estenglv
WAP version
Login form
65 km
35 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 23 Oct 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Kalevipoja Rattamaraton (Estonian Cup 2014 7. etapp)
Aeg 24.08.2014
Koht Kuremaa EST
Spordiala Jalgrattasport
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 10 Pütsep Erki Redbike 02:14:38 1
2 7 Maasikmets Alges Amps - Extreme Sport 02:14:39 1
3 6 Suur Ivo Thule Opel ProTeam 02:14:40 2
4 1 Austa Caspar A&T Sport Team 02:14:40 3
5 8 Kodanipork Raido Arctic Sport Club 02:14:42 2
6 29 Kriit Kalle Vooremaa Centrum Rattabaas I 02:14:43 4
7 15 Ainsalu Markku Thule Opel ProTeam 02:17:18 5
8 13 Hallop Greg A&T Sport Team 02:18:08 1
9 23 Tarassov Kirill Sportland Bottecchia Team 02:18:31 1
10 16 Johanson Kristjan Viljandi Rattaklubi Noored 02:18:31 2
11 36 Öpik Oliver Thule Opel ProTeam 02:18:34 3
12 21 Saarnits Sten Sportland Bottecchia Team 02:18:35 2
13 32 Ottender Sten-Erik Redbike 02:18:36 3
14 24 Saar Raido Arctic Sport Club 02:19:46 6
15 12 Puu Henno A&T Sport Team 02:20:02 4
16 18 Kattai Kaupo Amps - Extreme Sport 02:20:05 5
17 27 Kannimäe Viljar Thule Opel ProTeam 02:20:16 7
18 30 Palm Tõnno A&T Sport Team 02:20:17 6
19 46 Sala Raivo Olybet/Specialized 02:20:25 7
20 59 Krusemann Magnus A&T Sport Team 02:21:17 8
21 43 Pallo Rait A&T Sport Team 02:21:26 8
22 41 Neemela Tarmo Amps - Extreme Sport 02:21:33 9
23 45 Sepp Kristo Redbike 02:21:42 9
24 37 Rebane Meelis A&T Sport Team 02:22:11 10
25 28 Maanurm Joonas Thule Opel ProTeam 02:22:51 10
26 841 Rohtmets Argo Rattabaas 02:23:14 11
27 49 Balgabaev Ravshan InFocus 02:23:15 11
28 39 Erikson Toomas Redbike 02:23:15 12
29 53 Saamere Tanel HAWAII EXPRESS team 02:23:19 12
30 58 Veski Tanel Amps - Extreme Sport 02:23:19 13
31 62 Randma Kristjan Olybet/Specialized 02:24:38 14
32 76 Suppi Ahti Vooremaa Centrum Rattabaas I 02:24:42 15
33 51 Tõnisson Tiimo Porter Racing 02:25:04 13
34 40 Kaldvee Martten Thule Opel ProTeam 02:26:03 16
35 63 Kollo Madis Thule Opel ProTeam II 02:26:06 17
36 48 Lehto Tiit 02:26:10 14
37 69 Kull Andre CC Rota Mobilis 02:26:13 18
38 91 Lipp Sulev Olybet/Specialized 02:26:13 19
39 60 Nõlvik Lasse Arctic Sport Club 02:26:13 15
40 54 Põldma Mirko RR Siplased / Laada Cafe 02:26:19 20
41 118 Raja Aigar Omniva Spordiklubi* 02:26:37 21
42 85 Nook Reimo 02:27:30 16
43 11 Oras Allan Arctic Sport Club 02:27:41 22
44 67 Mikson Margus Sportland Bottecchia Team 02:27:41 23
45 79 Kushnir Aleksei Spordipartner 02:27:42 24
46 175 Niit Robi Hauka Veloklubi 02:27:57 4
47 82 Post Margo Püha Loomaaed 02:28:11 25
48 77 Rosenthal Reiko Rein Taaramäe Rattaklubi 02:28:13 26
49 95 Hussar Aimar A&T Sport Team II 02:28:16 27
50 74 Kannel Alari A&T Sport Team III 02:28:33 17
51 73 Pungar Urmas TÜASK 02:28:40 28
52 110 Poopuu Peeter X-Sport/Artec Elekter 02:28:44 29
53 192 Kollo Andres Estanc 02:28:47 30
54 162 Teder Rinaldo Valga Rattaklubi 02:28:52 31
55 129 Ridamäe Aivar Arctic Sport Club 02:28:54 18
56 111 Nirgi Sten Eric RR Siplased / Later 02:29:11 5
57 154 Vähi Markus Koriks-Fiiber OY 02:29:14 32
58 117 Mavchun Georgiy Team marathoncup.ru 02:29:16 33
59 92 Kaasik-Aaslav Henri Amps - Extreme Sport 02:29:22 19
60 97 Lill Aali 02:29:24 34
61 136 Hirs Marek RR Siplased / Laada Cafe 02:30:02 35
62 94 Lepik Toomas ASTRO BALTICS 02:30:17 36
63 232 Mets Are 02:30:29 1
64 86 Kalja Mihkel Redbike 02:30:53 6
65 164 Sigus Marko Arctic Sport Club 02:31:17 20
66 42 Tamm Margo A&T Sport Team II 02:31:18 3
67 93 Kallari Taimar ASTRO BALTICS 02:31:18 21
68 140 Jõgi Allan Püha Loomaaed 02:31:19 37
69 98 Sildvee Madis RR Siplased / Laada Cafe 02:31:19 38
70 150 Toome Roland RR Siplased / Laada Cafe 02:31:36 22
71 156 Sinisalu Ever 02:31:53 39
72 105 Israel Olavi A&T Sport Team III 02:32:27 23
73 89 Sildvee Rainer Omniva Spordiklubi 02:32:32 40
74 167 Lillemets Tanel A&T Sport Team III 02:32:35 41
75 244 Koolmeister Siim Thule Opel ProTeam II 02:32:40 42
76 135 Orlovski Tiit Eesti Energia Spordiklubi 02:32:50 43
77 132 Linnus Sander Sportland Bottecchia Team 02:33:34 44
78 124 Hussar Kaidar A&T Sport Team II 02:33:37 24
79 133 Lipp Aivar A&T Sport Team II 02:33:38 25
80 974 Sepp Heiko 02:34:01 45
81 113 Peenema Reijo Investment Agency 02:34:08 46
82 130 Reiska Alar Haanja Rattaklubi 02:34:09 2
83 185 Saareoks Janek Tervisesport 02:34:13 47
84 125 Luks Sven Sportland Bottecchia Team 02:34:44 26
85 159 Maarits Andres Coffee In 02:35:23 27
86 134 Adusoo Jaanus Actual Print 02:35:25 28
87 104 Lemloch Kuido niner.ee 02:35:30 29
88 128 Tillemann Taikki CC Rota Mobilis 02:35:37 48
89 121 Sügis Harri Spordipartner 02:35:53 3
90 148 Ennok Tarmo Raadio Uuno Cycling Team 02:36:04 30
91 205 Rünk Ain RR Siplased / Laada Cafe 02:36:15 31
92 161 Saar Tõnis Rattabaas/Rakke 02:36:22 4
93 106 Molev Juri Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 02:36:32 49
94 155 Hallop Gven A&T Sport Team II 02:36:37 50
95 101 Elling Toomas Redbike 2 02:36:37 51
96 225 Pihl Henry 02:36:39 52
97 152 Sild Ivo 02:36:43 32
98 19 Selder Taavi Thule Opel ProTeam 02:36:57 53
99 57 Pajur Rivo Thule Opel ProTeam 02:36:58 54
100 142 Peipsi Aleko Myoton / Hawaii Express 02:37:11 33
101 138 Pilv Ivar Onninen 02:37:24 34
102 181 Koik Lauri 02:37:25 55
103 182 Leer Janek CC Rota Mobilis 02:37:26 56
104 200 Nurmsalu Rain Spordiklubi IKS 02:37:28 35
105 227 Prii Paavo ABB Spordiklubi 02:37:29 57
106 219 Pill Rein A&T Sport Team III 02:37:33 36
107 163 Einblau Mihkel MOTOMARKET 02:37:33 58
108 96 Palu Indrek Vennad-Dahl Pro 02:37:37 59
109 157 Neemesto Kaspar Kose AMK ct 02:37:42 60
110 143 Tupits Ivo RR Siplased / Later 02:37:46 37
111 160 Õun Valdur 02:37:57 38
112 84 Veri Aivar Jõelähtme Singel 02:37:59 39
113 224 Viira Veiko Jõelähtme Singel 02:37:59 61
114 280 Luite Reimo 02:38:01 62
115 197 Kõivumägi Georg Haanja RK Välla 02:38:03 7
116 145 Kübar Rene Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 02:38:30 63
117 195 Külanurm Karli A&T Sport Team II 02:38:31 64
118 103 Nikolai Jarmo 02:38:34 65
119 245 Vaab Ivar RR Siplased / Later 02:38:56 66
120 187 Steinburg Greete Purustaja Giant Team/Rakke 02:38:59 1
121 215 Kondaev Denis Onninen 02:39:29 67
122 151 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 02:39:45 40
123 102 Nestor Paul investment agency 02:39:57 5
124 202 Pilv Meelis Actual Print 02:40:15 68
125 240 Orlovski Siim 02:40:19 69
126 186 Neemela Kurmo Vooremaa Centrum Rattabaas I 02:40:20 41
127 201 Kesa Paul Sparta Rattagrupp 02:40:23 70
128 173 Danilas Meelis Fixus VIP Team 02:40:23 42
129 172 Kurvits Erko SK Keremeister 02:40:29 71
130 274 Artel Veiko DSV Spordiklubi MTÜ 02:40:32 43
131 249 Uibokand Janelle Peloton/Classic 02:40:32 1
132 258 Õunmaa Iiris Sparta Thule naiskond 02:40:33 2
133 251 Põldmaa Alo Simuna SK / Talukartul.ee 02:40:36 72
134 954 Lepp Emeri 02:40:37 73
135 243 Reedo Valdeko Vooremaa Centrum Rattabaas I 02:40:38 74
136 233 Haava Henno SGG Kiired 02:40:41 44
137 237 Sauga Indrek VBH-Roto Team 02:40:52 45
138 190 Kriis Viljar A&T Sport Team II 02:41:00 75
139 250 Pani Marek 02:41:02 46
140 137 Uuk Aimur 02:41:05 4
141 178 Kolessov Jevgeni InFocus 02:41:09 76
142 196 Kõiv Marek Sportland Bottecchia Team 02:41:11 77
143 209 Tamm Bruno CC Rota Mobilis 02:41:15 47
144 241 Märtson Mihkel Simuna SK / Talukartul.ee 02:41:16 78
145 217 Anier Aivo 02:41:29 79
146 78 Savisikk Kristjan Raadio Uuno Cycling Team 02:41:34 80
147 236 Einroos Raino CC Rota Mobilis* 02:41:38 48
148 246 Kivirüüt Margus Simuna SK / Talukartul.ee 02:41:55 81
149 266 Rusovitš Dmitri Sparta Rattagrupp 02:42:40 82
150 158 Matvejev Madis SK Vargamäe 02:42:42 83
151 269 Albri Kalev X-Sport/Artec Elekter 02:42:44 84
152 191 Reiljan Kuldar velo clubbers 02:42:52 5
153 278 Kärner Mart 02:42:55 49
154 204 Kaur Väino SK KALJU RATTATIIM 02:42:55 50
155 300 Salumäe Guido X-Sport/Artec Elekter 02:42:56 51
156 255 Piire Aare MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 02:43:11 52
157 977 Treier Toomas Serviti 02:43:18 53
158 107 Pungar Rainer Mehikoorma Avatud Noorteklubi 02:43:21 85
159 265 Rebas Raido Tabasalu 02:43:25 54
160 193 Rohtma Valdek Costa Bicicleta 02:43:30 86
161 396 Tiivoja Jaanus Rõuge Racing Team 02:43:56 87
162 287 Kalda Toomas Kaitseväe logistikakeskus 02:44:14 88
163 289 Suluste Jüri 02:44:20 6
164 212 Leben Riho Spordipartner 02:44:44 89
165 257 Veek Vaido 02:44:53 90
166 319 Martinov Urmas 02:44:54 55
167 277 Kruus Kaupo 02:44:55 56
168 295 Doman Andrei InFocus 02:45:06 91
169 228 Leino Peep 02:45:12 92
170 207 Mees Janar 02:45:28 57
171 281 Haavandi Allan 02:45:37 93
172 286 Viikoja Marek SK KALJU RATTATIIM 02:45:43 94
173 262 Rätsep Janno Haanja RK Välla 02:45:53 95
174 335 Michelson Erki Võidu Mekk 02:45:54 96
175 279 Pärtel Marko MTÜ Tallinna Lennujaama SPordiklubi 02:45:56 58
176 290 Ebber Andrus RR Siplased / Later 02:45:57 59
177 273 Ester Indrek Kose AMK ct 02:46:00 97
178 292 Hirs Janek RR Siplased / Later 02:46:05 98
179 284 Kompus Meelis Merida Thule ProTeam 02:46:06 60
180 231 Padumäe Vaido Rimi Cycling Team 02:46:06 99
181 408 Kärsten Argo 02:46:07 100
182 293 Talur Tõnu Tervisesport 02:46:07 61
183 254 Puhu Sille Peloton/Classic 02:46:52 2
184 189 Kivi Margo 02:47:03 101
185 221 Angerma Meelis Rattaromantika 02:47:24 102
186 961 Reinpõld Risto 02:47:26 103
187 959 Soo Veiko 02:47:28 62
188 263 Kesküla Urmet Simuna SK / Talukartul.ee 02:47:30 104
189 288 Malsroos Mait 02:47:37 63
190 301 Toom Reio Viljandi Rattaklubi Noored 02:47:40 8
191 310 Nõmtak Sven-Erik Westline Team 02:47:49 64
192 330 Tiismaa Toomas 02:47:50 65
193 394 Haruoja Marko 02:48:03 66
194 317 Greenbaum Marko Pistik 02:48:03 105
195 352 Härm Teet lebo racing 02:48:08 106
196 259 Nõgel Tõnis 02:48:12 107
197 331 Zeisig Ivar Spordiklubi IKS 02:48:18 67
198 253 Tenson Tavo X-Sport/Artec Elekter 02:48:23 108
199 332 Ufeld Indrek 02:48:28 109
200 294 Suokas Heikki Wolf Team 02:48:38 110
201 283 Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:48:47 68
202 168 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 02:48:57 69
203 405 Resev Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:49:02 111
204 256 Määrits Toomas Hõberatas 1 02:49:06 70
205 370 Sala Alar 02:49:08 112
206 271 Kimmel Raiko SK KALJU RATTATIIM 02:49:13 113
207 986 Mardo Ahti 02:49:20 114
208 180 Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 02:49:22 71
209 435 Jool Urmas Onninen 02:49:51 7
210 353 Ojasaar Kalmer A&T Sport Team III 02:49:51 72
211 270 Kool Inge Purustaja Giant Team/Rakke 02:49:55 3
212 339 Puhke Peeter MTÜ Ambla Spordiklubi 02:49:57 8
213 537 Vahesaar Vallo 02:50:02 115
214 380 Viigipuu Toomas Tartu SK Velo 02:50:09 9
215 322 Roosaare Märt Leguar Capital 02:50:10 116
216 348 Zeltov Sergei 02:50:11 117
217 373 Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:50:16 118
218 297 Alumaa Alar Hansab MTB Team B 02:50:24 73
219 239 Ojasalu Andres Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 02:50:30 119
220 336 Männa Margus 02:50:33 120
221 242 Videvik Priit RR Siplased / Later 02:50:35 74
222 229 Tsvetkov Sander 02:50:52 9
223 122 Pesor Kaido Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 02:51:05 75
224 379 Lüüsalu Villu Rattahullud 02:51:07 76
225 238 Sibul Jaanus A&T Sport Team III 02:51:22 77
226 296 Shumanov Tiit RR Siplased / Later 02:51:32 10
227 149 Epner Indrek Vanamõisa SK 02:51:36 78
228 321 Leeman Tarmo Actual Print 02:51:50 79
229 945 Jauhiainen Arttu Mattias NRK HKP Racing 02:51:53 10
230 367 Peets Andres Elioni Spordiklubi 1 02:51:56 121
231 365 Teppo Andres A&T Sport Team IV 02:52:18 122
232 303 Rimmel Margo A&T Sport Team IV 02:52:20 80
233 194 Orlovski Peep Peetri Talutehnika 02:52:20 123
234 361 Järveoja Jaanus Team Järveoja 02:52:24 11
235 346 Lapidus Boris EVO Sport 02:52:55 81
236 386 Mölder Ivo Türi Rattaklubi 02:53:00 82
237 390 Tiits Janar Merida Thule ProTeam 02:53:05 124
238 312 Luik Janek 02:53:08 83
239 146 Rumberg Tambet X-Sport/Artec Elekter 02:53:19 125
240 340 Orgla Maario Skoda 02:53:24 126
241 343 Lubi Tiit FitLife 02:53:30 127
242 306 Pallav Laivo 02:53:40 128
243 351 Pärnamets Aivar Rattabaas/Rakke 02:53:46 84
244 357 Kivi Teemar Amserv/ City Spa Team 02:53:50 85
245 313 Paldra Georg Peeter Viljandi Rattaklubi Noored 02:54:09 11
246 298 Soojärv Andres Kulgur Team 02:54:11 129
247 395 Rohelaan Ken Äripäev 02:54:15 130
248 439 Lang Mae TÜ ASK I naisk. 02:54:20 3
249 308 Uurimäe Roomet 02:54:22 131
250 381 Reinaste Ruve 02:54:34 132
251 501 Ovtsarenko Grigori inFocus 02:54:48 133
252 462 Kond Kuido RR Siplased / Verx 02:54:49 86
253 407 Mägi Margus 02:55:05 87
254 325 Mägi Allan 02:55:12 88
255 399 Kaschan Kaido Türi Rattaklubi 02:55:17 89
256 413 Hoog Harro 02:55:19 134
257 438 Aus Jaanus A2K Spordiklubi 02:55:25 90
258 334 Uutar Aivar A&T Sport Team IV 02:55:27 91
259 434 Suviorg Siim Purustaja 02:55:29 135
260 573 Dreimann Annes 02:55:36 136
261 527 Saag Härmo Vennad-Dahl Pro 02:55:36 137
262 964 Taal Tanel 02:55:41 138
263 291 Rohtla Kaspar X-Sport/Artec Elekter 02:55:44 139
264 393 Seli Marko 02:55:44 140
265 498 Teas Ragnar Jõelähtme Singel 02:55:52 12
266 472 Helm Jaak Barrus 02:55:59 141
267 391 Padar Meelis 02:56:02 142
268 477 Liis Lembit Vooremaa Centrum Rattabaas III 02:56:03 12
269 553 Puhke Marcus 02:56:09 143
270 506 Mälgi Ailen Peloton/Classic 02:56:12 4
271 323 Tokko Rainer Vanamõisa SK 02:56:12 92
272 363 Paju Jaanus 02:56:14 144
273 354 Joonsalu Madis 02:56:18 145
274 397 Must Tauri Türi Rattaklubi 02:56:22 146
275 463 Värv Sander 02:56:24 147
276 398 Raudsepp Ergo ASTRO BALTICS 02:56:30 148
277 422 Kurg Rauno 02:56:33 93
278 318 Paglant Heigo Rimi Cycling Team 02:56:41 149
279 972 Siniorg Ernst 02:56:43 150
280 475 Ernits Ardu Vänta Aga 02:56:53 13
281 410 Kabonen Tiit 02:56:56 14
282 497 Järve Mihkel Kulgur Team 02:57:03 151
283 419 Toome Rita Purustaja Giant Team/Rakke 02:57:12 5
284 409 Premet Kalle Brentel OÜ 02:57:15 94
285 539 Lääts Indrek Staabi- ja sidepataljon 02:57:17 152
286 372 Martson Kaido Raadio Uuno Cycling Team 02:57:28 153
287 347 Roosaare Jaak Leguar Capital 02:57:30 154
288 350 Nikolajev Raul MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 02:57:39 155
289 404 Uustalu Eero Starter Energy Drink Team 02:57:46 156
290 460 Rannamägi Janar Peetri Rattaklubi - Kirkeval 02:58:11 157
291 449 Leppik Ahti Onninen 02:58:18 158
292 488 Talvar Risto 02:58:23 95
293 452 Kasemaa Janno Onninen 02:58:25 159
294 455 Maasikmets Marek Kose AMK ct 02:58:30 160
295 426 Vaht Magnus A&T Sport Team III 02:58:32 161
296 581 Kivimäe Raul Kulgur Team 02:58:33 162
297 378 Sootla Indrek ASTRO BALTICS 02:58:34 96
298 401 Kuldmäe Aivo 02:58:39 97
299 216 Sauväli Indrek SK KALJU RATTATIIM 02:58:44 98
300 420 Kauk Anti CC Rota Mobilis 02:58:47 99
301 436 Nagel Rainer Kulgur Team 02:58:52 163
302 504 Prants Aivar Eesti Raudtee 1 02:58:53 164
303 374 Pohlak Rauno Merida Thule ProTeam 02:58:58 165
304 428 Metsalu Merilin Adduco 02:59:01 6
305 515 Helmik Einar Kapitali Grupp 02:59:01 100
306 551 Vaher Avo RR Siplased / Later 02:59:03 101
307 412 Soosaar Silver RIEGLER KVH/A2K 02:59:06 166
308 427 Näks Einar Peetri Rattaklubi - Kirkeval 02:59:09 167
309 567 Kruusvee Vahur Kulgur Team 02:59:31 168
310 433 Kiristaja Hendrik Westline Team 02:59:33 13
311 443 Põldmaa Koit Simuna SK / Talukartul.ee 02:59:51 169
312 415 Kure Kaarel Valio 03:00:03 170
313 511 Kruusmann Ahto Raadio Uuno Cycling Team 03:00:05 102
314 547 Visnapuu Tarmo SAAREFOOD 03:00:16 171
315 508 Raudsepp Remo Spordiselts 03:00:18 172
316 467 Mägi Jaanus ASTRO BALTICS 03:00:19 173
317 169 Veide Hannes SGG Kiired 03:00:43 174
318 543 Kütt Erik Amps-Extreme Sport* 03:00:48 103
319 302 Lensment Tõnu 03:00:48 104
320 471 Kuusma Mario 03:00:55 175
321 432 Saar Marek Vennad-Dahl Pro 03:00:58 176
322 486 Silm Maario Vabajooks 03:01:03 177
323 337 Haav Viljar 03:01:23 178
324 520 Teepere Egon RADIUS 03:01:26 179
325 491 Sildaru Kalev lebo racing 03:01:29 15
326 502 Vaikmaa Siim 03:01:32 180
327 416 Pullerits Tõnu Spordiselts 03:01:35 181
328 481 Moissejev Juri InFocus 03:01:37 105
329 341 Tenslind Margus Jõelähtme Singel 03:01:39 106
330 578 Berg Allan lebo racing 03:01:46 182
331 512 Käär Tanel Spordiselts 2 03:01:51 183
332 563 Vaher Andres Võidu Mekk 03:02:00 184
333 324 Lippur Bruno SK Imavere 03:02:05 107
334 461 Voormansik Tanel 03:02:24 185
335 329 Mesipuu Maido A&T Sport Team IV 03:02:25 186
336 474 Kuldsepp Kajar 03:02:29 187
337 469 Tammemägi Jaak 03:02:35 108
338 606 Kübarsepp Ats Spordiklubi IKS 03:02:37 188
339 517 Terasmaa Heigo Merida Thule ProTeam 03:02:38 189
340 519 Kivimäe Ivar Onninen 03:02:54 109
341 983 Välk Annes 03:03:16 190
342 544 Laul Raines SGG Kiired 03:03:18 191
343 362 Jõeleht Elmo Carfic 03:03:25 192
344 557 Ränkel Rain Kose AMK ct 03:03:46 110
345 457 Hoop Martti MIRIDON 03:03:48 193
346 384 Saksing Siim Peloton 03:03:51 194
347 577 Meliste Aimar AS KH Energia-Konsult 03:03:53 195
348 561 Laurisoo Erkki 03:04:02 196
349 402 Sarapuu Jaanus-Arno 03:04:10 197
350 541 Koitla Indrek 03:04:18 111
351 483 Pokker Urmas 03:04:20 16
352 484 Pabort Ragnar Viljandi Rattaklubi 03:04:24 198
353 342 Kippasto Margo 03:04:44 112
354 542 Jaanson Alar 03:04:51 199
355 510 Nurm Taavi 03:04:58 200
356 575 Pärn Hannes 03:05:14 113
357 713 Tatomir Janar Simuna SK / Talukartul.ee 03:05:18 201
358 451 Uudeberg Tanel Simuna SK / Talukartul.ee 03:05:18 202
359 465 Kesküla Urmo Simuna SK 03:05:18 203
360 487 Eensoo Ardi 03:05:21 114
361 276 Aas Andres IITEE Spordiklubi 03:05:22 204
362 466 Põldoja Urmas Onninen 03:05:26 115
363 574 Soodla Raul Vooremaa Centrum Rattabaas I 03:05:27 116
364 425 Õispuu Mairis Purustaja Giant Team/Rakke 03:05:36 4
365 485 Mõttus Janek Haanja Rattaklubi 03:05:51 205
366 598 Stalkov Valmer Vooremaa Centrum Rattabaas II 03:05:52 117
367 717 Seer Marek 03:05:56 206
368 509 Kerner Aldor Kose AMK ct 03:06:05 207
369 549 Kuuseväli Ahti X-Sport/Artec Elekter* 03:06:10 118
370 513 Milistver Meelis Vennad-Dahl Pro 03:06:18 208
371 459 Vestmann Rain Merida Thule ProTeam 03:06:19 209
372 588 Erik Risto 03:06:29 210
373 528 Alaväli Ülari 03:06:33 211
374 445 Kinsi Elar 03:06:34 212
375 635 Jäetma Mikk Jõelähtme Singel 03:06:37 213
376 534 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team 03:06:51 214
377 531 Lõiv Janika Rõuge Racing Team 03:06:51 7
378 355 Peil Kalev Türi Rattaklubi 03:07:13 6
379 627 Hein Rene 03:07:16 215
380 470 Salur Erik Eesti Energia Spordiklubi 03:07:17 216
381 421 Elbrecht Erki Võidu Mekk 03:07:17 217
382 482 Saar Tarmo Vennad-Dahl Pro 03:07:26 218
383 514 Puust Rain Raadio Uuno Cycling Team 03:07:29 219
384 590 Sigus Martin 03:07:37 220
385 978 Meimre Hannes 03:07:53 119
386 500 Minski Jan Kulgur Team 03:08:09 120
387 612 Ütt Andres TriSmile 03:08:28 221
388 624 Algre Gerda JK Paralepa 03:08:28 8
389 496 Leeduks Raul Kose AMK ct 03:08:29 222
390 969 Vilonov Jaak Vabajooks 03:08:31 223
391 584 Vaiksaar Sille Peloton/Classic 03:09:00 9
392 599 Hoffmann Hardi CrossFit Tartu 03:09:10 121
393 589 Vetevoog Kaido MAN Sport Team 03:09:13 122
394 629 Ööman Marko Redbike 2 03:09:23 224
395 580 Vuks Priit 03:09:40 123
396 476 Viilop Aivo 03:09:45 225
397 996 Põldmaa Erki 03:09:48 226
398 299 Kross Kristo Actual Print 03:09:49 124
399 967 Rannu Urmas MARU 03:09:56 125
400 582 Kiil Sander Olybet/Specialized 03:10:00 126
401 973 Triisa Jüri 03:10:16 227
402 538 Palusoo Marianne Jõelähtme Singel Naised 03:10:21 10
403 247 Romandi Arvi Alavere Spordiklubi 03:10:21 228
404 994 Bagajev Nikolai 03:10:22 229
405 742 Piirsalu Aivo Onninen 03:10:26 230
406 638 Aavel Rivo 03:10:32 231
407 495 Pae Karl Thule Opel ProTeam 03:10:41 232
408 649 Loik Hannu Alavere Spordiklubi 03:10:44 233
409 454 Peder Kert 03:10:47 14
410 605 Lõhmus Taivo Peetri Rattaklubi - Kirkeval 03:10:56 234
411 708 Ellamik Tarmo 03:11:00 235
412 585 Hagen Peeter RADIUS 03:11:11 17
413 809 Viitmann Rauno Scoutspataljon Team 03:11:14 236
414 552 Leppik Elle Tervisesport 03:11:17 11
415 423 Katin Vladimir 03:11:18 18
416 750 Kaeramaa Gaido 03:11:18 127
417 540 Talisoo Rain 03:11:19 237
418 597 Venno Valdek Hõberatas 1 03:11:25 128
419 628 Saar Marek A&T Sport Team IV 03:11:27 129
420 715 Reimaa Andrus IITEE Spordiklubi 03:11:27 130
421 545 Meius Margus A. LeCoq Team 2 03:11:28 131
422 658 Vähi Nikolai Westline Team 03:11:31 132
423 714 Veinthal Vallo 03:11:39 133
424 700 Liivet Lauri Atea 03:11:39 238
425 550 Kaik Jaanus Purustaja 03:11:40 239
426 626 Grünthal Kardo 03:11:40 134
427 570 Pärnoja Varno 03:11:41 135
428 429 Eskla Anti Haanja Rattaklubi 03:11:45 136
429 620 Aola Gert 03:11:48 240
430 478 Zaletajev Toomas 03:12:13 241
431 387 Kotov Raul velo clubbers 03:12:13 137
432 661 Gontmacher Siim Hõberatas 1 03:12:17 242
433 650 Kallas Kristo 03:12:26 243
434 616 Serdjuk Sergei 03:12:32 244
435 632 Jakobsoo Janek 03:12:46 138
436 431 Nikolajev Raimo MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 03:12:51 245
437 957 Säälik Marek CFC 03:12:51 139
438 594 Toots Kaspar A2K 03:12:52 140
439 665 Saar Kaarel Raplamaa Rattaklubi KoMo 2 03:12:56 15
440 670 Rassadkin Kalle Spordiklubi IKS 03:12:58 141
441 603 Einblau Eero MOTOMARKET 03:12:58 19
442 556 Tammist Marko 03:13:16 246
443 532 Volk Andrus MAN Sport Team 03:13:21 142
444 406 Terve Raivo Omniva Spordiklubi 03:13:23 20
445 619 Kaha Hamigo 03:13:27 143
446 364 Kullas Teet Cooltec 03:13:40 144
447 562 Tamm Andrus Raplamaa Rattaklubi KoMo 03:13:42 145
448 646 Kirillova Jelena Sparta Thule naiskond 03:13:54 12
449 719 Luiks Ülle 03:14:01 13
450 260 Luiks Meelis Elioni Spordiklubi 03:14:02 247
451 641 Reis Rasmus 03:14:02 248
452 637 Võsu Steve Westline Team 03:14:35 249
453 368 Jaaska Timo SK SERVITI 03:15:22 250
454 618 Rimmel Marje 03:15:32 14
455 326 Vooremäe Viljar MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 03:15:37 7
456 648 Rhede Margo Smart Sport Türi 03:15:55 146
457 666 Leetma Kerdi Peloton/Classic 03:15:56 15
458 524 Kuusk Keijo Vabajooks 03:15:59 251
459 727 Piik Merilin Sparta Thule naiskond 03:16:00 16
460 593 Jürgenson Erkki www.kummibox.ee 03:16:19 252
461 694 Vijard Margus VBH-Roto Team 03:16:35 147
462 698 Hiob Laur 03:16:37 253
463 663 Matvejev Jana SK Vargamäe 03:16:47 17
464 674 Metsmägi Andres Hõberatas 1 03:16:53 254
465 737 Karba Kaidur 03:16:58 148
466 886 Tehvand Jaanos 03:16:59 149
467 652 Raud Kristjan SK Raudsõrmus 03:17:01 255
468 725 Berzins Juris Smiltene MTB 03:17:06 21
469 640 Pohl Marko 03:17:08 256
470 634 Lipp Andrus 03:17:10 150
471 424 Puhke Raivo Eesti Raudtee 1 03:17:19 151
472 479 Einmaa Tiit Eesti Raudtee 1 03:17:20 257
473 388 Maide Raiko Actual Print 03:17:25 258
474 927 Peekman Andres vabakutseline 03:17:26 259
475 678 Altküla Anti 03:17:35 260
476 789 Haas Steve Vanad Kärsad 03:17:37 22
477 732 Eenraid Priit 03:17:41 152
478 587 Haaviste Raido Alpter 03:17:46 153
479 762 Vonk Janar 03:17:56 261
480 770 Kangur Margus 03:18:18 262
481 696 Laht Urmas Costa Bicicleta 03:18:24 263
482 775 Vahisalu Raul 03:18:25 154
483 611 Eensalu Anders SK Pleki Pande 03:18:28 264
484 992 Morjakov Andrei 03:18:31 155
485 653 Praks Renee 03:18:58 265
486 856 Tikk Sten 03:19:14 266
487 781 Ott Anari MTB Point 03:19:21 267
488 622 Linsi Aivar Viljandi Rattaklubi 03:19:21 23
489 636 Tõnissoo Jaan 03:19:24 268
490 819 Voor Marek MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 03:19:39 269
491 712 Tungal Kermo Pixmill Estonia 03:19:51 270
492 681 Tuuling Ahto 03:19:53 271
493 503 Vool Kristjan Promens 03:19:58 272
494 687 Käsnar Aivo 03:20:04 156
495 642 Kirch Mareck Sparta Rattagrupp 03:20:06 273
496 767 Kangilaski Taivo Eesti Energia Spordiklubi 03:20:24 157
497 771 Krass Tõnis Scania Eesti 03:20:45 274
498 679 Pletiens Ilgvars Smiltene MTB 03:20:56 24
499 723 Mängel Margus MAN Sport Team 03:21:10 25
500 960 Valgmäe Taavi Viimsi Vallavalitsus 03:21:12 275
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE