estenglv
WAP version
Login form
10 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 19 Jun 2019 02:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Filter Temposõidu Karikasarja 3. etapp - Pirita
Aeg 04.06.2014
Koht Tallinn, Pirita EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 10 km
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi  Aeg Kaotus Km/h  
1 371 Jeret Timmo 12:51.36 - 46.67
2 209 Suur Ivo 12:55.24 3.88 46.43
3 230 Martma Kert 13:14.63 23.27 45.30
4 372 Aia Karlo 13:26.66 35.30 44.62
5 124 Kull Andre 13:29.89 38.53 44.45
6 269 Alamaa Siim-Erik 13:30.11 38.75 44.43
7 363 Saavik Siim 13:37.10 45.74 44.05
8 212 Rebane Meelis 13:43.68 52.32 43.70
9 1 Saar Raido 13:45.33 53.97 43.61
10 383 Lätte Raimo 13:45.46 54.10 43.61
11 142 Kivioja Raimo 13:45.53 54.17 43.60
12 98 Kalm Keijo 13:49.43 58.07 43.40
13 211 Ruse Margus 13:49.77 58.41 43.38
14 48 Pallas Helari 13:58.89 1:07.53 42.91
15 16 Kuhi Rainer 13:59.94 1:08.58 42.86
16 151 Kolessov Jevgeni 14:03.42 1:12.06 42.68
17 362 Tõnismann Carl 14:04.25 1:12.89 42.64
18 208 Prous Priit 14:06.46 1:15.10 42.53
19 385 Kukrus Kristo 14:07.37 1:16.01 42.48
20 393 Tamm Margo 14:08.48 1:17.12 42.42
21 17 Reinpõld Risto 14:12.50 1:21.14 42.22
22 394 Olle Kert 14:13.76 1:22.40 42.16
23 239 Adelbert Markko 14:14.18 1:22.82 42.14
24 255 Lõiv Paul 14:15.37 1:24.01 42.08
25 99 Mets Rudolf 14:16.01 1:24.65 42.05
26 322 Tamm Pirmin 14:18.06 1:26.70 41.95
27 75 Mikk Margus 14:18.45 1:27.09 41.93
28 232 Tomingas Rando 14:20.51 1:29.15 41.83
29 39 Markov Helgor 14:20.78 1:29.42 41.82
30 294 Savisikk Kristjan 14:21.89 1:30.53 41.76
31 259 Saamere Tanel 14:24.87 1:33.51 41.62
32 168 Fazõlov Maksim 14:25.68 1:34.32 41.58
33 132 Viska Indrek 14:27.55 1:36.19 41.49
34 215 Vait Indrek 14:27.92 1:36.56 41.47
35 405 Paju Mikk 14:29.10 1:37.74 41.42
36 312 Lahtvee Daniel 14:33.08 1:41.72 41.23
37 368 Vaar Jaagup 14:36.83 1:45.47 41.05
38 169 Hürden Taivo 14:36.89 1:45.53 41.05
39 136 Oru Kaido 14:37.81 1:46.45 41.01
40 205 Rohtma Valdek 14:37.87 1:46.51 41.00
41 3 Otsus Indrek 14:38.68 1:47.32 40.97
42 47 Kristal Tõnis 14:39.69 1:48.33 40.92
43 40 Goršenin Roman 14:40.06 1:48.70 40.90
44 137 Ott Indrek 14:43.17 1:51.81 40.76
45 154 Truvee Ronald 14:45.37 1:54.01 40.66
46 143 Sepp Aleksandr 14:47.16 1:55.80 40.57
47 221 Vare Priit 14:47.89 1:56.53 40.54
48 186 Järvsalu Teet 14:48.38 1:57.02 40.52
49 161 Värv Sander 14:48.40 1:57.04 40.52
50 91 Kajaste Kristjan 14:50.06 1:58.70 40.44
51 226 Kõik Marek 14:51.42 2:00.06 40.38
52 417 Suurna Sander 14:54.26 2:02.90 40.25
53 323 Ojaver Siim 14:58.67 2:07.31 40.05
54 66 Nael Margus 14:59.10 2:07.74 40.04
55 83 Doman Andrei 14:59.87 2:08.51 40.00
56 109 Tursman Kristo-Kalvet 15:01.27 2:09.91 39.94
57 382 Kaarma Aadam 15:01.55 2:10.19 39.93
58 222 Raag Kaupo 15:01.95 2:10.59 39.91
59 24 Oja Raido 15:05.92 2:14.56 39.73
60 411 Antson Hans Markus 15:06.81 2:15.45 39.69
61 273 Vainre Mart 15:06.83 2:15.47 39.69
62 275 Hion Lars-Erik 15:08.44 2:17.08 39.62
63 155 Haljak Antti 15:08.55 2:17.19 39.62
64 361 Kooser Mart 15:08.63 2:17.27 39.62
65 329 Parmask Peeter 15:08.89 2:17.53 39.60
66 26 Leeman Tarmo 15:10.82 2:19.46 39.52
67 374 Sormunen Raivo 15:11.70 2:20.34 39.48
68 367 Luusepp Martin 15:11.93 2:20.57 39.47
69 92 Erend Erkki 15:12.64 2:21.28 39.44
70 406 Rotberg Raimo 15:12.67 2:21.31 39.44
71 104 Kübar Rene 15:13.87 2:22.51 39.39
72 196 Rändla Raul 15:14.70 2:23.34 39.35
73 159 Reimann Jan 15:16.17 2:24.81 39.29
74 163 Juus Aivar 15:16.78 2:25.42 39.26
75 389 Raidloo Jan 15:17.45 2:26.09 39.23
76 203 Varblane Kärolin 15:20.06 2:28.70 39.12
77 21 Tulf Taago 15:20.97 2:29.61 39.08
78 15 Peenema Reijo 15:22.27 2:30.91 39.03
79 144 Leino Peep 15:22.70 2:31.34 39.01
80 74 Laur Urmas 15:23.07 2:31.71 39.00
81 152 Kasela Taavi 15:23.77 2:32.41 38.97
82 37 Villo Raul 15:24.21 2:32.85 38.95
83 188 Saan Meelis 15:24.44 2:33.08 38.94
84 25 Adusoo Jaanus 15:24.77 2:33.41 38.92
85 234 Asavi Andrus 15:25.94 2:34.58 38.87
86 9 Kerner Argo 15:26.56 2:35.20 38.85
87 202 Kool Inge 15:27.46 2:36.10 38.81
88 246 Põldre Urmas 15:29.26 2:37.90 38.74
89 148 Adajatullin Rustam 15:29.38 2:38.02 38.73
90 105 Vlassov Jüri 15:30.12 2:38.76 38.70
91 421 Ehrberg Liisa 15:30.33 2:38.97 38.69
92 29 Port Kristjan 15:30.54 2:39.18 38.68
93 206 Tinno Margus 15:30.93 2:39.57 38.67
94 93 Vasarik Aarne 15:31.70 2:40.34 38.63
95 227 Utar Urmo 15:31.96 2:40.60 38.62
96 139 Metusala Märt 15:33.26 2:41.90 38.57
97 90 Rosenberg Reigo 15:34.11 2:42.75 38.53
98 315 Kõiv Kardon 15:37.10 2:45.74 38.41
99 78 Sepp Kaspar 15:37.36 2:46.00 38.40
100 278 Randma Romet 15:37.45 2:46.09 38.40
101 149 Gorov Aleksei 15:37.73 2:46.37 38.39
102 96 Fazõlov Timur 15:38.34 2:46.98 38.36
103 401 Pekk Tõnu 15:39.09 2:47.73 38.33
104 204 Murrut Mauno 15:40.03 2:48.67 38.29
105 199 Storozhuk Andrey 15:40.14 2:48.78 38.29
106 399 Suvi Joosep 15:40.28 2:48.92 38.28
107 20 Roosimets Reigo 15:41.47 2:50.11 38.23
108 301 Reinbach Indrek 15:42.09 2:50.73 38.21
109 54 Ever Riho 15:42.57 2:51.21 38.19
110 386 Tenno Ander 15:42.65 2:51.29 38.19
111 129 Nikiforov Igor 15:43.59 2:52.23 38.15
112 123 Kull Liisa 15:44.11 2:52.75 38.13
113 34 Pukk Andre 15:44.45 2:53.09 38.11
114 283 Meri Martin 15:44.71 2:53.35 38.10
115 30 Narusk Indrek 15:46.28 2:54.92 38.04
116 67 Tarmu Ragnar 15:47.02 2:55.66 38.01
117 18 Vinogradov Vladimir 15:47.86 2:56.50 37.98
118 178 Leppik Jaan 15:47.92 2:56.56 37.97
119 87 Augasmägi Aho 15:48.53 2:57.17 37.95
120 402 Bõtškov Mihhail 15:49.42 2:58.06 37.91
121 284 Juhandi Aivar 15:49.44 2:58.08 37.91
122 347 Pärtel Marco 15:49.78 2:58.42 37.90
123 348 Kõverik Matis 15:50.63 2:59.27 37.86
124 55 Kotov Raul 15:50.74 2:59.38 37.86
125 390 Härmsalu Jorma 15:52.20 3:00.84 37.80
126 228 Krull Kaupo 15:52.89 3:01.53 37.77
127 187 Kukk Kristjan 15:52.95 3:01.59 37.77
128 53 Rebane Urmas 15:54.45 3:03.09 37.71
129 271 Bazõlev Anton 15:54.69 3:03.33 37.70
130 62 Juss Jaanus 15:56.38 3:05.02 37.64
131 145 Meskova Anastassia 15:57.23 3:05.87 37.60
132 300 Tulp Rain 15:57.85 3:06.49 37.58
133 408 Suits Kristjan 15:58.70 3:07.34 37.55
134 79 Piho Carl Peeter 15:59.41 3:08.05 37.52
135 376 Orgla Maario 15:59.56 3:08.20 37.51
136 398 Haav Krister 15:59.88 3:08.52 37.50
137 120 Kaik Jaanus 16:00.26 3:08.90 37.48
138 360 Heinmaa Henri 16:00.62 3:09.26 37.47
139 2 Talviste Einari 16:00.67 3:09.31 37.47
140 307 Greenbaum Marko 16:02.04 3:10.68 37.42
141 27 Kalm Kelly 16:02.13 3:10.77 37.41
142 33 Tomson Kaarel 16:02.22 3:10.86 37.41
143 395 Raivet Jaan 16:04.59 3:13.23 37.32
144 414 Alunurm Alo 16:05.01 3:13.65 37.30
145 68 Hämäläinen Keio 16:05.61 3:14.25 37.28
146 378 Ülevain Eerik 16:05.75 3:14.39 37.27
147 217 Albert August 16:07.01 3:15.65 37.22
148 233 Reinpõld Karmen 16:08.70 3:17.34 37.16
149 130 Enok Egerd 16:09.73 3:18.37 37.12
150 160 Albert Arnold 16:09.78 3:18.42 37.12
151 111 Airik Rain 16:11.18 3:19.82 37.06
152 342 Zaletajev Toomas 16:13.06 3:21.70 36.99
153 286 Salk Rene 16:13.80 3:22.44 36.96
154 128 Ossipov Vassili 16:13.98 3:22.62 36.96
155 44 Vutt Ingmar 16:14.35 3:22.99 36.94
156 189 Näks Tõnu 16:14.41 3:23.05 36.94
157 176 Raaper Risto 16:14.95 3:23.59 36.92
158 262 Kallas Rahel 16:15.35 3:23.99 36.90
159 150 Levkoi Meelis 16:16.26 3:24.90 36.87
160 287 Kaur Jaanus 16:16.42 3:25.06 36.86
161 106 Vorontsov Aleksei 16:18.14 3:26.78 36.80
162 267 Saaremäel Indrek 16:18.65 3:27.29 36.78
163 122 Dsilna Indro 16:19.34 3:27.98 36.75
164 373 Peekman Andres 16:20.37 3:29.01 36.72
165 131 Pajus Rene 16:20.42 3:29.06 36.71
166 36 Kukk Aivo 16:20.85 3:29.49 36.70
167 60 Nepper Pelle 16:22.59 3:31.23 36.63
168 270 Metsalu Merilin 16:22.65 3:31.29 36.63
169 107 Nagla Marko 16:23.06 3:31.70 36.62
170 404 Lang Mae 16:23.09 3:31.73 36.61
171 328 Voogla Kaido 16:24.15 3:32.79 36.57
172 13 Eller Endrik 16:24.67 3:33.31 36.56
173 170 Treufeldt Ülo 16:25.13 3:33.77 36.54
174 343 Steinburg Greete 16:26.23 3:34.87 36.50
175 125 Virro Meelis 16:26.33 3:34.97 36.49
176 419 Rüüsak Henri 16:27.08 3:35.72 36.47
177 110 Pärn Paavo 16:27.67 3:36.31 36.44
178 324 Osmin Martin 16:28.51 3:37.15 36.41
179 407 Lehtla Kadri 16:28.80 3:37.44 36.40
180 247 Klaaser Gert 16:28.83 3:37.47 36.40
181 207 Oidekivi Jane 16:30.22 3:38.86 36.35
182 370 Jääger Madis 16:31.59 3:40.23 36.30
183 141 Karing Krista 16:31.83 3:40.47 36.29
184 349 Tamm Eerik 16:31.96 3:40.60 36.29
185 8 Järg Urmas 16:36.05 3:44.69 36.14
186 265 Kalviste Tarmo 16:36.71 3:45.35 36.11
187 100 Evisalu Mait 16:37.35 3:45.99 36.09
188 317 Prommik Martin 16:37.69 3:46.33 36.08
189 52 Liivandi Eero 16:39.72 3:48.36 36.01
190 423 Opritz Ruslan 16:43.02 3:51.66 35.89
191 392 Sirvel Merili 16:46.60 3:55.24 35.76
192 195 Rist Daisi 16:47.51 3:56.15 35.73
193 381 Tühis Anneli 16:48.31 3:56.95 35.70
194 336 Kümnik Jaak 16:48.55 3:57.19 35.69
195 157 Saat Urmas 16:48.86 3:57.50 35.68
196 127 Nikitin Juri 16:49.06 3:57.70 35.67
197 237 Vardja Vallo 16:52.40 4:01.04 35.55
198 416 Ehasalu Paap 16:53.95 4:02.59 35.50
199 330 Hunt Toomas 17:00.25 4:08.89 35.28
200 121 Possul Kadri 17:00.26 4:08.90 35.28
201 418 Mätik Olavi 17:03.12 4:11.76 35.18
202 5 Hõbemägi Veikko 17:03.52 4:12.16 35.17
203 356 Dubov Manfred 17:04.09 4:12.73 35.15
204 191 Teder Vello 17:04.29 4:12.93 35.14
205 391 Rahu Kalle 17:04.55 4:13.19 35.13
206 422 Ots Aimar-Alarik 17:05.83 4:14.47 35.09
207 415 Pikomägi Taavid 17:11.26 4:19.90 34.90
208 384 Palts Bert 17:13.76 4:22.40 34.82
209 89 New Frederick 17:14.07 4:22.71 34.81
210 4 Tulk Heiki 17:15.75 4:24.39 34.75
211 115 Vinkel Andre 17:18.16 4:26.80 34.67
212 412 Polt Kaido 17:18.89 4:27.53 34.65
213 365 Õunmaa Iiris 17:19.13 4:27.77 34.64
214 14 Männi Anatoli 17:20.55 4:29.19 34.59
215 45 Kristal Kaspar 17:20.77 4:29.41 34.58
216 70 Jänese Maria 17:21.02 4:29.66 34.58
217 112 Kalaus Hargo 17:25.12 4:33.76 34.44
218 219 Õispuu Mairis 17:25.39 4:34.03 34.43
219 235 Metsaorg Maria 17:27.57 4:36.21 34.36
220 138 Piir Sten 17:27.97 4:36.61 34.35
221 410 Metusala Ats 17:30.16 4:38.80 34.28
222 375 Sormunen Riho 17:30.27 4:38.91 34.27
223 42 Rõzko Aivar 17:33.86 4:42.50 34.16
224 400 Polli Aadu 17:34.98 4:43.62 34.12
225 274 Preegel Pille 17:35.45 4:44.09 34.10
226 358 Kallas Laura 17:35.73 4:44.37 34.09
227 171 Korb Imre 17:38.64 4:47.28 34.00
228 369 Teder Maidu 17:42.44 4:51.08 33.88
229 420 Freiberg Rauno 17:42.65 4:51.29 33.87
230 28 Lauk Piret 17:42.93 4:51.57 33.86
231 403 Luht Laura Helene 17:43.28 4:51.92 33.85
232 214 Väli Reigo 17:43.91 4:52.55 33.83
233 64 Berning Janika 17:44.27 4:52.91 33.82
234 396 Pern Kaido 17:48.85 4:57.49 33.68
235 340 Kirsipuu Avo 17:50.11 4:58.75 33.64
236 173 Liik Margus 17:50.53 4:59.17 33.62
237 304 Jahilo Valdo 17:52.44 5:01.08 33.56
238 101 Rimmel Marje 17:52.75 5:01.39 33.55
239 353 Piik Merilin 17:55.37 5:04.01 33.47
240 71 Valge Kerli 17:55.57 5:04.21 33.47
241 113 Kask Holger 17:58.66 5:07.30 33.37
242 198 Juul Mari-Liis 18:02.43 5:11.07 33.25
243 413 Subi Raido 18:02.67 5:11.31 33.25
244 279 Avi Madis 18:04.26 5:12.90 33.20
245 305 Tulp Tiia 18:04.35 5:12.99 33.19
246 118 Juul Jüri 18:05.91 5:14.55 33.15
247 366 Tuisk Anneli 18:07.95 5:16.59 33.08
248 61 Sergo Tarmo 18:10.10 5:18.74 33.02
249 174 Liik Alari-Fred 18:10.79 5:19.43 33.00
250 164 Kuuskman Marko 18:10.88 5:19.52 33.00
251 126 Pohl Piia 18:14.27 5:22.91 32.89
252 194 Rist Jaanika 18:17.20 5:25.84 32.81
253 146 Peiker Kaisa 18:18.16 5:26.80 32.78
254 6 Gutmann Tarmo 18:20.18 5:28.82 32.72
255 158 Sarapuu Alma 18:22.99 5:31.63 32.63
256 57 Bondarchuk Maksim 18:26.50 5:35.14 32.53
257 397 Laanoja Lauri 18:38.79 5:47.43 32.17
258 409 Metsaorg Jüri 18:40.89 5:49.53 32.11
259 388 Saaremäe Liivar 18:41.34 5:49.98 32.10
260 84 Raie Argo 18:41.74 5:50.38 32.09
261 218 Russow Urve 18:44.98 5:53.62 32.00
262 117 Kerem Katri 18:48.56 5:57.20 31.89
263 359 Kaasik Kristella 18:48.82 5:57.46 31.89
264 210 Oidekivi Imre 18:57.73 6:06.37 31.64
265 249 Sarv Riho 19:25.39 6:34.03 30.89
266 140 Karing Toivo 19:26.70 6:35.34 30.85
267 258 Jürgenson Erika 19:31.54 6:40.18 30.72
268 56 Bondarchuk Maria 20:00.76 7:09.40 29.98
269 97 Jaago Aivar 20:16.61 7:25.25 29.59
270 242 Akkerman Kadri 20:21.14 7:29.78 29.48
271 50 Veskimeister Rita 20:46.86 7:55.50 28.87
272 216 Kaal Liisi 21:04.57 8:13.21 28.46
273 108 Rebane Ülari 21:09.02 8:17.66 28.36
274 58 Bondarchuk Ivan 21:18.85 8:27.49 28.15
275 357 Kuusemets Tanel 21:24.93 8:33.57 28.01
276 46 Laidvere Marika 21:33.72 8:42.36 27.82
277 103 Pilman Nele 23:02.36 10:11.00 26.04
278 102 Hirschon Annelore 23:22.15 10:30.79 25.67
279 379 Okas Liisi 24:06.24 11:14.88 24.89
280 166 Gross Margit 29:54.14 17:02.78 20.06
281 167 Prous Kaia-Liisa 30:22.89 17:31.53 19.74
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE