estenglv
WAP version
Login form
13,7 km
5 km (tähestikuline)
301 Moved Permanently Date: Tue, 07 Apr 2020 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
58. Viljandi Linnajooks
Aeg 13.10.2013
Koht Viljandi EST
Spordiala Jooksmine
Distants Põhijooks ~13,7 km, ühisstart kell 12:00
Kepikõnd 10 km, ühisstart kell 11:00
Rahvajooks 5 km, ühisstart kell 11.45
Korraldaja

Viljandimaa Spordiliit, Margit Kurvits, +372 502 2521, www.viljandimaa.ee/linnajooks, spordiliit@viljandimaa.ee

TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.    
1 101 Mukunga Ibrahim Jooksupartner 0:41:50 1 Diploma
2 2 Nurme Tiidrek TÜ ASK 0:43:48 2 Diploma
3 1 Kivistik Kaur Tartu Kalev 0:45:26 3 Diploma
4 3 Lein Andrus "Rakvere KJK ""ViKe""" 0:46:55 1 Diploma
5 264 Soo Allar 0:47:24 4 Diploma
6 250 Nilovs Valdis VSK Noskrien 0:47:31 2 Diploma
7 4 Vaine Heinar VAK Staier 0:47:44 5 Diploma
8 8 Puustus Anti KJS Sakala 0:47:46 6 Diploma
9 9 Veilberg Ago Tamsalu 0:49:21 1 Diploma
10 34 Hussar Karel Jooksupartner 0:49:25 1 Diploma
11 205 Tammemäe Joosep Viljandi suusaklubi 0:49:56 7 Diploma
12 216 Skomarovski Edvin SS Kalev 0:50:01 8 Diploma
13 11 Aasmäe Meelis SK Sakala Biathlon 0:51:06 1 Diploma
14 144 Paris Olav VAK staier 0:51:15 9 Diploma
15 225 Vares Kristjan VAK Staier 0:51:45 10 Diploma
16 270 Maiste Tarmo 0:51:49 3 Diploma
17 253 Nikolaev Sergei 0:52:27 2 Diploma
18 173 Reivelt Kalvi www.vihmavesi.ee 0:52:38 3 Diploma
19 165 Randmäe Kermo Viljandi Sõudeklubi 0:52:53 2 Diploma
20 108 Linn Andi Viljandi Staier 0:53:04 4 Diploma
21 235 Vitsut Mihkel Viljandi Aerutamisklubi 0:53:06 11 Diploma
22 18 Ehala Andres VAK Staier 0:53:13 12 Diploma
23 212 Torim Enno VAK Staier 0:53:17 5 Diploma
24 182 Savastver Alar Stamina SK 0:53:26 6 Diploma
25 159 Pähn Janar VAK Staier 0:53:37 4 Diploma
26 66 Kibuspuu Tiit VAK Staier 0:53:56 1 Diploma
27 237 Voolaid Raimond sportkeskus.ee 0:54:15 3 Diploma
28 35 Ain Romet Karksi-Nuia spordikool 0:54:17 1 Diploma
29 95 Laimets Jaanus SK Tervis 0:54:34 5 Diploma
30 33 Hussar Kaidar Kündja Spordiklubi 0:55:02 7 Diploma
31 80 Koop Kalle SK Saarde 0:55:06 2 Diploma
32 59 Karelson Raido 0:55:15 13 Diploma
33 10 Atonen Marek VAK Staier 0:55:36 6 Diploma
34 186 Siht Jüri VAK Staier 0:55:45 3 Diploma
35 15 Barinov Kaarel 0:55:51 14 Diploma
36 202 Tambet Priit vak staier 0:56:24 8 Diploma
37 221 Vahesaar Heigo-Elmar 0:56:26 4 Diploma
38 208 Tjuška Viktor PPA 0:56:37 7 Diploma
39 49 Kala Priit 0:56:41 8 Diploma
40 209 Tomp Märt VAK Staier 0:56:52 2 Diploma
41 67 Kimask Eduard 0:56:55 9 Diploma
42 185 Seskens Leons 0:56:58 1 Diploma
43 181 Saar Heigo 0:56:59 10 Diploma
44 141 Orav Mark 0:57:02 9 Diploma
45 123 Mihailov Kaspar 0:57:11 15 Diploma
46 58 Karelson Tõnu 0:57:14 4 Diploma
47 65 Kaufmanis Toms Maratona klubs 0:57:17 16 Diploma
48 176 Rohelpuu Enno SK Võhma 0:57:20 11 Diploma
49 55 Kalvi Margus 0:57:24 12 Diploma
50 269 Maiste Margus 0:57:32 10 Diploma
51 146 Pavlov Ulvar Tamsalu 0:57:49 5 Diploma
52 164 Randmäe Heiki VALGE VN 0:58:09 13 Diploma
53 97 Lass Risto SK Saarde 0:58:35 14 Diploma
54 224 Vanamets Janek 0:58:48 15 Diploma
55 247 Hruštšov Pjotr Tallinn Kalev 0:59:09 1 Diploma
56 172 Rein Margus JK Hermes 0:59:19 1 Diploma
57 135 Nurk Aare 0:59:27 6 Diploma
58 184 Seppius Margus 0:59:29 16 Diploma
59 57 Kangur Raul Jooksuklubi Sarma 0:59:35 17 Diploma
60 222 Aas Andres IITEE Spordiklubi 0:59:38 11 Diploma
61 113 Lõiv Martin 0:59:48 2 Diploma
62 140 Oranen Peeter Laaneproff team 0:59:53 12 Diploma
63 203 Tamm Maris TÜ ASK 1:00:03 1 Diploma
64 139 Ollep Janek Sk Saarde 1:00:10 18 Diploma
65 134 Niinemaa Kristjan TBI 1:00:13 19 Diploma
66 46 Kaar Alar VAK Staier 1:00:22 17 Diploma
67 100 Lehesmets Kristjan 1:00:24 18 Diploma
68 255 Pärtelpoeg Ingmar 1:00:27 20 Diploma
69 219 Vaakmann Kalmer 1:00:36 21 Diploma
70 258 Sammel Arne OK Lehola 1:00:56 2 Diploma
71 151 Ponder Neeme 1:00:58 3 Diploma
72 89 Kuusik Kaarel VAK Staier 1:01:13 19 Diploma
73 265 Liebenau Raul 1:01:30 20 Diploma
74 42 Kuusik Ants VAK Staier 1:01:44 2 Diploma
75 169 Reimets Ramon 1:01:53 21 Diploma
76 131 Märtson Marek 1:02:12 22 Diploma
77 110 Lubi Vallo-Peedu Samotar 1:02:16 7 Diploma
78 211 Tooming Marko Info-Auto AS 1:02:19 23 Diploma
79 260 Zavadskis Erik 1:02:22 22 Diploma
80 53 Kallas Mati TSK Joosu 1:02:25 3 Diploma
81 41 Janke Maido IITEE Spordiklubi 1:02:27 24 Diploma
82 118 Mardla Tõnu 1:02:29 13 Diploma
83 98 Leesmäe Jüri OK West 1:02:34 2 Diploma
84 191 Siminaitis Davis 1:02:48 14 Diploma
85 256 Arro Liis-Grete Stamina 1:02:49 2 Diploma
86 64 Kask Silver 1:02:52 3 Diploma
87 252 Sviridova Tatjana Dinamo SPb 1:02:54 1 Diploma
88 259 Priks Hanno VAK Staier 1:02:59 4 Diploma
89 200 Tammemäe Tõnu 1:03:01 15 Diploma
90 213 Toss Kaarel 1:03:09 3 Diploma
91 189 Siimer Kaarel 1:03:10 5 Diploma
92 142 Org Indrek 1:03:16 16 Diploma
93 21 Eskins Ivars 1:03:28 5 Diploma
94 60 Karja Kaupo Karmet Grupp 1:03:54 25 Diploma
95 166 Raudkivi Priit Eesti Kivi 1:03:59 26 Diploma
96 62 Kasemets Andres 1:04:01 17 Diploma
97 243 Taidur Kristjan Staier 1:04:05 23 Diploma
98 22 Estorn Lilian VAK Staier 1:04:16 1 Diploma
99 119 Meidla Arvi 1:04:20 4 Diploma
100 81 Koovit Silver Sakala Suusaklubi 1:04:31 18 Diploma
101 215 Tulp Tiia 1:04:36 1 Diploma
102 137 Nõmm Marge 1:04:49 1 Diploma
103 228 Vellerind Rain Estonian Ultrarunners Team 1:04:52 8 Diploma
104 91 Kängsepp Raido 1:05:09 27 Diploma
105 194 Soovik Jüri 1:05:13 5 Diploma
106 48 Anniste Allan Idla Eesti Selts 1:05:18 9 Diploma
107 125 Mikk Silja 1:05:23 2 Diploma
108 249 Soonik Silver 1:05:27 6 Diploma
109 7 Kaigas Einar 1:05:27 19 Diploma
110 82 Koplimägi Marika KVÜÕA 1:05:35 2 Diploma
111 261 Kelk Mart 1:06:04 24 Diploma
112 122 Mey Tea 1:06:11 1 Diploma
113 155 Puusalu Arwed ELRATO 1:06:19 6 Diploma
114 239 Atonen Mario Viljandi Gümnaasium 1:06:27 7 Diploma
115 87 Kuusik Tiina 1:06:34 2 Diploma
116 45 Jürisson Aimar 1:06:37 10 Diploma
117 112 Lõhmus Margit 1:06:46 2 Diploma
118 88 Arutyunyan David Tartu linn 1:06:53 28 Diploma
119 6 Atonen Meelis VAK Staier 1:06:58 11 Diploma
120 37 Ibis Margus 1:06:59 12 Diploma
121 223 Valter Järvi 1:07:05 2 Diploma
122 217 Undrits Airi Tartu Suusaklubi 1:07:13 3 Diploma
123 218 Usin Mart 1:07:16 29 Diploma
124 210 Toom Tõnis Sakala Suusaklubi 1:07:26 4 Diploma
125 246 Riis Kaspar 1:07:29 30 Diploma
126 234 Vildersen Tarmo 1:07:38 31 Diploma
127 13 Atonen Hans Erik Audentese SK 1:07:41 8 Diploma
128 51 Kallak Kaire Suusahullud 1:07:47 3 Diploma
129 12 Kallak Jaan Sakala Suusaklubi 1:07:56 32 Diploma
130 77 Uha Mari Sakala Suusaklubi 1:07:56 1 Diploma
131 76 Kloren Kristo 1:08:06 5 Diploma
132 268 Vaher Anneli VAK Staier 1:08:24 4 Diploma
133 23 Greivule Ingrida Maratona klubs 1:08:29 4 Diploma
134 25 Hanni Margus 1:08:48 6 Diploma
135 56 Kane Rein 1:08:52 3 Diploma
136 61 Karussaar Kaido 1:09:10 13 Diploma
137 147 Pellenen Evelin 1:09:15 3 Diploma
138 271 Länts Randel 1:09:22 20 Diploma
139 197 Ziedina Inga VSK Noskrien/ Maratona klubs 1:09:29 5 Diploma
140 121 Mets Olav G4S SK 1:09:36 33 Diploma
141 38 Mättas Jaan 1:09:52 1 Diploma
142 54 Kallas Krister TSK Joosu 1:09:53 34 Diploma
143 132 Jeeger Timo 1:10:27 35 Diploma
144 168 Rebane Heiki 1:10:28 36 Diploma
145 74 Arumäe Kermo 1:10:55 37 Diploma
146 72 Kivisild Tiit 1:11:09 7 Diploma
147 167 Rebane Kärt 1:11:17 5 Diploma
148 126 Moks Indrek 1:11:39 38 Diploma
149 47 Allik Rivo 1:11:43 39 Diploma
150 130 Mändla Mare 1:12:14 3 Diploma
151 175 Rikberg Ants Sisekaitseakadeemia/ V-M RSK 1:12:15 4 Diploma
152 196 Sults Kunnar 1:12:16 6 Diploma
153 238 Väre Hans 1:12:27 40 Diploma
154 156 Puust Raido 1:12:32 21 Diploma
155 152 Prantsus Viljo SK Võhma 1:12:33 25 Diploma
156 241 Härm Kersti Spordiselts 1:12:39 6 Diploma
157 251 Univer Neeme 1:12:43 22 Diploma
158 149 Peterkopf Indrek 1:12:45 26 Diploma
159 32 Hirv Piret VAK Staier 1:12:49 6 Diploma
160 198 Zverev Serelin VAK Staier 1:12:52 1 Diploma
161 183 Sepp Henn TSK Joosu 1:12:58 4 Diploma
162 107 Lind Kaspar Saarepeedi kool 1:13:29 1 Diploma
163 136 Nurm Allar 1:13:31 23 Diploma
164 171 Rein Siim 1:13:34 41 Diploma
165 174 Riis Tiia 1:13:44 7 Diploma
166 79 Koolma Egert EAK 1:13:48 42 Diploma
167 127 Igandi Ülar 1:13:51 7 Diploma
168 143 Palu Ave 1:13:53 4 Diploma
169 84 Kotkas Signe 1:13:58 7 Diploma
170 39 Ilus Andrus 1:14:05 27 Diploma
171 104 Lillemets Kalle 1:14:09 14 Diploma
172 266 Valner Olavi 1:14:24 8 Diploma
173 267 Laimets Toomas 1:14:30 8 Diploma
174 86 Kuus Tarvo 1:14:32 43 Diploma
175 124 Mikaadu Lea Tegijad metsast 1:14:34 4 Diploma
176 179 Ruul Mati 1:14:38 9 Diploma
177 148 Peterkopf Katrin 1:14:39 5 Diploma
178 206 Jürgens Marju 1:14:39 6 Diploma
179 73 Kivistik Eleri 1:14:42 8 Diploma
180 236 Voolaid Vello 1:14:45 10 Diploma
181 201 Talimaa Pärt 1:14:47 44 Diploma
182 188 Siibak Kristi Jooksupartner 1:14:49 7 Diploma
183 111 Luus Arvo 1:14:58 1 Diploma
184 40 Jaago Aivar 1:15:01 9 Diploma
185 214 Trallmann Mirjam 1:15:25 9 Diploma
186 27 Heinam Elela 1:15:32 8 Diploma
187 105 Lillemets Kelina 1:15:37 2 Diploma
188 128 Mägi Marko 1:15:49 24 Diploma
189 177 Ronk Toomas 1:16:20 28 Diploma
190 31 Hipeli Einari 1:16:39 2 Diploma
191 20 Erm Eveliine Sisekaitseakadeemia 1:17:02 8 Diploma
192 240 Hiob Ketlin 1:17:16 10 Diploma
193 263 Hansen Mik E&G OÜ 1:18:58 2 Diploma
194 187 Siibak Merle 1:18:59 11 Diploma
195 103 Liiv Ülle 1:19:03 9 Diploma
196 70 Kivi Kristel 1:19:16 10 Diploma
197 75 Kloren Marko 1:19:27 29 Diploma
198 163 Rand Ergo AS Pärnu EEK 1:19:56 3 Diploma
199 180 Rösler Maarjo 1:19:58 7 Diploma
200 85 Kruusmann Ingrid 1:20:01 9 Diploma
201 273 Külm Kadri-Liis 1:20:04 12 Diploma
202 99 Lehesmets Alar 1:20:41 45 Diploma
203 231 Vihman Virve 1:20:50 11 Diploma
204 227 Vehlmann Jaan JK Hermes 1:20:55 5 Diploma
205 106 Lillenthal Jaanika 1:20:55 10 Diploma
206 244 Pantalon Kaido Viljandi 1:20:58 46 Diploma
207 17 Eerik Heli 1:21:25 12 Diploma
208 102 Liigand Ants 1:21:31 15 Diploma
209 272 Soolo Mati 1:21:35 25 Diploma
210 129 Mägi Cätlin 1:22:11 13 Diploma
211 90 Kõrgvee Urmas Tartumaa RSK 1:22:13 47 Diploma
212 242 Kolla Paul TSK Joosu 1:22:33 10 Diploma
213 262 Silber Matti JK Hermes 1:22:41 5 Diploma
214 254 Lindström Liis 1:22:43 14 Diploma
215 138 Ojamets Salme 1:22:45 3 Diploma
216 178 Rudzitis Dzintars BE44 1:23:25 11 Diploma
217 115 Maiste Ülle 1:23:30 11 Diploma
218 68 Kimmel Veljo 1:24:10 16 Diploma
219 93 Laanoja Birgit 1:24:19 15 Diploma
220 78 Konsa Pauliine 1:24:32 1 Diploma
221 160 Pärna Elmo 1:24:45 6 Diploma
222 229 Vellerind Aveli Tuldav Lohe 1:26:25 16 Diploma
223 207 Teeväli Leili EKVA 1:26:45 1 Diploma
224 133 Neerot Virve 1:27:34 5 Diploma
225 120 Meiesaar Linda 1:27:37 6 Diploma
226 150 Peterson Marika VAK Staier 1:28:53 2 Diploma
227 233 Viisut Margus VAK Staier 1:29:58 11 Diploma
228 44 Balõnski Peeter TSK Joosu 1:31:28 6 Diploma
229 94 Laiapea Heino 1:31:29 7 Diploma
230 257 Kapp Riho Ambla SK 1:31:46 7 Diploma
231 161 Raja Eero Viljnadi Suusaklubi 1:31:48 9 Diploma
232 28 Henga Gertu-Liis 1:31:48 3 Diploma
233 109 Lode Vello 1:34:14 4 Diploma
234 158 Põldmaa Kaire Simuna Spordiklubi 1:35:57 17 Diploma
235 36 Appart Oskar 1:36:41 5 Diploma
236 204 Tamm Helena 1:38:44 18 Diploma
237 30 Alliksaar Valdeko VAK Staier 1:41:09 8 Diploma
238 154 Pullerits Tõnu 1:46:40 9 Diploma
239 43 Jõgi Andre 1:49:29 26 Diploma
240 52 Viirandi Benno 1:51:49 2 Diploma
241 16 Bogomolov Valeri 2:03:57 12 Diploma
242 19 Erilaid Väino 2:04:15 3 Diploma
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
diplomi spetsialist, , 22.10.2013 19:22
Diplomi faili saad sedasi, et vasakul pool on tulemuste link ning tulemuse taga on nupuke, mille taga on fail.
to: .....,, , 14.10.2013 23:14
Tänan Teid! Sain suurepäraselt naerda. Mõnus kommentaar oli. Relax!
....., , 14.10.2013 22:13
hmmm,sõimab korraldajaid lollideks,kas tegemist sinu arvates on siis kuningaga ??????? ANNA ABI,ja eks ise paistad ka yx virtuaalne vend olevat UTT -tju-tju
tartlane, , 14.10.2013 18:40
Tere kõigile! Huvitav, aga kus on 58. Viljandi linnajooksu osalejate e-diplomid? Pidid siinsamas ilmuma, aga siiani pole midagi. Ootame e-diplomi võimalust!
to leedukas, , 14.10.2013 10:28
You are not exactly right. 5K was race for those who are born 1998 and later.
Spordihai.ee, info@spordihai.ee, 14.10.2013 08:08
Tulemused, pildid ja videod http://wp.me/p2E0Co-1jR
leedukas, , 13.10.2013 21:17
hey sexyboy from latvia,next time read INSTRUCTIONS then u can see that 5k was not RACE,go back to latvia please
leedukas, , 13.10.2013 21:17
hey sexyboy from latvia,next time read INSTRUCTIONS then u can see that 5k was not RACE,go back to latvia please
prl x, , 13.10.2013 19:54
tulemused http://www.spordiliit.viljandimaa.ee/failid/linnajooks/58ljtulemused.pdf
Osaleja, , 13.10.2013 18:00
Oli taaskord meeldiv võistlus, kuid pisut meelehärmi tekitas ajavõtukiip millest ei ole juhendis midagi kirjas ja nr väljastamisel ei selgitatud ka imeliku paberlipaka olemasolu vajalikkust.Loodan et tulevikus ikka selgitatakse uutsete tehnoloogiate kasutusele võtmisel nende olemust ja vajalikkust. Taas kohtumiseni jägmisel aastal


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE