estenglv
WAP version
Login form
60 km
35 km
301 Moved Permanently Date: Thu, 17 Oct 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Mulgi Rattamaraton (Estonian Cup 2014 1. etapp)
Aeg 04.05.2014
Koht Viljandi EST
Spordiala Jalgrattasport
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 2031 Vaar Jaagup 01:15:15 1
2 2003 Prangel Kristo A&T Sport 01:15:24 2
3 2001 Pelska Sten Valga Rattaklubi 01:15:24 3
4 2002 Lepik Siim TÜ ASK 01:15:49 4
5 2005 Kutser Karmo Peetri Rattaklubi 01:15:50 1
6 2015 Remmelgas Rihard CFC 01:15:54 5
7 2444 Järva Janek 01:15:56 1
8 2006 Saarna Rivo Thule Opel ProTeam II 01:15:59 2
9 2013 Tikku Marko NRK HKP Racing 01:16:02 3
10 2019 Varik Joan Markus Pärnu Kalev Spordikool 01:16:18 6
11 2010 Jõeäär Marten investment agency 01:18:25 7
12 2007 Kempi Sander NRK HKP Racing 01:18:29 8
13 2004 Roosimets Reigo NRK HKP Racing 01:19:09 9
14 2033 Pruul Robin 01:19:51 2
15 2038 Võso Karl-Mattias Baltic Agro II 01:20:00 10
16 2359 Tuuna Toomas RR Siplased / Later 01:20:01 1
17 2016 Annus Oviar-Gregor 01:20:03 11
18 2030 Sankmann Joosep Viljandi Rattaklubi Noored 01:20:10 12
19 2023 Sirvel Merili Purustaja Giant Team/Rakke 01:20:20 1
20 2053 Mölder Veiko A. LeCoq Team 1 01:21:20 4
21 2018 Enok Egerd NRK HKP Racing 01:21:36 3
22 2055 Saar Randar Vooremaa Centrum Rattabaas II 01:21:47 13
23 2020 Jauhiainen Arttu Mattias NRK HKP Racing 01:21:55 14
24 2022 Kask Renet Smart Sport Türi 01:22:22 15
25 2039 Varik Viljar Scania Eesti 01:22:43 5
26 2012 Mõttus Raivo Purustaja 01:22:45 6
27 2009 Saarep Peeter Fixus VIP Team 01:23:02 2
28 2067 Oras Indrek ARENS 01:23:12 7
29 2440 Kreegimets Robin NRK HKP 01:23:23 4
30 2189 Murrut Mauno SGG Vihased 01:23:31 8
31 2127 Tomson Kaarel 01:23:34 16
32 2065 Kask Margus 01:23:49 9
33 2101 Joost Janno Equa-Afterone 01:24:04 10
34 2085 Piirioja Kalle 01:24:09 11
35 2426 Ansip-Kukk Evelin Spordipartner/Diamondtec 01:24:10 1
36 2047 Kull Rait Mamily 01:24:16 12
37 2014 Oot Anti Amps - Extreme Sport* 01:24:28 3
38 2026 Uudeküll Peep Üksik hunt 01:24:30 13
39 2034 Tarikas Tenno Fenar 01:24:45 14
40 2037 Lepp Mart 01:24:46 4
41 2027 Sala Kristen 01:24:48 15
42 2041 Oja Rait Jäneda 01:24:48 16
43 2028 Reila Rivo Mamily 01:24:59 17
44 2021 Lang Tea TÜ ASK I naisk. 01:25:01 2
45 2516 Laidre Reno 01:25:11 18
46 2060 Kunimägi Germo 01:25:14 17
47 2046 Võso Toomas Baltic Agro II 01:25:16 19
48 2059 Viikoja Meelis SK KALJU RATTATIIM RUUDUS 01:25:21 20
49 2063 Mõttus Risto Purustaja 01:25:31 21
50 2025 Altin Enn Jooksupartner 01:25:44 22
51 2504 Timusk Sander 01:26:00 18
52 2036 Saagpakk Priit 01:26:04 23
53 2054 Laisaar Janek AC Racing 01:26:37 24
54 2100 Saagpakk Ahti 01:26:46 25
55 2462 Müür Hans-Patrick 01:26:55 19
56 2011 Pajur Markus A.Le Coq Team 3 01:27:01 5
57 2042 Ernits Jürgen 01:27:03 20
58 2224 Lootus Stefan Kuusalu Rattaklubi 01:27:28 6
59 2074 Lomp Heigo AC Racing 01:27:29 26
60 2113 Kutser Indra Peetri Rattaklubi 01:27:35 2
61 2384 Kaarjärv Maris Purustaja Giant Team/Rakke 01:27:35 3
62 2024 Sagaja Martin Eesti Raudtee 1 01:27:50 27
63 2264 Joost Martin 01:27:53 28
64 2058 Ilus Andrus WestlineTeam 01:27:54 29
65 2421 Kozelski Daniel A.Le Coq Team 3 01:27:56 7
66 2423 Palts Bert A.Le Coq Team 3 01:28:00 21
67 2094 Valgur Gunnar Baltic Agro II 01:28:19 30
68 2068 Arens Marek ARENS 01:28:20 31
69 2145 Nirgi Robin RR Siplased / Verx 01:28:21 8
70 2334 Gorba Deniss 01:28:23 32
71 2078 Kübar Kätri Costa Bicicleta Chicas 01:28:26 4
72 2061 Tammoja Gerlin 01:28:26 3
73 2296 Oja Jaan 01:28:51 5
74 2522 Rander Anti 01:29:14 33
75 2438 Kundla Joonas 01:29:52 34
76 2095 Ojasalu Heiki 01:29:59 35
77 2205 Tigane Raiko 01:30:11 36
78 2098 Raiesmaa Eldur 01:30:13 37
79 2043 Rostin Siim Sparta Rattagrupp 01:30:18 38
80 2218 Laanemäe Erki Viljandi Rattaklubi Noored 01:30:22 9
81 2080 Kask Kren Smart Sport Türi 01:30:25 10
82 2097 Tammoja Raimond 01:30:26 39
83 2048 Laanisto Janek 01:30:29 40
84 2235 Tasane Ilona Viljandi Rattaklubi Noored 01:30:30 4
85 2116 Ansip Ethel CC Rota Mobilis 01:30:44 5
86 2322 Sarapuu Georg CFC 01:31:18 11
87 2496 Viskov Ruve 01:31:22 41
88 2049 Ärmpalu Aare Peetri Rattaklubi 01:31:24 42
89 2045 Tiisler Marko 01:31:30 43
90 2433 Orav Kaspar 01:31:31 44
91 2170 Skobelev Fredi Agrotex 01:32:04 45
92 2088 Randoja Merli 21CC 01:32:05 6
93 2075 Õunpuu Harry Mehed Marsilt 01:32:09 46
94 2149 Ellram Jüri SK Imavere 01:32:10 47
95 2152 Karp Raivo Mamily 01:32:11 48
96 2129 Ütsik Johannes jyts group oü 01:32:12 49
97 2135 Rebane Taivo 01:32:25 6
98 2066 Kirt Kuldar 01:32:25 50
99 2051 Kask Kalle Hõberatas 1 01:32:29 51
100 2070 Ulm Erki 01:32:29 52
101 2229 Padar Kevin 01:32:31 22
102 2482 Sauman Silver Eesti Raudtee 1 01:32:32 53
103 2076 Kallikorm Janno Hansab MTB Team A 01:32:41 54
104 2111 Pari Liivi Mall TÜ ASK II naisk. 01:32:47 5
105 2083 Mäe Mati HKP NRK Team 01:32:55 55
106 2494 Mõtsar Janek 01:32:55 56
107 2172 Haava Erti Scania Eesti 01:33:01 57
108 2124 Voitka Urmas Barrus 01:33:08 58
109 2347 Luik Aare 01:33:15 59
110 2503 Männi Anatoli 01:33:22 7
111 2099 Maripuu Raivo Maripuu Tiim 01:33:24 60
112 2525 Puusepp Algo Hansab MTB Team B 01:33:25 61
113 2422 Luige Marko A.Le Coq Team 3 01:33:29 12
114 2104 Liik Alari-Fred A. LeCoq Team 1 01:33:31 23
115 2052 Reili Andreas Martin IITEE Spordiklubi 01:33:32 24
116 2079 Viikoja Kevin SK KALJU RATTATIIM RUUDUS 01:33:35 25
117 2179 Korb Imre A. LeCoq Team 2 01:33:51 62
118 2092 Lomp Elar AC Racing 01:34:00 63
119 2446 Kallion Kalmer 01:34:06 64
120 2237 Teder Egle Valga Rattaklubi 01:34:07 7
121 2148 Schihalejev Rein 01:34:07 65
122 2191 Palumaa Pille Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 01:34:08 8
123 2105 Märtin Liina Costa Bicicleta Chicas 01:34:13 1
124 2418 Roosmaa Viljar 01:34:20 66
125 2102 Tuvikene Leonhard Eesti Raudtee 2 01:34:23 8
126 2138 Ladvas Kimmo Eesti BMW Klubi 01:34:29 67
127 2400 Kokka Gunnar 01:34:32 68
128 2468 Petrovitski Robert investment agency 01:34:33 26
129 2062 Kuslap Avo Paluküla Team 01:34:50 69
130 2500 Mahlakas Kalev 01:34:54 70
131 2096 Kaukver Siim 01:34:55 27
132 2106 Pesor Kaur Raplamaa Rattaklubi KoMo 2 01:34:57 13
133 2514 Kippasto Margo 01:35:02 71
134 2081 Karro Mario 01:35:06 72
135 2143 Seero Annika Costa Bicicleta Chicas 01:35:22 2
136 2071 Kaljula Aimar ARENS 01:35:26 73
137 2373 Soodla Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 01:35:28 74
138 2175 Lossmann Joosep Viljandi Rattaklubi Noored 01:35:29 28
139 2502 Karpenko Gleb Akke 01:35:33 14
140 2465 Uibo Siim 01:35:41 75
141 2526 Mällo Mihkel 01:35:41 76
142 2056 Lige Ivari Baltic Agro I 01:35:49 77
143 2176 Koll Richard Vooremaa Centrum Rattabaas II 01:35:56 15
144 2352 Alamaa Alvar 01:35:58 78
145 2328 Kaseniit Rando SK Pleki Pande 01:36:01 79
146 2459 Riisman Andres 01:36:03 80
147 2050 Lang Kärt TÜ ASK I naisk. 01:36:04 6
148 2107 Leznevsky Andreas Spordiselts 2 01:36:06 81
149 2424 Trussmann Lainer E-Autopood 01:36:08 82
150 2128 Märtson Marek 01:36:13 83
151 2361 Kannel Martin 01:36:14 84
152 2198 Oherd Rain Baltoil 01:36:15 85
153 2419 Pentjärv Egon Raadio Uuno Cycling Team 01:36:21 86
154 2511 Toper Janar 01:36:25 87
155 2333 Ratniece Krista KNSS 01:36:35 7
156 2103 Paju Tiit Hansura RT 01:36:39 9
157 2160 Ärm Rait Porter Racing 01:36:42 16
158 2242 Lestman Edvin Scania Eesti 01:36:48 88
159 2073 Floren Kaupo 01:36:48 89
160 2513 Roos Martin 01:36:59 90
161 2335 Lemese Monika 01:37:06 9
162 2479 Pever Kristjan 01:37:08 91
163 2156 Pilt Kaitho 01:37:08 92
164 2089 Aarela Alo 01:37:08 93
165 2480 Int Argen KF Suusaklubi 01:37:10 29
166 2329 Kleband Reino 01:37:11 94
167 2231 Kask Karel 01:37:12 95
168 2472 Salupalu Silver Vennad Tommyd 01:37:15 96
169 2490 Illus Karolin TÜ ASK II naisk. 01:37:21 8
170 2315 Vool Toomas Viljandi Rattaklubi 01:37:29 17
171 2086 Pilv Marko 01:37:30 97
172 2228 Pärl Timo Baltic Agro I 01:37:33 98
173 2477 Soonik Kristel Sandra Viljandi Rattaklubli 01:37:34 9
174 2090 Randma Lasse 01:37:38 99
175 2244 Pettai Mattias Nõmme Rattaklubi 01:37:41 18
176 2507 Holtsmann Marko 01:37:46 100
177 2512 Kuik Robertino 01:37:47 101
178 2157 Väin Aino Ainula 01:37:51 10
179 2040 Ruut Pirjo Sparta Thule naiskond 01:37:55 3
180 2246 Selli Jaagup 01:38:06 102
181 2084 Nõgols Andry Baltic Agro I 01:38:09 103
182 2268 Tõnso Joosep NRK HKP Racing 01:38:11 30
183 2064 Lepp Are SK Imavere 01:38:19 104
184 2408 Karu Hans-Kristjan 01:38:28 105
185 2485 Lahtvee Pärtel kuusalu rattaklubi 01:38:30 19
186 2195 Rullingo Eik IITEE Spordiklubi 01:38:33 106
187 2519 Koppel Martin 01:38:38 107
188 2234 Päll Indro AC Racing 01:38:40 108
189 2415 Semenkova Mirell investment agency 01:38:43 10
190 2425 Hallist Ain 01:38:48 109
191 2192 Põder Tanel Baltic Agro II 01:38:50 110
192 2159 Verk Argo 01:38:50 111
193 2364 Hütt Oliver Harris Vooremaa Centrum Rattabaas IV 01:38:52 20
194 2216 Laine Ando 01:38:54 112
195 2291 Mängel Marius 01:38:59 113
196 2379 Kiviselg Ivo 01:39:11 114
197 2372 Paal Lauri Scania Eesti 01:39:25 115
198 2275 Ojasild Kersti Johanna TÜ ASK II naisk. 01:39:29 11
199 2439 Allikberg Villu HKP NRK Team 01:39:30 116
200 2154 Jundas Kadri-Ann RR Siplased / Vitax 01:39:39 11
201 2476 Leidt Kaupo 01:39:44 117
202 2521 Luik Mark Evan 01:39:45 118
203 2527 Trei Vahur 01:39:50 119
204 2520 Illus Martin 01:40:07 120
205 2109 Mesi Joosep SUKL Jõulu 01:40:23 21
206 2153 Potashenkova Svetlana Vooremaa Centrum Rattabaas II 01:40:23 12
207 2194 Raidvee Joonas 01:40:25 22
208 2475 Henning Jan 01:40:27 121
209 2318 Murumets Priit 01:40:34 122
210 2351 Anderson Sven 01:40:37 123
211 2413 Roosna Kalmer 01:40:43 124
212 2186 Tenslind Aune Jõelähtme Singel Naised 01:40:45 12
213 2510 Piik Raldo 01:40:51 125
214 2171 Kaukver Andres 01:40:55 126
215 2376 Teder Hardi 01:40:56 127
216 2350 Piksar Kalev 01:41:24 128
217 2217 Ots Aivar 01:41:32 129
218 2240 Mägi Lauri Barrus 01:41:32 130
219 2445 Mäesalu Märt A Le Coq Team 01:41:33 131
220 2180 Tomingas Uno 01:41:35 132
221 2344 Merivälja Kadi 01:41:47 4
222 2508 Maiste Kaimo 01:41:52 133
223 2385 Kaarjärv Marius Rattabaas/Rakke 01:41:55 23
224 2093 Saar Andres 01:41:55 134
225 2435 Hirv Eda 01:42:02 13
226 2223 Mikk Mait 01:42:03 135
227 2432 Teder Kristo 01:42:04 136
228 2427 Jesse Marten Valga Rattaklubi 01:42:04 137
229 2250 Mandel Martin 01:42:05 138
230 2290 Maalmeister Andrus 01:42:09 139
231 2146 Kivisikk Risto 01:42:14 140
232 2255 Kalberg Marttin 01:42:28 141
233 2215 Välja Arvo 01:42:31 142
234 2082 Matvejev Ahto SK Vargamäe 01:42:33 143
235 2324 Noode Mati Scania Eesti 01:42:35 144
236 2428 Kübar Kauri 01:42:37 145
237 2397 Hein Eerik 01:42:38 146
238 2284 Kõiv Kaspar 01:42:47 31
239 2442 Hõbemägi Heiki 01:42:50 147
240 2357 Kull Argo Promens 01:42:55 148
241 2126 Rätsep Airi Spordipartner/Diamondtec 01:42:55 5
242 2524 Parik Ants 01:42:57 149
243 2332 Ratnieks Janis 01:43:06 150
244 2123 Malberg Kriste 01:43:13 14
245 2233 Sauväli Sander SK KALJU RATTATIIM RUUDUS 01:43:18 24
246 2212 Sein Margis 01:43:22 15
247 2077 Kaskla Kuido Purustaja 01:43:23 151
248 2505 Järv Jüri 01:43:26 152
249 2353 Toomsalu Mait 01:43:27 153
250 2177 Raimo Razumov 01:43:27 154
251 2517 Sokk Janar 01:43:34 155
252 2341 Volens Virgo Peetri Rattaklubi - Kirkeval 01:43:37 156
253 2164 Rhede Kaarel Smart Sport Türi 01:43:41 32
254 2251 Uutar Mihkel A&T Sport 01:43:46 25
255 2121 Kaldvee Valdur 01:43:53 157
256 2119 Põld Markus 01:43:55 33
257 2339 Pitkäärt Rando 01:43:56 158
258 2133 Kõrgesaar Kaupo Peetri Rattaklubi 01:43:56 159
259 2183 Rodenberg Andres 01:43:58 160
260 2515 Asi Alvar A.A.Tööriistalaenutus 01:44:03 161
261 2346 Kondimäe Hardi ABB Spordiklubi 01:44:13 162
262 2509 Pärs Margus 01:44:17 163
263 2222 Kamratov Kristo AC Racing 01:44:18 164
264 2091 Miltop Rait HKP NRK Team 01:44:20 165
265 2112 Suokas Kristina Wolf team 01:44:22 16
266 2279 Ründva Vello 01:44:31 10
267 2137 Alusalu Matis Mamily 01:44:31 166
268 2241 Teng Toivo 01:44:32 167
269 2125 Kirotar Kalle A. LeCoq Team 1 01:44:35 168
270 2330 Raudsepp Rainer 01:44:37 169
271 2151 Kuriks Olavi 01:44:37 170
272 2147 Pung Peeter Vooremaa Centrum Rattabaas II 01:44:45 171
273 2467 Taal Kati Sparta Thule naiskond 01:44:48 6
274 2389 Jalakas Anni SK Vargamäe 01:44:58 13
275 2326 Tõruke Argo Equa-Afterone 01:44:59 172
276 2236 Kurg Arko 01:45:10 173
277 2285 Evert Helina Rimi Cycling Team 01:45:11 17
278 2108 Liik Margus A. LeCoq Team 1 01:45:11 174
279 2455 Merigan Marko MAN SPORT TEAM 01:45:17 175
280 2286 Indriko Ivo 01:45:26 176
281 2263 Tull Tanel Sparta Rattagrupp 01:45:43 177
282 2169 Mõrd Rando A. LeCoq Team 1 01:45:44 178
283 2144 Plado Priit Elioni Spordiklubi 1 01:45:45 179
284 2484 Küla Heiki Eesti Raudtee 2 01:45:48 180
285 2371 Kaldma Toomas 01:45:49 181
286 2348 Mesipuu Brit Ring FM 01:45:51 7
287 2248 Püvi Raivo 01:46:13 182
288 2436 Pokker Ranel 01:46:14 26
289 2369 Püve Erki Juhtmejukud OÜ 01:46:17 183
290 2206 Nelk Kalle 01:46:19 11
291 2498 Kiil Alan 01:46:23 184
292 2130 Talvik Saaga 01:46:34 18
293 2214 Tekku Ivar 01:46:35 185
294 2407 Lumiste Alivar 01:46:37 186
295 2283 Majas Indrek Eesti BMW Klubi 01:46:38 187
296 2132 Tasane Toomas 01:46:38 188
297 2257 Vadi Tarmo 01:46:45 189
298 2163 Roose Kadri 01:46:47 8
299 2470 Roman Raido 01:47:15 190
300 2261 Igel Sirje 01:47:15 9
301 2267 Kolberg Kalle Narva Kutseõppekeskus 01:47:22 191
302 2281 Paal Peet 01:47:27 12
303 2249 Treimuth Henri 01:47:30 27
304 2486 Tuisk Aidi Gerde KRK 01:47:31 14
305 2150 Koppas Peeter 01:47:45 192
306 2487 Kupp Artur Kuusalu Rattaklubi 01:47:52 28
307 2302 Keedus Triinu 01:47:59 10
308 2303 Kurg Eke 01:48:00 193
309 2232 Viik Lauri 01:48:14 194
310 2488 Kiilaspää Kaspar kuusalu rattaklubi 01:48:18 29
311 2252 Vaidila Algis Tootsi vald 01:48:23 195
312 2188 Polištšuk Andrei 01:48:25 196
313 2276 Soop Simo 01:48:26 197
314 2355 Nemvalts Rünno 01:48:27 198
315 2182 Evendi Kristi Ensto Ensek AS 01:48:34 19
316 2259 Almre Alo 01:48:37 199
317 2181 Veidenberg Günther Spordiselts 01:48:48 200
318 2402 Tuulmägi Kairi 01:49:04 11
319 2411 Reiska Robert 01:49:13 34
320 2420 Tõnov Kermo Henri A.Le Coq Team 3 01:49:17 30
321 2158 Järveoja Helje Team Järveoja 01:49:21 20
322 2478 Nõmm Ergo 01:49:27 201
323 2319 Evendi Rando Marten Porterracing 01:49:55 31
324 2245 Miljan Anne MAN Sport Team 01:49:55 21
325 2443 Meltsov Mart Parksepa Rattatiim 01:50:01 202
326 2110 Karu Ott Mööbliekspert paigaldus 01:50:09 203
327 2323 Sikka Teele 01:50:18 12
328 2360 Sirvel Merike RR Siplased / Vitax 01:50:19 22
329 2294 Sillaots Janar 01:50:21 204
330 2338 Matsalu Ken 01:50:39 205
331 2454 Tämm Aive Meegaste talu 01:50:46 23
332 2453 Tämm Eduard 01:50:47 206
333 2493 Sass Margus 01:50:48 207
334 2293 Luhakooder Mirjam 01:50:49 13
335 2452 Kala Tarmo 01:51:06 208
336 2501 Kukk Siim 01:51:07 209
337 2370 Vallsalu Kristo 01:51:09 210
338 2253 Tirgo Tõnu 01:51:55 211
339 2219 Ladvas Hanno Eesti BMW Klubi 01:52:15 212
340 2325 Kask Heiki Smart Sport Türi 01:52:38 213
341 2309 Purge Markko Hansab MTB Team A 01:52:39 214
342 2434 Külaots Edgar 01:53:13 13
343 2274 Piller Toomas 01:53:27 215
344 2117 Dunets Vladimir Eesti Raudtee 2 01:53:27 216
345 2208 Heinmaa Anita 01:53:44 14
346 2358 Veemees Age Promens 01:53:59 15
347 2492 Arro Ago 01:54:00 217
348 2174 Veske Triin SK KALJU RATTATIIM RUUDUS 01:54:07 16
349 2190 Pikkoja Birke 01:54:14 17
350 2162 Ukrainski Kadri Wolf Team 01:54:17 24
351 2270 Listmann Kairi Costa Bicicleta Chicas 01:54:36 18
352 2518 Soop Silvester 01:54:36 218
353 2254 Salu Jüri 01:54:55 219
354 2168 Joorits Jüri Hansab MTB Team A 01:55:07 220
355 2466 Matsalu Marek 01:55:09 221
356 2280 Mikk Karin 01:55:25 25
357 2298 Dooner Teet 01:55:40 222
358 2184 Käär Kätlin 01:55:45 26
359 2398 Hein Risto 01:55:47 223
360 2387 Pelska Margit 01:56:11 27
361 2506 Vahemets Villu 01:56:32 224
362 2155 Raudsepp Kristi ASTRO BALTICS 01:56:35 19
363 2499 Univer Indrek 01:57:13 225
364 2345 Merivälja Kadri Rilja 01:57:17 20
365 2256 Jaaksoo Piia JK Paralepa 01:57:28 28
366 2374 Kikkerpill Erki 01:58:02 226
367 2394 Gridin Dmitri Narva Kutseõppekeskus 01:58:03 227
368 2258 Järsk Mati 01:58:08 228
369 2243 Vaigu Aivar 01:58:14 229
370 2295 Vaarak Teele 01:58:44 21
371 2362 Pung Piret Vooremaa Centrum Rattabaas III 01:58:50 15
372 2199 Nurk Margit 01:58:50 29
373 2458 Pettai Sander 01:58:56 35
374 2187 Maripuu Andrus Maripuu Tiim 01:59:13 36
375 2343 Sammul Henri Peetri Rattaklubi 01:59:38 230
376 2278 Simulask Kertu 01:59:44 22
377 2495 Kivilaan Ain 01:59:54 231
378 2202 Bebeleva Margo 02:00:03 232
379 2300 Dimitrijev Avo 02:00:41 233
380 2307 Vaarak Tuuli 02:00:56 23
381 2301 Saar Tarvi 02:01:40 234
382 2211 Suitso Piret 02:01:46 30
383 2204 Saamot Liisa Hõberatas 1 02:02:01 24
384 2272 Reim Ruta Promens 02:02:11 31
385 2404 Häidberg Elar 02:02:46 235
386 2456 Konrad Ruudi 02:02:47 236
387 2457 Pirn Indrek 02:02:48 237
388 2320 Serikova Jaana 02:03:12 25
389 2412 Kaasik Roman 02:03:30 37
390 2489 Lehiste Rico Kuusalu Rattaklubi 02:03:33 32
391 2313 Laikoja Ilmar 02:03:34 14
392 2308 Jõekäär Brigita 02:03:38 16
393 2297 Wallace Ashley Marie 02:03:39 26
394 2271 Kähari Janar A. LeCoq Team 2 02:03:43 238
395 2473 Habakukk Ukku 02:03:47 33
396 2196 Keskülla Sirje Baltic Agro II 02:04:10 32
397 2448 Raig Romet 02:04:13 34
398 2200 Reili Sigrid IITEE Spordiklubi 02:04:24 33
399 2262 Lillepuu Merilin 02:04:45 27
400 2393 Botcharov Deniss Narva Kutseõppekeskus 02:04:58 239
401 2367 Sepp Regiina Costa Bicicleta Chicas 02:05:01 28
402 2354 Ventsel Oliver 02:05:02 240
403 2118 Selter Pille SK Imavere 02:05:20 34
404 2523 Sulbi Kairo 02:05:24 241
405 2356 Nursi Imre 02:05:52 242
406 2414 Laanela Marek Henrik 02:06:29 35
407 2273 Laanela Antti 02:06:30 243
408 2210 Lepp Katrin Spordiselts 02:06:45 29
409 2312 Lumi Margus FastStop Team I 02:07:45 244
410 2209 Samolberg Janet RR Siplased / Vitax 02:08:16 35
411 2336 Tõnisson Heidi Rimi Cycling Team 02:09:03 30
412 2314 Pantalon Kaido 02:09:25 245
413 2474 Elur Külli 02:10:11 36
414 2381 Häidberg Janno 02:10:39 246
415 2430 Kuuseväli Arette X-Sport/Wilo 02:10:43 17
416 2282 Käen Piret 02:10:44 31
417 2337 Kattai Helen 02:11:36 32
418 2410 Lellep Aliis 02:11:53 33
419 2409 Vaarak Ats 02:11:53 247
420 2441 Visnapuu Siiri 02:12:02 37
421 2390 Kivistik Kalle Narva Kutseõppekeskus 02:12:12 248
422 2366 Lohk Signe 02:12:26 38
423 2396 Dimitrijev Rita 02:12:29 39
424 2368 Fjodorov Jüri 02:13:09 249
425 2289 Must Jaan 02:13:37 15
426 2399 Vilipõld Karl AB Grupp 02:13:53 250
427 2305 Jürs Peep 02:15:27 251
428 2342 Vihalemm Harri Peetri Rattaklubi 02:16:01 252
429 2380 Speck Heidi 02:16:24 34
430 2310 Ressaar Ruslan 02:17:25 253
431 2247 Einmaa Lairi Eesti Raudtee 2 02:17:36 40
432 2416 Viirsaar Marianna Coca-Cola 02:17:47 35
433 2406 Tärno Andres 02:17:51 254
434 2221 Aalma Ain Flagmore 02:20:27 255
435 2437 Pokker Lilia 02:24:27 41
436 2449 Meltsov Külli 02:25:49 42
437 2388 Lill Aiki 02:27:50 36
438 2316 Villem Ramon 02:31:19 36
439 2471 Tund Alex 02:31:19 37
440 2391 Sokolova Marie Narva Kutseõppekeskus 02:33:15 37
441 2226 Maripuu Sirle Maripuu Tiim 02:36:08 43
442 2306 Karus Janika 02:36:28 44
443 2451 Robi Oliver 02:38:18 38
444 2447 Koger Urve 02:39:00 38
445 2340 Valkenklau Nele 02:40:32 39
446 2528 Raid Paap 02:40:33 256
447 2392 Tint Mihhail Narva Kutseõppekeskus 02:48:20 257
448 2395 Feldman Jüri Narva Kutseõppekeskus 02:49:07 258
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE