estenglv
WAP version
Login form
21,1 km
10 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 12 Nov 2019 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Ööjooks 2
Aeg 08.06.2012
Koht Rakvere EST
Spordiala Jooksmine
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. Võistl.
kl.
 
1 Vallimäe Viljar Sportkeskus.ee 1:06:13 1 M
2 Nikolajev Ilja Odav Laen AS 1:07:37 2 M
3 Tšerepannikov Sergei Stamina Arcotransport tiim 1:09:17 3 M
4 Vinogradov Yury sylvia.gatchina.ru 1:09:34 4 M
5 Sasmin Kaupo Spordikeskus.ee 1:10:08 5 M
6 Vulla Elar KJK VIKE 1:11:15 6 M
7 Matisons Aigars MARATONA KLUBS 1:12:37 1 M40
8 Reinsalu Kristo Stamina Arcotransport tiim 1:12:41 7 M
9 Sozonov Vladimir sylvia.gatchina.ru 1:14:10 8 M
10 Košelev Deniss Tü ASK 1:15:49 9 M
11 Andresson Mart TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI 1:15:58 10 M
12 Roomet Reget PÄRNU 1:16:13 11 M
13 Sokolova Natalia SHVSM-KRASNOGVARDEETS 1:16:41 1 N
14 Veilberg Ago Päästeamet 1:17:05 1 M45
15 Kulmatickii Marat sylvia.gatchina.ru 1:17:17 12 M
16 Talts Evelin Stamina ArcoTransport Running Team 1:17:31 2 N
17 Luik Lauri Läänemaa KJK 1:17:33 13 M
18 Afanasiev Vctor SHVSM-KRASNOGVARDEETS 1:17:33 2 M45
19 Aadli Erkki Saue Tammed 1:18:24 14 M
20 Rosen Ulf 21 cc triatlonklubi 1:18:27 2 M40
21 Subi Rivo VAK Staier 1:18:31 14 M
22 Kraas Andreas seiklusporr 1:18:41 15 M
23 Simson Priit Elva Jooksusari 1:18:47 16 M
24 Eller Villu 1:19:52 1 MN
25 Hang Tauno 1:20:02 17 M
26 Bauman Jaanus 1:20:19 18 M
27 Mätas Egle TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI 1:20:39 3 N
28 Jaaska Allan stamina sk 1:20:58 3 M40
29 Randman Priit Spordiklubi Metsasõbrad 1:21:02 19 M
30 Undrest Jaanus Eesti Posti SK 1:21:05 20 M
31 Andrejeva Olga Stamina Arcotransport tiim 1:21:07 4 N
32 Valdmaa Lauri 1:21:32 21 M
33 Ilumäe Indrek Iproject Oü 1:21:50 22 M
34 Tammemäe Joosep Viljandi suusaklubi 1:21:50 2 MN
35 Piiskoppel Kauri Päästeamet 1:21:51 1 P
36 Vahkal Kaido FB JOOKSMINE 1:21:55 23 M
37 Belousov Aleksei sylvia.gatchina.ru 1:22:01 24 M
38 Bõmberg Rain JK Piraaja 1:22:02 25 M
39 Kindel Hanno FB Jooksmine 1:22:11 4 M40
40 Siht Jüri VAK Staier 1:22:18 3 M45
41 Ivanov Arvo Politsei 1:22:23 5 M40
42 Kuusalu Asko Vanamõisa suusaklubi 1:22:33 26 M
43 Kibuspuu Tiit VAK Staier 1:22:54 4 M45
44 Kilki Siim KJK Vike 1:23:02 3 MN
45 Tipp Argo 1:23:18 27 M
46 Annilo Mihkel 1:23:25 4 MN
47 Orgulas Kaido 1:23:39 5 M45
48 Tammoja Andrus 1:23:42 6 M45
49 Tomp Ahti 1:23:51 28 M
50 Luik Lily TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI 1:23:54 5 N
51 Lillemägi Indrek 1:24:16 29 M
52 Einasto Mart 1:24:30 6 M40
53 Pilder Kaupo SS Marathon 1:24:46 30 M
54 Kaljurand Urmas Stamina SK 1:24:52 1 M50
55 Un Jaan FB Jooksmine 1:24:55 31 M
56 Kala Taavi 1:24:56 32 M
57 Lään Christjan FB Jooksmine 1:24:59 33 M
58 Hein Heigo Läänemaa KJK 1:25:01 34 M
59 Laineste Andres Stamina SK 1:25:12 7 M40
60 Toplaan Anti EELK Kuressaare 1:25:22 8 M40
61 Arro Liis Stamina Arcotransport tiim 1:25:23 1 NN
62 Juhkov Janar nnn.sportkeskus.ee 1:25:35 35 M
63 Vetevoog Kaido 1:25:49 36 M
64 Kübarsepp Karmo TTü 1:25:52 5 MN
65 Hämäläinen Keio Jooksupartner 1:26:04 37 M
66 Sildvee Märt 1:26:07 38 M
68 Laasu Arnold SK Saarde 1:26:32 2 M50
69 Linde Jüri 1:26:45 9 M40
70 Kingo Gunnar 1:26:51 39 M
71 Palu Tiit Juhtimisteater 1:26:55 10 M40
72 Tarum Janelle Stamina Arcotransport tiim 1:26:57 2 NN
73 Männik Ahti Tallinna Tulised Ilvesed GAA 1:26:58 40 M
74 Parmas Martin ooo 1:27:00 41 M
75 Hyde Matthen British Embassy 1:27:07 11 M40
76 Leimann Ragnar JK PIRAAJA 1:27:15 42 M
77 Antalainen Lauri Advisio OU 1:27:28 43 M
78 Lumiste Tanel Hansa Spordiklubi 1:27:42 44 M
79 Enn Lauri 1:27:50 45 M
80 Schmidt Ragnar 1:27:51 46 M
81 Enno Kristjan Elioni SK 1:28:14 47 M
82 Türkson Arne Suusahullud 1:28:15 12 M40
83 Laanemets Raivo 1:28:19 13 M40
84 Juus Aivar TööSTUSPROJEKT 1:28:23 48 M
85 Roosnupp Priit 1:28:38 14 M40
86 Talu Priit EE Spordiklubi 1:28:46 15 M40
87 Roosimägi Allan Jõhvikas 1:28:50 49 M
88 Anton Arvi 1:29:02 6 MN
89 Kuusalu Ivo EUK 1:29:04 50 M
90 Snitsarenko Tarass Eesti Panga Spordiklubi 1:29:19 51 M
91 Villo Raul 1:29:24 52 M
92 Kask Ats mul ei ole neid 1:29:26 53 M
93 Heinmets Halmar TTü 1:29:32 54 M
94 Tuur Taavi LHV Pank 1:29:33 55 M
95 Maleva Marko 1:29:33 8 M45
96 Lükk Merlyn 1:29:40 3 NN
97 Toom Toomas SK Stamina 1:29:41 3 M50
98 Lauring Karre 1:29:45 1 N45
99 Valerts Andris MARATONA KLUBS 1:29:49 16 M40
100 Merivälja Margus 1:30:07 56 M
101 Vaher Annika SJK Sarma 1:30:09 1 N40
102 Viirmann Ott 1:30:24 57 M
103 Ehrstein Reimo Insenerehitus 1:30:24 58 M
104 Lokk Sulev Stamina SK 1:30:28 17 M40
105 Nilk Andrus ooo 1:30:28 4 M50
106 Reiljan Raul Kõrgem Sõjakool 1:30:29 7 MN
107 Lass Risto SK Saarde 1:30:43 59 M
108 Toht Martin 1:30:43 60 M
109 Keskküla Karol 1:30:47 61 M
110 Kuusik Andres 1:30:52 2 M60
111 Gering Margus 1:30:54 8 MN
112 Mälter Meelis Harju KEK RSK 1:30:56 62 M
113 Milva Tarmo 1:30:57 18 M40
114 Mälter Margit 1:30:59 3 N40
115 Kivila Matis Võru Suusaklubi 1:31:03 9 MN
116 Lemberg Anneken JCI Estonia 1:31:06 6 N
117 Leisalu Tanel 1:31:10 63 M
118 Raap Ilmar meie 1:31:15 19 M40
119 Mumm Indrek 1:31:20 20 M40
120 Oks Margit Sportland 1:31:28 7 N
121 Tikva Indrek Albe Team 1:31:30 21 M40
122 Nurk Aare 1:31:32 9 M45
123 Pärnassalu Toomas 1:31:36 22 M40
124 Liin Urmas 1:31:38 64 M
126 Koop Kalle SK Saarde 1:31:48 10 M45
127 Lehismets Jaan 1:31:51 66 M
128 Raastad Christopher TTü 1:32:00 67 M
129 Karolin Indrek SK Metsasõbrad 1:32:08 68 M
130 Moor Toomas 1:32:12 11 M45
131 Põllendik Rait MTü Nordea Spordiklubi 1:32:13 69 M
132 Oja Reimo 1:32:21 10 MN
133 Rehelem Steven 1:32:21 70 M
134 Liebenau Raul 1:32:23 71 M
135 Tõnnison Arvi 1:32:23 12 M45
136 Alnek Karmen 1:32:25 8 N
137 Kiis Toomas Rakvere JK Tarvas 1:32:28 11 MN
138 Rein Margus JK Hermes 1:32:35 1 M60
139 Võip Raivo Politsei Ida prefektuur 1:32:42 13 M45
140 Särak Ivo 1:33:03 72 M
141 Opp Andres 1:33:07 1 MJ
142 Rooks Pille 1:33:08 9 N
143 Lüüs Sigmar 1:33:22 12 MN
144 Kuusik Aron 1:33:27 2 MJ
145 Jakobson Eero 1:33:28 73 M
146 Ilves Tõnu 1:33:31 14 M45
147 Jõemets Aivo Team30+ 1:33:32 23 M40
148 Vann Theodor FB Jooksmine/ Itbit Glükomed 1:33:32 74 M
149 Mell Relika 1:33:34 10 N
150 Valtin Kristo 1:33:38 2 P
151 Ervin Urmas 1:33:39 15 M45
152 Kokla Madis 1:33:43 5 M50
153 Innos John JELD-WEN Eesti AS 1:33:44 24 M40
154 Karin Peeter SGG Estonia SE 1:33:45 75 M
155 Randmaa Katri 1:33:48 11 N
156 Iglane Jaan 1:33:49 25 M40
157 Kukk Meelis SK Jõulu 1:33:53 6 M50
158 Nagel Karl-Gustav SK Aaspere 1:33:53 3 P
159 Ilves Elin 1:33:58 2 N45
160 Koosapoeg Kalmer 1:34:10 26 M40
161 Vaik Arno 1:34:17 76 M
162 Gröön Janar ECOKYTE.ee 1:34:17 77 M
163 Abrams Modris LSC/ Maratona Klubs 1:34:23 2 M55
164 Prosin Märt 1:34:39 78 M
165 Vahesaar Heigo-Elmar 1:34:43 4 P
166 Randla Erik 1:34:44 12 M
167 Bernat Galina Stamina SK 1:34:49 1 N50
168 Tammeleht Mihkel 1:34:57 79 M
169 Linke Martin 1:35:06 80 M
170 Haarde Maiken adidas 1:35:09 13 N
171 Sempelson Sven 1:35:17 27 M40
172 Leesmäe Jüri 1:35:23 1 M65
173 Raudsepp Andrus 1:35:26 81 M
174 Evisalu Mait 1:35:28 28 M40
175 Pajupuu Janno 1:35:31 82 M
176 Pajur Andrus 1:35:36 7 M50
177 Tatrik Ivo 21CC Triatloniklubi 1:35:41 83 M
178 Ehrenpreis Lauri 1:35:46 84 M
179 Lilleoru Merle JCI Estonia 1:35:46 14 N
180 Aamisepp Andres 1:35:49 85 M
181 Kriisa Helar Ideekamin 1:35:50 29 M40
182 Kuhi Peeter 1:35:52 30 M40
183 Kookla Eero 1:36:01 86 M
184 Köster Silver 1:36:02 87 M
185 Krillovs Ringo nüRTH 1:36:02 88 M
186 Heinsalu Raul Albe Team 1:36:06 31 M40
187 Pilli Moonika jooks TEAM 1:36:09 15 N
188 Muzakko Margo 1:36:12 89 M
189 Terve Allan 1:36:13 90 M
190 Sangla Matis 1:36:30 13 MN
191 Otto Rait 1:36:35 91 M
192 Telling Juhan JK HERMES 1:36:42 16 M45
193 Kuuskla Priit SK AASPERE 1:36:44 92 M
194 Muru Merike 1:36:47 3 N45
195 Reineberg Tarmo 1:36:54 93 M
196 Priks Hanno VAK Staier 1:37:00 17 M45
197 Raun Rain 1:37:01 32 M40
199 Laanemets Meelis Kirde KRK 1:37:10 94 M
200 Rooden Mikk Rakvere Ametikool 1:37:11 5 P
201 Kokk Kristo SK Metsasõbrad 1:37:12 33 M40
202 Himma Evelyn 1:37:15 4 N40
203 Jüriado Juhan 1:37:20 95 M
204 Värk Ren 1:37:24 96 M
205 Mustonen Marek 1:37:25 97 M
206 Uusküla Rauno Kadrina 1:37:26 14 MN
207 Eller Eik AS Maves 1:37:26 3 M55
208 Soomre Rando 1:37:33 98 M
209 Visnapuu Tanel 1:37:37 99 M
210 Täheste Tanel SK Metsasõbrad 1:37:47 100 M
211 Aave Marius 1:37:48 101 M
212 Hillep Einar Justiitsministeerium 1:37:51 34 M40
213 Nikolajev Dimitri 1:37:56 4 M55
214 Karms Uku 1:37:58 102 M
215 Keskel Urmo 1:37:58 103 M
216 Reigo Erko 1:38:00 104 M
217 Parts Valli 1:38:02 16 N
218 Siim Andres SK SAARDE 1:38:06 35 M40
219 Tubalkain Margus Stamina SK 1:38:06 18 M45
220 Lepiksaar Madis Aru Grupp AS 1:38:06 105 M
221 Tuula Reeda 1:38:07 17 N
222 Lõhmus Margit 1:38:10 18 N
223 Rohtsalu Jaak OK Rakvere 1:38:18 8 M50
224 Jürgenstein Indrek Stamina SK 1:38:25 19 M45
225 Plumer Raivo Mägi EK 1:38:28 9 M50
226 Kairite Inna 1:38:31 4 NN
227 Silem Priit Eesti AGA spordiklubi 1:38:32 106 M
228 Kangur Taimi JK SARMA 1:38:32 5 N40
229 Rouhijainen Madis Tallinna ülikool 1:38:43 107 M
230 Vill Üllar 1:38:43 36 M40
231 Lehter Aivar Oü TLG HOTELL 1:38:48 20 M45
232 Saremat Tarmo JCI Estonia 1:38:49 108 M
233 Särev Mihkel Orissaare 1:38:52 109 M
234 Eisan Jaanika 1:38:54 19 N
235 Kruusamägi Uku 1:38:55 3 MJ
236 Karu Üllar 1:38:56 110 M
237 Kaur Jaanus 1:38:57 21 M45
238 Kuhi Tõnu 1:39:02 37 M40
239 Pilt Siiri 1:39:05 6 N40
240 Alamets Ülari EAS 1:39:12 22 M45
241 Ulk Alar 1:39:13 2 M60
242 Veeroos Erki 1:39:18 111 M
243 Küttis Radek JCI Estonia 1:39:19 38 M40
244 Kaljuvee Janno Jooksupartner 1:39:21 39 M40
245 Keiv Inver Eesti Energia SK / Jooksupartner 1:39:23 112 M
246 Raiend Urmo Stamina SK 1:39:23 40 M40
247 Tamm Merje RLK 1:39:25 7 N40
248 Peärnberg Karl-Andres Mareplast 1:39:27 113 M
249 Manninen Ergo Hanaii Express 1:39:29 114 M
250 Gamzejev Erik Põhjarannik SK 1:39:33 23 M45
251 Tibar Marion 1:39:38 20 N
252 Kindsigo Reno 1:39:42 115 M
253 Riks Rando SK Aaspere 1:39:49 4 MJ
254 Sindonen Voldemar 1:39:49 10 M50
255 Tubli Peeter OK Kooperaator 1:39:50 116 M
256 Rant Elina 1:39:51 21 N
257 Kangro Priit 1:39:51 41 M40
258 Väizanen Urmo 1:39:51 117 M
259 Kapp Tarvo Kükametsa PK 1:39:57 42 M40
260 Sepp Tiit 1:40:11 118 M
261 Tarum Roland 1:40:14 119 M
262 Rike Hans TTü 1:40:16 120 M
263 Grigorjev Sergei 1:40:17 11 M50
264 Kaljuvee Kristo 1:40:22 121 M
265 Rennit Leho Albe Team 1:40:26 12 M50
266 Erlenheim Karl 1:40:28 122 M
267 Koha Priit JELD-WEN Eesti AS 1:40:28 123 M
268 Kristmann Rando JELD-WEN Eesti AS 1:40:29 124 M
269 Fogtmann Erik JELD-WEN Eesti AS 1:40:30 125 M
270 Lavrikova Svetlana sylvia.gatchina.ru 1:40:37 2 N50
271 Vannas Tarmo 1:40:45 126 M
272 Aan Toomas Koeru SK 1:40:50 13 M50
273 Pottmann Kersti 1:40:50 22 N
274 Järve Marina JK Hermes 1:40:53 4 N45
275 Palm Raiko 1:40:55 127 M
276 Rauhainen Artur 1:40:56 128 M
277 Kukk Kaidi SK Jõulu 1:40:57 1 NJ
278 Lubi Vallo-Peedu Samotar 1:41:00 24 M45
279 Veisman Martin 1:41:12 129 M
280 Musting Aksel 1:41:20 14 M50
281 Larin Ragne Põltsamaa Felix AS 1:41:22 23 N
282 Siiak Indrek 1:41:23 130 M
283 Rahi Indrek Fittest 1:41:26 25 M45
284 Leppmets Marianne FYSIOPARK 1:41:27 24 N
285 Trääder Helvis FYSIOPARK 1:41:27 131 M
286 Nõmm Marden Tallinna Tulised Ilvesed GAA 1:41:42 132 M
287 Tunger Rain 1:41:42 133 M
288 Veski Hannes Rakvere 1:41:48 26 M45
289 Orgusaar Märt 1:41:49 43 M40
290 Kivesti Ain 1:41:52 134 M
291 Mikk Üllar RADEMAR 1:41:57 135 M
292 Kiis Tõnis Sisekaitseakadeemia 1:41:59 136 M
293 Sakkeus Jüri SakiSport 1:42:00 5 M55
294 Teska Taavi TTü 1:42:05 137 M
295 Hermsalu Hando 1:42:11 138 M
296 Mäekivi Jaanus Floorin 1:42:13 139 M
297 Posti Veiko 1:42:15 44 M40
298 Ruudi Martin Aru Grupp AS 1:42:17 140 M
299 Alver Oliver 1:42:27 141 M
300 Limmer Ailar 1:42:28 15 M50
301 Laja Leho 1:42:29 45 M40
302 Valge Gätly 1:42:38 25 N
303 Kalda Krister 1:42:47 142 M
304 Albert August 1:42:49 27 M45
305 Jaaksoo Rain 1:42:52 143 M
306 Palk Rudolf 1:43:06 144 M
307 Aaste Hanno 1:43:10 145 M
308 Plutus Lauri 1:43:33 146 M
309 Vilt Andrus 1:43:35 147 M
310 Raik Kalvi Rautakesko AS 1:43:35 46 M40
311 Vahesaar Tauri-Viljar 1:43:49 148 M
312 Lehismets Jaan 1:43:53 149 M
313 Lepik Marek 1:43:56 150 M
314 Kongo Kristjan MTü Nordea Spordiklubi 1:44:00 151 M
315 Pääbus Veiko 1:44:02 47 M40
316 Peterson Kristjan 1:44:04 152 M
317 Kukk Aalo Eesti Panga SK 1:44:04 6 M55
318 Nuga Ahti 1:44:07 153 M
319 Lett Kalle Tulika Takso 1:44:07 7 M55
320 Paap Kimmo 1:44:14 154 M
321 Soovik Jüri 1:44:14 16 M50
322 Irves Hillar EKSTREEMPARK 1:44:29 28 M45
323 Herem Martin Kirde KRK 1:44:32 155 M
324 Sikka Toivo ERM 1:44:42 17 M50
325 Tomusk Ilmar 1:44:47 29 M45
326 Krimm Raido JK Jalgpallihaigla 1:44:48 156 M
327 Kolk Marko SARMA 1:44:50 48 M40
328 Vahter Tanel 1:44:58 15 MN
329 Tohver Tarmo Kaevanduste Spordiklubi 1:44:59 49 M40
330 Hanni Kalju 1:45:03 157 M
331 Veber Toomas 1:45:09 158 M
332 Kukke Heikki 1:45:17 159 M
333 Ojasalu Marek 1:45:17 160 M
334 Hiob Priit VAK STAIER 1:45:18 161 M
335 Tops Rainer AS JALAJÄLG 1:45:18 162 M
336 Pihlak Jekaterina 1:45:18 8 N40
337 Ruul Mati 1:45:18 18 M50
338 Sillanurm Ly 1:45:21 9 N40
339 Raatma Arvo 1:45:24 163 M
340 Tops Assar 1:45:25 50 M40
341 Nokkur Lembit SK Rõõsa 1:45:26 30 M45
342 Toom Marju 1:45:33 26 N
343 Solman Risto JCI Estonia 1:45:39 164 M
344 Talvik Mikk 1:45:48 165 M
345 Lepik Rainer Seli Tervisekeskus 1:45:58 166 M
346 Liiver Aimar Elioni SK 1:46:02 167 M
347 Mitrofansky Jegor 1:46:03 168 M
348 Martinson Raido Viru jalaväepataljon 1:46:06 169 M
349 Lillo Einar Pirita JK Reliikvia 1:46:08 51 M40
350 Pikner Priit Kirde KRK 1:46:11 170 M
351 Kaarma Risto Sportland 1:46:16 16 MN
352 Jõemets Kaja SK Mitš 1:46:17 5 N45
353 Murik Gerd Sportland 1:46:17 17 MN
354 Erilaid Janis 1:46:22 171 M
355 Vassiljev Riinu FB Jooksmine 1:46:23 27 N
356 Kübar Urmo 1:46:25 172 M
357 Merenäkk Margarete 1:46:30 28 N
358 Piilberg Valvo 1:46:31 173 M
359 Pärtel Siret Koeru SK 1:46:41 6 N45
360 Nigu Villem 1:46:44 174 M
361 Seppar Elvis 1:46:51 175 M
362 Nõmmiste Sulev 1:46:56 53 M40
363 Nõmmiste Kalev 1:46:56 52 M40
364 Vesiallik Sten nüRTH 1:47:05 176 M
365 Saarela Marko Viru jalaväepataljon 1:47:09 177 M
366 Raudsaar Taavi 1:47:09 178 M
367 Veskimets Andri TTü 1:47:20 18 MN
368 Lukin Vahur 1:47:21 179 M
369 Kungus Ahto 1:47:22 54 M40
370 Viilipus Mart MT Export Group Oü 1:47:22 180 M
371 Karolin Martin 1:47:23 181 M
372 Suursu Maarika JELD-WEN Eesti AS 1:47:32 29 N
373 Pellenen Evelin 1:47:34 30 N
374 Lohk Lea 1:47:36 3 N50
375 Iglane Terje 1:47:42 10 N40
376 Helmja Kati 1:47:46 31 N
377 Rammo Matt TTü 1:47:47 182 M
378 Valdmann Vahur 1:47:51 183 M
379 Nõmmik Kaidu JELD-WEN Eesti AS 1:47:52 55 M40
380 Valter Järvi 1:47:57 1 N55
381 Kaseväli Mairo 1:48:03 184 M
382 Olvet Rivo 1:48:15 6 P
383 Rets Pille 1:48:23 32 N
384 Valge Kerli Jooksupartner 1:48:28 33 N
385 Verev Olavi 1:48:29 2 M65
386 Jõesaar Rainer TTü 1:48:30 185 M
387 Maltis Jakko 1:48:32 186 M
388 Randmäe Margus Pärnu Kahe Silla Klubi 1:48:34 187 M
389 Gerassimova Anastasia 1:48:35 34 N
390 Rudissaar Hanno 1:48:36 5 MJ
391 Pihlak Sander Benito Puit AS 1:48:40 188 M
392 Tšerednik Andrei 1:48:40 189 M
393 Naaber Merili FB jooksmine 1:48:44 35 N
394 Ibis Margus 1:48:50 31 M45
395 Viherpuu Hannes nüRTH 1:48:54 56 M40
396 Trisberg Karl-Erich Advokaadibüroo Tark Grunte Sutkiene 1:48:56 190 M
397 Soome Imbi JCI Estonia 1:48:59 11 N40
398 Etverk Merike Rakvere Lihakombinaat 1:49:07 12 N40
399 Kuuder Kunnar Savi-ja Lubjameistrid Oü 1:49:16 191 M
400 Peterson Triin 1:49:17 13 N40
401 Jaakson Hanna 1:49:21 36 N
402 Lohur Peedu 1:49:22 192 M
403 Toomingas Jaan 1:49:29 193 M
404 Tõnisson Tambet 1:49:34 194 M
405 Unapuu Karl Kirde KRK 1:49:37 195 M
406 Tali Meelis Kirde KRK 1:49:37 196 M
407 Tõkke Margus 1:49:44 57 M40
408 Peetrimägi Siim 1:49:45 197 M
409 Urva Urmas 1:49:47 58 M40
410 Härm Eve Tallinna Lennujaama Spordiklubi 1:49:50 37 N
411 Bauman Meelis 1:49:56 198 M
412 Mooney Tristan 1:49:56 7 P
413 Meier Raivo JK HERMES 1:49:56 3 M65
414 Rohtma Valdek 1:49:59 199 M
415 Zalite Inga VSK Noskrien 1:50:00 38 N
416 Raam Märt Rakvere SK 1:50:00 200 M
417 Erala Ranno 1:50:01 201 M
418 Paur Silver SK AASPERE 1:50:01 202 M
419 Lorvi Urmas 1:50:02 32 M45
420 Aron Kristi Kunda ühisgümnaasium 1:50:07 39 N
421 Bušin Peep 1:50:11 203 M
422 Veski Mihkel Rakvere Gümnaasium 1:50:13 6 MJ
423 Laager Rain Oü MAILER 1:50:21 204 M
424 Gluhhovtsenko Maksim 1:50:23 205 M
425 Liivarand Eero 1:50:31 33 M45
426 Kurs Mariliis Kohtla-Nõmme SK 1:50:35 40 N
427 Käbin Rait 1:50:37 206 M
428 Suurkuusk Andres Sparta 1:50:41 19 M50
429 Pedajas Kaidur nestline Team 1:50:46 59 M40
430 Paloots Karin 1:50:46 41 N
431 Uusküla Liis Männikumägi 1:50:50 2 NJ
432 Antons Maili Ambla SK 1:51:05 14 N40
433 Mey Tea 1:51:13 42 N
434 Leinakse Madis Tallinna Tehnikaülikool 1:51:14 207 M
435 Säärits Lauri 1:51:20 208 M
436 Aitman Hannely SK AASPERE 1:51:23 43 N
437 Hodõrev Sergei Politsei Ida prefektuur 1:51:25 60 M40
438 Kell Aarne 1:51:25 3 M60
439 Pähklamäe Vikotr nüRTH 1:51:25 61 M40
440 Loite Mati 1:51:29 19 MN
441 Raudsepp Andres Rakvere Ametikool 1:51:31 7 MJ
442 Säbel Virko Aru Grupp AS 1:51:32 209 M
443 Tammjärv Jaanus 1:51:32 62 M40
444 Palo Even 1:51:37 20 MN
445 Alnek Airi 1:51:46 7 N45
446 Altmets Valev 1:51:48 34 M45
447 Sangla Karin 1:51:52 15 N40
448 Agu Hans Mars 1:51:55 210 M
449 Nõgu Liisi 1:52:07 44 N
450 Saarend Mati 1:52:16 4 M60
451 Kõiv Kuldar 1:52:25 211 M
452 Siidra Kaimar 1:52:29 212 M
453 Ehasalu Marta 1:52:29 45 N
454 Kivioja Kalev Pajusti Ehitus Grupp 1:52:31 35 M45
455 Raudsepp Aivar Alutaguse Malev 1:52:37 20 M50
456 Leetmaa Õnne-Liina 1:52:41 46 N
457 Türk Maarjo 1:52:43 213 M
458 Golberg Andrus Politsei Ida prefektuur 1:52:47 63 M40
459 Gladõseva Galina 1:52:59 4 N50
460 Puna Valdo 1:53:08 214 M
461 Lõhmus Indrek 1:53:08 21 M50
462 Kusnets Kerli eitsa 1:53:08 47 N
463 Lõhmus Silja 1:53:08 5 N50
464 Tamm Indrek 1:53:12 215 M
465 Puiestik Peep 1:53:12 64 M40
466 Kadastik Veronika 1:53:13 48 N
467 Pärnpuu Elvis 1:53:21 216 M
468 Tamm Kairo 1:53:23 217 M
469 Ojaots Laura 1:53:24 49 N
470 Tõnise Lauri 1:53:29 218 M
471 Kliiman Elari SK Saarde 1:53:32 219 M
472 Ivanov Marek 1:53:33 220 M
473 Kooli Terko JELD-WEN Eesti AS 1:53:35 221 M
474 Eller Endrik Trismile 1:53:46 222 M
475 Baumverk Märt 1:53:54 65 M40
476 Seinpere Vello 1:54:08 223 M
477 Veskimäe Aire 1:54:09 50 N
478 Paulus Silja Elujooks 1:54:12 51 N
479 Sau Tauno Pääste 1:54:13 224 M
480 Tilk Taavi 1:54:13 225 M
481 Uksov Denis RTA Tarbatu 1:54:19 226 M
482 Malinovskaja Kristina 1:54:20 52 N
483 Jõgi Katrin 1:54:21 5 NN
484 Paas Meelis 1:54:24 227 M
485 Mikson Valentin NIISAMA/Oü Graveerimiskeskus 1:54:27 22 M50
486 Kokk Urmas Tallinna Prantsuse Lütseum 1:54:28 23 M50
487 Villak Marju FB jooksmine 1:54:31 53 N
488 Asi Astrid 1:54:34 54 N
489 Lille Liis Harju KEK RSK 1:54:39 1 N65
490 Roopärg Marika MyFitness 1:54:39 8 N45
491 Kompus Andrus Eesti norldloppeti Klubi 1:54:44 24 M50
492 Lobanov Raul RIPÄEVA SK 1:54:52 228 M
493 Vasarik Aarne 1:54:53 229 M
494 Zirnask Gunnar 1:54:55 8 M55
495 Maanso Suusahullud 1:55:06 55 N
496 Lidaka Peteris adidas 1:55:07 230 M
497 Jõessar Krista Politsei- ja Piirivalveamet 1:55:13 56 N
498 Müürsepp Tarmo Siilike 1:55:23 66 M40
499 Kams Taavi Rakvere Karmeli kogudus 1:55:26 21 MN
500 Arutyunyan David Tartu linn 1:55:26 67 M
501 Einstein Miikael Rakvere Karmeli kogudus 1:55:26 8 P
502 Sikk Erik 1:55:38 68 M40
503 Ausmees Evelin JCI Estonia 1:55:41 57 N
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE