estenglv
WAP version
Login form
21,1 km
10 km
301 Moved Permanently Date: Sat, 16 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Ööjooks 3
Aeg 07.06.2013
Koht Rakvere EST
Spordiala Jooksmine
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. Võistl.
kl.
 
1 Fosti Roman Stamina Arcotransport Team 1:06:20 1 M
2 Vallimäe Viljar Sportkeskus.ee 1:06:21 2 M
3 Tšerepannikov Sergei Stamina Arcotransport Tiim 1:06:38 3 M
4 Aristov Dmitri SK Mits 1:09:07 1 MN
5 Vinogradov Yuri Sylvia.gatchina.ru 1:09:57 4 M
6 Lehismets Priit Stamina Arcotransport Team 1:10:28 5 M
7 Paap Hasso adidas 1:11:49 6 M
8 Kallaste Jaanus Stamina Arcotransport Team 1:12:38 7 M
9 Košelev Vjatšeslav "KJK""Kalev"" Sillamäe" 1:12:39 1 M45
10 Reinsalu Kristo Stamina Arcotransport Tiim 1:12:52 8 M
11 Lillelaid Tõnu Sportkeskus.ee 1:15:00 9 M
12 Ilumäe Indrek 1:16:12 10 M
13 Veilberg Ago Tamsalu 1:16:39 1 M50
14 Siak Peeter JELD-WEN Eesti AS 1:17:08 11 M
15 Luik Lauri Läänemaa KJK 1:18:01 12 M
16 Sulev Veiko Kaitsevägi 1:18:13 13 M
17 Sokolova Natalja Shvsm-Krasnogvardeets 1:18:17 1 N
18 Juhkov Janar sportkeskus.ee 1:18:47 14 M
19 Andrejeva Olga Stamina Arcotransport Team 1:19:24 2 N
20 Puustus Anti Võnnu spordiklubi 1:19:21 15 M
21 Jaaska Allan-Peeter vskiclub 1:19:30 1 M40
22 Tärno Indrek Schnelli 1:19:34 2 M40
23 KILKI KAAREL KJK Vike 1:19:45 2 MN
24 salla raimo türi jõud 1:20:04 16 M
25 Lään Christjan FB Jooksmine 1:20:31 17 M
26 Velba Heiki 1:20:32 3 MN
27 Belousov Aleksey Sylvia.gatchina.ru 1:20:42 3 M40
28 Hang Tauno 1:20:54 18 M
29 Songisepp Kaspar 1:21:16 19 M
30 Savastver Alar Stamina SK 1:21:27 4 M40
31 Tomp Ahti 1:21:37 20 M
32 Talu Priit 1:22:05 5 M40
33 Jakson Ahto FB Jooksmine 1:22:12 6 M40
34 Lillemägi Indrek 1:22:15 21 M
35 Rehelem Steven Politsei- ja Piirivalveamet 1:22:17 22 M
36 tamme tarvo 1:22:23 23 M
37 Afanasjev Viktor Shvsm-Krasnogvardeets 1:22:26 2 M45
38 Kindel Hanno FB Jooksmine 1:22:27 3 M45
39 Hämäläinen Keio Jooksupartner 1:22:35 24 M
40 MAISTE TARMO 1:22:37 25 M
41 Pähn Janar VAK Staier 1:23:17 26 M
42 Kilki Siim KJK Vike 1:23:22 4 MN
43 Kala Taavi 1:23:23 27 M
44 Luik Lily TüASK 1:23:27 3 N
45 Simson Priit Elva Jooksusari 1:23:35 28 M
46 Anton Arvi Põhjakotkas Viljandi 1:23:41 5 MN
47 Tõnne Grete EMÜ 1:23:41 4 N
48 Mumm Indrek Sparta 1:23:48 4 M45
49 Rink Meelis SK Viljandi Jokker 1:23:47 29 M
50 un Jaan FB Jooksmine 1:24:10 30 M
51 Bauman Jaanus 1:24:12 31 M
52 Piiskoppel Kauri Päästeamet 1:24:16 1 MJ
53 Liht Sulev 1:24:19 5 M45
54 Seepõld Rain Dreamrunnin 1:24:30 32 M
55 Laur Toomas 1:24:29 6 M45
56 Kruusamägi Uku 1:24:24 2 MJ
57 Enno Kristjan Elion 1:24:39 7 M40
58 Einasto Mart 1:24:52 8 M40
59 Valdmaa Lauri 1:25:00 33 M
60 Linde Jüri 1:25:37 9 M40
61 Tarum Janelle Stamina Arcotransport Team 1:25:44 1 NN
62 Siht Jüri Vak Staier 1:25:45 7 M45
63 Enn Lauri 1:25:50 34 M
64 Lehtla Reigo LSF PT 1:25:51 10 M40
65 Kaljuvee Janno Jooksupartner 1:25:54 11 M40
66 palm mart 1:25:25 35 M
67 Allik Tambet Teiper Oü 1:25:58 1 M55
68 Nurk Talis 1:26:13 36 M
69 Reiljan Raul 1:26:29 6 MN
70 Martsik Maido Politsei- ja Piirivalveamet 1:26:27 37 M
71 Palling Kalle Riigikogu 1:26:43 38 M
72 Snitsarenko Tarass Eesti Panga SK 1:26:53 39 M
73 Männik Ahti 1:27:07 40 M
74 Nõmm Meelis Jooksupartner 1:26:38 12 M40
75 Kaljurand Urmas Stamina 1:27:16 2 M50
76 Teder Erki 1:27:11 41 M
77 Tavits Gaabriel neekend narriors II 1:27:13 13 M40
78 Hellerma Andres Marsh Kindlustusmaakler AS 1:27:20 42 M
79 Liin Urmas 1:27:15 43 M
80 Mardla Tõnu Päästeamet 1:27:23 44 M
81 Mets Madis Toila 1:27:25 45 M
82 Mäe Vahur Pärnu Kahe Silla Klubi 1:27:08 46 M
83 Verevmägi Kristiina FB Jooksmine 1:27:35 5 N
84 Suija Sven 1:27:38 47 M
85 LüüS SIGMAR rixratas 1:27:50 7 MN
86 Toots Aleksander 1:27:47 14 M40
87 Koop Kalle SK Saarde 1:27:52 8 M45
88 Valtin Kristo 1:27:57 3 MJ
89 Kingo Gunnar 1:27:58 48 M
90 Vallimäe Janek Alutaguse Sukl 1:28:00 49 M
91 Vetevoog Kaido 1:28:04 15 M40
92 Dubrovski Jan 1:28:06 50 M
93 Nagel Karl-Gustav SK Aaspere 1:28:08 4 MJ
94 Lepik Sander Evari Ehitus 1:27:58 51 M
95 Ots Indrek 1:27:46 52 M
96 Jürjen Lauri SK Jooksupartner 1:27:49 53 M
97 Vaher Annika SJK Sarma 1:28:21 1 N40
98 Ehasalu Erkki 1:28:21 54 M
99 Leisalu Tanel Eesti ööjooks 1:28:26 55 M
100 Orgulas Kaido 1:28:27 9 M45
101 Saluveer Joona Eesti Posti Spordiklubi 1:28:27 56 M
102 Tintera Jiri 1:28:02 57 M
103 Arro Liis-Grete Stamina Arcotransport Tiim 1:28:36 2 NN
104 Keskküla Karol 1:28:47 58 M
105 Luhtoja Margus 1:28:41 59 M
106 Riks Rando SK Aaspere 1:28:56 8 MN
107 Palu Tiit 1:29:07 16 M40
108 Paejärv Urmas 21 CC Triatloniklubi 1:29:13 17 M40
109 Kirsipuu Riho 1:29:19 1 Poisid
110 Karelson Raido Päästeamet 1:29:48 5 MJ
111 Türkson Arne Suusahullud 1:29:54 10 M45
112 Kibuspuu Tiit Vak Staier 1:29:55 11 M45
113 Kuusik Ants VAK Staier 1:30:01 1 M60
114 Joonas Peep Private Project 1:29:31 12 M45
115 Terve Allan 1:29:58 60 M
116 Karelson Tõnu Päästeamet 1:30:06 13 M45
117 Tereping Mikk 1:29:36 61 M
118 Nikolajev Dmitri Kiviõli Keemiatööstuse Oü 1:29:38 14 M45
119 Tikva Indrek BCS Itera 1:30:07 18 M40
120 Mälter Meelis Harju KEK RSK 1:30:15 62 M
121 Bõtškov Mihhail InFocus 1:30:15 63 M
122 Liebenau Raul 1:30:22 64 M
123 Siimer Martin 1:30:20 19 M40
124 Kask Ats mul ei ole neid 1:30:24 65 M
125 Lemberg Anneken Rakvere Autobaas 1:30:35 6 N
126 Heinmets Halmar Lemminkäinen 1:30:41 66 M
127 Evisalu Mait 1:30:41 20 M40
128 Mäe Tambet Pärnu Kahe Silla Klubi 1:30:38 67 M
129 Roosimägi Allan RSK Jõhvikas 1:31:02 68 M
130 Aasumets Kaido Rakvere Ametikool 1:31:01 6 MJ
131 Pakkanen Eila Rakvere KJK ViKe 1:31:05 7 N
132 Alver Oliver 1:31:05 69 M
133 Põlgast Priit 1:30:55 70 M
134 Kärema Ago Asics Team 2013 1:31:13 21 M40
135 Kuusalu Ivo EUK 1:31:02 71 M
136 Tapo Meelis 1:31:11 72 M
137 Nõmm Marden 1:31:28 73 M
138 Raudsaar Taavi Eesti Panga Spordiklubi 1:31:12 74 M
139 Ilves Tõnu 1:31:44 3 M50
140 Raap Ilmar Meie 1:31:51 22 M40
141 Veeroos Erki 1:31:36 75 M
142 Oja Reimo 1:32:01 9 MN
143 Kask Oliver Sukl Jõulu 1:31:41 7 MJ
144 Hyde Matthen 1:32:05 23 M40
145 Rouhijainen Madis jooksuriided.ee 1:32:03 76 M
146 Kokla Madis 1:32:15 4 M50
147 Karolin Indrek 1:32:18 24 M40
148 Elhi Einar Farovent OY Suomi sivuliike 1:32:18 15 M45
149 Tjuška Viktor 1:32:26 77 M
150 Rooks Pille 1:32:28 8 N
151 Kaljumäe Siim TTü tantsuansambel Kuljus 1:32:23 78 M
152 martinson raido 1:32:08 79 M
153 Alekask Priit 1:32:21 80 M
154 Koskaru Meelis MTA SK 1:32:49 81 M
155 Tohver Tarmo Kaevanduste Spordiklubi 1:32:46 25 M40
156 Sedman Roomet 1:32:57 82 M
157 Randmaa Katri 1:32:59 9 N
158 Maiste Margus Proge 1:33:11 83 M
159 Aaste Hanno 1:33:03 84 M
160 Sooväli Karl 1:33:21 85 M
161 Köster Silver 1:33:17 86 M
162 Gill Jakob 1:33:40 8 MJ
163 Pihlak Sander 1:33:25 87 M
164 Heldna Eerik 1:33:44 88 M
165 Reitkam Indrek 1:33:34 89 M
166 Milling Martin 1:33:57 90 M
167 Jõemets Aivo Team 30+ 1:34:15 26 M40
168 Sild Kersti Eesti Maaülikool 1:34:15 10 N
169 Murov Vjatš?eslav Murov Ski Team/Capital Mill Oü 1:34:17 91 M
170 Eesmäe Ahto RMK Metsasõbrad 1:34:14 27 M40
171 Nurk Aare 1:34:22 16 M45
172 Pajupuu Janno 1:34:14 92 M
173 Ehrenpreis Lauri 1:34:33 93 M
174 Tilk Taavi 1:34:31 94 M
175 Rätsep Rein 1:34:17 17 M45
176 Mustonen Marek 1:34:24 28 M40
177 seppar elvis fb jooksmine 1:34:48 95 M
178 Irves Hillar MTü Spordiühing Ekstreempark 1:34:50 18 M45
179 Tali Meelis Kirde KRK 1:34:31 96 M
180 Raun Rain 1:34:49 29 M40
181 Soomre Rando 1:34:46 97 M
182 Aarna Kaspar 1:34:32 98 M
183 Ankro Erli 1:34:53 11 N
184 Gill Mihkel 1:35:05 10 MN
185 Jüriado Juhan 1:34:57 99 M
186 Kruuse Katre 1:35:10 12 N
187 Kares Erti 1:34:46 19 M45
188 Pärtelpoeg Ingmar 1:35:01 30 M40
189 Laanemets Meelis Kirde KRK 1:35:11 100 M
190 Nuga Ahti 1:35:03 101 M
191 Tammsaar Kristjan Saint-Gobain Glass Estonia SE 1:35:17 102 M
192 Suursaar lo 1:35:19 5 M50
193 Arro Alari 1:35:17 103 M
194 Kapustin Mihhail Fujirama 1:35:06 104 M
195 Hummal Erkki Sparta 1:34:59 31 M40
196 Leesmäe Jüri OK nest 1:35:27 1 M65
197 Heinsar Hardi 1:35:35 32 M40
198 Moor Toomas 1:35:42 20 M45
199 Rauhiainen Artur Rakvere Tark Maja 1:35:40 105 M
200 Bernat Galina SK Stamina 1:35:41 1 N55
201 Muru Merike Jooksupartner 1:35:39 1 N45
202 Alamets lari 1:35:43 21 M45
203 Nemerzhitski Stanislav 1:35:41 106 M
204 Karon Priit Päästeamet 1:35:52 33 M40
205 Kriisa Helar 1:35:59 34 M40
206 Kukk Meelis Jõulu 1:36:01 6 M50
207 Mell Relika 1:36:03 13 N
208 Pilder Kaupo SS Marathon 1:36:03 107 M
209 Tamm Indrek 1:35:38 108 M
210 Tõnnison Arvi 1:36:04 7 M50
211 Vürmer Silver FB Jooksmine 1:36:05 109 M
212 Palu Liina Suusahullud 1:36:07 14 N
213 Reimets Ramon 1:36:08 110 M
214 Talts Eve Elioni Spordiklubi 1:36:20 15 N
215 Erala Ranno 1:36:21 35 M40
216 Ristla Gert Kõrgem Sõjakool 1:36:06 11 MN
217 Väljaots Erki Päästeamet 1:36:02 111 M
218 Kalaus Hargo 1:36:14 112 M
219 Ignatenko Igor SK Saarde 1:36:28 36 M40
220 Heinsalu Raul Albe Team 1:36:28 37 M40
221 Rekkaro Kristo 1:36:32 9 MJ
222 Errapart Roman IP Kõnekeskuste Oü 1:36:33 113 M
223 Merenäkk Margarete FB jooksmine 1:36:09 16 N
224 Krilovs Ringo 1:36:39 114 M
225 Rätsep Kaspar Korvpalliklubi Pärnu 1:36:31 10 MJ
226 Grigorjev Sergei Eesti Energia Kaevandused 1:36:37 8 M50
227 Bušin Peep 1:36:38 115 M
228 Võip Raivo 1:36:59 22 M45
229 Sempelson Sven 1:36:58 38 M40
230 Mererand Rait 1:36:42 116 M
231 Tammeleht Mihkel 1:36:47 117 M
232 Randla Erik 1:36:57 118 M
233 Reigo Erko 1:36:45 119 M
234 Tõruvere Kaarel Saint-Gobain Glass Estonia Se 1:37:05 120 M
235 Vafin Renat Skype 1:37:20 39 M40
236 Vulla Ela 1:37:20 17 N
237 Kuhi Peeter 1:37:24 40 M40
238 Pärnassalu Toomas 1:37:27 23 M45
239 Vassiljev Riinu FB Jooksmine 1:37:12 18 N
240 Lepik Rainer 1:37:27 121 M
241 Eskla Algo 1:37:21 122 M
242 zirnask mario 1:37:09 123 M
243 Luik Mart Tervis Pluss 1:37:29 41 M40
244 Peterson Kristjan 1:37:43 124 M
245 Haas Mart 1:37:48 125 M
246 Virkunen Egert 1:37:44 11 MJ
247 Mooney Tristan Elujooks 1:37:51 2 Poisid
248 Semenkov Andrei Kirde KRK 1:37:45 126 M
249 Rahi Indrek 1:37:35 24 M45
250 Ukkivi Tõnis 1:37:30 127 M
251 Karjus Kaido Sparta 1:37:57 42 M40
252 Lükk Lembitu 1:37:29 12 MN
253 Kangur Raul Jooksuklubi SARMA 1:37:58 43 M40
254 Volt Ivo KIK 1:38:06 25 M45
255 Saupõld Tauri HUD 1:37:58 128 M
256 Vassiljev Dmitri 1:38:10 129 M
257 Laasma Meelika 1:38:04 2 N40
258 Prants Heiki Võru Suusaklubi 1:38:12 26 M45
259 Boikov Mari 1:38:25 19 N
260 Täheste Tanel Metsasõbrad 1:38:16 130 M
261 Pertel Tarmo 1:38:19 131 M
262 Kümnik Kaarel 1:38:13 132 M
263 Tõll Marko 1:38:19 133 M
264 zirnask robert 1:38:03 134 M
265 Lopsik Priit Hansa SK 1:38:29 135 M
266 Sindonen Voldemar 1:38:12 2 M55
267 Kalda Ruth 1:38:37 2 N45
268 Rennit Leho Albe Team 1:38:37 9 M50
269 Gamzejev Erik Põhjarannik SK 1:38:36 27 M45
270 orgusaar märt 1:38:15 28 M45
271 Karolin Martin 1:38:27 44 M40
272 Tibar Marion 1:38:40 20 N
273 Tedrema Anni 1:38:38 21 N
274 Ermann Rait Rademar 1:38:25 136 M
275 Kiis Tõnis 1:38:51 137 M
276 Hiob Priit Vak Staier 1:38:55 138 M
277 Liivrand Eero 1:39:02 29 M45
278 Vaik Arno 1:38:52 45 M40
279 Metsküla llar 1:38:55 30 M45
280 Irves Monika MTü Spordiühing Ekstreempark 1:39:05 22 N
281 Veber Toomas Kirde KRK 1:39:04 46 M40
282 Lukin Vahur Leksi 44 1:38:47 139 M
283 Pohlak Tarmo 1:39:05 140 M
284 Viispert Ando Ants Piibu Bridžiklubi 1:38:59 141 M
285 Leimann Ragnar JK Piraaja 1:39:24 142 M
286 Musting Aksel 1:39:22 10 M50
287 Müürsepp Sigrit 1:39:10 23 N
288 Hillep Einar Justiitsministeerium 1:39:30 47 M40
289 Jaarman Kalle 1:39:29 143 M
290 Saremat Tarmo JCI Estonia 1:39:23 144 M
291 Jakobson Eero 1:39:20 145 M
292 Paap Kimmo 1:39:10 146 M
293 Lepiksaar Madis Aru Grupp AS 1:39:18 147 M
294 Kaljuvee Kristo 1:39:49 148 M
295 Olvet Rivo 1:39:34 12 MJ
296 Liivaste Reijo 1:39:45 13 MN
297 Limmer Ailar 1:39:52 11 M50
298 Raiend Urmo SK Stamina 1:39:58 31 M45
299 Kuusk Kristjan 1:39:51 149 M
300 Tarum Roland 1:40:01 150 M
301 Nigu Villem 1:39:58 151 M
302 Tõnise Lauri 1:39:58 152 M
303 Kasela Taavi 1:39:51 153 M
304 Juns Tanel 1:40:20 154 M
305 Kukk Kaisa 1:40:20 24 N
306 Kängsepp Raido 1:40:13 155 M
307 Seire Indrek 1:40:30 48 M40
308 Tamm Hallar Raplamaa Tublid Maratoonarid 1:40:14 156 M
309 Annilo Mihkel 1:40:46 14 MN
310 Muuli Eerik 1:40:26 15 MN
311 Sepp Tiit Tartu Observatoorium 1:40:24 157 M
312 Põldmaa Alo Simuna SK 1:40:43 158 M
313 Veering Priit 1:40:49 49 M40
314 Lõhmus Margit 1:41:00 25 N
315 Koha Priit JELD-WEN Eesti AS 1:40:48 159 M
316 Ahtijainen Riho 1:40:38 160 M
317 Valdmann Vahur 1:40:58 161 M
318 Tammeraja Elar 1:40:32 50 M40
319 Laasma Tanel 1:40:40 162 M
320 Tooming Marko 1:41:11 163 M
321 Tubalkain Margus SK Stamina 1:41:05 32 M45
322 Joonasson Raul 1:40:58 164 M
323 Lood Kaspar 1:41:00 165 M
324 Jõemets Kaja 1:41:15 3 N45
325 Vernik Mart 1:40:46 166 M
326 Opermann Valeri 1:41:03 33 M45
327 Root Konstantin 1:41:06 167 M
328 Hallimäe Rain 1:41:24 3 M55
329 Valter Järvi 1:41:38 2 N55
330 Karu Kaarel P.D. Team 1:41:34 168 M
331 Kuhi Tõnu 1:41:39 51 M40
332 Amer Toomas 1:41:15 52 M40
333 Trisberg Karl-Erich Raidla Lejins &Norcous 1:41:15 169 M
334 Kasela Liina 1:41:24 26 N
335 Jalak Geido 1:41:32 170 M
336 Kaar Andres Estlander Grupp Oü 1:41:22 171 M
337 Salusaar Mart 1:41:30 172 M
338 Martin Jörgen Rademar 1:41:52 16 MN
339 Heli Madis LHV Sport 1:41:37 173 M
340 Leibenau Matis Eesti Energia Spordiklubi 1:41:31 174 M
341 Riisalu Lars 1:41:47 175 M
342 Kongo Kristjan Nordea Spordiklubi 1:42:06 176 M
343 Kukk Kaidi-Keir Jõulu 1:41:49 1 NJ
344 Laas Made 1:41:52 27 N
345 iglane Jaan 1:41:59 34 M45
346 Kukk Lauri Tamsalu AO 1:41:56 3 Poisid
347 Luik Enely 1:42:04 28 N
348 Konksi Silver Päästeamet 1:42:08 53 M40
349 Kooskora Triinu 1:41:57 29 N
350 Lapp Erkki 1:42:23 177 M
351 Holmes Gary 1:41:57 178 M
352 Ingel Alan 1:42:01 179 M
353 Liiver Aimar Elioni SK 1:42:24 180 M
354 Kozlov Oleg 1:41:59 17 MN
355 Naaber Merili FB Jooksmine 1:42:31 30 N
356 Kask Karel Elioni Spordiklubi 1:42:19 181 M
357 Kaur Jaanus 1:42:35 12 M50
358 Teeorg Urmas 1:42:36 13 M50
359 Sillanurm Ly FB Jooksmine 1:42:38 3 N40
360 saar janek 1:42:35 54 M40
361 Väljaots Kain 1:42:20 182 M
362 Kukk Kaspar 1:42:43 183 M
363 Kits Olivar Kirde KRK 1:42:58 55 M40
364 Paas Toomas Tervis Pluss 1:42:51 184 M
365 Raudsepp Andrus 1:42:41 185 M
366 Pulk Lennart 1:42:40 56 M40
367 Rummo Tõnu 1:42:51 57 M40
368 Aunison Virpi 1:42:53 31 N
369 mägisoo rainis 1:43:04 4 Poisid
370 Lehesmets Alar Sky Plus võitjad 1:42:57 186 M
371 Valge Gätly 1:43:00 32 N
372 Vasarik Aarne 1:42:49 187 M
373 Areng Liina NATO CCD COE 1:42:59 33 N
374 Rooba Marko Mispo 1:42:54 188 M
375 Talvik Mikk 1:42:53 189 M
376 Müürsepp Tarmo Siiliteam :) 1:42:49 58 M40
377 Eiser Andrus 1:42:54 190 M
378 Tomp Lauri Nordecon 1:42:47 191 M
379 Telling Urmas Lahden Ahkera 1:43:18 14 M50
380 Remmelgas Riho Viru õlu 1:43:08 192 M
381 Tammert Kaspar 1:43:16 193 M
382 Kuuskla Priit SK Aaspere 1:43:16 194 M
383 Tomusk Ilmar Vilgas Uno 1:43:15 35 M45
384 Lubi Vallo-Peedu Samotar 1:43:22 36 M45
385 Kustala llar Ida Prefektuur 1:43:24 59 M40
386 Miina Heino 1:43:24 37 M45
387 Krist Karel 1:43:22 195 M
388 Pungas Helin SK Sinimäe 1:43:29 34 N
389 Soovik Jüri Päästeamet 1:43:33 4 M55
390 Vahesaar Heigo-Elmar 1:43:50 13 MJ
391 Tõnisson Tambet EAS 1:43:41 196 M
392 Petersell Olar Ida Prefektuur 1:43:45 197 M
393 kasela roland HäT Systems 1:43:40 60 M40
394 Filippov Artjom 1:43:26 198 M
395 Siniallik Kristo 1:43:28 18 MN
396 Innos John JELD-WEN Eesti AS 1:43:29 61 M40
397 Müürsepp Ivo 1:43:50 199 M
398 Jänese Margus 1:43:35 200 M
399 Männi Riho OK Lehola 1:43:55 2 M60
400 Palm Ragnar Valio Eesti AS 1:43:53 201 M
401 Kuuskmäe Kaur 1:43:46 19 MN
402 Häätarõ Ragnar aqvalased 1:43:50 202 M
403 Rannamets Rando 1:44:10 203 M
404 Kams Uku 1:44:02 20 MN
405 Moson Marc 1:43:38 204 M
406 Arutyunyan David 1:44:13 205 M
407 Kala Peep Spordiklubi Trükikurat 1:43:58 15 M50
408 Riisenberg Otto 1:43:55 206 M
409 Lepik Kajar 1:44:22 207 M
410 Golberg Andrus Ida Prefektuur 1:44:11 62 M40
411 Ibis Margus 1:44:16 38 M45
412 Albert August 1:44:25 39 M45
413 Kalk Katre 1:44:10 35 N
414 arus lauri HäT Systems 1:44:22 208 M
415 Avanesov Andrey 1:44:28 16 M50
416 hermsalu ando 1:44:19 209 M
417 Meier Heiki 1:44:17 63 M40
418 Kurg Peeter 1:44:12 210 M
419 Etverk Merike RMK Metsasõbrad 1:44:26 4 N40
420 Siilak Avo MTü Metsasõbrad 1:44:26 64 M40
421 Vill llar 1:44:35 65 M40
422 Veering Kairit 1:44:29 5 N40
423 ROOS VALERI Eesti Krediidipank 1:44:13 40 M45
424 Paloson Mirek 1:44:24 211 M
425 Aitman Hannely 1:44:25 36 N
426 Rudissaar Hanno Paide Gümnaasium 1:44:35 14 MJ
427 Pihlak Jekaterina 1:44:38 6 N40
428 Rego Mario Päästeamet 1:44:46 212 M
429 Tšerednik Andrei 1:44:43 213 M
430 Lall Andre 1:44:49 214 M
431 Palo Even Kirde KRK 1:44:37 215 M
432 karussaar kaido 1:44:59 41 M45
433 Mällo Roland 1:45:08 216 M
434 Hanni Kalju 1:44:51 217 M
435 Lepik Kaia 1:45:07 37 N
436 JäRVE MARINA JK.HERMES 1:44:59 4 N45
437 Kardakov Aleksandr WH 1:45:01 5 M55
438 Nael Paavo jooks.ee 1:44:52 66 M40
439 Ala Taimar 1:45:17 218 M
440 Tilgre Taimar ok Põlva Kobras 1:45:16 17 M50
441 Muiso Meelika Rakvere Autobaas 1:45:29 38 N
442 Pellenen Evelin 1:45:22 39 N
443 Zahharov Andre 1:45:22 219 M
444 Rooba Tanel Mispo 1:45:12 15 MJ
445 Palm Anne-Ly 1:45:20 40 N
446 Raudsepp Aivar Alutaguse Malev 1:45:31 18 M50
447 Nepper Pelle Spordiselts Kaido 1:45:32 220 M
448 Valk Kairit Elioni Spordiklubi 1:45:26 41 N
449 Peetrimägi Siim 1:45:20 221 M
450 Lorvi Urmas 1:45:43 42 M45
451 Mänd Lauri 1:45:18 222 M
452 Männasoo Toomas 1:45:36 223 M
453 Sau Eiko 1:45:35 224 M
454 Kalda Krister 1:45:48 67 M40
455 rike Hans 1:45:53 225 M
456 Läte Anatoli Suusahullud 1:45:38 43 M45
457 Maivel Mikk KredEx 1:45:59 226 M
458 Karjus Andy 1:45:52 44 M45
459 Toome Tõnis Eesti Haigekassa 1:46:10 6 M55
460 Nurk Kristiina Sparta 1:45:46 42 N
461 Saarend Arto 1:45:58 227 M
462 Lätt Jan 1:46:13 228 M
463 Heinola Ivar WWW.TSELLUVILL.EE 1:46:13 229 M
464 Suik Inga SK 3Paksu 1:46:23 43 N
465 Olle Kert Rademar 1:45:54 230 M
466 Lõkk Raivo Rademar 1:45:54 231 M
467 Pärnpuu Elvis 1:46:19 232 M
468 Viksi Hillar 1:46:07 45 M45
469 Loost Joosep 1:46:07 233 M
470 Alnek Karmen 1:46:39 44 N
471 Bauman Meelis 1:46:16 234 M
472 Kilk Kalle 1:46:17 235 M
473 Martinson Alo NATO CCD COE 1:46:36 68 M40
474 Tubli Peeter OK Kooperaator 1:46:36 236 M
475 Ots Magnus-Mait Leola 1:46:35 69 M40
476 Koho Tanel 1:46:14 21 MN
477 Greivule Ingrida Maratona klubs/Cesis 1:46:39 7 N40
478 Ziedina Inga Maratona klubs/VSK Noskrien 1:46:39 8 N40
479 Sau Tauno 1:46:44 237 M
480 Paap Joel NJP 1:46:50 5 Poisid
481 Laja Leho Jooksupartner 1:46:31 70 M40
482 Valge Kerli Jooksupartner 1:46:20 45 N
483 Rebane Urmas SK Jooksupartner 1:46:20 71 M40
484 Müürsepp Toomas 1:46:35 72 M40
485 Velba Hillevi 1:46:56 46 N
486 Volossatov Ilja KJK Sillamäe Kalev 1:46:52 6 Poisid
487 Peterson Triin 1:46:42 9 N40
488 Ahtijainen Risto 1:46:35 238 M
489 Viilipus Mart 1:46:44 239 M
490 Kungus Ahto 1:46:50 73 M40
491 Aas Raigo 1:46:44 240 M
492 Sulg Helen 1:46:36 47 N
493 Särak Ivo RunningExpert 1:47:11 241 M
494 Sepalaan Kadri Suusahullud 1:47:03 48 N
495 Saar Jüri 1:46:38 74 M40
496 Kink Sirje 1:47:00 5 N45
497 Koppel Karl 1:46:47 242 M
498 Härm Eve Raineri jooksuklubi/ Tallinna 1:47:06 49 N
499 Tutt Marko 1:47:14 243 M
500 Rõivas Taavi Reformierakond 1:47:15 244 M
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE