estenglv
WAP version
Login form
RSS
SEB Tallinna Maratoni 10 kilomeetri jooksul tehti rajarekord 09.09.2013 (1)
Pühapäeval, 8. septembril Tallinna kesklinnas toimunud SEB Tallinna Maratoni 10 km jooksu võitis uue rajarekordiga 29:02 David Kogei Keeniast. 10 km distantsile registreerus kokku 14 890 ...
SEB Tallinna Maratoni poolmaratoni võitis Ibrahim Mukunga 09.09.2013 (0)
Pühapäeval, 8. septembril Tallinna kesklinnas toimunud SEB Tallinna Maratoni poolmaratoni võitis keenlane Ibrahim Mukunga ajaga 1:05:42. Kokku registreerus poolmaratonile 2728 jooksjat.
SEB Tallinna Maratoni võit läks Etioopiasse 09.09.2013 (0)
SEB Tallinna Maratonil osaleb rekordarv liikumisharrastajaid 06.09.2013 (1)
SEB Tallinna Maraton sihib uusi rekordeid 26.08.2013 (0)
SEB Tallinna Maraton toimub juba kuu aja pärast 09.08.2013 (0)
42,2 km
21,1 km
10 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 20 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
SEB Tallinna Maraton
Aeg 08.09.2013
Koht Tallinn EST
Spordiala Jooksmine
Distants Maraton 42 195m
Poolmaraton 21,1 km
10 km jooks
10 km kepikõnd/käimine (ajavõtuta)
lastejooksud
Korraldaja

Spordiürituste Korraldamise Klubi MTÜ, e-mail: jooks@jooks.ee, http://www.jooks.ee/. Peakorraldaja: Mati Lilliallik

TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg 10km 21km 30km Koht v.k.  
1   1 Beyene Dadi Tesfaye 2:15:01 0:33:03 1:08:02 1:35:10 1
2   2 Kimani Pharis 2:15:22 0:33:02 1:08:02 1:35:10 2
3   18 Haile Diriba Demisse 2:15:45 0:33:02 1:08:02 1:35:10 3
4   4 Mokraji Lahcen 2:17:08 0:33:03 1:08:01 1:35:20 4
5   12 Baraki Mehari Gebre 2:20:40 0:33:03 1:08:08 1:37:50 5
6   5 Fosti Roman Stamina SK 2:20:48 0:33:03 1:09:07 1:38:18 6
7   9 Lein Andrus Rakvere KJK ViKe 2:31:25 0:35:33 1:14:46 1:46:00 7
8   147 Aristov Dmitri SK Mitš 2:32:01 0:35:33 1:14:46 1:46:00 1
9 1 11 Chepkirui Irene 2:34:40 0:36:15 1:16:25 1:48:32 1
10   7 Lehismets Priit Stamina SK 2:39:04 0:33:41 1:12:35 1:46:25 8
11 2 10 Ayele Marta Markos 2:39:51 0:37:15 1:19:34 1:52:48 2
12   1538 Puustus Anti KJS Sakala 2:42:25 0:37:13 1:18:49 1:52:19 9
13   42 Marat Kulmatitskii KLB Sylvia 2:43:10 0:37:15 1:19:35 1:52:49 10
14   76 Dudchenko Denis Sokol 2:45:39 0:37:15 1:19:34 1:53:28 11
15   2028 Kallaste Jaanus Stamina SK 2:46:40 0:37:13 1:18:37 1:52:59 12
16   30 Paap Hasso TÜASK 2:46:54 0:36:11 1:17:25 1:52:39 13
17   100 Ilumäe Indrek 2:47:29 0:38:25 1:21:16 1:56:20 14
18   21 Piip Kaarel 2:48:06 0:39:15 1:21:38 1:56:53 15
19   244 Teppan Vahur Suusahullud 2:48:11 0:38:26 1:21:17 1:56:24 16
20   45 Lillemägi Indrek 2:48:24 0:40:06 1:23:45 1:58:56 17
21   2036 Tamm Martin Rapla JK 2:48:25 0:39:00 1:21:49 1:57:19 18
22 3 40 Kushnirenko Anastasia 2:48:51 0:39:24 1:22:45 1:57:49 3
23   26 Veilberg Ago TAMSALU 2:49:27 0:38:26 1:21:16 1:56:20 1
24   39 Hang Tauno 2:49:26 0:40:26 1:24:42 1:59:29 19
25 4 71 Luik Lily TÜASK 2:50:16 0:39:23 1:22:25 1:58:13 4
26   59 Tamme Tarvo Läänemaa KJK 2:50:24 0:39:37 1:23:45 1:59:17 20
27   77 Ivoilov Andrei Sokol 2:50:34 0:37:19 1:21:17 1:57:19 2
28   61 Lelumees Lauri Bruno Junk KK 2:51:06 0:39:36 1:23:44 1:58:54 21
29   2145 Nilovs Valdis VSK Noskrien 2:51:08 0:39:28 1:23:00 1:59:37 22
30   1784 Stha Morten Swix Sport 2:51:20 0:39:24 1:22:25 1:57:20 23
31   2048 Barchenkov Mikhail IRC 2:52:05 0:39:43 1:23:45 1:59:04 1
32   25 Sulev Veiko Läänemaa KJK 2:52:41 0:38:25 1:21:16 1:56:25 24
33   13 Soovik Anders Sweden/Kongahälla AIK 2:54:00 0:37:13 1:19:58 1:57:00 25
34   24 Jaaska Allan Peeter Stamina SK 2:54:23 0:40:26 1:24:43 2:01:32 2
35   20 Õisnurm Kalev SV Torutööd OÜ 2:55:56 0:38:27 1:23:08 1:59:42 3
36   27 Eller Villu Nõmme KJK 2:56:24 0:41:53 1:27:30 2:03:59 2
37   37 Linkov Steven ÕHUVÄGI 2:56:29 0:41:09 1:25:57 2:01:52 26
38   92 Ross David 100 Marathon Club 2:57:59 0:39:59 1:26:32 2:04:24 1
39   90 Bowles Peter Serpentine R.C 2:58:18 0:41:56 1:29:23 2:06:49 4
40   22 Tärno Indrek SK Schnelli 2:58:35 0:40:26 1:24:44 2:01:46 5
41   47 Antso Kait 2:58:46 0:41:52 1:27:30 2:03:58 27
42   28 Reinart Hardo TÜASK 2:59:07 0:43:07 1:30:33 2:08:07 3
43   68 Ots Indrek Spordiselts 2:59:25 0:43:08 1:30:34 2:08:06 28
44   1980 Saloranta Timo Polyteknikkojen Raittiusseura 2:59:13 0:43:15 1:30:35 2:08:08 29
45   1779 Shabalin Oleg Sylvia 2:59:49 0:43:04 1:30:34 2:08:17 30
46   63 Rüüsak Henri Ryysak Team 2:59:52 0:43:07 1:30:34 2:08:07 6
47 5 78 Andrejeva Olga Stamina SK 2:59:58 0:42:50 1:29:58 2:07:21 5
48   36 Pirksaar Margus Tempomeister 3:00/SK Jooksupartner 3:00:02 0:43:07 1:30:34 2:08:07 31
49   1890 Kajari Priit Sparta 3:00:01 0:43:07 1:30:35 2:07:56 2
50   65 Orgulas Kaido 3:00:03 0:43:09 1:30:38 2:08:08 3
51   993 Matsumoto Shigeru 3:00:11 0:41:09 1:26:05 2:03:59 7
52   126 Männik Ahti 3:00:24 0:43:09 1:30:36 2:08:06 32
53 6 994 Mccann Angela clonmel ac 3:00:24 0:42:50 1:30:05 2:07:45 1
54   57 Hannus Sander 42 koma 3:00:38 0:42:06 1:27:37 2:04:46 33
55   98 Valdmaa Lauri 3:01:06 0:42:08 1:29:11 2:06:35 34
56   854 Sappinen Tommi VarMK 3:01:00 0:43:35 1:31:15 2:09:06 35
57   41 Bakhoff Tamor Lennuliiklusteeninduse AS/VAK Staier 3:01:14 0:43:35 1:31:03 2:09:06 36
58   74 Ahonen Pasi Run or Shit! 3:01:20 0:42:50 1:29:26 2:07:11 37
59   2074 St-Jacques Carl 3:00:48 0:43:35 1:30:40 2:08:09 3
60   80 Sirel Hanno 3:01:54 0:39:37 1:24:43 2:03:31 38
61   135 Maiste Tarmo Proge 3:01:55 0:43:08 1:30:37 2:08:07 39
62   133 Eilat Toomas 3:02:03 0:43:09 1:30:36 2:08:08 40
63   131 Mumm Indrek SPARTA 3:02:15 0:43:08 1:30:35 2:08:07 4
64   102 Hämäläinen Keio SK Jooksupartner 3:03:17 0:43:08 1:30:37 2:08:40 41
65   149 Enno Kristjan ELION 3:03:22 0:43:08 1:30:34 2:08:07 8
66   69 Treimuth Meelis Haanja Rattaklubi 3:04:34 0:40:49 1:26:56 2:05:41 9
67   155 Eskelinen Jaakko Leppävaaran Sisu 3:04:57 0:39:07 1:24:21 2:03:18 42
68   52 Sagaja Martin Eesti Raudtee Spordiklubi 3:05:09 0:39:59 1:25:14 2:03:31 43
69   175 Lään Christjan FB JOOKSMINE 3:05:10 0:42:48 1:30:23 2:08:08 44
70 7 2037 Tõnne Grete EMÜ SK 3:05:16 0:41:53 1:28:57 2:06:55 6
71   2029 Reitsnik Tarmo Stamina SK 3:05:25 0:39:24 1:23:31 1:58:42 10
72   16 Košelev Vjatšeslav KJK Kalev Sillamäe 3:05:26 0:37:15 1:20:43 1:58:30 5
73   46 Salla Raimo Türi Jõud 3:05:31 0:43:09 1:30:38 2:08:08 45
74   55 Pedak Jaanus 3:06:03 0:43:09 1:31:38 2:09:35 6
75 8 411 Magali Reymonenq Nice c?te d azur athltisme 3:06:23 0:43:38 1:31:55 2:10:42 2
76   176 Ridamäe Alar PPA 3:06:30 0:43:08 1:30:36 2:08:09 11
77   225 Reivelt Kalvi www.vihmavesi.ee 3:06:39 0:41:57 1:29:15 2:07:38 12
78   2027 Valter Marko SK Jooksupartner 3:06:52 0:43:08 1:30:35 2:08:08 46
79   219 Hõbe Tarmo Rally Estonia 3:06:55 0:42:08 1:29:40 2:08:47 47
80   1850 Lelov Toomas 3:07:05 0:43:09 1:30:41 2:08:17 48
81   975 Luhtoja Margus 3:07:18 0:42:51 1:30:37 2:10:13 49
82   33 Lerme Ritvars M 42 3:07:24 0:41:20 1:29:31 2:09:35 50
83   107 Lember Jüri Tartu Staier 3:07:46 0:43:22 1:32:14 2:12:11 7
84   163 Juus Aivar 21 CC Triatloniklubi 3:07:48 0:43:09 1:30:46 2:10:16 51
85   106 Palm Mart as baltic bolt 3:07:48 0:45:19 1:34:01 2:13:54 52
86   153 Snitsarenko Tarass EESTI PANGA SK 3:08:03 0:45:04 1:34:16 2:13:25 53
87   62 Kaasik Ragnar 3:08:17 0:43:07 1:30:35 2:09:11 54
88   1336 Shchakatovich Yauheni 3:07:34 0:43:09 1:30:35 2:08:07 55
89   121 Kindel Hanno FB JOOKSMINE 3:08:20 0:42:49 1:30:23 2:08:38 8
90   388 Mazaev Oleg VM ski club 3:08:37 0:44:31 1:33:00 2:12:13 56
91   72 Joonas Peep Private Project 3:08:56 0:43:04 1:30:37 2:08:17 9
92   990 Kliukas Nerijus F.O.C.U.S running 3:09:19 0:44:17 1:33:48 2:13:33 57
93   165 Ratynski Marek 3:09:36 0:43:03 1:30:36 2:10:15 58
94   83 Laur Toomas Haanja Rattaklubi 3:09:39 0:42:16 1:29:45 2:09:23 10
95 9 492 Boikov Mari 3:09:33 0:45:22 1:34:15 2:13:35 7
96   2013 Korrol Mati Swedbank/Hansa SK 3:09:32 0:46:35 1:36:41 2:16:10 13
97   171 Nikolaev Sergei Russia 3:10:38 0:37:48 1:23:59 2:05:26 14
98   150 Enn Lauri 3:10:41 0:44:12 1:34:01 2:13:55 59
99   93 Toplaan Anti EELK Kuressaare 3:11:20 0:43:10 1:32:04 2:12:36 11
100   94 Litvinavicius Saulius Jonavos Maratonas 3:11:24 0:40:33 1:28:43 2:09:26 15
101   134 Fikrle Ondrej BK Vyhledy 3:11:24 0:44:32 1:33:41 2:13:34 16
102   161 Toots Aleksander 3:11:35 0:46:31 1:36:58 2:16:36 17
103   1881 Punavaara Marko Heinola 3:11:45 0:43:02 1:30:30 2:09:48 18
104 10 48 Usacheva Larisa Luzniki 3:12:00 0:42:19 1:31:23 2:12:08 1
105   105 Antipov Vitali Danske Bank/42km.ru 3:12:20 0:43:07 1:30:34 2:09:29 19
106   283 Tasimov Sergey SK MITS 3:12:26 0:42:13 1:31:48 2:13:16 60
107 11 2040 Teppo Anu Sportkeskus.ee 3:12:25 0:44:01 1:34:01 2:14:35 8
108 12 114 Vaher Annika SJK SARMA 3:12:31 0:43:17 1:32:14 2:12:12 3
109   96 Kingo Gunnar 3:12:33 0:43:08 1:30:36 2:09:40 61
110   262 Salinin Anton KJK Kalev Sillamäe 3:12:42 0:46:33 1:36:55 2:16:36 4
111   44 Pähn Janar vak staier 3:12:44 0:41:57 1:29:50 2:11:47 62
112   66 Suursild Simo TTÜ 3:12:45 0:43:02 1:30:59 2:11:30 5
113   1016 Suppi Ahti Trismile 3:12:40 0:44:02 1:32:47 2:12:23 63
114   81 Sarvilahti Janne Run Or Shit! 3:13:06 0:42:49 1:29:26 2:07:49 64
115   2099 Rähn Alar SK Metsasõbrad 3:13:03 0:45:13 1:35:20 2:16:15 65
116   1976 Tulp Indrek päästeamet/laansoo motokrossi team 3:12:57 0:39:23 1:22:47 2:15:16 66
117   141 Kuningas Andres 3:13:10 0:43:24 1:31:38 2:11:47 67
118   84 Siht Jüri VAK STAIER 3:13:19 0:42:16 1:30:53 2:12:26 12
119   935 Smalovijs Nikolajs LSC 3:13:15 0:42:44 1:30:26 2:11:29 1
120   2100 Etverk Erkki RMK/SK Metsasõbrad 3:13:27 0:43:01 1:30:34 2:10:29 20
121   188 Tigas Kaido Nobina 3:13:45 0:43:08 1:30:35 2:08:33 68
122   227 Mailend Ants 3:14:02 0:46:27 1:36:41 2:16:10 21
123   1112 Tereping Mikk KPMG 3:13:38 0:46:31 1:36:41 2:16:26 69
124   397 Ryynänen Olli Ryynanen Bros 3:14:00 0:45:11 1:34:29 2:15:06 70
125   132 Anton Arvi PÕHJAKOTKAS VILJANDI 3:14:12 0:41:53 1:28:36 2:08:35 6
126   443 Kontkanen Jaakko 3:14:07 0:46:33 1:37:20 2:17:59 7
127   2116 Werner Jürgen 3:14:06 0:43:54 1:33:57 2:14:32 1
128   108 Pihlak Lauri LD Sound 3:14:17 0:43:05 1:31:22 2:11:46 71
129   186 Martsik Maido 3:14:22 0:45:11 1:35:20 2:16:44 72
130   2103 Kallas Priit SKECHERS GOrun TEAM 3:14:00 0:46:34 1:37:27 2:17:57 22
131   103 Tulf Taago Samsung Sports Academy 3:14:33 0:43:07 1:30:34 2:11:13 73
132   1837 Raudsaar Taavi Eesti Panga Spordiklubi 3:14:36 0:45:04 1:33:58 2:12:23 74
133   54 Torim Enno VAK Staier 3:14:40 0:40:27 1:27:44 2:10:09 23
134   1814 Veelain Karli TTÜ 3:14:44 0:43:07 1:30:36 2:09:28 8
135   70 Vasilenko Mikhail Baltika, Kaliningrad 3:14:44 0:43:10 1:32:29 2:13:38 13
136   297 Raspel Raido DECTONA 3:14:40 0:44:47 1:34:01 2:13:54 14
137   117 Hara Ville 3:14:44 0:46:27 1:37:23 2:18:16 75
138   179 Sipilä Timo Nikkarinkujan voima 3:14:53 0:46:36 1:37:28 2:17:51 76
139   926 Linde Jüri Pöide VV/Pöide Spordiselts 3:14:58 0:44:01 1:33:34 2:13:46 24
140   228 Ehasalu Erkki Tatrakate JK 3:14:57 0:46:35 1:37:26 2:18:19 77
141   1793 Eensaar Silver Tempomeister 3:15/Pacemaker 3:15 3:14:55 0:46:35 1:37:26 2:18:19 78
142   1471 Afanacev Viktor Cycleon 3:14:57 0:39:29 1:24:36 2:03:31 15
143   218 Poll Cris Haka Plast OÜ /Estonian Ultrarunners 3:15:06 0:43:07 1:30:33 2:10:51 79
144   226 Oranen Peeter Laaneproff team 3:15:17 0:46:36 1:37:31 2:18:19 80
145   196 Metsaots Tõnis 3:15:23 0:46:38 1:37:28 2:18:20 81
146   189 Rink Meelis Politsei- ja Piirivalveamet/SK Viljandi Jokker 3:15:37 0:45:11 1:35:20 2:16:45 82
147 13 289 Verevmägi Kristiina FB Jooksmine 3:15:42 0:44:47 1:34:14 2:16:00 9
148   2131 Kaldre Imants 3:15:39 0:43:39 1:34:09 2:14:43 83
149   410 Lempiäinen Timo 3:15:46 0:45:37 1:35:03 2:16:05 16
150   111 Kallak Jaan 3:15:52 0:43:10 1:30:38 2:08:08 84
151   167 Liin Urmas 3:15:54 0:45:13 1:35:36 2:15:49 85
152   38 Talu Priit 3:16:03 0:43:04 1:30:44 2:09:59 25
153   1738 Latin Vladimir Politsei-ja Piirivalveamet 3:16:02 0:50:13 1:42:14 2:21:59 86
154   818 Tavits Gaabriel WEEKEND WARRIORS II 3:16:25 0:48:28 1:39:22 2:20:27 26
155   300 Mererand Rait 3:16:53 0:46:36 1:37:28 2:18:20 87
156   203 Vitsut Mihkel TÜASK 3:16:55 0:45:03 1:34:19 2:14:41 9
157   157 Levensteins Martins 3:17:26 0:43:06 1:31:09 2:11:52 88
158   1763 Nykopp Robert Djingis Metso 3:17:32 0:46:33 1:37:22 2:18:15 89
159   1742 Lepp Emeri Mehed Marsilt 3:17:48 0:47:14 1:37:28 2:18:19 90
160   1827 Bessonov Sergei AF-Automaatika 3:17:48 0:46:37 1:37:30 2:18:21 91
161   270 Merivälja Margus SK Jooksupartner 3:18:00 0:46:05 - 2:17:10 92
162   2113 Sormunen Raivo Äripäev/Äripäeva Spordiklubi 3:18:00 0:46:36 1:37:28 2:18:34 93
163   476 Korhonen Joonas 3:18:11 0:48:52 1:40:48 2:21:19 94
164   417 Brezzo Mario mokafe/gruppo podisti albesi 3:18:24 0:46:38 1:37:30 2:18:38 4
165   1886 Hellerma Andres Marsh Kindlustusmaakler/Liina Klubi 3:18:40 0:46:36 1:37:27 2:18:19 95
166   91 Bauman Jaanus 3:19:02 0:44:48 1:35:04 2:15:42 96
167   129 Seepõld Rain DREAMRUNNIN 3:18:55 0:46:35 1:37:27 2:20:37 97
168   142 Vahtramäe Ivo 3:19:08 0:45:09 1:34:43 2:15:43 27
169   921 Jürjen Lauri SK Jooksupartner 3:19:00 0:44:44 1:34:00 2:15:01 98
170 14 2041 Rebane Kirti Sportkeskus.ee 3:19:12 0:47:37 1:39:24 2:20:37 4
171 15 2110 Mutter-Wilhelm Ingrid 3:19:13 0:43:35 1:32:14 2:13:46 5
172   95 Marttinen Pasi Otavan OttoPojat 3:19:50 0:47:03 1:38:54 2:21:11 17
173   253 Jüriado Juhan 3:20:00 0:47:34 1:40:01 2:21:45 99
174   1838 Saare Hillar 3:19:46 0:46:35 1:37:26 2:18:19 100
175 16 2039 Pakkanen Eila Rakvere KJK ViKe 3:20:20 0:46:40 1:37:56 2:20:03 10
176   469 Sooväli Karl 3:20:17 0:46:51 1:37:28 2:17:53 101
177   1335 Golev Aleksandr 3:20:19 0:46:08 1:36:43 2:17:27 102
178   182 Meier Ergo 3:21:07 0:45:49 1:37:27 2:19:02 28
179   169 Vennikas Peeter Estonian Ultrarunners Team 3:21:10 0:45:03 1:34:14 2:14:24 1
180   190 Hiiesalu Taago SEB 3:21:12 0:43:08 1:30:37 2:09:40 103
181   979 Laast Andres sportkeskus.ee 3:21:22 0:46:01 1:37:21 2:18:19 18
182   301 Arus Tiit 21CC 3:21:32 0:45:58 1:37:26 2:18:45 29
183   500 Gontarev Sergey 3:21:36 0:45:15 1:36:42 2:20:40 104
184   416 Puisto Aarne 3:21:40 0:47:44 1:39:34 2:20:51 10
185   809 Kaljumäe Siim Arhitektrum OÜ/TTÜ tantsuansambel Kuljus 3:21:55 0:46:35 1:37:32 2:20:05 105
186   264 Veeret Andreas Nordeus 3:22:01 0:45:38 1:35:56 2:17:19 106
187   1871 Kaiv Taavi Nordecon AS 3:21:56 0:46:33 1:36:35 2:17:32 107
188   326 Sillamaa Kaspar 3:22:02 0:45:07 1:35:36 2:18:06 11
189   260 Ilves Tõnu 3:22:11 0:48:09 1:40:32 2:22:49 5
190   477 Leemet Mait 3:22:09 0:43:08 1:31:21 2:15:47 108
191   1808 Heljasvuo Kimmo Keurusselän maratoonarit 3:22:10 0:48:14 1:36:23 2:17:00 109
192 17 2038 Sild Kersti EMÜ SK 3:22:20 0:47:34 1:39:33 2:20:46 11
193   485 Tjuška Viktor 3:22:21 0:46:53 1:37:32 2:20:36 110
194 18 224 Ilves Elin 3:22:28 0:48:09 1:40:32 2:22:49 2
195   2098 Eesmäe Ahto RMK/SK Metsasõbrad 3:22:36 0:46:55 1:38:14 2:20:28 30
196   137 Mihkelson Ain Swedbank/Hansa Spordiklubi 3:22:44 0:46:09 1:37:03 2:18:20 111
197   82 Atonen Marek VAK Staier 3:22:54 0:43:14 1:33:01 2:16:28 112
198   139 Tamme Risto 3:22:56 0:44:06 1:35:04 2:17:31 113
199   345 Aaste Hanno 3:23:05 0:46:36 1:37:14 2:18:32 114
200   1977 Bõtškov Mihhail Ericsson Eesti/InFocus 3:23:08 0:50:04 1:44:28 2:27:12 115
201   294 Airik Rain Trismile 3:23:19 0:47:55 1:40:04 2:21:45 116
202   255 Vaiksaar Tõnis SK100 3:23:27 0:46:13 1:37:27 2:18:48 117
203   272 Raap Ilmar MEIE 3:23:26 0:46:36 1:37:30 2:20:54 31
204   894 Ellmann Toomas Nutri Kaubandus /Trismile 3:23:04 0:50:07 1:44:35 2:27:48 118
205   1772 Purgailis Jurgis VSK Noskrien 3:22:59 0:50:42 1:42:48 2:23:03 119
206   998 Nikers Olevs VSK Noskrien 3:23:27 0:49:10 1:40:59 2:23:02 120
207   34 Rammo Matt ttu 3:23:38 0:50:04 1:44:32 2:27:47 121
208   575 Kesvatera Mihkel 3:23:29 0:43:09 1:32:44 2:17:06 122
209   158 Passetti Alberto Sardegna Karalis Sport 3:23:50 0:46:50 1:39:02 2:21:38 19
210   104 Kopola Kari 3:23:52 0:46:18 1:37:57 2:21:10 2
211   974 Kimask Eduard 3:23:49 0:46:35 1:37:26 2:18:46 32
212   383 Bridges Graham Eynsham Roadrunners 3:23:47 0:48:54 1:41:07 2:23:46 20
213   221 Rammul Risto 3M/SK Los Toros 3:23:56 0:47:33 1:41:16 2:24:24 123
214   122 Parker Steve Stone Master Marathoners 3:23:57 0:49:50 1:43:12 2:25:39 3
215   53 Leimann Ragnar Swedbank/JK Piraaja 3:24:16 0:46:22 1:39:31 2:23:41 124
216   2124 Kruus Oliver 3:23:31 0:49:35 1:42:17 2:23:30 125
217   164 Alver Oliver 3:24:24 0:45:12 1:36:10 2:18:23 126
218 19 824 Linge Ulrika 3:24:09 0:48:01 1:40:50 2:23:46 6
219   178 Vitsut Madis TÜ ASK 3:24:34 0:45:03 1:35:36 2:17:14 127
220   2021 Mooses Joosep Tanavakorvpall.ee 3:23:46 0:49:56 1:43:19 2:25:38 128
221   198 Bilozor Konstantin Elujooks 3:24:42 0:48:56 1:41:03 2:22:31 129
222   1539 Zhokhov Nikita 3:24:00 0:51:03 1:45:15 2:27:23 130
223   465 Pucitis Gatis Swedbank 3:24:47 0:49:57 1:44:19 2:26:19 131
224   257 Einberg Gery GECC Konsultatsioonid OÜ 3:25:00 0:46:24 1:38:35 2:22:10 132
225   355 Aave Marius 3:24:55 0:46:38 1:37:32 2:20:59 133
226   194 Nagel Rainer Kulgur Team 3:25:08 0:46:16 1:38:08 2:20:40 134
227   1598 Kuusela Jarmo Conline Oy/Endurance For Life 3:24:33 0:49:09 1:41:52 2:24:40 21
228   434 Leja Andris Ziemelkurzeme OK 3:25:08 0:45:33 1:37:26 2:20:59 33
229   235 Velba Heiki 3:25:30 0:43:08 1:30:34 2:16:36 12
230   381 Bendafi Nabil Thales 3:25:17 0:49:09 1:42:28 2:26:23 135
231   217 Blumfeldt Martin-Erik salonshop/ei ole 3:25:34 0:46:12 1:38:05 2:21:46 136
232   287 Hussar Kaidar 3:25:36 0:43:22 1:31:46 2:14:33 34
233 20 152 Kalda Ruth TÜASK 3:25:41 0:47:42 1:41:09 2:23:47 3
234   704 Nurk Talis 3:25:28 0:46:35 1:37:25 2:19:08 137
235   1374 Arro Tõnn 3:24:59 0:49:36 1:42:17 2:23:30 138
236   933 Kaasik Kennet 3:25:57 0:50:09 1:44:32 2:27:27 13
237 21 156 Ientz Champeval Catia FLEP 3:26:19 0:46:06 1:38:08 2:23:54 7
238   119 Whiteley Craig 3:26:34 0:43:52 1:35:32 2:19:18 6
239   2031 Lokk Sulev Stamina SK 3:26:40 0:46:11 1:37:50 2:23:49 35
240   408 Kukk Raido KAUR TRADE OÜ/Lopetijukud 3:26:33 0:50:08 1:44:33 2:27:27 139
241   50 Kaljumäe Karl 3:26:41 0:45:12 1:35:56 2:18:32 140
242   956 Heide Raiko Tallinna Ülikool / Sparta 3:26:42 0:43:07 1:32:10 2:16:52 141
243   592 Grauen Peteri Grader Service AS 3:26:28 0:46:37 1:37:29 2:21:02 142
244   661 Kuuskla Priit SK AASPERE 3:26:44 0:48:10 1:40:58 2:24:11 143
245   1406 Veskus Ainar sillamae kalev kjk 3:26:10 0:44:55 1:37:34 2:21:11 144
246   286 Lyzhin Sergey BIM-DINAMO 3:27:20 0:47:52 1:41:02 2:24:22 4
247   954 Nirgi Ailar 3:27:03 0:52:27 1:48:12 2:30:27 22
248   79 Jõgeva Toomas 3:27:25 0:47:53 1:40:25 2:23:48 23
249   2032 Abner Andre Stamina SK 3:27:25 0:48:57 1:42:13 2:25:29 36
250   1786 Van Zeijts Herbert Athlos 3:27:20 0:47:28 1:39:33 2:22:36 24
251   972 Leisalu Tanel ERGO 3:27:17 0:46:32 1:37:14 2:19:14 145
252   439 Saremat Tarmo R-Kiosk Estonia AS 3:27:29 0:49:36 1:43:14 2:27:02 146
253   912 Heikkinen Tapio 3:27:19 0:49:29 1:43:47 2:27:41 7
254   213 Ruubel Paul Eremka OÜ/SK Keremeister 3:27:40 0:46:36 1:37:26 2:19:53 147
255   453 Räisänen Heikki 3:27:38 0:46:18 1:38:22 2:22:34 148
256   346 Priks Hanno VAK STAIER 3:27:44 0:47:33 1:40:50 2:23:59 8
257   278 Kuusalu Ivo EUK 3:27:48 0:46:09 1:36:50 2:20:24 149
258   212 Alamets Ülari EAS 3:27:52 0:44:47 1:35:45 2:18:19 25
259   472 Dubrovski Jan Elion Ettevõtted AS/Elioni Spordiklubi 3:27:46 0:50:05 1:44:32 2:27:47 150
260   88 Stevens Martin WERRINGTON JOGGERS 3:27:47 0:49:58 1:44:11 2:27:06 151
261   143 Pihlak Sander 3:28:00 0:47:59 1:41:42 2:25:11 152
262   1819 Kisseljov Aleksei TTÜ 3:27:25 0:47:40 1:39:37 2:22:46 37
263   819 Siimsaare Tarmo MTÜ Seiklusklubi Xdream 3:28:04 0:46:31 1:37:50 2:23:11 153
264   436 Saar Imre 3:28:12 0:46:33 1:37:25 2:19:57 154
265   475 Käo Kristo Tartu Ülikool 3:28:08 0:46:37 1:37:27 2:18:20 155
266   263 Rahi Indrek 3:28:14 0:48:45 1:42:28 2:26:23 26
267 22 667 Vassiljev Riinu KLUBI: FB JOOKSMINE 3:28:04 0:50:05 1:44:33 2:27:48 12
268   726 Viitmann Jaak 3:28:01 0:49:36 1:42:17 2:23:31 156
269   144 Mäe Mehis OÜ Valmos/FB Jooksmine 3:28:18 0:43:35 1:31:18 2:18:10 157
270   192 Türkson Arne SUUSAHULLUD 3:28:26 0:42:13 1:32:25 2:16:25 27
271   265 Prosin Märt 3:28:26 0:46:26 1:37:01 2:21:10 158
272 23 385 Sillanurm Ly FB Jooksmine 3:28:25 0:50:04 1:44:32 2:27:47 8
273   2128 Niinsalu Mairold OÜ Niinsalu Nbussid 3:28:18 0:46:49 1:37:28 2:20:05 38
274   1946 Saar Raigo KJK Saare 3:27:46 0:46:38 1:37:08 2:19:24 159
275   1922 Pallotedder Taivo Sportland Eesti AS/TriSmile 3:28:04 0:47:33 1:41:18 2:24:25 160
276   64 Vetevoog Kaido 3:28:38 0:42:11 1:29:45 2:17:34 39
277   1794 Aibast Erik Tempomeister 3:30/Pacemaker 3:30 3:28:29 0:50:05 1:44:33 2:27:48 40
278   2107 Hyde Matthew 3:27:46 0:45:08 1:35:59 2:18:59 41
279   454 Leppänen Juha-Pekka 3:28:38 0:49:43 1:43:00 2:27:11 9
280   1583 Sepp Aleksandr InFocus 3:28:22 0:48:54 1:41:14 2:24:01 161
281   2065 Opritz Ruslan Skype/42195.kiev.ua 3:28:52 0:50:05 1:44:39 2:27:48 162
282   109 Hein Heigo Läänemaa KJK 3:29:04 0:46:37 1:37:31 2:20:37 163
283   996 Myllylä Pekka 3:28:46 0:49:10 1:42:21 2:26:21 42
284   556 Zvorovski Henn Lennuliiklusteeninduse AS 3:28:54 0:50:08 1:44:36 2:27:48 28
285   1979 Vainer Miiko MAKSU-JA TOLLIAMET/MTA SK 3:28:51 0:50:08 1:44:36 2:27:49 164
286   1041 Karjus Tanel 3:28:57 0:47:10 1:38:40 2:22:38 165
287   280 Maiste Margus proge 3:29:15 0:46:36 1:37:29 2:20:30 166
288   1795 Puusild Kristjan Tempomeister 3:30/Pacemaker 3:30 3:29:16 0:50:04 1:44:32 2:27:47 167
289   484 Luik Mart AS Ajakirjade Kirjastus 3:29:26 0:47:23 1:40:05 2:23:54 43
290   168 Kokla Madis 3:29:31 0:49:04 1:43:02 2:26:54 10
291   261 Maitenaz Stephane Courir en pays de grasse 3:29:41 0:43:38 1:31:55 2:15:21 29
292   208 Volt Ivo KIK 3:29:42 0:46:31 1:37:25 2:18:19 30
293   1571 Hendrikson Tõnu Elion Ettevõtted AS/Elioni Spordiklubi 3:29:31 0:49:27 1:43:45 2:26:48 44
294   328 Noška Margus 3:29:46 0:49:08 1:42:59 2:27:24 168
295   1885 Vahtra Märt 3:29:14 0:47:16 1:38:46 2:20:58 169
296 24 512 Tross Tiina 3:29:51 0:49:04 1:42:43 2:26:15 4
297   973 Rauhiainen Artur EMT 3:29:56 0:45:18 1:38:22 2:23:40 170
298   276 Solmula Risto Keurusselän Maratoonarit 3:30:01 0:45:38 1:38:17 2:23:43 11
299   435 Hendrikson Peeter Haanja Rattaklubi 3:30:05 0:50:01 1:44:31 2:27:46 31
300   1867 Põlgast Priit Henkel Balti OÜ 3:29:39 0:47:34 1:38:39 2:21:00 171
301 25 354 Tibar Marion 3:30:34 0:49:16 1:43:20 2:27:23 13
302   148 Gasbarra Dario university of helsinki/kenttäurheilijat-58 3:30:38 0:47:41 1:41:28 2:25:09 32
303   1695 Põllupüü Peeter 3:29:48 0:52:35 1:48:12 2:31:05 14
304   199 Kaarli Kaido Eesti Energia 3:30:45 0:44:20 1:35:05 2:18:45 172
305 26 254 Bernat Galina Stamina SK 3:30:51 0:47:41 1:41:16 2:25:43 1
306   1955 Peterson Richard Pekikõhu Reissing Tiim 3:30:29 0:46:36 1:37:27 2:19:10 173
307   400 Kals Jaak Lopetijukud 3:30:49 0:50:08 1:44:36 2:27:49 174
308   401 Gordon Martin 3:30:50 0:46:39 1:38:21 2:21:48 33
309   295 Zavizion Mihhail JK Optimist NARVA 3:31:20 0:45:02 1:38:03 2:22:41 5
310   481 Vafin Renat Skype 3:31:07 0:50:32 1:44:34 2:27:37 45
311   319 Eller Eik AS Maves 3:31:20 0:50:01 1:44:25 2:27:43 6
312   325 Errapart Roman IP Kõnekeskuste OÜ 3:31:12 0:50:05 1:44:33 2:27:50 175
313   988 Janenas Martynas F.O.C.U.S running 3:31:31 0:46:21 1:37:30 2:19:05 176
314   595 Kand Peeter Telor ehitused/velo clubbers 3:31:30 0:46:37 1:37:29 2:18:44 34
315   461 Lehtmets Sven 3:31:29 0:50:07 1:44:35 2:27:52 177
316   474 Glen Andrew Knowsley Harriers 3:31:34 0:44:15 1:37:20 2:21:41 12
317   438 Alekask Priit 3:31:35 0:46:36 1:37:36 2:21:02 178
318   197 Saar Laur PharmaSwiss/TC2000 3:32:10 0:47:34 1:41:19 2:25:57 35
319   237 Eskelinen Tuure 3:32:14 0:46:44 1:39:28 2:23:56 179
320   1581 Grigorenko Pavel ZeroTurnaround 3:32:09 0:50:11 1:45:07 2:30:55 180
321   183 Milva Tarmo 3:32:24 0:46:35 1:40:08 2:25:00 36
322   252 Zozin Burkard Südtiroler Laufverein 3:32:23 0:46:40 1:37:53 2:22:27 7
323   597 Tomp Märt "VAK ""Staier""" 3:32:19 0:50:04 1:44:34 2:27:47 13
324   496 Kongo Kristjan Forum Cinemas AS 3:32:41 0:50:05 1:44:35 2:27:51 181
325   341 Musting Aksel 3:32:47 0:47:49 1:41:38 2:26:55 14
326   1840 Hrushov Pjotr Tallinna Kallev 3:32:41 0:47:47 1:41:11 2:25:28 2
327   735 Kesküla Urmo Simuna SK 3:32:52 0:47:30 1:38:19 2:23:26 182
328   1873 Rüga Rauno Helmes AS 3:32:21 0:50:13 1:44:43 2:28:16 183
329   1941 Saar Sven 3:32:32 0:53:18 1:47:12 2:30:48 184
330   342 Siim Andres SK SAARDE 3:33:09 0:49:53 1:44:15 2:27:49 46
331   247 Lauring Karre FB Jooksmine 3:33:15 0:47:55 1:40:51 2:25:00 37
332   2095 Rähn Ahto RMK/SK Metsasõbrad 3:33:17 0:47:34 1:41:17 2:26:18 185
333   353 Laja Leho SK Jooksupartner 3:33:12 0:49:53 1:44:39 2:28:14 47
334   986 Halmeeenpää Marko 3:33:22 0:48:56 1:41:14 2:24:01 15
335   85 Palu Tiit 3:33:39 0:43:05 1:33:01 2:16:20 48
336   2035 Kaljurand Urmas Stamina SK 3:33:41 0:46:11 1:37:28 2:18:16 16
337   1915 Tomberg Raul "Tallinna Huvikeskus ""KULLO""/Tabasalu Ujumisklubi" 3:33:28 0:43:45 1:35:24 2:21:35 49
338   888 Selliov Olle TALLINK 3:33:36 0:50:11 1:44:55 2:28:50 186
339   859 Diana Ernesto AMATORI BRINDISI/PODISTI 3:33:40 0:50:08 1:45:05 2:31:30 2
340   742 Matkur Andres 3:33:45 0:52:12 1:49:05 2:33:06 187
341   1909 Ainjärv Andreas muhe-mees 3:33:21 0:48:01 1:40:08 2:24:21 188
342   419 Manner Juha Roll Boys 3:33:59 0:48:04 1:42:34 2:27:45 8
343   483 Lange De Geert Athlos 3:34:01 0:47:29 1:39:33 2:23:42 9
344   2134 Hollo Janno 3:34:07 0:44:41 1:35:34 2:20:04 50
345   444 Part Holger 3:34:05 0:49:49 1:44:32 2:31:20 189
346   229 Pärnassalu Toomas Baltic Pocket OÜ/SS Marathon 3:34:02 0:49:57 1:44:25 2:27:43 38
347   946 Pasanen Lauri 3:34:02 0:50:37 1:46:15 2:32:00 190
348   666 Liebenau Raul 3:34:25 0:50:07 1:44:42 2:28:32 191
349   375 Jõeleht Jaago Swedbank/Hansa SK 3:34:32 0:48:09 1:41:18 2:25:19 192
350   202 Rohelpuu Enno SK Võhma 3:34:37 0:46:40 1:37:31 2:19:32 51
351   230 Tamkivi Taavi 3:34:38 0:48:05 1:35:47 2:20:31 193
352   1315 Dren Anatoli 3:34:08 0:50:10 1:44:39 2:29:22 3
353   339 Koskaru Meelis MAKSU-JA TOLLIAMET/MTA SK 3:34:54 0:50:08 1:44:39 2:28:16 194
354   903 Lõbu Hendrik 3:34:55 0:50:27 1:47:20 2:32:16 195
355   56 Lubans Gatis SIA Tusnis 3:35:16 0:42:15 1:35:16 2:20:09 196
356   1802 Mäe Vahur Kahe Silla Klubi 3:34:29 0:46:57 1:37:32 2:25:28 197
357   473 Fältmarsch Mica 3:35:14 0:55:08 1:52:08 2:35:41 198
358   407 Kivastik Joosep TÜASK 3:35:06 0:50:06 1:44:33 2:27:47 15
359   195 Lippus Markus 3:35:16 0:47:13 1:39:02 2:23:33 16
360   1030 Koplus Maario A2K Sport 3:34:58 0:52:00 1:47:13 2:31:02 199
361   1252 Lääveri Jukka Runner 3:34:43 0:50:08 1:44:43 2:28:37 200
362   420 Petraudze Andre 3:35:27 0:51:42 1:48:19 2:33:33 201
363   1978 Volens Urmas 3:35:22 0:46:02 1:38:03 2:24:06 202
364   267 Randt Christoph LT Hemsbach 3:35:36 0:52:36 1:50:02 2:36:27 10
365   1997 Isokallio Kari 3:34:54 0:51:57 1:46:19 2:31:29 11
366   245 Tammeleht Mihkel 3:36:11 0:48:01 1:40:49 2:23:48 203
367   1410 Vürmer Silver FB Jooksmine 3:35:48 0:50:23 1:45:09 2:30:04 204
368   825 Ojaste Aadu 3:36:01 0:49:57 1:43:55 2:27:35 39
369   1788 Videmanis Didzis SIA Tusnis 3:35:45 0:53:02 1:48:08 2:31:46 205
370   1609 Toivola Mikko mt-Suksihuolto 3:35:59 0:49:44 1:44:44 2:29:40 4
371   779 Metsapool Janno 3:36:13 0:53:23 1:48:48 2:32:48 206
372   215 Niinemaa Kristjan 3:36:27 0:47:34 1:40:37 2:24:14 52
373 27 517 Laas Made 3:36:17 0:52:52 1:49:29 2:33:33 14
374   886 Teder Marko EMÜ 3:36:16 0:50:02 1:43:50 2:27:50 207
375   796 Anton Kauro SEB 3:36:31 0:46:36 1:38:14 2:23:52 208
376 28 537 Vulla Ela 3:36:32 0:50:05 1:44:33 2:28:03 15
377   489 Tkatšenko Roman Politsei- ja Piirivalveamet 3:36:41 0:46:33 1:39:22 2:25:53 209
378   1851 Saidla Siim Gravicon EE 3:36:41 0:53:05 1:44:37 2:31:22 210
379 29 1992 Pulli Salla 3:36:48 0:53:46 1:51:11 2:36:16 16
380 30 848 Tamminen Karoliina Fysioterapia Karoliina Tammine 3:36:59 0:50:15 1:45:09 2:30:29 9
381   1972 Laidvee Jaanus 3:36:49 0:49:56 1:44:16 2:27:52 211
382   647 Mustonen Marek 3:36:54 0:49:40 1:44:04 2:30:10 53
383   878 Mäll Margus GMP Grupp AS/GMP Clubhotel 3:37:06 0:50:02 1:44:37 2:29:13 212
384   2014 Ottas Olavi AS Amhold 3:36:46 0:48:39 1:40:17 2:23:14 213
385   240 Maas Elmer 3:37:22 0:47:55 1:41:35 2:27:08 54
386   2070 Sarkeala Janne Maantien Mahti 3:36:57 0:48:58 1:42:29 2:27:35 17
387   256 Roos Ando 3:37:34 0:49:34 1:44:30 2:30:35 214
388   220 Tops Rainer AS Jalajälg/SK Los Toros 3:37:39 0:47:33 1:41:17 2:24:25 215
389   392 Bousquet Frederic 3:37:30 0:50:06 1:44:37 2:28:40 216
390 31 976 Hõrrak Kristi Elujooks 3:37:35 0:50:03 1:44:32 2:31:02 17
391   441 Joonasson Raul 3:37:48 0:49:16 1:43:21 2:27:27 217
392   204 Krass Reimo 3:37:54 0:48:14 1:42:29 2:28:15 218
393   384 Sidorov Alo AS Restor 3:37:51 0:50:33 1:44:48 2:27:54 219
394   468 Mäkinen Timo Juhani Lahti Sport 35 3:37:51 0:50:28 1:46:19 2:31:29 12
395   699 Westling Ilkka 3:37:41 0:55:01 1:54:12 2:38:33 220
396   1574 Mägi Indrek 3:37:51 0:47:01 1:40:12 2:27:28 221
397 32 1708 Lindholm Annika 3:37:50 0:50:10 1:45:59 2:31:55 18
398   266 Käosaar Kalev TriSmile 3:38:17 0:49:24 1:43:20 2:28:48 222
399   363 Reiljan Raul 3:38:33 0:46:36 1:38:04 2:23:06 17
400   460 Alver Ott 3:38:36 0:53:35 1:51:13 2:36:32 223
401   842 Lipskii Ilia 3:38:30 0:50:25 1:44:48 2:29:14 224
402   532 Kirpu Peeter uhinenuddepood/tallinn 3:38:45 0:50:06 1:44:35 2:28:47 5
403 33 422 Lilleoru Merle 3:38:50 0:50:09 1:46:14 2:32:33 19
404   770 Lõhmus Indrek AS EF Rand & Tuulberg 3:38:40 0:53:21 1:50:36 2:36:43 18
405   2007 Karelson Tõnu Empower AS 3:38:27 0:46:31 1:38:54 2:25:31 40
406   125 Chen Shuyu 3:39:04 0:49:42 1:44:59 2:31:10 55
407   445 Kormilainen Mikko 3:38:59 0:50:07 1:44:38 2:30:02 225
408   958 Suija Sven Rimi Eesti 3:39:07 0:48:40 1:41:41 2:27:09 226
409 34 1642 Devjatnikova Vita 3:38:46 0:52:18 1:49:25 2:36:01 20
410   1916 Jõgi Martin Sõbrad 3:38:45 0:53:48 1:50:41 2:36:17 227
411   467 Tuul Harry Eesti Ajalehed/Delfi 3:39:14 0:48:32 1:42:31 2:27:07 228
412   887 Tõll Marko TALLINK/TriSmile 3:38:45 0:49:55 1:44:13 2:27:48 229
413   1466 Muromägi Avo Raintree Estonia/LLA 3:38:48 0:52:44 1:48:29 2:34:13 230
414   464 Medijainen Siim Eesti Ajalehed/Delfi 3:39:15 0:50:46 1:47:17 2:32:36 231
415   1749 Ots Margus 3:38:47 0:54:20 1:50:33 2:35:22 232
416   846 Pyykönen Sami Pakilan Puuskuttajat 3:39:20 0:53:17 1:50:51 2:37:25 233
417   349 Kaus Tanel Optika & Diagnostika OÜ 3:39:19 0:49:05 1:41:38 2:27:32 234
418   929 Osmin Martin Trismile 3:39:20 0:50:33 1:46:19 2:32:54 235
419   347 Õun Jaan FB JOOKSMINE 3:39:34 0:44:47 1:34:15 2:18:55 236
420   374 Gilbey Simon werrington joggers 3:39:39 0:49:57 1:44:12 2:28:28 41
421 35 373 Reppermund Anke LT Hemsbach 3:39:47 0:52:05 1:49:01 2:35:19 10
422   971 Ristisaar Argo Kaitseväe peastaap 3:39:53 0:46:58 1:38:47 2:23:32 56
423   486 Pilbas Kristian 3:40:01 0:50:06 1:44:33 2:27:48 237
424   1970 Tamm Eerik 3:39:38 0:53:48 1:51:39 2:37:30 42
425 36 1903 Mell Relika AS PricewaterhouseCoopers 3:39:52 0:52:10 1:49:43 2:36:15 21
426   1996 Kaavi Jukka 3:39:59 0:51:05 1:45:39 2:31:14 238
427   243 Vask Veljo Riigi Kinnisvara AS/OK West 3:40:27 0:46:37 1:39:16 2:25:56 239
428   193 Tinno Margus Colliers International Advisor/Veloclubbers 3:40:39 0:46:37 1:37:29 2:28:16 240
429 37 390 Kooskora Triinu 3:40:39 0:50:05 1:44:40 2:31:03 22
430   494 Kadak Urmas Sparta 3:40:47 0:52:52 1:50:13 2:36:15 43
431   645 Rennit Leho ALBE TEAM 3:40:52 0:52:18 1:49:55 2:36:35 19
432   2033 Jürgenstein Indrek Stamina SK 3:40:55 0:49:38 1:44:27 2:30:13 44
433   442 Juns Tanel 3:40:59 0:50:35 1:46:33 2:32:45 241
434   1818 Reinson Teet TTÜ 3:40:24 0:53:45 - 2:38:23 242
435   2051 Hamren Erik Ericsson IK 3:41:06 0:53:35 1:44:57 2:30:26 6
436   970 Traks Aivo Kaitseväe peastaap 3:41:10 0:46:58 1:40:48 2:28:14 57
437 38 1312 Williamson Kate EYNSHAM ROADRUNNERS 3:41:11 0:50:11 1:46:11 2:32:06 1
438   1831 Treier Tarvo pay4results.eu 3:40:59 0:50:47 1:46:19 2:31:31 243
439   364 Lass Risto SK SAARDE 3:41:26 0:47:38 1:40:25 2:27:23 58
440   982 Ehrenpreis Lauri Skype 3:41:23 0:50:46 1:47:04 2:32:54 244
441   1927 Mihkelstein Mairo 3:41:13 0:51:22 1:43:49 2:27:24 18
442   931 Karama Tarmo 3:41:42 0:46:38 1:42:18 2:32:50 245
443   2054 Kesonen Sergei 3:41:04 0:53:57 1:48:49 2:33:50 246
444   2057 Kuligin Aleksei Estonian Academy of Kickboxing 3:41:08 0:53:38 1:51:31 2:37:06 247
445   451 Shapovalov Sergey 3:42:00 0:45:11 1:38:55 2:28:29 248
446   180 Gill Mihkel 3:42:07 0:50:22 1:44:52 2:30:57 19
447   967 Niemi Jorma Mustat kynnet 3:41:47 0:50:09 1:45:02 2:31:04 7
448   2034 Toom Toomas Stamina SK 3:42:10 0:46:14 1:43:02 2:31:04 20
449   684 Mäkinen Kalle Fountain Park Oy 3:41:52 0:54:03 1:53:27 2:40:36 249
450   831 Kreisberg Sten-Martin Elion SK 3:42:03 0:52:20 1:49:56 2:36:18 250
451   1390 Talpsep Indrek SPROTTT 3:41:43 0:53:49 1:51:45 2:37:59 251
452   1956 Altroff Harri 3:41:53 0:49:49 1:44:29 2:29:55 59
453   681 Lukin Vahur LEKSI 44 3:41:57 0:53:52 1:51:38 2:38:24 252
454   418 Köster Silver 3:42:10 0:48:24 1:43:00 2:31:32 253
455   350 Pilder Kaupo SS MARATHON 3:42:22 0:46:25 1:37:53 2:25:30 254
456   792 Kirikall Kaupo Rautakesko AS 3:42:11 0:52:45 1:48:42 2:33:51 45
457   567 Kotkas Kalvo 3:42:19 0:52:56 1:51:31 2:38:39 255
458   662 Lopsik Priit HANSA SK 3:42:25 0:50:11 1:45:00 2:31:19 256
459   310 Gross Toomas 3:42:38 0:50:35 1:45:36 2:31:43 60
460   772 Sibul Andrus Kaera Antsud 3:42:21 0:53:49 1:51:43 2:38:25 257
461 39 1692 Tross Sandra 3:42:25 0:54:04 1:52:39 2:38:41 23
462   508 Mõttus Eero Sotsiaalministeerium 3:42:44 0:50:49 1:47:18 2:33:47 258
463   814 Pietilä Johannes 3:42:41 0:53:35 1:49:24 2:35:17 20
464   343 Veeroos Erki 3:42:49 0:46:41 1:38:27 2:26:53 259
465   1845 Pisa Leho 3:42:07 0:50:04 1:44:38 2:29:19 260
466   348 Leesmäe Jüri OK WEST 3:42:58 0:52:21 1:51:11 2:37:20 3
467   296 Aulik Heiki Targa Maja Lahendused OÜ/TML 3:43:09 0:51:29 1:48:12 2:35:32 261
468   992 Malyshev Oleg Beatmasters 3:43:06 0:47:21 1:38:39 2:21:49 262
469   549 Arvisto Tõnu 3:43:14 0:50:09 1:44:41 2:30:47 46
470   360 Kuhi Peeter 3:43:20 0:50:06 1:44:35 2:30:33 61
471   1910 Samberk Vahur 3:43:05 0:49:12 1:44:32 2:30:47 21
472 40 466 Reutovich Irina Baltika, Kaliningrad 3:43:22 0:51:39 1:49:46 2:37:32 1
473   281 Reineberg Tarmo Atea 3:43:29 0:53:24 1:51:32 2:37:15 263
474   1423 Medijainen Eero 3:42:58 0:50:17 1:47:14 2:34:15 21
475   1465 Pechter Tõnis 3:43:13 0:52:50 1:49:15 2:35:32 264
476   298 Allmäe Armin 3:43:41 0:45:38 1:35:05 2:23:17 265
477   1612 Anton Petrov 3:43:01 0:49:42 1:44:35 2:35:12 266
478   1576 Tiitmaa Ardo 3:43:20 0:54:38 1:50:49 2:37:24 267
479   820 Rüütelmaa Andrus Tempomeister 3:45/Pacemaker 3:45 3:43:36 0:53:46 1:51:38 2:38:24 62
480   1804 Melajärvi Panu 3:43:27 0:53:16 1:51:13 2:37:56 268
481   327 Kenkmann Peeter FA! 3:43:47 0:50:07 1:44:35 2:29:07 269
482   895 Peek Kuno Kaitseministeerium 3:43:41 0:50:07 1:45:00 2:31:19 270
483   51 Kala Taavi 3:44:02 0:45:20 1:34:20 2:20:20 271
484   1079 Saar Jüri 3:43:17 0:49:19 1:42:26 2:28:27 272
485   778 Urm Jaak 3:43:39 0:53:25 1:49:15 2:35:14 63
486   488 Marjak Kaido Alvero SK 3:43:57 0:49:15 1:44:55 2:33:35 273
487   449 Visendorfs Artis 3:43:51 0:49:12 1:43:15 2:30:40 64
488 41 358 Muru Merike SK Jooksupartner 3:44:04 0:49:04 1:42:53 2:27:48 5
489   185 Soosaar Marti Eesti Firmaspordi Liit/TÜ ASK 3:44:12 0:43:08 1:30:35 2:11:44 274
490   1930 Jõgi Erik Codeborne 3:43:55 0:47:01 1:39:37 2:27:08 65
491   1617 Kask Christian Johannes 3:43:40 0:52:53 1:49:30 2:34:43 275
492   612 Lepasepp Kaupo SORAINEN 3:44:04 0:53:52 1:52:14 2:38:33 276
493   1500 Kapins Arturs VSK Noskrien 3:44:05 0:53:56 1:52:29 2:39:21 66
494 42 546 Jakobson Õnne-Liina 3:44:18 0:53:46 1:51:49 2:38:25 24
495 43 799 Merenäkk Margarete FB Jooksmine 3:44:23 0:50:05 1:45:04 2:33:32 25
496 44 628 Pellenen Evelin 3:44:29 0:52:25 1:49:21 2:37:50 26
497   786 Seire Indrek Kurase Hülged 3:44:35 0:53:52 1:51:46 2:38:07 67
498   1983 Aus Jaanus A2K SPORT/A2K spordiklubi 3:44:51 0:49:08 1:42:59 2:27:52 277
499   393 Pajuste Taavi AS Windoor/SK Schnelli 3:45:00 0:47:39 1:40:26 2:24:16 278
500   940 Tennisberg Targo Spordiselts 3:44:55 0:51:46 1:49:28 2:35:59 279
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Paide-Türi, , 18.09.2013 15:31
Müüa stardikoht Paide-Türi jooksule. 10.- 5078660
Spordiportaal.ee, , 09.09.2013 14:59
Spordiportaal.ee fotod http://www.spordiportaal.ee/?m2=22
Tom, , 09.09.2013 11:30
Kirjutan siia, ehk keegi asjapulk juhtub lugema. Nimelt on siiski reeglite järgi keelatud kõrvalise abi kasutamine. Tegelikult on tavalisel rahvasportlasel, s.h. minul, ju ükskõik, las söövad ja jooksevad kuidas tahavad, aga see lihtsalt EI ole teiste suhtes VIISAKAS! kui teil sõidavad sõbrad jalgratastega kaasa ning pakuvad süüa-juua nagu te ise tahate. Kujutage ette, kui kõigil oleksid abilised, 1800 ratturit Pirita teel maratoonaritega kaasa sõitmas? Ma ei taotle seda, et kellegi tulemuse peaks tühistama või kedagi karistama, aga järgnevatel aastatel võiks sellele rohkem tähelepanu juhtida meedias ja inforaamatus. Tänan.
Spordihai.ee, info@spordihai.ee, 08.09.2013 18:46
Tulemused, pildid ja videod http://wp.me/p2E0Co-Go
gea, gea.toomemagi@mail.ee, 31.08.2013 14:46
Müüa üks stardikoht 8. septembril toimuvale SEB Tallinna Maratoni poolmaratoni distantsile 21,1km. Hind 8€. Lisandub ümberregistreerimise tasu (10€). Ära pikalt mõtle, sest ümberregistreerimine toimub kuni kella 17.00-ni 31. august 2013. a.
gea, gea.toomemagi@mail.ee, 29.08.2013 10:47
Ilmselgelt sai hind valesti kirja. Mõte on ikka see, et oleks odavam kui praegune täishind. Pakun hinnaks 12€.
Nalja, , 28.08.2013 18:42
Bussipiletid veel alles?
Kunn, , 28.08.2013 15:14
Et siis kokku 30 euri mis on hetkel täishind, naljanina
Gea, gea.toomemagi@mail.ee, 28.08.2013 12:04
Müüa üks stardikoht 8. septembril toimuvale SEB Tallinna Maratoni poolmaratoni distantsile 21,1km. Hind 20€. Lisandub ümberregistreerimise tasu (10€). Ära pikalt mõtle, sest ümberregistreerimine toimub kuni kella 17.00-ni 31. august 2013. a. Vastan kõigile
Ilme, , 30.04.2013 05:58
Eks vaata järgi,stardi nimekiri on avatud-http://www.jooks.ee/index.php?id=19


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE