estenglv
WAP version
Login form
59 km
29 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 23 Oct 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Tallinna Rattamaraton (Estonian Cup 2014 2. etapp)
Aeg 18.05.2014
Koht Kõrvemaa EST
Spordiala Jalgrattasport
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 11 Sorokin Dimitri 01:54:45 1
2 4 Tarvis Peeter Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 01:54:46 1
3 8 Suur Ivo Thule Opel ProTeam 01:55:13 2
4 2 Austa Caspar A&T Sport Team 01:57:34 3
5 5 Pütsep Erki Redbike 01:57:36 4
6 1 Schultz Silver Peloton/Powerbar 01:57:40 5
7 1032 Johanson Kristjan Viljandi Rattaklubi Noored 01:57:46 1
8 35 Olle Raul A&T Sport Team 01:57:51 1
9 33 Jõessar Janari-Joel Elioni Spordiklubi 1 01:58:07 6
10 13 Oras Allan Arctic Sport Club 01:58:33 7
11 80 Arumägi Anti Redbike 01:58:42 8
12 54 Kriit Kalle Vooremaa Centrum Rattabaas I 01:58:51 9
13 29 Kannimäe Viljar Thule Opel ProTeam 01:58:57 10
14 10 Tamkõrv Helmet Amps - Extreme Sport 01:58:58 11
15 56 Ottender Sten-Erik Redbike 01:58:58 2
16 30 Alitis Uldis 01:58:58 12
17 32 Rebane Meelis A&T Sport Team 01:58:59 2
18 40 Erikson Toomas Redbike 01:58:59 13
19 50 Kaldvee Martten Thule Opel ProTeam 01:58:59 14
20 47 Tamm Margo A&T Sport Team II 01:58:59 2
21 17 Neemela Tarmo Amps - Extreme Sport 01:59:00 3
22 69 Sepp Kristo Redbike 01:59:01 15
23 21 Öpik Oliver Thule Opel ProTeam 01:59:11 4
24 52 Pait Hirv HAWAII EXPRESS team 01:59:11 5
25 124 Tarassov Kirill Sportland Bottecchia Team 02:01:31 3
26 20 Saar Raido Arctic Sport Club 02:01:33 16
27 22 Saarnits Sten Sportland Bottecchia Team 02:01:34 3
28 64 Saamere Tanel HAWAII EXPRESS team 02:01:35 6
29 46 Põldma Mirko RR Siplased / Laada Cafe 02:01:36 17
30 53 Balgabaev Ravshan InFocus 02:01:36 7
31 31 Selder Tauri investment agency 02:01:38 18
32 63 Tõnisson Tiimo Porter Racing 02:01:39 8
33 36 Krusemann Magnus A&T Sport Team 02:01:47 19
34 112 Raadom Erik A&T Sport Team II 02:01:50 20
35 27 Maanurm Joonas Thule Opel ProTeam 02:01:54 21
36 83 Kollo Madis Thule Opel ProTeam II 02:01:54 22
37 41 Randma Kristjan Olybet/Specialized 02:01:55 23
38 59 Kull Andre CC Rota Mobilis 02:01:55 24
39 38 Pallo Rait A&T Sport Team 02:01:55 9
40 9 Selder Taavi Thule Opel ProTeam 02:01:55 25
41 1015 Roose Riivo 02:01:56 26
42 115 Pungar Urmas TÜASK 02:01:58 27
43 25 Sala Raivo Olybet/Specialized 02:02:49 10
44 45 Nõlvik Lasse Arctic Sport Club 02:03:23 11
45 97 Suppi Ahti Vooremaa Centrum Rattabaas I 02:03:29 28
46 55 Mikson Margus Sportland Bottecchia Team 02:03:36 29
47 72 Savisikk Kristjan Raadio Uuno Cycling Team 02:04:16 30
48 70 Karlson Urmas Arctic Sport Club 02:04:33 1
49 49 Prous Priit Sparta 02:04:33 31
50 106 Oru Kaido HAWAII EXPRESS team 02:04:39 32
51 92 Veri Aivar Jõelähtme Singel 02:04:41 12
52 84 Raag Kaupo 02:04:44 33
53 12 Kodanipork Raido Arctic Sport Club 02:05:36 13
54 188 Kaasik-Aaslav Henri Amps - Extreme Sport 02:05:47 14
55 88 Kannel Alari A&T Sport Team III 02:05:59 15
56 86 Leigri Mehis RR Siplased / Laada Cafe 02:06:01 34
57 42 Pajur Rivo Thule Opel ProTeam 02:06:01 35
58 82 Sildvee Rainer Omniva Spordiklubi 02:06:02 36
59 76 Hussar Aimar A&T Sport Team II 02:06:02 37
60 102 Lehto Tiit 02:06:03 16
61 93 Sildvee Madis RR Siplased / Laada Cafe 02:06:03 38
62 121 Israel Olavi A&T Sport Team III 02:06:09 17
63 74 Molev Juri Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 02:06:12 39
64 110 Rätsep Ain Spordipartner 02:06:19 18
65 196 Poopuu Peeter X-Sport/Artec Elekter 02:06:21 40
66 144 Koppelmaa Raul Redbike 2 02:06:23 41
67 104 Teras Indrek Omniva Spordiklubi 02:06:24 42
68 96 Sala Arvo Onninen 02:06:24 19
69 138 Petrovits Üllar JK Paralepa 02:06:26 20
70 125 Hussar Kaidar A&T Sport Team II 02:06:27 21
71 103 Luks Sven Sportland Bottecchia Team 02:06:33 22
72 100 Tillemann Taikki CC Rota Mobilis 02:06:34 43
73 117 Vsivtsev Vladimir investment agency 02:06:47 44
74 150 Sildvee Jörgen Peloton/Powerbar 02:06:51 45
75 14 Puu Henno A&T Sport Team 02:07:04 23
76 171 Orlovski Tiit Eesti Energia Spordiklubi 02:07:04 46
77 146 Palu Indrek Vennad-Dahl Pro 02:07:05 47
78 269 Saar Sander 02:07:15 4
79 170 Tamm Pirmin TTÜ Spordiklubi 02:07:43 48
80 98 Uuk Aimur 02:07:45 2
81 91 Kushnir Aleksei Spordipartner 02:07:52 49
82 152 Jõgi Allan Püha Loomaaed 02:07:57 50
83 175 Elling Toomas Redbike 2 02:08:25 51
84 167 Adusoo Jaanus Actual Print 02:08:28 24
85 126 Sügis Harri Spordipartner 02:08:31 3
86 89 Hirs Marek RR Siplased / Laada Cafe 02:08:32 52
87 189 Nirgi Sten Eric RR Siplased / Later 02:08:36 4
88 166 Hansov Hanno Amserv/ City Spa Team 02:08:42 53
89 118 Alesmaa Martti Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 02:08:50 54
90 154 Pilv Ivar Onninen 02:08:53 25
91 194 Sild Ivo 02:08:53 26
92 185 Tupits Ivo RR Siplased / Later 02:08:56 27
93 68 Kozinets Danil investment agency 02:08:58 5
94 73 Ridamäe Aivar Arctic Sport Club 02:09:07 28
95 140 Otsus Erki Ehitusmeister Rent OÜ 02:09:28 55
96 147 Õun Valdur 02:09:43 29
97 184 Teder Rinaldo Valga Rattaklubi 02:09:48 56
98 141 Pesor Kaido Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 02:10:00 30
99 174 Freiberg Sven 02:10:02 57
100 231 Pallas Helari Spordipartner 02:10:25 58
101 71 Gristsenko Andrei HAWAII EXPRESS team 02:10:27 31
102 177 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 02:10:27 32
103 157 Kübar Rene Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 02:10:33 59
104 127 Tasane Jaanus Viljandi Rattaklubi Noored 02:10:42 5
105 199 Irdoja Andrus Amps - Extreme Sport 02:10:45 33
106 130 Toome Roland RR Siplased / Laada Cafe 02:10:56 34
107 39 Hallop Greg A&T Sport Team 02:11:05 6
108 109 Miilmann Rauno SGG Kiired 02:11:18 60
109 1068 Järva Karl Smart Sport Türi 02:11:22 6
110 326 Pedari Aimar 02:11:57 35
111 132 Saar Tõnis Rattabaas/Rakke 02:12:24 7
112 107 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl Visad 02:12:24 36
113 328 Kask Indrek Redbike2 02:12:24 37
114 220 Saareoks Janek Tervisesport 02:12:26 61
115 224 Kivi Margo 02:12:38 62
116 206 Reiljan Kuldar velo clubbers 02:12:43 4
117 90 Lipp Aivar A&T Sport Team II 02:12:45 38
118 289 Neemesto Kaspar Kose AMK ct 02:12:46 63
119 114 Nestor Paul investment agency 02:12:48 8
120 151 Ennok Tarmo Raadio Uuno Cycling Team 02:13:09 39
121 248 Pilv Meelis Actual Print 02:13:14 64
122 99 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 02:13:18 40
123 113 Krull Kaupo Sportland Bottecchia Team 02:13:21 65
124 195 Peipsi Aleko Myoton / Hawaii Express 02:13:27 41
125 139 Maarits Andres Coffee In 02:13:32 42
126 236 Kesa Paul Sparta Rattagrupp 02:13:33 66
127 133 Einblau Mihkel MOTOMARKET 02:13:35 67
128 317 Ott Indrek 02:13:46 68
129 229 Leben Riho Spordipartner 02:13:53 69
130 1135 Anier Aivo 02:13:55 70
131 163 Kuusik Leho Omniva Spordiklubi 02:13:56 43
132 122 Küüt Märt Spordipartner 02:14:03 71
133 217 Reiska Alar Haanja Rattaklubi 02:14:10 5
134 257 Angerma Meelis Rattaromantika 02:14:11 72
135 176 Saarna Rivo Thule Opel ProTeam II 02:14:13 44
136 238 Arula Raul Tartu Velo 02:14:13 6
137 16 Karu Virgo HAWAII EXPRESS team 02:14:15 45
138 3 Maasikmets Alges Amps - Extreme Sport 02:14:15 46
139 280 Sildvee Märt RR Siplased / Verx 02:14:16 73
140 95 Kupp Alar Vennad-Dahl Pro 02:14:19 9
141 202 Lillemets Tanel A&T Sport Team III 02:14:24 74
142 201 Vähi Markus Koriks-Fiiber OY 02:14:27 75
143 128 Kriis Viljar A&T Sport Team II 02:14:32 76
144 165 Kondaev Denis Onninen 02:14:57 77
145 249 Ebras Kaido Tervisesport 02:15:09 78
146 336 Pill Rein A&T Sport Team III 02:15:10 47
147 172 Harand Allan Thule Opel ProTeam II 02:15:15 79
148 211 Koik Lauri 02:15:20 80
149 299 Videvik Priit RR Siplased / Later 02:15:21 48
150 136 Reedo Valdeko Vooremaa Centrum Rattabaas I 02:15:40 81
151 339 Nurmsalu Rain Spordiklubi IKS 02:15:46 49
152 183 Sibul Jaanus A&T Sport Team III 02:15:49 50
153 237 Kivirüüt Margus Simuna SK / Talukartul.ee 02:15:52 82
154 355 Nael Margus 02:15:56 83
155 181 Ojasalu Andres Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 02:15:58 84
156 625 Poopuu Priit X-Sport/Artec Elekter 02:16:00 85
157 264 Pungar Indrek 02:16:02 51
158 135 Rünk Ain RR Siplased / Laada Cafe 02:16:16 52
159 218 Piire Aare MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 02:16:16 53
160 187 Steinburg Greete Purustaja Giant Team/Rakke 02:16:21 1
161 131 Pungar Rainer Mehikoorma Avatud Noorteklubi 02:16:21 86
162 406 Õunmaa Iiris Sparta Thule naiskond 02:16:21 1
163 256 Kaur Väino SK KALJU RATTATIIM 02:16:22 54
164 192 Jalakas Aksel SK Vargamäe 02:16:24 55
165 272 Märtson Mihkel Simuna SK / Talukartul.ee 02:16:25 87
166 204 Kurvits Erko SK Keremeister 02:16:25 88
167 225 Rohtma Valdek Costa Bicicleta 02:16:32 89
168 252 Kõiv Marek Sportland Bottecchia Team 02:16:40 90
169 533 Teesaar Toomas 02:16:42 91
170 228 Kool Inge Purustaja Giant Team/Rakke 02:16:44 2
171 341 Annion Aimar Peetri Rattaklubi - Kirkeval 02:16:46 56
172 244 Treier Toomas Serviti 02:16:49 57
173 263 Rebas Raido Tabasalu 02:16:52 58
174 286 Sauväli Indrek SK KALJU RATTATIIM 02:16:56 59
175 210 Grigorovits Jaanus IRL 02:17:00 92
176 323 Orlovski Peep Peetri Talutehnika 02:17:11 93
177 234 Elberg Ainar investment agency 02:17:15 10
178 37 Veski Tanel Amps - Extreme Sport 02:17:15 94
179 87 Rosenthal Reiko Rein Taaramäe Rattaklubi 02:17:20 95
180 278 Simulask Agu Paralepa JK 02:17:22 60
181 168 Tamm Bruno CC Rota Mobilis 02:17:27 61
182 1054 Liivamägi Sven Haanja RK Välla 02:17:35 7
183 1148 Takel Kalle 02:17:48 11
184 335 Hio Siim Hawaii Express 02:17:53 96
185 281 Tenson Tavo X-Sport/Artec Elekter 02:17:57 97
186 197 Viikoja Marek SK KALJU RATTATIIM 02:18:04 98
187 200 Albri Kalev X-Sport/Artec Elekter 02:18:10 99
188 461 Kruuser Karel Hawaii Express 02:18:11 100
189 230 Mõttus Mari-Liis Haanja RK Välla 02:18:21 2
190 205 Pihl Henry 02:18:23 101
191 270 Doman Andrei InFocus 02:18:29 102
192 213 Shumanov Tiit RR Siplased / Later 02:18:29 7
193 301 Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:18:37 62
194 243 Sauga Indrek VBH-Roto Team 02:18:39 63
195 222 Luite Reimo 02:18:40 103
196 340 Tenno Ander Tervisesport 02:18:49 104
197 367 Kärner Mart 02:18:57 64
198 287 Rimmel Margo A&T Sport Team IV 02:19:02 65
199 221 Nõmmisto Jaanus JK Paralepa 02:19:07 66
200 190 Ebber Andrus RR Siplased / Later 02:19:07 67
201 180 Matvejev Madis SK Vargamäe 02:19:11 105
202 215 Einroos Raino CC Rota Mobilis* 02:19:21 68
203 320 Kollo Tiit Filter 02:19:25 8
204 1124 Linnupuu Küllo Haanja Rattaklubi 02:19:33 69
205 506 Epner Indrek Vanamõisa SK 02:19:40 70
206 448 Paldra Georg Peeter Viljandi Rattaklubi Noored 02:19:47 8
207 1143 Kokunov Andrey 02:19:48 71
208 358 Ever Riho 02:19:49 72
209 411 Haava Henno SGG Kiired 02:19:53 73
210 293 Paglant Heigo Rimi Cycling Team 02:20:01 106
211 338 Aibast Erik Sportlan Eesti AS 02:20:01 74
212 137 Hallop Gven A&T Sport Team II 02:20:01 107
213 62 Koolmeister Siim Thule Opel ProTeam II 02:20:05 108
214 611 Kalda Toomas Kaitseväe logistikakeskus 02:20:06 109
215 372 Mikk Martti 02:20:15 110
216 1157 Suisalu Alvar 02:20:17 111
217 258 Puhu Sille Peloton/Classic 02:20:17 3
218 266 Koik Kristjan 02:20:22 112
219 307 Kivilo Henrik AC Racing 02:20:27 113
220 134 Ojaver Siim ASTRO BALTICS 02:20:28 114
221 267 Salumäe Guido X-Sport/Artec Elekter 02:20:29 75
222 1110 Bergvald Gunnar 02:20:31 76
223 441 Niit Robi Hauka Veloklubi 02:20:31 9
224 331 Ollino Priit 02:20:32 115
225 303 Kesküla Urmet Simuna SK / Talukartul.ee 02:20:34 116
226 235 Põldmaa Alo Simuna SK / Talukartul.ee 02:20:36 117
227 260 Orgla Maario Skoda 02:20:37 118
228 393 Jürjan Margus Draka Keila Cables 02:20:37 119
229 428 Lapidus Boris EVO Sport 02:20:41 77
230 161 Rotberg Raimo Freesport.ee 02:20:42 78
231 314 Rikkas Henrik 02:20:48 9
232 311 Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 02:20:56 79
233 207 Pani Marek 02:21:00 80
234 75 Post Margo Püha Loomaaed 02:21:12 120
235 285 Lubi Tiit FitLife 02:21:12 121
236 254 Prii Paavo ABB Spordiklubi 02:21:14 122
237 274 Puhke Peeter MTÜ Ambla Spordiklubi 02:21:21 10
238 292 Leeman Tarmo Actual Print 02:21:22 81
239 198 Parv Martin Alpter 02:21:22 123
240 329 Kimmel Raiko SK KALJU RATTATIIM 02:21:24 124
241 262 Kivi Teemar Amserv/ City Spa Team 02:21:29 82
242 276 Nõmtak Sven-Erik Westline Team 02:21:30 83
243 316 Kullas Teet Cooltec 02:21:34 84
244 296 Suokas Heikki Wolf Team 02:21:38 125
245 357 Rehi Arne Ületreening 02:21:40 85
246 312 Kõrge Toomas Costa Bicicleta 02:21:44 126
247 350 Ebras Kristo Tervisesport 02:21:47 127
248 153 Leer Janek CC Rota Mobilis 02:22:15 128
249 378 Stolfot Ivo MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 02:22:18 129
250 315 Pohlak Rauno Merida Thule ProTeam 02:22:21 130
251 309 Kruus Kaupo 02:22:24 86
252 386 Greenbaum Marko Pistik 02:22:31 131
253 370 Janke Maido IITEE Spordiklubi 02:22:33 132
254 253 Sootla Indrek ASTRO BALTICS 02:22:33 87
255 518 Pärtel Marko MTÜ Tallinna Lennujaama SPordiklubi 02:22:41 88
256 143 Linnus Sander Sportland Bottecchia Team 02:22:41 133
257 424 Veide Hannes SGG Kiired 02:22:44 134
258 255 Uibokand Janelle Peloton/Classic 02:22:47 3
259 247 Varik Marko CC REKORD 02:22:49 135
260 397 Rannala Ivar Malmerk Klaasium 02:22:57 136
261 426 Maide Raiko Actual Print 02:22:57 137
262 240 Danilas Meelis Fixus VIP Team 02:23:09 89
263 233 Rätsep Janno Haanja RK Välla 02:23:20 138
264 214 Viikoja Janek SK KALJU RATTATIIM 02:23:24 139
265 282 Luik Janek 02:23:27 90
266 305 Tammsoo Erik Actual Print 02:23:27 91
267 246 Must Tauri Türi Rattaklubi 02:23:31 140
268 470 Hirs Janek RR Siplased / Later 02:23:32 141
269 482 Mahla Indrek 8R 02:23:36 142
270 467 Eensalu Agris SK Pleki Pande 02:23:43 143
271 1017 Roosaare Märt Leguar Capital 02:23:47 144
272 512 Haavandi Allan 02:23:52 145
273 394 Premet Kalle Brentel OÜ 02:23:55 92
274 364 Bachaus Arno Team 30+ 02:23:55 146
275 421 Jaaska Timo SK SERVITI 02:23:56 147
276 430 Pukk Marko Viljandi Rattaklubi 02:23:59 148
277 502 Soosaar Silver RIEGLER KVH/A2K 02:24:00 149
278 1133 Peenema Reijo Investment Agency 02:24:01 150
279 571 Vaab Ivar RR Siplased / Later 02:24:09 151
280 407 Mesipuu Maido A&T Sport Team IV 02:24:11 152
281 423 Männa Margus 02:24:16 153
282 433 Elbrecht Erki Võidu Mekk 02:24:16 154
283 479 Katin Vladimir 02:24:19 11
284 232 Kuldmäe Aivo 02:24:20 93
285 379 Kabonen Tiit 02:24:21 12
286 149 Nool Sander Haanja RK Välla 02:24:23 10
287 356 Näks Einar Peetri Rattaklubi - Kirkeval 02:24:28 155
288 495 Ester Indrek Kose AMK ct 02:24:32 156
289 318 Romandi Arvi Alavere Spordiklubi 02:24:38 157
290 342 Rohtla Kaspar X-Sport/Artec Elekter 02:24:39 158
291 387 Õunpuu Vahur 02:24:42 94
292 499 Överus Eerik 02:24:46 12
293 413 Himma Markus Extreme Sport 02:24:47 13
294 436 Padumäe Vaido Rimi Cycling Team 02:24:51 159
295 508 Viitkin Ain Rõuge Racing Team 02:24:53 95
296 208 Karjane Priit 02:24:54 96
297 369 Aas Andres IITEE Spordiklubi 02:24:55 160
298 319 Ojasaar Kalmer A&T Sport Team III 02:24:57 97
299 43 Mõttus Tarmo HAWAII EXPRESS team 02:25:02 98
300 696 Jalasto Martti Paralepa Jalgrattaklubi 02:25:09 161
301 226 Kont Sergo MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 02:25:13 99
302 261 Lensment Tõnu 02:25:17 100
303 330 Kastemäe Gert lebo racing 02:25:24 162
304 344 Zeltov Sergei 02:25:27 163
305 362 Nagel Rainer Kulgur Team 02:25:29 164
306 487 Malsroos Mait 02:25:30 101
307 402 Leidorp Jako SK KALJU RATTATIIM 02:25:33 165
308 805 Vestmann Rain Merida Thule ProTeam 02:25:33 166
309 388 Mets Toomas 02:25:34 102
310 156 Ord Tõnu RedBike* 02:25:36 103
311 78 Suurna Sander Rein Taaramäe Rattaklubi 02:25:36 167
312 1007 Haruoja Marko 02:25:37 104
313 1127 Sala Alar 02:25:39 168
314 308 Jürlau Noel Redbike 2 02:25:43 169
315 361 Tuisk Väino 02:25:44 13
316 493 Salur Erik Eesti Energia Spordiklubi 02:25:46 170
317 346 Nikolajev Raul MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 02:25:47 171
318 1145 Müür Ringo 02:25:49 172
319 516 Nõgel Tõnis 02:25:52 173
320 375 Esinurm Üllar Thule Opel ProTeam II 02:25:53 174
321 343 Pullerits Tõnu Spordiselts 02:25:53 175
322 546 Reinaste Ruve 02:25:55 176
323 419 Kross Kristo Actual Print 02:25:59 105
324 385 Kond Kuido RR Siplased / Verx 02:25:59 106
325 409 Saar Tarmo Vennad-Dahl Pro 02:26:01 177
326 294 Rääbis Mati Amserv/ City Spa Team 02:26:04 14
327 313 Terve Raivo Omniva Spordiklubi 02:26:04 15
328 445 Gritsjuk Vadim 02:26:24 178
329 514 Päll Martin 02:26:25 179
330 520 Lüüsalu Villu Rattahullud 02:26:30 107
331 416 Eensoo Ardi 02:26:33 108
332 606 Mägi Indrek 02:26:35 180
333 473 Vender Andrus Viljandi Rattaklubi 02:26:39 181
334 405 Jüriöö Janno Jõelähtme Singel 02:26:49 182
335 465 Jool Urmas Onninen 02:26:57 16
336 474 Ots Silver Westline Team 02:26:58 183
337 572 Järvi Vaiko Raadio Uuno Cycling Team 02:26:58 184
338 1137 Ots Henry 02:27:08 109
339 332 Uutar Aivar A&T Sport Team IV 02:27:08 110
340 453 Põldoja Urmas Onninen 02:27:11 111
341 403 Pallav Laivo 02:27:12 185
342 242 Talur Tõnu Tervisesport 02:27:15 112
343 351 Rõngas Riho 02:27:16 113
344 395 Einmaa Tiit Eesti Raudtee 1 02:27:18 186
345 485 Kristal Tõnis Kose AMK ct 02:27:19 114
346 522 Õispuu Mairis Purustaja Giant Team/Rakke 02:27:28 4
347 245 Toom Reio Viljandi Rattaklubi Noored 02:27:32 11
348 349 Nikolajev Raimo MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 02:27:32 187
349 414 Link Erki X-Sport/Artec Elekter 02:27:34 188
350 295 Pärnamets Aivar Rattabaas/Rakke 02:27:35 115
351 510 Tammemägi Jaak 02:27:37 116
352 587 Kanniste Jaak Eesti Posti Spordiklubi 02:27:37 17
353 721 Roosaare Jaak Leguar Capital 02:27:41 189
354 376 Kesper Raino Alpter 02:27:43 190
355 574 Jansen Kaupo 02:27:44 191
356 491 Ovtsarenko Grigori inFocus 02:27:54 192
357 268 Vaht Magnus A&T Sport Team III 02:27:54 193
358 392 Rahu Madis 02:27:56 18
359 306 Nurm Eke 02:27:58 117
360 418 Vool Kristjan Promens 02:27:59 194
361 310 Alumaa Alar Hansab MTB Team B 02:28:06 118
362 789 Virkus Tarmo Püha Loomaaed 02:28:10 119
363 612 Kingo Priit Hansa SK 02:28:16 195
364 383 Toome Rita Purustaja Giant Team/Rakke 02:28:17 4
365 1101 Kiitam Urmo 02:28:20 196
366 519 Rull Hendrik 02:28:23 12
367 654 Saksjaak Marko 02:28:25 197
368 535 Lehtme Janno ESTANC AS 02:28:25 198
369 1058 Läänemets Rait Rakke 02:28:27 13
370 1067 Mahlapuu Ott Allan fixiemehikesed amortidel 02:28:34 199
371 324 Rosenberg Reigo 02:28:37 14
372 432 Tammepuu Kaupo Sparta Rattagrupp 02:28:48 200
373 476 Luik Alar 02:28:49 201
374 399 Sildaru Kalev lebo racing 02:28:50 19
375 590 Seli Marko 02:28:52 202
376 251 Tarvis Peeter Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 02:28:53 20
377 664 Talisoo Rain 02:28:54 203
378 435 Aule Krister 02:29:01 204
379 363 Järvsoo Janno SK KALJU RATTATIIM 02:29:05 120
380 503 Pabort Ragnar Viljandi Rattaklubi 02:29:05 205
381 398 Koort Kristel investment agency 02:29:10 5
382 304 Pajus Rene Võidu Mekk 02:29:20 206
383 496 Maripuu Janek 02:29:25 121
384 422 Petjärv Ivo Scoutspataljon Team 02:29:28 207
385 79 Koppel Kristjan Thule Opel ProTeam II 02:29:34 208
386 892 Vaher Avo RR Siplased / Later 02:29:35 122
387 390 Mägi Jaanus ASTRO BALTICS 02:29:37 209
388 1150 Tiit Aarne 02:29:40 210
389 456 Uudeberg Tanel Simuna SK / Talukartul.ee 02:29:41 211
390 381 Johanson Raoul Tartu Velo 02:29:43 21
391 241 Tiits Janar Merida Thule ProTeam 02:29:43 212
392 425 Uustalu Eero Starter Energy Drink Team 02:29:51 213
393 23 Sirvel Margus RR Siplased / Laada Cafe 02:29:56 214
394 325 Tamm Andrus Raplamaa Rattaklubi KoMo 02:29:58 123
395 439 Milistver Meelis Vennad-Dahl Pro 02:29:59 215
396 1041 Lääne Meelis SGG Kiired 02:30:00 124
397 614 Maasikmets Marek Kose AMK ct 02:30:04 216
398 486 Peterson Marko HC Viljandi 02:30:08 217
399 704 Tokko Rainer Vanamõisa SK 02:30:11 125
400 553 Peets Andres Elioni Spordiklubi 1 02:30:14 218
401 540 Leppik Elle Tervisesport 02:30:14 5
402 541 Saar Marek Vennad-Dahl Pro 02:30:18 219
403 365 Soojärv Andres Kulgur Team 02:30:18 220
404 410 Saag Härmo Vennad-Dahl Pro 02:30:23 221
405 284 Järveoja Jaanus Team Järveoja 02:30:25 22
406 277 Rusovitš Dmitri Sparta Rattagrupp 02:30:28 222
407 1149 Tootsi Mikk 02:30:29 15
408 434 Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:30:38 223
409 672 Resev Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:30:44 224
410 960 Sala Kristen 02:30:54 16
411 524 Kuldsepp Kajar 02:30:55 225
412 582 Kuuseväli Ahti X-Sport/Artec Elekter* 02:30:57 126
413 337 Valdner Marek Jõelähtme Singel 02:31:00 127
414 1106 Kriisa Helar Ideekamin 02:31:03 128
415 322 Kaschan Martin Türi Rattaklubi 02:31:12 17
416 699 Rohelaan Ken Äripäev 02:31:19 226
417 380 Kruusmann Ahto Raadio Uuno Cycling Team 02:31:27 129
418 735 Dreimann Annes 02:31:31 227
419 1152 Vorontsov Aleksei 02:31:43 130
420 698 Erend Erkki 02:31:45 228
421 298 Ernits Ardu Vänta Aga 02:31:48 23
422 452 Mälgi Ailen Peloton/Classic 02:31:57 6
423 481 Kornet Kalev 02:31:58 24
424 353 Park Raido Helmes 02:32:03 229
425 585 Jürgenson Erkki www.kummibox.ee 02:32:03 230
426 377 Puidak Peeter ARENS 02:32:05 131
427 466 Elo Armas 02:32:13 132
428 219 Toots Kaspar A2K 02:32:19 133
429 695 Mihkels Stanislav Dünamo 02:32:21 134
430 500 Helmik Einar Kapitali Grupp 02:32:23 135
431 447 Liis Lembit Vooremaa Centrum Rattabaas III 02:32:28 25
432 725 Konnimois Veljo RADIUS 02:32:29 231
433 651 Nurm Taavi 02:32:29 232
434 544 Vaiksaar Sille Peloton/Classic 02:32:42 7
435 963 Ramjalg Heiki 02:32:50 136
436 468 Raudsepp Ergo ASTRO BALTICS 02:32:52 233
437 560 Eerik Tarmo IRL 02:32:54 234
438 509 Peder Kert 02:32:57 14
439 732 Künnapuu Priit VBH-Roto Team 02:33:00 137
440 484 Järve Mihkel Kulgur Team 02:33:00 235
441 537 Kruusvee Vahur Kulgur Team 02:33:03 236
442 333 Kaschan Kaido Türi Rattaklubi 02:33:04 138
443 584 Eensalu Anders SK Pleki Pande 02:33:09 237
444 778 Vahher Marko Merida Thule ProTeam 02:33:19 238
445 449 Leinart Tormi Võidu Mekk 02:33:30 239
446 563 Männiste Marko JK Paralepa 02:33:31 139
447 637 Koitla Indrek 02:33:35 140
448 604 Einblau Eero MOTOMARKET 02:33:36 26
449 463 Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team 02:33:42 240
450 554 Skirta Mark 02:33:42 241
451 943 Kesa Raimond Mikitamäe Aironmään Klubi 02:33:50 242
452 694 Kerner Aldor Kose AMK ct 02:33:53 243
453 389 Leppik Ahti Onninen 02:33:58 244
454 702 Oolo Marek 02:34:03 245
455 656 Lainemurd Urmas MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 02:34:03 246
456 334 Puhke Raivo Eesti Raudtee 1 02:34:05 141
457 460 Ööman Marko Redbike 2 02:34:09 247
458 239 Tiismaa Toomas 02:34:10 142
459 688 Zaletajev Toomas 02:34:11 248
460 686 Ufeld Indrek 02:34:11 249
461 610 Kivimäe Ivar Onninen 02:34:22 143
462 641 Pärnoja Varno 02:34:28 144
463 291 Peil Kalev Türi Rattaklubi 02:34:35 18
464 536 Vetevoog Kaido MAN Sport Team 02:34:36 145
465 796 Piliste Andi RYYSAK TEAM 02:34:37 146
466 738 Tammsaar Kristjan SGG Vihased 02:34:39 250
467 427 Küttis Sven RedBike 2 02:34:46 147
468 1085 Pikkat Andris 02:34:52 251
469 515 Erm Margo Politsei- ja Piirivalveamet 02:34:56 148
470 498 Veek Vaido 02:34:59 252
471 438 Paas Ojari Combidek Logistika Team 02:35:04 149
472 627 Linsi Aivar Viljandi Rattaklubi 02:35:10 27
473 523 Stalkov Valmer Vooremaa Centrum Rattabaas II 02:35:10 150
474 599 Räbus Elmo IITEE Spordiklubi 02:35:15 151
475 643 Nirgi Siim RR Siplased / VERX 02:35:17 253
476 440 Michelson Erki Võidu Mekk 02:35:19 254
477 530 Padar Meelis 02:35:22 255
478 724 Raudsepp Remo Spordiselts 02:35:24 256
479 750 Kuusik Kristjan 02:35:32 257
480 957 Lillsoo Indrek Team 30+ 02:35:32 152
481 684 Maiste Martin Peetri Rattaklubi - Kirkeval 02:35:41 258
482 958 Järmut Harry Püha Loomaaed 02:35:41 153
483 676 Neeme Avo PÜHA LOOMAAED 02:35:42 259
484 575 Kallas Kristo 02:35:45 260
485 618 Erik Risto 02:35:47 261
486 602 Viilop Aivo 02:35:49 262
487 751 Hein Rene 02:35:52 263
488 300 Pajumaa Priit Olybet/Specialized 02:35:56 264
489 597 Türi Madis 02:35:56 265
490 525 Kuusk Keijo Vabajooks 02:35:59 266
491 558 Ütt Andres TriSmile 02:36:01 267
492 700 Riiel Avely Porter Racing 02:36:03 8
493 669 Jakobsoo Janek 02:36:04 154
494 834 Rannamägi Janar Peetri Rattaklubi - Kirkeval 02:36:07 268
495 586 Korb Indrek 02:36:07 155
496 609 Palusoo Marianne Jõelähtme Singel Naised 02:36:19 9
497 454 Reinoja Rauno IRL 02:36:21 269
498 483 Pärn Hannes 02:36:23 156
499 851 Jool Illart 02:36:24 157
500 692 Varik Ott Püha Loomaaed 02:36:25 270
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE