estenglv
WAP version
Login form
99 km
44 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 23 Feb 2020 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Pandivere 24. Rattaralli (Filter Maantekarikasari 2014 5.etapp)
Aeg 02.08.2014
Koht Väike-Maarja EST
Spordiala Jalgrattasport
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 181 Aia Karlo 2:18:47 1
2 677 Vosman Ekke-Kaur AB Grupp KJK 2:18:47 1
3 1137 Kriit Kalle 2:18:47 1
4 894 Puu Henno 2:18:47 1
5 97 Johanson Kristjan Viljandi Rattaklubi 2:18:47 2
6 3 Puhm Reijo Rein Taaramäe Rattaklubi 2:18:47 2
7 816 Pütsep Erki 2:18:54 2
8 10 Valvas Vahur Rein Taaramäe Rattaklubi 2:19:15 3
9 187 Schultz Silver Peloton Scott 2:19:15 3
10 8 Kivistik Gert jalgrattaklubi Viko 2:19:15 4
11 100 Juss Janar jalgrattaklubi Viko 2:19:15 3
12 625 Kiskonen Siim AB Grupp KJK 2:19:15 4
13 14 Oolo Kristjan Peloton Scott 2:19:15 5
14 88 Lätte Raimo 2:19:15 5
15 125 Palm Tõnno A&T Sport Team 2:19:15 2
16 16 Vahtra Norman Rein Taaramäe Rattaklubi 2:19:15 6
17 40 Põld Ivo MTÜ Tallinna Lennujaama SK 2:19:15 3
18 90 Jurman Roger Rein Taaramäe Rattaklubi 2:19:15 7
19 632 Lauk Karl Patrick 2:19:15 8
20 5 Kopli Tarmo Hawaii Express 2:19:15 4
21 1193 Reedo Valdeko 2:19:15 6
22 4 Mikk Margus Sparta Rattagrupp 2:19:15 5
23 138 Tarmu Ragnar 2:19:15 6
24 53 Riismaa Timo A&T Sport Team 2:19:15 4
25 47 Keller Oliver AB Grupp KJK 2:19:15 9
26 308 Lillemets Tanel A&T Sport Team 2:19:15 7
27 96 Volmer Raul Peloton Scott 2:19:15 10
28 36 Aia Kardo Püha Loomaaed 2:19:15 7
29 49 Vilipson Marko Pelotonsport.ee 2:19:15 1
30 136 Lond Rain 2:19:15 8
31 32 Ruse Margus A&T Sport Team 2:19:15 5
32 28 Yanush German MountainPeaks.ru 2:19:15 6
33 59 Kinks Joosep 2:19:15 8
34 1069 Laanemaa Kristjan 2:19:15 9
35 105 Salumäe Priit Hawaii Express 2:19:15 7
36 326 Post Margo Püha Loomaaed 2:19:15 10
37 1141 Bagajev Nikolai 2:19:15 11
38 20 Kuljus Viljar HAANJA RATTAKLUBI 2:19:15 12
39 48 Kristal Tõnis 2:19:15 8
40 89 Vendelin Mart-Anton jalgrattaklubi Viko 2:19:15 11
41 22 Vendelin Karl-Arnold jalgrattaklubi Viko 2:19:15 12
42 884 Parv Martin 2:19:15 9
43 29 Lood Illar 2:19:15 10
44 642 Nirgi Sten Eric 2:19:15 13
45 85 Kuldmäe Toivo Püha Loomaaed 2:19:15 2
46 885 Peenema Reijo 2:19:15 11
47 313 Mets Rudolf Nõmme Rattaklubi 2:19:15 14
48 1030 Olivson Sergei 2:19:15 9
49 170 Rohtma Valdek 2:19:15 13
50 250 Piho Carl Peeter 2:19:15 12
51 214 Paldra Georg Peeter Viljandi Rattaklubi 2:19:15 15
52 891 Vaab Ivar 2:19:15 13
53 129 Varik Marko CC REKORD 2 2:19:15 14
54 167 Sildvee Madis 2:19:22 15
55 451 Zirel Joel 2:19:22 10
56 906 Suvi Joosep 2:19:22 14
57 283 Savisikk Kristjan Actual Print 2:19:22 15
58 578 Värv Sander CC REKORD 2:19:22 16
59 7 Ronimois Mihkel Peloton Scott 2:19:22 16
60 132 Raivet Jaan CC REKORD 2:19:22 17
61 57 Kannimäe Viljar 2:19:22 17
62 116 Kargu Oskari Rein Taaramäe Rattaklubi 2:19:30 18
63 24 Tarvis Peeter 2:19:30 18
64 1078 Neemela Kristian 2:19:37 19
65 672 Vaga Kristo-Enn AB Grupp KJK 2:19:46 16
66 888 Pung Peeter 2:20:01 17
67 50 Hallop Greg Viljandi Rattaklubi 2:20:01 20
68 966 Nook Reimo 2:20:01 11
69 61 Adusoo Jaanus Actual Print 2:20:01 12
70 67 Sildvee Rainer Omniva 2:20:15 19
71 43 Reinberk Aldar 2:20:17 20
72 45 Öpik Oliver Thule Opel ProTeam 2:20:17 13
73 19 Karu Allar Peloton Scott 2:20:17 21
74 73 Eljas Avo 2:20:34 14
75 79 Mikson Margus Sportland Bottecchia Team 2:20:34 21
76 333 Kaasik Margus 2:20:57 3
77 291 Jõgi Allan Püha Loomaaed 2:21:13 22
78 160 Järvsalu Teet 2:21:31 23
79 581 Vaaks Mikk Pelotonsport.ee 2:21:52 22
80 91 Stalberg Tair 2:21:57 18
81 87 Reisenbuk Erik AB Grupp KJK 2:21:57 19
82 78 Kelk Kristjan CFC 2:21:57 23
83 31 Põder Kuldar 2:22:20 24
84 936 Järva Janek 2:22:20 15
85 197 Mihhailov Viktor 2:23:04 16
86 146 Tähepõld Jannar 2:23:04 25
87 38 Leeman Tarmo Actual Print 2:23:04 17
88 70 Kesa Paul Sparta Rattagrupp 2:23:04 26
89 336 Resev Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 2:23:04 27
90 76 Reedi Peip Pelotonsport.ee 2:23:04 18
91 169 Pukk Andre VIKS CC 2:23:04 28
92 147 Koort Tauno 2:23:07 19
93 68 Kahem Simmo 2:23:08 24
94 378 Ööpik Esko Thule Opel ProTeam 2:23:21 25
95 368 Jermakov Janar 2:27:09 26
96 66 Fjodorov Nikolai Omniva 2:27:24 4
97 26 Kalja Mihkel Rein Taaramäe Rattaklubi 2:27:30 20
98 84 Kompus Meelis Sparta Rattagrupp 2:31:19 20
99 94 Ottender Sten-Erik 2:32:13 21
100 71 Fazõlov Maksim Spordipartner 2:34:00 29
101 289 Ints Kalev Pelotonsport.ee 2:34:31 21
102 151 Aia Alar Püha Loomaaed 2:34:33 5
103 110 Nikiforov Igor Spordipartner 2:34:33 6
104 1123 Merisalu Margus 2:34:33 7
105 238 Härm Margus 2:34:33 30
106 903 Kuldmäe Aivo 2:34:33 22
107 137 Killing Gert Hawaii Express 2:34:33 31
108 920 Vainre Mart 2:34:33 27
109 159 Toome Roland 2:34:33 23
110 103 Maranik Marek 2:34:33 24
111 164 Heinsar Hardi 2:34:33 25
112 210 Sildvee Märt 2:34:33 32
113 174 Ebber Andrus 2:34:33 26
114 204 Erm Tõnis 2:34:33 33
115 184 Kozinets Daniil 2:34:44 28
116 422 Varblane Kärolin 2:34:49 1
117 39 Piire Aare MTÜ Tallinna Lennujaama SK 2:35:02 27
118 34 Rist Liisi Hawaii Express 2:37:19 1
119 215 Toom Reio Viljandi Rattaklubi 2:37:19 22
120 803 Alamaa Siim-Erik 2:37:20 29
121 1216 Randma Romet 2:38:09 34
122 1088 Sigus Marko 2:38:12 28
123 631 Kuusma Mario 2:38:13 30
124 101 Karjane Jaak 2:38:15 35
125 149 Rubenis Normunds 2:38:15 8
126 156 Karing Krista 2:38:15 2
127 188 Tarassov Kirill Sportland Bottecchia Team 2:38:15 23
128 954 Rist Daisi 2:38:15 3
129 404 Lang Mae 2:38:15 2
130 143 Kukk Aivo VIKS CC 2:38:15 9
131 1210 Reinoja Rauno 2:38:15 36
132 192 Õispuu Mairis 2:38:15 3
133 295 Karu Romet 2:38:15 31
134 271 Vaher Avo 2:38:15 29
135 1166 Tupits Ivo 2:38:15 30
136 223 Taurins Janis 2:38:15 37
137 128 Kumel Tarvo 2:38:15 31
138 126 Talve Taavi 2:38:15 32
139 1168 Triisa Jüri 2:38:15 32
140 148 Tulp Rain 2:38:15 33
141 370 Kallas Rahel 2:38:15 4
142 306 Kägu Hannes 2:38:15 34
143 162 Narusk Indrek VIKS CC 2:38:15 38
144 329 Pärnik Sven 2:38:15 33
145 1196 Luik Taavi 2:38:15 24
146 243 Oks Ahti 2:38:15 35
147 913 Tiits Janar Sparta Rattagrupp 2:38:15 34
148 1201 Selivanov Anton 2:38:15 35
149 445 Lang Tea 2:38:15 1
150 871 Meltsas Veiko 2:38:15 36
151 259 Randoja Merli 2:38:15 1
152 166 Parmask Peeter 2:38:15 10
153 1214 Nikolajev Raul 2:38:15 39
154 394 Ansip Erlend 2:38:15 36
155 1079 Johanson Raimo 2:38:15 37
156 282 Albert Arnold 2:38:15 37
157 351 Starsov Andrei 2:38:15 38
158 842 Karpov Anton 2:38:15 40
159 1178 Luur Ervin 2:38:15 11
160 235 Puidak Peeter 2:38:15 39
161 127 Uusen Tarvi 2:38:15 40
162 1189 Peil Kalev 2:38:15 38
163 1190 Vahesaar Vallo 2:38:15 39
164 869 Malmstein Raul 2:38:15 12
165 279 Meisalu Martin 2:38:15 40
166 320 Oras Indrek 2:38:15 41
167 115 Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2:38:15 41
168 1208 Valts Priit 2:38:15 41
169 277 Parv Alar ALPTER 2:38:15 42
170 218 Kivi Elerin 2:38:15 4
171 227 Pletiens Ilgvars 2:38:15 13
172 225 Mõttus Janek HAANJA RATTAKLUBI 2:38:15 42
173 244 Lainemäe Rauno 2:38:15 42
174 427 Lõiv Janika 2:38:15 5
175 435 Lõiv Urmas 2:38:15 43
176 851 Kiskonen Eero 2:38:15 43
177 296 Kaubi Ulvar 2:38:15 44
178 228 Joala Aleksandr 2:38:15 14
179 1067 Uutar Aivar 2:38:15 45
180 857 Kuriks Reimo 2:38:15 46
181 276 Osmolovskis Vladislavs 2:38:15 44
182 388 Pogodin Dmitri 2:38:15 45
183 269 Müür Maik 2:38:15 43
184 288 Illak Peeter 2:38:15 47
185 177 Hütt Petri MTÜ Tallinna Lennujaama SK 2:38:15 44
186 117 Köster Indrek 2:38:15 48
187 621 Jõeveer Kaupo 2:38:15 49
188 1148 Hallikivi Ülar 2:38:15 46
189 230 Aule Krister Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2:38:15 47
190 206 Port Kristjan 2:38:15 15
191 294 Klaar Alari JTR/Põltsamaa Cycling Team 2:38:15 50
192 1161 Evisalu Mait 2:38:15 51
193 397 Jõekäär Märt 2:38:15 52
194 352 Tammepuu Kaupo Sparta Rattagrupp 2:38:15 48
195 80 Saar Tõnis 2:38:33 45
196 209 Paas Andres JTR/Põltsamaa Cycling Team 2:39:26 16
197 540 Pachel Marko 2:41:19 53
198 231 Kasvo Kalle JTR/Põltsamaa Cycling Team 2:41:21 54
199 200 Mölder Heinar JTR/Põltsamaa Cycling Team 2:41:21 55
200 302 Krooni Ragnar 2:41:21 49
201 380 Viispert Ando 2:41:21 50
202 201 Koort Kristel 2:44:34 6
203 35 Karlis Veiko 2:44:53 51
204 258 Pärtel Marco MTÜ Tallinna Lennujaama SK 2:48:49 56
205 251 Jamnes Jaanus Actual Print 2:49:07 57
206 731 Aro Marko 2:50:11 52
207 1084 Liivamägi Sven 2:52:01 25
208 109 Linkgreim Jaanus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2:55:37 58
209 1071 Dubov Manfred 2:55:39 46
210 330 Rannala Ivar 2:55:50 53
211 864 Lints Kärolin 2:56:43 5
212 334 Toomsalu Ilmar MTÜ Tallinna Lennujaama SK 2:56:43 59
213 261 Reiu Andres Omniva 2:56:43 60
214 442 Meigas Mait 2:56:47 54
215 211 Treufeldt ÜLo 3:03:50 1
216 273 Mäe Mati 3:03:50 47
217 290 Jents Reikko Viljandi hokiklubi 3:03:58 61
218 254 Härm Leo 3:04:09 2
219 256 Rimmel Marje 3:04:10 2
220 263 Mahlakas Kalev 3:04:10 62
221 1200 Podolyaka Ivan 3:04:10 48
222 1203 Einstein Meelis 3:04:10 17
223 810 Mänd Margus 3:04:10 63
224 234 Lillesaar Tanel 3:04:10 55
225 264 Rehelem Katrin 3:10:17 3
226 391 Kuusik Ando 3:12:33 64
227 165 Jaago Aivar 3:35:01 18
228 1145 Saulin Ruslan 3:39:19 56
229 892 Rebina Tarmo 3:39:39 57
230 1093 Kruutmann Anti 3:39:39 49
231 763 Mägi Marko 3:39:39 58
232 761 Mägi Cätlin 3:39:42 4
233 1170 Truup Mihkel 3:39:43 50
234 150 Neeme Virgo Tervisespordi Klubivõistkond 3:39:43 65
235 280 Mölder Jaak 3:54:32 66
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE