estenglv
WAP version
Login form
60 km
35 km
301 Moved Permanently Date: Thu, 17 Oct 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Mulgi Rattamaraton (Estonian Cup 2014 1. etapp)
Aeg 04.05.2014
Koht Viljandi EST
Spordiala Jalgrattasport
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 880 Schultz Silver Peloton/Powerbar 02:13:34 1
2 4 Maasikmets Alges Amps - Extreme Sport 02:14:25 1
3 74 Petersons Arnis 02:14:26 1
4 1029 Blums Martins 02:14:27 2
5 7 Sorokin Dimitri 02:14:27 2
6 5 Tarvis Peeter Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 02:14:27 3
7 6 Ainsalu Markku Thule Opel ProTeam 02:14:27 3
8 11 Kodanipork Raido Arctic Sport Club 02:14:34 2
9 1 Austa Caspar A&T Sport Team 02:15:29 4
10 29 Valvas Vahur Rein Taaramäe Rattaklubi 02:15:45 5
11 20 Saar Raido Arctic Sport Club 02:15:48 6
12 2 Pütsep Erki Redbike 02:15:58 7
13 42 Saarnits Sten Sportland Bottecchia Team 02:16:04 4
14 8 Suur Ivo Thule Opel ProTeam 02:16:04 8
15 23 Kopli Tarmo Hawaii Express team 02:16:05 9
16 13 Puu Henno A&T Sport Team 02:16:06 3
17 1053 Alitis Uldis 02:16:08 10
18 12 Oras Allan Arctic Sport Club 02:16:29 11
19 14 Kukk Sigvard Spordipartner 02:17:02 4
20 18 Öpik Oliver Thule Opel ProTeam 02:17:48 5
21 32 Jõessar Janari-Joel Elioni Spordiklubi 1 02:17:49 12
22 38 Olle Raul A&T Sport Team 02:17:49 6
23 17 Kattai Kaupo Amps - Extreme Sport 02:17:54 7
24 65 Hallop Greg A&T Sport Team 02:17:54 5
25 9 Selder Taavi Thule Opel ProTeam 02:18:05 13
26 48 Mõttus Tarmo HAWAII EXPRESS team 02:18:06 8
27 39 Jalakas Siim Peloton/Powerbar 02:18:11 6
28 21 Sala Raivo Olybet/Specialized 02:18:22 9
29 16 Karu Virgo HAWAII EXPRESS team 02:18:22 10
30 22 Schumann Riivo Amps - Extreme Sport 02:18:24 14
31 15 Neemela Tarmo Amps - Extreme Sport 02:18:39 11
32 30 Kukk Erki Olybet/Specialized 02:18:53 12
33 1004 Halme Sasu 02:19:11 1
34 89 Markss Reinis 02:20:45 15
35 31 Krusemann Magnus A&T Sport Team 02:21:04 16
36 53 Ottender Sten-Erik Redbike 02:21:06 2
37 28 Rebane Meelis A&T Sport Team 02:21:42 13
38 60 Kull Andre CC Rota Mobilis 02:22:06 17
39 1080 Sepp Heiko 02:22:08 18
40 35 Erikson Toomas Redbike 02:22:10 19
41 80 Tõnisson Tiimo Porter Racing 02:22:29 14
42 26 Kannimäe Viljar Thule Opel ProTeam 02:22:29 20
43 19 Sirvel Margus RR Siplased / Laada Cafe 02:22:35 21
44 47 Kaldvee Martten Thule Opel ProTeam 02:23:22 22
45 995 Nõmmela Aksel Redbike 02:23:25 7
46 939 Puhm Reijo Rein Taaramäe Rattaklubi 02:23:26 23
47 124 Sepp Kristo Redbike 02:23:26 24
48 79 Gristsenko Andrei HAWAII EXPRESS team 02:23:27 15
49 77 Savisikk Kristjan Raadio Uuno Cycling Team 02:23:27 25
50 202 Post Margo Püha Loomaaed 02:23:27 26
51 95 Kivistik Gert Amserv/ City Spa Team 02:24:17 8
52 46 Kalja Mihkel Redbike 02:24:18 3
53 75 Martma Kert Arctic Sport Club 02:24:19 27
54 33 Veski Tanel Amps - Extreme Sport 02:24:21 28
55 49 Pait Hirv HAWAII EXPRESS team 02:24:25 16
56 1003 Sarv Jaanus Ratta Agentuur 02:24:36 17
57 113 Nõmm Raivo Peloton/Powerbar 02:24:59 29
58 87 Leigri Mehis RR Siplased / Laada Cafe 02:25:20 30
59 64 Karlson Urmas Arctic Sport Club 02:25:58 1
60 142 Kannel Alari A&T Sport Team III 02:26:07 18
61 81 Zaritis Rolands 02:26:21 9
62 34 Pallo Rait A&T Sport Team 02:26:38 19
63 63 Laanela Danek 02:26:40 31
64 72 Sildvee Rainer Omniva Spordiklubi 02:26:41 32
65 116 Sildvee Madis RR Siplased / Laada Cafe 02:26:43 33
66 84 Kushnir Aleksei Spordipartner 02:26:59 34
67 52 Mikson Margus Sportland Bottecchia Team 02:27:04 35
68 62 Kozinets Danil investment agency 02:27:13 10
69 115 Sala Arvo Onninen 02:27:17 20
70 78 Rosenthal Reiko Rein Taaramäe Rattaklubi 02:27:22 36
71 145 Lehto Tiit 02:27:24 21
72 135 Nook Reimo 02:28:15 22
73 66 Ridamäe Aivar Arctic Sport Club 02:28:18 23
74 27 Selder Tauri investment agency 02:28:24 37
75 109 Kirsipuu Tiit Spordipartner 02:28:55 38
76 152 Rätsep Ain Spordipartner 02:28:56 24
77 90 Suppi Ahti Vooremaa Centrum Rattabaas I 02:29:04 39
78 37 Pajur Rivo Thule Opel ProTeam 02:29:09 40
79 85 Veri Aivar Jõelähtme Singel 02:29:23 25
80 881 Ronimois Mihkel Peloton/Powerbar 02:29:58 41
81 69 Suurna Sander Rein Taaramäe Rattaklubi 02:30:07 42
82 246 Alesmaa Martti Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 02:30:07 43
83 83 Lipp Aivar A&T Sport Team II 02:30:07 26
84 108 Vsivtsev Vladimir investment agency 02:30:09 44
85 328 Rumberg Tambet X-Sport/Artec Elekter 02:30:09 45
86 155 Küüt Märt Spordipartner 02:30:16 46
87 961 Tarassov Kirill Sportland Bottecchia Team 02:30:27 4
88 67 Molev Juri Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 02:30:36 47
89 120 Sügis Harri Spordipartner 02:30:39 2
90 92 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 02:30:45 27
91 93 Tillemann Taikki CC Rota Mobilis 02:30:45 48
92 112 Lepik Toomas ASTRO BALTICS 02:30:48 49
93 103 Pukk Andre RR Siplased / Laada Cafe 02:30:49 50
94 1037 Kirsipuu Toomas 02:31:05 3
95 252 Tukia Margus 02:31:10 28
96 158 Toome Roland RR Siplased / Laada Cafe 02:31:12 29
97 161 Saar Tõnis Rattabaas/Rakke 02:31:16 11
98 54 Sigus Marko Arctic Sport Club 02:31:23 30
99 88 Kupp Alar Vennad-Dahl Pro 02:31:25 12
100 201 Kalm Keijo Amserv/ City Spa Team 02:31:26 13
101 102 Oru Kaido HAWAII EXPRESS team 02:31:36 51
102 100 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl Visad 02:31:38 31
103 68 Hussar Aimar A&T Sport Team II 02:31:39 52
104 98 Teras Indrek Omniva Spordiklubi 02:31:45 53
105 129 Tooming Taaniel 02:31:45 14
106 132 Petrovits Üllar JK Paralepa 02:31:54 32
107 96 Luks Sven Sportland Bottecchia Team 02:32:01 33
108 167 Otsus Erki Ehitusmeister Rent OÜ 02:32:07 54
109 179 Kolessov Jevgeni InFocus 02:32:25 55
110 960 Linnus Sander Sportland Bottecchia Team 02:32:42 56
111 99 Laine Mihkel CC Rota Mobilis 02:32:48 57
112 962 Utar Urmo Sportland Bottecchia Team 02:32:50 58
113 172 Palu Indrek Vennad-Dahl Pro 02:33:18 59
114 82 Hirs Marek RR Siplased / Laada Cafe 02:33:39 60
115 197 Nool Sander Haanja RK Välla 02:33:52 5
116 106 Krull Kaupo Sportland Bottecchia Team 02:33:54 61
117 121 Dedov Peeter A&T Sport Team III 02:33:59 62
118 293 Jõgi Allan Püha Loomaaed 02:34:10 63
119 157 Freiberg Sven 02:34:29 64
120 951 Stalberg Tair Rattabaas/Rakke 02:34:36 6
121 250 Ord Tõnu RedBike* 02:34:39 34
122 118 Kriis Viljar A&T Sport Team II 02:34:40 65
123 45 Tamm Margo A&T Sport Team II 02:34:41 15
124 1016 Ots Kaupo Haanja RK 02:34:47 66
125 146 Kübar Rene Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 02:34:53 67
126 224 Lill Aali 02:34:54 68
127 904 Rotberg Raimo Freesport.ee 02:34:54 35
128 107 Nestor Paul investment agency 02:35:06 16
129 91 Uuk Aimur 02:35:08 4
130 185 Kondaev Denis Onninen 02:35:18 69
131 286 Adusoo Jaanus Actual Print 02:35:24 36
132 141 Leer Janek CC Rota Mobilis 02:35:27 70
133 122 Pungar Rainer Mehikoorma Avatud Noorteklubi 02:35:29 71
134 212 Orlovski Tiit Eesti Energia Spordiklubi 02:35:29 72
135 71 Koppel Kristjan Thule Opel ProTeam II 02:35:38 73
136 1067 Puu Ahto 02:35:43 37
137 140 Ennok Tarmo Raadio Uuno Cycling Team 02:35:44 38
138 357 Nassar Martin Viljandi Suusaklubi 02:36:34 17
139 143 Pilv Ivar Onninen 02:36:33 39
140 177 Matvejev Madis SK Vargamäe 02:36:33 74
141 1040 Premet Karl Brent Pärnu Kalev SK 02:36:44 7
142 119 Sinisalu Ever 02:36:45 75
143 147 Grossmann Genry Amserv/ City Spa Team 02:36:46 76
144 187 Teder Rinaldo Valga Rattaklubi 02:36:48 77
145 1024 Mets Rudolf NRK HKP Racing 02:37:34 8
146 991 Nirgi Sten Eric RR Siplased / Later 02:37:35 9
147 168 Tupits Ivo RR Siplased / Later 02:37:37 40
148 883 Mäoma Silver Peloton/Powerbar 02:37:42 18
149 127 Rünk Ain RR Siplased / Laada Cafe 02:37:48 41
150 133 Pesor Kaido Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 02:37:50 42
151 217 Sild Ivo 02:37:51 43
152 940 Poopuu Peeter X-Sport/Artec Elekter 02:37:55 78
153 165 Kazainis Viesturs 02:37:57 5
154 209 Parv Martin Alpter 02:38:05 79
155 1043 Irdoja Andrus Amps - Extreme Sport 02:38:05 44
156 193 Vähi Markus Koriks-Fiiber OY 02:38:05 80
157 153 Tamm Bruno CC Rota Mobilis 02:38:13 45
158 160 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 02:38:15 46
159 301 Lillemets Tanel A&T Sport Team III 02:38:31 81
160 350 Kurvits Erko SK Keremeister 02:38:31 82
161 136 Õun Valdur 02:38:37 47
162 134 Koppelmaa Raul Redbike 2 02:38:46 83
163 151 Hansov Hanno Amserv/ City Spa Team 02:38:49 84
164 1050 Kõivumägi Georg Haanja RK Välla 02:39:04 10
165 125 Einblau Mihkel MOTOMARKET 02:39:10 85
166 1038 Tõnismann Carl 02:39:13 11
167 123 Randver Sander Ratta Agentuur - Merida 02:39:17 19
168 56 Mäeots Risto Thule Opel ProTeam II 02:39:20 86
169 972 Kask Jaanus 02:39:25 87
170 166 Sibul Jaanus A&T Sport Team III 02:39:30 48
171 131 Maarits Andres Coffee In 02:39:34 49
172 114 Hussar Kaidar A&T Sport Team II 02:39:35 50
173 130 Hallop Gven A&T Sport Team II 02:39:37 88
174 205 Reiska Alar Haanja Rattaklubi 02:39:38 6
175 263 Artel Veiko DSV Spordiklubi MTÜ 02:39:41 51
176 1073 Kelk Kristjan 02:39:50 20
177 970 Kannimäe Taavi 02:39:54 89
178 517 Nõmmisto Jaanus JK Paralepa 02:40:07 52
179 169 Steinburg Greete Purustaja Giant Team/Rakke 02:40:08 1
180 430 Kivi Margo 02:40:12 90
181 314 Rohtma Valdek Costa Bicicleta 02:40:18 91
182 208 Kool Inge Purustaja Giant Team/Rakke 02:40:25 2
183 190 Koik Lauri 02:40:44 92
184 1049 Mõttus Mari-Liis Haanja RK Välla 02:40:48 1
185 1081 Luite Reimo 02:40:55 93
186 485 Pallas Helari Spordipartner 02:41:08 94
187 183 Reiljan Kuldar velo clubbers 02:41:19 7
188 200 Saareoks Janek Tervisesport 02:41:28 95
189 253 Elberg Ainar investment agency 02:41:51 21
190 97 Lukertsenko Mihhail 02:42:02 96
191 232 Arula Raul Tartu Velo 02:42:03 8
192 138 Maidla Janek 02:42:04 97
193 236 Danilas Meelis Fixus VIP Team 02:42:15 53
194 198 Piire Aare MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 02:42:28 54
195 857 Lemloch Kuido niner.ee 02:42:34 55
196 989 Toom Reio Viljandi Rattaklubi Noored 02:42:43 12
197 344 Pilv Meelis Actual Print 02:42:45 98
198 178 Albri Kalev X-Sport/Artec Elekter 02:42:53 99
199 159 Elling Toomas Redbike 2 02:42:55 100
200 274 Hürden Taivo 02:42:57 101
201 245 Kõiv Marek Sportland Bottecchia Team 02:42:59 102
202 207 Leben Riho Spordipartner 02:43:09 103
203 219 Talur Tõnu Tervisesport 02:43:11 56
204 194 Viikoja Janek SK KALJU RATTATIIM 02:43:24 104
205 247 Kaur Väino SK KALJU RATTATIIM 02:43:27 57
206 295 Puhu Sille Peloton/Classic 02:43:39 3
207 162 Tsvetkov Sander 02:43:53 13
208 164 Ojasalu Andres Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 02:43:57 105
209 255 Rebas Raido Tabasalu 02:43:58 58
210 213 Põldmaa Alo Simuna SK / Talukartul.ee 02:44:01 106
211 149 Kuusik Leho Omniva Spordiklubi 02:44:08 59
212 227 Prii Paavo ABB Spordiklubi 02:44:09 107
213 249 Salumäe Guido X-Sport/Artec Elekter 02:44:17 60
214 439 Soome Raul 02:44:18 108
215 175 Peipsi Aleko Myoton / Hawaii Express 02:44:20 61
216 297 Märtson Mihkel Simuna SK / Talukartul.ee 02:44:28 109
217 882 Redi Kaarel Peloton/Powerbar 02:44:35 22
218 990 Aasla Meelis Skoda 02:44:35 110
219 156 Harand Allan Thule Opel ProTeam II 02:44:41 111
220 365 Rusovitš Dmitri Sparta Rattagrupp 02:44:43 112
221 126 Ojaver Siim ASTRO BALTICS 02:44:43 113
222 176 Viikoja Marek SK KALJU RATTATIIM 02:44:45 114
223 313 Kuldmäe Toivo Püha Loomaaed 02:44:45 9
224 431 Sildvee Märt RR Siplased / Verx 02:44:49 115
225 298 Tenson Tavo X-Sport/Artec Elekter 02:44:53 116
226 222 Ebras Kaido Tervisesport 02:45:11 117
227 336 Tenslind Margus Jõelähtme Singel 02:45:13 62
228 267 Lubi Tiit FitLife 02:45:30 118
229 346 Sauväli Indrek SK KALJU RATTATIIM 02:45:44 63
230 283 Rimmel Margo A&T Sport Team IV 02:45:45 64
231 509 Neemesto Kaspar Kose AMK ct 02:45:46 119
232 186 Karjane Priit 02:45:50 65
233 467 Leeman Tarmo Actual Print 02:45:51 66
234 215 Kivirüüt Margus Simuna SK / Talukartul.ee 02:45:53 120
235 181 Pavlov Alexey 02:46:00 121
236 299 Pärnamets Aivar Rattabaas/Rakke 02:46:01 67
237 392 Joonsalu Madis 02:46:06 122
238 341 Paju Mikk TYASK 02:46:08 14
239 383 Viitmaa Alar 02:46:10 68
240 234 Kivi Teemar Amserv/ City Spa Team 02:46:18 69
241 225 Tarvis Peeter Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 02:46:26 10
242 264 Videvik Priit RR Siplased / Later 02:46:36 70
243 324 Meltsov Martin 02:46:38 123
244 425 Tammsoo Erik Actual Print 02:46:39 71
245 281 Kivilo Henrik AC Racing 02:46:39 124
246 288 Kruus Kaupo 02:46:40 72
247 1039 Kokunov Andrey 02:46:40 73
248 278 Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 02:46:40 74
249 269 Martson Kaido Raadio Uuno Cycling Team 02:46:43 125
250 345 Miller Mait 02:47:13 75
251 311 Rikkas Henrik 02:47:37 11
252 373 Killing Gert 02:47:38 126
253 192 Shumanov Tiit RR Siplased / Later 02:47:39 12
254 189 Grigorovits Jaanus IRL 02:47:43 127
255 367 Haav Viljar 02:48:00 128
256 401 Kollo Tiit Filter 02:48:03 13
257 510 Orlovski Peep Peetri Talutehnika 02:48:18 129
258 349 Rosenberg Reigo 02:48:36 23
259 974 Pedari Aimar 02:48:56 76
260 375 Kimmel Raiko SK KALJU RATTATIIM 02:48:56 130
261 381 Kastemäe Gert lebo racing 02:48:56 131
262 317 Uutar Aivar A&T Sport Team IV 02:48:56 77
263 58 Koolmeister Siim Thule Opel ProTeam II 02:49:01 132
264 358 Hio Siim Hawaii Express 02:49:05 133
265 993 Pill Rein A&T Sport Team III 02:49:08 78
266 304 Nurmsalu Rain Spordiklubi IKS 02:49:10 79
267 233 Lensment Tõnu 02:49:17 80
268 347 Tenno Ander Tervisesport 02:49:23 134
269 268 Kesküla Urmet Simuna SK / Talukartul.ee 02:49:31 135
270 395 Rohtla Kaspar X-Sport/Artec Elekter 02:49:48 136
271 266 Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:49:53 81
272 528 Zeltov Sergei 02:49:55 137
273 248 Simulask Agu Paralepa JK 02:49:57 82
274 369 Nikolajev Raul MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 02:49:58 138
275 551 Mägi Allan 02:50:00 83
276 228 Uibokand Janelle Peloton/Classic 02:50:00 2
277 353 Ebras Kristo Tervisesport 02:50:12 139
278 279 Kullas Teet Cooltec 02:50:16 84
279 251 Luik Janek 02:50:22 85
280 282 Ojasaar Kalmer A&T Sport Team III 02:50:22 86
281 260 Rääbis Mati Amserv/ City Spa Team 02:50:31 14
282 238 Koik Kristjan 02:51:09 140
283 257 Kompus Meelis Merida Thule ProTeam 02:51:36 87
284 338 Rehi Arne Ületreening 02:51:36 88
285 229 Angerma Meelis Rattaromantika 02:51:36 141
286 280 Romandi Arvi Alavere Spordiklubi 02:51:49 142
287 218 Tiits Janar Merida Thule ProTeam 02:52:16 143
288 493 Toomik Eeri Westrum AS 02:52:18 89
289 50 Balgabaev Ravshan InFocus 02:52:20 90
290 305 Nikolajev Raimo MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 02:52:21 144
291 196 Kiigemägi Andres Rattabaas/Rakke 02:52:22 15
292 339 Nagel Rainer Kulgur Team 02:52:22 145
293 531 Bachaus Arno Team 30+ 02:52:23 146
294 343 Soojärv Andres Kulgur Team 02:52:25 147
295 433 Kärner Mart 02:52:25 91
296 285 Sander Heinry Thule Opel ProTeam II 02:52:28 148
297 659 Mikk Martti 02:52:31 149
298 239 Vaht Magnus A&T Sport Team III 02:52:31 150
299 210 Kuldmäe Aivo 02:52:41 92
300 211 Rätsep Janno Haanja RK Välla 02:52:46 151
301 475 Esinurm Üllar Thule Opel ProTeam II 02:52:51 152
302 226 Sootla Indrek ASTRO BALTICS 02:53:11 93
303 259 Paglant Heigo Rimi Cycling Team 02:53:11 153
304 337 Stolfot Ivo MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 02:53:27 154
305 258 Peil Kalev Türi Rattaklubi 02:53:45 24
306 440 Johanson Raoul Tartu Velo 02:54:06 16
307 436 Hoop Martti MIRIDON 02:54:23 155
308 327 Kesper Raino Alpter 02:54:24 156
309 537 Kalda Toomas Kaitseväe logistikakeskus 02:54:24 157
310 354 Rannala Ivar Malmerk Klaasium 02:54:26 158
311 291 Kaschan Kaido Türi Rattaklubi 02:54:27 94
312 389 Kond Kuido RR Siplased / Verx 02:54:49 95
313 292 Puhke Raivo Eesti Raudtee 1 02:54:49 96
314 628 Leppik Ahti Onninen 02:54:53 159
315 393 Mägi Jaanus ASTRO BALTICS 02:55:13 160
316 36 Randma Kristjan Olybet/Specialized 02:55:18 161
317 391 Helm Jaak Barrus 02:55:36 162
318 262 Ernits Ardu Vänta Aga 02:55:46 17
319 618 Külaviir Markus 02:55:49 25
320 363 Jürjan Margus Draka Keila Cables 02:55:54 163
321 384 Premet Kalle Brentel OÜ 02:55:56 97
322 539 Karo Erko 02:56:07 98
323 271 Nurm Eke 02:56:08 99
324 294 Valdner Marek Jõelähtme Singel 02:56:13 100
325 518 Koort Kristel investment agency 02:56:20 3
326 290 Ollino Priit 02:56:20 164
327 171 Ebber Andrus RR Siplased / Later 02:56:29 101
328 318 Järvsoo Janno SK KALJU RATTATIIM 02:56:32 102
329 445 Leidorp Jako SK KALJU RATTATIIM 02:56:33 165
330 364 Pallav Laivo 02:56:34 166
331 1059 Nisamedtinov Ilhan Costa Bicicleta* 02:56:39 167
332 256 Zeisig Ivar Spordiklubi IKS 02:56:41 103
333 1048 Õunmaa Iiris Sparta Thule naiskond 02:56:41 4
334 276 Terve Raivo Omniva Spordiklubi 02:56:43 18
335 534 Mesipuu Maido A&T Sport Team IV 02:56:44 168
336 411 Padosepp Siim Rõuge Racing Team 02:56:53 169
337 396 Saar Tarmo Vennad-Dahl Pro 02:57:02 170
338 352 Leeduks Raul Kose AMK ct 02:57:03 171
339 101 Miilmann Rauno SGG Kiired 02:57:12 172
340 372 Link Erki X-Sport/Artec Elekter 02:57:13 173
341 457 Thomberg Tarvi MyBody.ee 02:57:24 174
342 388 Eensoo Ardi 02:57:28 104
343 329 Puidak Peeter ARENS 02:57:29 105
344 515 Vool Kristjan Promens 02:57:30 175
345 898 Kross Kristo Actual Print 02:57:31 106
346 428 Jaaska Timo SK SERVITI 02:57:32 176
347 330 Kabonen Tiit 02:57:32 19
348 216 Tiismaa Toomas 02:57:34 107
349 300 Pullerits Tõnu Spordiselts 02:57:37 177
350 782 Uustalu Eero Starter Energy Drink Team 02:57:38 178
351 332 Kruusmann Ahto Raadio Uuno Cycling Team 02:57:39 108
352 899 Maide Raiko Actual Print 02:57:40 179
353 1018 Pukk Marko Viljandi Rattaklubi 02:57:42 180
354 277 Pohlak Rauno Merida Thule ProTeam 02:57:51 181
355 446 Tammepuu Kaupo Sparta Rattagrupp 02:58:02 182
356 322 Janke Maido IITEE Spordiklubi 02:58:03 183
357 464 Aule Krister 02:58:03 184
358 307 Park Raido Helmes 02:58:03 185
359 489 Lepik Urmas 02:58:10 186
360 275 Kõrge Toomas Costa Bicicleta 02:58:16 187
361 173 Jalakas Aksel SK Vargamäe 02:58:16 109
362 604 Milistver Meelis Vennad-Dahl Pro 02:58:19 188
363 221 Must Tauri Türi Rattaklubi 02:58:28 189
364 335 Lepik Sirje TÜ ASK I naisk. 02:58:30 5
365 589 Niit Robi Hauka Veloklubi 02:58:31 15
366 366 Saag Härmo Vennad-Dahl Pro 02:58:31 190
367 1084 Himma Markus Extreme Sport 02:58:51 26
368 423 Sarapuu Jaanus-Arno 02:58:57 191
369 150 Rodendau Janno SK Vargamäe 02:58:58 192
370 128 Reedo Valdeko Vooremaa Centrum Rattabaas I 02:59:09 193
371 556 Gritsjuk Vadim 02:59:11 194
372 244 Nõmtak Sven-Erik Westline Team 02:59:15 110
373 326 Lääts Indrek Staabi- ja sidepataljon 02:59:17 195
374 449 Viitkin Ain Rõuge Racing Team 02:59:17 111
375 270 Pajus Rene Võidu Mekk 02:59:19 196
376 506 Sõber Aare 02:59:29 197
377 737 Voormansik Tanel 02:59:39 198
378 435 Mälgi Ailen Peloton/Classic 02:59:42 4
379 967 Tomingas Rando 02:59:48 16
380 377 Petjärv Ivo Scoutspataljon Team 02:59:53 199
381 468 Reinoja Rauno IRL 03:00:02 200
382 976 Sala Alar 03:00:15 201
383 434 Uudeberg Tanel Simuna SK / Talukartul.ee 03:00:18 202
384 303 Prants Aivar Eesti Raudtee 1 03:00:21 203
385 545 Loitmaa Madis 03:00:29 204
386 1022 Kruuser Karel Hawaii Express 03:00:32 205
387 957 Puhke Marcus 03:00:37 206
388 370 Rozenbergs Gunars 03:00:41 20
389 398 Kinsi Elar 03:00:43 207
390 403 Robi Jaanus 03:00:52 112
391 94 Lood Illar SGG Kiired 03:00:54 208
392 412 Tammist Marko 03:01:01 209
393 387 Padumäe Vaido Rimi Cycling Team 03:01:07 210
394 184 Pani Marek 03:01:13 113
395 634 Eensalu Agris SK Pleki Pande 03:01:14 211
396 348 Rahu Madis 03:01:15 21
397 999 Hirs Janek RR Siplased / Later 03:01:15 212
398 438 Talvar Risto 03:01:20 114
399 650 Vender Andrus Viljandi Rattaklubi 03:01:25 213
400 474 Ots Silver Westline Team 03:01:25 214
401 748 Luik Alar 03:01:38 215
402 544 Kiiler Gert ENSV 03:01:39 115
403 456 Katin Vladimir 03:01:40 22
404 368 Haava Henno SGG Kiired 03:01:46 116
405 306 Pops Vahur TEAM TEEME 03:01:50 117
406 420 Lang Mae TÜ ASK I naisk. 03:01:53 6
407 408 Volk Andrus MAN Sport Team 03:01:54 118
408 397 Uurimäe Roomet 03:01:54 216
409 351 Einmaa Tiit Eesti Raudtee 1 03:02:16 217
410 873 Haruoja Marko 03:02:16 119
411 362 Jüriöö Janno Jõelähtme Singel 03:02:18 218
412 606 Oolo Marek 03:02:41 219
413 316 Tuisk Väino 03:02:42 23
414 977 Malsroos Mait 03:02:44 120
415 1082 Müür Ringo 03:02:45 121
416 718 Tiisvend Jaanus Eesti Energia SK 03:02:52 220
417 481 Järveoja Toomas Team Järveoja 03:02:54 24
418 447 Ovtsarenko Grigori inFocus 03:02:56 221
419 469 Salur Erik Eesti Energia Spordiklubi 03:02:58 222
420 1045 Metsva Mart 03:03:01 223
421 356 Sildaru Kalev lebo racing 03:03:01 25
422 480 Prants Raivo 03:03:02 224
423 429 Mahla Indrek 8R 03:03:09 225
424 1000 Veek Vaido 03:03:16 226
425 199 Toots Kaspar A2K 03:03:17 122
426 466 Helmik Einar Kapitali Grupp 03:03:31 123
427 477 Väli Reigo IRL 03:03:35 124
428 505 Soosaar Silver RIEGLER KVH/A2K 03:03:36 227
429 651 Tsäro Kermo 03:03:39 228
430 494 Pabort Ragnar Viljandi Rattaklubi 03:04:01 229
431 925 Tamma Kristjan Vennad-Dahl Pro 03:04:10 17
432 394 Mölder Ivo Türi Rattaklubi 03:04:10 125
433 861 Vahesaar Vallo 03:04:10 230
434 611 Peder Kert 03:04:10 18
435 455 Tammemägi Jaak 03:04:13 126
436 868 Haavandi Allan 03:04:14 231
437 1069 Kristal Tõnis Kose AMK ct 03:04:15 127
438 287 Tamm Andrus Raplamaa Rattaklubi KoMo 03:04:17 128
439 913 Nõgel Tõnis 03:04:21 232
440 602 Pärtel Marko MTÜ Tallinna Lennujaama SPordiklubi 03:04:25 129
441 508 Rull Hendrik 03:04:50 19
442 465 Lüüsalu Villu Rattahullud 03:04:55 130
443 284 Kaschan Martin Türi Rattaklubi 03:04:59 27
444 949 Õispuu Mairis Purustaja Giant Team/Rakke 03:05:13 7
445 402 Leinart Tormi Võidu Mekk 03:05:21 233
446 498 Kuldsepp Kajar 03:05:23 234
447 385 Elbrecht Erki Võidu Mekk 03:05:24 235
448 548 Kuusk Keijo Vabajooks 03:05:33 236
449 507 Toomsalu Ilmar MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 03:05:34 131
450 975 Padar Meelis 03:05:36 237
451 968 Juss Jannar 03:05:37 20
452 1047 Kalm Kelly Sparta Thule naiskond 03:05:41 8
453 715 Teesaar Toomas 03:05:47 238
454 240 Saar Sander 03:05:52 28
455 462 Kotov Raul velo clubbers 03:05:54 132
457 471 Lehtme Janno ESTANC AS 03:06:20 239
458 405 Truus Roland Eesti Energia SK 03:06:24 240
459 592 Vetevoog Kaido MAN Sport Team 03:06:29 134
460 340 Õunpuu Vahur 03:06:29 135
461 773 Järvelaid Jano 03:06:33 241
462 641 Lillesaar Tanel 03:06:37 242
463 488 Leppik Elle Tervisesport 03:06:39 5
464 511 Saar Marek Vennad-Dahl Pro 03:06:40 243
465 818 Meshkova Anastassia Sparta Thule naiskond 03:06:43 9
466 629 Dreimann Annes 03:06:45 244
467 378 Männa Margus 03:06:48 245
468 312 Must Margus 03:07:07 246
469 609 Reinaste Ruve 03:07:13 247
470 418 Elo Armas 03:07:20 136
471 697 Puhke Rauno MTÜ Ambla Spordiklubi 03:07:20 248
472 901 Suviorg Siim Purustaja 03:07:24 249
473 655 Kattago Henry 03:07:30 250
474 399 Liis Lembit Vooremaa Centrum Rattabaas III 03:07:36 26
475 796 Peets Andres Elioni Spordiklubi 1 03:07:37 251
476 241 Doman Andrei InFocus 03:07:47 252
477 889 Oja Raido Actual Print 03:08:03 253
478 794 Tärn Margo 03:08:06 137
479 376 Kerm Margus Linnumetsa Spordiklubi 03:08:08 138
480 479 Vaiksaar Sille Peloton/Classic 03:08:09 6
481 453 Päll Martin 03:08:10 254
482 732 Männiste Marko JK Paralepa 03:08:12 139
483 555 Paju Jaanus 03:08:18 255
484 473 Mooste Tarmo RADIUS 03:08:20 256
485 1054 Kasekamp Andrus 03:08:25 140
486 647 Kaha Hamigo 03:08:31 141
487 590 Saar Kaarel Raplamaa Rattaklubi KoMo 2 03:08:31 21
488 321 Aas Andres IITEE Spordiklubi 03:08:43 257
489 472 Kruusvee Vahur Kulgur Team 03:08:44 258
490 998 Vaab Ivar RR Siplased / Later 03:08:44 259
491 1015 Tamm Tõiv 03:08:51 27
492 525 Kasemaa Janno Onninen 03:08:52 260
493 272 Jürlau Noel Redbike 2 03:08:57 261
494 309 Kiil Sander Olybet/Specialized 03:09:04 142
495 1074 Jansen Kaupo 03:09:09 262
496 486 Koosa Marko Skoda 03:09:13 263
497 514 Kallas Kristo 03:09:23 264
498 333 Toome Rita Purustaja Giant Team/Rakke 03:09:27 7
499 355 Viigipuu Toomas Tartu SK Velo 03:09:35 28
500 840 Aasmäe Arris 03:09:51 143
501 639 Vaikmaa Siim 03:09:54 265
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE