estenglv
WAP version
Login form
RSS
SEB Tallinna Maratoni 10 kilomeetri jooksul tehti rajarekord 09.09.2013 (1)
Pühapäeval, 8. septembril Tallinna kesklinnas toimunud SEB Tallinna Maratoni 10 km jooksu võitis uue rajarekordiga 29:02 David Kogei Keeniast. 10 km distantsile registreerus kokku 14 890 ...
SEB Tallinna Maratoni poolmaratoni võitis Ibrahim Mukunga 09.09.2013 (0)
Pühapäeval, 8. septembril Tallinna kesklinnas toimunud SEB Tallinna Maratoni poolmaratoni võitis keenlane Ibrahim Mukunga ajaga 1:05:42. Kokku registreerus poolmaratonile 2728 jooksjat.
SEB Tallinna Maratoni võit läks Etioopiasse 09.09.2013 (0)
SEB Tallinna Maratonil osaleb rekordarv liikumisharrastajaid 06.09.2013 (1)
SEB Tallinna Maraton sihib uusi rekordeid 26.08.2013 (0)
SEB Tallinna Maraton toimub juba kuu aja pärast 09.08.2013 (0)
42,2 km
21,1 km
10 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 20 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
SEB Tallinna Maraton
Aeg 08.09.2013
Koht Tallinn EST
Spordiala Jooksmine
Distants Maraton 42 195m
Poolmaraton 21,1 km
10 km jooks
10 km kepikõnd/käimine (ajavõtuta)
lastejooksud
Korraldaja

Spordiürituste Korraldamise Klubi MTÜ, e-mail: jooks@jooks.ee, http://www.jooks.ee/. Peakorraldaja: Mati Lilliallik

TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg 10km Koht v.k.  
1   4 Mukunga Ibrahim 1:05:42 0:31:04 1
2   1 Zolnerovics Valerijs 1:05:47 0:31:58 2
3   3 Kivistik Kaur 1:11:25 0:34:12 1
4   23 Sasmin Kaupo SPORTKESKUS.EE 1:12:26 0:34:20 3
5   28 Markov Aleksei TÜASK 1:14:06 0:35:27 4
6   9 Õitspuu Ando KJK Saare 1:14:29 0:35:36 5
7   14 Vulla Elar KESKKONNAAMET 1:15:27 0:35:27 6
8   281 Lavrikov Evgenii Gatchina, Silvij 1:16:34 0:36:24 1
9   11 Hellström Magnus Sjundea IF 1:16:45 0:37:06 7
10 1 21 Patjuk Jekaterina TÜASK 1:17:32 0:37:01 1
11   26 Orm Olari 1:18:04 0:37:04 8
12   33 Nazarychev Velimir Sportrun.ru/Helsingin Suunnistajat 1:19:23 0:37:39 2
13   90 Pechhacker Thomas FK Studenterna 1:19:26 0:37:46 9
14 2 10 Rezkaya Volha 1:19:50 0:37:48 2
15   2178 Abram Alar SK Saue Tammed 1:19:50 0:38:36 1
16   22 Tippi Bert TÜASK 1:20:18 0:38:06 10
17   18 Laur Mikk KJK Lõunalõvi 1:20:33 0:39:39 11
18   32 Luik Lauri Läänemaa KJK 1:21:06 0:37:57 12
19   29 Jakson Ahto FB Jooksmine 1:21:20 0:38:36 2
20   108 Kruusamägi Uku 1:21:48 0:38:31 1
21   196 Igor Flavyanov Vodokanal/NARVA FIRN 1:22:52 0:39:32 3
22   2019 Miasnikov Jurii 1:23:17 0:38:31 1
23   476 Trencis Rolands Skivanek Baltic/vsk noskrien /Skivanek Baltic 1:24:00 0:40:11 13
24 3 2814 Rihma Annika Sportkeskus.ee 1:24:17 0:39:58 3
25   30 Sabre Kaupo Põlva Vetkeskus 1:24:22 0:39:42 2
26   128 Grigorjev Roman GuessMate 1:24:28 0:40:30 14
27   69 Klesmann Villu Merevägi 1:24:38 0:39:32 4
28   117 Kamberg Kristofer Erik Meremõisa SK 1:24:41 0:39:58 2
29   50 Mäe Jaanus Kahe Silla Klubi 1:24:52 0:41:28 15
30   25 Kosilo Andrijs 1:25:39 0:39:59 16
31   101 Teder Erki 1:25:52 0:41:09 17
32   42 Botsuk Vladimir Megacom group Estonia / Logmix 1:26:00 0:41:04 1
33   1578 Tomat Ugo Numa 1:25:53 0:41:04 18
34   1645 Elenurm Eerik FC TIIGRID 1:25:37 0:41:32 19
35   91 Andersen Howard Coventry Godiva Harriers 1:26:19 0:40:12 1
36   145 Võik Juhani 1:26:21 0:41:08 20
37   55 Zuburs Dainis KRASTMALI.LV 1:27:04 0:39:49 5
38   79 Aim Allan TÜASK 1:27:06 0:41:06 3
39   866 Jansen Ruud AV Athlos 1:27:07 0:41:55 2
40   13 Siurola Sampsa 1:27:15 0:41:01 21
41   2078 Kiho Kristjan 1:26:21 0:42:05 4
42   167 Pikkor Rauno Balbiino 1:27:23 0:41:01 22
43   2623 Tepponen Mikko Absoluuttinen Massa 1:26:47 0:42:36 23
44   96 Monvelt Lauri Transfer1.net/Elion SK/Schnelli SK 1:27:32 0:41:30 24
45   80 Rehelem Steven 1:27:39 0:40:21 25
46   170 Mai Janar Reval Stone 1:27:49 0:40:25 26
47   1803 Linitis Janis 0:41:08 27
48   272 Teugels Bert CACE 1:27:57 0:42:26 3
49   59 Pikand Sebastian Division Sports 1:28:19 0:42:34 2
50   2710 Krautman Alar 1:28:19 0:42:29 3
51   164 Auväärt Martin 1:28:27 0:42:04 28
52   355 Visala Petri FMR (Finnish maraton runners) 1:28:23 0:43:07 4
53   235 Mäe Vahur Pärnumaa Spordiliit 1:28:34 0:41:32 3
54   853 Luts Martin Nõmme SK 1:28:17 0:42:29 4
55   70 Medijainen Mikk AS A. Le Coq 1:28:39 0:42:59 29
56   2660 Kure Kaarel Valio Eesti AS 1:27:32 0:43:54 30
57   45 Norman Mart Elisa/Elisa SK 1:28:45 0:41:26 6
58   1979 Kuusküll Siim Nõmme SK 1:28:26 0:43:00 5
59   154 Koop Kalle SK SAARDE 1:29:00 0:42:14 5
60   106 Käsper Martin 1:29:04 0:41:56 6
61   126 Kirkkopelto Saku Vehkalahden Veikot 1:29:08 0:42:34 31
62   2595 Uudam Margus 1:29:16 0:43:12 32
63   76 Männik Kristjan Helmes AS 1:29:17 0:42:12 33
64   229 Saluveer Joona Eesti Posti Spordiklubi 1:29:16 0:42:29 34
65   39 Viikmäe Alvar Draka 1:29:49 0:40:52 7
66   228 Saar Aivar Eesti Posti Spordiklubi 1:29:48 0:42:32 35
67   48 Standzenieks Marcis Maratona klubs 1:29:53 0:42:24 8
68   2558 Abner Frank Jaak Mae Suusakool 1:28:54 0:46:11 6
69   201 Kiintola Jarno Liikuntaseura JPS-75 1:29:51 0:42:48 36
70   186 Alkema Gerrit Athlos 1:30:00 0:42:12 9
71   176 Visse Marko Trismile 1:30:00 0:41:20 37
72 4 130 Kuusik Maie 1:30:04 0:42:49 1
73   2722 Orav Mark VAK Staier 1:30:01 0:42:48 38
74   2463 Piir Jürgen AS Amhold 1:29:58 0:44:26 39
75   64 Raun Romet TTÜ 1:31:22 0:42:28 3
76   2802 Penttinen Tero 1:30:47 0:44:46 10
77   40 Ervin Alar Nõmme SK 1:31:27 0:44:16 5
78   181 Leinemann Georgi Politsei- ja Piirivalveamet 1:31:23 0:44:12 40
79   2081 Mäeots Jannes 1:30:14 0:43:51 41
80   2798 Lambot Karli Vaba Tallinna Kodanik 1:30:19 0:45:48 11
81   2775 Vallner David 1:30:34 0:43:48 42
82   626 Heinrich Andreas JB Running Berlin 1:31:31 0:43:43 7
83   2532 Germanis Kaspars 1:31:43 0:41:27 43
84   1749 Lepik Sander Evari Ehitus 1:31:46 0:42:51 44
85 5 2010 Troshanova Daria Nonamesport Russia Team 1:31:48 0:44:12 4
86 6 410 Leivo Aulikki 1:32:06 0:43:43 5
87   125 Kirkkopelto Mikko Vehkalahden Veikot 1:32:15 0:43:21 1
88   62 Greenbaum Marko 1:32:24 0:43:40 45
89   2506 Robert Jimmy AlSTOM 1:31:58 0:43:40 46
90 7 131 Sauga Mari 1:32:30 0:43:25 2
91   114 Sukk Gaspar 1:32:34 0:44:35 47
92   157 Aunap Andres Tallink 1:32:42 0:43:41 48
93   162 Milling Martin MYJAR 1:32:45 0:43:14 49
94   97 Sassi Hannu 1:32:47 0:43:41 50
95   119 Saad Joosep 1:32:47 0:44:34 51
96   809 Johansson Jarkko EKU ry. 1:32:28 0:45:09 52
97   71 Talviste Rasmus Sisekaitseakadeemia/Sparta/Automaailm 1:32:54 0:46:01 6
98   954 Kruusemaa Rene Allestpac 1:32:37 0:44:00 53
99   2523 Kallakas Urmo 1:32:43 0:44:00 54
100   2341 Sillamaa Steven 1:32:12 0:45:24 7
101   110 Nyiri Alec JK Sarma 1:33:13 0:44:29 4
102   1549 Härmä Jyrki Runners High 1:32:56 0:45:32 12
103 8 491 Bridges Denise Eynsham Road Runners 1:33:20 0:45:43 3
104   232 Kask Sven TTÜ 1:33:30 0:45:33 55
105 9 174 Valdre Sigrid EPC Finance 1:33:46 0:43:47 4
106   1775 Nagel Georg-Harald Sk Aaspere 1:33:41 0:42:49 7
107   104 Lepik Tiit 1:33:50 0:46:46 56
108   2477 Jokinen Seppo Valklakoski 1:33:15 0:45:19 2
109   2636 Köster Rain 1:32:40 0:49:49 57
110   963 Ülavere Raimo Mindsweeper.ee 1:33:59 0:45:17 13
111   335 Hummal Erkki 1:34:01 0:44:38 14
112   2591 Veisman Martin Lazers 1:34:13 0:43:45 58
113   89 Roosnupp Priit 1:34:19 0:43:31 15
114   1702 Raud Ander SK Keremeister 1:33:47 0:44:17 59
115   251 Valge Juhan TTÜ 1:34:18 0:44:42 60
116   224 Schnell Ernst ULC Mödling 1:34:15 0:45:27 2
117   2795 Koval Jaanus 1:33:19 0:46:23 61
118   92 Heinola Ivar WERROWOOL OÜ/www.tselluvill.ee 1:34:27 0:45:17 62
119   137 Värton Kristjan DataCatering/SK Jooksupartner 1:34:26 0:44:38 63
120   143 Heinvee Martin 1:34:26 0:45:45 64
121 10 111 Sviridova Tatiana DINAMO SPb 1:34:36 0:44:43 1
122   903 Bundzinieks Aigars Cesis 1:34:14 0:45:37 8
123   492 Kask Ats High5 1:34:31 0:43:47 65
124   146 Küttis Radek 1:34:40 0:45:06 16
125   58 Maasik Martin TTÜ 1:34:45 0:44:56 66
126   82 Riimaa Mati kULUKAUBANDUS/KOONDISE KORMORAN 1:34:46 0:44:30 9
127   246 Inglist Uku 1:34:43 0:43:06 67
128   84 Lekk Oliver EMT/Elioni SK 1:34:51 0:44:29 68
129 11 243 Tamm Maris TÜASK 1:34:51 0:44:02 6
130   925 Mill Tarmo 1:34:29 0:46:02 69
131   2563 Lorona Noel 1:33:46 0:45:37 70
132   159 Ringmäe Märt 1:35:04 0:44:01 71
133   237 Müür Riivo 1:35:12 0:44:36 72
134   122 Aas Indrek 1:35:12 0:46:33 73
135   81 Orlovski Tiit Eesti Energia/Eesti Energia Spordiklubi 1:35:16 0:45:32 74
136   467 Jaanson Erko 1:35:10 0:45:09 8
137   2614 Rõõmussar Raigo SK Metsasõbrad 1:34:21 0:47:54 75
138   901 Berkovich Denis Gorky Park Runners 1:35:06 0:44:31 76
139   222 Savolainen Ville Ilmari HKV 1:35:17 0:44:03 77
140   56 Chirkov Valery 1:35:22 0:45:02 5
141   67 Hunt Tauri Sidepataljon 1:35:24 0:41:10 78
142   86 Liivak Hannes SISEKAITSEAKADEEMIA/SISEKAITSEAKADEEMIA SK 1:35:29 0:44:37 79
143   2616 Jänes Endel SK Metsasõbrad 1:34:31 0:46:03 80
144   1572 Laanemaa Laur-Hendrik Unifed OÜ 1:35:34 0:45:01 81
145   240 Ilmas Peeter 1:35:35 0:45:36 10
146   1678 Kannimäe Lauri 1:35:21 0:46:09 9
147 12 451 Tuula Reeda SK Jooksupartner 1:35:33 0:45:34 7
148   2599 Viirmann Ott KAFO OÜ 1:34:45 0:45:50 82
149   2837 Kangur Raul Ober-Hausi Kinnisvara AS 1:35:48 0:45:08 17
150   2147 Rästa Ain KoMo 1:34:47 0:46:13 11
151   95 Kiuru Lauri 1:35:56 0:44:55 83
152   624 Lundkvist Robert 1:35:53 0:44:38 18
153   551 Tamm Tarmo Team Mahe 1:35:58 0:45:20 19
154   2393 Reiter Marek 1:35:57 0:45:08 20
155   473 Vallimäe Sven Spordiselts 1:36:09 0:45:49 21
156   450 Lindmäe Jaako 1:36:10 0:45:18 22
157   763 Porali Mikko TT Aquaterra 1:36:00 0:46:23 23
158   185 Ehrstein Reimo Insenerehitus 1:36:18 0:44:47 84
159   2453 Milder Markus Miikael 1:36:21 0:45:19 4
160   2480 Etzlstorfer Thomas SK Austria Pioneer 1:35:31 0:49:28 85
161   834 Bentrup Jan-Claas 1:36:17 0:45:36 86
162   1829 Krooni Raul Rulluisuklubi ABEC 1:35:52 0:48:19 24
163   796 Caiba Rihards VSK Noskrien 1:36:23 0:48:00 10
164   2769 Soop Kristofer 1:35:34 0:47:55 87
165   1799 Laus Märt Spordiselts 1:36:10 0:48:41 88
166   602 Dagilis Nerijus 1:36:36 0:46:27 89
167   93 Remmelg Alari Itella Logistics OÜ/Itella Smart Move 1:36:54 0:44:56 90
168   1776 Usin Janos "OÜ ""Saare Leib""" 1:36:25 0:47:05 91
169   103 Morozov Igor JK OPTIMIST 1:36:57 0:46:32 12
170   169 Sarnik Tavo Edelaraudtee 1:37:04 0:44:44 92
171   99 Aarna Indrek Eesti Energia/Eesti Energia Spordiklubi 1:37:05 0:45:50 25
172   247 Nikkolo Ragnar 1:37:07 0:45:56 93
173 13 2624 Tepponen Mirka 1:36:37 0:46:39 8
174   151 Penu Erkki OK West 1:37:16 0:44:42 26
175   182 Lepikmäe Rain Sidepataljon 1:37:19 0:46:30 94
176   544 Mölder Joosep 1:37:02 0:45:57 95
177   1547 Avots Andris LV KKI/Avots 1:36:35 0:47:10 11
178   68 Ignatenko Igor SK Saarde 1:37:20 0:46:07 27
179   2691 Hallik Owe 1:36:00 0:47:56 12
180   139 Uustare Ain 1:37:33 0:44:38 96
181   1756 Peetris Janno 1:36:19 0:49:38 97
182   1349 Münt Ainar 1:37:10 0:46:32 98
183   2353 Palu Silver SK TAK 1:36:37 0:47:31 99
184   2745 Pasekunov Vladimir Iloverunning 1:36:36 0:49:16 100
185 14 2189 Valk Maret Säde 1:37:33 0:46:40 9
186   2250 Veber Toomas Kaitsevägi / Viru JVP 1:36:49 0:47:06 28
187   65 Born Illimar 1:37:51 0:43:12 13
188   155 Heinoja Ülar Krimelte/KRIMELTE Hundid 1:37:49 0:45:41 6
189   2564 Nenadic Aleksandar 1:36:34 0:47:43 101
190   593 Kasela Taavi RIK 1:37:38 0:46:35 102
191   180 Gröön Janar 1:37:52 0:44:51 103
192   299 Mitt Arlyn 1:37:53 0:46:30 104
193 15 118 Rant Elina XDREAM 1:37:58 0:45:42 10
194   2206 Klemet Martinus Daane 1:36:51 0:49:28 105
195   2776 Zulotarev Ivan Moscow River Runners 1:36:41 0:46:40 106
196   2491 Latvys Gediminas F.O.C.U.S. running 1:38:01 0:45:48 107
197   2230 Kõiv Marek Sportland Eesti AS 1:38:08 0:46:00 108
198 16 941 Lindroos Katri Kouvolan Urheilijat 1:37:53 0:46:06 5
199   466 Rand Kaarel TESS 1:38:11 0:48:35 109
200   1511 Tamm Miikael Johan Õnneseen 1:37:45 0:48:01 8
201   141 Kiik Tanel Riigikogu Kantselei 1:38:15 0:47:49 110
202   2069 Saar Heigo 1:37:01 0:47:19 29
203   244 Metsküla Üllar 1:38:29 0:47:29 13
204   175 Nestra Jaanus 1:38:27 0:46:36 111
205 17 291 Orlova Galina 1:38:32 0:46:44 11
206   2314 Toomela Tambet Urban Health & Fitness 1:37:27 0:47:30 112
207   2105 Sedman Roomet Ammende Grupp OÜ 1:38:37 0:48:32 113
208   220 Puzulis Sandis 1:38:29 0:47:43 114
209   135 Tallo Taavo 1:38:37 0:46:29 14
210   98 Österberg Per-Olof 1:38:40 0:44:43 115
211   2003 Salmu Peeter FuturSoft Oy/FuturSoft Racing Team 1:38:03 0:46:43 116
212   73 Adamson Allar Eesti Posti Spordiklubi 1:38:44 0:43:36 117
213   2819 Vaino Kristo Tallinna SS Kalev 1:37:16 0:47:55 118
214   289 Vassiljev Dmitri Nelja Energia 1:38:41 0:45:56 119
215   239 Ehandi Alar Cherry Media/Suprema Adventure Team 1:38:44 0:46:53 120
216   2738 Toibayev Aidarbek 1:37:42 0:49:10 7
217   367 Truu Tarmo 1:38:49 0:46:41 121
218   149 Valge Janek X-tiim 1:38:57 0:45:38 122
219   307 Pjatkin Kert 1:38:58 0:43:36 14
220   599 Fazõlov Timur MTÜ MARU KARUD 1:38:55 0:46:51 123
221   510 Hotti Oliver 1:38:58 0:48:47 124
222   124 Eskla Algo 1:39:11 0:45:37 125
223   362 Kriik Risto Fusion Varahalduse AS 1:39:12 0:46:46 15
224   75 Mustasaar Rene Helmes AS 1:39:23 0:46:35 126
225   1258 Väljak Risto 1:38:42 0:47:48 5
226   2592 Kalamees Mikk Team TT 1:38:22 0:50:33 16
227   57 Lepik Jano SEB 1:39:36 0:46:08 30
228   1553 Kiilas Mart Tallinna Kaubamaja AS/Spordiselts 1:38:30 0:48:13 127
229   2281 Kares Erti TechGroup/MyFitness 1:38:27 0:50:29 15
230   2276 Kess Alar 1:38:36 0:49:12 16
231 18 161 Haugas Merike OK West 1:39:44 0:47:24 12
232   298 Raudsepp Raivo 1:39:51 0:46:11 17
233   2659 Kubber Peep Wombat 1:38:51 0:48:58 18
234   249 Tubalkain Margus STAMINA SK 1:39:57 0:48:58 19
235   785 Aasma Ando Politsei- ja Piirivalveamet 1:39:37 0:47:14 128
236 19 2188 Märss Ly Säde 1:39:53 0:46:47 13
237   268 Simpson Tom CACE 1:39:55 0:48:02 8
238 20 172 Donnelly Nicola 1:40:03 0:47:24 14
239   234 Tatrik Ivo 21CC Triatloniklubi 1:40:00 0:48:52 31
240   72 Lätt Silver Noblessner Activity Centre/FC Kuressaare/TLU 1:40:17 0:44:13 17
241   147 Leemits Richard TALLINK 1:40:11 0:46:48 20
242   2268 Pihor Werko Olympic Casino Eesti AS/OlyBet-Olympic 1:39:13 0:47:21 129
243   1557 Novljansky Konstantin Amber Triangle 1:39:24 0:49:24 130
244 21 356 Estorn Lilian VAK Staier 1:40:11 0:46:52 1
245   437 Kibildis Ricardas www.profesoriai.lt 1:40:09 0:47:51 21
246   485 Aamisepp Andres Kiili Sk 1:40:07 0:47:54 131
247   646 Dahl Rune Running 4 fun 1:39:58 0:48:55 132
248   173 Vainola Henri Sten KK Viimsi 1:40:19 0:49:17 9
249   2158 Toompere Henri 1:39:22 0:48:12 32
250   442 Reinumägi Madis 1:40:22 0:47:05 133
251 22 2490 Kokina Zane DTC Jauniba 1:39:51 0:48:02 15
252   759 Praun Artur If Kindlustus 1:40:15 0:49:52 33
253   959 Nuga Ahti 1:40:19 0:47:58 134
254 23 444 Männik Merle FB Jooksmine 1:40:40 0:48:15 6
255   326 Valdmann Vahur Elisa Spordiklubi 1:40:42 0:48:17 135
256   459 Maaring Lauri Pakendikeskus 1:40:40 0:48:35 136
257   236 Ossipov Vladimir Marsh Kindlustusmaakler AS 1:40:52 0:46:43 34
258   1715 Ermel Indrek 1:40:19 0:47:49 137
259   2565 Ritson Jaanus Rulluisuklubi ABEC /Harku Vald 1:39:55 0:50:08 35
260   2818 Voloshko Alexander Top Connect OÜ 1:39:32 0:47:24 138
261   295 Hallimäe Rain 1:41:02 0:47:06 3
262   1377 Mengel Leho 1:40:35 0:48:44 139
263   2803 Lindroos Jari 1:40:58 0:48:43 22
264   844 Suchockas Edgaras Transporto Marisa 1:40:53 0:49:01 140
265   2245 Semenkov Andrei Kaitsevägi / Viru JVP 1:40:14 0:50:10 141
266   1490 Pirtnieks Brets 1:40:40 0:48:03 142
267   140 Mooney Tristan Elujooks 1:41:14 0:45:57 10
268   2106 Berg Arles 1:40:22 0:50:36 11
269   715 Lemmik Juhani 1:40:59 0:48:21 143
270   2148 Lehesmets Alar 1:40:34 0:48:20 144
271   2589 Mikelsons Martins www.lmp.lv 1:40:22 0:48:39 145
272   2536 Mündimets Mihkel 1:40:10 0:51:46 146
273   2363 Haavre Rene Skype 1:40:29 0:49:00 147
274   1149 Pikpõld Mait 1:40:30 0:49:20 6
275   109 Kuravkin Dmitry Swedbank/Hansa Spordiklubi 1:41:23 0:46:38 148
276   197 Kalliss Eriks VSK Noskrien 1:41:31 0:48:02 149
277   2471 Tammemäe Erki 1:40:08 0:50:52 150
278   2759 Saastamoinen Toivo Lahden työväen hiihtäjät 1:41:32 0:47:48 4
279   584 Reimets Ramon 1:41:24 0:46:59 151
280   463 Pertel Tarmo 1:41:33 0:48:58 152
281   323 Reitav Kristo 1:41:36 0:48:49 153
282   1363 Voogla Alar 1:41:02 0:48:42 154
283   284 Jascenoks Armands 1:41:39 0:48:21 155
284   311 Kiigemägi Mait AS EVR Cargo 1:41:42 0:45:59 156
285   150 Esken Ago 1:41:47 0:45:42 36
286   217 Pohjanharju Mikko FuturSoft Oy/FuturSoft Racing Team 1:41:48 0:47:23 23
287   2103 Köster Raul OÜ Sportlane/My Fitness 1:40:56 0:49:10 37
288   2278 Tokko Rainer Vanamõisa Suusaklubi 1:41:50 0:45:42 38
289   2201 Karo Mats Metek 1:40:48 0:49:31 7
290 24 767 Kinnunen Teija Kuopion Riento 1:41:55 0:49:18 16
291 25 639 Eberhard Sabine 1:41:53 0:49:17 17
292   2426 Alanya Espinoza Roger arvato services Estonia OÜ 1:41:02 0:47:48 157
293   2789 Laitinen Lauri 1:41:12 0:51:49 158
294   2739 Chalupa Christian P3TOPTEAMTRINÕ 1:41:53 0:49:17 39
295   152 Lepiksaar Madis 1:42:14 0:49:11 159
296   1886 Lõkk Raivo Rademar 1:41:33 0:50:44 160
297   2785 Metsma Martin 1:41:17 0:50:11 161
298   694 Uus Koit Swedbank/TESS 1:42:25 0:48:37 162
299   2723 Potapenko Deniss 1:41:26 0:47:28 8
300   2704 Runiks Martins "Sportland Eesti AS/SK ""METROONS""/ Nike Riga Run" 1:42:22 0:47:54 163
301   2011 Tšistjakov Ilja Tallinna Jk Dünamo 1:41:19 0:50:47 164
302   61 Loog Kaspar JCI Tallinn 1:42:35 0:50:35 165
303   325 Nääb Erik TALKUR 1:42:20 0:48:10 166
304   908 Gummerer Walter 1:42:26 0:49:29 3
305   896 Lapp Erkki 1:42:33 0:49:05 167
306   330 Federico Jordi Handrops.com 1:42:39 0:49:57 168
307   1294 Zimmermann Harald Jelly Bears Berlin 1:42:19 0:47:55 4
308   2398 Lukke Andrus NIP 1:41:32 0:52:14 169
309   1840 Pullerits Tõnu Spordiselts 1:42:10 0:49:03 170
310   464 Kautlenbach Sven 1:42:43 0:48:45 171
311   1939 Alloja Jannar ÕTP 1:41:41 0:53:02 172
312   2113 Lambing Tanel Regio Kinnisvara 1:41:53 0:50:10 173
313   2500 Malovance Adam 1:41:40 0:50:38 174
314   102 Heil Paavo CV Keskus 1:42:57 0:46:59 175
315   394 Tõnson Märt 1:42:53 0:49:33 176
316   165 Teesaar Toomas EMT/Elioni Spordiklubi 1:43:02 0:47:07 177
317   338 Rand Egon TESS 1:42:58 0:49:01 178
318   2322 Narits Tauri 1:41:49 0:51:54 179
319   368 Raidla Ott NASDAQ OMX Tallinn 1:42:59 0:51:08 180
320   319 Karilaid Ivo TPMM Advisory 1:43:02 0:49:26 40
321   461 Ermann Rait Rademar 1:43:03 0:49:53 181
322   2772 Samokhin Iyrii 1:41:57 0:49:51 9
323   191 Eriksson Greger Optinova AB/Jomala IK 1:43:14 0:47:35 41
324   505 Priisaar Evert 1:43:07 0:49:35 12
325   2174 Täht Margus 1:42:21 0:53:20 182
326 26 452 Metsmaa Anneli Go Group/Edelaraudtee 1:43:15 0:50:17 18
327   910 Haromo Petri Rauma 1:43:05 0:51:11 42
328   944 Shlyapugin Konstantin 1:43:12 0:49:58 183
329   2126 Välba Tarvo DHL ESTONIA AS 1:42:24 0:53:24 184
330 27 587 Saluorg Jane 1:43:12 0:49:29 1
331   2317 Koosma Daniel 1:42:37 0:51:27 185
332   448 Kundla Guido 1:43:30 0:47:48 43
333 28 747 Rammul Brit 1:43:20 0:50:52 19
334   2246 Saar Germo Kaitsevägi / Viru JVP 1:42:46 0:49:44 18
335   2248 Vichterpal Tanel Kaitsevägi / Viru JVP 1:42:46 0:49:45 186
336   2021 Rosenberg Tõnu TALLINK 1:42:47 0:50:33 44
337   1510 Sinisalo Jan AC optik/Tappi-reisen Östnyland 1:43:35 0:49:17 10
338 29 1295 Ööpik Kairin 1:43:31 0:48:49 20
339   482 Telgma Teno 1:43:40 0:49:43 187
340   163 Kirsipuu Avo SK Kirss 1:43:50 0:47:07 24
341 30 500 Järvalt Renee 1:43:49 0:49:58 21
342   1946 Laurand Henri ÕTP 1:43:00 0:51:27 19
343 31 290 Aavik Karmen FB Jooksmine 1:43:52 0:48:45 22
344   486 Loite Märt SK Drusba 1:43:51 0:50:04 188
345   974 Kits Olivar Kirde KRK Staap/RRRC 1:43:51 0:49:09 45
346   83 Altraja Martin 1:44:05 0:50:21 189
347   729 Haljastamm Erkki 1:43:49 0:49:41 190
348   158 Laasmäe Karl-Louis JK Pärnu Vaprus 1:44:14 0:46:49 13
349   1947 Alamets Lauri ÕTP 1:43:20 0:51:27 20
350   2321 Tamm Ergo MTÜ Matis Kõverik Fan Club 1:43:03 0:52:21 191
351   269 Kumlin Magnus CACE 1:44:26 0:45:38 25
352   148 Soomre Rando 1:44:25 0:48:43 192
353   2730 Sinirand Melvin Arendus /Piimameister Otto 1:44:09 0:52:21 46
354   2792 Bautris Dainis SIS 1:43:55 0:49:13 193
355 32 623 Lundkvist Girsten 1:44:27 0:50:22 7
356   2304 Lepik Siim 1:43:37 0:52:29 194
357   2479 Entonen Turo 1:43:18 0:53:12 195
358   579 Põld Ülar CFS 1:44:25 0:51:29 196
359 33 2478 Entonen Merja 1:43:19 0:53:12 8
360   105 Vallikivi Alo 1:44:46 0:49:45 197
361   1292 Audova Margus 1:44:23 0:48:09 198
362   184 Tuur Ülo Püssi 1:44:53 0:49:14 1
363   78 Mikkor Andro Nordecon AS 1:44:59 0:49:24 199
364 34 2675 Jotautas Maria 1:44:01 0:50:30 23
365   2615 Raiesmaa Ray SK Metsasõbrad 1:44:00 0:50:18 200
366   294 Petrov Sergei TEMPTRANS 1:44:54 0:47:46 26
367   1160 Piigli Jürgen 1:44:30 0:49:37 21
368   514 Maivel Mikk KredEx/Leola 1:44:38 0:51:23 201
369   2437 Dsilna Indro SIS 1:44:43 0:52:21 202
370 35 267 Sanders Dominique CACE 1:45:01 0:49:16 24
371   2482 Gulyaev Alexander 1:43:57 0:51:50 203
372   360 Hunt Risto Hundiurg.eu 1:45:06 0:50:37 204
373   845 Whitlock Tony Eynsham Roadrunners 1:44:53 0:49:53 5
374   1082 Herman Jörgen 1:44:37 0:50:36 205
375   336 Fingling Airon 1:45:11 0:49:33 9
376   2156 Kaldas Tarmo TNT EXPRESS WORLWIDE EESTI AS 1:44:18 0:50:45 206
377   2743 Oja Sten 1:45:11 0:47:57 207
378 36 2226 Joce Ludmila Maratona klubs 1:45:07 0:50:05 1
379   2383 Pruus Marko K&K Buildings/Saue Sk 1:44:14 0:50:10 208
380 37 748 Nõmm Marge 1:45:16 0:47:54 9
381   2746 Karm Kaspar Eesti Ajalehed/Delfi 1:44:06 0:50:44 209
382   1240 Mänd Ranel Swedbank/Hansa SK 1:44:43 0:52:02 210
383   1370 Tammik Andre 1:44:58 0:51:29 22
384 38 713 Männik Kristin 1:45:10 0:50:37 25
385   94 Liivandi Eero G4S Eesti 1:45:27 0:50:11 211
386   160 Kirs Margus 1:45:27 0:49:30 212
387   1463 Jalak Geido 1:44:59 0:50:36 213
388   1579 Trundukov Dmitrii 1:44:36 0:53:55 214
389   886 Põder Marko Trismile 1:45:21 0:50:44 215
390 39 77 Jägel Kadri Eesti Jalgpalli Liit 1:45:33 0:49:28 26
391   129 Kaldma Raido Spordiselts 1:45:33 0:49:42 216
392   2562 Jonathan Bennett 1:44:24 0:49:05 217
393 40 445 Undrits Airi Tartu Suusaklubi 1:45:37 0:49:20 27
394   545 Buikus Ausrius BDCOL 1:45:15 0:50:45 47
395   1671 Tuuletare Argo 1:44:59 0:48:43 218
396   619 Kangur Ove 1:45:33 0:51:28 219
397   2227 Kaarma Risto Sportland Eesti AS 1:44:46 0:49:45 23
398   127 Makarov Robert Amber Triangle 1:45:49 0:51:43 24
399   378 Wiener Jason 1:45:40 0:49:56 48
400   876 Izotov Nikita Baltic It Solutions/Arctic Sport 1:45:31 0:50:41 220
401   142 Kald Archibald-Stiwan Riigikogu Kantselei 1:45:49 0:48:07 221
402   465 Hoop Olav EBG OÜ/Jorgan Vöörmanni nim Tartu ASK 1:45:51 0:51:21 222
403   262 Põlluaas Kristo G4S Eesti 1:45:55 0:48:39 223
404   415 Saltons Haralds 1:45:52 0:50:30 224
405 41 802 Freija Džanita Maratona klubs 1:45:44 0:50:50 2
406   300 Metshein Raul 1:46:01 0:48:22 27
407   894 Lellsaar Mikk Diatleedid 1:45:37 0:52:01 225
408   421 Zhytkevich Andrey 1:46:00 0:51:55 226
409   927 Korpe Meelis 1:45:54 0:50:07 227
410   525 Quaini Gabriele 1:45:49 0:52:03 28
411   882 Puusepp Avo Politsei- ja Piirivalveamet 1:46:02 0:50:47 49
412   2159 Meiesaar Marek 1:45:22 0:49:42 25
413   523 Sats Sten 1:46:06 0:48:54 228
414   1965 Tali Taavi VideoB OÜ 1:45:19 0:49:18 229
415   892 Raudsepp Jan Eesti Sportlane 1:46:06 0:50:04 50
416 42 985 Garankina Natalija Politsei-ja Piirivalveamet 1:46:10 0:50:13 28
417   455 Parts Rauno SELVER AS/Spordiselts 1:46:15 0:50:31 230
418   679 Kolehmainen Mikael Onomatics Inc. 1:46:06 0:49:56 231
419   829 Domkins Edmunds 1:46:06 0:49:03 232
420   156 Roop Andrey NEJ spordiklubi 1:46:26 0:50:27 6
421   751 Valma Mark ÕHUVÄGI 1:46:06 0:53:52 233
422 43 909 Haromo Kati Rauma 1:46:16 0:51:56 29
423   2112 Tõnus Taavi 1:45:18 0:52:55 234
424   2793 Pursiheimo Jarmo 1:45:04 0:54:10 29
425   603 Maksimavicius Valdas 1:46:21 0:50:43 235
426 44 382 Lepp Auli 1:46:35 0:51:16 30
427   943 Ots Magnus-Mait Katuse Ekspert/Leola 1:46:24 - 51
428   2672 Zaletajev Toomas AS Salutaguse Pärmitehas 1:46:27 0:51:27 236
429   332 Pärn Mihkel Kolimisabi OÜ/TESS 1:46:36 0:47:57 237
430   257 Nurmi-Kronhed Niklas Crosskey 1:46:43 0:50:13 238
431   847 Klavan Dzintar hk purikad 1:46:27 0:50:38 11
432   1686 Ritso Jaak TALLINK 1:46:09 0:49:28 239
433   426 Leesi Rain SK Kärts Magneesium 1:46:36 0:50:22 240
434 45 999 Lippitt Sarah 1:46:22 0:48:31 31
435   1178 Esinurm Jürgen DANSKE BANK 1:46:07 0:52:32 241
436   538 Kardakov Aleksandr 1:46:29 0:51:01 7
437   454 Sarjas Indrek Swedbank/TESS 1:46:42 0:49:35 242
438   1681 Simagin Ruslan Krimelte Hundid 1:46:13 0:48:42 243
439   2351 Kallakas Priit MTÜ Valimisvaatlus 1:46:05 0:52:44 244
440   1704 Allik Peeter Jalax 1:46:30 0:50:45 52
441   2602 Kaur Ilmar Regionaalhaigla Spordiklubi 1:45:58 0:51:55 245
442 46 595 Pärn Ly Siseministeerium 1:46:48 0:51:27 32
443 47 2389 Kurgjärv Jaanika Rein Taaramäe rattaklubi 1:45:58 0:53:32 33
444   2627 Tulit Anton Euronics Team 1:45:33 0:54:30 246
445   87 Liiver Aimar EMT/Elioni Spordiklubi 1:47:01 0:49:18 247
446   2619 Tukk Maik SK Metsasõbrad 1:46:04 0:50:04 248
447   1576 Liebminger Michael 1:46:28 0:51:47 30
448   453 Ranne Marti G4S Eesti 1:46:45 0:50:38 53
449   1657 Eensoo Oti Kiilto Eesti OÜ 1:46:14 0:50:59 54
450   327 Laanmets Jüri 1:46:58 0:49:18 8
451   2431 Heli Madis LHV Pank AS 1:45:45 0:51:00 249
452 48 248 Puusepp Andra 1:47:09 0:50:30 10
453   2091 Saar Janek kahe silla klubi jooksusõbrad 1:46:18 0:50:23 55
454   2810 Palu Ott Netsest 1:46:17 0:50:44 250
455   678 Jogenbro Henrik McLEAN & LANEMAN 1:47:05 0:50:14 56
456   1735 Liivoja Paul Nevermind 1:46:51 0:49:34 251
457   753 Toome Tõnis Eesti Haigekassa 1:47:11 0:51:40 9
458   2302 Salumaa Marko Ilmandu 1:46:22 0:52:38 252
459   254 Vendramin Giovanni Giuseppe TERRAMIA 1:47:22 0:50:12 10
460   2369 Lasko Dmitrijs 1:46:18 0:52:33 26
461   798 Carlone Natale NSN 1:47:06 0:50:34 57
462 49 904 Erjala Kaisa Finnish Run-Mamas 1:47:10 0:51:46 3
463 50 1597 Ahlqvist Riitta Finnish Run-Mamas 1:47:10 0:51:46 2
464   1567 Bakuta Grigorii Mint RC / MoskvaRiverRunners 1:46:49 0:50:28 253
465   231 Jõesaar Rainer TTÜ 1:47:28 0:48:50 254
466   534 Talvik Martin 1:47:21 0:52:36 10
467   671 Rossi Antti Jyväskylän Toverit 1:47:22 0:51:01 5
468   2655 Himmelsbach Anton 1:46:18 0:51:16 12
469 51 63 Ramsden Kristi MAKSU-JA TOLLIAMET/MTA SK 1:47:36 0:49:10 34
470   824 Meier Heiki Pyhayritus 1:47:21 0:51:16 58
471   1750 Mikk Harri 1:47:12 0:52:24 59
472   2465 Kastein Margus Saku Õlletehase AS/Saku Õlletehase spordiklubi 1:46:38 0:51:10 60
473   321 Keerd Karmo 1:47:35 0:50:09 255
474   962 Rossman Kristo WTF Racing 1:47:27 0:52:09 256
475   2002 Sadauskis Edgars Tukums 1:46:44 0:52:26 14
476 52 2473 Amolina Gunta VSK Noskrien 1:46:42 0:52:31 35
477   2646 Raudsaar Urmas Majandusministeerium 1:47:35 0:52:49 257
478   506 Raudsepp Aivar Alutaguse Malev 1:47:34 0:51:17 13
479 53 756 Suik Inga SEB 1:47:36 0:52:14 36
480   2822 Nurit Alexander 1:46:33 0:52:06 258
481   2697 Metsamaa Rasmus Orient Kontorikaubad 1:47:02 0:52:18 11
482   721 Vaab Karl-Kristjan 1:47:25 0:52:17 27
483   1346 Sellis Ott 1:47:25 0:52:17 28
484   2811 Nilk Andrus Jooksja 1:46:48 0:50:27 14
485   1314 Veiko Erki 1:47:02 0:52:22 259
486   425 Mänd Priidu 1:47:49 0:50:45 260
487   1981 Kagge Rasmus 1:47:22 0:51:42 261
488   929 Kin Nikolai Eesti Raudtee Spordiklubi 1:47:44 0:49:23 61
489   120 Pajur Andrus 1:47:56 0:47:14 15
490   818 Lett Kalle Tulika Takso 1:47:44 0:51:19 11
491   2509 Suikkanen Olli 1:46:58 0:53:40 16
492 54 260 Annuk Merike SK Visa 1:47:59 0:49:15 37
493 55 1079 Palits Mariliis 1:47:32 0:52:43 38
494   636 Tetin Vladimir SBS 1:47:56 0:50:08 6
495   533 Paas Olari Spordiklubi Rakke 1:47:52 0:50:13 31
496   1706 Sepnik Ainar VIRU-NIGULA RAHVAJOOKS 1:47:11 0:55:35 262
497   863 Salmar Ott OS PROJEKT OÜ 1:48:05 0:53:41 263
498   642 Paulsen John Roar Avinor a/s/Avinor bil Troms lufthavn 1:48:23 0:53:29 62
499   1489 Phomin Anton Sokol 1:47:38 0:51:32 264
500   2770 Tomingas Kalle 1:48:22 0:49:49 63
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Paide-Türi, , 18.09.2013 15:31
Müüa stardikoht Paide-Türi jooksule. 10.- 5078660
Spordiportaal.ee, , 09.09.2013 14:59
Spordiportaal.ee fotod http://www.spordiportaal.ee/?m2=22
Tom, , 09.09.2013 11:30
Kirjutan siia, ehk keegi asjapulk juhtub lugema. Nimelt on siiski reeglite järgi keelatud kõrvalise abi kasutamine. Tegelikult on tavalisel rahvasportlasel, s.h. minul, ju ükskõik, las söövad ja jooksevad kuidas tahavad, aga see lihtsalt EI ole teiste suhtes VIISAKAS! kui teil sõidavad sõbrad jalgratastega kaasa ning pakuvad süüa-juua nagu te ise tahate. Kujutage ette, kui kõigil oleksid abilised, 1800 ratturit Pirita teel maratoonaritega kaasa sõitmas? Ma ei taotle seda, et kellegi tulemuse peaks tühistama või kedagi karistama, aga järgnevatel aastatel võiks sellele rohkem tähelepanu juhtida meedias ja inforaamatus. Tänan.
Spordihai.ee, info@spordihai.ee, 08.09.2013 18:46
Tulemused, pildid ja videod http://wp.me/p2E0Co-Go
gea, gea.toomemagi@mail.ee, 31.08.2013 14:46
Müüa üks stardikoht 8. septembril toimuvale SEB Tallinna Maratoni poolmaratoni distantsile 21,1km. Hind 8€. Lisandub ümberregistreerimise tasu (10€). Ära pikalt mõtle, sest ümberregistreerimine toimub kuni kella 17.00-ni 31. august 2013. a.
gea, gea.toomemagi@mail.ee, 29.08.2013 10:47
Ilmselgelt sai hind valesti kirja. Mõte on ikka see, et oleks odavam kui praegune täishind. Pakun hinnaks 12€.
Nalja, , 28.08.2013 18:42
Bussipiletid veel alles?
Kunn, , 28.08.2013 15:14
Et siis kokku 30 euri mis on hetkel täishind, naljanina
Gea, gea.toomemagi@mail.ee, 28.08.2013 12:04
Müüa üks stardikoht 8. septembril toimuvale SEB Tallinna Maratoni poolmaratoni distantsile 21,1km. Hind 20€. Lisandub ümberregistreerimise tasu (10€). Ära pikalt mõtle, sest ümberregistreerimine toimub kuni kella 17.00-ni 31. august 2013. a. Vastan kõigile
Ilme, , 30.04.2013 05:58
Eks vaata järgi,stardi nimekiri on avatud-http://www.jooks.ee/index.php?id=19


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE