estenglv
WAP version
Login form
RSS
This was the Salzkammergut Trophy 2014 18.07.2014 (0)
Hansueli Stauffer won the extreme distance of the Salzkammergut-Trophy Bad Goisern; The Swiss Hansueli Stauffer won the monstrous distance of 211,3 Kilometer and 7.049 meters of elevation of the ...
Starting Signal for the Salzkammergut Trophy 16.06.2014 (0)
Starting Signal for the Salzkammergut Trophy

Austria’s biggest Mountain Bike Marathon from 11th until 13th of July 2014

With more than 4.500 participants from ...
A-rada 211 km
B-rada 119,5 km
C-rada 76 km
C-rada 76 km (naisveteranid)
D-rada 60,4 km
E-rada 53,5 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 26 Feb 2020 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
17th Salzkammergut Trophy 2014
Aeg 13.07.2014
Koht Bad Goisern AUT
Spordiala Jalgrattasport
Distants A-rada 211,3 km 5:00 (kõrguste vahe 7049 m)
B-rada 119,5 km 9:00 (3848 m)
C-rada 73,6 km 10:00 (2446 m)
D-rada 61,0 km 13:00 (2074 m)
E-rada 53,5 km 11:00 (1473 m)
F-rada 37,9 km 11:45 (1114 m)
G-rada 22,1 km 12:15 (688 m)
Korraldaja Mountainbike Club Salzkammergut, Tel. +43 6135 8329, info@trophy.atwww.salzkammergut-trophy.at 
salzkammergut14_i_1.gif
PROGRAMM
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Riik  
1 1 0 Walz Katja Medsport.eu 2:46:00 GER
2 2 0 Genser Regina CRAFT - ROCKY MOUNTAIN 2:47:34 GER
3 3 0 Kittel Agnes Nora Racing Team 2:49:22 AUT
4 4 0 Krenn Irina Löffler Mauna Loa DT Swiss 2:50:19 AUT
5 5 0 Jezkova Hana GT Bikeplac Opportunity 2:53:24 CZE
6 6 0 Hoffmüller Laura TBR-Werner 2:58:34 GER
7 7 0 Schweighofer Larissa RAD.SPORT.SZENE Ausseerland 3:04:50 AUT
8 8 0 Kub?nov? Lucie SK VELO PRAHA 3:07:16 CZE
9 9 0 Koblmüller Renate RAD und NABE 3:13:18 AUT
10 10 0 Chlustinov? Ivana plze? 3:19:16 CZE
11 11 0 Spl?tkov? Radka Specialized Concept Store HK 3:21:18 CZE
12 12 0 Koechl Nina Mauna Loa Racing Team 3:24:07 AUT
13 13 0 Sommerauer Nina Road of Charity 4 Wings for Life 3:26:21 AUT
14 14 0 Zierler Tina WSV Strobl 3:27:50 AUT
15 15 0 Ciboch Irina LTC Seewinkel 3:28:07 AUT
16 16 0 Kyndlov? Markta Alset Racing Team 3:30:38 CZE
17 17 0 Krchov? Zuzana koustyle.cz 3:34:49 CZE
18 18 0 Göttinger Lisa URC Bikerei 3:36:56 AUT
19 19 0 Winterhalder Tanja Team Fischer Sports 3:37:23 GER
20 20 0 Kranzusch Michaela SC Sonthofen 3:39:20 GER
21 21 0 Haudum Judith Radpoint Vöcklabruck 3:40:02 AUT
22 22 0 Haudum Anita Radpoint Vöcklabruck 3:40:02 AUT
23 23 0 Sulzer Evelyn Road of Charity 4 Wings for Life 3:40:03 AUT
24 24 0 Hipp Barbara Sport Piraten Wörthersee 3:42:45 AUT
25 25 0 V?born? Martina Scott Swisspower 3:44:44 CZE
26 26 0 Janicov? Mariana The Slovak Snail Highlanders 3:46:34 SVK
27 27 0 Bauer Magdalena B4BC meets 2RC for Charity 3:47:17 AUT
28 28 0 Dlabov? Zuzana Cyklotrenink.com 3:48:24 CZE
29 29 0 Schwaiger Bettina RAD.SPORT.SZENE Ausseerland 3:48:59 AUT
30 30 0 Cerm?kov? Petra Alset Racing Team 3:51:50 CZE
31 31 0 Dedinsk? Lucia The Slovak Snail Highlanders 3:53:38 SVK
32 32 0 Wallinger Maria USV Salzburg Wohnbau 3:55:12 AUT
33 33 0 Reupichler Miriam scuderia handyshop 3:55:25 AUT
34 34 0 Kreuzhuber Petra die drei lustigen vier 3:57:14 AUT
35 35 0 Reiterer Katharina Team Sebamed 3:58:23 AUT
36 36 0 Wolfov? Jana Pieš?any 3:58:50 SVK
37 37 0 Hrnc??ov? Lucie Nov M?sto nad Metuj? 4:00:30 CZE
38 38 0 Schleinzer Victoria Asics Tri Klosterneuburg 4:02:43 AUT
39 39 0 Eberle Heike Augsburg 4:04:18 GER
40 40 0 Mertenova Katerina KELLYS BIKERANCH TEAM 4:06:14 CZE
41 41 0 Lorenz Ann Katrin Stegen 4:07:38 GER
42 42 0 Haingartner Renate SBR Team Pöls 4:08:11 AUT
43 43 0 Wendschlag Helena Asics Tri Klosterneuburg 4:09:21 AUT
44 44 0 Gamsjäger Sonja Team Fischer Sports 4:09:39 AUT
45 45 0 Richter Sieglinde Woidameisn 4:15:38 AUT
46 46 0 Pfingstmann Nicole APR a perfect ride 4:20:00 AUT
47 47 0 Aichinger Birgit Bad Fischau-Brunn 4:21:20 AUT
48 48 0 Derfler Helga Ebensee 4:22:27 AUT
49 49 0 Dyntarova Darina EMA 4:22:44 CZE
50 50 0 Hörmann Ilona Bikeunion Altenberg 4:22:45 AUT
51 51 0 Hametner Anna www.atterbiker.at 4:23:20 AUT
52 52 0 Stering Nicole scuderia handyshop 4:24:00 AUT
53 53 0 Leitner Barbara AKH Linz Kuchl 4:24:21 AUT
54 54 0 Schubert Michaela Union St. Veit 4:24:42 AUT
55 55 0 Wiesinger Eva bike-horner.at 4:25:11 AUT
56 56 0 Hanreich Stefanie Green Power 4:25:39 GER
57 57 0 Pall Stephanie scuderia handyshop 4:27:06 AUT
58 58 0 Kaiser Isabell APR a perfect ride 4:27:22 AUT
59 59 0 Mielacher Sabrina Radpoint Vöcklabruck 4:28:01 AUT
60 60 0 Smolarova Katarina Praha 4:30:20 SVK
61 61 0 Florekov? Sl?vka The Slovak Snail Highlanders 4:36:50 SVK
62 62 0 Reiter Ulli Mauna Loa Racing Team 4:37:11 AUT
63 63 0 Hubalkova Petra Extremo 4:39:10 CZE
64 64 0 Hartmann Cornelia Team Fischer Sports 4:41:18 GER
65 65 0 Serafin Alina THP POSZEK TEAM 4:43:23 POL
66 66 0 Bunz Elke Schweinfurt 4:43:56 GER
67 67 0 Bauer Andrea Radpoint Vöcklabruck 4:44:52 AUT
68 68 0 Urstöger Katrin Team Urstöger 4:45:21 AUT
69 69 0 Peeters Marianka Son en Breugel 4:46:17 NED
70 70 0 Gelbmann Florentina ASICS Tri Klosterneuburg 4:46:23 AUT
71 71 0 Braach Natascha Weinheim 4:46:36 GER
72 72 0 N?dvorn?kov? Eva Velk? T?nec 4:47:35 CZE
73 73 0 Visser Severine Wv Ede 4:49:10 NED
74 74 0 Kurzawinska Joanna JMP skiwear for pros 4:51:13 POL
75 75 0 Holubov? Jitka Praha 8 - Libe? 4:52:13 CZE
76 76 0 Kap?s Erika Eger MTB 4:53:03 HUN
77 77 0 Steininger Julia Bad Ischl 4:54:09 AUT
78 78 0 Puhalov? Jana Liberec 4:55:33 CZE
79 79 0 Luef Stefanie 1. Aspanger BFV 4:56:11 AUT
80 80 0 Winter Andrea WIPA Racer 4:56:56 AUT
81 81 0 Vande Cavey Dominique WTC JABBEKE 4:57:00 BEL
82 82 0 Auinger Karin Road of Charity 4 Wings for Life 4:58:05 AUT
83 83 0 Wrobel Rebekka ... it would be fun, they said 5:03:38 GER
84 84 0 Wehse Laura Poing 5:03:38 GER
85 85 0 Schattleitner Simone Green Power 5:03:45 GER
86 86 0 Chavez Alexandra Bike-Planet.net 5:06:04 GER
87 87 0 Ebner Nina Endura-SPORTaktiv Team 5:06:44 AUT
88 88 0 Biale Monica Antonia individuale 5:09:32 ITA
89 89 0 Jensen Dorthe Fredricia Cykel Club 5:12:37 DEN
90 90 0 Burr Katharina Warthausen 5:13:40 GER
91 91 0 Mayer Krisztina Györ Magarorsz?g 5:14:27 HUN
92 92 0 Lehner Anna Linz 5:15:03 AUT
93 93 0 Elsheimer Steffi Velbert 5:19:21 GER
94 94 0 Schellevis Roos NSWV Mercurius 5:19:39 NED
95 95 0 Rubert Miriam VIGILI DEL FUOCO PORDENONE 5:22:13 ITA
96 96 0 H?eb?kov? Radka Rapamavi 5:26:09 CZE
97 97 0 Keresztesi Tekla Targu-Mures 5:28:12 ROM
98 98 0 Mazourkov? Ilona Praha 4 5:34:16 CZE
99 99 0 Rozenich Romana Landleben Radteam ARBÖSalzburg 5:34:18 AUT
100 100 0 Arthofer Michaela Union Meggenhofen 5:44:47 AUT
101 101 0 Worrmann Elke Zehlendorfer Eichhörnchen e.V. 5:47:44 GER
102 102 0 Maresova Alena Triatlon Hradek nad Nisou 5:49:46 CZE
103 103 0 Budzisch Carmela BBA 5:56:18 SUI
104 104 0 Klapfenberger Johanna Bischofswiesen 5:56:18 GER
105 105 0 Petzold Sandra BWPM Boardwalk Projektmanageme 6:16:38 GER
106 106 0 Haller Susanne Gernsbach 6:21:54 GER
107 107 0 Tereza Ko??nkov? Loneliness of a long distance rider 6:23:48 CZE
108 108 0 Menyh?rt Anik HegyiBringa SE 6:56:47 HUN
109 109 0 Keszthelyi Mnika HegyiBringa SE 6:56:47 HUN
110   0 Hochenwarter Uwe FOCUS XC TEAM 2:11:11 AUT
111   0 Mick Christoph KTM Donau Fritzi Racing 2:16:09 AUT
112   0 Gehbauer Robert Radclub ARBÖ ASKÖ Klagenfurt 2:20:41 AUT
113   0 Weschta Thomas IceHouse Kulmbach/BSB-Bayreuth 2:20:45 GER
114   0 Dietrich Rene Zweirad Janger Simplon 2:22:14 AUT
115   0 Schwab Christopher Nora Racing Team 2:22:14 AUT
116   0 Thaller Florian Zwillingscraft-Stevens 2:24:24 GER
117   0 Lenz Andreas Geiger Medius Bikebase Team 2:25:36 GER
118   0 Sölkner Manuel RC Arbö Trieben 2:26:41 AUT
119   0 Hoi Matthias Arbö Askö Rlm Omya Villach 2:26:42 AUT
120   0 Platzgummer Walter ARSV Vinschgau 2:28:12 ITA
121   0 Kittinger Reinhard TSV Bike Total Hartberg 2:28:38 AUT
122   0 Schönfeld Romuald www.4sports.at 2:28:47 AUT
123   0 Gebeshuber Martin grafikeria racing team powered by muki 2:28:47 AUT
124   0 Klocke Gerald Nordharzer Racingteam 2:28:48 GER
125   0 Lehrer Peter Bike-Team-Borbet 2:28:49 AUT
126   0 Schnupp Heinz WSC-Bad Mitterndorf 2:30:21 AUT
127   0 Geiger Alexander Soli Wartenberg/Bikesportschau 2:30:21 GER
128   0 Schäfer Thomas NRT BadBikes 2:31:20 GER
129   0 Hahn Manuel Sport Amon Langschlag 2:31:20 AUT
130   0 Schimmel Werner ARBÖ Sparkasse Neunkirchen 2:31:24 AUT
131   0 Weber Manuel Crazy Cross Biker 2:31:33 AUT
132   0 Kaindl Dominik TVN Wels 2:32:19 AUT
133   0 Raimer Jürgen LRC P.Max Almtal 2:32:28 AUT
134   0 Köberl Alexander Bikes4you Bad Goisern 2:32:29 AUT
135   0 Pfeifenberger Horst Radsport Sampl LUNGAU 2:32:29 AUT
136   0 Hamedinger Markus team alpha- tischlerei grömmer 2:33:20 AUT
137   0 Maenner Mike radsport stanger kitzbühel 2:33:21 AUT
138   0 Pilz Erich Kürn-Berg-Radler 2:34:42 AUT
139   0 Günther Vincent Zwillingscraft-Stevens 2:34:43 GER
140   0 Lärch Benedikt Zwillingscraft - Stevens 2:34:43 GER
141   0 Holzer Helmut TSV Bike Total Hartberg 2:34:44 AUT
142   0 Brunthaler Christoph Bici sport Trantura 2:34:44 AUT
143   0 Maier Peter RSV Rosenheim 2:34:44 GER
144   0 Kindl Luk?š Dexter Cycling 2:34:45 CZE
145   0 Klackl Johann Mauna Loa Racing Team 2:34:46 AUT
146   0 Rinnerhofer Johann RC-ASVÖ Volksbank Birkfeld 2:36:29 AUT
147   0 Grundner Rudi Intersport-Genesis Team 2:36:48 AUT
148   0 Serhii Piasetskyi Giant Ukraine 2:36:48 UKR
149   0 Monetti David MTB-Club-Kirchschlag 2:36:49 AUT
150   0 Bammer Daniel LRC P.Max Almtal 2:36:49 AUT
151   0 Dietrich Daniel Zweirad Janger Simplon 2:37:03 AUT
152   0 Zemsauer Jarno Racing Team BFD 2:37:20 AUT
153   0 Meixner Karl Velo Vital Styria MTB Club 2:37:37 AUT
154   0 Angerer Daniel RC Auto Eder Walding 2:37:45 AUT
155   0 Freimüller Mathias LRC P.Max Almtal 2:38:09 AUT
156   0 Hutter Armin bsk-Graf Rollmat MTB Team 2:38:21 SUI
157   0 Stöger Christian URC Stöger Raika Ebbs 2:38:25 AUT
158   0 Aserud Patrick Skiforeningen 2:38:28 NOR
159   0 Fischbacher Matthäus Bike Sport Bichler 2:38:39 AUT
160   0 Pommer Nicolas TSV Bike Total Hartberg 2:38:47 AUT
161   0 Engelhart Johannes Geiger Medius Bikebase Team 2:39:08 GER
162   0 Krenn Oliver Mauna Loa Racing Team 2:39:10 AUT
163   0 Scharinger Manfred RC - Wiesinger Held u. Francke 2:40:13 AUT
164   0 Rieger Patrick RSC AUTO BROSCH Kempten 2:40:16 GER
165   0 Felsberger Christof SSC Rohr im Gebirge 2:40:29 AUT
166   0 Pernkopf Günther Löffler Mauna Loa DT Swiss 2:41:30 AUT
167   0 Hofer Roman Union Unterguggenberger Wörgl 2:42:40 AUT
168   0 Schwab Daniel Nora Racing Team 2:42:40 AUT
169   0 Forsthuber Andreas Donnerstag-Pass 2:43:10 AUT
170   0 Mocharitsch Thomas SC MTB STEVENS MIRNOCK 2:43:32 AUT
171   0 Burgstaller Christian Naturfreunde Ampflwang 2:43:53 AUT
172   0 Scalet Jürgen B4BC meets 2RC for Charity 2:43:56 AUT
173   0 Klausecker Simon grafikeria racing team powered by muki 2:44:30 AUT
174   0 Feldkirchner Christoph SSC-Rohr im Gebirge 2:44:33 AUT
175   0 Viechtbauer Klemens LRC P.Max Almtal 2:45:04 AUT
176   0 Wimler Andreas Zweirad Janger Simplon 2:45:07 AUT
177   0 Winkler Martin Polizei SV Graz 2:45:35 AUT
178   0 Leprich Klaus Dietmar VKB-Bank 2:45:35 AUT
179   0 Hutter Jan Bsk-Graf Rollmat MTB Team 2:46:52 SUI
180   0 Hasenöhrl Philip Radteam Oberhofen 2:46:52 AUT
181   0 Stamcar Thomas Kronstorf 2:46:56 AUT
182   0 Gottfried Stefan Geiger Medius Bikebase Team 2:47:19 GER
183   0 Prill Roland SC Knauf Liezen 2:47:21 AUT
184   0 Huber Clemens RSV Götting-Bruckmühl 2:47:37 GER
185   0 Tiefengrabner Matthias Bike'n'Fun Wenigzell 2:47:51 AUT
186   0 Veit Jürgen Velo Vital Styria MTB Club 2:47:52 AUT
187   0 Lerch Wolfgang RSC Schleching 2:48:50 GER
188   0 Dorninger Klemens Engerwitzdorf 2:48:58 AUT
189   0 Hiptmair Manfred WIPA Racer 2:49:17 AUT
190   0 Kolan Maik Grafing 2:49:23 GER
191   0 Lehner August Enzenkirchen 2:49:53 AUT
192   0 Hebestreit Thomas bike-planet.net 2:50:08 GER
193   0 Schacherlehner Simon Kürn-Berg-Radler 2:50:10 AUT
194   0 Stockreiter Thomas Gowilalm Racingteam 2:50:19 AUT
195   0 Hoi Gerhard Arbö Rlm Omya Villach 2:50:19 AUT
196   0 Galusic Goran Soli Wartenberg/Team Schauer 2:50:20 CRO
197   0 Gahleitner Markus Stöckli Racing Team 2:50:21 AUT
198   0 Hamader Manuel Light-Bikes/ Bike.Components.de Racingteam 2:51:05 AUT
199   0 Reupichler Herwig scuderia handyshop 2:51:43 AUT
200   0 Reinthaler Josef Blau-Gelb Team CFK 2:51:47 AUT
201   0 Naglstrasser Christian Napoleon Gourmet Grills 2:51:51 AUT
202   0 Reinegger Daniel RCN rochelt Niederneukirchen 2:51:51 AUT
203   0 Hinsby James Squirt Lube 2:52:38 GBR
204   0 Zottl Bernhard SU Tri Styria 2:52:50 AUT
205   0 Schönberg Florian Light-Bikes/ Bike.Components.de Racingteam 2:53:18 AUT
206   0 Pelz Friedrich ASIA-BIKE Thailand 2:53:40 AUT
207   0 Krausler Andreas Stambach 2:53:50 AUT
208   0 Egger Felix Bad Goisern 2:53:51 AUT
209   0 Bichler Harald Bike Sport Bichler 2:54:15 AUT
210   0 Pfaffenwimmer Martin LRC P.Max Almtal 2:54:31 AUT
211   0 Jocham Andreas Styria MTB Club 2:54:37 AUT
212   0 Eckerstorfer Thomas RAD und NABE 2:54:42 AUT
213   0 Rovder Luk?š The Slovak Snail Highlanders 2:54:56 SVK
214   0 Kinbegrer Thomas Das Sprengkommando 2:55:08 AUT
215   0 Chepil Roman Bicycle sport touristic 2:55:16 UKR
216   0 Rotermund Uwe MTB Race Team Höxter/Merida Multivan 2:55:21 GER
217   0 Huner Dennis toMotion Racing by black tusk 2:55:28 GER
218   0 Shulak Ivan Bicycle sport touristic 2:55:44 UKR
219   0 Simonyi Andr?s Bike4life 2:56:27 HUN
220   0 Mesanagic Hasan SU Edlitz Thomasberg Grimmenstein 2:56:28 AUT
221   0 Simonyi Akos Bike4life 2:56:29 HUN
222   0 Stuhlpfarrer Peter FSV Gaishorn 2:56:51 AUT
223   0 Doppler Heinz RC-Grieskirchen 2:56:52 AUT
224   0 Moeller Peter Mauna Loa Racing Team 2:56:52 AUT
225   0 Meier Wolfgang Wartberg 2:56:56 AUT
226   0 Klausch Sebastian Bertsdorfer SV 2:57:36 GER
227   0 Bauer Andreas Auto Esthofer Team 2:57:41 AUT
228   0 Sandtner Berthold Klosterneuburg 2:58:00 AUT
229   0 Skorna Oliver Bite the Dust 2:58:29 GER
230   0 Stürzl Matthias Soli Wartenberg / Team Schauer 2:58:30 GER
231   0 Savel Alexander grafikeria racing team powered by muki 2:58:31 AUT
232   0 Leonhartsberger Thomas B4BC meets 2RC for Charity 2:58:32 AUT
233   0 Kölblinger Thomas SC-Weyregg 2:58:55 AUT
234   0 Hainfellner Richard Road of Charity 4 Wings for Life 2:59:00 AUT
235   0 Schmidjell Markus Schörfling 2:59:01 AUT
236   0 Aigner Peter WIPA Racer 2:59:01 AUT
237   0 Eisenköck Ewald RC St.Agatha 2:59:26 AUT
238   0 Aigner Wolfgang Sport Amon 3:00:06 AUT
239   0 Weberhofer Martin WSV-Payerbach 3:00:19 AUT
240   0 Huber Robert RSV Passau 3:00:20 GER
241   0 Zillinger Stefan TSV Bike Total Hartberg 3:00:20 AUT
242   0 Hromadko Tomas mlada boleslav 3:00:21 CZE
243   0 Scharinger Reinhard RC-Wiesinger Held u.Francke 3:01:13 AUT
244   0 Gebetsroither Klaus www.atterbiker.at 3:01:16 AUT
245   0 Wagner Holger MTB Team Görner 3:01:36 GER
246   0 Scheiber Andr? Bad Ischl 3:01:55 AUT
247   0 Pesendorfer Thomas Endura-SPORTaktiv Team 3:02:05 AUT
248   0 Istv?n Tth Saalbach 3:02:05 HUN
249   0 Stoiber Christoph TSV Trostberg/Team Hungerhuber 3:02:06 GER
250   0 Balocko Rastislav The Slovak Snail Highlanders 3:02:07 SVK
251   0 Kappacher Adam Road of Charity 4 Wings for Life 3:02:20 AUT
252   0 Rampp Philipp Medsport.eu 3:02:24 GER
253   0 Goj Adalbert Schweinfurt 3:02:40 GER
254   0 Schilcher Jürgen Bad Goisern 3:02:52 AUT
255   0 Brandl Klaus Bad Aussee 3:03:00 AUT
256   0 Manzenreiter Michael Schlägl 3:03:02 AUT
257   0 Reindl Alois wire donkey reichenau 3:03:41 AUT
258   0 Rauchdobler Michael Haag am Hausruck 3:03:53 AUT
259   0 Wiedermann Filip Toyota Dol?k MTB 3:03:56 CZE
260   0 Grünmann Erich Kürn Berg Radler 3:04:15 AUT
261   0 Metzger Florian Takeda Austria GmbH 3:04:15 AUT
262   0 Nottbohm Markus Bite the Dust 3:04:23 GER
263   0 Jungwirth Andreas www.nakita.at 3:04:25 AUT
264   0 Vybora Jiri ELEVEN-RUBENA TEST TEAM 3:04:31 CZE
265   0 Sekoll Patrick Gratkorn 3:04:49 AUT
266   0 Fettinger Gerald Graz 3:04:50 AUT
267   0 Pilgerstorfer Andreas LinzAG Sport,LaufenundAusdauer 3:04:52 AUT
268   0 Schwarz Peter MTB-Club-Kirchschlag 3:04:54 AUT
269   0 Mitterbauer Hans Union MTB Club Koppl 3:05:38 AUT
270   0 Kotsiuruba Pavlo Bicycle sport touristic 3:06:23 UKR
271   0 Wininger Franz RC Tretlager Amstetten 3:06:30 AUT
272   0 Boeck Thomas www.atterbiker.at 3:06:33 AUT
273   0 Pehringer Mario RC-Wiesinger 3:06:46 AUT
274   0 Schippel Nico Taxenbach 3:06:52 GER
275   0 Logar Arno Radclub Bikespeak 3:06:59 AUT
276   0 Füreder Herwig Blau-Gelb Team CFK 3:07:05 AUT
277   0 Egger Gerhard Endura-SPORTaktiv Team 3:07:15 AUT
278   0 Drinka Daniel SK Velo Praha 3:07:16 CZE
279   0 Kirner Wolfgang Team KiRe 3:07:17 AUT
280   0 Kieneswenger Hannes Team Sport Lichtenegger 3:07:28 AUT
281   0 Protsiv Nazar Bicycle sport touristic 3:07:50 UKR
282   0 Nieen Frederik bike-planet.net 3:08:24 GER
283   0 Fronza Johannes Bikes4you Bad Goisern 3:08:32 AUT
284   0 Hillingrathner Günther MTB Steinerkirchen 3:08:36 AUT
285   0 Leitner Pascal Blau-Gelb Offenhausen 3:09:19 AUT
286   0 Seiberl Rudolf Nora Racing Team 3:09:26 AUT
287   0 Bayer Alfred Team Bauzone 3:09:34 AUT
288   0 Seirlehner Leopold Kürn-Berg-Radler 3:09:37 AUT
289   0 Steindl Markus Intersport-Genesis Team 3:09:38 AUT
290   0 Haberfellner Horst WIPA Racer 3:09:38 AUT
291   0 Scharnreitner Otto ASKÖ Laufrad Steyr 3:09:40 AUT
292   0 Pejša Robert Superior RubenaTeam 3:10:12 CZE
293   0 Reitinger Christian Zell an der Pram 3:10:29 AUT
294   0 Gamauf Rainer Endura-SPORTaktiv Team 3:10:57 AUT
295   0 Zottl Michael Nora Racing Team 3:10:58 AUT
296   0 Zimmermann Fritz Lauf u.Biketreff Strobl 3:10:59 AUT
297   0 Hillingrathner Thomas MTB Steinerkirchen 3:11:08 AUT
298   0 Nimmervoll Albert Union RLC Sterngartl 3:11:09 AUT
299   0 Schausberger Hubert Hausruck-Racing Frankenburg 3:11:28 AUT
300   0 Goldner Philipp Boar on the Hill 3:11:52 GER
301   0 Bräunlinger Andreas Tanzschule Renoth 3:12:00 GER
302   0 Reisecker Michael Cube Racing Team 3:12:05 AUT
303   0 Hurn?k Martin Specialized Concept Store HK 3:12:14 CZE
304   0 Zipperer Siegfried Almjam Racing Team 3:12:17 GER
305   0 Bruckmüller Detlef Willendorf 3:12:23 AUT
306   0 Schweizer Markus ASKÖ Dachstein West Bad Goisern 3:12:26 AUT
307   0 Cendali Lorenzo Mochovce 3:12:36 ITA
308   0 Roschitz Hans-Christian Stölzle Oberglas Köflach 3:12:56 AUT
309   0 Knauseder Peter Neukirchen am Walde 3:12:57 AUT
310   0 Ascher Christian RSV Passau 3:13:25 GER
311   0 Stadlmann Markus TILAK Rad Team 3:13:25 AUT
312   0 Staab Roland MTB-Club-Kirchschlag 3:13:25 AUT
313   0 Frühstück David SU Edlitz Thomasberg Grimmenstein 3:13:43 AUT
314   0 Furtner Michael Team Schadseitn 3:13:45 AUT
315   0 Pisslinger Alfred RAD und NABE 3:14:19 AUT
316   0 Csorba Norbert Slyom Team 3:14:26 HUN
317   0 Neubacher Andreas Team Fischer Sports 3:14:54 AUT
318   0 Pelz Markus Ausdauerpool 3:14:56 AUT
319   0 Pelz Armin Ausdauerpool 3:14:56 AUT
320   0 Gelle L?szl S.O.S. Cargo Cycling Team 3:15:11 HUN
321   0 Heininger Wolfgang Bikes4you Bad Goisern 3:15:37 AUT
322   0 Schönberg Johannes Light-Bikes/ Bike.Components.de Racingteam 3:15:37 AUT
323   0 Gr?z Tom?š FruFru Team 3:15:43 CZE
324   0 Rosoli Thomas wien 3:15:54 AUT
325   0 Leirer Peter Endura-SPORTaktiv Team 3:15:55 AUT
326   0 Serval Milan Liezen 3:15:58 BIH
327   0 Wimmer Stefan Haidershofen 3:16:00 AUT
328   0 Lafer Franz WSA Greenteam RC Kaindorf 3:16:10 AUT
329   0 Köpfel Jürgen Intersport-Genesis Team 3:16:38 AUT
330   0 Schindlmaister Christian Salzburg 3:16:43 AUT
331   0 Braid Gerhard URC Ried 3:16:43 AUT
332   0 Gamsjäger Wolfgang VKB-Bank 3:16:44 AUT
333   0 Töller Jos Isernhagen 3:16:46 GER
334   0 Fröis Edwin Admont 3:16:47 AUT
335   0 Absenger Gerald RSC Bikestation ÖAMTC Bad Ischl 3:16:48 AUT
336   0 Orthaber Thomas Gleisdorf 3:16:57 AUT
337   0 Schrödl Thomas Ebensee 3:17:08 AUT
338   0 Erlacher Gerald Mürzzuschlag 3:17:16 AUT
339   0 Gutheil Christian Team Magnesium Pur 3:17:16 GER
340   0 Mittendorfer Martin Gallspach 3:17:20 AUT
341   0 Lepka Petr ELEVEN - RUBENA TEST TEAM 3:17:20 AUT
342   0 Prenninger Markus MTB-St.Agatha 3:17:22 AUT
343   0 Sammer Michael Hasendorf/Mur 3:17:27 AUT
344   0 Schmid Christopher Kirchmair Cycling 3:17:28 GER
345   0 Broser Roland Team IBEXX 3:18:05 AUT
346   0 Obermair Michael Team Fischer Sports 3:18:17 GER
347   0 Swaryczewski Krzysztof Grabik 3:18:26 POL
348   0 Pr?cha V?t MTB JEŽ?KOV 3:18:26 CZE
349   0 Zsigmond Frantisek Vysoka pri Morave 3:18:30 SVK
350   0 Zach Petr Parta 3:18:30 CZE
351   0 Sillipp Bernhard Radsport Sommer 3:18:30 AUT
352   0 Chrostek Martin crosstec 3:18:31 CZE
353   0 Unterweger Wilfried Nudorf/Debant 3:18:33 AUT
354   0 Kranz Manfred RC Arbö Freistadt 3:18:35 AUT
355   0 Voglreiter Siegfried Team Fischer Sports 3:18:47 AUT
356   0 Kov?cs Peter Bianchi Forza Racing Team 3:18:52 HUN
357   0 Hainzl Florian Soize TBG cycling Club 3:18:57 GER
358   0 Krasin Anton BikeSkiTeam Gornyak 3:18:59 RUS
359   0 Švestka Filip DMC Sport Team Strakonice 3:19:02 CZE
360   0 Udwary Walter Graz 3:19:03 AUT
361   0 Plöckinger Peter Radsport Plöckinger 3:19:03 AUT
362   0 Aichenauer Alfred Neuhofen an der Krems 3:19:19 AUT
363   0 Schicho Josef AV-Altenberg 3:19:24 AUT
364   0 Essl Stefan RAG 3:19:25 AUT
365   0 Gruber Rupert TuS Kremsmünster LA-Rad-Schi 3:19:29 AUT
366   0 Soller Reinhard XC Club Mühldorf 3:19:29 AUT
367   0 Šefc?k Stanislav The Slovak Snail Highlanders 3:20:16 SVK
368   0 Gäbler Christian Team Sportordination 3:20:17 AUT
369   0 Reiter Ren Vöcklabruck 3:20:18 AUT
370   0 Tichler Siegfried UNION RC einDRUCK SARLEINSBACH 3:20:20 AUT
371   0 Rohrweck Johnny Road of Charity 4 Wings for Life 3:20:20 AUT
372   0 Herman Siniša Bk Rotor Koprivnica 3:20:28 CRO
373   0 Schachl Anton Gemeinde Weienkirchen 3:20:30 AUT
374   0 Tissot Ren FF Puchheim 3:20:44 AUT
375   0 Micholt Alain altmunster 3:20:45 BEL
376   0 Wimmer Isidor Kürn-Berg-Radler 3:20:49 AUT
377   0 El-Maurer Roland opengpstracks.net Team 3:21:00 AUT
378   0 Hussauf Wolfgang Timbertown 3:21:11 AUT
379   0 Pesendorfer Martin Endura-SPORTaktiv Team 3:21:23 AUT
380   0 Fasching Harald Union Biker St. Veit 3:21:45 AUT
381   0 Lauer Jan OL-Team Wehrsdorf 3:21:53 GER
382   0 Bunz Oliver CBS Race Team 3:21:53 GER
383   0 Pichler Mario Tri Alpin 3:21:57 AUT
384   0 Gillich Manuel Wels 3:22:00 AUT
385   0 Schachl Gerhard HIPI-ZT GmbH 3:22:08 AUT
386   0 Amerstorfer Stefan RAPSO 3:22:30 AUT
387   0 Raup Markus Intersport-Genesis Team 3:22:39 AUT
388   0 Dorn Christian Bad Ischl 3:22:47 AUT
389   0 Gruber Alfred Netz Oberösterreich 3:22:51 AUT
390   0 Szab D?vid Marko Mecsek Marathon Team 3:23:00 HUN
391   0 Šup?k Mirek Ostrava - Poruba 3:23:12 CZE
392   0 Berger Martin RC Wiesinger Held Francke 3:23:19 AUT
393   0 Affenzeller Jun. Peter OÖNachrichten 3:23:22 AUT
394   0 Lorünser Otto Easygolucky 3:23:28 AUT
395   0 Rosatzin Sascha WIPA Racer 3:23:45 AUT
396   0 Neuböck Dietmar Ebensee 3:23:45 AUT
397   0 Tesar Stefan VKB-Bank 3:23:46 AUT
398   0 Edtmayr Johannes TSU Schönau i.M. 3:23:48 AUT
399   0 Kratky Peter VC Sonntagsfahrer Leonding 3:24:13 AUT
400   0 Ratzenböck Reinhard MTB St. Agatha 3:24:20 AUT
401   0 Liebminger Christian Gepflegte Männlichkeit 3:24:21 AUT
402   0 Trummer Michael Neutillmitsch 3:24:21 AUT
403   0 Brandstetter Jochen Graz 3:24:25 AUT
404   0 Mair Thomas Merlin und Menja Racing 3:24:27 AUT
405   0 Thurner Thomas WIPA Racer 3:24:30 AUT
406   0 Stallinger Thomas Aurach am Hongar 3:24:33 AUT
407   0 Mayer Maximilian MTB Eging 3:24:48 GER
408   0 Mastik Tomas Cern? kon? 3:24:53 CZE
409   0 Bäler Florian Schneidenbach 3:24:55 GER
410   0 Wasserbauer Herbert VKB-Bank 3:25:15 AUT
411   0 Zolles Patrick Union Radsport St. Florian 3:25:17 AUT
412   0 Wolf Josef Dieselcrew 3:25:17 AUT
413   0 Filippi Mario Buchkirchen 3:25:35 AUT
414   0 Koettl Hermann Intersport-Genesis Team 3:25:45 AUT
415   0 Merkinger Gustav VKB-Bank 3:25:59 AUT
416   0 Wezel Tim RWV Kleinbettlingen 3:26:00 GER
417   0 Zuba? Vladim?r The Slovak Snail Highlanders 3:26:13 SVK
418   0 Wirkert Simon Passau 3:26:17 GER
419   0 Stadler Rainer WIPA Racer 3:26:19 AUT
420   0 Weilguni Stefan Bike Union Altenberg 3:26:25 AUT
421   0 Erlinger Daniel St. Martin/Mkr. 3:26:29 AUT
422   0 Schwab Dietmar LCD Hirtenberg 3:26:43 AUT
423   0 Kain Rudi SC Berg 3:26:57 AUT
424   0 Hinterberger Klaus MTB St. Agatha 3:26:58 AUT
425   0 Krist Rainer Schlosserei Krist Racing Team 3:27:23 AUT
426   0 Czajkowski Mariusz Aga Team MTB 3:27:58 POL
427   0 Hofinger Andreas Bad Goisern 3:28:03 AUT
428   0 Jebav? Petr Spartak Vrchlab? 3:28:06 CZE
429   0 Öller Günter Linz 3:28:13 AUT
430   0 Olstad Jonas Andreas Lillehammer 3:28:20 NOR
431   0 Brazovsk? Stanislav CK Stupava Koliesko 3:28:27 SVK
432   0 Razenberger Manfred Ampflwang 3:28:30 AUT
433   0 Tasch Martin Heiligenkreuz 3:28:53 AUT
434   0 Pfarrwaller Patrick www.urwaldfest.at 3:29:14 AUT
435   0 Zeilner Thomas Team Fischer Sports 3:29:31 AUT
436   0 Pehn Walter Steinhaus 3:29:31 AUT
437   0 Lapusch Dieter Eitzing 3:29:32 AUT
438   0 Bitschi Rainer Salzburg 3:29:39 AUT
439   0 Mayr Michael Bad Goisern 3:29:44 AUT
440   0 Christian Binder Ciclomed 3:29:48 ROM
441   0 Gaisch Michael Bikeclub Stattegg 3:30:00 AUT
442   0 Kašpar Jan Cyklofit Liberec MTB team 3:30:07 CZE
443   0 Katzinger Christoph GranitBiker Kleinzell 3:30:10 AUT
444   0 Schwarz Oliver Team Janis 3:30:12 AUT
445   0 Fischer Martin Bike Club Egna Neumarkt 3:30:34 ITA
446   0 Luger Helmut Radpoint Vöcklabruck 3:30:43 AUT
447   0 Kolbeck Simon Veloteam Landshut 3:30:54 GER
448   0 Schallmeiner Raphael Bad Ischl 3:31:00 AUT
449   0 Glab Wojciech Warszawa 3:31:01 POL
450   0 Wilhelm Klaus TSV Kösching Radsport 3:31:03 GER
451   0 Minkowitz Jürgen Intersport-Genesis Team 3:31:34 AUT
452   0 Grasch Rudolf Zweirad Janger Simplon 3:31:34 AUT
453   0 Krenn Christian team-janger-simplon 3:31:34 AUT
454   0 Steinhöfer Manfred USV.St.Jakob im Walde 3:31:34 AUT
455   0 Zuzanek Paul Prackenbach 3:31:35 GER
456   0 Pilgerstorfer Juergen Takeda Austria GmbH 3:31:38 AUT
457   0 Sambale Ronald toMotion Racing by black tusk 3:31:39 GER
458   0 Heiling Hermann Friesis - Bikery 3:31:42 AUT
459   0 Doppler Rudolf Mettmach 3:31:44 AUT
460   0 Bezecn? Robert Dob??š 3:31:58 CZE
461   0 Schmeisser Stefan Team Eishaus 3:32:06 GER
462   0 Höller Marco SU Edlitz Thomasberg Grimmenstein 3:32:20 AUT
463   0 Wagner Christian biking6.at 3:32:32 AUT
464   0 Hofer Josef RC-Kiberg 3:32:33 AUT
465   0 Seyrl Christian RC Kiberg 3:32:33 AUT
466   0 Leitner Martin Vöcklabruck 3:32:33 AUT
467   0 Helbig Ronny DAV Zittau 3:32:45 GER
468   0 Feckl Bernhard RSC Schleching 3:33:01 GER
469   0 Gander Johann Union MTB Club Koppl 3:33:03 AUT
470   0 Aitzetmüller Anton MTB Steinerkirchen 3:33:28 AUT
471   0 Just Ladislav The Slovak Snail Highlanders 3:33:33 SVK
472   0 Derler Gottfried Union Saifen-Boden 3:33:33 AUT
473   0 Sikic Patrick LRC P.Max Almtal 3:33:35 AUT
474   0 Radtke Ralf Team de Luk 3:33:50 GER
475   0 Oberpertinger Philipp Scharnstein 3:34:05 AUT
476   0 Ebner Manuel Dirty Trail Friends 3:34:06 AUT
477   0 Zamberger Harald Sc-Knauf Liezen Triathlon 3:34:19 AUT
478   0 Schmutz Nikolaus Wartberg 3:34:21 AUT
479   0 Pfandlbauer Michael Team Hervis Bad Ischl 3:34:26 AUT
480   0 Janda Robert TRIHA-milliSPORTS 3:34:28 AUT
481   0 Stögner Thomas RC Bike Direkt 3:34:30 AUT
482   0 Pelach Dalibor R-BIKE 3:34:33 SVK
483   0 Tapsonyi S?ndor Brigetio Cycling Team 3:34:33 HUN
484   0 Gunis Martin Bratislava 3:34:52 SVK
485   0 Kupke Marcus Team Katzstein 3:35:05 GER
486   0 Dyntar Radek EMA 3:35:07 CZE
487   0 Schröding Mandi RAD.SPORT.SZENE Ausseerland 3:35:09 AUT
488   0 Lamprecht Gerhard APR a perfect ride 3:35:12 AUT
489   0 Leitner Michael Vöcklabruck 3:35:25 AUT
490   0 Lehner Franz VKB-Bank 3:35:31 AUT
491   0 Bemmann Florian Bite The Dust SC-Gröbenzell 3:35:40 GER
492   0 Jonas Fritz RC ARBÖ Gourmetfein 3:35:42 AUT
493   0 Felluga Stefano A.S.D. Gruppo Generali Trieste 3:35:52 ITA
494   0 Szablewski Remigiusz ary MTB Team 3:35:52 POL
495   0 Kretschmer Markus Team Hekel Sport-Schwab 3:35:59 GER
496   0 Deitzer Manfred MTB-Club-Kirchschlag 3:36:06 AUT
497   0 Olzinger Reinhard RSC Altenhof 3:36:10 AUT
498   0 Schauer Raphael RSC Altenhof 3:36:10 AUT
499   0 Dely Gregor noname 3:36:43 AUT
500   0 Höllinger Dominik Rosenbauer Leonding 3:36:45 AUT
‹‹ Tagasi
Salzkammergut14_b_1
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
salz 1
salz 10
salz 11
salz 12
salz 2
salz 3
salz 4
salz 5
salz 6
salz 7
salz 8
salz 9
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE