estenglv
WAP version
Login form
21,1 km
10 km
301 Moved Permanently Date: Sat, 16 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Ööjooks 3
Aeg 07.06.2013
Koht Rakvere EST
Spordiala Jooksmine
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. Võistl.
kl.
 
1 Kivikas Kenny Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 0:32:25 1 MN
2 Vaine Heinar VAK Staier 0:32:36 2 MN
3 Markov Alexey TÜASK 0:33:05 1 M
4 Reinart Hardo TüASK 0:33:09 3 MN
5 Tomson Henek Tallinna SS Kalev 0:33:29 4 MN
6 Suurkivi Mart 0:33:39 5 MN
7 Košelev Deniss Tü ASK 0:33:53 2 M
8 Tippi Bert TüASK 0:34:10 3 M
9 Reinart Rauno KJK Järvala 0:34:15 6 MN
10 Voolaid Raimond sportkeskus.ee 0:34:20 1 MJ
11 Orm Olari 0:34:33 4 M
12 Abram Alar SK Saue Tammed 0:34:39 1 M40
13 Vasser Daniel OK Kobras 0:35:44 5 M
14 Laur Mikk KJK Lõunalõvi 0:35:44 6 M
15 Tarm Toomas Sportkeskus.ee 0:36:34 1 M45
16 Volt Martin 0:36:51 2 MJ
17 Virtanen Tapani Runner's High 0:36:51 7 M
18 Tiiksaar Aaro 5XA 0:36:53 8 M
19 REIVELT KALVI www.vihmavesi.ee 0:37:03 2 M40
20 Masik Tambet SK Kolepaha 0:37:24 9 M
21 Luik Raul 0:37:34 10 M
22 Bulina Julia KJK Kalev Sillamäe 0:37:42 1 N
23 Allikvee Hannes 0:37:55 7 MN
24 Selberg Sven 0:38:10 3 M40
25 Medar Marti JK HERMES 0:37:43 1 Poisid
26 Raspel Raido DECTONA 0:38:48 2 M45
27 Valter Marko Jooksupartner 0:38:21 11 M
28 Kaseorg Tanel Elvakad 0:38:55 8 MN
29 Nevolihhin Kelly ViKe-Ööjooks adidas Team 0:39:12 1 NN
30 Salinin Anton KJK Kalev Sillamäe 0:39:34 3 MJ
31 Oranen Peeter 0:39:47 12 M
32 bikejev janek 0:40:14 4 M40
33 Uibukant Andrei 0:40:31 13 M
34 Meidla Tiit 0:40:36 14 M
35 Klaasimäe Tarvo 0:40:39 15 M
36 Veeret Andreas Nordeus 0:40:37 16 M
37 Floren Kelli KF Suusaklubi 0:40:45 2 N
38 Virma Ragnar 0:40:22 9 MN
39 Lillipuu Kaur Kaitseliit 0:40:39 10 MN
40 Poll Cris Estonian Ultrarunners Team 0:40:09 17 M
41 Meigas Marko Rakvere Spordikool 0:41:01 2 Poisid
42 Jaakson Pedro 0:41:25 5 M40
43 Kiigemägi Mait 0:41:38 18 M
44 Traks Hanno 0:41:26 6 M40
45 Reiter Marek 0:41:28 7 M40
46 Nisloni Rainer 0:41:50 19 M
47 Rosenberg Kristi SportID 0:42:05 3 N
48 Mander Asko 0:42:09 3 Poisid
49 Pappel Jaanus 0:42:12 8 M40
50 Kukk lo 0:42:00 9 M40
51 Kaasik Jaanus Rakvere JK Tarvas 0:42:13 20 M
52 Tovstik Alari Rakvere JK Tarvas 0:42:14 21 M
53 Veeremaa Mathjas 0:42:12 4 MJ
54 Saar Kaarel Rakvere JK Tarvas 0:42:22 22 M
55 Laikask Siim TTÜ 0:42:37 23 M
56 Kask Villu Sk aaspere 0:42:42 10 M40
57 Liiv Taavi 0:42:27 24 M
58 rm Urmas 0:42:44 3 M45
59 Startsev Roman 0:42:46 25 M
60 Savtšenko Ksenia 0:42:57 1 Tüdrukud
61 Piispea Martin 0:42:53 26 M
62 Jõeleht Jaago 0:43:00 27 M
63 Kesperi Indrek 0:42:57 28 M
64 Ringmäe Märt 0:43:07 29 M
65 Oinus Tiit Mäksa spordiklubi 0:42:13 30 M
66 Luud Aarne 0:43:04 11 M40
67 Sahkur Jüris Rakvere JK Tarvas 0:43:06 31 M
68 Gull Mihkel Rakvere JK Tarvas 0:43:06 32 M
69 KUBER KEN 0:43:00 4 Poisid
70 Mosona Mikk 0:42:36 33 M
71 Kerm Hendrik Johann Linnumetsa SK 0:43:07 5 Poisid
72 Takk Mihkel 0:42:40 5 MJ
73 Flink Martin Rakvere Reaalgümnaasium 0:43:16 6 MJ
74 Suurmägi Marko Spordiklubi Trükikurat 0:43:21 34 M
75 Ljaš Joonas Rakvere JK Tarvas 0:43:16 35 M
76 Ott Indrek Rakvere Autobaas 0:43:12 36 M
77 Pehk Karl 0:43:11 37 M
78 Saunpere Mario 0:42:41 6 Poisid
79 Murakas Tauno 0:43:29 38 M
80 Tõnn Meelis 0:43:36 12 M40
81 Järvelaht Veljo 0:43:38 39 M
82 Kuusik Aron Rakvere Gümnaasium 0:43:45 7 MJ
83 Soidla Janar ISE 0:43:29 40 M
84 Matvejev Tiit Ujumise Spordiklubi 0:43:50 7 Poisid
85 Koppel Mati Jõgeva Sordiaretuse Instituut 0:43:44 1 M50
86 Rannamäe Siim Rakvere JK Tarvas 0:43:41 41 M
87 Himuškin Andre 0:43:55 13 M40
88 Tovstik Elar Rakvere JK Tarvas 0:43:44 42 M
89 Uibukant Pavel 0:44:06 8 Poisid
90 Kivi Liina Jooksupartner 0:44:12 4 N
91 VEST MARKO 0:44:00 8 MJ
92 Kreek Evert 0:44:16 14 M40
93 Annus Arnold Rademar 0:44:04 11 MN
94 INNO ERMO 0:44:15 43 M
95 Heil Paavo CV Keskus 0:44:22 44 M
96 Liivak Hannes Sisekaitseakadeemia 0:43:44 45 M
97 Korts Jaan 0:44:13 46 M
98 Lepikult Simo 0:43:51 47 M
99 Aavik Karmen FB Jooksmine 0:44:32 5 N
100 Ivask Varmo Ambla SK 0:43:44 9 Poisid
101 Vahtra Margus 0:44:34 15 M40
102 BõKOV RAINER 0:44:32 10 Poisid
103 SOO ANDRY SOO TEAM 0:44:33 11 Poisid
104 Madison Jaak SK Vargamäe 0:44:08 12 MN
105 unapuu Erki 0:44:37 48 M
106 Jägel Kadri FB Jooksmine 0:44:17 6 N
107 kaska marko 0:44:47 49 M
108 Tikva Piret 0:44:51 7 N
109 Haavre Rene Skype 0:44:02 50 M
110 Trepp Janek Tamsalu AO 0:44:34 16 M40
111 Keär Andres 0:45:04 2 M50
112 Gussev Rain 0:45:00 51 M
113 Aadli Andreas Saue Tammed 0:45:07 12 Poisid
114 Mikk Silja 0:44:57 1 N45
115 Valk Chris Rakvere Gümnaasium 0:44:50 9 MJ
116 Siimon Silver 0:44:59 52 M
117 Tank Kristo 0:44:43 13 MN
118 Raudla Rainek 0:45:00 53 M
119 Saluorg Jane 0:45:03 2 NN
120 Winger Chadnick 0:43:52 54 M
121 Veski Mihkel Rakvere Gümnaasium 0:45:06 10 MJ
122 Palu Markus Joonas Pärnu Sütevaka Humanitaargümna 0:45:19 13 Poisid
123 Leichter Karl Johan 0:44:23 14 Poisid
124 Fimberg Teet 0:45:19 17 M40
125 Treier Aare 0:45:22 55 M
126 Meiner Asko 0:45:28 15 Poisid
127 Kadarpik Meelis Swedbank 0:45:34 56 M
128 Idavain Tiina Metsasõbrad 0:45:41 1 N55
129 Teorein Lauri 0:45:35 57 M
130 Marrandi Viljo 0:44:48 58 M
131 Mand Martin Redmoto Honda Racing 0:45:42 59 M
132 Pomerants Kaspar 0:44:58 14 MN
133 Lusikas Kristjan Mobi Solutions 0:44:37 60 M
134 Ehrlich Imbi 0:45:50 2 N45
135 Truve Jaanika 0:45:23 1 N40
136 Raud Martin JCI Estonia 0:45:45 61 M
137 Raketski Aleksander Kirde KRK 0:44:28 15 MN
138 Altmäe Tiit 0:45:35 62 M
139 Lehmann Andreas 0:45:30 18 M40
140 Speek Jüri 0:45:41 63 M
141 Talvar Annika 0:45:58 2 N40
142 Treffner Kadri Kõlleste Spordiklubi 0:45:33 8 N
143 Tasuja Valev 0:45:10 19 M40
144 Unt Matrin Elu on lill 0:45:15 16 MN
145 Jalakas Aivar 0:45:04 64 M
146 Sikk Gert 0:46:05 11 MJ
147 Strahov Raido 0:46:08 65 M
148 kunman jarek-karl 0:45:33 16 Poisid
149 Heinsoo Karl Erik Viljandi SUKL 0:46:17 17 Poisid
150 Tammik Andre 0:46:12 17 MN
151 Surazakova Irina 0:46:18 3 NN
152 Whalen martina 0:45:48 9 N
153 Hassan Gabriel 0:45:49 66 M
154 Vesterblom Vootele Jooksupartner 0:46:17 67 M
155 Borkman Kati 0:46:20 10 N
156 Tamm Taavi 0:46:11 18 Poisid
157 Tammela Andris Spordiklubi Trükikurat 0:45:58 68 M
158 Siht Aili 0:46:24 2 N55
159 AMBUS KRISTO 0:46:21 19 Poisid
160 Jogenbro Henrik 0:46:07 20 M40
161 Uusküla Lenno 0:45:48 69 M
162 Lille Viljar 0:46:09 70 M
163 Heinsoo Andrus Viljandi SUKL 0:46:40 4 M45
164 Saar Mihkel Rakvere JK Tarvas 0:46:30 71 M
165 Riives Marilin 0:46:41 2 Tüdrukud
166 Laigna Marko 0:46:15 72 M
167 Kauge Rain OK Põrgupõhja 0:46:03 12 MJ
168 Trepp Kaarel Tamsalu AO 0:46:27 20 Poisid
169 Karula Keith 0:45:38 13 MJ
170 Alanurme Uno 0:46:42 3 M50
171 Kolling Pilvi Selver AS 0:46:48 3 N40
172 Kivilo-Paas Evelin Tervis Pluss 0:46:56 11 N
173 Pärk Britta 0:46:52 12 N
174 Napsep Helena 0:46:45 13 N
175 Kivilo Karola 0:46:27 1 NJ
176 Kuhi Kristina 0:46:59 14 N
177 Kuusmik Aivar 0:46:37 5 M45
178 pik Kristjan 0:46:55 73 M
179 Kriks Rein Eesti Raudtee Spordiklubi 0:46:36 1 M60
180 Talimaa Pärt Eesti Ajalehed 0:46:57 74 M
181 Kilk Oskar 42 koma 0:46:05 75 M
182 Raudvee Märt 42 koma 0:46:06 76 M
183 Sallaste Evelin 0:46:50 15 N
184 Hiir Teemar Elvakad 0:46:59 77 M
185 ZADONSKI ELERY 0:46:48 3 Tüdrukud
186 Silluste Liina 0:47:05 16 N
187 Teder Peeter A-Sport 0:46:42 21 M40
188 Haav Krister 0:46:11 78 M
189 Rohtla Ranel 0:47:35 14 MJ
190 Põldoja Heino Jõgeva SVS 0:47:30 1 M65
191 Punger Erik Kohtla-Järve Linnavalitsus 0:46:06 79 M
192 Zirnask Villu 0:46:29 6 M45
193 Sarap Rasmus 0:47:30 80 M
194 Lehesoo Magnus 0:47:39 21 Poisid
195 Aas Anneli 0:47:38 4 N40
196 Viirmann Marje Harju KEK RSK 0:47:41 1 N50
197 Valang Ann KSK Alem 0:47:42 17 N
198 Kadastik Sigmar JELD-WEN Eesti AS 0:46:34 81 M
199 Hallemaa Rene 0:47:19 82 M
200 käige rauno 0:47:25 83 M
201 rinde siim 0:46:52 84 M
202 Laidam Riivo 0:47:52 18 MN
203 Annimäe Artur 0:47:47 15 MJ
204 Medar Mati JK HERMES 0:46:59 4 M50
205 Palm River Rakvere Lihakombinaat 0:47:00 22 Poisid
206 Bergmann Guido 0:47:53 7 M45
207 Paas Andres Cafe Shakespeare 0:47:49 85 M
208 Etti Taavi 0:47:51 86 M
209 Kaso Geethe Virumaa Koerteklubi VIKO 0:47:38 4 NN
210 Tiits Tavo 0:47:27 87 M
211 Laanmets Jüri 0:47:34 1 M55
212 SIMS AIVAR 0:48:05 22 M40
213 Kanne Kerli 0:48:08 18 N
214 Anton Karl Elu on lill 0:47:11 23 Poisid
215 Smirnov Mark Kirde KRK 0:46:40 19 MN
216 Loit Sander Rakvere Gümnaasium 0:47:41 16 MJ
217 Jänese Maria Jooksupartner 0:47:03 19 N
218 Maasik Alar 0:48:03 8 M45
219 Einmann Karl Joosep Rakvere Reaalgümnaasium 0:48:15 24 Poisid
220 Miilpalu Matteus Kadrina Keskkool 0:48:08 25 Poisid
221 Kerm Getter Johanna Linnumetsa SK 0:48:27 4 Tüdrukud
222 Heinsaar Ants 0:47:18 88 M
223 Käsper Priit 0:47:27 23 M40
224 tammik taavet 0:48:11 89 M
225 Grünberg Toivo Ida Prefektuur 0:48:03 24 M40
226 Nukka Tarmo Ida Prefektuur 0:48:31 25 M40
227 Turkin Viktor Hansa Lan Offices 0:47:43 9 M45
228 Jõeste Alar 0:48:06 10 M45
229 Kukk Katrin 0:48:29 20 N
230 Avila Ander 0:48:38 90 M
231 Poom Veiko 0:48:41 91 M
232 Salm Juhan 0:47:27 92 M
233 Eiert Danel Kirde KRK 0:47:20 20 MN
234 Troost Ander Kirde KRK 0:47:20 21 MN
235 Lõhmus Viktor Domus Kinnisvara 0:48:30 11 M45
236 Palu Pirko Riegler Kinnisvarahooldus 0:47:43 93 M
237 Kollo Imre 0:48:42 94 M
238 Undusk Anastassia 0:47:43 21 N
239 Ajaots Heli 0:48:50 5 N40
240 Paris Erjo 0:47:40 95 M
241 Rillo Marti 0:48:48 96 M
242 Viikoja Rainis 0:48:46 97 M
243 lviste Anna Maria Viimsi Keskkool 0:48:52 22 N
244 Uudeküll Eliis ART CAFE ja HOTELL 0:48:46 5 NN
245 Kivimets Merili-Mai Tabasalu Triatloniklubi 0:49:00 5 Tüdrukud
246 Corcoran Rodney 0:48:19 26 M40
247 Aitsam Andrus 0:48:44 22 MN
248 sarv reemet 0:49:09 98 M
249 Pilden Berit 0:49:01 23 N
250 Müüdla Helin 0:48:32 6 Tüdrukud
251 Andresoo Piret 0:48:50 6 N40
252 Teder Mihkel A-Sport 0:48:22 26 Poisid
253 Müürsepp Tiiu 0:48:54 3 N55
254 Lillepõld Rauno 0:48:33 99 M
255 Põldsamm Taavi 0:48:54 27 Poisid
256 VEST ARE 0:48:51 27 M40
257 Lehmus Sven 0:47:57 28 M40
258 Kose Evelin 0:49:09 24 N
259 Lempu Ian RG 0:48:38 28 Poisid
260 Sulg Kristiin-Marleen 0:47:52 6 NN
261 Põldoja Argo 0:48:06 100 M
262 Ehrenpreis Andres 0:48:28 101 M
263 Valk Jaanus 0:48:06 102 M
264 Kreis Kristjan Rakvere Karmeli Kogudus 0:49:18 29 M40
265 Paloots Karin Rakvere Autobaas 0:49:16 25 N
266 Alanurme Terje Rademar 0:48:22 7 NN
267 pavlov maksim Sportworld 0:48:58 103 M
268 Siirus Heini Swedbank 0:48:45 104 M
269 Kreek Egert-Gerret 0:49:18 29 Poisid
270 Paumverk Tarvo Retlar 0:48:02 105 M
271 MURUMäGI LAURI 0:48:54 106 M
272 Toodu Rein Triger AS 0:48:46 5 M50
273 Saarepera Jaanus 0:48:40 107 M
274 Alavere Janari 0:49:13 30 Poisid
275 Kilk Kaarel Fujirama 0:49:10 108 M
276 Naur Janek 0:49:22 109 M
277 Varblane Villu Tapa Gümnaasium 0:48:49 30 M40
278 Vichterpal Tanel Kirde KRK 0:48:04 110 M
279 Vahi Steve Karupesa Team 0:49:37 31 Poisid
280 Nukka lo 0:49:31 6 M50
281 Mets Margit 0:48:24 26 N
282 Jõgeda Triinu 0:49:37 8 NN
283 Ainsaar Ain 0:49:10 12 M45
284 Sarapuu Sven High5 0:48:45 111 M
285 Palm Erki 0:49:40 7 M50
286 Chernikov Dmitry 0:48:10 112 M
287 Rummo Peeter-Erik 0:49:21 32 Poisid
288 Lempu Rasmus Rakvere PK 0:49:39 33 Poisid
289 Lemendik Henry 0:48:08 17 MJ
290 Irves Meriliin MTü Spordiühing Ekstreempark 0:49:47 7 Tüdrukud
291 Dorogan Andres adidas 0:49:23 18 MJ
292 Niidas Annika 0:48:27 9 NN
293 Kadajane Lauri 0:49:24 113 M
294 Tarassov Raili 0:49:33 27 N
295 Eiro Jari Dicro 0:49:37 114 M
296 Murumaa Remo Väike-Maarja Gümnaasium 0:49:47 34 Poisid
297 Lepikult Toomas IT Kolledž 0:48:42 8 M50
298 Loik Marek 0:49:46 115 M
299 Müüdla Martin 0:49:16 35 Poisid
300 Rennit Triin Albe Tea Tiim 0:49:50 8 Tüdrukud
301 Meltsa Mehis Rakvere SK 0:49:01 36 Poisid
302 Mäekivi Veiko 0:49:27 116 M
303 Teeääre Kaarel 0:48:55 117 M
304 ilus andrus 0:49:47 31 M40
305 Truve Elizabeth 0:49:18 9 Tüdrukud
306 Sinisalu Tiit JELD-WEN Eesti AS 0:49:46 2 M55
307 Pung Indrek Päästeamet 0:49:36 118 M
308 Nurk Kairi Tallinna ülikool 0:49:43 10 NN
309 Suursu Maarika JELD-WEN Eesti AS 0:48:50 28 N
310 Tamm Tony Ats Team Mahe 0:50:05 37 Poisid
311 Nokkur Kadri Jooksupartner 0:49:55 11 NN
312 Aednik Ardo 0:48:56 119 M
313 Oolmets Katrin 0:49:35 29 N
314 Sirvi Reesi 0:50:12 30 N
315 Liblik Livar Päästeamet 0:49:32 120 M
316 Inno Mihkel 0:50:15 13 M45
317 Sala Sixten 0:50:11 121 M
318 Pello Ivar 0:49:25 122 M
319 Kuusemets Rauno Väike-Maarja RSK 0:49:40 19 MJ
320 Dobolina Tatjana 0:49:50 31 N
321 Sepp Tõnu Eesti Metsakasvatajate ühing 0:49:58 123 M
322 Vildek Kelly Tapa Gümnaasium 0:50:25 10 Tüdrukud
323 Ojalill Raimond 0:49:46 124 M
324 Kello Mikk 0:49:36 38 Poisid
325 Purga Indrek 0:49:07 125 M
326 Sepp Egle 0:50:33 11 Tüdrukud
327 metsrand andro rakvere lihakombinaat 0:50:09 126 M
328 Kulju Kai 0:50:24 127 M
329 Kurov Viktor Kirde KRK 0:49:07 128 M
330 Mell Karl 0:50:38 39 Poisid
331 Jalakas Aiki 0:50:39 12 Tüdrukud
332 Guläjev Roland 0:49:09 129 M
333 Rannus Sander 0:50:28 130 M
334 Kaljuvee Kalvi 0:50:21 131 M
335 lehtmets marit 0:50:38 13 Tüdrukud
336 Meriloo Katre 0:50:38 14 Tüdrukud
337 Abram Mirjam SK Saue Tammed 0:50:40 32 N
338 Zamatajeva Julia Jooksupartner 0:50:16 33 N
339 ristisaar eerika DPD eesti as 0:50:37 34 N
340 Ojaniit Taavi Tapa Gümnaasium 0:50:38 132 M
341 Käosaar Urmo 0:49:25 133 M
342 Barnabas Vivika KL Järva 0:50:54 35 N
343 Teras Marju 0:49:48 36 N
344 Eevald Jete Rakvere Reaalgümnaasium 0:50:46 15 Tüdrukud
345 Ruus Oliver 0:50:54 134 M
346 HäRM KERSTI 0:50:58 37 N
347 Müür Maret 0:50:55 38 N
348 Läte Liivar Elu on lill 0:51:03 14 M45
349 Prants Ines Võru Suusaklubi 0:50:58 16 Tüdrukud
350 Rehelem Katrin 0:51:02 39 N
351 Ratas Raul aqvalased 0:51:04 32 M40
352 Kongi Marek JELD-WEN Eesti AS 0:51:13 135 M
353 Kond Raul 0:50:33 136 M
354 Liivamägi Arvo Suusavägi 0:50:23 15 M45
355 oolma luigi Kiviõli Päästekomando 0:51:17 16 M45
356 Liima Mario LEONHARD WEISS RTE AS 0:49:35 137 M
357 Kabanen Grete VIKING LINE EESTI 0:51:00 40 N
358 heinmäe marko viljandi vmk 0:51:09 138 M
359 Kallaste Carl-Robert 0:51:19 40 Poisid
360 Laasberg Markko 0:49:42 17 M45
361 Rooba Raili Lehtse kool 0:50:40 41 N
362 Zadonski Gennadi Kunda 0:50:43 33 M40
363 Patune Eva 0:51:03 42 N
364 Marcinkevicz Robin 0:51:08 41 Poisid
365 vaika Aleksei Sõmeru PK 0:49:51 42 Poisid
366 Kadak Tarmo Jooksupartner 0:50:44 34 M40
367 Märtman Helen 0:51:20 43 N
368 Alavere Anti 0:51:06 35 M40
369 Olvet Jaan 0:51:07 36 M40
370 Puusepp Helina Veiniladu 0:51:02 44 N
371 Kiigemägi Kristo Rakke 0:50:44 139 M
372 Kaldma Taimo JCI Estonia 0:50:45 140 M
373 Vadi Erik Jõgeva Sordiaretuse Instituut 0:51:23 43 Poisid
374 Maamägi Rita 0:50:58 7 N40
375 Mäll Markko 0:50:57 141 M
376 Leola Terje Tallinna ülikool 0:50:45 45 N
377 Roosimägi Rauno 0:51:39 142 M
378 Pakk Kaido 0:50:15 143 M
379 Enn Kairi Elioni Spordiklubi 0:50:39 46 N
380 Märtson Evelin Ida-Tallinna Keskhaigla SK 0:51:45 47 N
381 Säärits Simmo Jõgeva Ramm 0:50:47 20 MJ
382 Minlibajeva Marika 0:50:59 48 N
383 Künnapuu Rain 0:51:40 144 M
384 Kiik Janno Päästeamet 0:50:30 145 M
385 aro andres kuldratas 0:51:50 37 M40
386 Nigol Margus 0:51:36 18 M45
387 Palu Kristjan Jooksupartner 0:51:43 146 M
388 Kuus Raili 0:51:50 8 N40
389 Niilisk Raul Politsei- ja Piirivalveamet 0:51:02 19 M45
390 Mosel Henry Rakvere Gümnaasium 0:50:47 21 MJ
391 Laurimaa Mai 0:51:38 49 N
392 Kandala Riho 0:51:59 44 Poisid
393 Unga Aivar 0:50:51 20 M45
394 Laanemets Karl 0:51:03 45 Poisid
395 Kurg Raimo 0:51:40 147 M
396 Haav Kerli 0:50:38 50 N
397 Moosel Marti 0:51:19 46 Poisid
398 Mustonen Enar 0:50:54 47 Poisid
399 Ruuto Martin 0:51:59 23 MN
400 Toome Relika 0:51:59 2 NJ
401 Niinepuu Viljar Kirde KRK 0:50:39 148 M
402 Lehmann Eda 0:51:35 3 N45
403 Laurimaa Andrus 0:51:44 38 M40
404 Korka Margus 0:51:17 39 M40
405 Raus Liina 0:51:56 51 N
406 Adamson Liane 0:51:53 52 N
407 Pikka Bert 0:52:05 22 MJ
408 Rosin Kaido Spordiselts KAIDO 0:52:06 149 M
409 Meekler Mikk 0:51:45 48 Poisid
410 Kuusmik Jaanus 0:51:39 24 MN
411 Lümat Alo 0:51:51 150 M
412 Hämäläinen Katrin 0:51:47 53 N
413 Saage Merili Sportland Eesti AS 0:51:29 54 N
414 Purgats Sander Kauri tervisesõbrad 0:51:49 49 Poisid
415 Virunen Kert 0:52:08 50 Poisid
416 Kruup Aivar 0:51:47 151 M
417 Kivi Raul SK HANSA/SWEDBANK 0:51:35 40 M40
418 Tammik Helena Jooksupartner 0:50:56 55 N
419 Mändla Mare Grossi Toidukaubad 0:52:14 4 N45
420 Eller Rain 0:51:04 152 M
421 ljaš loona 0:52:15 3 NJ
422 Riives Martin 0:52:15 51 Poisid
423 Makarov Viktor JELD-WEN Eesti AS 0:51:12 153 M
424 Penek Eliis Rakvere Gümnaasium 0:52:16 17 Tüdrukud
425 Pärnalaas Jane Hansaplant 0:50:52 56 N
426 Ohmann Nele Ida-Tallinna Keskhaigla SK 0:52:21 57 N
427 Suomalainen Henri Olavi 0:52:17 52 Poisid
428 Vetik Brenda Brigitta Rakvere Gümnaasium 0:52:20 18 Tüdrukud
429 Aadli Martin Saue Tammed 0:52:24 53 Poisid
430 Belokurova Eve SK Känguru 0:52:06 2 N50
431 Viiklaid Erge 0:52:05 5 N45
432 Tarkolev Mladen 0:51:36 154 M
433 Ait Eliis Jooksupalavik 0:52:20 58 N
434 Kull Aivo JELD-WEN Eesti AS 0:51:47 21 M45
435 Kukk Ander 0:51:31 23 MJ
436 Remsel Jesper Rakvere RG 0:52:17 54 Poisid
437 Ploovits Heidi 0:51:21 59 N
438 Holst Aleksandr WüRTH 0:52:02 155 M
439 Seliste Inna 0:51:40 9 N40
440 Tõnne Raivo Bellfire 0:51:31 41 M40
441 Jõgiste Jan Erik Põlula Kool 0:52:35 55 Poisid
442 Nõgu Janek K-Rakvere 0:51:45 156 M
443 Kuusik Enn Ida Prefektuur 0:52:34 2 M65
444 Pert Minna Sportland Eesti AS 0:52:20 60 N
445 Meriloo Kaari 0:52:30 19 Tüdrukud
446 Mäeots Mario 0:52:07 157 M
447 Vagel Rain 0:51:13 24 MJ
448 Naarits Kersti Roela Lasteaed-Põhikool 0:52:27 61 N
449 Abo Henry Jooksupartner 0:52:21 25 MN
450 Teras Alar Jooksupartner 0:52:31 158 M
451 TIISLER ILVAR 0:51:39 159 M
452 AFINOGENOVA ILONA 0:51:27 62 N
453 Riives Aire 0:52:42 10 N40
454 Laas Laura Spordiselts 0:52:41 63 N
455 Soosaar Karl-Rasmus 0:52:06 26 MN
456 Kask Avo 0:52:45 22 M45
457 Kreegimets Janis 0:51:17 23 M45
458 Püss Kristel 0:51:51 12 NN
459 Luik Michell 0:52:23 20 Tüdrukud
460 Kallas lle Kanepi Terviseklubi 0:51:54 4 N55
461 Schütz Kaisa-Helena 0:52:23 21 Tüdrukud
462 Tohver Triin 0:52:54 64 N
463 Reimus Kaire 0:52:34 65 N
464 puuorg helina 0:51:43 66 N
465 Sõmer Martin 0:51:43 160 M
466 Pani Egert 0:52:36 161 M
467 Vettik Kristi MTü Krimelte Hundid 0:52:33 67 N
468 Kangur Kerli 0:52:20 68 N
469 Reiles Aurika Sveba-Dahlen Spordiklubi 0:52:56 69 N
470 Traus Gerli Rakvere Reaalgümnaasium 0:52:56 4 NJ
471 Traus Rein Traus-RAK Oü 0:52:57 3 M65
472 Kupp Jaana Sparta 0:52:44 70 N
473 Säärits Aimur Jõgeva Ramm 0:53:09 24 M45
474 Jermakov Vladimir ASTERA 0:52:24 162 M
475 TREPP JANA Kaitseväe logistikakeskus 0:53:13 6 N45
476 Treit Timo 0:52:06 163 M
477 Tooming Madis 0:52:18 25 MJ
478 Rostin Riho Kirde KRK 0:52:30 25 M45
479 Palm Janek Rakvere Lihakombinaat 0:52:25 164 M
480 Pikhoff Aimur 0:51:56 165 M
481 Remsel Andre Rakvere RG 0:53:05 27 MN
482 Apuhtin Anneli 0:53:06 71 N
483 Laurits Liis Eesti Posti Spordiklubi 0:53:16 72 N
484 Ivainen Toivo 0:52:33 26 M45
485 Tootsi Külli 0:52:59 7 N45
486 Salu Viljar inut solution 0:51:55 166 M
487 Mesjatsev Kevin 0:52:06 56 Poisid
488 Lahi Hans Rakvere Metodisti Kirik 0:52:55 3 M55
489 Saul Vallo 0:53:26 27 M45
490 Surva Siret JCI Estonia 0:52:23 73 N
491 Piirmets Pille-Riin 0:52:53 74 N
492 Andresson Margus Kaitsejõudude SK 0:51:53 42 M40
493 Väli Tanel 0:52:25 167 M
494 Allikma Oliver Rakvere RRG 0:52:27 57 Poisid
495 Lomp Anni 0:52:49 13 NN
496 Tinkus Andres Pärnu Kahe Silla Klubi 0:52:08 168 M
497 Muldma Kaari Rakvere Reaalgümnaasium 0:53:34 5 NJ
498 Liivak Janar JELD-WEN Eesti AS 0:52:45 169 M
499 Niglas Mariethe-Piret Alutaguse Suusaklubi 0:53:14 22 Tüdrukud
500 Lempu Tauno Ida Prefektuur 0:52:59 170 M
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE