estenglv
WAP version
Login form
59 km
29 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 23 Oct 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Tallinna Rattamaraton (Estonian Cup 2014 2. etapp)
Aeg 18.05.2014
Koht Kõrvemaa EST
Spordiala Jalgrattasport
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 2004 Kutser Karmo Peetri Rattaklubi 01:03:47 1
2 2007 Roosimets Reigo NRK HKP Racing 01:03:52 1
3 2009 Jõeäär Marten investment agency 01:05:37 2
4 2008 Tikku Marko NRK HKP Racing 01:07:22 1
5 2001 Prangel Kristo A&T Sport 01:07:22 3
6 2016 Pajur Markus A.Le Coq Team 3 01:07:31 2
7 2012 Pruul Robin 01:07:53 3
8 2003 Lepik Siim TÜ ASK 01:08:20 4
9 2002 Pelska Sten Valga Rattaklubi 01:08:31 5
10 2018 Sankmann Joosep Viljandi Rattaklubi Noored 01:08:42 6
11 2015 Tuuna Toomas RR Siplased / Later 01:09:03 1
12 2082 Nigul Alar Nigul Consult OÜ 01:09:13 2
13 2025 Jauhiainen Arttu Mattias NRK HKP Racing 01:09:25 7
14 2027 Varik Viljar Scania Eesti 01:09:28 3
15 2020 Sirvel Merili Purustaja Giant Team/Rakke 01:10:03 1
16 2029 Oras Indrek ARENS 01:11:23 4
17 2043 Tarikas Tenno Fenar 01:11:26 5
18 2443 Värv Sander 01:11:59 6
19 2038 Ansip-Kukk Evelin Spordipartner/Diamondtec 01:12:28 1
20 2013 Saarep Peeter Fixus VIP Team 01:12:30 2
21 2036 Reila Rivo Mamily 01:12:39 7
22 2021 Mölder Veiko A. LeCoq Team 1 01:13:10 8
23 2039 Kull Rait Mamily 01:13:32 9
24 2484 Šapotšnikov Aleksei 01:13:33 10
25 2031 Sagaja Martin Eesti Raudtee 1 01:13:33 11
26 2033 Uudeküll Peep Üksik hunt 01:13:37 12
27 2065 Palts Bert A.Le Coq Team 3 01:13:39 8
28 2085 Jaškov Janek Fristeberg 01:13:40 13
29 2050 Saagpakk Ahti 01:13:44 14
30 2045 Saagpakk Priit 01:13:45 15
31 2049 Laisaar Janek AC Racing 01:13:45 16
32 2017 Mõttus Raivo Purustaja 01:13:47 17
33 2114 Liik Alari-Fred A. LeCoq Team 1 01:14:05 9
34 2074 Oja Jaan 01:14:45 3
35 3172 Tenslind Margus Jõelähtme Singel 01:15:00 18
36 2034 Joost Janno Equa-Afterone 01:15:11 19
37 2382 Sarapuu Georg CFC 01:15:21 4
38 2026 Kask Renet Smart Sport Türi 01:15:33 10
39 2035 Piirioja Kalle 01:15:34 20
40 2057 Laanisto Janek 01:15:58 21
41 2381 Kaarjärv Maris Purustaja Giant Team/Rakke 01:16:12 2
42 2047 Viikoja Meelis SK KALJU RATTATIIM RUUDUS 01:16:17 22
43 2475 Sirak Kaimo Rimi Cycling Team 01:16:19 23
44 2079 Laanemäe Erki Viljandi Rattaklubi Noored 01:16:28 5
45 2069 Nirgi Robin RR Siplased / Verx 01:16:50 6
46 2019 Oot Anti Amps - Extreme Sport* 01:17:17 4
47 2472 Kreegi Riivo Peetri Rattaklubi 01:17:18 24
48 2058 Joost Martin 01:17:30 25
49 2075 Kundla Joonas 01:17:34 26
50 2497 Tõnismäe Marek 01:17:38 27
51 2068 Arens Marek ARENS 01:17:49 28
52 2051 Rostin Siim Sparta Rattagrupp 01:17:52 29
53 2042 Oja Rait Jäneda 01:18:03 30
54 2063 Kozelski Daniel A.Le Coq Team 3 01:18:05 7
55 2112 Luige Marko A.Le Coq Team 3 01:18:10 8
56 2055 Tiisler Marko 01:18:20 31
57 2040 Lepp Mart 01:18:22 5
58 2433 Mikk Üllar JK Paralepa 01:18:23 32
59 2255 Mihkels Madis TÜASK 01:18:25 9
60 2022 Oja Eero Mamily 01:18:25 33
61 3164 Pihelpuu Riho 01:18:40 34
62 2041 Uustal Arno 01:18:47 35
63 2081 Kask Kren Smart Sport Türi 01:19:03 10
64 2131 Pesor Kaur Raplamaa Rattaklubi KoMo 2 01:19:22 11
65 2111 Meltsas Veiko VAP Ventilatsioon 01:19:29 36
66 2032 Altin Enn Jooksupartner 01:19:32 37
67 2095 Ulm Erki 01:19:36 38
68 2066 Reili Andreas Martin IITEE Spordiklubi 01:19:37 11
69 2506 Männi Anatoli 01:19:39 6
70 2130 Kokka Gunnar 01:19:41 39
71 2076 Tigane Raiko 01:20:00 40
72 2011 Kangilaski Erik NRK HKP Racing 01:20:07 12
73 2077 Raiesmaa Eldur 01:20:08 41
74 2135 Lossmann Joosep Viljandi Rattaklubi Noored 01:20:10 13
75 2078 Kuslap Avo Paluküla Team 01:20:10 42
76 2028 Lang Tea TÜ ASK I naisk. 01:20:10 3
77 2056 Kutser Indra Peetri Rattaklubi 01:20:17 2
78 2142 Riisman Andres 01:20:20 43
79 2106 Haava Erti Scania Eesti 01:20:29 44
80 2053 Lootus Stefan Kuusalu Rattaklubi 01:20:31 12
81 2121 Teder Egle Valga Rattaklubi 01:20:36 4
82 2059 Ärmpalu Aare Peetri Rattaklubi 01:20:36 45
83 2071 Kübar Kätri Costa Bicicleta Chicas 01:20:49 5
84 2464 Saksniit Priit VAP Ventilatsioon 01:20:52 46
85 2508 Taal Birger 01:21:01 47
86 2141 Kaseniit Rando SK Pleki Pande 01:21:13 48
87 2067 Valgur Gunnar Baltic Agro II 01:21:13 49
88 2133 Soodla Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 01:21:31 50
89 2520 Säälik Marek CFC 01:21:34 51
90 2086 Kirt Kuldar 01:21:39 52
91 2161 Kleband Reino 01:21:46 53
92 2084 Ansip Ethel CC Rota Mobilis 01:21:49 6
93 2421 Meitus Raivo 01:21:56 54
94 3170 Tshushkin Danek 01:22:05 55
95 2097 Kaljula Aimar ARENS 01:22:07 56
96 2496 Treier Johanna 01:22:09 3
97 2467 Heinsoo Tanel 01:22:18 57
98 2083 Tasane Ilona Viljandi Rattaklubi Noored 01:22:28 4
99 2096 Rebane Taivo 01:22:29 7
100 2100 Kallikorm Janno Hansab MTB Team A 01:22:36 58
101 2107 Voitka Urmas Barrus 01:22:44 59
102 2062 Vainu Marko 01:22:50 60
103 2151 Põld Markus 01:22:54 14
104 2509 Roos Martin 01:23:00 61
105 2060 Ilus Andrus WestlineTeam 01:23:02 62
106 2126 Roosmaa Viljar 01:23:08 63
107 2061 Lang Kärt TÜ ASK I naisk. 01:23:09 5
108 2306 Pettai Mattias Nõmme Rattaklubi 01:23:17 13
109 2137 Mesi Joosep SUKL Jõulu 01:23:32 14
110 2340 Botcharov Deniss Narva Kutseõppekeskus 01:23:34 64
111 2122 Randma Lasse 01:23:39 65
112 2217 Mäesalu Märt A Le Coq Team 01:23:46 66
113 2240 Mäemets Gunnar 01:23:59 67
114 2163 Salupalu Silver Vennad Tommyd 01:24:01 68
115 2080 Lepp Are SK Imavere 01:24:03 69
116 2493 Vent Karl Mihkel 01:24:05 15
117 2134 Leznevsky Andreas Spordiselts 2 01:24:06 70
118 2223 Raimo Razumov 01:24:08 71
119 2120 Lomp Elar AC Racing 01:24:12 72
120 2193 Paal Lauri Scania Eesti 01:24:13 73
121 2155 Parik Egert 01:24:15 74
122 2182 Koppel Martin 01:24:15 75
123 2064 Kask Kalle Hõberatas 1 01:24:17 76
124 2129 Kaukver Siim 01:24:19 15
125 2401 Tombak Taavi 01:24:24 77
126 2160 Int Argen KF Suusaklubi 01:24:25 16
127 2118 Uus Rauno 01:24:25 78
128 2103 Floren Kaupo 01:24:25 79
129 2220 Merivälja Kadi 01:24:34 1
130 2138 Mettis Veiko 01:24:35 80
131 2168 Alusalu Matis Mamily 01:24:39 81
132 2195 Allikberg Villu HKP NRK Team 01:24:40 82
133 2221 Kaarjärv Marius Rattabaas/Rakke 01:24:40 16
134 2510 Kukk Agnes 01:24:43 7
135 2128 Ladvas Kimmo Eesti BMW Klubi 01:24:45 83
136 2099 Sauman Silver Eesti Raudtee 1 01:24:46 84
137 2186 Põder Tanel Baltic Agro II 01:24:50 85
138 2409 Sikk Romet 01:25:04 86
139 2102 Pari Liivi Mall TÜ ASK II naisk. 01:25:13 6
140 2235 Hein Eerik 01:25:15 87
141 2088 Skobelev Fredi Agrotex 01:25:21 88
142 2196 Einbaum Urmas 01:25:21 89
143 2474 Sepp Kaspar CC Superior 01:25:22 90
144 2198 Verk Argo 01:25:24 91
145 2127 Tuvikene Leonhard Eesti Raudtee 2 01:25:29 8
146 2250 Kamratov Kristo AC Racing 01:25:31 92
147 2208 Anderson Sven 01:25:33 93
148 2231 Kalberg Marttin 01:25:38 94
149 2204 Rhede Kaarel Smart Sport Türi 01:25:43 17
150 2291 Lillemets Rauno 01:26:16 95
151 2089 Altin Ergo 01:26:18 96
152 2273 Kreegi Raigo 01:26:21 97
153 2152 Kaldvee Valdur 01:26:38 98
154 2147 Pentjärv Egon Raadio Uuno Cycling Team 01:26:40 99
155 2299 Tõnov Kermo Henri A.Le Coq Team 3 01:26:42 17
156 2234 Noode Mati Scania Eesti 01:26:55 100
157 3171 Palm Silja 01:26:55 2
158 2238 Kull Argo Promens 01:27:01 101
159 2091 Õunpuu Harry Mehed Marsilt 01:27:02 102
160 2260 Taal Kati Sparta Thule naiskond 01:27:07 3
161 2171 Kuik Robertino 01:27:10 103
162 2277 Mesipuu Brit Ring FM 01:27:23 4
163 2145 Konkov Mattias 01:27:24 104
164 2139 Karu Ott Mööbliekspert paigaldus 01:27:34 105
165 2218 Viira Andres 01:27:35 106
166 2098 Jõekäär Imre JSK RAVE 01:27:37 107
167 2384 Volens Virgo Peetri Rattaklubi - Kirkeval 01:27:41 108
168 2237 Hõbemägi Heiki 01:27:42 109
169 2216 Piksar Kalev 01:27:44 110
170 2389 Tamar Tauri SK Pleki Pande 01:27:45 111
171 2414 Pukk Mairo 01:28:00 112
172 3167 Vertmann Tex 01:28:02 113
173 2117 Mööl Mark Peetri Rattaklubi 01:28:07 114
174 2116 Korb Imre A. LeCoq Team 2 01:28:17 115
175 2491 Post Perit Omniva Spordiklubi 01:28:19 5
176 2125 Saar Andres 01:28:21 116
177 2457 Reinson Mart 01:28:22 117
178 2201 Kontus Taavi Smart Sport 01:28:22 118
179 2190 Laine Ando 01:28:24 119
180 2175 Selli Jaagup 01:28:26 120
181 3173 Toomsalu Ilmar 01:28:35 121
182 2167 Pärl Timo Baltic Agro I 01:28:36 122
183 2274 Tull Tanel Sparta Rattagrupp 01:28:42 123
184 2132 Paju Tiit Hansura RT 01:28:43 9
185 2335 Asi Alvar A.A.Tööriistalaenutus 01:28:46 124
186 2501 Schmidt Madis IRL 2 01:28:50 125
187 2213 Piik Raldo 01:28:55 126
188 2462 Tiigi Tarmo 01:29:03 127
189 2101 Enok Ergi HKP NRK Team 01:29:13 128
190 3175 Savolainen Sergei 01:29:24 129
191 2420 Korrol Toomas SK Pleki Pande 01:29:24 130
192 2245 Uutar Mihkel A&T Sport 01:29:31 18
193 2275 Ots Aivar 01:29:33 131
194 2225 Mikk Mait 01:29:34 132
195 2110 Viikoja Kevin SK KALJU RATTATIIM RUUDUS 01:29:37 18
196 2183 Päll Indro AC Racing 01:29:45 133
197 2447 Allikmäe Kaarel 01:29:48 134
198 2279 Pokker Ranel 01:29:49 19
199 2136 Liik Margus A. LeCoq Team 1 01:29:53 135
200 2170 Kramma Merli HKP NRK Team 01:29:55 6
201 2157 Kirotar Kalle A. LeCoq Team 1 01:29:57 136
202 2187 Türk Siim 01:29:57 137
203 2282 Dobolina Tatjana Spordipartner/Diamondtec 01:30:03 7
204 2184 Semenkova Mirell investment agency 01:30:05 7
205 2422 Aesma Alar SK Pleki Pande 01:30:18 138
206 2115 Nõgols Andry Baltic Agro I 01:30:19 139
207 2087 Viskov Ruve 01:30:21 140
208 2108 Kaskla Kuido Purustaja 01:30:34 141
209 2360 Kõiv Kaspar 01:30:38 19
210 2180 Karu Hans-Kristjan 01:30:44 142
211 2185 Kuriks Olavi 01:30:45 143
212 2453 Karpenko Gleb Akke 01:30:46 20
213 2383 Illus Karolin TÜ ASK II naisk. 01:30:47 8
214 2289 Kupp Artur Kuusalu Rattaklubi 01:30:58 21
215 2227 Lepik Hillar 01:31:11 10
216 2286 Kolberg Kalle Narva Kutseõppekeskus 01:31:17 144
217 2159 Rätsep Airi Spordipartner/Diamondtec 01:31:20 8
218 2437 Jool Raiko 01:31:22 22
219 2222 Karjus Kaido Artman Racing 01:31:28 145
220 2143 Suokas Kristina Wolf team 01:31:33 8
221 2203 Raidvee Joonas 01:31:56 23
222 2262 Jalakas Anni SK Vargamäe 01:31:58 9
223 2425 Rikkinen Tarmo VAHANEN 01:32:01 146
224 2211 Tenslind Aune Jõelähtme Singel Naised 01:32:05 10
225 2283 Majas Indrek Eesti BMW Klubi 01:32:07 147
226 2254 Sammul Mirjam 01:32:10 9
227 2123 Miltop Rait HKP NRK Team 01:32:29 148
228 2455 Kriisa Tiina 01:32:30 9
229 2440 Mänd Hannes 01:32:30 149
230 2470 Palts Imre 01:32:32 150
231 2411 Ojamets Teet 01:32:36 151
232 2503 Metsamaa Rasmus 01:32:39 152
233 2156 Malberg Kriste 01:32:39 10
234 2445 Kibus Siim 01:32:48 153
235 2189 Potashenkova Svetlana Vooremaa Centrum Rattabaas II 01:32:48 11
236 2428 Vaher Kaire 01:32:50 12
237 2172 Väin Aino Ainula 01:32:55 13
238 2249 Pärs Margus 01:32:59 154
239 2200 Trei Vahur 01:32:59 155
240 2297 Jürisaar Merilin 01:33:00 11
241 2230 Veidenberg Günther Spordiselts 01:33:08 156
242 2266 Kurg Arko 01:33:10 157
243 2458 Schmidt Juri 01:33:18 158
244 2177 Kivisikk Risto 01:33:23 159
245 2315 Tutt Marko 01:33:24 160
246 2498 Arumägi Sander 01:33:42 20
247 2441 Sanglepp Siim 01:33:42 161
248 2280 Karus Harri 01:33:43 162
249 2194 Ojasild Kersti Johanna TÜ ASK II naisk. 01:33:50 12
250 2494 Milistver Mairon Pärnu Kalev SK 01:33:58 24
251 2515 Vapper Avo 01:34:07 163
252 2199 Perandi Joosep 01:34:10 21
253 2261 Nelk Kalle 01:34:14 11
254 2215 Kaukver Andres 01:34:29 164
255 2412 Pärnpuu Elvis 01:34:31 165
256 2336 Sirvel Anet RR Siplased / Vitax 01:34:35 13
257 2229 Maalmeister Andrus 01:34:37 166
258 2181 Rullingo Eik IITEE Spordiklubi 01:34:37 167
259 2482 Liiker Tanel Vabajooks 01:34:45 168
260 2113 Matvejev Ahto SK Vargamäe 01:34:45 169
261 2252 Teng Toivo 01:34:46 170
262 2288 Priks Silver 01:34:56 171
263 2450 Melsas Raivo 01:35:06 172
264 2119 Silver Joosep 01:35:16 173
265 2149 Toper Janar 01:35:21 174
266 2124 Palumaa Pille Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 01:35:22 14
267 2427 Moritz Harri 01:35:37 175
268 2248 Kruustük Simmo Nõo Lihavürst 01:35:38 176
269 2435 Mastepan Vadim 01:35:49 177
270 2030 Murrut Mauno SGG Vihased 01:35:53 178
271 2402 Lapsanit Rando 01:35:53 179
272 2093 Karp Raivo Mamily 01:36:27 180
273 2150 Strand Aleksander Eesti Raudtee 2 01:36:36 181
274 2285 Igel Sirje 01:36:42 10
275 2483 Hürden Sarah hawaii 01:36:48 14
276 2173 Õmblus Andrus Vennad-Dahl Visad 01:36:53 182
277 2300 Meltsov Mart Parksepa Rattatiim 01:37:02 183
278 2366 Mägi Alar 01:37:06 184
279 2304 Sillaots Janar 01:37:07 185
280 2396 Rosin Reigo Hansab MTB Team A 01:37:07 186
281 2305 Tämm Aive Meegaste talu 01:37:12 15
282 2416 Tuisk Aidi Gerde KRK 01:37:16 15
283 2292 Viik Lauri 01:37:19 187
284 2449 Nurm Karl-Martin Porter Racing 01:37:23 25
285 2507 Tuur Ülo 01:37:31 12
286 2385 Evendi Rando Marten Porterracing 01:37:31 26
287 2405 Tiido Carolin TÜ ASK II naisk. 01:37:35 16
288 2519 Uibo Kärt 01:37:38 11
289 2295 Soop Simo 01:37:42 188
290 2516 Kukk Siim 01:37:44 189
291 2165 Kõrgesaar Kaupo Peetri Rattaklubi 01:37:49 190
292 2205 Roose Kadri 01:38:04 12
293 3168 Noorak Erki 01:38:06 191
294 2398 Valtanen Vitali AruCAD 01:38:27 192
295 2399 Viitkin Marek AruCAD 01:38:29 193
296 2202 Ukrainski Kadri Wolf Team 01:38:34 16
297 2176 Plado Priit Elioni Spordiklubi 1 01:38:35 194
298 2148 Selter Pille SK Imavere 01:38:39 17
299 2210 Vahejõe Margus 01:38:47 195
300 2192 Raudsepp Kristi ASTRO BALTICS 01:38:56 13
301 2452 Sala Sixten Artman Racing 01:39:07 196
302 2434 Tsaplin Vitali Baltic Ferrum OÜ 01:39:14 197
303 2290 Keedus Triinu 01:39:17 14
304 2144 Sokk Janar 01:39:21 198
305 2243 Pikkoja Birke 01:39:34 15
306 2320 Jaaksoo Piia JK Paralepa 01:39:44 18
307 2318 Salu Jüri 01:39:57 199
308 2311 Arro Ago 01:40:10 200
309 2327 Sammul Henri Peetri Rattaklubi 01:40:12 201
310 2358 Hõbemägi Martin 01:40:14 22
311 2268 Evert Helina Rimi Cycling Team 01:40:22 19
312 2314 Matsalu Marek 01:40:23 202
313 2329 Saar Tarvi 01:40:33 203
314 2242 Polištšuk Andrei 01:40:34 204
315 2214 Mõrd Rando A. LeCoq Team 1 01:41:03 205
316 2359 Paal Peet 01:41:04 13
317 2330 Rooste Jaanis 01:41:17 206
318 2324 Överus Kaja 01:41:20 20
319 2374 Rosenberg Aivo SK Pleki Pande 01:41:25 207
320 2313 Mandel Martin 01:41:27 208
321 2372 Kangur Kadri Jõelähtme Singel Naised 01:41:31 21
322 3174 Raudsepp Rauno 01:41:34 209
323 2316 Mikk Karin 01:41:49 22
324 2298 Reiska Robert 01:41:53 23
325 2197 Järveoja Helje Team Järveoja 01:42:04 23
326 2321 Lillimägi Urmas 01:42:10 210
327 2369 Rull Herman 01:42:13 24
328 2212 Joorits Jüri Hansab MTB Team A 01:42:20 211
329 2278 Ladvas Hanno Eesti BMW Klubi 01:42:30 212
330 2294 Kiilaspää Kaspar kuusalu rattaklubi 01:42:38 27
331 2146 Dunets Vladimir Eesti Raudtee 2 01:42:38 213
332 2271 Merigan Marko MAN SPORT TEAM 01:42:42 214
333 2219 Veske Triin SK KALJU RATTATIIM RUUDUS 01:42:44 16
334 2226 Kübar Helen Costa Bicicleta Chicas 01:42:45 17
335 2164 Tasane Toomas 01:42:57 215
336 2417 Mölder Priit 01:42:57 216
337 2332 Konrad Ruudi 01:43:05 217
338 2500 Kuusma Mario 01:43:18 218
339 2346 Tõnisson Heidi Rimi Cycling Team 01:43:40 18
340 2473 Tasalain Marthen Sukl jõulu 01:43:42 28
341 2296 Almre Alo 01:44:06 219
342 2424 Veltson Erko OÜ Bussisõit 01:44:11 220
343 2265 Heinmaa Anita 01:44:28 19
344 2307 Kask Heiki Smart Sport Türi 01:44:39 221
345 2367 Luhakooder Mirjam 01:45:26 20
346 2333 Serikova Jaana 01:45:42 21
347 2344 Seli Anti 01:45:48 222
348 2466 Nigul Kirsten Kliinik32 OÜ 01:46:07 24
349 2232 Välja Arvo 01:46:28 223
350 2310 Veemees Age Promens 01:46:30 22
351 2362 Oras Mati 01:46:49 14
352 2426 Koopuu Ivo 01:47:03 224
353 2430 Roos Rain Kuusalu Rattaklubi 01:47:04 29
354 2419 Perling Andro SK Pleki Pande 01:47:13 225
355 2331 Lillepuu Merilin 01:47:18 23
356 2158 Kaasik Kristen 01:47:18 226
357 2518 Allik Erik 01:47:31 227
358 2502 Depka Agata 01:47:34 25
359 2328 Simulask Kertu 01:47:45 24
360 2436 Ban Ištvan suuhugieen.ee 01:47:51 228
361 2322 Merivälja Kadri Rilja 01:48:03 25
362 2418 Reemann Taavi SK Pleki Pande 01:48:09 229
363 2259 Saamot Liisa Hõberatas 1 01:48:36 26
364 2448 Leming Indis 01:49:00 15
365 2476 Voolaid Vello 01:49:04 230
366 2312 Listmann Kairi Costa Bicicleta Chicas 01:49:29 27
367 2319 Hein Risto 01:49:35 231
368 2431 Põlluvee Marten Kuusalu Rattaklubi 01:49:43 30
369 2471 Koitjärv Kaarel Eesti Metsaüliõpilaste Selts 01:49:52 232
370 2423 Lugenberg Arvi RIKS 01:49:54 233
371 2357 Feldman Jüri Narva Kutseõppekeskus 01:49:57 234
372 2233 Evendi Kristi Ensto Ensek AS 01:49:57 26
373 2334 Lehiste Rico Kuusalu Rattaklubi 01:50:13 31
374 2481 Loos Igor 01:50:32 235
375 2236 Käär Kätlin 01:51:26 27
376 2489 Veskimäe Riina 01:51:35 28
377 3169 Lammertson Ott 01:51:36 236
378 2317 Dooner Teet 01:51:37 237
379 2207 Kaasik Arne Columbus 01:51:41 238
380 2512 Mägi Laur 01:51:43 32
381 2469 Pikka Teemu Matate sk 01:51:58 25
382 2468 Tempel Marju Matate sk 01:52:02 28
383 2393 Varblane Kata Costa Bicicleta Chicas 01:52:06 29
384 2444 Hansschmidt Neeme 01:52:13 239
385 2350 Vihalemm Harri Peetri Rattaklubi 01:52:45 240
386 2442 Keldo Margit 01:52:45 29
387 2169 Vister Rainer Purustaja 01:52:53 241
388 2368 Mägiveer Anu 01:52:59 30
389 2323 Kikkerpill Erki 01:53:02 242
390 2251 Reili Sigrid IITEE Spordiklubi 01:53:27 30
391 2257 Bebeleva Margo 01:54:03 243
392 2342 Puusta Rasmus Baltic Agro I 01:54:30 33
393 2301 Puusta Ants Baltic Agro I 01:54:32 244
394 2246 Keskülla Sirje Baltic Agro II 01:54:43 31
395 2239 Maripuu Andrus Maripuu Tiim 01:55:33 26
396 2446 Nurgamaa Tarvo 01:55:38 245
397 2376 Looga Lauri Columbus 01:55:42 246
398 2364 Kroon Monika 01:56:03 32
399 2451 Rägastik Toivo Tallink Takso 01:56:27 247
400 2339 Raig Romet 01:56:30 34
401 2341 Sepp Regiina Costa Bicicleta Chicas 01:56:31 31
402 2459 Raide Robin 01:56:44 27
403 2438 Meigas Maarja 01:57:13 32
404 2351 Speck Heidi 01:57:21 33
405 2370 Wallace Ashley Marie 01:57:48 34
406 2439 Kalviste Rasmus Ryysak Team Jun. 01:57:58 28
407 2477 Mets Arti 01:58:20 35
408 2460 Hussar Artur 01:58:20 36
409 2343 Laanela Marek Henrik 01:58:26 37
410 2371 Koppana Anzela 01:58:31 33
411 2378 Kuuba Kadri 01:58:57 35
412 2511 Männi Marten 01:59:03 38
413 2499 Rooni Kustas 01:59:15 29
414 2345 Lumi Margus FastStop Team I 02:00:41 248
415 2386 Kuuseste Peeter 02:00:49 249
416 2105 Hussar Peep 02:00:50 250
417 3166 Niinre Jürgen 02:01:13 251
418 2463 Mendelman Maris 02:01:44 36
419 2415 Karba Virge 02:02:10 34
420 2406 Veimann Sirle 02:02:14 37
421 2363 Arestegui Kenneth 02:02:39 39
422 2365 Danilas Veikko 02:03:59 252
423 2377 Prants Annabrit Eesti Raudtee SK 02:04:12 17
424 2347 Kuuseväli Arette X-Sport/Wilo 02:04:28 18
425 2413 Pankratov Tarmo 02:04:36 253
426 2269 Lepp Katrin Spordiselts 02:05:14 38
427 2465 Kaas Raul 02:06:03 254
428 2514 Püve Erki Juhtmejukud OÜ 02:06:33 255
429 2354 Pokker Lilia 02:07:00 35
430 2270 Suitso Piret 02:07:03 36
431 2505 Kahu Vahur 02:07:22 256
432 2504 Kahu Maili 02:07:22 37
433 2267 Samolberg Janet RR Siplased / Vitax 02:07:23 38
434 2349 Fjodorov Jüri 02:09:07 257
435 2375 Piirits Viljar SK Pleki Pande 02:10:44 258
436 2390 Henga Andrus A. LeCoq Team 2 02:11:09 259
437 2352 Viirsaar Marianna Coca-Cola 02:11:37 39
438 2353 Tärno Andres 02:17:01 260
439 2309 Einmaa Lairi Eesti Raudtee 2 02:18:23 39
440 2356 Robi Oliver 02:21:58 30
441 2348 Kivistik Kalle Narva Kutseõppekeskus 02:24:37 261
442 2408 Reinaas Mattias 02:25:07 40
443 2407 Reinaas Ott 02:25:07 262
444 2284 Aalma Ain Flagmore 02:26:22 263
445 2485 Eerme Gerli Sportlan Eesti AS 02:27:03 40
446 2486 Majas Kadri Sportlan Eesti AS 02:27:05 41
447 2355 Lill Aiki 02:30:26 40
448 2478 Kekk Marlis 02:39:41 41
449 2487 Nigol Maarja Sportlan Eesti AS 02:40:03 42
450 2495 Palla Sven 02:50:26 264
451 2388 Tarum Kati 02:55:04 43
452 2456 Viirsaar Margos 03:24:32 265
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE