estenglv
WAP version
Login form
63 km
30 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 23 Oct 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Rõuge Rattamaraton (Estonian Cup 2014 3. etapp)
Aeg 07.06.2014
Koht Rõuge EST
Spordiala Jalgrattasport
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 8 Austa Caspar A&T Sport Team 02:18:21 1
2 5 Maasikmets Alges Amps - Extreme Sport 02:18:36 1
3 14 Kodanipork Raido Arctic Sport Club 02:18:42 2
4 4 Tarvis Peeter Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 02:19:03 1
5 16 Oras Allan Arctic Sport Club 02:19:54 2
6 1 Schultz Silver Peloton/Powerbar 02:20:17 3
7 6 Suur Ivo Thule Opel ProTeam 02:21:34 4
8 18 Kattai Kaupo Amps - Extreme Sport 02:23:37 3
9 41 Selder Taavi Thule Opel ProTeam 02:23:56 5
10 22 Saarnits Sten Sportland Bottecchia Team 02:23:58 2
11 40 Hallop Greg A&T Sport Team 02:24:00 3
12 23 Kannimäe Viljar Thule Opel ProTeam 02:24:05 6
13 42 Tarassov Kirill Sportland Bottecchia Team 02:24:16 1
14 13 Olle Raul A&T Sport Team 02:24:19 4
15 48 Karu Virgo HAWAII EXPRESS team 02:24:49 5
16 11 Johanson Kristjan Viljandi Rattaklubi Noored 02:25:05 2
17 34 Öpik Oliver Thule Opel ProTeam 02:25:24 6
18 67 Sirvel Margus RR Siplased / Laada Cafe 02:25:25 7
19 52 Selder Tauri investment agency 02:25:49 8
20 19 Saar Raido Arctic Sport Club 02:25:59 9
21 37 Kukk Erki Olybet/Specialized 02:26:26 7
22 31 Rebane Meelis A&T Sport Team 02:27:05 8
23 46 Sala Raivo Olybet/Specialized 02:27:06 9
24 12 Kukk Sigvard Spordipartner 02:27:06 10
25 120 Ronimois Mihkel Peloton/Powerbar 02:27:17 10
26 26 Schumann Riivo Amps - Extreme Sport 02:27:29 11
27 50 Balgabaev Ravshan InFocus 02:28:13 11
28 28 Maanurm Joonas Thule Opel ProTeam 02:28:21 12
29 73 Puhm Reijo Rein Taaramäe Rattaklubi 02:28:37 13
30 7 Ainsalu Markku Thule Opel ProTeam 02:29:07 14
31 80 Kivistik Gert Amserv/ City Spa Team 02:29:25 4
32 86 Pajur Rivo Thule Opel ProTeam 02:30:03 15
33 47 Saamere Tanel HAWAII EXPRESS team 02:30:06 12
34 39 Pait Hirv HAWAII EXPRESS team 02:30:06 13
35 64 Hallik Margus S-Sportas Lithuania 02:30:06 16
36 51 Vendelin Karl-Arnold Amserv/ City Spa Team 02:30:10 3
37 24 Ottender Sten-Erik Redbike 02:30:16 4
38 54 Tõnisson Tiimo Porter Racing 02:30:20 14
39 32 Erikson Toomas Redbike 02:30:43 17
40 45 Nõlvik Lasse Arctic Sport Club 02:30:44 15
41 59 Randma Kristjan Olybet/Specialized 02:30:48 18
42 55 Krusemann Magnus A&T Sport Team 02:30:59 19
43 43 Mõttus Tarmo HAWAII EXPRESS team 02:31:04 16
44 84 Kannel Alari A&T Sport Team III 02:31:08 17
45 76 Gristsenko Andrei HAWAII EXPRESS team 02:31:29 18
46 82 Veski Tanel Amps - Extreme Sport 02:31:32 20
47 72 Mikson Margus Sportland Bottecchia Team 02:31:39 21
48 66 Pungar Urmas TÜASK 02:31:50 22
49 38 Sepp Kristo Redbike 02:31:58 23
50 35 Tamm Margo A&T Sport Team II 02:32:27 5
51 56 Raadom Erik A&T Sport Team II 02:33:00 24
52 78 Post Margo Püha Loomaaed 02:33:36 25
53 71 Lipp Sulev Olybet/Specialized 02:33:42 26
54 69 Suppi Ahti Vooremaa Centrum Rattabaas I 02:33:46 27
55 15 Jõessar Janari-Joel Elioni Spordiklubi 1 02:33:58 28
56 36 Neemela Tarmo Amps - Extreme Sport 02:34:04 19
57 89 Hussar Aimar A&T Sport Team II 02:34:12 29
58 146 Erm Tõnis HE 02:34:16 30
59 123 Alesmaa Martti Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 02:34:33 31
60 87 Nõmm Raivo Peloton/Powerbar 02:34:37 32
61 170 Nestor Paul investment agency 02:34:51 6
62 29 Alitis Uldis 02:34:56 33
63 151 Kupp Alar Vennad-Dahl Pro 02:34:56 7
64 75 Karlson Urmas Arctic Sport Club 02:34:57 1
65 77 Oru Kaido HAWAII EXPRESS team 02:35:02 34
66 62 Mäeots Risto Thule Opel ProTeam II 02:35:09 35
67 122 Mavchun Georgiy Team marathoncup.ru 02:35:12 36
68 114 Kirsipuu Tiit Spordipartner 02:35:45 37
69 141 Sinisalu Ever 02:35:46 38
70 10 Pütsep Erki Redbike 02:36:05 39
71 9 Tamkõrv Helmet Amps - Extreme Sport 02:36:13 40
72 115 Laine Mihkel CC Rota Mobilis 02:36:15 41
73 95 Rätsep Ain Spordipartner 02:36:16 20
74 219 Parv Martin Alpter 02:36:27 42
75 21 Kriit Kalle Vooremaa Centrum Rattabaas I 02:36:34 43
76 90 Lehto Tiit 02:36:42 21
77 131 Hirs Marek RR Siplased / Laada Cafe 02:36:52 44
78 191 Pungar Rainer Mehikoorma Avatud Noorteklubi 02:36:53 45
79 194 Koppel Kristjan Thule Opel ProTeam II 02:37:19 46
80 106 Rosenthal Reiko Rein Taaramäe Rattaklubi 02:37:49 47
81 101 Raja Aigar Omniva Spordiklubi* 02:38:05 48
82 133 Lepik Toomas ASTRO BALTICS 02:38:09 49
83 111 Ridamäe Aivar Arctic Sport Club 02:38:16 22
84 81 Martma Kert Arctic Sport Club 02:38:16 50
85 172 Stalberg Tair Rattabaas/Rakke 02:38:22 5
86 110 Vsivtsev Vladimir investment agency 02:38:24 51
87 33 Kaldvee Martten Thule Opel ProTeam 02:38:27 52
88 49 Põldma Mirko RR Siplased / Laada Cafe 02:38:33 53
89 121 Suurna Sander Rein Taaramäe Rattaklubi 02:38:36 54
90 109 Luks Sven Sportland Bottecchia Team 02:38:41 23
91 100 Teras Indrek Omniva Spordiklubi 02:38:44 55
92 119 Uuk Aimur 02:38:46 2
93 88 Sildvee Rainer Omniva Spordiklubi 02:38:48 56
94 184 Rebane Urmas 02:39:01 24
95 129 Sügis Harri Spordipartner 02:39:09 3
96 94 Molev Juri Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 02:39:16 57
97 137 Pilv Ivar Onninen 02:39:26 25
98 74 Savisikk Kristjan Raadio Uuno Cycling Team 02:39:27 58
99 30 Palm Tõnno A&T Sport Team 02:39:27 26
100 96 Poopuu Peeter X-Sport/Artec Elekter 02:39:45 59
101 79 Veri Aivar Jõelähtme Singel 02:40:06 27
102 144 Toome Roland RR Siplased / Laada Cafe 02:40:10 28
103 197 Nassar Martin Viljandi Suusaklubi 02:40:26 8
104 143 Otsus Erki Ehitusmeister Rent OÜ 02:40:33 60
105 127 Adusoo Jaanus Actual Print 02:40:35 29
106 126 Elling Toomas Redbike 2 02:40:40 61
107 57 Kollo Madis Thule Opel ProTeam II 02:41:16 62
108 192 Reiska Alar Haanja Rattaklubi 02:41:18 4
109 102 Sala Arvo Onninen 02:41:28 30
110 107 Tillemann Taikki CC Rota Mobilis 02:41:42 63
111 177 Maarits Andres Coffee In 02:41:46 31
112 97 Kallari Taimar ASTRO BALTICS 02:41:48 32
113 83 Kaasik-Aaslav Henri Amps - Extreme Sport 02:41:53 33
114 103 Kozinets Danil investment agency 02:41:56 9
115 134 Nirgi Sten Eric RR Siplased / Later 02:42:28 6
116 174 Kriis Viljar A&T Sport Team II 02:42:36 64
117 105 Hussar Kaidar A&T Sport Team II 02:42:38 34
118 140 Tupits Ivo RR Siplased / Later 02:42:52 35
119 983 Vendelin Mart-Anton Amserv/ City Spa Team 02:43:03 7
120 139 Tasane Jaanus Viljandi Rattaklubi Noored 02:43:25 8
121 124 Jõgi Allan Püha Loomaaed 02:43:27 65
122 250 Elberg Ainar investment agency 02:43:53 10
123 135 Hansov Hanno Amserv/ City Spa Team 02:43:58 66
124 160 Linnus Sander Sportland Bottecchia Team 02:44:15 67
125 158 Kolessov Jevgeni InFocus 02:44:16 68
126 204 Vähi Markus Koriks-Fiiber OY 02:44:46 69
127 104 Petrovits Üllar JK Paralepa 02:44:48 36
128 147 Saar Tõnis Rattabaas/Rakke 02:45:29 11
129 1035 Ots Kaupo Haanja RK 02:45:39 70
130 305 Niit Robi Hauka Veloklubi 02:45:41 9
131 239 Falten Hannes Spordiselts 02:45:43 37
132 118 Palu Indrek Vennad-Dahl Pro 02:45:50 71
133 281 Epner Indrek Vanamõisa SK 02:45:53 38
134 171 Ennok Tarmo Raadio Uuno Cycling Team 02:45:55 39
135 208 Harand Allan Thule Opel ProTeam II 02:46:12 72
136 117 Pukk Andre RR Siplased / Laada Cafe 02:46:21 73
137 308 Tukia Margus 02:46:21 40
138 181 Einblau Mihkel MOTOMARKET 02:46:37 74
139 138 Sild Ivo 02:46:46 41
140 187 Kondaev Denis Onninen 02:46:59 75
141 159 Peterkopf Indrek 02:47:13 42
142 150 Pesor Kaido Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 02:47:24 43
143 112 Lukertsenko Mihhail 02:47:25 76
144 155 Kübar Rene Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 02:47:25 77
145 188 Kuusik Leho Omniva Spordiklubi 02:47:27 44
146 234 Kõivumägi Georg Haanja RK Välla 02:47:30 10
147 221 Ojasalu Andres Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 02:47:33 78
148 152 Pallas Helari Spordipartner 02:47:38 79
149 169 Neemesto Kaspar Kose AMK ct 02:47:47 80
150 189 Leer Janek CC Rota Mobilis 02:47:49 81
151 53 Kalja Mihkel Redbike 02:47:51 11
152 222 Ristna Mikk 02:47:54 82
153 98 Kushnir Aleksei Spordipartner 02:48:15 83
154 615 Juss Janar 02:48:28 12
155 154 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 02:48:29 45
156 287 Põldmaa Alo Simuna SK / Talukartul.ee 02:48:39 84
157 253 Luite Reimo 02:48:41 85
158 201 Matvejev Madis SK Vargamäe 02:48:46 86
159 209 Koik Lauri 02:48:48 87
160 269 Sauga Indrek VBH-Roto Team 02:48:55 46
161 168 Krull Kaupo Sportland Bottecchia Team 02:49:03 88
162 145 Õun Valdur 02:49:05 47
163 148 Teder Rinaldo Valga Rattaklubi 02:49:17 89
164 200 Viira Veiko Jõelähtme Singel 02:49:24 90
165 228 Steinburg Greete Purustaja Giant Team/Rakke 02:49:25 1
166 245 Rebas Raido Tabasalu 02:49:26 48
167 203 Premet Karl Brent Pärnu Kalev SK 02:49:38 13
168 257 Liivamägi Sven Haanja RK Välla 02:49:48 14
169 91 Sildvee Madis RR Siplased / Laada Cafe 02:49:53 91
170 238 Kõiv Marek Sportland Bottecchia Team 02:49:55 92
171 217 Kivirüüt Margus Simuna SK / Talukartul.ee 02:50:03 93
172 340 Veide Hannes SGG Kiired 02:50:18 94
173 321 Artel Veiko DSV Spordiklubi MTÜ 02:50:22 49
174 218 Luiks Meelis Elioni Spordiklubi 02:51:02 95
175 248 Grigorovits Jaanus IRL 02:51:03 96
176 289 Ehrberg Liisa Peloton/Classic 02:51:04 2
177 166 Nool Sander Haanja RK Välla 02:51:04 15
178 176 Peipsi Aleko Myoton / Hawaii Express 02:51:26 50
179 142 Dedov Peeter A&T Sport Team III 02:51:31 97
180 227 Kurvits Erko SK Keremeister 02:51:35 98
181 314 Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 02:51:38 51
182 313 Kompus Meelis Merida Thule ProTeam 02:51:38 52
183 290 Prii Paavo ABB Spordiklubi 02:51:42 99
184 161 Utar Urmo Sportland Bottecchia Team 02:52:01 100
185 196 Freiberg Sven 02:52:01 101
186 216 Sibul Jaanus A&T Sport Team III 02:52:03 53
187 205 Ebras Kaido Tervisesport 02:52:09 102
188 301 Aasla Meelis Skoda 02:52:32 103
189 225 Piire Aare MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 02:52:39 54
191 276 Hürden Taivo 02:53:16 105
192 175 Orlovski Siim 02:53:19 106
193 195 Saarna Rivo Thule Opel ProTeam II 02:53:20 55
194 521 Soome Raul 02:53:24 107
195 286 Haava Henno SGG Kiired 02:53:40 56
196 230 Reiljan Kuldar velo clubbers 02:53:43 5
197 240 Kool Inge Purustaja Giant Team/Rakke 02:53:47 3
198 235 Märtson Mihkel Simuna SK / Talukartul.ee 02:53:54 108
199 207 Pill Rein A&T Sport Team III 02:53:57 57
200 223 Tamm Bruno CC Rota Mobilis 02:53:57 58
201 215 Külanurm Karli A&T Sport Team II 02:53:57 109
202 316 Pani Marek 02:54:00 59
203 236 Rohtma Valdek Costa Bicicleta 02:54:08 110
204 366 Vaab Ivar RR Siplased / Later 02:54:19 111
205 211 Rünk Ain RR Siplased / Laada Cafe 02:54:27 60
206 255 Kont Sergo MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 02:54:46 61
207 348 Rätsep Janno Haanja RK Välla 02:54:57 112
208 270 Tenno Ander Tervisesport 02:54:57 113
209 336 Greenbaum Marko Pistik 02:54:57 114
210 199 Sildvee Märt RR Siplased / Verx 02:55:03 115
211 229 Pihl Henry 02:55:13 116
212 282 Puhu Sille Peloton/Classic 02:55:14 4
213 393 Meltsov Martin 02:55:25 117
214 264 Kruuser Karel Hawaii Express 02:55:26 118
215 258 Mõttus Mari-Liis Haanja RK Välla 02:55:46 1
216 252 Nõmmisto Jaanus JK Paralepa 02:55:54 62
217 268 Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:56:08 63
218 341 Uibokand Janelle Peloton/Classic 02:56:09 2
219 244 Einroos Raino CC Rota Mobilis* 02:56:17 64
220 291 Salumäe Guido X-Sport/Artec Elekter 02:56:32 65
221 260 Tenson Tavo X-Sport/Artec Elekter 02:56:32 119
222 294 Kalda Toomas Kaitseväe logistikakeskus 02:56:46 120
223 330 Kruus Kaupo 02:56:48 66
224 277 Kollo Tiit Filter 02:56:49 6
225 303 Ojaver Siim ASTRO BALTICS 02:57:04 121
226 302 Kivilo Henrik AC Racing 02:57:06 122
227 384 Himma Markus Extreme Sport 02:57:10 12
228 224 Pungar Indrek 02:57:11 67
229 241 Annion Aimar Peetri Rattaklubi - Kirkeval 02:57:21 68
230 331 Kõrge Toomas Costa Bicicleta 02:57:29 123
231 443 Puu Ahto 02:57:39 69
232 275 Ebber Andrus RR Siplased / Later 02:57:42 70
233 279 Viikoja Janek SK KALJU RATTATIIM 02:57:50 124
234 164 Maidla Janek 02:57:51 125
235 325 Nõmtak Sven-Erik Westline Team 02:57:52 71
236 263 Suluste Jüri 02:57:52 7
237 385 Padumäe Vaido Rimi Cycling Team 02:57:56 126
238 299 Puhke Peeter MTÜ Ambla Spordiklubi 02:58:00 8
239 249 Orlovski Peep Peetri Talutehnika 02:58:07 127
240 272 Kärner Mart 02:58:17 72
241 295 Mikk Martti 02:58:17 128
242 254 Simulask Agu Paralepa JK 02:58:19 73
243 375 Romandi Arvi Alavere Spordiklubi 02:58:22 129
244 304 Rusovitš Dmitri Sparta Rattagrupp 02:58:30 130
245 352 Hirs Janek RR Siplased / Later 02:58:34 131
246 356 Haavandi Allan 02:58:36 132
247 173 Pilv Meelis Actual Print 02:58:42 133
248 231 Õunmaa Iiris Sparta Thule naiskond 02:59:13 3
249 390 Aas Andres IITEE Spordiklubi 02:59:14 134
250 692 Varblane Kärolin TÜ ASK I naisk. 02:59:16 4
251 198 Tsvetkov Sander 02:59:24 16
252 300 Koik Kristjan 02:59:32 135
253 297 Laansalu Priit 02:59:40 74
254 353 Rohtla Kaspar X-Sport/Artec Elekter 02:59:54 136
255 237 Saksing Siim Peloton 02:59:59 137
256 516 Kaschan Martin Türi Rattaklubi 03:00:03 13
257 233 Jalakas Aksel SK Vargamäe 03:00:08 75
258 292 Koolmeister Siim Thule Opel ProTeam II 03:00:12 138
259 323 Kimmel Raiko SK KALJU RATTATIIM 03:00:15 139
260 261 Viikoja Marek SK KALJU RATTATIIM 03:00:15 140
261 262 Albri Kalev X-Sport/Artec Elekter 03:00:32 141
262 214 Nurmsalu Rain Spordiklubi IKS 03:00:50 76
263 361 Jaaska Timo SK SERVITI 03:00:51 142
264 278 Talur Tõnu Tervisesport 03:00:54 77
265 368 Mesipuu Maido A&T Sport Team IV 03:01:12 143
266 404 Tiivoja Jaanus Rõuge Racing Team 03:01:36 144
267 193 Angerma Meelis Rattaromantika 03:01:44 145
268 444 Järvi Vaiko Raadio Uuno Cycling Team 03:01:55 146
269 246 Sauväli Indrek SK KALJU RATTATIIM 03:02:02 78
270 265 Doman Andrei InFocus 03:02:02 147
271 315 Leeman Tarmo Actual Print 03:02:07 79
272 298 Redi Kaarel Peloton/Powerbar 03:02:08 14
273 357 Premet Kalle Brentel OÜ 03:02:09 80
274 396 Peil Kalev Türi Rattaklubi 03:02:17 15
275 273 Rimmel Margo A&T Sport Team IV 03:02:18 81
276 370 Männa Margus 03:02:23 148
277 283 Paldra Georg Peeter Viljandi Rattaklubi Noored 03:02:24 17
278 311 Lubi Tiit FitLife 03:02:27 149
279 322 Kivi Teemar Amserv/ City Spa Team 03:02:32 82
280 376 Tiits Janar Merida Thule ProTeam 03:02:41 150
281 317 Pärnamets Aivar Rattabaas/Rakke 03:02:42 83
282 355 Zeltov Sergei 03:02:45 151
283 438 Jüriöö Janno Jõelähtme Singel 03:02:51 152
284 251 Kannimäe Taavi 03:02:57 153
285 335 Pohlak Rauno Merida Thule ProTeam 03:02:58 154
286 445 Haav Viljar 03:03:00 155
287 347 Uutar Aivar A&T Sport Team IV 03:03:03 84
288 480 Kannimäe Mihkel 03:03:11 16
289 430 Järvsoo Janno SK KALJU RATTATIIM 03:03:17 85
290 496 Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team 03:03:20 156
291 324 Tarvis Peeter Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 03:03:34 9
292 378 Ester Indrek Kose AMK ct 03:03:39 157
293 471 Kiitam Urmo 03:04:06 158
294 1044 Kokunov Andrey 03:04:27 86
295 427 Mees Janar 03:04:33 87
296 359 Nikolajev Raul MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 03:04:37 159
297 977 Lemloch Kuido niner.ee 03:04:52 88
298 266 Shumanov Tiit RR Siplased / Later 03:04:58 10
299 318 Suokas Heikki Wolf Team 03:05:09 160
300 381 Õunpuu Vahur 03:05:15 89
301 310 Järveoja Jaanus Team Järveoja 03:05:22 11
302 661 Orav Ingmar Omniva Spordiklubi* 03:05:23 161
303 380 Nikolajev Raimo MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 03:05:24 162
304 339 Pärtel Marko MTÜ Tallinna Lennujaama SPordiklubi 03:05:26 90
305 494 Elur Sven Viljandi Rattaklubi 03:05:33 163
306 459 Kull Agur 03:06:01 91
307 334 Stolfot Ivo MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 03:06:02 164
308 398 Malsroos Mait 03:06:03 92
309 332 Alumaa Alar Hansab MTB Team B 03:06:07 93
310 643 Kärsten Argo 03:06:13 165
311 502 Tokko Rainer Vanamõisa SK 03:06:18 94
312 455 Tiismaa Toomas 03:06:25 95
313 553 Skirta Mark 03:06:33 166
314 338 Sootla Indrek ASTRO BALTICS 03:06:37 96
315 395 Esinurm Üllar Thule Opel ProTeam II 03:06:38 167
316 488 Petjärv Ivo Scoutspataljon Team 03:06:38 168
317 319 Joonsalu Madis 03:06:47 169
318 296 Lippur Bruno SK Imavere 03:06:53 97
319 587 Paju Jaanus 03:07:02 170
320 410 Leppik Ahti Onninen 03:07:10 171
321 414 Salur Erik Eesti Energia Spordiklubi 03:07:12 172
322 92 Nikolai Jarmo 03:07:14 173
323 420 Reinaste Ruve 03:07:15 174
324 506 Saar Marek Vennad-Dahl Pro 03:07:18 175
325 646 Pokker Urmas 03:07:20 12
326 442 Ots Silver Westline Team 03:07:21 176
327 673 Jõeleht Elmo Carfic 03:07:22 177
328 360 Bachaus Arno Team 30+ 03:07:30 178
329 435 Eensoo Ardi 03:07:40 98
330 582 Oja Raido Actual Print 03:07:47 179
331 795 Pärgmaa Priit Actual Print 03:07:48 99
332 343 Pettai Kristjan ARENS 03:07:48 180
333 383 Överus Eerik 03:07:53 17
334 412 Mägi Jaanus ASTRO BALTICS 03:08:01 181
335 363 Soosaar Silver RIEGLER KVH/A2K 03:08:02 182
336 1038 Müür Ringo 03:08:07 183
337 413 Tuisk Väino 03:08:09 13
338 470 Niilus Romet Hauka veloklubi 03:08:19 184
339 446 Leeduks Raul Kose AMK ct 03:08:26 185
340 441 Padosepp Siim Rõuge Racing Team 03:08:42 186
341 467 Michelson Erki Võidu Mekk 03:08:52 187
342 346 Ollino Priit 03:09:04 188
343 293 Saar Sander 03:09:08 18
344 421 Kross Kristo Actual Print 03:09:19 100
345 533 Viitkin Ain Rõuge Racing Team 03:09:24 101
346 285 Orgla Maario Skoda 03:10:03 189
347 499 Lääne Meelis SGG Kiired 03:10:25 102
348 399 Leidorp Jako SK KALJU RATTATIIM 03:10:35 190
349 434 Lüüsalu Villu Rattahullud 03:10:37 103
350 345 Maide Raiko Actual Print 03:10:43 191
351 431 Käär Tanel Spordiselts 2 03:10:45 192
352 408 Puhke Raivo Eesti Raudtee 1 03:10:45 104
353 409 Sala Alar 03:10:52 193
354 475 Saksjaak Marko 03:11:00 194
355 407 Haruoja Marko 03:11:06 105
356 382 Nagel Rainer Kulgur Team 03:11:12 195
357 422 Nurm Eke 03:11:14 106
358 456 Uustalu Eero Starter Energy Drink Team 03:11:21 196
359 417 Rahu Madis 03:11:25 14
360 479 Uurimäe Roomet 03:11:33 197
361 232 Kaur Väino SK KALJU RATTATIIM 03:11:50 107
362 483 Pajus Rene Võidu Mekk 03:11:53 198
363 526 Helmik Einar Kapitali Grupp 03:11:53 108
364 771 Joost Andres Vooremaa Centrum Rattabaas IV 03:12:01 199
365 401 Kesper Raino Alpter 03:12:03 200
366 458 Tammemägi Jaak 03:12:04 109
367 464 Ovtsarenko Grigori inFocus 03:12:06 201
368 457 Kruusmann Ahto Raadio Uuno Cycling Team 03:12:15 110
369 436 Mägi Indrek 03:12:16 202
370 326 Kullas Teet Cooltec 03:12:23 111
371 514 Kuldsepp Kajar 03:12:27 203
372 329 Rehi Arne Ületreening 03:12:28 112
373 402 Vestmann Rain Merida Thule ProTeam 03:12:30 204
374 419 Pullerits Tõnu Spordiselts 03:12:31 205
375 509 Lang Mae TÜ ASK I naisk. 03:12:36 5
376 1039 Traks Hanno 03:12:40 113
377 570 Vsivtsev Juri Äkke 03:12:43 206
378 782 Kuzmin Leonid Kuzmin Ski Technology AB 03:12:43 15
379 546 Vahher Marko Merida Thule ProTeam 03:12:58 207
380 437 Vender Andrus Viljandi Rattaklubi 03:12:58 208
381 423 Valdner Marek Jõelähtme Singel 03:13:00 114
382 406 Kond Kuido RR Siplased / Verx 03:13:08 115
383 400 Hoop Martti MIRIDON 03:13:12 209
384 429 Gritsjuk Vadim 03:13:16 210
385 448 Põldoja Urmas Onninen 03:13:23 116
386 463 Jansen Kaupo 03:13:26 211
387 405 Kaschan Kaido Türi Rattaklubi 03:13:33 117
388 374 Kabonen Tiit 03:13:34 16
389 614 Kalbin Jevgeni inFocus 03:13:37 212
390 478 Läänemets Rait Rakke 03:13:46 18
391 580 Nirgi Siim RR Siplased / VERX 03:13:49 213
392 474 Mölder Ivo Türi Rattaklubi 03:13:50 118
393 342 Rosenberg Reigo 03:14:10 19
394 511 Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 03:14:14 214
395 561 Ufeld Indrek 03:14:20 215
396 487 Mälgi Ailen Peloton/Classic 03:14:21 5
397 451 Vool Kristjan Promens 03:14:28 216
398 541 Järve Mihkel Kulgur Team 03:14:30 217
399 498 Raudsepp Ergo ASTRO BALTICS 03:14:30 218
400 504 Teppo Andres A&T Sport Team IV 03:14:32 219
401 136 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 03:14:39 119
402 1036 Mardo Ahti 03:14:41 220
403 468 Toome Rita Purustaja Giant Team/Rakke 03:14:57 6
404 500 Maasikmets Marek Kose AMK ct 03:15:05 221
405 645 Saarnits Kaspar SK Pleki Pande 03:15:16 120
406 531 Nurm Taavi 03:15:21 222
407 344 Kastemäe Gert lebo racing 03:15:21 223
408 1013 Rebas Rauno Metus-Est 03:15:23 224
409 377 Näks Einar Peetri Rattaklubi - Kirkeval 03:15:24 225
410 307 Kesküla Urmet Simuna SK / Talukartul.ee 03:15:31 226
411 505 Leppik Elle Tervisesport 03:15:33 7
412 601 Kasemaa Janno Onninen 03:15:36 227
413 611 Vooremäe Viljar MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 03:15:38 20
414 814 Mägi Margus 03:15:42 121
415 885 Kivistik Egert 03:15:42 228
416 618 Martinov Urmas 03:15:47 122
417 711 Teepere Egon RADIUS 03:15:48 229
418 590 Mooste Tarmo RADIUS 03:15:48 230
419 592 Erik Risto 03:15:48 231
420 501 Talvar Risto 03:15:56 123
421 424 Rannala Ivar Malmerk Klaasium 03:16:05 232
422 512 Resev Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 03:16:09 233
423 648 Jansen Kristjan 03:16:24 234
424 554 Hintser Jaanus Fixus VIP Team 03:16:52 124
425 358 Hütt Petri MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 03:17:04 235
426 523 Veek Vaido 03:17:23 236
427 803 Oder Rein 03:17:23 125
428 591 Terasmaa Heigo Merida Thule ProTeam 03:17:38 237
429 605 Kiil Sander Olybet/Specialized 03:17:41 126
430 804 Toots Tiit 03:17:56 238
431 547 Leinart Tormi Võidu Mekk 03:18:00 239
432 709 Soodla Guido Tartu Suusaklubi 03:18:01 127
433 416 Ernits Ardu Vänta Aga 03:18:10 17
434 425 Saar Tarmo Vennad-Dahl Pro 03:18:13 240
435 242 Treier Toomas Serviti 03:18:18 128
436 477 Sarapuu Jaanus-Arno 03:18:18 241
437 484 Seli Marko 03:18:22 242
438 573 Puhke Rauno MTÜ Ambla Spordiklubi 03:18:24 243
439 256 Urbas Alvar Rattabaas/Rakke 03:18:26 21
440 534 Vaiksaar Sille Peloton/Classic 03:18:30 8
441 449 Puidak Peeter ARENS 03:18:45 129
442 369 Rääbis Mati Amserv/ City Spa Team 03:19:07 18
443 593 Kaha Hamigo 03:19:09 130
444 1051 Ragilo Oleg 03:19:22 244
445 432 Päll Martin 03:19:22 245
446 710 Alaväli Ülari 03:19:23 246
447 415 Helm Jaak Barrus 03:19:28 247
448 1005 Leino Peep 03:19:28 248
449 520 Järveoja Toomas Team Järveoja 03:19:33 19
450 564 Pärnoja Varno 03:19:34 131
451 653 Kütt Erik Amps-Extreme Sport* 03:19:38 132
452 584 Tärn Margo 03:20:09 133
453 528 Liis Lembit Vooremaa Centrum Rattabaas III 03:20:10 20
454 609 Jool Illart 03:20:15 134
455 394 Kiristaja Hendrik Westline Team 03:20:20 19
456 829 Silm Maario Vabajooks 03:20:22 249
457 867 Klesmann Villu RADIUS 03:20:26 135
458 730 Oolo Marek 03:20:37 250
459 454 Õispuu Mairis Purustaja Giant Team/Rakke 03:20:37 6
460 562 Kivimäe Ivar Onninen 03:20:44 136
461 583 Raudsepp Remo Spordiselts 03:20:45 251
462 574 Koosa Marko Skoda 03:20:56 252
463 476 Eskla Anti Haanja Rattaklubi 03:21:06 137
464 1024 Merelaid Martin 03:21:07 253
465 608 Palusoo Marianne Jõelähtme Singel Naised 03:21:11 9
466 510 Volk Andrus MAN Sport Team 03:21:11 138
467 579 Räbus Elmo IITEE Spordiklubi 03:21:12 139
468 638 Meius Margus A. LeCoq Team 2 03:21:17 140
469 485 Talisoo Rain 03:21:20 254
470 650 Lõiv Janika Rõuge Racing Team 03:21:22 10
471 651 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team 03:21:22 255
472 513 Sala Kristen 03:21:24 22
473 679 Kiivit Lauri Promens 03:21:25 256
474 548 Männiste Marko JK Paralepa 03:21:29 141
475 682 Viltsin Andris Spordiklubi IKS 03:21:34 142
476 555 Kerner Aldor Kose AMK ct 03:21:35 257
477 647 Järv Jüri 03:21:36 258
478 549 Koitla Indrek 03:21:50 143
479 606 Rannamägi Janar Peetri Rattaklubi - Kirkeval 03:22:00 259
480 1047 Kala Kaspar 03:22:00 260
481 671 Parv Alar Alpter 03:22:02 144
482 612 Pank Ergo 03:22:20 145
483 558 Ööman Marko Redbike 2 03:22:22 261
484 518 Rohelaan Ken Äripäev 03:22:23 262
485 551 Einblau Eero MOTOMARKET 03:22:24 21
486 426 Koort Kristel investment agency 03:22:27 7
487 622 Grünthal Kardo 03:22:31 146
488 552 Toomsalu Ilmar MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 03:22:45 147
489 542 Kruusvee Vahur Kulgur Team 03:22:55 263
490 389 Sander Heinry Thule Opel ProTeam II 03:23:02 264
491 183 Kauk Anti CC Rota Mobilis 03:23:12 148
492 741 Parts Margus 03:23:17 265
493 503 Peets Andres Elioni Spordiklubi 1 03:23:29 266
494 525 Jürgenson Erkki www.kummibox.ee 03:23:53 267
495 571 Soodla Raul Vooremaa Centrum Rattabaas I 03:23:54 149
496 508 Puust Rain Raadio Uuno Cycling Team 03:23:58 268
497 530 Konnimois Veljo RADIUS 03:24:05 269
498 631 Jäetma Mikk Jõelähtme Singel 03:24:25 270
499 452 Einmaa Tiit Eesti Raudtee 1 03:24:39 271
500 997 Andre Aleksander 03:24:43 272
501 626 Keridan Robert 03:24:49 273
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE