estenglv
WAP version
Login form
RSS
Filter Maanteekarikasarja üldvõitja selgub pühapäeval Võrus 13.08.2013 (0)
Pühapäeval toimuva Filter Maanteekarikasarja 6. etapi, Võru 8. Rattaralli järel saab selgeks, kes kroonitakse viiendat hooaega lõpetava sarja üldvõitjaks.
Praegu juhib ...
Filter Võru Rattaralli võistluskeskus muutus ja rajale lisandus kruusalõik 09.08.2013 (0)
Filter Maanteekarikasarja viimasel etapil, 18. augustil toimuval Võru 8. Rattarallil on seoses teeremontidega kaks olulist rada puudutavat muudatust.
Esiteks kolib võistluskeskus Võru ...
95 km
60 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 01 Apr 2020 02:00:07 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Võru 8. Rattaralli (Filter MNT 6. etapp)
Laiks 18.08.2013
Vieta Võru EST
Veids Riteņbraukšana
Distance 90km
55km
REZULTĀTI
Vārds: Vec.gr:
Text Xml Excel print
Vieta Nr Vārds Komanda  Laiks Vieta pēc puslaika  
1 1299 Kalejs Maris 1:34:42 1
2 481 Vaga Kristo Enn AB Logistika Grupp 2 1:34:43 1
3 1283 Pelska Sten 1:34:43 2
4 368 Stalberg Tair AB Logistika Grupp 2 1:34:43 3
5 372 Vaar Jaagup 1:34:43 4
6 362 Lätte Raimo TÜ ASK I 1:34:43 5
7 363 Jurman Roger Rein Taaramäe Rattaklubi II 1:34:44 6
8 365 Tomingas Rando 1:34:44 7
9 392 Varik Joan Markus Pärnu Kalev Spordikool II 1:34:44 8
10 366 Reisenbuk Erik AB Logistika Grupp 2 1:34:44 9
11 1034 Lüüde Riho 1:34:44 2
12 289 Kupca Eduards Beiteni 1:34:44 1
13 509 Kunimärgi Germo Pärnu Kalev Spordikool I 1:34:45 10
14 375 Nurm Eke 1:34:45 3
15 371 Prükkel Jaanus 1:34:45 4
16 381 Luusepp Martin Pärnu Kalev Spordikool I 1:34:45 11
17 377 Nirgi Sten Eric Jõhvi Spordikool 1:34:46 12
18 386 Kangilaski Erik 1:34:48 13
19 367 Kõivumägi Georg TÜ ASK I 1:34:48 14
20 1296 Pumpišs Anrijs 1:34:48 5
21 360 Vendelin Mart-Anton Jalgrattaklubi VIKO 1:34:52 15
22 548 Kempi Sander 1:34:54 1
23 382 Bernans Helge 1:34:55 16
24 374 Lepik Siim 1:36:21 17
25 389 Sepa Risto Rein Taaramäe Rattaklubi III 1:36:21 2
26 380 Kalm Kelly Sparta I 1:36:22 1
27 508 Annus Oviar-Gregor Pärnu Kalev Spordikool I 1:36:24 18
28 408 Tölp Brayn Pärnu Kalev Spordikool II 1:36:24 19
29 599 Võso Toomas 1:36:25 6
30 507 Müür Hans-Patric Pärnu Kalev Spordikool II 1:36:25 20
31 423 Ansip Evelin 1:36:29 1
32 493 Ebras Kristo 1:39:02 1
33 232 Albert Arnold 1:39:06 7
34 390 Jõeäär Marten Jõhvi Spordikool 1:42:34 3
35 687 Saar Randar 1:42:34 4
36 405 Võso Karl-Mattias 1:42:36 21
37 422 Timusk Sander Pärnu Kalev Spordikool II 1:42:36 5
38 945 Lõiv Janika 1:42:36 1
39 427 Sankmann Joosep 1:42:37 6
40 420 Ansip Ethel 1:42:38 2
41 1275 Joonas Kalev Valio 1:42:38 1
42 192 Murrut Mauno SGG Estonia SE 1:42:38 8
43 209 Klaaser Gert 1:42:38 9
44 160 Koll Pirje Peloton/T.Ü.K.Lastefond 1:42:39 3
45 1045 Buliakov Vitalii 1:42:39 2
46 946 Lõiv Urmas 1:42:39 3
47 448 Slavski Meelis 1:42:39 4
48 706 Petrovitski Robert Jõhvi Spordikool 1:42:40 22
49 709 Pajur Markus 1:42:40 7
50 418 Kristal Kaspar 1:42:41 1
51 953 Oolo Marek 1:42:41 5
52 590 Kuhlap Kaupo 1:42:41 10
53 475 Treufeldt Ülo 1:42:41 2
54 376 Pennert Vladimir 1:42:41 3
55 1322 Tammjärv Janar 1:42:42 6
56 677 Tammoja Gerlin 1:42:42 2
57 385 Karlis Veiko 1:42:42 7
58 1183 Paas Meelis 1:42:43 11
59 1102 Luusepp Leino 1:42:43 8
60 421 Sergis Kaspars 1:42:44 12
61 650 Reitalu Rein 1:42:45 2
62 1182 Maiste Magnus 1:42:46 13
63 384 Rumjantsev Tristan Rein Taaramäe Rattaklubi IV 1:42:46 23
64 726 Liivamägi Sven 1:42:57 24
65 1287 Uusmaa Lauri 1:46:21 2
66 1278 Kure Kaarel Valio 1:46:29 3
67 339 Liivorg Kaupo 1:46:30 9
68 164 Kallakmaa Teet Eesti Posti Spordiklubi 1:47:37 14
69 400 Palumaa Pille 1:47:49 4
70 1274 Tõnissaar Kristo 1:48:41 8
71 417 Raiesmaa Eldur 1:48:44 15
72 1279 Tõugjas Anneli 1:48:47 2
73 443 Lang Kärt 1:49:19 3
74 1318 Kuljus Ülo 1:50:27 3
75 1244 Vanags Heikki 1:50:30 10
76 1064 Pesor Kaur 1:50:31 9
77 1284 Põld Markus 1:50:32 25
78 918 Anneljas Elar 1:50:33 11
79 663 Värnik Ahti 1:50:33 16
80 727 Lehemets Sten 1:50:33 10
81 459 Tõnso Joosep 1:50:33 11
82 1314 Tering Kalvi 1:50:34 17
83 1276 Pensa Heiki Valio 1:50:34 4
84 994 Kaareste Diana Harku vald / Ummisjalu 1:50:35 5
85 593 Pirnipuu Marvin 1:50:36 12
86 902 Veidenberg Peeter 1:50:36 4
87 1273 Saal Kevin 1:50:37 12
88 1262 Jõul Jüri 1:50:37 18
89 686 Saar Erik 1:50:38 19
90 404 Kaldma Tanel 1:50:39 20
91 1249 Kauer Kristo 1:50:39 13
92 393 Läänerand Janek 1:50:42 21
93 451 Ojasild Kersti Johanna 1:52:35 4
94 1234 Lainemäe Andres 1:52:38 22
95 1267 Soonpuu Teet 1:52:39 23
96 1246 Meus Marek 1:52:45 14
97 664 Värnik Alar 1:56:10 15
98 1194 Marjak Riho 1:56:32 24
99 1082 Kiris Andres 1:56:33 5
100 604 Hanni Kalev 1:56:56 6
101 714 Nooska Triin 1:57:02 6
102 1243 Pari Liivi Mall 1:57:07 5
103 434 Kramma Merli 1:58:50 6
104 470 Roosimets Reigo 1:58:51 13
105 431 Reiu Sven 1:58:58 14
106 651 Roots Anto 2:00:24 25
107 274 Ferschel Aira Jõhvi Spordikool 2:00:25 1
108 298 Jürlau Nele 2:00:27 7
109 410 Kaar Aare 2:00:28 7
110 865 Lass Toomas 2:00:30 26
111 490 Vaindlo Raul 2:00:32 5
112 1272 Palgi Pait 2:00:33 16
113 1248 Roots Raivo 2:00:36 17
114 1173 Kelder Margus 2:00:36 27
115 1293 Tulp Tiia 2:00:39 8
116 1302 Voover Peeter 2:00:48 28
117 665 Välja Arvo 2:04:08 29
118 1115 Jaago Aivar 2:04:24 8
119 276 Samolberg Janet 2:10:58 9
120 557 Meidla Marten Mihkel 2:11:42 15
121 1062 Hansschmidt Neeme 2:11:46 30
122 1251 Juursoo Meelis 2:12:16 31
123 1400 marjak Ero 2:14:18 32
124 471 Meidla Margus 2:15:02 33
125 429 Kask Kristjan 2:16:19 18
126 1179 Lobanov Monica 2:17:32 10
127 452 Nurmoja Raul Sigma & Relekter Rattaklubi 2:17:44 34
128 713 Nurmis Liis 2:17:51 3
129 540 Kotkas Kerstin 2:20:27 4
130 466 Laidvere Marika 2:20:52 5
131 1020 Teder Vello 2:21:11 35
132 1310 Kuuseste Peeter 2:21:11 36
133 441 Suitso Piret 2:23:59 11
134 1289 Pukk Maero 2:24:40 4
135 1240 Eliaser Ennar 2:28:23 5
136 1308 Zuts Arvo 2:32:05 9
137 1268 Sulg Henno 2:32:48 6
138 469 Reiu Liis Marian 2:33:38 6
139 876 Aasorg Lembe 2:35:16 12
140 1242 Eit Inge 2:36:51 13
141 1300 Voovere Karl-Martin 2:41:39 16
142 1301 Hein Janika 2:42:22 14
143 397 Jänes Jaano 2:42:34 19
144 1281 Reha Jane 3:00:48 7
145 525 Hermaküla Iiri 3:09:18 15
146 215 Hermaküla Hannes 3:09:19 37
147 888 Hermaküla Kaarel 3:09:19 17
0 1292 Popov Maksim 0
0 361 Juss Jannar Jalgrattaklubi VIKO 0
0 472 Meidla Martin Mihkel 0
0 1288 Paramonov Mihkel 0
0 369 Tõnismann Carl 0
‹‹ Atpakaļ
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:


The most popular
Lietotājvārds:
Parole:
 
*Jauns lietotājs *Aizmirsi paroli
SPORTINFO
RĪKOTĀJS
RAKSTIET MUMS
KONTAKTI
KASUTUSTINGIMUSED
KOMENTĀRI