estenglv
WAP version
Login form
21,1 km
7 km
301 Moved Permanently Date: Sat, 04 Apr 2020 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Narva Energiajooks
Aeg 15.06.2014
Koht Narva EST
Spordiala Jooksmine
Distants 21,1 km 11:00
7 km 13:00
7 km kepikõnd 13:00
Lastejooksud 12:00
Korraldaja Spordiürituste Korraldamise Klubi, +372 6548 462, www.jooks.ee, jooks@jooks.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1   13 Košelev Vjatšeslav EESTI ENERGIA KAEVANDUSED SPOD 0:21:19 1
2   11 Košelev Deniss SK JOOKSUPARTNER 0:21:36 1
3   884 Litvin Jevgeni EESTI ENERGIA/SILLAMAE KJKK 0:22:31 2
4   15 Šalkauskas Deniss KJK VISA 0:22:55 1
5   897 Tambur Taavi 0:23:21 3
6   375 Terehhov German S/K MITŠŠ 0:23:52 1
7   607 Averkov Nikita "KJK""KALEV"" SILLAMÄE" 0:24:22 2
8   80 Arnaud Xavier ALSTOM 0:25:08 4
9   194 Pavljuk Vlad "KJK""KALEV"" SILLAMÄE" 0:25:10 3
10   14 Tiiksaar Aaro 5XA 0:25:21 5
11   12 Koskinen Marko ÄKKE SPKL NARVA SPORDIKOOL ENERGIA 0:25:46 4
12   1006 Rauk Tanel 0:25:57 1
13   17 Toom Karl TALLINNA INGLISE KOLLEDŽ 0:26:03 5
14   708 Azhens Sergey 0:26:06 6
15   79 Suslov Mikhail "KJK""KALEV"" SILLAMÄE" 0:26:09 6
16   330 Bakharev Lev EESTI ENERGIA KAEVANDUSED 0:26:15 2
17   229 Titov Kirill "KJK""KALEV"" SILLAMÄE" 0:26:15 7
18   24 Voronin Dmitri EESTI ENERGIA 0:26:32 2
19   598 Kaupans Eriks 0:26:36 2
20 1 949 Alnek Karmen SPORTLAND EESTI AS/ZEPPELIN/CROSSFIT TARTU 0:26:39 1
21 2 810 Mandel Angela "KJK""KALEV"" SILLAMÄE" 0:26:42 1
22 3 59 Savtšenko Ksenia "KJK""KALEV"" SILLAMÄE" 0:26:44 1
23   64 Pere Rene SAKU ÕLLETEHASE SPORDIKLUBI 0:27:00 1
24   1060 Subbotin Daniil ÄKKE 0:27:02 1
25   1056 Razgulin Kirill 0:27:03 1
26   974 Väärtnõu Aivar 0:27:18 7
27   934 Golõnski Jan MOTUS MTÜ 0:27:21 2
28   19 Borovkov Pavel MOTUS MTÜ 0:27:28 8
29 4 121 Mamedova Saina "KJK""KALEV"" SILLAMÄE" 0:27:28 2
30   51 Koskinen Kristjan SISEKAITSEAKADEEMIA/ÄKKE SUUSAKLUBI 0:27:35 3
31   549 Karu Rein EESTI TAIMEKASVATUSE INSTITUUT ( ETKI) 0:27:37 9
32   23 Šadrin Aleksei EESTI ENERGIA 0:27:38 10
33 5 48 Kivi Liina SK JOOKSUPARTNER 0:27:38 2
34   32 Všivtsev Mart ÄKKE 0:27:40 2
35   909 Jõgis Jarmo 0:27:41 11
36   588 Pehk Heimar 0:27:49 12
37   339 Marcinkevicz Robin 0:27:53 8
38   22 Pavljuk Aleksander "KJK""KALEV"" SILLAMÄE" 0:27:58 9
39 6 370 Vallaste Kristel SK JOOKSUPARTNER 0:27:58 3
40 7 723 Ponomarenko Nastja "KJK""KALEV"" SILLAMÄE" 0:28:01 3
41   960 Õun Helger 0:28:05 3
42   300 Tunjov Georgi NARVA JK TRANS 0:28:05 4
43   497 Tunjov Vassili 0:28:19 10
44   376 Kuzmin Artur S/K MITŠ 0:28:19 3
45   65 Pihel Michel GOLDEN CLUB 0:28:19 13
46   512 Kask Kert 0:28:26 5
47   220 Všivtsev Ivar ÄKKE 0:28:30 6
48   562 Müür Jan 0:28:37 11
49 8 47 Pribõlovskaja Ksenia ÄKKE SPORDIKLUBI 0:28:37 4
50   38 Vassiljev Aleksandr EESTI ENERGIA KAEVANDUSED 0:28:46 2
51   550 Kukk Siim 0:28:48 14
52 9 25 Ovtšinikova Ksenia 0:28:54 4
53   699 Kiselev Kirill 0:29:00 15
54   74 Borovkov Sergei KAEVANDUSTE SPORDIKLUBI 0:29:03 3
55   616 Šapotšnikov Dimitrii NVTC 0:29:04 4
56   1012 Nikolaev Sergei 0:29:05 3
57   81 Umrihhin Vjatseslav 0:29:07 4
58   219 Všivtsev Vjatšeslav ÄKKE 0:29:16 4
59   783 Krylov Roman 0:29:24 16
60   940 Petrov Ilja MOTUS MTÜ 0:29:25 5
61   49 Tukanov Konstantin 0:29:32 17
62   881 Anuprijenko Ruslan 0:29:35 18
63   397 Soidla Janar 0:29:36 5
64   569 Rääst Alar 0:29:37 19
65   276 Ivanov Aleksandr NARVA JK TRANS 0:29:37 7
66   526 Kukula Andrei 0:29:38 20
67   44 Volosatov Ilja "KJK""KALEV"" SILLAMÄE" 0:29:38 12
68 10 935 Pihlap Manuela SILIKAAT GRUPP 0:29:40 5
69   72 Hallemaa Rene TARTU ÜLIKOOLI SPORDIKLUBI 0:29:40 21
70   753 Smirnov Andrei ETH SYSTEMS OÜ 0:29:47 22
71   1044 Sever Erik NARVA EESTI GÜMNAASIUM 0:29:48 8
72 11 29 Müüdla Helin ALUTAGUSE SUUSAKLUBI 0:29:51 5
73   572 Joonas Jürgen VÕRU KESKLINNA KOOL 0:29:51 9
74   66 Skrabutenas Deniss 0:30:02 6
75   1008 Kulikov Daniil 0:30:06 7
76   97 Tšudajev Vladimir TRÜKIKODA KOIT 0:30:07 23
77   128 Kaska Hardy LOO JALGPALLIKLUBI 0:30:10 10
78   321 Orel Helger RSK JÕHVIKAS 0:30:13 11
79   916 Dubov Artur 0:30:17 4
80   42 Zaugarov Sergei EESTI ENERGIA TEHNOLOOGIATÖÖSTUS AS 0:30:21 24
81 12 104 Valang Ann 0:30:25 6
82 13 784 Danilova Ksenia NONE 0:30:27 7
83   16 Kukk Ülo KNC 0:30:27 6
84   1019 Prokhorov Alexander SILVIA 0:30:28 5
85   71 Kaska Marko 0:30:30 7
86   20 Barannikov Jegor 0:30:34 8
87   801 Kurs Kalmar HARIDUS- JA TEADUSMINISTEERIUM 0:30:36 8
88   73 Voloshin Jevgeni GRIFS AG/FIRN 0:30:37 1
89   544 Jool Raiko KOHTLA-NÕMME KOOL 0:30:41 12
90   1066 Šašev Rodion 0:30:45 9
91   58 Bogomolov Vitali ELEKTRILEVI OÜ/EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI 0:30:47 25
92 14 623 Irval Kaidi 0:30:49 8
93   583 Rey Bastien ALSTOM 0:30:52 26
94   842 Kane Rein LOKSA RSK 0:30:53 1
95   35 Sergejev Roman EESTI ENERGIA KAEVANDUSED 0:30:58 27
96   968 Convertini Carmelo MARATHON CLUB STATTE 0:30:59 28
97   978 Õunap Urmas 0:31:01 3
98   30 Müüdla Martin ALUTAGUSE SUUSAKLUBI 0:31:02 13
99   969 Mioli Marco 0:31:03 9
100   1015 Vlassov Sergey SYLVIA 0:31:04 4
101   432 Maasikmäe Argo 0:31:07 10
102 15 325 Tipukina Anna AHTME GÜMNAASIUM 0:31:08 1
103 16 113 Veskimäe Aire SPARTA 0:31:09 9
104 17 378 Mikhaylova Anna AHTME GÜMNAASIUM 0:31:10 2
105 18 1034 Treffner Kadri 0:31:10 10
106   1043 Mell Karl 21CC 0:31:11 14
107   939 Ignatov Ivan MOTUS MTÜ 0:31:20 13
108   1029 Andrejev Igor JOALA ELEKTER/MOTUS 0:31:23 11
109   84 Ottenson Kaigo 0:31:26 29
110   146 Muižnieks Sergei MTÜ DOCTOR GOMEZ 0:31:26 30
111   703 Lõhmus Rainer 0:31:29 31
112   118 Lossev Vladimir CLASSIC RIDERS 0:31:29 32
113   344 Laid Karl-Erik FORTIS 0:31:29 14
114   601 Lesihhin Roman OU RIK SUUR/NARVA EXTREM 0:31:29 12
115   277 Jagudin Nikita NARVA JK TRANS 0:31:30 15
116   78 Hožailov Boriss EESTI MEREVÄGI 0:31:34 33
117   950 Hioväin Kerto 0:31:38 34
118   21 Gridin Dmitri NARVA KUTSEÕPPEKESKUS 0:31:40 13
119 19 636 Salujõe Kaidi CH KONSULTATSIOONID 0:31:42 11
120   86 Tinkus Andres KAHE SILLA KLUBI 0:31:42 35
121   95 Luhalaid Veikko VAIVARA VALLAVALITSUS 0:31:43 14
122   638 Liiva Mario 0:31:44 10
123   57 Troost Ander 0:31:47 5
124 20 174 Jakovleva Olga FIE OLGA JAKOVLEVA/SK NARVA FIRN 0:31:49 1
125   31 Širai Jevgeni 0:31:49 36
126   461 Järve Erik 0:31:51 15
127   717 Tikva Daniel Michael ALBE TEAM 0:31:53 15
128 21 834 Valge Helemai 0:31:53 3
129   166 Mihhailov Eduard EESTI ENERGIA NARVA ELEKTRIJAAMAD AS 0:31:54 16
130   1032 Niine Jannes 0:31:55 16
131   1030 Tarum Robert 0:31:55 17
132 22 945 Müürsepp Tiiu 0:32:01 2
133   1017 Kõivik Elar TARTU MYFITNESS 0:32:01 11
134   947 Tulit Anton EURONICS TEAM 0:32:07 37
135   858 Ivainen Toivo 0:32:10 6
136   75 Heinsaar Ants 0:32:11 38
137   18 Tihane Jaanis 0:32:11 39
138   61 Sokolov Jevgeni SK NARVA FIRN 0:32:12 1
139   617 Solovjov Ivan NARVA VIKINGID 0:32:14 16
140   1014 Reinhold Märt 0:32:14 40
141   1065 Ivanov Aleksandr 0:32:15 41
142   324 Rikkinen Tarmo VAHANEN 0:32:15 17
143   1031 Kiik Marten 0:32:18 18
144   26 Širai Ivan NARVA JK TRANS 0:32:20 19
145   997 Gahler Egert 0:32:20 20
146   742 Matveev Stanislav ÄKKE 0:32:26 42
147   1062 Sinilaid Siim 0:32:26 43
148   899 Shanahan Michael USA SAATKOND 0:32:27 44
149 23 644 Tomingas Triin 0:32:29 12
150   69 Boitsov Vadim EESTI MEREVÄGI 0:32:31 45
151   922 Edala Andres 0:32:32 6
152   1035 Alla Riho 0:32:32 46
153 24 76 Enn Kairi ELIONI SK 0:32:35 13
154 25 202 Maimistova Diana ÄKKE 0:32:35 14
155   55 Nugis Tarmo TK-TEAM AS 0:32:37 5
156   67 Moglia Paolo 0:32:38 7
157   36 Barannikov Sergei EESTI ENERGIA KAEVANDUSED 0:32:39 1
158   68 Kasak Riho KAITSELIIT/VIRU MALEV 0:32:42 2
159   161 Randoja Mati FIRN/JÕHVIKAS 0:32:50 2
160   917 Jänes Kalle 0:32:52 18
161   328 Jolkin Aleksei EESTI ENERGIA KAEVANDUSED 0:32:54 47
162   838 Suhorukov Vladimir EUROPA 0:32:59 8
163   144 Sokurov Yury EESTI ENERGIA/NEJ SPORDIKLUBI 0:33:00 9
164   54 Panitsev Sergei VITARSIS 0:33:05 10
165   172 Šalajev Aleksandr 0:33:07 11
166   661 Tserkassov Vitali 0:33:07 48
167   273 Illipe Kert NARVA JK TRANS 0:33:12 21
168   383 Tallerman Ivar 0:33:15 49
169   528 Pärn Urmas 0:33:17 19
170 26 43 Rooma Jonne KOHTLA-JÄRVE JÄRVE GÜMNAASIUM 0:33:18 2
171   170 Stsenov Gleb NAVIONICS 0:33:18 50
172   320 Kalamees Raivo 0:33:25 12
173   108 Judin Aleksei 0:33:30 51
174 27 475 Kuiva Tatjana RAPLAMAA ARENDUS-JA ETTEVÕTLUSKESKUS 0:33:30 15
175   793 Borissov Juri 0:33:32 52
176   995 Ojaliiv Aleksandr 0:33:33 53
177   982 Beloussov Mihhail 0:33:33 54
178   462 Reiman Ranno 0:33:33 55
179   243 Rehtla Renno ELEKTEST OÜ 0:33:33 56
180 28 332 Laurik Aivi 0:33:33 1
181 29 63 Pihel Aimi MAKSU-JA TOLLIAMET/MTA SK 0:33:35 1
182   131 Kodotšigov Pavel MY FITNESS 0:33:38 57
183   914 Martinez Angel TALLINNSTRONG 0:33:40 58
184 30 56 Tsyganiva Elizaveta ÄKKE 0:33:41 6
185   1023 Toom Tarvo 0:33:55 59
186   986 Leisalu Ravel 0:33:55 22
187   926 Voogne Joonatan 0:33:55 23
188   222 Morozov Vladislav NARVA JK TRANS 0:33:56 12
189   46 Kaigas Einar SK JOOKSUPARTNER 0:33:57 60
190 31 60 Bondarenko Maria SWEDBANK AS 0:33:58 16
191   296 Širai Igor NARVA JK TRANS 0:33:59 24
192 32 469 Šiškina Svetlana IDA PREFEKTUUR/VPSS 0:34:00 17
193   545 Koot Alar AK81 DISAIN 0:34:03 61
194   574 Beet Priit 0:34:04 62
195   701 Lember Aare AUTOESINDUS OÜ 0:34:04 63
196   525 Pilder Marko 0:34:05 64
197 33 726 Ovtsinnikova Alina BENU APTEEK EESTI OÜ 0:34:07 18
198   230 Kask Villu TAPIOLAN HONKA/SK AASPERE 0:34:08 20
199   754 Evstignee Kirill ÄKKE 0:34:08 13
200   1061 Koplus Kardo 0:34:15 65
201   34 Novikov Sergei EESTI ENERGIA KAEVANDUSED 0:34:17 13
202   959 Normak Kalev 0:34:17 66
203 34 302 Kivil Pia ALUTAGUSE SUUSAKLUBI 0:34:20 7
204 35 853 Saks Anett-Leann JÕHVI SPKO 0:34:20 8
205   140 Vertjakov Artur EESTI ENERGIA 0:34:20 67
206   236 Stepanov Aleksei NARVA JK TRANS 0:34:22 14
207   251 Kolessnikov Arsenii NARVA JK TRANS 0:34:23 25
208   286 Mihhailov Nikita NARVA JK TRANS 0:34:23 26
209   1033 Niine Joonas 0:34:24 27
210   615 Solovjov Andrei NARVA VIKINGID 0:34:24 14
211 36 196 Jagudina Aljona ÄKKE 0:34:24 19
212 37 640 Semjonova Anna MYFITNESS 0:34:25 20
213 38 561 Abermann Anneli 0:34:28 21
214 39 829 Valdma Helen SUUSAHULLUD 0:34:32 22
215   516 Kinkar Harri 0:34:33 68
216 40 929 Viibus Hannaliis 0:34:33 23
217 41 862 Krusberg Säde Mai 0:34:33 3
218   993 Valk Madis 0:34:34 6
219   634 Langebraun Stepan KERGEJOSTIK KALEV SILLAMAE 0:34:36 15
220   37 Külle Andres EESTI ENERGIA KAEVANDUSED 0:34:37 7
221   731 Mihhejev Evgeni 0:34:39 28
222   101 Kurvits Kuldar 0:34:40 69
223 42 40 Lees Õnne EESTI ENERGIA AS/EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI 0:34:40 2
224   110 Putškov Aleksandr NARVA EESTI GÜMNAASIUM 0:34:40 8
225   363 Rooma Jürmo KOHTLA-JÄRVE JÄRVE GÜMNAASIUM 0:34:41 29
226 43 507 Printseva Serafima 0:34:41 4
227   267 Jakovlev Gennadi EESTI ENERGIA/MTÜ SPORDIKLUBI 0:34:45 2
228   50 Ers Heigo KOHTLA-JÄRVE JÄRVE GÜMNAASIUM 0:34:47 16
229   312 Kangro Kalev EESTI AGA SPORDIKLUBI 0:34:52 9
230   404 Vooremäe Gunnar 0:34:52 15
231 44 965 Käen Karoliina JÕHVI SPORDIKOOL 0:34:57 9
232   413 Gildi Aleksandr 0:34:57 70
233 45 393 Lepik Maris 0:34:57 24
234   329 Zazõkin Jevgeni EESTI ENERGIA KAEVANDUSED 0:34:59 71
235 46 185 Šeremetova Julia 0:35:00 25
236 47 199 Velba Taimi 0:35:02 26
237   930 Bogdanov Sergei MOTUS MTÜ 0:35:02 72
238 48 392 Lepik Kirke Maria 0:35:02 10
239 49 444 Soom Pärja OMNIVA 0:35:03 2
240   931 Lavrov Maksim MOTUS MTÜ 0:35:04 17
241 50 83 Leoste Diana 0:35:04 27
242   345 Saul Raimo 0:35:05 73
243 51 530 Viitmaa Triin 0:35:05 28
244   319 Pille Kristjan NARVA EESTI GÜMNAASIUM 0:35:06 17
245   1070 Raud Siimeon 0:35:06 74
246 52 4 Bedrit Maria 0:35:07 3
247 53 515 Jürgens Marin 0:35:08 29
248   903 Karu Tiit RIIGIRESSURSIDE KESKUS OÜ 0:35:09 21
249   674 Vainura Karl-Martin JK SILLAMÄE KALEV 0:35:11 30
250   746 Širai Maksim 0:35:12 7
251 54 502 Freiberg Kadri-Ann 0:35:12 4
252   327 Almazov Georgi EESTI ENERGIA KAEVANDUSED 0:35:12 75
253 55 643 Kroll Kätlin 0:35:13 30
254 56 390 Jolkina Natalja 0:35:17 11
255   227 Soots Veiko 0:35:18 76
256 57 373 Pribõlovskaja Jekaterina 0:35:19 31
257 58 350 Sazonova Natalja 0:35:20 32
258 59 668 Labonina Elena 0:35:20 4
259   431 Pulk Stivert 0:35:21 31
260 60 391 Kozlova Margarita 0:35:22 5
261   575 Uustalu Sven 0:35:23 77
262 61 322 Horis Jekaterina 0:35:23 33
263 62 560 Pütsep Maarja MYFITNESS 0:35:24 34
264 63 304 Vooremäe Linda 0:35:24 1
265   53 Smorodin Maksim 0:35:25 8
266 64 437 Malm Kristiina 0:35:26 35
267   388 Mumm Henry-Oliver 0:35:26 9
268   109 Jefimov Daniel MY FITNESS NARVA FAMA 0:35:27 10
269 65 473 Mihkelsoo Triin 0:35:27 36
270 66 811 Leemet Edit SPORTLAND EESTI AS 0:35:28 37
271 67 558 Gutmann Kaili 0:35:30 38
272   45 Rooma Ivar KOHTLA-JÄRVE JÄRVE GÜMNAASIUM 0:35:32 16
273   792 Mikita Martti JÄRVE GÜMNAASIUM 0:35:33 18
274   293 Aksjonov Pjotr FIRN 0:35:35 3
275   751 Šilkin Vjatseslav EESTI ENERGIA 0:35:37 22
276   963 Ööpik Margus 0:35:38 78
277   402 Makarov Mikhail ÄKKE 0:35:38 3
278 68 938 Kalašnikova Julia MOTUS MTÜ 0:35:40 1
279   954 Pertman Arles 0:35:40 79
280 69 749 Všivtseva Jelena ÄKKE 0:35:41 2
281 70 1041 Larinov Katrin 0:35:43 39
282   283 Mandrikov Daniil NARVA JK TRANS 0:35:45 32
283   292 Petšatkin Luka NARVA JK TRANS 0:35:45 33
284   1055 Filippov Nikolai "SK ""MITŠ""" 0:35:46 34
285   275 Gusev Vladislav NARVA JK TRANS 0:35:47 35
286   879 Kallis Mart 0:35:48 80
287 71 958 Timošenko Jelizaveta 0:35:50 3
288   215 Turkin Viktor ADVOKAADIBÜROO VIKTOR TURKIN 0:35:50 10
289   542 Kupratsevich Jegor 0:35:51 36
290 72 214 Niglas Mariethe-Piret KOHTLA-JÄRVE JÄRVE GÜMNAASIUM 0:35:52 6
291 73 531 Nurmis Liis 0:35:54 40
292   962 Orlov Sergei 0:35:54 11
293   117 Jaruskin Aleksei ÄKKE 0:35:54 37
294   1016 Fominikk Grigori ÄKKE 0:35:56 38
295 74 944 Pomerants Riina KESKKONNAAMET/SK MOONAKÜLA 0:35:59 1
296 75 658 Lukjanova Irina ARDECO OÜ 0:36:00 41
297   41 Niidumaa Andrus 0:36:00 81
298   821 Nikolajev Herman JALAJÄLG AS 0:36:01 39
299   333 Merkurjev Dmitri EESTI ENERGIA KAEVANDUSED 0:36:01 82
300   1057 Hudilainen Erik "SK ""MITŠ""" 0:36:02 40
301 76 351 Adamson-Niidumaa Triinu 0:36:02 42
302   123 Hummal Rasmus 0:36:05 41
303   436 Tamsar Timm Rainer 0:36:06 11
304 77 724 Karp Kristin SPORTLAND EESTI AS 0:36:06 7
305 78 600 Reimann Reet 0:36:07 2
306   195 Ruzanov Gunnar SÜKK 0:36:09 12
307   518 Abermann Argo JK NPK 0:36:09 23
308   418 Lepplaan Toomas 0:36:11 83
309   846 Koppel Martin NARVA EESTI GÜMNAASIUM/NARVA 0:36:12 84
310 79 434 Tamsar Katrin EESTI ENERGIA/EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI 0:36:13 3
311   1007 Veermäe Joel 0:36:14 85
312   88 Kivari Andrus SAINT-GOBAIN GLASS ESTONIA SE 0:36:18 86
313   893 Sulemenkov Igor ÄKKE 0:36:22 13
314   576 Luik Margo 0:36:23 87
315   70 Tsirp Tanel NARVA EESTI GÜMNAASIUM 0:36:25 42
316   564 Milk Marek 0:36:27 24
317 80 416 Lipatova Darina 0:36:28 12
318   1068 Runno Tiit 0:36:29 17
319 81 1003 Sõrmus Merit MTÜ SPORDISELTS 0:36:31 43
320   231 Golubõhh Oleg KIVIÕLI KEEMIATÖÖSTUSE OÜ 0:36:31 14
321   380 Kõrbe Mihkel SIILITIIM:) 0:36:34 88
322   820 Orro Oliver 0:36:35 89
323   175 Lebedev Dmitri NARVA JK TRANS 0:36:37 43
324 82 951 Tüli Kristi 0:36:38 44
325 83 888 Treter Tairi SPORTLAND EESTI AS 0:36:41 4
326 84 913 Saat Kadri 0:36:41 45
327   307 Migdalski Lev FIE LEV MIGDALSKI/SK NARVA FIRN 0:36:43 1
328   52 Hütt Tauri EESTI ENERGIA TEHNOLOOGIATÖÖSTUS/EET 0:36:44 90
329 85 880 Tooming Merilin REM INVEST 0:36:46 46
330 86 805 Mark Sigrid 0:36:46 4
331   660 Varlamov Aleksandr EESTI ENERGIA 0:36:47 91
332 87 551 Rask Pille 0:36:48 2
333 88 866 Randoja Merike VALIO EESTI AS 0:36:51 47
334   156 Zubarev Arseni NARVA JK TRANS 0:36:52 44
335   1059 Kazakov Viktor 0:36:52 92
336   744 Karpenko Ilja 0:36:57 45
337 89 318 Peek Annika 0:36:59 48
338   454 Sapjorov Igor 0:36:59 25
339 90 529 Banahh Aleksandra EXPERT EESTI OÜ/EXPERT TEHNIKAKAUPLUSED 0:37:01 49
340 91 920 Grahv Viktoria 0:37:01 50
341 92 82 Pilv Airika 0:37:02 51
342 93 1067 Subbotkina Dasima ÄKKE 0:37:04 13
343 94 382 Mumm Kadri 0:37:05 5
344 95 449 Sammul Mari-Liis PRICEWATERHOUSECOOPERS AS 0:37:06 52
345   410 Pahhomov Ilja KOHTLA-JÄRVE JÄRVE GÜMNAASIUM 0:37:06 19
346   278 Jegorov Nikita NARVA JK TRANS 0:37:09 46
347   160 Ivanov Maksim NARVA JK TRANS 0:37:10 47
348   299 Tšerezov Maksim NARVA JK TRANS 0:37:11 48
349   476 Andresson Airet FITLIFE EEDEN 0:37:11 93
350 96 941 Kruberg Caroline 0:37:12 14
351   291 Pavlov Mihhail NARVA JK TRANS 0:37:12 49
352   851 Karu Artur 0:37:13 94
353 97 395 Madis Kätlin TARTU LINNAVALITSUS/JOOKSUPARTNER SK 0:37:14 53
354   553 Ein Indrek 0:37:15 95
355   228 Nesterov Andrey NEJ SPORDIKLUBI 0:37:15 3
356 98 423 Mesipuu Eha-Kai 0:37:18 54
357   839 Remmel Margus MAKROSTERK 0:37:19 96
358 99 987 Jallai Viktoria 0:37:21 55
359   163 Jegorov Aleksandr NARVA JK TRANS 0:37:21 50
360 100 537 Saadre Marge JYSK LINNENN FURNITURE OÜ 0:37:21 6
361   538 Saadre Rocco-Mattias LILLEKÜLA GÜMNAASIUM 0:37:22 51
362   540 Saadre Roy-Maarten LILLEKÜLA GÜMNAASIUM 0:37:23 52
363 101 942 Kruberg Merilin 0:37:25 15
364   93 Kanarbik Lauri TREF AS 0:37:25 12
365 102 794 Treilmann Margo SEB 0:37:25 7
366   908 Nikitin Vladimir 0:37:28 4
367   586 Bobkov Nikolay 0:37:30 5
368 103 631 Jaroska Katre-Liis SONDA VALLAVALITSUS 0:37:30 56
369 104 384 Puusalu Mari-Liis JALAJÄLG AS 0:37:31 57
370   948 Kruusel Henri SPORTLAND EESTI AS 0:37:31 97
371 105 179 Botštarjova Alina ÄKKE 0:37:34 5
372 106 368 Merilo Renne SK JOOKSUPARTNER 0:37:35 58
373 107 335 Säde Liisa 0:37:37 59
374 108 546 Ratassepp Made EESTI TAIMEKASVATUSE INSTITUUT (ETKI) 0:37:38 60
375   428 Siniorg Meliko ELEKTRILEVI/EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI 0:37:42 98
376 109 465 Jakobson Ülle 0:37:46 5
377 110 499 Družištševa Irina 0:37:46 61
378   566 Veski Toivo 0:37:48 4
379   696 Maksimov Tom MTÜ SINIMÄE SK SÕNN 0:37:50 18
380   337 Gussev Kirill 0:37:54 20
381 111 992 Paasrand Pirja EESTI ENERGIA TÖÖTAJA 0:37:55 62
382 112 991 Paasrand Heddy EESTI ENERGIA 0:37:55 63
383 113 481 Kaarna Marit 0:37:56 64
384 114 609 Bazarkina Galina LEONARDO 0:37:57 65
385   247 Simson Valeri 0:37:59 99
386 115 466 Jatskiv Oksana 0:37:59 66
387 116 599 Reimann Kertu 0:38:01 67
388   1053 Vilk Tarmo 0:38:01 100
389   372 Kurvits Jaan 0:38:02 101
390   925 Voogne Joonas 0:38:02 53
391   1018 Bojetski Alekrandr 0:38:05 102
392 117 924 Voogna Tiina EWK 0:38:05 8
393 118 92 Viršilaite Julia KERSTI VÕLU KOOLITUSKESKUS OÜ 0:38:07 68
394 119 637 Makarenko Oxana 4U LOGISTICS 0:38:07 9
395   360 Lavrovski Aleksei SK NARVA FIRN 0:38:08 2
396   270 Borouhhin Zahhar BOOKOVKA 0:38:13 54
397 120 452 Kangro Mairis 0:38:14 10
398 121 377 Metsamaa Aili FESTLINE OÜ 0:38:14 3
399   1042 Vesi Arne 0:38:15 26
400   171 Kozõrev Mihhail NARVA JK TRANS 0:38:17 55
401 122 760 Konopljova Violetta ÄKKE 0:38:17 16
402   192 Spatar Artjom NARVA JK TRANS 0:38:19 56
403   807 Kaasik Kermo JÕHVI SPORDIKOOL 0:38:20 57
404 123 804 Milk Marika SPORTLAND EESTI AS 0:38:24 69
405   474 Olenin Aleksei ÄKKE 0:38:24 58
406 124 758 Mihheeva Maria ÄKKE 0:38:25 17
407   85 Vaarmann Veiko AJALEHT NARVA 0:38:25 103
408   336 Ikko Vladimir AS ECOMATIC 0:38:26 6
409 125 704 Kallas Gerlin 0:38:26 70
410 126 776 Maasing Liina DANSKE BANK 0:38:28 71
411   768 Matveev Sergei 0:38:29 104
412   694 Kamejsza Bartosz 0:38:30 105
413 127 828 Kirillova Svetlana NARVA SPORDIVETERANIDE KOONDIS 0:38:30 3
414   1049 Kaasik Innar EE SPORDIKLUBI 0:38:32 106
415   457 Gudkov Yegor 0:38:32 59
416   115 Zinovjev Valeri 0:38:32 60
417 128 790 Jusikainen Laivi DANSKE BANK 0:38:32 72
418   177 Abbrossimov Rustam NARVA JK TRANS 0:38:34 61
419 129 817 Kukk Siiri 0:38:35 73
420 130 433 Pihkva Aliis 0:38:36 74
421 131 309 Mjatšina Natalja MOTUS MTÜ 0:38:36 75
422   539 Kaidalov Aleksandr EESTI ENERGIA ÕLITÖÖSTUS AS 0:38:37 62
423 132 94 Tiinas Kady 0:38:37 76
424   613 Ers Aksel NARVA ELEKRTIJAAMADE SPORDIKLUBI 0:38:44 15
425 133 802 Eesmäe Elo LIVAL SPORT 0:38:45 77
426 134 915 Zirk Kairi EESTI HAIGEKASSA 0:38:46 11
427 135 894 Müllerson Tiinu-Marii 0:38:47 6
428   1045 Prismotrov Jevgeni 0:38:48 107
429   458 Tint Meelis EE KAEVANDUSED 0:38:51 27
430 136 430 Tint Kristi EE KAEVANDUSED 0:38:51 78
431   287 Mustonen Martin NARVA JK TRANS 0:38:52 63
432 137 816 Pärn Marelle 0:38:53 79
433   1046 Zotin Kirill 0:38:57 108
434   892 Jefimov Aleksandr 0:39:04 64
435 138 867 Tappel Triin 0:39:06 80
436 139 506 Loit Mai 0:39:08 81
437 140 984 Velba Danii-Theresia 0:39:09 18
438 141 301 Veskimäe Riina SPORTLAND EESTI AS 0:39:10 82
439 142 459 Pihkva Piret 0:39:10 4
440   630 Aleksejev Andrei SONDA VALLAVALITSUS 0:39:12 18
441 143 852 Käen Kaireen ALUTAGUSE SUUSAKLUBI 0:39:13 7
442   610 Poop Aleksandr 0:39:14 13
443 144 733 East Evely 0:39:15 19
444 145 362 Agafonova Anna FORTUMO OÜ 0:39:16 83
445 146 116 Neeme Kristi 0:39:18 84
446 147 407 Vahtra Maila ELEKTRILEVI OÜ/EE SK 0:39:19 85
447 148 471 Tiitsaar Dajana EESTI ENERGIA AS/EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI 0:39:20 86
448   715 Künnapas Marko EESTI ENERGIA AS 0:39:20 109
449   656 Roots Raul 0:39:20 110
450   316 Nõgene Merlis EESTI ENERGIA 0:39:21 111
451 149 727 Pinchuk Maria BENU APTEEK EESTI OÜ 0:39:21 87
452   1013 Parts Patrick 0:39:21 65
453 150 352 Vanatoa Liis 0:39:22 88
454   326 Viisitam Mikk KOHTLA-JÄRVE JÄRVE GÜMNAASIUM 0:39:23 21
455 151 514 Võrk Jane MYFITNESS 0:39:23 89
456 152 847 Meier Elina 0:39:24 20
457 153 585 Pirkko Kristel JALAJÄLG AS 0:39:24 12
458 154 477 Kaseorg Elle 0:39:24 6
459 155 463 Hindriks Annely 0:39:26 90
460 156 831 Kerkel Kärt 0:39:28 91
461 157 426 Haava Aire 0:39:29 92
462 158 933 Kovaljova Viktoria MOTUS MTÜ 0:39:29 8
463 159 577 Agarmaa Mari ADVOKAADIBÜROO LEXTAL 0:39:29 93
464   720 Pärs Arvi ELEKTRILEVI OÜ 0:39:31 7
465   112 Minin Igor 0:39:32 19
466   885 Kilmi Jarno 0:39:33 112
467 160 162 Jakovleva Anastassia NARVA JK TRANS 0:39:33 21
468 161 886 Hanschmidt Denise 0:39:33 94
469 162 439 Teder Rahel 0:39:33 9
470 163 983 Timps Kaie 0:39:33 13
471 164 495 Lebedeva Maria 0:39:34 10
472 165 500 Repkova Darja 0:39:35 95
473 166 556 Peterson Carmen 0:39:37 96
474   878 Rõzenkov Ilja 0:39:39 66
475 167 706 Tohvert Kaja DANSKE BANK AS 0:39:42 14
476 168 911 Kaunissaar Merli 0:39:46 97
477 169 738 Veermäe Eneli SPORTLAND AS 0:39:46 98
478 170 788 Jõgi Karin MERKO EHITUS EESTI 0:39:46 99
479   955 Šilkin Aleksei EESTI ENERGIA 0:39:47 67
480 171 771 Zolkina Darja ÄKKE 0:39:48 22
481 172 989 Sildnik Helen 0:39:50 100
482   1028 Saar Kalev 0:39:51 113
483 173 1058 Ljuman Ekaterina 0:39:55 101
484   830 Kopti Ott 0:39:55 114
485   985 Vallner Hans TTÜ 0:40:00 8
486   62 Rogotovski Denis 0:40:06 115
487   356 Kushnin Aleksandr 0:40:08 68
488 174 964 Smirnova Olga 0:40:10 102
489   485 Vomm Martin KOHTLA-JÄRVE AHTME GÜMNAASIUM 0:40:11 22
490   405 Tammiste Tarmo NARVA LINNAVOLIKOGU 0:40:12 20
491 175 555 Peterson Lolita 0:40:14 5
492 176 803 Šavel Mari 0:40:14 103
493   98 Tõemets Rainer 0:40:16 28
494 177 482 Tulit Mariliis 0:40:16 104
495   253 Kozlovski Daniil NARVA JK TRANS 0:40:18 69
496 178 695 Mostovaja Jelena 0:40:18 105
497 179 705 Becker Evelyn Anastasia 0:40:19 23
498   448 Tinn Aare 0:40:25 21
499 180 484 Terebilova Daria 0:40:28 106
500 181 977 Bojasova Tatjana 0:40:31 107
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
liina , , 16.06.2014 10:04
Mis te gps kellad 7.-l km.-l distantsi pikkuseks näitasid ?
Kristen, kristensoo1993@hotmail.com, 12.06.2014 11:22
Tere Otsin kaaslasi Jõgeva kandist Narva jooksma minemiseks. Auto on tühi. 53 311 060


Kõige populaarsemad
NarvaEnergiajooks14_r
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE