21 22 Saarnits Sten Sportland Bottecchia Team 02:30:18 2
22 53 Põldma Mirko RR Siplased / Laada Cafe 02:30:20 13
23 49 Balgabaev Ravshan InFocus 02:30:21 7
24 51 Tõnisson Tiimo Porter Racing 02:30:28 8
25 18 Olle Raul A&T Sport Team 02:30:34 9
26 12 Puu Henno A&T Sport Team 02:30:45 10
27 36 Rebane Meelis A&T Sport Team 02:30:53 11
28 126 Markss Reinis 02:31:09 14
29 9 Kodanipork Raido Arctic Sport Club 02:31:21 12
30 45 Kukk Erki Olybet/Specialized 02:31:21 13
31 1067 Alitis Uldis 02:32:00 15
32 60 Nõlvik Lasse Arctic Sport Club 02:32:19 14
33 13 Hallop Greg A&T Sport Team 02:32:20 3
34 58 Pajur Rivo Thule Opel ProTeam 02:32:38 16
35 17 Johanson Kristjan Viljandi Rattaklubi Noored 02:32:42 2
36 25 Saar Raido Arctic Sport Club 02:32:46 17
37 48 Lehto Tiit 02:32:54 15
38 77 Nassar Martin Viljandi Suusaklubi 02:32:59 4
39 1036 Roskoss Janis 02:33:43 16
40 14 Schumann Riivo Amps - Extreme Sport 02:33:57 18
41 83 Savisikk Kristjan Raadio Uuno Cycling Team 02:34:01 19
42 7 Tarvis Peeter Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 02:34:04 5
43 10 Tamkõrv Helmet Amps - Extreme Sport 02:34:07 20
44 50 Mõttus Tarmo HAWAII EXPRESS team 02:34:28 17
45 92 Poopuu Peeter X-Sport/Artec Elekter 02:34:42 21
46 86 Kirsipuu Tiit Spordipartner 02:34:57 22
47 74 Raja Aigar Omniva Spordiklubi* 02:35:08 23
48 64 Vendelin Karl-Arnold Amserv/ City Spa Team 02:36:11 3
49 65 Nõmm Raivo Peloton/Powerbar 02:36:19 24
50 82 Laanela Danek 02:36:37 25
51 63 Hallik Margus S-Sportas Lithuania 02:36:46 26
52 352 Saar Sander 02:37:03 6
53 62 Kollo Madis Thule Opel ProTeam II 02:37:12 27
54 139 Laine Mihkel CC Rota Mobilis 02:38:01 28
55 94 Vsivtsev Vladimir investment agency 02:38:02 29
56 99 Kallari Taimar ASTRO BALTICS 02:38:03 18
57 93 Sildvee Rainer Omniva Spordiklubi 02:38:29 30
58 97 Kaasik-Aaslav Henri Amps - Extreme Sport 02:38:29 19
59 66 Kull Andre CC Rota Mobilis 02:38:36 31
60 149 Uuk Aimur 02:38:38 1
61 100 Ridamäe Aivar Arctic Sport Club 02:38:45 20
62 120 Sigus Marko Arctic Sport Club 02:38:54 21
63 168 Hallop Gven A&T Sport Team II 02:39:15 32
64 89 Rätsep Ain Spordipartner 02:39:18 22
65 195 Kolessov Jevgeni InFocus 02:39:23 33
66 111 Elling Toomas Redbike 2 02:39:31 34
67 101 Lepik Toomas ASTRO BALTICS 02:39:50 35
68 61 Raadom Erik A&T Sport Team II 02:39:57 36
69 84 Post Margo Püha Loomaaed 02:40:05 37
70 76 Nook Reimo 02:40:25 23
71 144 Koolmeister Siim Thule Opel ProTeam II 02:40:26 38
72 87 Hussar Aimar A&T Sport Team II 02:40:48 39
73 161 Ennok Tarmo Raadio Uuno Cycling Team 02:40:49 24
74 128 Sala Arvo Onninen 02:41:07 25
75 127 Jõgi Allan Püha Loomaaed 02:41:17 40
76 169 Sinisalu Ever 02:41:18 41
77 59 Suppi Ahti Vooremaa Centrum Rattabaas I 02:41:25 42
78 80 Rosenthal Reiko Rein Taaramäe Rattaklubi 02:41:46 43
79 137 Kivilo Henrik AC Racing 02:41:54 44
80 174 Pihl Henry 02:42:08 45
81 116 Pungar Rainer Mehikoorma Avatud Noorteklubi 02:42:23 46
82 96 Kollo Andres Estanc 02:42:41 47
83 186 Strazdins Rego 02:42:47 26
84 141 Lillemets Tanel A&T Sport Team III 02:42:52 48
85 114 Israel Olavi A&T Sport Team III 02:43:00 27
86 165 Rünk Ain RR Siplased / Laada Cafe 02:43:10 28
87 163 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 02:43:11 29
88 143 Linnus Sander Sportland Bottecchia Team 02:43:15 49
89 134 Hussar Kaidar A&T Sport Team II 02:43:15 30
90 241 Lepp Emeri 02:43:28 50
91 122 Viksne Martins 02:43:28 51
92 69 Parv Martin Alpter 02:43:28 52
93 172 Sikk Matis SJK Viiking 02:43:28 53
94 133 Toome Roland RR Siplased / Laada Cafe 02:43:34 31
95 167 Pukk Andre RR Siplased / Laada Cafe 02:43:35 54
96 147 Orlovski Tiit Eesti Energia Spordiklubi 02:43:45 55
97 98 Teder Rinaldo Valga Rattaklubi 02:43:52 56
98 105 Lill Aali 02:43:54 57
99 130 Sügis Harri Spordipartner 02:44:00 2
100 79 Kushnir Aleksei Spordipartner 02:44:09 58
101 148 Pilv Ivar Onninen 02:44:09 32
102 146 Adusoo Jaanus Actual Print 02:44:10 33
103 2 Schultz Silver Peloton/Powerbar 02:44:16 59
104 220 Pilv Meelis Actual Print 02:44:21 60
105 140 Reiska Alar Haanja Rattaklubi 02:44:27 3
106 81 Niit Robi Hauka Veloklubi 02:44:29 4
107 136 Kruuser Karel Hawaii Express 02:44:44 61
108 162 Epner Indrek Vanamõisa SK 02:44:44 34
109 156 Kübar Rene Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 02:44:50 62
110 190 Pill Rein A&T Sport Team III 02:44:54 35
111 200 Krull Kaupo Sportland Bottecchia Team 02:44:55 63
112 102 Nirgi Sten Eric RR Siplased / Later 02:44:57 5
113 157 Maarits Andres Coffee In 02:45:04 36
114 90 Veri Aivar Jõelähtme Singel 02:45:10 37
115 197 Harand Allan Thule Opel ProTeam II 02:45:23 64
116 103 Vähi Markus Koriks-Fiiber OY 02:45:45 65
117 314 Soo Veiko 02:46:07 38
118 178 Pallas Helari Spordipartner 02:46:19 66
119 154 Tupits Ivo RR Siplased / Later 02:46:29 39
120 153 Saareoks Janek Tervisesport 02:46:32 67
121 251 Kazainis Viesturs 02:46:45 4
122 238 Põldmaa Alo Simuna SK / Talukartul.ee 02:46:45 68
123 367 Tukia Margus 02:47:21 40
124 199 Utar Urmo Sportland Bottecchia Team 02:47:25 69
125 247 Tsvetkov Sander 02:47:26 6
126 124 Koppel Kristjan Thule Opel ProTeam II 02:47:38 70
127 232 Artel Veiko DSV Spordiklubi MTÜ 02:47:44 41
128 1020 Varik Viljar Scania Eesti 02:48:07 71
129 233 Anier Aivo 02:48:13 72
130 184 Nurmsalu Rain Spordiklubi IKS 02:48:20 42
131 293 Haavandi Allan 02:48:35 73
132 266 Romandi Arvi Alavere Spordiklubi 02:48:38 74
133 179 Koik Lauri 02:48:39 75
134 210 Reiljan Kuldar velo clubbers 02:48:42 5
135 264 Albri Kalev X-Sport/Artec Elekter 02:48:59 76
136 223 Mees Janar 02:49:06 43
137 259 Kivirüüt Margus Simuna SK / Talukartul.ee 02:49:12 77
138 145 Lipp Aivar A&T Sport Team II 02:49:23 44
139 221 Kaur Väino SK KALJU RATTATIIM 02:49:26 45
140 173 Õun Valdur 02:49:30 46
141 57 Kivistik Gert Amserv/ City Spa Team 02:49:38 7
142 224 Grossmann Genry Amserv/ City Spa Team 02:49:38 78
143 270 Piire Aare MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 02:49:47 47
144 207 Steinburg Greete Purustaja Giant Team/Rakke 02:49:47 1
145 183 Leer Janek CC Rota Mobilis 02:49:55 79
146 208 Nurm Asko Porter Racing 02:49:58 80
147 316 Rohtla Kaspar X-Sport/Artec Elekter 02:50:00 81
148 286 Martinov Urmas 02:50:00 48
149 280 Suluste Jüri 02:50:03 6
150 150 Küüt Märt Spordipartner 02:50:23 82
151 323 Haruoja Marko 02:50:24 49
152 307 Mäestu Jarek Tartu Rulluisuklubi 02:50:39 83
153 189 Kurvits Erko SK Keremeister 02:50:44 84
154 164 Sild Ivo 02:50:45 50
155 132 Petrovits Üllar JK Paralepa 02:51:04 51
156 248 Pani Marek 02:51:08 52
157 278 Nõgel Tõnis 02:51:28 85
158 211 Rohtma Valdek Costa Bicicleta 02:52:13 86
159 394 Paju Jaanus 02:52:17 87
160 180 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 02:52:29 53
161 365 Lüüsalu Villu Rattahullud 02:52:30 54
162 319 Nõmtak Sven-Erik Westline Team 02:52:42 55
163 216 Ehrberg Liisa Peloton/Classic 02:52:53 2
164 142 Sildvee Jörgen Peloton/Powerbar 02:52:54 88
165 155 Neemela Kristian Peloton/Powerbar 02:52:55 8
166 37 Ronimois Mihkel Peloton/Powerbar 02:52:58 89
167 225 Tamm Bruno CC Rota Mobilis 02:53:08 56
168 398 Ebras Kristo Tervisesport 02:53:12 90
169 104 Palu Indrek Vennad-Dahl Pro 02:53:21 91
170 298 Michelson Erki Võidu Mekk 02:53:23 92
171 204 Kivi Margo 02:53:27 93
172 135 Suurna Sander Rein Taaramäe Rattaklubi 02:53:34 94
173 219 Kondaev Denis Onninen 02:53:34 95
174 277 Kalda Toomas Kaitseväe logistikakeskus 02:53:40 96
175 294 Kimmel Raiko SK KALJU RATTATIIM 02:53:41 97
176 379 Järvsoo Janno SK KALJU RATTATIIM 02:54:14 57
177 315 Kaldre Raul Porter Racing 02:54:18 58
178 234 Uibokand Janelle Peloton/Classic 02:54:20 1
179 271 Tammistu Andrus 02:54:22 98
180 263 Ever Riho 02:54:28 59
181 321 Tiismaa Toomas 02:54:34 60
182 171 Matvejev Madis SK Vargamäe 02:54:39 99
183 256 Einroos Raino CC Rota Mobilis* 02:54:39 61
184 481 Meltsov Martin 02:54:44 100
185 392 Jõeleht Elmo Carfic 02:54:44 101
186 215 Vaab Ivar RR Siplased / Later 02:54:50 102
187 222 Varik Marko CC REKORD 02:55:03 103
188 209 Kriis Viljar A&T Sport Team II 02:55:07 104
189 252 Padumäe Vaido Rimi Cycling Team 02:55:09 105
190 324 Soojärv Andres Kulgur Team 02:55:09 106
191 276 Rebas Raido Tabasalu 02:55:13 62
192 302 Ebber Andrus RR Siplased / Later 02:55:14 63
193 345 Jool Urmas Onninen 02:55:14 7
194 236 Õunmaa Iiris Sparta Thule naiskond 02:55:20 2
195 351 Vahesaar Vallo 02:55:25 107
196 301 Aas Andres IITEE Spordiklubi 02:55:28 108
197 288 Ositis Dzintars 02:55:41 64
198 330 Ufeld Indrek 02:55:56 109
199 261 Rusovitš Dmitri Sparta Rattagrupp 02:56:07 110
200 297 Ester Indrek Kose AMK ct 02:56:38 111
201 187 Prii Paavo ABB Spordiklubi 02:56:43 112
202 191 Danilas Meelis Fixus VIP Team 02:56:45 65
203 1035 Sala Alar 02:56:51 113
204 308 Kärsten Argo 02:57:07 114
205 214 Kõiv Marek Sportland Bottecchia Team 02:57:09 115
206 311 Talur Tõnu Tervisesport 02:57:16 66
207 268 Salumäe Guido X-Sport/Artec Elekter 02:57:21 67
208 138 Tillemann Taikki CC Rota Mobilis 02:57:25 116
209 196 Järva Karl Smart Sport Türi 02:57:27 7
210 281 Tenno Ander Tervisesport 02:57:33 117
211 269 Kull Agur 02:57:47 68
212 303 Hirs Janek RR Siplased / Later 02:57:48 118
213 660 Erm Margo Politsei- ja Piirivalveamet 02:58:12 69
214 109 Zaritis Rolands 02:58:24 9
215 348 Leeman Tarmo Actual Print 02:58:25 70
216 626 Dreimann Kaido puhaloomaaed 02:58:31 119
217 1055 Birkants Roberts NN spordiklubi 02:58:34 8
218 253 Märtson Mihkel Simuna SK / Talukartul.ee 02:58:38 120
219 343 Võsu Bruno FitLife 02:58:42 121
219 292 Kool Inge Purustaja Giant Team/Rakke 02:58:47 3
220 205 Kõivumägi Georg Haanja RK Välla 02:58:48 9
221 309 Thomberg Tarvi MyBody.ee 02:58:51 121
222 212 Külanurm Karli A&T Sport Team II 02:59:03 122
223 344 Mardo Ahti 02:59:08 123
224 291 Hio Siim Hawaii Express 02:59:19 124
225 296 Viikoja Marek SK KALJU RATTATIIM 02:59:36 125
226 265 Kärner Mart 02:59:41 71
227 386 Peil Kalev Türi Rattaklubi 02:59:44 10
228 257 Sibul Jaanus A&T Sport Team III 02:59:51 72
229 378 Teppo Andres A&T Sport Team IV 02:59:55 126
230 231 Sauväli Indrek SK KALJU RATTATIIM 03:00:00 73
231 228 Leben Riho Spordipartner 03:00:03 127
232 287 Kruus Kaupo 03:00:03 74
233 362 Männa Margus 03:00:12 128
234 350 Roosaare Märt Leguar Capital 03:00:34 129
235 408 Rattur Rajko 03:00:36 130
236 364 Uutar Aivar A&T Sport Team IV 03:00:43 75
237 433 Järvi Vaiko Raadio Uuno Cycling Team 03:00:47 131
238 273 Treier Toomas Serviti 03:00:56 76
239 334 Õunpuu Vahur 03:01:11 77
240 203 Maidla Janek 03:01:14 132
241 328 Zeisig Ivar Spordiklubi IKS 03:01:16 78
242 357 Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 03:01:27 133
243 283 Kesküla Urmet Simuna SK / Talukartul.ee 03:01:42 134
244 310 Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 03:01:46 79
245 540 Hõbemägi Veikko 03:01:58 135
246 336 Uurimäe Roomet 03:01:59 136
247 380 Nikolajev Raul MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 03:02:01 137
248 340 Paldra Georg Peeter Viljandi Rattaklubi Noored 03:02:19 10
249 290 Lääne Meelis SGG Kiired 03:02:23 80
250 355 Zeltov Sergei 03:02:33 138
251 404 Pohlak Rauno Merida Thule ProTeam 03:02:42 139
252 304 Kompus Meelis Merida Thule ProTeam 03:02:44 81
253 354 Tokko Rainer Vanamõisa SK 03:02:47 82
254 349 Puhke Peeter MTÜ Ambla Spordiklubi 03:03:06 8
255 488 Helmik Einar Kapitali Grupp 03:03:16 83
256 375 Lapidus Boris EVO Sport 03:03:25 84
257 381 Järveoja Jaanus Team Järveoja 03:03:26 9
258 358 Vooremäe Viljar MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 03:03:48 11
259 289 Doman Andrei InFocus 03:04:04 140
260 371 Kippasto Margo 03:04:04 85
261 158 Rumberg Tambet X-Sport/Artec Elekter 03:04:06 141
262 384 Tiits Janar Merida Thule ProTeam 03:04:06 142
263 218 Kesa Paul Sparta Rattagrupp 03:04:11 143
264 430 Must Tauri Türi Rattaklubi 03:04:11 144
265 409 Mägi Margus 03:04:15 86
266 240 Ojaver Siim ASTRO BALTICS 03:04:22 145
267 486 Uudeberg Tanel Simuna SK / Talukartul.ee 03:04:23 146
268 282 Rätsep Janno Haanja RK Välla 03:04:29 147
269 383 Mölder Ivo Türi Rattaklubi 03:04:59 87
270 366 Haav Viljar 03:05:08 148
271 1060 Nigul Alar Nigul Consult OÜ 03:05:21 88
272 376 Peets Andres Elioni Spordiklubi 1 03:05:26 149
273 452 Mannine Sulo 03:05:27 150
274 198 Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 03:05:43 89
275 397 Rohelaan Ken Äripäev 03:05:49 151
276 306 Simulask Agu Paralepa JK 03:05:49 90
277 1010 Sarv Jaanus Ratta Agentuur 03:05:53 91
278 467 Rannamägi Janar Peetri Rattaklubi - Kirkeval 03:05:56 152
279 275 Puhu Sille Peloton/Classic 03:05:57 4
280 346 Ojasaar Kalmer A&T Sport Team III 03:06:14 92
281 166 Saar Tõnis Rattabaas/Rakke 03:06:19 12
282 509 Kuldsepp Kajar 03:06:23 153
283 442 Kabonen Tiit 03:06:29 10
284 329 Rimmel Margo A&T Sport Team IV 03:06:34 93
285 505 Salur Erik Eesti Energia Spordiklubi 03:06:35 154
286 338 Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team 03:06:36 155
287 325 Härm Teet lebo racing 03:07:15 156
288 526 Eensoo Ardi 03:07:19 94
289 440 Terve Raivo Omniva Spordiklubi 03:07:22 11
290 498 Skirta Mark 03:07:23 157
291 424 Viks Tarvi 03:07:24 95
292 382 Pärnamets Aivar Rattabaas/Rakke 03:07:35 96
293 425 Padar Meelis 03:07:38 158
294 477 Põldmaa Koit Simuna SK / Talukartul.ee 03:07:47 159
295 547 Killing Gert 03:07:49 160
296 513 Silm Maario Vabajooks 03:07:50 161
297 471 Lainemurd Urmas MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 03:07:50 162
298 353 Viigipuu Toomas Tartu SK Velo 03:07:51 12
299 756 Varik Haigo 03:07:52 97
300 320 Shumanov Tiit RR Siplased / Later 03:07:56 13
301 372 Lubi Tiit FitLife 03:08:08 163
302 326 Kross Kristo Actual Print 03:08:16 98
303 574 Elo Armas 03:08:19 99
304 335 Resev Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 03:08:28 164
305 402 Martson Kaido Raadio Uuno Cycling Team 03:08:34 165
306 586 Erik Risto 03:08:39 166
307 411 Sootla Indrek ASTRO BALTICS 03:08:42 100
308 337 Viikoja Janek SK KALJU RATTATIIM 03:08:42 167
309 499 Visnapuu Tarmo SAAREFOOD 03:08:45 168
310 445 Soosaar Silver RIEGLER KVH/A2K 03:08:46 169
311 419 Suviorg Siim Purustaja 03:08:50 170
312 389 Päll Martin 03:09:03 171
313 557 Kanniste Jaak Eesti Posti Spordiklubi 03:09:05 14
314 333 Rehi Arne Ületreening 03:09:08 101
315 519 Sildaru Kalev lebo racing 03:09:22 15
316 503 Raudsepp Remo Spordiselts 03:09:45 172
317 272 Mõttus Mari-Liis Haanja RK Välla 03:09:57 3
318 428 Helm Jaak Barrus 03:09:58 173
319 396 Jaaska Timo SK SERVITI 03:10:02 174
320 435 Sarapuu Jaanus-Arno 03:10:05 175
321 417 Aus Jaanus A2K Spordiklubi 03:10:16 102
322 455 Kauk Anti CC Rota Mobilis 03:10:17 103
323 441 Premet Kalle Brentel OÜ 03:10:19 104
324 577 Lõiv Janika Rõuge Racing Team 03:10:20 5
325 581 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team 03:10:20 176
326 406 Ovtsarenko Grigori inFocus 03:10:21 177
327 524 Mõttus Janek Haanja Rattaklubi 03:10:23 178
328 420 Dreimann Annes 03:10:27 179
329 91 Kalja Mihkel Redbike 03:10:29 11
330 697 Saar Harold 03:10:35 180
331 444 Värv Sander 03:10:45 181
332 431 Raudsepp Ergo ASTRO BALTICS 03:10:49 182
333 556 Milistver Meelis Vennad-Dahl Pro 03:11:03 183
334 385 Joonsalu Madis 03:11:05 184
335 313 Rikkas Henrik 03:11:07 16
336 554 Koitla Indrek 03:11:07 105
337 596 Saarnits Kaspar SK Pleki Pande 03:11:07 106
338 368 Petjärv Ivo Scoutspataljon Team 03:11:07 185
339 416 Hoog Harro 03:11:12 186
340 436 Puhke Marcus 03:11:13 187
341 370 Tenslind Margus Jõelähtme Singel 03:11:13 107
342 470 Talvar Risto 03:11:25 108
343 399 Jüriöö Janno Jõelähtme Singel 03:11:41 188
344 604 Vilonov Jaak Vabajooks 03:11:52 189
345 516 Teepere Egon RADIUS 03:11:55 190
346 317 Toom Reio Viljandi Rattaklubi Noored 03:12:03 12
347 541 Terasmaa Heigo Merida Thule ProTeam 03:12:08 191
348 407 Kond Kuido RR Siplased / Verx 03:12:11 109
349 506 Tammemägi Jaak 03:12:18 110
350 377 Roosaare Jaak Leguar Capital 03:12:20 192
351 468 Leppik Ahti Onninen 03:12:21 193
352 560 Pärn Hannes 03:12:21 111
353 525 Viks Harri Eesti Energia SK 03:12:25 112
354 575 Seer Marek 03:12:34 194
355 285 Möldre Kert Westline Team 03:12:34 113
356 469 Nagel Rainer Kulgur Team 03:12:35 195
357 356 Mägi Allan 03:12:35 114
358 496 Kesa Raimond Mikitamäe Aironmään Klubi 03:12:39 196
359 448 Pullerits Tõnu Spordiselts 03:12:42 197
360 544 Rozenbergs Gunars 03:12:50 17
361 570 Kingo Priit Hansa SK 03:12:57 198
362 181 Veide Hannes SGG Kiired 03:12:59 199
363 706 Järmut Harry Püha Loomaaed 03:12:59 115
364 510 Kütt Erik Amps-Extreme Sport* 03:13:03 116
365 412 Kaschan Kaido Türi Rattaklubi 03:13:15 117
366 459 Lääts Indrek Staabi- ja sidepataljon 03:13:21 200
367 518 Moissejev Juri InFocus 03:13:36 118
368 495 Kruusvee Vahur Kulgur Team 03:13:36 201
369 490 Peder Kert 03:13:44 13
370 539 Kübarsepp Ats Spordiklubi IKS 03:13:53 202
371 347 Paglant Heigo Rimi Cycling Team 03:13:54 203
372 853 Nuut Viljar 03:13:57 119
373 661 Agu Rauno 03:14:19 120
374 550 Vahher Marko Merida Thule ProTeam 03:14:27 204
375 474 Lõoke Martin ABB Spordiklubi 03:14:27 205
376 691 Pohl Marko 03:14:28 206
377 537 Pae Karl Thule Opel ProTeam 03:14:33 207
378 533 Vaher Andres Võidu Mekk 03:14:34 208
379 318 Suokas Heikki Wolf Team 03:14:49 209
380 588 Jäetma Mikk Jõelähtme Singel 03:14:50 210
381 579 Viltsin Andris Spordiklubi IKS 03:14:56 121
382 589 Truus Roland Eesti Energia SK 03:14:59 211
383 458 Õispuu Mairis Purustaja Giant Team/Rakke 03:15:11 4
384 426 Seli Marko 03:15:12 212
385 639 Hintser Jaanus Fixus VIP Team 03:15:13 122
386 491 Johanson Raoul Tartu Velo 03:15:22 18
387 625 Lõhmus Taivo Peetri Rattaklubi - Kirkeval 03:15:30 213
388 512 Viilop Aivo 03:15:42 214
389 582 Kuuseväli Ahti X-Sport/Artec Elekter* 03:15:44 123
390 507 Kuusma Mario 03:15:52 215
391 644 Grünthal Kardo 03:16:05 124
392 462 Metsalu Merilin Adduco 03:16:10 6
393 530 Berg Allan lebo racing 03:16:14 216
394 1058 Tarikas Tenno Fenar 03:16:23 125
395 258 Ojasalu Andres Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 03:16:25 217
396 601 Janno Janar Alavere spordiklubi 03:16:29 218
397 553 Kerner Aldor Kose AMK ct 03:16:51 219
398 432 Liis Lembit Vooremaa Centrum Rattabaas III 03:16:52 19
399 403 Reinaste Ruve 03:16:59 220
400 472 Kasemaa Janno Onninen 03:17:07 221
401 653 Serdjuk Sergei 03:17:20 222
402 593 Kiivit Lauri Promens 03:17:20 223
403 438 Mälgi Ailen Peloton/Classic 03:17:22 7
404 599 Leppik Elle Tervisesport 03:17:22 8
405 591 Hein Rene 03:17:23 224
406 558 Puust Rain Raadio Uuno Cycling Team 03:17:35 225
407 543 Link Erki X-Sport/Artec Elekter 03:17:37 226
408 555 Nurm Taavi 03:17:55 227
409 602 Algre Gerda JK Paralepa 03:17:59 9
410 615 Kiil Sander Olybet/Specialized 03:18:06 126
411 572 Stalkov Valmer Vooremaa Centrum Rattabaas II 03:18:08 127
412 497 Kruusmann Ahto Raadio Uuno Cycling Team 03:18:09 128
413 671 Neeme Avo PÜHA LOOMAAED 03:18:10 228
414 456 Elbrecht Erki Võidu Mekk 03:18:14 229
415 422 Saag Härmo Vennad-Dahl Pro 03:18:14 230
416 527 Mägi Indrek 03:18:18 231
417 564 Arge Endrus Ryysak Team/Sparta 03:18:24 129
418 457 Puhke Raivo Eesti Raudtee 1 03:18:32 130
419 492 Hoop Martti MIRIDON 03:19:12 232
420 423 Kastemäe Gert lebo racing 03:19:12 233
421 515 Einmaa Tiit Eesti Raudtee 1 03:19:16 234
422 531 Käär Tanel Spordiselts 2 03:19:26 235
423 517 Valdner Marek Jõelähtme Singel 03:19:30 131
424 666 Rassadkin Kalle Spordiklubi IKS 03:19:40 132
425 551 Meliste Aimar AS KH Energia-Konsult 03:19:43 236
426 638 Liivet Lauri Atea 03:19:48 237
427 649 Einblau Eero MOTOMARKET 03:19:48 20
428 645 Aola Gert 03:19:50 238
429 454 Järve Mihkel Kulgur Team 03:19:51 239
430 549 Ränkel Rain Kose AMK ct 03:19:56 133
431 494 Vestmann Rain Merida Thule ProTeam 03:19:58 240
432 473 Maasikmets Marek Kose AMK ct 03:20:01 241
433 552 Laurisoo Erkki 03:20:05 242
434 1048 Lemsalu Marek 03:20:10 134
435 546 Laul Raines SGG Kiired 03:20:23 243
436 654 Jakobsoo Janek 03:20:26 135
437 597 Kägu Hannes 03:20:28 136
438 1037 Sondors Kristaps 03:20:30 244
439 647 Klesmann Villu RADIUS 03:20:33 137
440 740 Üprus Fred 03:20:34 138
441 1056 Birkants Viesturs FMS 03:20:36 21
442 587 Palusoo Marianne Jõelähtme Singel Naised 03:20:36 10
443 656 Järv Jüri 03:20:54 245
444 664 Künnapuu Priit VBH-Roto Team 03:21:06 139
445 612 Ööman Marko Redbike 2 03:21:11 246
446 672 Metsis Andro Starter Energy Drink Team 03:21:21 140
447 415 Saksing Siim Peloton 03:21:22 247
448 658 Pank Ergo 03:21:29 141
449 493 Mooste Tarmo RADIUS 03:21:29 248
450 762 Reimers Taavet 03:21:34 249
451 542 Kivimäe Ivar Onninen 03:21:34 142
452 687 Tõnissoo Jaan 03:21:36 250
453 799 Jörgensen Sören Rhiger RR Siplased / Verx 03:22:02 143
454 569 Soodla Raul Vooremaa Centrum Rattabaas I 03:22:04 144
455 590 Talisoo Rain 03:22:07 251
456 464 Nikolajev Raimo MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 03:22:08 252
457 1038 Vernik Janek Scania Eesti 03:22:12 253
458 713 Riiel Avely Porter Racing 03:22:15 11
459 650 Gontmacher Siim Hõberatas 1 03:22:16 254
460 704 Maajärv Rene VBH-Roto Team 03:22:18 255
461 715 Lootus Ando TETRI 03:22:22 256
462 565 Puhke Rauno MTÜ Ambla Spordiklubi 03:22:42 257
463 429 Bagajev Nikolai 03:22:43 258
464 736 Lõsov Olev 03:23:09 145
465 279 Karjane Priit 03:23:29 146
466 646 Toonekurg Kaido Spordipartner/Diamondtec 03:23:38 259
467 693 Raud Kristjan SK Raudsõrmus 03:23:47 260
468 929 Linkgreim Jaanus KJK 03:23:57 147
469 764 Timm Taavi AS Norma 03:23:59 261
470 770 Kirsipuu Avo SK Kirss 03:24:03 148
471 699 Rammi Antti Ramest Ehitus Racing Team 03:24:03 262
472 763 Soots Aivar Vennad-Dahl Visad 03:24:09 263
473 580 Volk Andrus MAN Sport Team 03:24:10 149
474 160 Lood Illar SGG Kiired 03:24:13 264
475 585 Väli Reigo IRL 03:24:43 150
476 633 Saar Marek A&T Sport Team IV 03:24:46 151
477 578 Toomsalu Ilmar MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 03:24:48 152
478 609 Hoffmann Hardi CrossFit Tartu 03:24:54 153
479 484 Prants Aivar Eesti Raudtee 1 03:24:54 265
480 480 Kinsi Elar 03:24:56 266
481 668 Piliste Andi RYYSAK TEAM 03:24:58 154
482 670 Rimmel Marje 03:25:01 12
483 767 Kess Alar 03:25:04 155
484 545 Minski Jan Kulgur Team 03:25:10 156
485 608 Pajumaa Priit Olybet/Specialized 03:25:11 267
486 631 Venno Valdek Hõberatas 1 03:25:33 157
487 961 Arikas Argo 03:25:39 268
488 622 Mets Marko 03:25:42 269
489 373 Jürjan Margus Draka Keila Cables 03:25:45 270
490 617 Jürjan Taavi ABB Spordiklubi 03:25:45 271
491 1066 Käsnar Aivo 03:25:53 158
492 702 Eenraid Priit 03:26:08 159
493 784 Vahemets Vahur 03:26:08 160
494 744 Janno Kalev 03:26:17 272
495 688 Matvejev Jana SK Vargamäe 03:26:20 13
496 504 Tuisk Väino 03:26:23 22
497 994 Altma Andres 03:26:25 161
498 657 Eerik Tarmo IRL 03:26:36 273
499 465 Saar Marek Vennad-Dahl Pro 03:26:44 274
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE