estenglv
WAP version
Login form
21,1 km
10 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 12 Nov 2019 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Ööjooks 2
Aeg 08.06.2012
Koht Rakvere EST
Spordiala Jooksmine
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. Võistl.
kl.
 
1 Kivikas Kenny TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI 0:32:10 1 MN
2 Košelev Vjatšeslav KJK Kalev Sillamäe 0:32:57 1 M40
3 Suurkivi Mart TTü 0:33:10 2 MN
4 Aus Priit Stamina Arcotransport tiim 0:34:36 2 M
5 Voolaid Raimond 0:35:12 2 P
6 Reinart Rauno KJK Järvala 0:35:14 3 MN
7 Reitsnik Tarmo Stamina SK 0:35:17 2 M40
8 Tarm Toomas Sportkeskus.ee 0:35:33 3 M40
9 Orm Olari 0:35:35 3 M
10 Salinin Anton "KJK "" Kalev"" Sillamäe" 0:35:59 3 P
11 Veilberg Meelis TAMSALU JõUD 0:36:12 1 M50
12 Laur Mikk Võru Lõunalõvi 0:36:17 4 M
14 Jakson Ahto JOOKSUPORTAAL 0:36:35 4 M40
15 Mägi Merill Stamina Arcotransport tiim 0:36:36 2 N
16 Luik Liina TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI 0:36:49 3 N
18 Kivioja Kaidi Rakvere KJK Vike 0:37:28 1 NJ
19 Kaurson Tomas Kiviõli Suusaklubi 0:37:36 4 MN
20 Keskpaik Kert 0:37:41 5 M
21 Reivelt Kalvi 0:37:52 5 M40
22 Leino Peep TriSmile 0:37:55 6 M
23 Allikvee Hannes 0:37:56 5 MN
24 Pae Markus Nõmme KJK 0:37:58 4 P
25 Raspel Raido DECTONA 0:38:06 1 M45
26 Stenman Teija 0:38:11 1 N55
27 Tiiksaar Aaro 5xA 0:38:17 7 M
28 KauküLa Kristo RAKVERE SPORDIKESKUS 0:38:26 8 M
29 Lillipuu Kaur ooo 0:38:34 6 MN
30 Rebban Argo ALUTAGUSE SUUSAKLUBI 0:38:43 5 P
31 Aasumets Kaido Rakvere Ametikool 0:39:06 1 MJ
32 Masik Tambet 0:39:12 9 M
33 Amor Rainer 0:39:46 7 MN
34 Tõnne Grete EMü SK 0:39:55 1 NN
35 Klaasimäe Tarvo Insenerehitus 0:39:56 10 M
36 Laimets Erki 0:40:00 11 M
37 Maripu Valdek Rautakesko AS 0:40:03 2 M50
38 Meidla Tiit 0:40:04 12 M
39 Leppnurm Henry 0:40:13 13 M
40 Karja Tiit 0:40:55 14 M
41 Kotkas Priit MTü Tallinn Lennujaama SK 0:41:02 14 M
42 Leeben Hando 0:41:03 2 MJ
43 Laasi Tõnu 0:41:06 15 M
44 Veeremaa Matjas Kirde KRK 0:41:14 3 MJ
45 Tammoja Mario 0:41:20 8 MN
46 Rm Urmas 0:41:23 2 M45
47 Aasaleht Alar 0:41:43 3 M50
48 Mägi Indrek 0:41:49 9 MN
49 Kiigemägi Mait 0:41:49 16 M
50 Pappel Jaanus 0:41:52 6 M40
51 Reimal Madis 0:41:52 4 MJ
52 Oja Joonas Insenerehitus 0:41:56 17 M
53 Belousov Denis sylvia.gatchina.ru 0:42:06 6 P
54 Kärema Ago Asics Team 0:42:10 7 M40
55 Meigas Marko Rakvere Reaalgümnaasium 0:42:12 7 P
56 Kukk Ülo 0:42:14 8 M40
57 Bõkov Rainer RRG 0:42:17 8 P
58 Unap Urmas 0:42:18 9 M40
59 Loderaud Silver 0:42:21 18 M
60 Reimets Ramon 0:42:30 19 M
61 Gill Jakob 0:42:33 9 P
62 Haldna Liina JLT 0:42:37 5 N
63 Laikask Siim TTü 0:42:49 10 MN
64 Sild Kersti 0:42:54 6 N
65 Kuber Ken 0:42:56 10 P
66 Lepiksaar Indrek 0:43:11 10 M40
67 Saaremäel Indrek TriSmile 0:43:19 20 M
68 Jõeleht Jaago 0:43:20 21 M
69 Irves Meriliin 0:43:21 1 T
70 Kuiv Kadiliis FB Jooksmine/ Itbit Glükomed 0:43:21 7 N
71 Truumaa Marek 0:43:28 22 M
72 Idavain Tiina SK Metsasõbrad 0:43:29 2 N55
73 Gussev Rain 0:43:31 23 M
74 Liiv Raivo Rautakesko AS 0:43:31 24 M
75 Lepiksaar Egert 0:43:34 11 P
76 Virma Ragnar 0:43:43 11 MN
77 Lahi Ats EMK Sakussaare kogudus 0:43:51 25 M
78 Unapuu Erki 0:43:51 26 M
79 Nagel Georg-Harald SK Aaspere 0:43:53 12 P
80 Kerm Hendrik Linnumetsa Spordiklubi 0:43:54 13 P
81 Ignatenko Ingmar 0:43:57 14 P
82 Ignatenko Igor SK SAARDE 0:43:58 11 M40
83 Kondaev Denis RADEMAR 0:43:58 27 M
84 Koort Kenneth Pärnu Kalevi Tenniseklubi 0:44:04 15 P
85 Kaldma Raido 0:44:15 28 M
86 Müürsepp Sigrit Sõpruskond 0:44:23 8 N
87 Kaasik Tõnis 0:44:23 12 MN
88 Ott Indrek JCI Estonia 0:44:23 29 M
89 Kask Villu 0:44:25 12 M40
91 Hummal Erkki 0:44:26 30 M
92 Kuusmann Marten Alutaguse sk 0:44:29 16 P
93 Toom Karl Tallinna Inglise KolledA 0:44:31 17 P
94 Põldmaa Aivar 0:44:34 13 M40
95 Kompus Kuno Naerata Ometi 0:44:38 31 M
96 Murakas Tauno Rakvere Orienteerumisklubi 0:44:46 32 M
97 Riives Marilin Tartu 0:44:46 2 T
99 Oranen Peeter 0:44:48 33 M
100 Murer Toomas 0:44:50 34 M
101 Ivanov Randar Alpi Suusaklubi 0:44:52 18 P
102 Jakštys Marius 0:44:56 35 M
104 Kaska Marko 0:44:58 36 M
105 Roosimägi Ain Politsei Ida prefektuur 0:45:05 37 M
106 Treier Aare 0:45:05 38 M
107 Kaige Rauno 0:45:06 39 M
108 Lukk Joosep 0:45:07 40 M
109 Käsper Rando 0:45:08 41 M
110 Annus Arnold RADEMAR 0:45:10 13 MN
111 Pettai Jaanus 0:45:11 41 M
112 Muuli Kristjan 0:45:11 14 MN
113 Abo Henry SK EDU 0:45:12 5 MJ
114 Hääterõ Ragnar Aqvalased 0:45:13 42 M
115 Rummo Tõnu 0:45:17 14 M40
116 Uue Sven 0:45:18 19 P
117 Saar Indrek 0:45:19 43 M
118 Põldoja Heino Jõgeva SVS 0:45:20 1 M65
119 Keär Andres 0:45:20 3 M45
120 Hein Madis SK Maru Karud 0:45:22 44 M
121 Uibo Toomas 0:45:23 4 M45
122 Kruvese Sindija MARATONA KLUBS 0:45:23 10 N
123 Uibukant Andrei 0:45:26 45 M
124 Kadarpik Meelis Snedbank 0:45:29 46 M
125 Uibukant Pavel 0:45:29 20 P
126 Aro Andres 0:45:35 15 M40
127 Virumäe Herko-Ardi Kohtla-Nõmme SK 0:45:38 21 P
128 Oinus Tiit Melliste Racing Team 0:45:38 47 M
129 Pihlap Manuela 0:45:39 0
130 Thomson Martin Tartu kalev 0:45:57 22 P
131 Uusma Andres MKM 0:45:58 5 M45
132 Kruus Anne 0:45:58 11 N
133 Tammela Andris hinenud Ajalehed 0:46:03 48 M
134 Jevstignejev Tanel 0:46:05 49 M
135 Soomer Kalmer 0:46:11 6 MJ
136 Raud Martin JCI Estonia 0:46:12 50 M
137 Tikva Piret 0:46:12 12 N
138 Jürgenson Kaivo RADEMAR 0:46:13 15 MN
139 Sõmera ÜLlar 0:46:14 51 M
140 Valter Argo 0:46:16 52 M
141 Laasmägi Hando 0:46:16 16 MN
142 Teder Peeter A-Sport 0:46:17 16 M40
143 Tamm Kalvi 0:46:18 17 M40
144 Kivimäe Marie-Mädli SK ALTIUS 0:46:20 3 T
145 Fimberg Teet 0:46:22 18 M40
146 Müüdla Helin 0:46:22 4 T
147 Villers Raido Stora Enso Eesti AS Näpi saev 0:46:25 53 M
148 Aul Kersti Lastemaa 0:46:31 13 N
149 Nigul Mihkel 0:46:31 23 P
150 Karjus Andy Sõpruskond 0:46:31 6 M45
151 Kuhi Mart Tallinna ülikool 0:46:33 17 MN
152 Kirsipuu Hendrik 0:46:38 7 MJ
153 Karjus Kaido Artman Racing 0:46:38 19 M40
154 Reitsak Indrek 0:46:43 54 M
155 Pärnalaas Jane 0:46:44 24 P
156 Pungas Helin 0:46:45 14 N
157 Rillo Marti Net Group Oü 0:46:45 55 M
158 Reinbach Indrek 0:46:46 56 M
159 Pae Kuno "sk "" Aeg """ 0:46:47 7 M45
160 Vaasma Taavi Tartu ülikool 0:46:49 57 M
161 Laur Ivar JCI Estonia 0:46:51 58 M
162 Haldna Tõnis JLT 0:46:56 8 M45
163 Mändmets Arli SK Rada 0:46:57 59 M
164 Grigorenko Pavel 0:46:59 60 M
165 Kond Kuido Rakvere 0:47:02 20 M40
166 Noorlind Artur TTü 0:47:03 18 MN
167 Paas Toomas Tervis Pluss 0:47:06 60 M
168 Himuškin Andre 0:47:08 21 M40
169 Mustonen Enar 0:47:13 25 P
170 Treffner Kadri Kõlleste Spordiklubi 0:47:15 16 N
171 Ring Martin Kirde KRK 0:47:15 19 MN
172 Pikka Bert 0:47:17 26 P
173 Tammar Kadri Tarvanpää 0:47:18 17 N
174 Und Martin 0:47:25 20 MN
175 Siht Aili 0:47:30 3 N55
176 Kaiv Jaanika JCI Estonia 0:47:30 18 N
177 Lauk Taavo 0:47:31 61 M
178 Rooden Rasmus 0:47:31 62 M
179 Keerma Jaan 0:47:31 9 M45
180 Kuusemets Rauno Väike-Maarja RSK 0:47:37 8 MJ
181 Kriks Rein Eesti Raudtee Spordiklubi 0:47:37 1 M60
182 Rõivas Taavi 0:47:39 63 M
183 Tattar Kristin 0:47:40 2 NN
184 Vallimäe Janek 0:47:41 63 M
185 Lipping Meelis 0:47:41 64 M
186 Valk Jaanus 0:47:47 65 M
187 Stainbaht Artur Lääne-Viru Rakenduskõrgkool 0:47:50 21 MN
188 Mägi Anneliis 0:47:51 3 NN
189 Okas Mati Näpi Ehitus Oü 0:47:52 66 M
190 Küüsmaa Andres Kaitseliit 0:47:54 9 MJ
191 Laur Yves 0:47:54 27 P
192 Toome Relike JCI Rakvere 0:47:54 2 NJ
194 Tilgre Taimar 0:47:55 10 M45
195 Vagula Sander Rakbonl 0:47:55 67 M
196 Klopets Urvo JuM 0:48:05 68 M
197 Kirss Marek 0:48:06 69 M
198 Antropov Artur Rakvere Tenniseklubi 0:48:10 22 M40
199 Kuurmann Madis 0:48:11 70 M
200 Laigna Marko 0:48:11 71 M
201 Undusk Anastassia 0:48:14 19 N
202 Einula Rauno 0:48:16 72 M
203 Lepikult Toomas Elioni Spordiklubi/IT KolledA 0:48:18 4 M50
204 Aitsam Andrus ooo 0:48:18 22 MN
205 Mosona Mikk 0:48:20 73 M
206 Tuhkla Helle 0:48:22 2 N45
207 Suurkivi Mattias 0:48:22 28 P
208 Viirmann Marje Harju KEK RSK 0:48:23 2 N50
209 Murdjõe Merlin Stora Enso Eesti AS Näpi saev 0:48:24 20 N
210 Pentma Tanel Oü Etem Pärnu 0:48:25 74 M
211 Koppel Silver 0:48:29 75 M
212 Jõks Marek Rakvere Karmeli kogudus 0:48:29 76 M
213 Remmelgas Raimo 0:48:29 77 M
214 Jalakas Aivar Perekond Jalakas 0:48:31 78 M
215 Paloson Mirek 0:48:31 79 M
216 Janov Aleks 0:48:32 23 MN
217 Paumer Kristjan 0:48:35 80 M
218 Jõemets Kristi Team 30+ 0:48:36 21 N
219 Kampe Albert 0:48:36 81 M
220 Mäemets Janno 0:48:36 24 MN
221 Tartu Joonas SA Rakvere Teatrimaja 0:48:36 82 M
222 Uusküla Tanel TTü Võrkpalliklubi 0:48:37 25 MN
223 Varbola Erki EAS 0:48:37 83 M
224 Kleimann Tarmo 0:48:39 84 M
225 Eevald Kristo 0:48:41 85 M
226 Rego Mario Päästeamet 0:48:42 86 M
227 Eiche Angelique 0:48:42 1 N40
228 Veelain Ermo 0:48:43 5 M50
229 Teras Anumari Jooksikud 0:48:44 4 NN
230 Kokmann Imre 0:48:48 87 M
231 Heli Madis 0:48:49 88 M
232 GrüNberg Toivo Politsei Ida prefektuur 0:48:50 23 M40
233 Scuffham Michael Kokaklubi 0:48:50 24 M40
234 Lai Margus 0:48:51 29 P
235 Tetto Raido 0:48:57 89 M
236 Valang Ann 0:48:59 22 N
237 Maalmann Mario 0:49:01 90 M
238 Tammik Taavet 0:49:01 91 M
239 Sumberg Nele 0:49:02 23 N
240 Jefimenko Andres Lääne-Viru Maavalitsus 0:49:06 92 M
241 Aimse Aimar 0:49:09 25 M40
242 Orupõld Kristofer Vike 0:49:09 30 P
243 Vahemaa Olev Aatrium Sisustuskaubamaja nr.1 0:49:13 93 M
244 Kollo Imre 0:49:15 94 M
245 Nurk Kristiina 0:49:18 24 N
246 Pung Indrek Päästeamet 0:49:24 95 M
247 Uustalu Diana MTü Nordea Spordiklubi 0:49:25 25 N
248 Tõnsberg Maria Tallinna ülikool 0:49:26 5 NN
249 Toomel Kerli 0:49:27 26 N
250 Jägel Kadri 0:49:27 27 N
251 Piirmets Heiko Rakvere Ametikool 0:49:28 10 MJ
252 Järve Einar JK Hermes 0:49:29 11 M45
253 Uueni Steven Rakvere Ametikool 0:49:30 31 P
254 Sakkool Regina Rakvere Ametikool 0:49:30 3 NJ
255 Voogla Henri 0:49:31 32 P
256 Läte Liivar 0:49:34 12 M45
257 Urban Kaspar Jooksikud 0:49:37 26 MN
258 Kasper Kätlin 0:49:39 28 N
259 Heinsoo Karl 0:49:41 33 P
260 Kask Erni 0:49:41 96 M
261 Kangur Kaddri Vendor Eesti Oü 0:49:42 29 N
262 Tooming Aivar 0:49:42 6 M50
263 Lahi Joosep EMK Sakussaare kogudus 0:49:43 27 MN
264 Heinla Andres 0:49:44 97 M
265 Ristisaar Eerika DPD 0:49:44 30 N
266 Unga Aivar Karelia-Upofloor 0:49:45 13 M45
267 Toodu Rein TRIGER AS 0:49:49 14 M45
268 Rennit Triin Albe Team 0:49:51 5 T
269 Matin Dmitri TTü 0:49:54 28 MN
270 Vislapuu Sander 0:49:54 29 MN
271 Talalaev Marek 0:49:55 98 M
272 Prangel Kristo 0:49:56 34 P
273 Kivi Vaiko 0:49:57 99 M
274 Tukkia Katrin Scotspataljoni Rattaklubi 0:49:58 31 N
275 Luks Liselle Prantsuse Lütseumi SK 0:49:59 4 NJ
276 Sindonen Lauri 0:50:01 30 MN
277 Klaasimägi Margo ARISTON OÜ 0:50:01 26 M40
278 Müürsepp Tiiu 0:50:03 4 N55
279 Mulk Vallo 0:50:05 100 M
280 Limberg Kadri seiklusporr 0:50:06 32 N
281 Kauts Kaido Kirde KRK 0:50:07 101 M
282 Arula Helene Kooperaator 0:50:07 33 N
283 Asuküla Aivo Kirde KRK 0:50:08 102 M
284 Rüütel Erik 0:50:08 35 P
285 Vigolainen Jürnas RG 0:50:12 36 P
286 Kivivare Kerdo 0:50:12 103 M
287 Essaja Alar Kirde KRK 0:50:13 31 MN
288 Hämäläinen Katrin Tallinna ülikool 0:50:14 34 N
289 Tamm Risto 0:50:15 103 M
290 Lempu Tauno Politsei Ida prefektuur 0:50:16 104 M
291 Kuusik Kaisa 0:50:16 6 T
292 Põldma Allar 0:50:17 105 M
293 Kuusmik Aivar 0:50:19 15 M45
294 Sabre Doris 0:50:19 35 N
295 Alatsei Tõnu 0:50:19 106 M
296 Heinsoo Andrus 0:50:20 16 M45
297 Kuber Sten 0:50:21 37 P
298 Seleznjova Julia EA Reng AS 0:50:22 36 N
299 Tõemets Rainer Raineri Jooksuklubi 0:50:24 107 M
300 Laanemägi Andres Päästeamet 0:50:24 108 M
301 Piir Piret 0:50:25 2 N40
302 Duzenko Mihhail Aqvalased 0:50:26 109 M
303 Volke Harry 0:50:27 110 M
304 Remmelgas Riho Viru õlu 0:50:31 111 M
305 Simson Tõll 0:50:35 32 MN
306 Nukka Tarmo Politsei Ida prefektuur 0:50:37 112 M
307 Luks Rait Merevägi 0:50:37 113 M
308 Sinisalu Kirsika 0:50:38 0 N
309 Kizant Kaido 0:50:38 0 M
310 Matvejev Tiit Ujumise Spordiklubi 0:50:40 38 P
311 Veissbach Rain 0:50:40 114 M
312 Plaat Andres Maanteeameti ida regioon 0:50:42 115 M
313 Luts Ege 0:50:42 37 N
314 Kivilo Karola 0:50:42 5 NJ
315 Saarepera Jaanus 0:50:43 116 M
316 Ivanov Sander RRG 0:50:45 39 P
317 Maantee Rene 0:50:48 33 MN
318 Metsrand Andro 0:50:49 117 M
319 Annimäe Artur 0:50:50 11 MJ
320 Pihlakas Toivo 0:50:51 118 M
321 Vaika Aleksei Sõmeru Põhikool 0:50:51 40 P
322 Eiro Jari Dicro Eesti 0:50:54 119 M
323 Kukor Mart Rautakesko AS 0:50:54 120 M
324 Luud Maiken Voka 0:50:56 38 N
325 Moor Madis 0:50:58 121 M
326 Ojang Ingrid 0:50:59 39 N
327 Uusküla Aygar Rakvere Ametikool 0:51:01 41 P
328 Talvioja Tuomas 0:51:02 27 M40
329 Kaares Gregor 0:51:04 12 MJ
330 Tõldsepp Gunnar 0:51:04 122 M
331 Kaunissaar Merli TTü 0:51:05 7 NN
332 Salmar Avo 0:51:07 2 M65
333 Matsiselts Tarvi Eesti Raudtee Spordiklubi 0:51:11 123 M
334 Enn Kairi 0:51:11 40 N
335 Kahur Kristiina FB Jooksmine 0:51:13 3 N40
336 Kupper Taavi KUPPER 0:51:14 124 M
337 Saaber Tõnu Stora Enso Eesti AS Näpi saev 0:51:17 28 M40
338 Teder Mihkel A-Sport 0:51:18 42 P
339 Aas Anneli 0:51:21 4 N40
340 Tammoja Kadri 0:51:21 41 N
341 Trug Johanna 0:51:22 7 T
342 Laas Liia 0:51:25 8 NN
343 Ploovits Heidi Elion 0:51:25 42 N
344 Tohv Merike 0:51:28 3 N50
345 Origer Anne-Marie Lastepäevakeskus Rakvere 0:51:29 9 NN
346 Niidla Helena 0:51:30 43 N
347 Laanmets Herki 0:51:30 125 M
348 Meltsas Veiko 0:51:32 126 M
349 Vaher Liisi Tom Lindvest 0:51:33 10 NN
350 Valjala Veiko 0:51:33 127 M
351 Greenbaum Janno Rännumees 0:51:37 128 M
352 Greenbaum Toomas 0:51:37 129 M
353 Kanarbik Lauri 0:51:37 13 MJ
354 Valk Arvi 0:51:38 130 M
355 Kaso Greethe 0:51:38 11 NN
356 Jotautas Maria 0:51:39 44 N
357 Ufeld Indrek 0:51:39 131 M
358 Divissenko Nikita Kohtla-Järve Linnavalitsus 0:51:39 132 M
359 Boitsov Siim 0:51:39 133 M
360 Alanurme Uno Maanteeameti ida regioon 0:51:39 7 M50
361 Liivamägi Arvo Loksa RSK 0:51:42 17 M45
362 Zeiger Fred 0:51:43 134 M
363 Veski Stella 0:51:45 6 NJ
364 Vest Are 0:51:45 29 M40
365 Oolma Luigi Päästeamet 0:51:46 0 M
366 Etti Taavi EMK Sakussaare kogudus 0:51:47 135 M
367 Roosileht Kristiina 0:51:47 7 NJ
368 Väljaots Kain 0:51:49 136 M
369 Lahtvee Jan Estonian Cell 0:51:51 30 M40
370 Täpp Kevin 0:51:51 14 MJ
371 Saul Vallo 0:51:52 18 M45
372 Laan Rasmus 0:51:55 34 MN
373 Maurer Raim SK AASPERE 0:51:56 15 MJ
374 Kadastik Sigmar JELD-WEN Eesti AS 0:51:58 137 M
375 Sinisalu Tiit JELD-WEN Eesti AS 0:51:58 1 M55
376 Kreis Kristjan 0:51:59 138 M
377 Altmäe Silver 0:52:00 139 M
378 Rande Villem 0:52:01 140 M
379 Un Averi 0:52:01 141 M
380 Jõgisu Jaanus 0:52:02 142 M
381 Uprus Uku 0:52:02 16 MJ
382 Lümat Alo 0:52:03 143 M
383 Tramm Maire 0:52:05 3 N45
384 Sirvi Reesi 0:52:07 45 N
385 Trepp Kaarel niru Snim 0:52:09 43 P
386 Altmets Mikk 0:52:13 31 M40
387 Meier Heli EESTI HAIGEKASSA 0:52:15 5 N40
388 Tungal Mare 0:52:15 4 N45
390 Andreson Aleksander TRV KLIIMA AS 0:52:24 144 M
391 Metsa Erkki 0:52:25 145 M
392 Ankro Erli 0:52:25 46 N
393 Plaan Erik Põhjakeskus 0:52:26 146 M
394 Kurvits Karmo 0:52:28 147 M
395 Raudmäe Renno 0:52:29 35 MN
396 Soosaar Karl-Rasmus 0:52:30 36 MN
398 Olvet Jaan 0:52:31 32 M40
399 Makarov Viktor JELD-WEN Eesti AS 0:52:36 148 M
400 Aupaju Pille 0:52:36 47 N
401 Kuusik Enn Virumaa politsei spordiselts 0:52:37 2 M60
402 Müüdla Martin 0:52:37 44 P
403 Zarin Vladimir Kirde KRK 0:52:38 149 M
404 Prükk Katrin 0:52:38 48 N
405 Taniel Mari 0:52:39 49 N
406 Pilden Berit TTü 0:52:41 50 N
407 Pomerants Riina 0:52:41 5 N45
408 Kotkas Signe 0:52:42 51 N
409 Dukenejev Ramil Stora Enso Eesti AS Näpi saev 0:52:48 150 M
410 Vesilind Andres MTü Nordea Spordiklubi 0:52:49 151 M
411 Toming Alex Tuuletallajad 0:52:49 152 M
412 Virves Mary 0:52:49 52 N
413 Erik Birgit 0:52:50 53 N
414 Kriisk Kersti 0:52:50 54 N
415 Alavere Ursula Aqvalased 0:52:50 6 N40
416 Sallaste Evelin 0:52:51 55 N
417 Riives Martin Tartu 0:52:53 45 P
418 Alt Armin 0:52:55 33 M40
419 Kangro Kristjan SELECT 0:52:57 153 M
420 Veiper Maia Rakvere Tenniseklubi 0:52:57 56 N
421 Liister Jan TP 0:52:59 154 M
422 Otsmann Lembit TRV KLIIMA AS 0:53:01 155 M
423 Pruul Madis 0:53:02 37 MN
424 Palm Erki Vastseliina 0:53:05 8 M50
425 Huopolainen Ivar 0:53:06 156 M
426 Liivak Janar JELD-WEN Eesti AS 0:53:08 157 M
427 Reintal Margus Sportland 0:53:09 158 M
428 Leola Terje Tallinna ülikool 0:53:11 12 NN
429 Bergmann Guido 0:53:12 19 M45
430 Kuusler Kai 0:53:17 57 N
431 Nigol Margus 0:53:18 34 M40
432 Kalmus Jan-Erik 0:53:18 58 N
433 Tarassova Kaija Perekond Jalakas 0:53:18 59 N
434 Kabanen Grete 0:53:18 60 N
435 Kerm Getter Linnumetsa Spordiklubi 0:53:18 8 T
436 Traus Rein Traus-RAK Oü 0:53:19 3 M60
437 Kivilo-Paas Evelin Tervis Pluss 0:53:19 61 N
438 Meltsas Merike 0:53:21 62 N
439 Einmann Oliver 0:53:22 159 M
440 Ait Vladimir 0:53:22 3 M65
441 Soosaar Terje 0:53:22 7 N40
442 Vasemägi Katrin 0:53:23 8 N40
443 Zadonski Gennadi 0:53:24 35 M40
444 Samblik Eela 0:53:25 63 N
445 Toomet Ave 0:53:27 64 N
446 Säärits Mattias RAMM 0:53:27 46 P
447 Toming Neeme 0:53:29 160 M
448 Liibert Kätlin 0:53:30 65 N
449 Gill Paul 0:53:32 36 M40
450 Raudmets Liisa 0:53:35 13 NN
451 Visnapuu Rene Stora Enso Eesti AS Näpi saev 0:53:36 161 M
452 Nurk Triinu 0:53:36 9 T
453 Veskimägi Kati JCI Estonia 0:53:37 66 N
454 Viiklaid Erge 0:53:38 9 N40
455 Piirmets Pille-Riin Tallinna Tervishoiu Kõrgkool 0:53:38 67 N
456 Tilk Silver Tü Fauna 0:53:38 38 MN
457 Laasberg Erle JCI Estonia 0:53:39 68 N
458 Höövelsoo Taivo 0:53:40 2 M55
459 Laurimaa Andrus 0:53:41 37 M40
460 Säälik Tiina 0:53:42 6 N45
461 Vetik Brenda Rakvere Gümnaasium 0:53:44 10 T
462 Hang Kaija 0:53:47 69 N
463 Kuusmik Jaanus 0:53:48 17 MJ
464 Kallam Karin Põhjakeskus 0:53:49 70 N
465 Pilden Priit 0:53:50 162 M
466 Allmann Ander-Joosep Kirde KRK 0:53:50 39 MN
467 Vaika Sergei Stora Enso Eesti AS Näpi saev 0:53:50 163 M
468 Aunbaum Helen 0:53:51 71 N
469 Plotnikov Viktor Viru jalaväepataljon 0:53:51 164 M
470 Ovsjannikov Akim Viru jalaväepataljon 0:53:51 40 MN
471 Remsel Andre RRG 0:53:51 18 MJ
472 Abroi Erik Kirde KRK 0:53:51 165 M
473 Sarapuu Sven mul ei ole neid 0:53:52 166 M
474 Lees Heino Politsei Ida prefektuur 0:53:52 38 M40
475 Saar Germo Viru jalaväepataljon 0:53:52 41 MN
476 Sep Heigo Kaupmees 0:53:53 19 MJ
477 Lilleorg Tõnis Viru jalaväepataljon 0:53:53 42 MN
478 Mäemets Tanel Viru jalaväepataljon 0:53:53 43 MN
479 Peri Kaur Viru jalaväepataljon 0:53:53 44 MN
480 Levin Artjom Viru jalaväepataljon 0:53:54 167 M
481 Rm Elen 0:53:54 72 N
482 Roosmägi Margus Viru jalaväepataljon 0:53:55 168 M
483 Meldre Toomas Viru jalaväepataljon 0:53:55 45 MN
484 Soolo Maarja Insenerehitus 0:53:56 73 N
485 Sarap Fred Viru jalaväepataljon 0:53:57 46 MN
486 Sirvel Merili Rakke SK 0:53:57 11 T
487 Pruul Aimar jooks 0:53:57 169 M
488 Malikov Dmitri Viru jalaväepataljon 0:53:57 170 M
489 Mikli Marju SELVER 0:53:58 10 N40
490 Reiman Lasse Viru jalaväepataljon 0:53:59 47 MN
491 Artamonenko Mihhail Viru jalaväepataljon 0:54:00 171 M
492 Kielas Almar Stora Enso Eesti AS Näpi saev 0:54:01 172 M
493 Kiigemägi Kristo 0:54:02 173 M
494 Järvi Meeme Rakvere Karmeli kogudus 0:54:02 174 M
495 Mattila Jarkko 0:54:02 39 M40
496 Sindonen Riina 0:54:03 74 N
497 Kivila Jürgen Väike-Maarja RSK 0:54:03 47 P
498 Järvamägi Liis Väike-Maarja RSK 0:54:03 8 NJ
499 Sepp Veiko 0:54:03 175 M
500 Saar Ardo 0:54:04 176 M
501 Unt Marius Viru jalaväepataljon 0:54:04 177 M
502 Randoja Teele 0:54:04 75 N
503 Issajev Aivar Viru jalaväepataljon 0:54:05 48 MN
504 Patune Eva 0:54:06 76 N
505 Kohver Tõnu Politsei Ida prefektuur 0:54:06 178 M
506 Engman Janek 0:54:07 179 M
507 Kester Kristjan Viru jalaväepataljon 0:54:08 49 MN
508 Tamm Marju Aqvalased 0:54:09 77 N
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE