estenglv
WAP version
Login form
RSS
Filter Maanteekarikasarja üldvõitja selgub pühapäeval Võrus 13.08.2013 (0)
Pühapäeval toimuva Filter Maanteekarikasarja 6. etapi, Võru 8. Rattaralli järel saab selgeks, kes kroonitakse viiendat hooaega lõpetava sarja üldvõitjaks.
Praegu juhib ...
Filter Võru Rattaralli võistluskeskus muutus ja rajale lisandus kruusalõik 09.08.2013 (0)
Filter Maanteekarikasarja viimasel etapil, 18. augustil toimuval Võru 8. Rattarallil on seoses teeremontidega kaks olulist rada puudutavat muudatust.
Esiteks kolib võistluskeskus Võru ...
95 km
60 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 19 Feb 2020 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Võru 8. Rattaralli (Filter MNT 6. etapp)
Aeg 18.08.2013
Koht Võru EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 90km
55km
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 42 Vendelin Karl-Arnold Jalgrattaklubi VIKO 2:17:13 1
2 1079 Arumägi Anti 2:17:13 1
3 597 Bogdanovics Maris Alpha Baltic/Unitymarathons.com I 2:17:13 2
4 1294 Kriit Kalle 2:17:15 1
5 5 Suur Ivo Nissan Thule ProTeam 2:17:15 3
6 162 Puu Henno 2:17:15 2
7 81 Pikkuus Patrick Rein Taaramäe Rattaklubi II 2:17:15 4
8 20 Vosman Ekke-Kaur AB Logistika Grupp 1 2:17:18 2
9 185 Pung Peeter 2:17:26 3
10 89 Kozinets Danil Investment Agency-Jõhvi I 2:17:31 5
11 4 Kivistik Kristen Jalgrattaklubi VIKO 2:20:39 6
12 52 Vahtra Norman 2:20:39 4
13 80 Martma Kert Arctic Sport Club 2:20:39 3
14 1213 Raadom Erik 2:20:41 4
15 818 Schumann Riivo 2:20:41 5
16 101 Kukk Sigvard Spordipartner 2 2:20:41 1
17 3 Valvas Vahur Rein Taaramäe Rattaklubi I 2:20:51 6
18 15 Kopli Tarmo Hawaii Express 2:20:52 7
19 54 Kivistik Gert Jalgrattaklubi VIKO 2:20:52 5
20 32 Miilmann Rauno 2:20:52 7
21 1046 Vahtra Vahur 2:20:56 6
22 595 Sergis Kaspars Alpha Baltic/Unitymarathons.com 2:20:56 8
23 70 Kalja Mihkel 2:20:56 7
24 26 Öpik Oliver Nissan Thule ProTeam 2:20:56 2
25 814 Põld Ivo 2:20:56 3
26 184 Keller Oliver AB Logistika Grupp 1 2:20:56 8
27 72 Hallop Greg Viljandi Rattaklubi 2:20:56 9
28 1210 Palm Tõnno A&T Sport Team 2:20:56 4
29 1196 Kalf Steven SJK Viiking 2:20:56 10
30 73 Lood Illar SGG Estonia SE 2:20:56 9
31 46 Riismaa Timo Spordipartner 1 2:20:56 8
32 561 Kannimäe Viljar 2:20:56 10
33 44 Saavik Siim Pärnu Kalev Spordikool I 2:20:56 11
34 103 Põldma Mirko 2:20:56 9
35 71 Aia Kardo Püha Loomaaed 2:20:56 11
36 36 Saamere Tanel Hawaii Express 2:20:56 5
37 90 Juss Janar Jalgrattaklubi VIKO 2:20:56 12
38 23 Prous Priit Nissan Thule ProTeam 2:20:56 12
39 19 Kirsipuu Toomas 2:20:56 6
40 85 Karu Allar Peloton/HawaiiExpress 2:20:56 13
41 249 Paju Mikk 2:20:56 13
42 1209 Orlovski Tiit 2:20:56 10
43 565 Johanson Raimo 2:20:56 14
44 1220 Sildvee Rainer 2:20:56 11
45 96 Lagenõmm Aivar Fakto Auto 2:20:56 7
46 29 Rattur Rajko Haanja Rattaklubi 2:20:56 12
47 126 Rätsep Ain Spordipartner 2 2:20:56 8
48 537 Dedov Peeter A&T Sport Team 2:20:56 13
49 465 Kivil Peep Investment Agency-Jõhvi I 2:20:56 9
50 108 Tillemann Taikki 2:20:56 14
51 1257 Olle Raul 2:20:56 10
52 632 Kornilovs Vitalijs Alpha Baltic/Unitymarathons.com 2:20:56 15
53 67 Kuldmäe Toivo Püha Loomaaed 2:20:56 1
54 62 Eljas Avo Püha Loomaaed 2:20:56 11
55 1214 Reedo Valdeko 2:20:56 15
56 8 Ööpik Esko Nissan Thule ProTeam 2:20:56 16
57 218 Ehrberg Liisa Peloton/T.Ü.K.Lastefond 2:20:56 1
58 117 Saar Tõnis AB Logistika Grupp 2 2:20:56 14
59 1104 Tisler Ergo XB3 Võistlusgeen 2:20:56 16
60 63 Salumäe Priit Hawaii Express 2:20:56 12
61 1304 Sarv Sten 2:20:56 17
62 66 Linkgreim Jaanus Fakto Auto 2:20:56 13
63 115 Tasane Jaanus Viljandi Rattaklubi 2:21:04 15
64 65 Mikson Margus Sportland Bottecchia Team 2:21:04 17
65 1171 Sarv Jaanus 2:21:06 14
66 28 Sepa Sander Rein Taaramäe Rattaklubi I 2:22:05 18
67 24 Kalm Keijo Spordiklubi CFC II 2:22:50 16
68 97 Savisikk Kristjan Raadio Uuno Cycling Team 2:22:53 19
69 53 Teras Indrek Eesti Posti Spordiklubi 2:22:57 18
70 914 Ritson Jaanus Harku vald/ Ummisjalu 3 2:22:57 15
71 82 Leidt Meelis pelotonsport.ee 2:23:02 16
72 171 Kristal Tõnis 2:24:22 17
73 211 Kaldma Kevin AB Logistika Grupp 1 2:24:44 20
74 1233 Kelk Indrek 2:27:12 18
75 76 Elberg Ainar Investment Agency-Jõhvi I 2:27:12 21
76 107 Reinberk Aldar Glamox 1 2:29:29 19
77 197 Raivet Jaan 2:29:29 20
78 901 Varik Marko 2:29:29 22
79 86 Reedi Peip pelotonsport.ee 2:29:40 19
80 93 Fjodorov Nikolai Eesti Posti Spordiklubi 2:30:00 2
81 559 Idarand Eerik 2:31:06 23
82 1197 Kasenõmm Priit 2:31:06 21
83 68 Põder Kuldar 2:31:40 22
84 9 Asavi Andrus Spordipartner 1 2:31:40 23
85 1319 Kuljus Viljar 2:31:40 24
86 1168 Lond Rain 2:31:40 24
87 105 Maranik Marek 2:31:40 25
88 1256 Mikhailov Ivan 2:31:40 3
89 1258 Vainre Mart 2:31:40 25
90 331 Paldra Georg Peeter Viljandi Rattaklubi 2:31:40 17
91 210 Viigipuu Toomas 2:31:40 4
92 610 Danilov Andrus 2:31:40 20
93 220 Toomela Tambet 2:31:40 26
94 113 Rubenis Normunds Beiteni 2:31:40 21
95 538 Rosenthal Reiko 2:31:40 27
96 37 Lauk Andres SJK Viiking 2:31:40 22
97 133 Merisalu Margus 2:31:40 5
98 222 Toom Reio 2:31:40 18
99 98 Kaasik Margus 2:31:40 23
100 588 Veide Hannes 2:31:40 28
101 181 Saareoks Janek 2:31:40 29
102 100 Aia Alar Püha Loomaaed 2:31:40 24
103 130 Katin Vladimir 2:31:40 6
104 1282 Tsvetkov Sander 2:31:40 19
105 1263 Kaldre Raul 2:31:40 25
106 570 Luur Ervin 2:31:40 7
107 646 Peiker Urmas 2:31:40 30
108 659 Varblane Kärolin 2:31:40 1
109 1112 Türna Siim 2:31:40 26
110 1230 Välk Annes 2:31:40 31
111 1290 Tõnstein Andri 2:31:40 32
112 569 Toome Roland 2:31:40 26
113 286 Killing Gert 2:31:40 33
114 206 Helm Jaak Haanja Rattaklubi 2:31:40 34
115 1285 Pullerits Priit 2:31:40 27
116 173 Treier Toomas 2:31:40 28
117 242 Läänerand Jorh 2:31:40 20
118 151 Heinsar Hardi 2:31:40 29
119 74 Vilipõld Kristjan AB Logistika Grupp 1 2:31:40 27
120 894 Sildvee Madis 2:31:40 35
121 911 Grabbi Toomas Glamox 1 2:32:42 36
122 194 Rohtma Valdek 2:32:54 37
123 193 Kollo Madis 2:33:01 28
124 1313 Põldvere Gregor 2:34:16 21
125 123 Laaniste Mart Eesti Posti Spordiklubi 2:34:27 38
126 568 Beljajev Vladimir 2:35:47 30
127 139 Järvsalu Teet 2:37:38 39
128 176 Vare Priit 2:37:39 40
129 12 Jõgi Villu Rein Taaramäe Rattaklubi I 2:37:43 29
130 585 Nool Sander 2:38:12 22
131 170 Vasilis Donalds Beiteni 2:38:18 31
132 114 Kahem Simmo 2:38:28 30
133 1317 Sibul Jaanus 2:38:30 32
134 119 Parmask Peeter 2:38:33 8
135 1092 Hütt Petri 2:38:33 31
136 355 Kriger Vladislav 2:38:33 33
137 219 Tarmu Ragnar 2:38:33 41
138 27 Ruse Margus Sparta I 2:39:16 34
139 1297 Kaarma Aadam 2:39:19 42
140 1309 Sabre Sander 2:39:24 23
141 92 Käär Tanel 2:40:08 43
142 228 Gede Triin Viks CC 2:40:13 2
143 157 Ribelus Kalle DÜNAMO 2:40:13 35
144 297 Narusk Indrek Viks CC 2:40:13 44
145 591 Toomik Siim 2:40:13 45
146 629 Kesper Raino 2:40:13 46
147 230 Tulp Rain 2:40:13 36
148 208 Bauer Heigo 2:40:13 37
149 238 Soome Laura Spordiklubi CFC II 2:40:13 1
150 574 Danilas Meelis 2:40:13 38
151 165 Paas Andres JTR/Põltsamaa Felix Cycling Team 2:40:17 39
152 1254 Uutar Aivar 2:40:17 47
153 1312 Kurvits Erko 2:40:17 48
154 125 Kõiv Marek Sportland Bottecchia Team 2:40:17 49
155 288 Mölder Heinar JTR/Põltsamaa Felix Cycling Team 2:40:17 40
156 1219 Sildvee Märt 2:40:22 50
157 647 Press Toomas 2:40:22 32
158 146 Puusepp Karlis Glamox 1 2:40:27 51
159 34 Kalm Toomas Sparta I 2:44:05 41
160 243 Kumel Tarvo 2:44:07 42
161 189 Viispert Ando 2:44:07 52
162 628 Keemu Mihkel 2:44:07 33
163 141 Linkgreim Margus Fakto Auto 2:44:10 43
164 1321 Randma Romet 2:44:59 53
165 102 Rumberg Tambet 2:45:04 54
166 1286 Saarep Peeter 2:45:04 1
167 262 Lang Mae 2:45:06 2
168 182 Lepik Sirje 2:45:21 3
169 576 Laul Raines 2:45:21 55
170 217 Kond Kuido 2:45:59 44
171 79 Uusen Tarvi 2:46:01 45
172 1203 Viitkin Ain A Le Coq 2 2:46:01 46
173 303 Havik Raigo 2:46:01 56
174 1261 Pindma Vahur 2:46:01 47
175 190 Saaliste Christer 2:46:01 57
176 277 Karing Krista 2:46:01 3
177 196 Härmatis Risto 2:46:01 34
178 308 Laan Martin FILTER 2:46:01 35
179 183 Volk Andrus 2:46:01 48
180 1280 Hagen Peeter 2:46:01 9
181 300 Tammsalu Mihkel 2:46:01 36
182 356 Aule Krister 2:46:01 58
183 224 Kasvo Kalle JTR/Põltsamaa Felix Cycling Team 2:46:01 49
184 1315 Andersson Raul 2:46:01 50
185 660 Varep Rivo 2:46:09 59
186 200 Karjamets Karmo 2:46:09 37
187 1255 Laidver Leho 2:46:32 51
188 853 Kaljurand Urmas 2:47:00 10
189 216 Härm Margus 2:47:00 60
190 159 Lang Tea 2:50:28 2
191 781 Terasmaa Aigar 2:50:44 61
192 1259 Tamm Tamar 2:52:03 62
193 1303 Oks Ahti 2:52:05 52
194 202 Lainemäe Rauno Rein Taaramäe Rattaklubi III 2:52:05 38
195 138 Kukk Aivo Sparta I 2:52:08 11
196 177 Kodasma Marek 2:52:09 63
197 253 Lauk Piret 2:52:09 4
198 158 Pletiens Ilgvars Beiteni 2:52:09 12
199 1163 Kaik Jaanus 2:52:09 64
200 203 Nepper Pelle 2:52:09 65
201 596 Kool Inge 2:52:09 3
202 188 Joala Aleksandr 2:52:09 53
203 240 Reissaar Alari 2:52:32 54
204 186 Port Kristjan 2:52:32 13
205 313 Paglant Andrus 2:52:36 55
206 1239 Padosepp Siim 2:53:09 39
207 1033 Mölder Joosep 2:55:58 56
208 1265 Piho Carl Peeter 2:56:47 40
209 602 Tiisler Toomas 2:56:49 57
210 1252 Ivanov Denis 2:57:00 24
211 1311 Raud Ander 2:57:04 41
212 281 Rimmel Marje 2:57:04 4
213 1199 Kuusik Ando 2:57:04 58
214 1266 Dubov Manfred 2:58:31 42
215 1295 Pärt Ahto 2:58:34 14
216 233 Riimaa Kristo Viks CC 2:58:42 66
217 1253 Pruul Heiki 2:58:47 67
218 649 Randoja Merli 2:58:53 5
219 239 Nirgi Ahti 2:58:57 68
220 175 Paulson Marek Santa Monica Networks Rattaklubi 3:00:22 69
221 348 Ivanov Priit 3:00:22 43
222 172 Klaar Alari JTR/Põltsamaa Felix Cycling Team 3:01:51 70
223 259 Reiu Andres Eesti Posti Spordiklubi 3:01:51 59
224 236 Ansip Erlend 3:01:51 25
225 640 Niit Robi 3:01:51 26
226 868 Liivamägi Toomas 3:02:35 44
227 1200 Kümnik Jaak 3:06:21 15
228 1270 Reesna Tanel 3:07:01 71
229 254 Härm Leo 3:07:14 2
230 283 Veiken Liisa-Lotta 3:08:20 4
231 227 Grabbi Kati Glamox 1 3:08:25 5
232 268 Rehelem Katrin 3:08:31 6
233 252 Mahlakas Kalev 3:08:31 60
234 1305 Nurm Maris 3:08:34 6
235 301 Ivlijev Vadim 3:08:39 72
236 1260 Ojamaa Ivar 3:16:04 61
237 544 Taylor Külliki 3:16:20 7
238 257 Kostla Peeter 3:20:46 62
239 413 Kuusk Enn 3:22:54 3
240 620 Jürgenson Erkki 3:23:09 73
241 510 Aasmäe Arris 3:28:58 63
242 336 Juul Mari-Liis 3:31:34 8
243 801 Müür Maik 3:39:02 45
244 589 Punga Rainer 3:39:31 46
245 1241 Iakovlev Petr 3:44:49 74
246 1245 Vool Rom 3:48:13 75
247 1264 Nellis Toivo 3:50:16 16
248 455 Jäger Ilona 4:01:03 7
0 556 Tali Taavi 0
0 1306 Nanits Mihkel 0
0 1316 Rammul Rainer 0
0 1269 Paabstel Juhan 0
0 1247 Masing Hendrik 0
0 1238 Orav Ingmar 0
0 864 Kõrran Timmo 0
0 624 Ints Kalev Peloton/HawaiiExpress 0
0 296 Volmer Raul Peloton/HawaiiExpress 0
0 270 Kivi Elerin Rein Taaramäe Rattaklubi II 0
0 166 Jürjens Erik 0
0 147 Ohmann Erki Raadio Uuno Cycling Team 0
0 122 Pungar Rainer 0
0 121 Suvi Joosep Spordiklubi CFC II 0
0 39 Kelk Kristjan Spordiklubi CFC I 0
0 1320 Tamm Hanna-Liisa 0
0 41 Nikolai Jarmo Nissan Thule ProTeam 0
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Spordihai.ee, info@spordihai.ee, 19.08.2013 07:48
Tulemused ja pildid http://wp.me/p2E0Co-Dq


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE