estenglv
WAP version
Login form
63 km
30 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 23 Oct 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Rõuge Rattamaraton (Estonian Cup 2014 3. etapp)
Aeg 07.06.2014
Koht Rõuge EST
Spordiala Jalgrattasport
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 2003 Roosimets Reigo NRK HKP Racing 01:09:52 1
2 2002 Prangel Kristo A&T Sport 01:10:01 2
3 2007 Lepik Siim TÜ ASK 01:11:02 3
4 2004 Jõeäär Marten investment agency 01:12:22 4
5 2005 Tikku Marko NRK HKP Racing 01:13:19 1
6 2008 Pajur Markus A.Le Coq Team 3 01:13:30 1
7 2006 Pelska Sten Valga Rattaklubi 01:13:44 5
8 2028 Enok Egerd NRK HKP Racing 01:13:45 2
9 2015 Jauhiainen Arttu Mattias NRK HKP Racing 01:13:45 6
10 2012 Sankmann Joosep Viljandi Rattaklubi Noored 01:15:17 7
11 2019 Võso Karl-Mattias Baltic Agro II 01:16:00 8
12 2433 Tölp Brayn 01:16:00 9
13 2018 Sirvel Merili Purustaja Giant Team/Rakke 01:16:45 1
14 2013 Tuuna Toomas RR Siplased / Later 01:16:49 1
15 2037 Kreegimets Robin NRK HKP 01:16:57 3
16 2021 Tarikas Tenno Fenar 01:17:28 2
17 2031 Kask Renet Smart Sport Türi 01:17:43 10
18 2010 Pruul Robin 01:18:14 4
19 2023 Ansip-Kukk Evelin Spordipartner/Diamondtec 01:18:31 1
20 2042 Liik Alari-Fred A. LeCoq Team 1 01:18:48 11
21 2073 Kask Kren Smart Sport Türi 01:18:53 5
22 2017 Varik Viljar Scania Eesti 01:19:05 3
23 2040 Laisaar Janek AC Racing 01:19:27 4
24 2016 Kangilaski Erik NRK HKP Racing 01:20:05 12
25 2024 Mölder Veiko A. LeCoq Team 1 01:20:16 5
26 2034 Uudeküll Peep Üksik hunt 01:20:17 6
27 2030 Kull Rait Mamily 01:20:24 7
28 2029 Saar Randar Vooremaa Centrum Rattabaas II 01:20:31 13
29 2026 Oja Eero Mamily 01:21:01 8
30 2437 Võsu Bruno FitLife 01:21:22 9
31 2384 Peterson Marko HC Viljandi 01:21:46 10
32 2054 Oja Rait Jäneda 01:21:53 11
33 2062 Mõttus Risto Purustaja 01:21:59 12
34 2033 Mõttus Raivo Purustaja 01:21:59 13
35 2046 Oot Anti Amps - Extreme Sport* 01:22:03 2
36 2174 Tomson Kaarel 01:22:06 14
37 2027 Reila Rivo Mamily 01:22:12 14
38 2020 Oras Indrek ARENS 01:22:22 15
39 2409 Ladva Ailar Paralepa 01:22:35 16
40 2047 Sarapuu Georg CFC 01:22:36 6
41 2041 Joost Janno Equa-Afterone 01:22:56 17
42 2038 Saagpakk Ahti 01:23:02 18
43 2071 Lomp Heigo AC Racing 01:23:09 19
44 2074 Pesor Kaur Raplamaa Rattaklubi KoMo 2 01:23:26 7
45 2103 Altin Ergo 01:23:32 20
46 2059 Lepasalu Laura TÜ ASK I naisk. 01:23:37 1
47 2066 Kozelski Daniel A.Le Coq Team 3 01:23:48 8
48 2070 Lootus Stefan Kuusalu Rattaklubi 01:23:49 9
49 2063 Altin Enn Jooksupartner 01:23:51 21
50 2093 Tasane Ilona Viljandi Rattaklubi Noored 01:23:52 2
51 2048 Järsk Jarmo 01:23:53 22
52 2049 Lepp Mart 01:23:54 3
53 2036 Palts Bert A.Le Coq Team 3 01:23:59 15
54 2025 Saarep Peeter Fixus VIP Team 01:24:03 4
55 2421 Orav Kaspar 01:24:14 23
56 2088 Vaikmaa Siim 01:24:15 24
57 2039 Murrut Mauno SGG Vihased 01:24:31 25
58 2044 Piirioja Kalle 01:24:42 26
59 2043 Oja Jaan 01:25:09 5
60 2079 Kokka Gunnar 01:25:31 27
61 2057 Nirgi Robin RR Siplased / Verx 01:25:35 10
62 2052 Kaarjärv Maris Purustaja Giant Team/Rakke 01:25:50 2
63 2072 Kutser Indra Peetri Rattaklubi 01:25:51 3
64 2067 Luige Marko A.Le Coq Team 3 01:26:19 11
65 2097 Viskov Ruve 01:26:39 28
66 2078 Reili Andreas Martin IITEE Spordiklubi 01:27:00 16
67 2076 Valgur Gunnar Baltic Agro II 01:27:05 29
68 2065 Rostin Siim Sparta Rattagrupp 01:27:16 30
69 2035 Valts Priit 01:27:22 31
70 2061 Joost Martin 01:27:38 32
71 2302 Kalmer Andres A2K 01:27:52 33
72 2058 Raju Margo Rõuge Racing Team 01:27:54 17
73 2080 Tigane Raiko 01:27:57 34
74 2098 Soodla Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 01:28:00 35
75 2068 Tiisler Marko 01:28:03 36
76 2075 Ilus Andrus WestlineTeam 01:28:16 37
77 2050 Laanisto Janek 01:28:20 38
78 2112 Voitka Urmas Barrus 01:28:24 39
79 2135 Parik Egert 01:28:30 40
80 2092 Ärmpalu Aare Peetri Rattaklubi 01:28:31 41
81 2120 Pettai Mattias Nõmme Rattaklubi 01:28:33 12
82 2204 Treier Johanna 01:28:34 4
83 2055 Lang Tea TÜ ASK I naisk. 01:28:34 3
84 2284 Pruuli Karl Hauka veloklubi 01:28:42 18
85 2162 Põld Markus 01:28:45 19
86 2410 Lehemets Sten Jalgrattaklubi Viko 01:28:58 13
87 2147 Allikberg Villu HKP NRK Team 01:29:06 42
88 2113 Jõekäär Imre JSK RAVE 01:29:11 43
89 2089 Riisman Andres 01:29:16 44
90 2424 Pruuli Jaanus Hauka veloklubi 01:29:23 45
91 2119 Lang Kärt TÜ ASK I naisk. 01:29:25 5
92 2090 Haava Erti Scania Eesti 01:29:38 46
93 2448 Havamaa Silver 01:29:44 47
94 2124 Randma Lasse 01:29:45 48
95 2121 Mesi Joosep SUKL Jõulu 01:29:47 14
96 2201 Hütt Oliver Harris Vooremaa Centrum Rattabaas IV 01:29:51 15
97 2167 Ärm Rait Porter Racing 01:30:06 16
98 2440 Tõnso Veiko 01:30:08 49
99 2053 Viikoja Meelis SK KALJU RATTATIIM RUUDUS 01:30:12 50
100 2084 Raiesmaa Eldur 01:30:14 51
101 2125 Mäesalu Märt A Le Coq Team 01:30:16 52
102 2104 Randoja Merli 21CC 01:30:17 4
103 2087 Kuslap Avo Paluküla Team 01:30:23 53
104 2177 Hõbemägi Heiki 01:30:24 54
105 2197 Päll Indro AC Racing 01:30:30 55
106 2091 Teder Egle Valga Rattaklubi 01:30:34 5
107 2153 Alamaa Alvar 01:30:35 56
108 2107 Kaljula Aimar ARENS 01:30:55 57
109 2094 Ansip Ethel CC Rota Mobilis 01:30:57 6
110 2141 Ojasalu Heiki 01:31:00 58
111 2114 Sauman Silver Eesti Raudtee 1 01:31:12 59
112 2086 Lossmann Joosep Viljandi Rattaklubi Noored 01:31:17 20
113 2164 Ratniece Krista KNSS 01:31:17 6
114 2131 Lomp Elar AC Racing 01:31:20 60
115 2198 Semenkova Mirell investment agency 01:31:21 7
116 2011 Bernans Helge 01:31:28 21
117 2123 Maripuu Raivo Maripuu Tiim 01:31:39 61
118 2069 Jüriso Renee Hullkotkas 01:31:42 62
119 2127 Viikoja Kevin SK KALJU RATTATIIM RUUDUS 01:31:43 22
120 2245 Ratnieks Janis 01:31:50 63
121 2118 Ladva Indrek Hauka Veloklubi 01:31:52 64
122 2096 Tiivoja Tiit 01:31:57 65
123 2265 Tõruke Argo Equa-Afterone 01:31:58 66
124 2148 Kaarjärv Marius Rattabaas/Rakke 01:31:59 17
125 2105 Õunpuu Harry Mehed Marsilt 01:31:59 67
126 2133 Paal Lauri Scania Eesti 01:32:01 68
127 2081 Kübar Kätri Costa Bicicleta Chicas 01:32:06 7
128 2397 Tiivoja Tarmo Rõuge Racing Team 01:32:31 69
129 2157 Rhede Kaarel Smart Sport Türi 01:32:33 23
130 2183 Soonik Kristel Sandra Viljandi Rattaklubli 01:32:39 8
131 2217 Kõiv Kaspar 01:32:49 24
132 2155 Kamratov Kristo AC Racing 01:32:50 70
133 2441 Gutmann Eric 01:33:08 71
134 2137 Koppel Martin 01:33:19 72
135 2206 Pokker Ranel 01:33:23 18
136 2095 Kaseniit Rando SK Pleki Pande 01:33:33 73
137 2270 Linth Henn LIX 01:33:47 74
138 2138 Märtin Liina Costa Bicicleta Chicas 01:34:00 2
139 2241 Kibus Siim 01:34:06 75
140 2145 Merivälja Kadi 01:34:10 3
141 2175 Volens Virgo Peetri Rattaklubi - Kirkeval 01:34:11 76
142 2387 Kade Indrek A. LeCoq Team 2 01:34:14 77
143 2156 Anderson Sven 01:34:16 78
144 2139 Kaukver Siim 01:34:34 25
145 2142 Ladvas Kimmo Eesti BMW Klubi 01:34:53 79
146 2159 Pentjärv Egon Raadio Uuno Cycling Team 01:34:56 80
147 2209 Verk Argo 01:34:59 81
148 2452 Palla Alar 01:35:07 82
149 2200 Türk Siim 01:35:14 83
150 2296 Padar Kevin 01:35:20 26
151 2152 Koll Richard Vooremaa Centrum Rattabaas II 01:35:20 19
152 2199 Uutar Mihkel A&T Sport 01:35:54 20
153 2132 Kallion Kalmer 01:35:56 84
154 2122 Botcharov Deniss Narva Kutseõppekeskus 01:35:59 85
155 2185 Saar Andres 01:36:01 86
156 2179 Tamar Tauri SK Pleki Pande 01:36:17 87
157 2279 Kaldma Toomas 01:36:18 88
158 2214 Kaskla Kuido Purustaja 01:36:18 89
159 2126 Lepp Are SK Imavere 01:36:20 90
160 2001 Kutser Karmo Peetri Rattaklubi 01:36:28 21
161 2412 Kreegi Riivo Peetri Rattaklubi 01:36:36 91
162 2163 Tõnov Kermo Henri A.Le Coq Team 3 01:36:39 22
163 2210 Stimmer Sander Pärnu Kalev SK 01:36:39 23
164 2172 Mesipuu Brit Ring FM 01:36:39 4
165 2146 Alusalu Matis Mamily 01:36:47 92
166 2166 Paju Tiit Hansura RT 01:36:50 6
167 2191 Selli Jaagup 01:36:56 93
168 2151 Põder Tanel Baltic Agro II 01:36:57 94
169 2173 Karu Ott Mööbliekspert paigaldus 01:37:06 95
170 2170 Taal Kati Sparta Thule naiskond 01:37:09 5
171 2022 Värv Sander 01:37:10 96
172 2171 Kuik Robertino 01:37:12 97
173 2168 Kull Argo Promens 01:37:21 98
174 2169 Lestman Edvin Scania Eesti 01:37:21 99
175 2115 Enok Ergi HKP NRK Team 01:37:36 100
176 2165 Noode Mati Scania Eesti 01:37:37 101
177 2207 Liik Margus A. LeCoq Team 1 01:37:38 102
178 2140 Tuvikene Leonhard Eesti Raudtee 2 01:37:41 7
179 2228 Jool Raiko 01:37:44 24
180 2347 Asi Alvar A.A.Tööriistalaenutus 01:37:54 103
181 2219 Kuriks Olavi 01:37:56 104
182 2117 Mäe Mati HKP NRK Team 01:38:01 105
183 2436 Eerme Hanno 01:38:03 106
184 2243 Vonk Aive 01:38:06 6
185 2130 Mööl Mark Peetri Rattaklubi 01:38:08 107
186 2250 Suursu Maarika RR Siplased / Vitax 01:38:13 8
187 2218 Luht Laura Helene TÜ ASK I naisk. 01:38:14 9
188 2182 Ilumets Alar 01:38:15 108
189 2236 Kivisikk Risto 01:38:27 109
190 2246 Sauväli Sander SK KALJU RATTATIIM RUUDUS 01:38:32 25
191 2249 Sokk Janar 01:38:54 110
192 2235 Maalmeister Andrus 01:39:13 111
193 2408 Lahtvee Pärtel kuusalu rattaklubi 01:39:18 26
194 2224 Teder Hardi 01:39:23 112
195 2154 Nurm Peep 01:39:38 113
196 2202 Mikk Mait 01:39:47 114
197 2188 Õmblus Andrus Vennad-Dahl Visad 01:39:48 115
198 2195 Tull Tanel Sparta Rattagrupp 01:39:54 116
199 2128 Leznevsky Andreas Spordiselts 2 01:40:01 117
200 2411 Viira Andre 01:40:06 118
201 2176 Talvik Saaga 01:40:10 9
202 2414 Jullinen Braian Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 01:40:11 27
203 2419 Taavel Ivo 01:40:20 119
204 2400 Paio Mario 01:40:28 120
205 2258 Melsas Raivo 01:40:47 121
206 2337 Viilukas Imre Rändur 01:40:50 122
207 2453 Vertmann Tex 01:40:53 123
208 2443 Sanglepp Siim 01:41:43 124
209 2231 Jalakas Anni SK Vargamäe 01:41:44 10
210 2150 Seero Annika Costa Bicicleta Chicas 01:41:54 7
211 2385 Veski Karel Starter Energy Drink Team 01:42:25 125
212 2240 Matvejev Ahto SK Vargamäe 01:42:34 126
213 2259 Eomois Veiko Eesti Tõukerattaliit 01:42:36 127
214 2187 Väin Aino Ainula 01:42:41 10
215 2189 Ajaots Kaarel Hansab MTB Team A 01:42:43 128
216 2099 Berman Deniss 01:42:52 129
217 2085 Taan Sander Gründer Sport 01:42:58 28
218 2082 Lige Ivari Baltic Agro I 01:43:07 130
219 2208 Kirotar Kalle A. LeCoq Team 1 01:43:13 131
220 2430 Vent Karl Mihkel 01:43:20 27
221 2356 Sulbi Kairo 01:43:22 132
222 2428 Palojärv Aivo Rändur 01:43:24 133
223 2401 Kaju Kaur 01:43:43 134
224 2269 Sillaots Janar 01:44:00 135
225 2211 Potashenkova Svetlana Vooremaa Centrum Rattabaas II 01:44:04 11
226 2226 Rätsep Airi Spordipartner/Diamondtec 01:44:05 8
227 2237 Ojamets Teet 01:44:06 136
228 2278 Küla Heiki Eesti Raudtee 2 01:44:10 137
229 2215 Murumets Priit 01:44:14 138
230 2143 Floren Kaupo 01:44:23 139
231 2248 Sein Margis 01:44:27 12
232 2116 Pari Liivi Mall TÜ ASK II naisk. 01:44:29 11
233 2283 Kiil Alan 01:44:35 140
234 2290 Selter Pille SK Imavere 01:44:37 13
235 2203 Jundas Kadri-Ann RR Siplased / Vitax 01:44:41 14
236 2222 Kupp Artur Kuusalu Rattaklubi 01:44:43 28
237 2435 Ragilo Frank Aron 01:44:45 29
238 2227 Mägi Lauri Barrus 01:44:47 141
239 2230 Suokas Kristina Wolf team 01:44:51 15
240 2223 Kaukver Andres 01:44:59 142
241 2383 Purde Paavo 01:45:17 143
242 2415 Ehala Erlend 01:45:22 144
243 2407 Plakk Priit 01:45:28 145
244 2273 Tämm Aive Meegaste talu 01:45:30 16
245 2220 Vahejõe Margus 01:45:38 146
246 2239 Välja Arvo 01:45:41 147
247 2238 Malberg Kriste 01:45:56 17
248 2212 Raidvee Joonas 01:46:12 30
249 2267 Meltsov Mart Parksepa Rattatiim 01:46:21 148
250 2108 Karp Raivo Mamily 01:46:25 149
251 2232 Majas Indrek Eesti BMW Klubi 01:46:28 150
252 2268 Mägi Alar 01:46:51 151
253 2280 Evendi Rando Marten Porterracing 01:46:59 31
254 2299 Kiilaspää Kaspar kuusalu rattaklubi 01:46:59 32
255 2431 Tosmin Janno TÜASK 01:47:04 33
256 2355 Kruus Mihkel Promens 01:47:05 152
257 2405 Sõber Janno 01:47:08 153
258 2274 Mõrd Rando A. LeCoq Team 1 01:47:08 154
259 2432 Käos Ando 01:47:10 155
260 2446 Nurm Neeme OÜ Klaasproff 01:47:21 156
261 2425 Tattar Sander 01:47:33 157
262 2393 Eesmäe Geimo 01:47:40 158
263 2251 Nelk Kalle 01:47:50 8
264 2213 Nigols Jarmo 01:47:56 159
265 2413 Kaal Regina 01:48:07 9
266 2314 Ladvas Hanno Eesti BMW Klubi 01:48:08 160
267 2450 Lüütsepp Oliver 01:48:18 161
268 2422 Heinmaa Enor 01:48:19 162
269 2427 Kaun Kristel haanjamatkad.ee 01:48:34 10
270 2291 Kauk Andre CC Rota Mobilis 01:49:20 34
271 2254 Teng Toivo 01:49:25 163
272 2256 Kruustük Simmo Nõo Lihavürst 01:49:27 164
273 2451 Raadla Rain 01:49:51 165
274 2308 Mikk Karin 01:49:53 18
275 2294 Paal Peet 01:49:56 9
276 2332 Hein Risto 01:50:02 166
277 2300 Matsalu Marek 01:50:07 167
278 2399 Hämarik Margus 01:50:09 168
279 2439 Uibo Kärt 01:50:10 11
280 2244 Arm Kristin Mikitamäe Aironmään Klubi 01:50:13 19
281 2253 Kõrgesaar Kaupo Peetri Rattaklubi 01:50:18 169
282 2306 Järveoja Helje Team Järveoja 01:50:34 20
283 2289 Tasane Toomas 01:50:59 170
284 2322 Tasalain Marthen Sukl jõulu 01:51:00 35
285 2317 Veske Triin SK KALJU RATTATIIM RUUDUS 01:51:08 12
286 2447 Kaasik Kristen 01:51:11 171
287 2304 Överus Kaja 01:51:22 21
288 2305 Reiska Robert 01:51:36 29
289 2330 Allik Erik 01:51:48 172
290 2307 Kangur Kadri Jõelähtme Singel Naised 01:52:02 22
291 2315 Matsalu Ken 01:52:04 173
292 2247 Polištšuk Andrei 01:52:08 174
293 2335 Gridin Dmitri Narva Kutseõppekeskus 01:52:11 175
294 2420 Kenk Janar 01:52:13 176
295 2429 Tuisk Maris Jooksupartner 01:52:19 23
296 2285 Roose Kadri 01:52:40 13
297 2216 Kaasik Arne Columbus 01:52:57 177
298 2194 Pung Peeter Vooremaa Centrum Rattabaas II 01:53:04 178
299 2303 Almre Alo 01:53:11 179
300 2288 Ukrainski Kadri Wolf Team 01:53:17 24
301 2359 Lumi Margus FastStop Team I 01:53:20 180
302 2282 Püve Erki Juhtmejukud OÜ 01:53:25 181
303 2309 Miljan Anne MAN Sport Team 01:53:36 25
304 2264 Igel Sirje 01:53:47 14
305 2336 Järsk Mati 01:53:57 182
306 2281 Tiido Carolin TÜ ASK II naisk. 01:54:42 12
307 2301 Evendi Kristi Ensto Ensek AS 01:55:04 26
308 2325 Heinmaa Anita 01:55:17 15
309 2225 Kolberg Kalle Narva Kutseõppekeskus 01:55:56 183
310 2311 Sikka Teele 01:56:25 16
311 2341 Bebeleva Margo 01:56:44 184
312 2316 Dunets Vladimir Eesti Raudtee 2 01:57:10 185
313 2327 Serikova Jaana 01:57:18 17
314 2417 Paring-Rannamägi Piia Peetri Rattaklubi - Kirkeval 01:57:46 18
315 2312 Joorits Jüri Hansab MTB Team A 01:58:59 186
316 2403 Aas Aivo 01:59:08 187
317 2275 Tuisk Aidi Gerde KRK 01:59:10 13
318 2328 Listmann Kairi Costa Bicicleta Chicas 01:59:20 19
319 2321 Kask Heiki Smart Sport Türi 01:59:25 188
320 2434 Ragilo Gerly 01:59:52 27
321 2378 Tohver Allan Coca-Cola 02:00:08 189
322 2404 Aas Piret 02:00:41 20
323 2345 Keldo Margit 02:00:43 28
324 2375 Bauman Kadri Omniva Spordiklubi 02:00:46 29
325 2343 Varblane Kata Costa Bicicleta Chicas 02:01:08 21
326 2331 Käär Kätlin 02:01:37 30
327 2233 Kübar Helen Costa Bicicleta Chicas 02:02:01 22
328 2339 Pung Piret Vooremaa Centrum Rattabaas III 02:02:02 14
329 2406 Lätting Karin 02:02:53 23
330 2454 Viilukas Angela 02:03:03 31
331 2418 Daniel Ken FastStop Team I 02:03:03 190
332 2396 Sankovski Eve 02:03:18 32
333 2334 Kikkerpill Erki 02:03:53 191
334 2344 Vihalemm Harri Peetri Rattaklubi 02:06:14 192
335 2357 Lepp Katrin Spordiselts 02:06:25 24
336 2338 Feldman Jüri Narva Kutseõppekeskus 02:07:50 193
337 2350 Keskülla Sirje Baltic Agro II 02:08:47 33
338 2342 Suitso Piret 02:09:33 34
339 2364 Pokker Lilia 02:09:44 35
340 2394 Loogus Tarmo Perearstikeskus.ee 02:09:54 194
341 2379 Kuuseste Peeter 02:10:46 195
342 2398 Laugesaar Allar Advokaadibüroo Lillo & Partnerid 02:11:32 196
343 2442 Gutmann Veigo 02:12:16 197
344 2449 Võrklaev Mart 02:12:18 198
345 2329 Dooner Teet 02:12:27 199
346 2360 Samolberg Janet RR Siplased / Vitax 02:15:12 36
347 2395 Kudulis Viesturs 02:18:11 200
348 2426 Tamra Maarja haanjamatkad.ee 02:18:43 25
349 2362 Kivistik Kalle Narva Kutseõppekeskus 02:20:33 201
350 2365 Einmaa Lairi Eesti Raudtee 2 02:21:48 37
351 2402 Bukin Martin 02:21:51 202
352 2361 Kuuseväli Arette X-Sport/Wilo 02:22:09 15
353 2423 Koobakene Liivika Rõuge Racing Team 02:24:20 16
354 2363 Fjodorov Jüri 02:24:27 203
355 2438 Võsu Mati 02:26:30 204
356 2366 Viirsaar Marianna Coca-Cola 02:26:36 26
357 2416 Ernits Kristina 02:27:59 38
358 2368 Lill Aiki 02:40:53 27
359 2370 Robi Oliver 02:42:19 30
360 2293 Maripuu Sirle Maripuu Tiim 02:49:16 39
361 2445 Rogalevitš Veronika 02:54:13 40
362 2444 Tamm Peeter 02:54:15 205
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE