estenglv
WAP version
Login form
21,1 km
10 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 05 Aug 2020 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Ööjooks
Aeg 10.06.2011
Koht Rakvere EST
Spordiala Jooksmine
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. Võistl.
kl.
 
1 Vallimäe Viljar Tartu Ülikooli ASK 1:07:23 1 M
2 Nikolajev Ilja Stamina SK 1:08:19 2 M
3 Vinogradov Yury 1:08:28 3 M
4 Lipp Ralf Spordiklubi EMÜ 1:13:32 4 M
5 Sozonov Vladimir 1:14:04 5 M
6 Košelev Vjatšeslav KJK Kalev Sillamäe 1:14:15 1 M40
7 Lein Andrus KJK Vike 1:15:37 6 M
8 Jaaska Allan stamina sk 1:19:15 2 M40
9 Kilki Ergo Kergejõustiku klubi Vike 1:19:41 3 M40
10 Soolo Lauri VAK Staier 1:20:37 7 M
11 Luik Lauri Eesti Evangeelne Luterlik Kiri 1:21:01 8 M
12 Luik Liina 1:21:15 1 N
13 Luik Leila 1:21:32 2 N
14 Undrest Jaanus 1:21:43 9 M
15 Vares Kristjan Vak Staier 1:22:40 10 M
16 Hang Tauno 1:23:14 11 M
17 Kärner Evelin Stamina Arco Transport Running 1:23:26 3 N
18 Kuusalu Asko Stamina 1:23:41 12 M
19 Mätas Egle TÜ ASK 1:23:42 4 N
20 Zakharova Anastasija 1:25:08 5 N
21 Toplaan Anti Eesti Evangeelne Luterlik Kiri 1:25:44 4 M40
22 Talu Priit Westline Team 1:25:45 13 M
23 Orgulas Kaido 1:25:56 5 M40
24 Bõmberg Rain JK Piraaja 1:26:20 14 M
25 Luik Lily 1:26:34 6 N
26 Kilki Siim KJK Vike 1:26:51 15 M
27 Ots Indrek Raplamaa tublid maratoonarid 1:27:04 16 M
28 Hein Heigo EELK 1:27:22 17 M
29 Leino Peep JK Piraaja 1:27:33 18 M
30 Liht Sulev 1:28:22 1 M45
31 Vennikas Peeter 1:28:27 1 M50
32 Ivanov Arvo Rakvere 1:28:35 19 M
33 Toom Toomas SK Stamina 1:28:56 2 M50
34 Heinola Ivar AVL Express OÜ 1:29:04 20 M
35 Leimann Ragnar JK Piraaja 1:29:17 21 M
36 Roosimägi Allan SK Järve 1:29:44 22 M
37 Kaljur Maido KEK RSK 1:29:55 3 M50
38 Sarapuu Alma VAK Staier 1:29:56 7 N
39 Bauman Jaanus 1:30:25 23 M
40 Paumets Meelis 1:30:45 24 M
41 Oidram Priit TriSmile 1:30:47 25 M
42 Leisalu Tanel ERGO 1:31:04 26 M
43 Tammre Meelis 1:31:12 27 M
44 Jõemets Aivo Team30+ 1:31:59 6 M40
45 Raap Ilmar meie 1:32:01 7 M40
46 Maleva Marco G4S 1:32:06 8 M40
47 Nestra Jaanus Ernst & Young Baltic AS 1:32:17 28 M
48 Kuusalu Ivo EUK 1:32:21 29 M
49 Ervin Urmas 1:32:31 2 M45
50 Kübarsepp Karmo SK Järve 1:32:38 30 M
51 Karama Tarmo 100% Design 1:32:45 31 M
52 Ehrstein Reimo Insenerehitus 1:32:47 32 M
53 Lehtla Reigo JCI SK 1:32:49 9 M40
54 Maas Elmer Metsaime 1:32:51 33 M
55 Ilves Teno Eesti Evangeelne Luterlik Kiri 1:33:01 34 M
56 Alberi Rene Eesti Evangeelne Luterlik Kiri 1:33:11 35 M
57 Traks Hanno Rakke SK 1:33:15 36 M
58 Irves Monika Maraton Sport 1:33:20 8 N
59 Hyde Matthew 1:33:41 37 M
60 Tõnnison Arvi 1:33:49 3 M45
61 Irves Hillar Ekstreempark 1:33:53 10 M40
62 Raun Rain 1:34:00 11 M40
63 Kuusik Ants VAK Staier 1:34:05 1 M60
64 Bulina Julia KJK Kalev Sillamäe 1:34:11 9 N
65 Randaru Veiko 1:34:11 12 M40
66 Tikva Indrek Albe Team 1:34:15 13 M40
67 Pihlak Lauri 1:34:21 38 M
68 Rohtsalu Jaak Rakvere OK 1:34:47 4 M50
69 Niinsalu Mairold 1:34:53 39 M
70 Atonen Marek VAK Staier 1:34:54 40 M
71 Enn Lauri 1:34:56 41 M
72 Sildvee Märt 1:35:06 42 M
73 Koskaru Meelis Maksu- ja Tolliamet 1:35:12 43 M
74 Lubi Vallo-Peedu Samotar 1:35:56 4 M45
75 Plumer Raivo EMTA 1:36:05 5 M45
76 Maran Tarvo Albe Team 1:36:19 44 M
77 Muuga Marian 1:36:45 10 N
78 Un Jaan 1:37:05 45 M
79 Lemberg Anneken 1:37:07 11 N
80 Sindonen Voldemar 1:37:16 5 M50
81 Türbsal Aimar Väike-Maarja RSK 1:37:26 46 M
82 Erilaid Janis Mittatyö Eesti 1:37:29 47 M
83 Dovnar Taavi 1:37:40 48 M
84 Joonasson Raul 1:37:55 49 M
85 Paesüld Harles VAK Staier 1:38:02 50 M
86 Urb Jaanus Lennubaas 1:38:27 51 M
87 Laur Marten 1:38:31 52 M
88 Kull Liisa TriSmile 1:38:34 12 N
89 Vainikka Aleks 1:38:36 6 M45
90 Keskra Raivo 1:38:36 53 M
91 Evisalu Mait 1:38:43 14 M40
92 Proomet Chris 1:38:48 54 M
93 Mägi Jaanus 1:38:57 55 M
94 Ratas Jorma 1:39:21 56 M
95 Kuuskla Priit Spordiklubi Aaspere 1:39:22 57 M
96 Ruudi Martin Nelson 1:39:32 58 M
97 Rooks Pille 1:39:36 13 N
98 Rudi Marko 1:39:38 59 M
99 Reineberg Tarmo 1:39:42 60 M
100 Tõll Marko JK Piraaja 1:39:51 61 M
101 Pruus Marko Saue Spordiklubi 1:39:59 62 M
102 Kindel Hanno 1:40:03 15 M40
103 Tuur Taavi LHV Pank 1:40:15 63 M
104 Vulla Ela Tamsalu EBE 1:40:39 14 N
105 Kulberg Ragnar 1:40:48 64 M
106 Tarum Roland 1:40:54 65 M
107 Mell Relika 1:41:12 15 N
108 Tedrema Anni 1:41:13 16 N
109 Vaher Annika SJK Sarma 1:41:14 17 N
110 Eisan Jaanika 1:41:29 18 N
111 Siimson Hiid 1:41:30 16 M40
112 Kuhi Tõnu 1:41:43 66 M
113 Kuhi Peeter 1:42:09 17 M40
114 Himma Evelyn 1:42:13 19 N
115 Rant Elina MAX 123 1:42:27 20 N
116 Vill Üllar 1:42:30 18 M40
117 Toos Taavi liõpilaskorporatsioon Leola 1:42:31 67 M
118 Toome Rasmus 1:42:33 68 M
119 Ulk Alar 1:42:37 1 M55
120 Tops Rainer SK Los Toros 1:42:51 69 M
121 Saidla Siim 1:42:57 70 M
122 Kiipsaar Raido Skanska 1:43:02 19 M40
123 Aaros Argo 1:43:05 71 M
124 Kaarna Kadri 1:43:08 21 N
125 Innos John Jeld-Wen Eesti AS 1:43:15 72 M
126 Raudsepp Andrus Rakvere LK 1:43:16 73 M
127 Saetalu Andres 1:43:23 74 M
128 Muru Merike 1:43:27 1 N40
129 Saar Liisi Sampo Spordiklubi 1:43:38 22 N
130 Tomusk Ilmar Keeleinspektsioon 1:43:42 7 M45
131 Talviste Einari Waterworld Expedition 1:44:30 20 M40
132 Uusküla Rauno 1:44:41 75 M
133 Alver Oliver 1:44:41 76 M
134 Alver Ott 1:44:42 77 M
135 Shipunov Boriss 1:44:48 78 M
136 Orgusaar Märt 1:44:57 21 M40
137 Mustonen Marek 1:44:59 79 M
138 Härm Eve 1:45:31 23 N
139 Muuk Marden 1:45:45 80 M
140 Kurs Mariliis Kohtla-Nõmme SK 1:46:20 24 N
141 Seleznjova Julia USPEX 1:46:31 25 N
142 Albert August 1:46:37 8 M45
143 Fedoritš Kristo Marko asi 1:46:45 81 M
144 Kaaber Andres 1:46:52 82 M
145 Ahtijainen Risto Raplamaa Tublid Maratoonarid 1:47:02 83 M
146 Namm Andres BC TARVAS/RAKVERE SPORDIKOOL 1:47:11 84 M
147 Lüüs Sigmar BC TARVAS/RAKVERE SPORDIKOOL 1:47:11 85 M
148 Hallimäe Rain 1:47:12 6 M50
149 Etverk Merike RMK Metsa sõbrad 1:47:13 26 N
150 Agu Hans Mars 1:47:21 86 M
151 Valge Gätly 1:47:27 27 N
152 Larin Ragne Põltsamaa Felix AS 1:47:35 28 N
153 Herm Mark 1:47:47 87 M
154 Lauring Karre 1:47:50 9 M45
155 Palk Rudolf 1:47:51 88 M
156 Ojasalu Marek 1:48:01 89 M
157 Kidron Hendo Nõmmehaldjad 1:48:06 90 M
158 Leetmaa Õnne-Liina 1:48:08 29 N
159 Lukmann Riivo Väike-Maarja RSK 1:48:21 91 M
160 Ahtijainen Riho Raplamaa Tublid Maratoonarid 1:48:28 92 M
161 Pärtel Siret Koeru SK 1:48:31 2 N40
162 Leinakse Madis FB Jooksmine 1:48:33 93 M
163 Põldvere Tiiu 1:48:35 30 N
164 Mets Merike 1:48:36 3 N40
165 Ilves Monika 1:48:49 31 N
166 Lätt Jann 1:49:05 94 M
167 Bauman Evelin 1:49:17 32 N
168 Tamm Merje Rakvere Lihakombinaat 1:49:27 4 N40
169 Meier Raivo "Jooksuklubi ""Hermes""" 1:49:45 2 M60
170 Lett Kalle 1:49:49 2 M55
171 Kütt Mati 1:49:56 22 M40
172 Klemet Martinus Eesti Kunstiakadeemia 1:50:00 95 M
173 Lukin Vahur 1:50:07 96 M
174 Ervin Ahti 1:50:19 10 M45
175 Pajula Veilo 1:50:21 23 M40
176 Puna Valdo 1:50:41 97 M
177 Allas Mart 1:50:44 98 M
178 Tagel Ilmar Maksu- ja Tolliameti Spordiklu 1:50:56 3 M60
179 Tõnisberg Villem www.kolmapaev.ee 1:50:57 99 M
180 Rannamets Harro 1:50:59 100 M
181 Pütsep Kristjan 1:50:59 101 M
182 Lume Silver 1:51:02 102 M
183 Lumiste Tanel Hansa SK 1:51:12 103 M
184 Okas Erje Metsaime 1:51:21 33 N
185 Müürsepp Tarmo Siiliteam 1:51:22 24 M40
186 Uuetalu Tavo 1:51:27 7 M50
187 Tamm Hallar Raplamaa Tublid Maratoonarid 1:51:29 104 M
188 Aron Kristi Kunda Ühisgümnaasium 1:51:31 34 N
189 Eller Endrik 1:51:40 105 M
190 Muzakko Margo 1:52:05 106 M
191 Gröön Janar 1:52:06 107 M
192 Kusnets Kerli Elioni Spordiklubi 1:52:17 35 N
193 Vahtakand Grete X-grandis 1:52:20 36 N
194 Toomingas Terje Stamina 1:52:21 37 N
195 Sokolova Olga Sylvia Gatchina 1:52:29 38 N
196 Ploompuu Riika Hansa SK 1:52:33 5 N40
197 Tasa Mikk rgasg 1:53:07 108 M
198 Pomerants Kaarel yyyy 1:53:15 109 M
199 Kalle Anti Jalajälg AS 1:53:18 25 M40
200 Lehtoja Eha Püha Loomaaed 1:53:20 1 N50
201 Rekor Martin 1:53:25 110 M
202 Eiche Angelique 1:53:39 39 N
203 Randmäe Margus 1:53:58 111 M
204 Paap Kimmo 1:54:14 112 M
205 Lorvi Urmas 1:54:28 113 M
206 Abram Liina 1:54:37 40 N
207 Hanni Kalju 1:54:42 114 M
208 Paulus Silja 1:54:43 41 N
209 Peterson Triin 1:55:21 42 N
210 Hiller Maiki 1:55:22 43 N
211 Koha Priit Jeld-Wen Eesti AS 1:55:28 115 M
212 Valge Kerli Jooksupartner 1:55:30 44 N
213 Jänese Maria 1:55:42 45 N
214 Kaarjärv Martin Sportland 1:55:45 116 M
215 Veski Piret 1:55:48 46 N
216 Ojakäär Toomas 1:55:59 117 M
217 Kaljuvee Kristo 1:56:03 118 M
218 Lopsik Andrei Eesti Energia Spordiklubi 1:56:04 3 M55
219 Müür Madis 1:56:19 119 M
220 Kärpuk Andrus X-grandis 1:56:26 11 M45
221 Kobrin Eeva-Gerda 1:56:37 47 N
222 Säbel Virko 1:56:41 120 M
223 Liiver Aimar Elioni SK 1:56:58 121 M
224 Orula Silja Jumekad naised 1:56:59 48 N
225 Rikberg Ants Väike-Maarja RSK 1:57:08 4 M55
226 Vask Raavo 1:57:19 122 M
227 Kokk Urmas Tallinna Prantsuse Lütseum 1:57:23 12 M45
228 Niitsoo Jaan Raplamaa Tublid Maratoonarid 1:57:40 123 M
229 Arusaar Aivo OÜ Pseudohunt 1:57:44 124 M
230 Saarend Mati 1:57:45 5 M55
231 Antons Maili Ambla Spordiklubi 1:57:58 6 N40
232 Eimla Mihkel 1:58:04 125 M
233 Seljak Katrin 1:58:12 49 N
234 Karp Veiko Meie 1:58:23 13 M45
235 Karu Kaarel P.D.Team 1:58:32 126 M
236 Nokkur Lembit 1:58:32 26 M40
237 Koppel Jana FB Jooksmine 1:58:44 50 N
238 Undrest Anneli Eesti Posti Spordiklubi 1:58:56 127 M
239 Karolin Martin Sales- Star 1:59:01 128 M
240 Meerits Merje PV SKK 1:59:01 51 N
241 Thomsen Peter 1:59:03 129 M
242 Kallas Johan OÜ Pseudohunt 1:59:06 130 M
243 Mathiesen Maiko RLV Massive 1:59:30 131 M
244 Hermaküla Hannes 1:59:33 27 M40
245 Ruubel Kristen 1:59:44 132 M
246 Virro Toomas AQVA Veekeskus 1:59:44 133 M
247 Fogtmann Erik Jeld-Wen Eesti AS 1:59:53 134 M
248 Laidre Marti JK Piraaja 1:59:55 135 M
249 Lille Liis Harju KEK RSK 2:00:06 1 N60
250 Kiis Mart Photopoint 2:00:19 136 M
251 Rosenberg Tarmo 2:00:31 137 M
252 Kiens Tuuli 2:00:49 1 N45
253 Kiens Jüri 2:00:49 14 M45
254 Saetalu Andres 2:00:52 15 M45
255 Orgla Anti Webmedia AS 2:01:18 138 M
256 Reismann Maiu 2:01:54 52 N
257 Einbaum Peeter 2:01:56 139 M
258 Possul Kadri 2:02:06 53 N
259 Kell Aarne 2:02:40 4 M60
260 Keiv Inver Kavad.ee 2:02:41 140 M
261 Kiisel Monika 2:03:26 54 N
262 Asandi Tõnu 2:03:38 141 M
263 Tomband Tanel Rakvere K-rauta 2:03:57 142 M
264 Aasma Ahti FUTU 2:04:13 28 M40
265 Rosenblath Reet Jumekad naised 2:04:26 55 N
266 Rets Pille 2:04:30 56 N
267 Raik Kalvi Rakvere K-rauta 2:04:33 29 M40
268 Heinla Priit Raplamaa Tublid Maratoonarid 2:05:15 143 M
269 Viiding Carol Rocca al Mare SPORTLAND 2:05:41 144 M
270 Lehtmets Epp 2:05:45 57 N
271 Jürgenson Erika 21CC Triatloniklubi 2:05:56 7 N40
272 Kalle Triinu Jalajälg AS 2:06:15 145 M
273 Vessmann Ailen Maksu- ja Tolliamet 2:06:19 58 N
274 Ossip Peeter Wiseman 2:06:22 146 M
275 Saar Imre Livalsport 2:06:32 147 M
276 Kusma Roman AQVA Veekeskus 2:06:44 30 M40
277 Sootla Merle Haanja Rattaklubi 2:07:03 59 N
278 Kitsnik Kalvi Haanja Rattaklubi 2:07:04 31 M40
279 Surva Laidi 2:07:11 60 N
280 Salla Jako 2:07:11 148 M
281 Tinnuri Liina Lasteaed KUNGLA 2:07:15 8 N40
282 Tamm Herkki Raplamaa tublid maratoonarid 2:07:57 149 M
283 Veldre Indrek 2:08:21 150 M
284 Altin Enn 2:08:28 151 M
285 Floren Janek 2:08:28 152 M
286 Kärner Jürgen 2:08:39 153 M
287 Oja Anni 2:09:18 61 N
288 Vehlmann Jaan "JK ""Hermes""" 2:09:25 5 M60
289 Vagula Rait Elioni Spordiklubi 2:09:58 154 M
290 Tõnise Lauri 2:10:03 155 M
291 Rohtma Valdek Spordiklubi Toonus 2:10:24 156 M
292 Tuisk Maris 2:10:29 62 N
293 Truu Elizabeth 2:10:49 63 N
294 Volmerson Liina 2:10:59 64 N
295 Täpp Kevin Rakvere Spordikool 2:11:00 157 M
296 Pikhof Jan Rakvere K-rauta 2:11:45 158 M
297 Tiits Hanna 2:12:04 65 N
298 Thompson Christopher speakenglish.co.uk 2:12:10 159 M
299 Ets Marika 2:12:10 66 N
300 Põhjala Ilmar JK Piraaja 2:13:22 160 M
301 Is Kätlin 2:13:56 161 M
302 Vähi Karin Uhtna 2:13:56 67 N
303 Ankro Erli 2:13:57 68 N
304 Kõue Aarne 2:15:34 16 M45
305 Leek Erkki Rakvere Linnavalitsus 2:15:42 162 M
306 Soosõrv Ants Eesti Rendzuliit 2:15:42 32 M40
307 Teppand Ennike 2:16:06 2 N45
308 Piirsoo Clelia 2:16:07 9 N40
309 Lepasaar Riho Expert 2:17:41 163 M
310 Trallmann Tauno 2:17:44 164 M
311 Hütt Riho Eesti Evangeelne Luterlik Kiri 2:18:36 8 M50
312 Aleksejeva Marin 2:18:41 69 N
313 Orel Kaidi 2:19:26 70 N
314 Einstein Meelis Rakvere Karmeli kogudus 2:20:16 9 M50
315 Suur Teet Tartu Kõrgem Kunstikool 2:20:20 165 M
316 Ras Kristi Domuse Ööjooksjad 2:20:25 71 N
317 Tolga Eino EKVA 2:20:38 6 M60
318 Alaots Maie Lasteaed KUNGLA 2:20:49 3 N45
319 Rajamägi Priit 2:20:52 166 M
320 Orel Maarja-Liisa 2:21:22 72 N
321 Ots Kristel 2:21:48 73 N
322 Kruusamägi Hanna 2:22:03 74 N
323 Laidro Luule Marko asi 2:23:15 2 N60
324 Kasper Jaanus 2:23:36 167 M
325 Albert Terje 2:23:44 10 N40
326 Tanneberg Evelin 2:23:45 75 N
327 Paap Neeme-Jaak 2:25:58 17 M45
328 Kalamees Mihkel 2:26:07 168 M
329 Mehien Martin EVK 2:27:18 169 M
330 Puur Risto rakvere spordikool 2:30:04 170 M
331 Käher Tanel Vigased Vändad 2:30:57 171 M
332 Toobal Irma 2:31:50 76 N
333 Hallmägi Teele 2:40:35 77 N
334 Raasuke Lii 2:40:36 78 N
335 Kontkar Aive Lasteaed KUNGLA 2:49:37 4 N45
336 Haidak Katrin Lasteaed KUNGLA 2:49:37 79 N
337 Lekko Triin Tartu Tervishoiu Kõrgkool 2:58:06 80 N
338 Kiis Andres Photopoint 2:58:32 172 M
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE