estenglv
WAP version
Login form
RSS
Eesti meistrivõistlused poolmaratonis toimuvad homme taas Narvas 09.08.2013 (0)
Homsel Narva Energiajooksul lähevad poolmaratoni Eesti meistritiitlit püüdma Eesti parimad pikamaajooksjad kõrvuti arvukate harrastajatega.

Favoriitidena lähevad poolmaratoni ...
21,1 km
7 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 19 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Narva Energiajooks
Aeg 10.08.2013
Koht Narva EST
Spordiala Jooksmine
Distants 21,1 km poolmaraton
7 km ajavõtuga jooks
7 km ajavõtuta jooks ja kepikõnd/käimine
Korraldaja

Spordiürituste Korraldamise Klubi MTÜ, e-mail: jooks@jooks.ee, http://www.jooks.ee/. Peakorraldaja: Mati Lilliallik

TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. Võistl.
kl.
 
1   270 Õiglane Jan / METSAJUKU OÜ 0:22:17 1 MN
2   187 Košelev Deniss TÜ ASK 0:23:33 1 M
3   67 Salinin Anton KJK KALEV SILLAMÄE 0:24:27 1 MJ
4 1 856 Patjuk Jekaterina TÜASK 0:25:01 1 N
5   643 Kraas Andreas 0:25:12 2 M
6   190 Koskinen Marko ÄKKE 0:25:41 1 PA
7   921 Miasnikov Jurii 0:25:49 1 M45
8   774 Šalkauskas Deniss VISA 0:25:51 1 PB
9   963 Blinov Andrey 0:26:37 3 M
10   953 Agapov Victor 0:26:47 1 M40
11   359 Sobolev Juri 0:26:59 2 M45
12   804 Arnaud Xavier / ALSTOM FR 0:27:11 4 M
13   855 Poll Cris ESTONIAN ULTRARUNNERS / HAKA PLAST OÜ 0:27:15 5 M
14 2 98 Bulina Julia "KJK""KALEV"" SILLAMÄE" 0:27:17 2 N
15   71 Ageev Igor 0:27:49 6 M
16   689 Toom Karl 0:27:58 2 PA
17   952 Neimar Raul 0:28:01 7 M
18   96 Borovkov Pavel / EESTI ENERGIA 0:28:03 8 M
19   409 Vassiljev Aleksandr KAEVANDUSTE SPORDIKLUBI / EE KAEVANDUSED 0:28:04 1 M50
20 3 647 Maasik Laura NÕMME KJK 0:28:50 1 NN
21   204 Pavljuk Aleksander "KJK ""KALEV"" SILLAMÄE" 0:29:02 3 PA
22   325 Šadrin Aleksei / EESTI ENERGIA 0:29:09 9 M
23   100 Dmitri Voronin KAEVANDISTE SPORDIKLUB / EESTI ENERGIA 0:29:11 2 M40
24   368 Suslov Mihhail KAEVANDUSTE SPORDIKLUBI / EE KAEVANDUSED 0:29:14 2 PB
25   542 Kulbas Oliver 0:29:15 10 M
26   552 Dubov Manfred 0:29:16 11 M
27   971 Fedorov Taras IZHORA 0:29:20 3 M40
28   788 Piiskoppel Taaniel / KIRDE KRK PIONEERIPATALJON 0:29:20 2 MJ
29   969 Kotisov Pavel 0:29:25 3 MJ
30   899 Pere Rene SAKU ÕLLETEHASE SPORDIKLUBI / SAKU ÕLLETEHASE AS 0:29:28 2 M50
31   582 Vsivtsev Mart ÄKKE 0:29:36 3 PB
32 4 713 Karlõševa Aljona CD24H 0:29:37 3 N
33   83 Andrejev Ilja 0:29:39 12 M
34   955 Robert Jimmy 0:29:44 13 M
35   719 Mõttus Tanel OK VÕRU / EESTI ENERGIA VÕRGUEHITUS 0:29:45 14 M
36   916 Kostetskly Sergey ILOVERUNNING-SPB 0:29:45 15 M
37   894 Khramkov Nikita 0:29:53 4 PA
38   219 Leibenau Matis EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI / ELEKTRILEVI OÜ 0:30:00 16 M
39   813 Donnelly Kyle / USA ARMEE 0:30:13 2 MN
40 5 794 Kivi Liina SK JOOKSUPARTNER 0:30:13 4 N
41   550 Vissel Hendrik / EE VÕRGUEHITUS AS 0:30:16 17 M
42 6 917 Khrennikova Olga 0:30:17 5 N
43   861 Volossatov Ilja "KJK ""KALEV"" SILLAMÄE" 0:30:23 4 PB
44 7 806 Ovtshinikova Ksenia 0:30:30 6 N
45   792 Veskimets Andri / KIRDE KRK PIONEERIPATALJON 0:30:34 3 MN
46 8 299 Pribõlovskaja Ksenia ÄKKE 0:30:34 1 TB
47   962 Dubov Artur 0:30:39 4 MN
48   569 Kolotõgin Vladimir 0:30:47 18 M
49   660 Õiglane Janek AUDENTES 0:30:55 4 MJ
50   189 Koskinen Kristjan ÄKKE 0:30:56 5 MJ
51   44 Kriisk Edgar EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI / EESTI ENERGIA VÕRGUEHITUS AS 0:30:56 19 M
52   594 Dmitrijev Andrei ÄKKE 0:31:02 3 M45
53   968 Artem Bondavev 0:31:05 20 M
54   498 Kivimaa Herlet 0:31:10 21 M
55 9 394 Tsõganova Elizaveta ÄKKE 0:31:12 2 TB
56 10 387 Tikva Piret 0:31:14 7 N
57   818 Mcconachie Patrick / USA ARMEE 0:31:17 5 MN
58 11 333 Savtšenko Ksenia "KJK""KALEV"" SILLAMÄE" 0:31:18 1 TA
59   168 Karula Keith 0:31:19 6 MJ
60   682 Skrabutenas Deniss 0:31:20 5 PA
61   123 Hõbejõgi Tiit EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI / ELEKTRILEVI OÜ 0:31:20 22 M
62 12 364 Surazakova Irina 0:31:23 2 NN
63   620 Tunjova Georgi 0:31:32 5 PB
64 13 851 Kala Tiina 0:31:32 8 N
65   787 Laur Leo / KIRDE KRK SUURTÜKIVÄEPATALJON 0:31:34 6 PB
66   453 Bogomolov Vitali EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI / ELEKTRILEVI OÜ 0:31:37 23 M
67 14 490 Müüdla Helin ALUTAGUSE SK 0:31:38 3 TB
68   384 Tihane Jaanis 0:31:45 24 M
69   732 Kits Olivar / KIRDE KRK STAAP 0:31:47 4 M40
70   171 Kaska Marko 0:31:48 25 M
71   45 Põllu Aivar EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI / EESTI ENERGIA VÕRGUEHITUS AS 0:31:51 26 M
72   58 Voloshin Jevgeni FIRN 0:31:51 1 M60
73 15 970 Fedorova Ekaterina IZHORA 0:31:54 9 N
74   777 Nael Paul SK SCHNELLI 0:31:55 7 MJ
75   731 Kamenski Andrei 0:31:57 27 M
76   275 Ööpik Kristjan 0:31:57 28 M
77   523 Võlegzanin Vladimir / EESTI ENERGIA RFTVANDUS 0:31:57 1 M55
78 16 651 Allik Mirjam 0:31:58 10 N
79   342 Shurõgin Aleksandr KAEVANDUSTE SPORDIKLUBI / EE KAEVANDUSED 0:32:01 5 M40
80   398 Umrihhin Vjatseslav EESTI ENERGIA 0:32:03 3 M50
81 17 208 Laaneots Livian WWII 0:32:03 1 N40
82   965 Loginov Vladislav / LOGEN TRANS 0:32:06 29 M
83   358 Skatško Dmitri 0:32:07 30 M
84   801 Kulikov Daniil 0:32:09 8 MJ
85 18 717 Mikk Silja 0:32:10 1 N45
86   46 Leshihhin Roman NARVA EXTREM / OU RIK-SUUR 0:32:14 6 M40
87   501 Lepikult Toomas ELIONI SPORDIKLUBI / IT KOLLEDŽ 0:32:15 4 M50
88 19 692 Luuk Ele / KOHTLA-NÕMME VALLAVOLIKOGU 0:32:17 11 N
89 20 422 Virkus Karmel 0:32:17 4 TB
90 21 823 Stapanowich Bethany / USA ARMEE 0:32:19 3 NN
91   184 Kordmaa Henry 0:32:25 31 M
92 22 6 Lainvoo Kersti / ERDIKE TEKSTIIL OÜ 0:32:26 1 N50
93   497 Heinsaar Ants 0:32:28 32 M
94   59 Erik Allar 0:32:32 9 MJ
95   225 Lepp Veiko 0:32:33 33 M
96   54 Tšudajev Vladimir / TRÜKIKODA KOIT 0:32:37 34 M
97   924 Nisloni Priit 0:32:37 35 M
98   710 Ers Heigo 0:32:38 10 MJ
99   706 Stolfat Artur 0:32:39 6 MN
100   380 Tank Eerik VÄIKE-MAARJA ÕK 0:32:49 11 MJ
101 23 197 Krushatina Anna SK ENERGIA 0:32:51 2 TA
102   956 Pihel Michel 0:32:53 36 M
103 24 404 Valang Ann KSK ALEM 0:32:56 12 N
104   318 Rillo Marti / EESTI ENERGIA 0:33:02 37 M
105   401 Vahemaa Olev AATRUIUM / AATRIUM SISUSTUSKAUBAMAJA NR.1 0:33:02 38 M
106 25 258 Mõistus Merlin 0:33:02 13 N
107 26 704 Metsaorg Beatrice MARIA JOOKSUKLUBI 0:33:05 3 TA
108   141 Jefimov Daniel 0:33:05 12 MJ
109   419 Vikman Ivan EE SPORDIKLUBI / ELEKTRILEVI 0:33:05 39 M
110   852 Luhalaid Veikko / VAIVARA VALLAVOLIKOGU 0:33:09 7 M40
111   65 Sergejev Roman / EE KAEVANDUS ESTONIA 0:33:10 40 M
112   753 Nugis Tarmo / TK-TEAM AS 0:33:12 4 M45
113   278 Õunap Urmas 0:33:14 5 M45
114   687 Ojala Rain 0:33:14 8 M40
115   562 Pantelejev Maksim / GT CORPORATION SE 0:33:15 41 M
116 27 849 Bolotina Alina 0:33:18 5 TB
117   733 Lossev Vladimir CLASSIC RIDERS 0:33:20 42 M
118   630 Fetisov Stanislav TENNISEKLUDI FARTUNA / OÜ PMTK RAHU 0:33:22 5 M50
119   838 Avila Ander / DDB EESTI 0:33:22 43 M
120 28 242 Mamedova Saina "KJK""KALEV"" SILLAMÄE" 0:33:23 6 TB
121   853 Peel Rauno SAKU ÕLLETEHASE SPORDIKLUBI / SAKU ÕLLETEHASE AS 0:33:24 44 M
122   977 Dahhajev Deniss / OÜ FERADO 0:33:25 45 M
123   819 Murphy James / USA ARMEE 0:33:30 7 MN
124   911 Nool Erki 0:33:30 9 M40
125   793 Kaigas Einar SK JOOKSUPARTNER 0:33:39 46 M
126   95 Boitsov Vadim / EESTI MEREVÄGI 0:33:40 8 MN
127   170 Kaska Hardy LOO JALGPALLIKLUBI 0:33:43 7 PB
128   786 Laas Gert / KIRDE KRK SUURTÜKIVÄEPATALJON 0:33:49 8 PB
129   381 Teesalu Lembit MIKITAMÄE AIRONMÄÄN KLUBI 0:33:50 47 M
130   175 Kodotšigov Pavel MYFITNESS / TÜ NARVA KOLLEDŽ 0:33:52 48 M
131   880 Passmann Bernd-Kristof 0:33:54 13 MJ
132   711 Hožailov Boriss / EESTI MEREVÄGI 0:33:54 49 M
133   4 Tiiksaar Aaro 5XA 0:33:57 50 M
134   590 Subbotin Danil ÄKKE 0:33:58 9 PB
135   674 Vassiljev Aleksey 0:33:58 51 M
136 29 795 Luide Silja SK JOOKSUPARTNER 0:34:02 14 N
137   821 Ross Joseph / USA ARMEE 0:34:02 9 MN
138   816 Martin Phillip / USA ARMEE 0:34:02 10 MN
139   11 Kleimann Tarmo / ASTRI-NARVA AS 0:34:06 52 M
140   412 Vertjakov Artur / EESTI ENERGIA 0:34:09 53 M
141   360 Sokolov Jevgeni FIRN 0:34:11 1 M70
142   883 Trofimov Juri 0:34:12 54 M
143 30 685 Saar Liisi SK JOOKSUPARTNER 0:34:12 15 N
144 31 303 Puusepp Andra / TALLINNA NÕMME PÕHIKOOL 0:34:18 2 N40
145   951 Prokofyev Mikhail 0:34:19 10 M40
146   260 Muiznieks Sergei / SAROS EST 0:34:21 55 M
147   462 Hütt Tauri / EESTIENERGIA TEHNOLOOGIATÖÖST. 0:34:23 56 M
148   966 Kärner Kristjan / PROMENS AS 0:34:28 57 M
149   833 Raidma Roland JÕHVI SPORDIKOOL 0:34:28 10 PB
150 32 783 Tuisk Kristin SAKU ÕLLETEHASE SPORDIKLUBI / SAKU ÕLLETEHASE AS 0:34:29 16 N
151 33 316 Riives Marilin TARTU KALEV 0:34:30 7 TB
152   317 Riives Martin TARTU KALEV 0:34:30 11 PB
153   291 Pomerants Karel 0:34:31 58 M
154 34 340 Mets Maiken EE SK / ELEKTRILEVI 0:34:32 17 N
155   615 Kasak Riho KAITSELIIDU VIRU MALEV 0:34:33 2 M55
156 35 499 Enn Kairi ELIONI SK 0:34:34 18 N
157   296 Pratkunas Anton / TARTU ÜLIKOOLI NARVA KOLLEDŽ 0:34:36 59 M
158   891 Kiviselg Allan 0:34:39 60 M
159   560 Tasane Rain 0:34:42 12 PB
160   954 Pärk Siim SPORDISELTS KALEV 0:34:42 11 MN
161   305 Randoja Mati 0:34:43 2 M60
162   306 Randoja Toomas 0:34:43 61 M
163   973 Bogdanov Sergei 0:34:44 62 M
164   177 Kõivik Elari TARTU MYFITNESS 0:34:44 6 PA
165 36 467 Märtson Evelin SPORDIKLUBI / AS IDA-TALLINNA KESKHAIGLA 0:34:45 19 N
166   252 Mihhailov Eduard / EESTI ENERGIA NARVA ELEKTRIJAA 0:34:48 11 M40
167 37 17 Mändla Mare 0:34:48 2 N45
168 38 290 Poljakova Nadežda FIRN 0:34:49 1 N65
169   782 Temper Raido SAKU ÕLLETEHASE SPORDIKLUBI / SAKU ÕLLETEHASE AS 0:34:51 63 M
170   362 Stsenov Gleb / ZEROTURNAROUND 0:34:52 64 M
171 39 425 Võhmar Kristi 0:34:52 20 N
172   762 Šalajev Aleksandr 0:34:56 6 M50
173   949 Panitsev Sergei 0:34:57 7 M50
174 40 135 Jakovleva Olga SK NARVA FIRN / FIE OLGA JAKOVLEVA 0:35:00 1 N55
175   521 Teetlok Andrei 0:35:05 12 MN
176 41 781 Saar Annely SAKU ÕLLETEHASE SPORDIKLUBI / SAKU ÕLLETEHASE AS 0:35:06 21 N
177   770 Kleimann Rando / ASTRI-NARVA AS 0:35:08 13 PB
178   846 Kurilov Richard 0:35:09 14 PB
179 42 97 Botštarjova Alina ÄKKE 0:35:10 8 TB
180   572 Nesterov Andrey NEJ SPORDIKLUBI / EE TÖÖTAJA 0:35:11 8 M50
181 43 676 Valge Lilian 0:35:11 4 TA
182   654 Nesterov Nikita / EE KAASLANE 0:35:14 13 MN
183 44 828 Yakabe Claire / USA ARMEE 0:35:16 4 NN
184   232 Lopatkin Aleksandr 0:35:21 3 M60
185 45 339 Šeremetova Julia 0:35:22 22 N
186   79 Alla Joel VIRUMAA POLITSEI SS / IDA PREFEKTUUR 0:35:23 12 M40
187   185 Korits Kaimar EESTI ENERGIA / ELEKTRILEVI 0:35:24 65 M
188   511 Maiste Janar / PÕLTSAMAA ÜHISGÜMNAASIUM 0:35:26 15 PB
189   149 Jüriöö Jaan / EESTI ENERGIA 0:35:27 6 M45
190 46 797 Mets Annika SK JOOKSUPARTNER 0:35:30 23 N
191   790 Vee Ott / KIRDE KRK SUURTÜKIVÄEPATALJON 0:35:31 14 MN
192 47 128 Irves Meriliin EKSTREEMPARK 0:35:33 5 TA
193   483 Gridin Dmitry AZIMUT 0:35:33 13 M40
194 48 126 Iagudina Aljona ÄKKE 0:35:34 24 N
195   925 Ruzanov Gunnar 0:35:36 66 M
196 49 400 Uustalu Ave ALUTAGUSE SUKL 0:35:37 1 NJ
197 50 284 Pavlova Violina ÄKKE 0:35:39 9 TB
198   1 Räim Veiko EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI / EESTI ENERGIA 0:35:39 67 M
199 51 63 Velba Taimi 0:35:40 25 N
200 52 308 Raud Sigrid / SAMRES AB 0:35:41 26 N
201   738 Vadi Erik 0:35:45 7 PA
202 53 748 Maimistova Diana 0:35:48 27 N
203   683 Sarapuu Mario 0:35:48 68 M
204   769 Todosenko Arturs 0:35:49 16 PB
205 54 972 Kulitskaja Aleksandra SK ENERGIA 0:35:50 6 TA
206   164 Karja Artjom / EESTI ENERGIA 0:35:51 69 M
207   413 Vichterpal Tanel / EESTI ENERGIA 0:35:51 70 M
208   869 Tamme Raido JÕHVI MOTOKLUBI 0:35:52 71 M
209   132 Izotov Miron / LAROSSA GRUPP OU 0:35:59 17 PB
210 55 461 Bondarenko Maria HANSA SPORDIKLUBI / SWEDBANK 0:35:59 28 N
211   763 Smorodin Maksim 0:36:00 14 MJ
212 56 848 Leoste Diana 0:36:01 29 N
213   259 Mõistus Robert Klen 0:36:02 18 PB
214 57 751 Niglas Mariethe-Piret ALUTAGUSE SK 0:36:03 7 TA
215   474 Turkin Viktor / HANSA LAW OFFICES 0:36:05 7 M45
216   726 Tsirp Tanel JK NARVA TRANS 0:36:06 19 PB
217   481 Tinkus Andres KAHE SILLA KLUBI 0:36:07 72 M
218   825 Steindler Paul / USA ARMEE 0:36:07 15 MN
219   583 Vsivtsev Vjatšeslav ÄKKE 0:36:08 14 M40
220   589 Vsivtsev Ivar ÄKKE 0:36:08 20 PB
221   428 Yurlov Sergey EESTI ENERGIA 0:36:12 8 M45
222   169 Karula Kert 0:36:17 73 M
223 58 466 Lees Õnne EESTI ENERGIA SK / EESTI ENERGIA AS 0:36:18 3 N40
224   88 Barannikov Jegor 0:36:20 15 MJ
225   892 Koppel Aron EURONICS 0:36:22 21 PB
226 59 874 Katchura Margarita / RAMIRENT BALTIC AS 0:36:22 30 N
227   519 Soots Veiko 0:36:25 74 M
228 60 289 Pihel Aimi MTA SK / MAKSU-JA TOLLIAMET 0:36:28 1 N60
229   927 Kask Villu SK AASPERE 0:36:32 15 M40
230   666 Veermäe Joel 0:36:34 75 M
231   110 Golubõhh Oleg / KIVIÕLI KEEMIATÖÖSTUSE OÜ 0:36:36 9 M45
232 61 798 Palu Ave SK JOOKSUPARTNER 0:36:37 4 N40
233 62 826 Tanzola Alexandra / USA ARMEE 0:36:37 5 NN
234   61 Sarv Reemet 0:36:37 76 M
235   840 Komissarov Gleb 0:36:38 22 PB
236   93 Beljajev Aleksandr / NEXAM INDUSTRIED OÜ 0:36:41 10 M45
237   817 Mccluskey Kevin / USA ARMEE 0:36:42 77 M
238 63 7 Pilden Berit / TTÜ 0:36:44 31 N
239   800 Petrov Pjotr / EESTI ENERGIA 0:36:45 3 M55
240   89 Barannikov Sergei SPORTKLUB EESTI ENERGIA / EE KAEVANDUSED NARVA KARJÄÄR 0:36:45 9 M50
241   487 Kulle Andres 0:36:45 11 M45
242   53 Soosaar Karl-Rasmus 0:36:46 16 MN
243   310 Rehtla Renno / ELEKTEST OÜ 0:36:47 78 M
244   264 Niidumaa Andrus / ELEKTRILEVI 0:36:51 79 M
245   618 Tammepõld Ronald 0:36:52 80 M
246   729 Vene Meigo 0:36:54 81 M
247   976 Kopõlov Vladimir 0:36:55 17 MN
248 64 407 Vallimäe Kstina 0:36:56 32 N
249   802 Puu-Klauren Aivar 0:36:57 12 M45
250   746 Leisalu Ravel 0:36:58 23 PB
251   926 Sala Sixten / TRADEPLUS GRUPP OÜ 0:36:59 82 M
252 65 34 Laurits Liis / EESTI POSTI SPORDIKLUBI 0:36:59 33 N
253 66 274 Oolmets Katrin 0:37:02 34 N
254   603 Ivankiv Andrei / EE KAEVANDUSED 0:37:06 83 M
255 67 584 Vsivtseva Jelena ÄKKE 0:37:06 5 N40
256   267 Noole Andres 0:37:06 13 M45
257   403 Vainura Tiit MTA SK / MAKSU-JA TOLLIAMET 0:37:10 84 M
258 68 337 Selgeveer Kristel 0:37:11 35 N
259   507 Holm Janar SPORDISELTS KAIDO 0:37:11 85 M
260 69 679 Tammerik Sylvia 0:37:12 6 NN
261 70 655 Niidumaa Anni 0:37:13 36 N
262   771 Vaks Andreas 0:37:16 18 MN
263   277 Orel Helger RSK JÕHVIKAS / JÕHVI GÜMNAASIUM 0:37:16 24 PB
264   614 Polma Tõnu / EESTI ENERGIA 0:37:16 16 M40
265   605 Kovaltšuk Arseni 0:37:17 25 PB
266   653 Närep Erki 0:37:21 86 M
267   463 Jakovlev Gennadi / EESTI ENERGIA 0:37:22 4 M60
268   779 Paju Marek SAKU ÕLLETEHASE SPORDIKLUBI / SAKU ÕLLETEHASE AS 0:37:24 87 M
269   320 Rooma Ivar ALUTAGUSE SK 0:37:24 10 M50
270   351 Širai Ivan ÄKKE 0:37:26 26 PB
271   715 Laevik Arvo 0:37:27 1 M65
272 71 118 Hämäläinen Katrin 0:37:28 37 N
273 72 915 Kim Elizaveta ILOVERUNNING-SPB 0:37:34 38 N
274 73 690 Vildek Kelly MÄNNIKUMÄGI 0:37:34 10 TB
275   931 Borouhhin Mihhail 0:37:37 88 M
276 74 215 Laurimaa Mai 0:37:38 39 N
277 75 608 Lebedeva Maria 0:37:40 8 TA
278 76 16 Pugatšev Karin 0:37:43 40 N
279 77 26 Mällo Eike 0:37:44 41 N
280 78 621 Patune Eva / DADA AD 0:37:45 42 N
281   60 Erik Olari 0:37:47 14 M45
282   90 Bargan Sergei 0:37:48 89 M
283 79 19 Videl Natalja MYFITNESS NARVA / EESTI ENERGIA 0:37:50 43 N
284   752 Nõmmiste Siim 0:37:52 27 PB
285 80 837 Parve Kaisa 0:37:52 44 N
286   196 Krull Friedrich 0:37:54 8 PA
287   756 Pertman Arles 0:37:55 90 M
288 81 72 Ahu Margit 0:38:00 45 N
289 82 959 Mägi Katre / SEB 0:38:00 46 N
290   958 Kivi Raul 0:38:00 91 M
291 83 315 Riives Aire 0:38:03 6 N40
292   691 Kivari Andrus / SAINT-GOBAIN GLASS ESTONIA SE 0:38:03 92 M
293   75 Aksjonov Pjotr FIRN / EETT 0:38:03 2 M65
294 84 606 Kozlova Margarita KJK KALEV SILLAMAE / EE KAASLANE 0:38:03 9 TA
295 85 416 Viiklaid Erge 0:38:04 3 N45
296 86 610 Luhaäär Reet 0:38:07 2 N60
297   592 Karpenko Sergei ÄKKE 0:38:08 17 M40
298 87 548 Tamm Tiia IDA- TALLINNA KESKHAIGLA SK 0:38:10 47 N
299   201 Kuldmaa Mait / EESTI ENERGIA AS 0:38:10 18 M40
300   834 Salong Sulev 0:38:11 4 M55
301   619 Tihhonov Oleg SILLAMÄE KJK KALEV 0:38:12 2 M70
302   741 Asmer Andrus / EESTI ENERGIA KAEVANDUS 0:38:12 93 M
303   847 Grišin Sergei / EESTI ENERGIA VÕRGUEHITUS AS 0:38:14 94 M
304 88 867 Vooremäe Linda PAIDE-TÜRI RAHVAJOOKS 0:38:16 4 N45
305 89 707 Allmaa Ketlin TÜRI JÕUD 0:38:17 48 N
306 90 759 Rätsep Angela 0:38:18 5 N45
307   250 Migdalski Lev 0:38:21 3 M70
308   547 Sinelnikov Aleksei MTÜ KAEVANDUSTE SPORDIKLUBI / EE TÖÖTAJA 0:38:29 5 M60
309 91 718 Mjatsina Natalja BE ACTIVE MEESKOND 0:38:29 49 N
310   873 Lissovski Jevgeni ÄKKE 0:38:31 95 M
311 92 870 Yurlova Daria ÄKKE 0:38:31 7 NN
312   160 Kangro Kalev EESTI AGA SPORDIKLUBI 0:38:32 15 M45
313 93 820 Rodriguez Brenda / USA ARMEE 0:38:32 8 NN
314 94 30 Ansip Marta 0:38:32 10 TA
315   625 Bõstrov Aleksandr 0:38:34 96 M
316   369 Suslov Vjatsheslav KAEVANDUSTE SPORDIKLUBI / EE KAEVANDUSED 0:38:36 19 M40
317   399 Uusna Ain JÕULU 0:38:38 1 M75
318   221 Leinbock Juss ALUTAGUSE MALEV 0:38:41 9 PA
319 95 124 Hozjainova Maria 0:38:42 50 N
320   492 Kalamees Raivo 0:38:43 11 M50
321 96 312 Remmelg Kimberly / EESTI ENERGIA 0:38:45 51 N
322   538 Vaarmann Veiko / AJALEHT NARVA 0:38:45 97 M
323   888 Lell Alari / JALAJÄLG AS 0:38:47 98 M
324   159 Kanarbik Lauri / TTK 0:38:50 19 MN
325   686 Mihkelson Silver 0:38:50 99 M
326   633 Kleshch Igor 0:38:50 100 M
327   297 Pretskailo Oleg / EESTI ENERGIA AS 0:38:52 101 M
328 97 496 Raamat Renna 0:38:57 7 N40
329   844 Morozov Edgar 0:38:58 16 MJ
330   650 Mesjatsev Kevin 0:38:58 28 PB
331 98 402 Vahter Kaja 0:38:59 8 N40
332 99 213 Laurik Aivi 0:38:59 9 N40
333 100 745 Kruusmaa Kaidi SPARTA 0:39:00 52 N
334 101 293 Pomerants Riina / KESKKONNAAMET 0:39:01 6 N45
335 102 780 Raidmets Kristine SAKU ÕLLETEHASE SPORDIKLUBI / SAKU ÕLLETEHASE AS 0:39:02 53 N
336 103 471 Pargi Ave-Katri IK GLISS 0:39:04 54 N
337   784 Gussev Kirill 0:39:04 17 MJ
338 104 791 Veeremaa Helina / KIRDE KRK 0:39:08 55 N
339   529 Ponomarev Igor 0:39:08 102 M
340   900 Mironov Timofey SIGN 0:39:12 103 M
341   198 Kuhi Erki / RAKVERE REAALGÜMNAASIUM 0:39:14 29 PB
342 105 207 Laaneots Aiki TARTU SUUSAKLUBI 0:39:14 11 TA
343   933 Simson Janar 0:39:17 104 M
344 106 555 Puusalu Mari-Liis / JALAJÄLG AS 0:39:23 56 N
345   41 Saul Raimo 0:39:23 105 M
346 107 411 Vendla Anne 0:39:27 57 N
347   15 Zakhodyaev Dmitry 0:39:32 106 M
348 108 661 Paju Jane / MOLYCORP SILMET AS 0:39:32 58 N
349 109 703 Frohböse Lisa 0:39:32 11 TB
350 110 335 Sazonova Natalja / EESTI ENERGIA 0:39:33 59 N
351 111 302 Pulst Kadri 0:39:34 60 N
352   268 Novikov Sergei KAEVANDUSTE SPORDIKLUBI / EE KAEVANDUSED 0:39:36 12 M50
353 112 234 Luks Külliki U-KLUBI 0:39:37 10 N40
354 113 737 Saaron Raili 0:39:41 61 N
355 114 140 Jatskiv Oksana 0:39:50 62 N
356   671 Veski Toivo 0:39:53 13 M50
357 115 570 Lindam Tiina 0:39:55 9 NN
358 116 328 Sakkool Regina 0:39:57 10 NN
359   764 Sojone Andrus 0:39:58 20 M40
360   218 Lavrovski Aleksei SK NARVA FIRN 0:39:58 4 M70
361 117 386 Tiinas Kady VIRUMAA POLITSEI SS / IDA PREFEKTUUR 0:39:58 63 N
362   377 Talantsev Leonid NEJ SK / NEJ 0:40:01 21 M40
363   831 Roots Tõnis 0:40:03 107 M
364 118 107 Floren Kristel KF SUUSAKLUBI 0:40:05 64 N
365 119 735 Praakel Elina 0:40:05 65 N
366 120 233 Luik Merje 0:40:06 7 N45
367 121 25 Bedrit Maria 0:40:06 11 N40
368 122 191 Kossinkova Kristina KAHE SILLA KLUBI JOOKSUSÕBRAD 0:40:06 66 N
369   601 Eero Janar 0:40:07 108 M
370   901 Laur Arvo / RAMIRENT BALTIC AS 0:40:07 16 M45
371   216 Laurimaa Märten 0:40:09 30 PB
372   214 Laurimaa Andrus 0:40:09 22 M40
373 123 298 Pribobvskaja Jekaterina AKKE 0:40:12 67 N
374 124 423 Viršilaite Julia / KERSTI VÕLU KOOLITUSKESKUS 0:40:14 68 N
375   922 Matveev Sergey 0:40:14 109 M
376 125 551 Žužlova Katrin 0:40:15 2 NJ
377   104 Ers Aksel / NARVA ELEKTRIJAAMAD 0:40:15 17 M45
378 126 452 Kukemelk Epp-Mare / EESTI AJALEHED/DELFI 0:40:17 69 N
379   944 Kaasik Innar EE SPORDIKLUBI 0:40:22 110 M
380 127 193 Krilovs Ülli 0:40:24 2 N50
381 128 451 Schüle Delen PÕHJARANNIK 0:40:31 12 TB
382 129 261 Mumm Kadri 0:40:35 12 N40
383   876 Jalakas Tõnu 0:40:38 111 M
384 130 975 Pung Heidi 0:40:38 13 N40
385 131 134 Jakobson Ülle 0:40:39 8 N45
386   928 Valliste Ragmar 0:40:42 31 PB
387 132 865 Vene Siiri PAIDE-TÜRI RAHVAJOOKS 0:40:43 70 N
388   652 Mumm Henry-Oliver 0:40:43 20 MN
389 133 875 Kalbus Sirli 0:40:44 71 N
390 134 180 Kolin Hanna 0:40:44 72 N
391 135 574 Reinas Svetlana 0:40:45 73 N
392 136 227 Liiva Merlin 0:40:45 74 N
393   664 Pikkor Heigo 0:40:48 18 MJ
394 137 269 Nurmis Liis 0:40:50 11 NN
395 138 353 Sirel Lisette / EESTI ENERGIA 0:40:51 13 TB
396 139 805 Avikson Mari-Liis 0:40:52 75 N
397 140 200 Kuhi Katri 0:40:53 14 TB
398   292 Pomerants Marko IRL / RIIGIKOGU 0:40:56 18 M45
399 141 815 Hawley Cassandra / USA ARMEE 0:40:56 12 NN
400 142 723 Rask Pille 0:40:56 3 N50
401   760 Rogotovski Denis / NORDEA FINANCE ESTONIA AS 0:40:59 112 M
402   919 Makarov Mihhail AKKEKÜLA 0:40:59 6 M60
403   255 Mihkelson Olev 0:41:00 19 M45
404   866 Vooremäe Gunnar PAIDE-TÜRI RAHVAJOOKS 0:41:07 14 M50
405   347 Tammiste Tarmo / NARVA LINNAVALITSUS 0:41:07 15 M50
406   431 Zazõkin Jevgeni KAEVANDUSTE SPORDIKLUBI / EE KAEVANDUSED 0:41:07 113 M
407 143 543 Luunja Gerli 0:41:09 13 NN
408 144 950 Niinepuu Merily 0:41:10 76 N
409 145 148 Jürgens Katrin / TERVE PERE APTEEK OÜ 0:41:10 77 N
410 146 772 Vaks Mariliis 0:41:11 78 N
411   684 Samuel Tanel 0:41:15 114 M
412 147 448 Tsirel Anu / JÄÄAJA KESKUS 0:41:16 14 N40
413   444 Mets Kaupo / JÄÄAJA KESKUS 0:41:16 115 M
414 148 155 Kallaste Eivi 0:41:18 15 N40
415   814 Gilleran Thomas / USA ARMEE 0:41:18 20 M45
416   914 Voronin Denis ILOVERUNNING-SPB 0:41:25 116 M
417 149 742 Kaseorg Elle 0:41:26 9 N45
418   273 Olissov Maksim / EESTI ENERGIA 0:41:29 117 M
419   350 Sirai Igor ÄKKE 0:41:30 32 PB
420 150 5 Lainvoo Linda 0:41:31 79 N
421 151 226 Liiva Anu 0:41:32 4 N50
422 152 716 Lepik Sandra 0:41:32 15 TB
423 153 500 Belous Lola 0:41:33 10 N45
424   209 Laas Vello 0:41:34 21 M45
425   906 Korits Kristian 0:41:35 118 M
426 154 458 Kuusk Kati / EE TÖÖTAJA 0:41:37 11 N45
427 155 120 Härk Eneli 0:41:38 80 N
428   518 Siniorg Meliko / EE ELEKTRILEVI 0:41:39 119 M
429 156 616 Tamm Katre-Liis / SONDA VALLAVALITSUS 0:41:40 81 N
430   125 Hummal Rasmus 0:41:42 33 PB
431   27 Ikko Vladimir 0:41:43 7 M60
432 157 502 Loorits Annika EESTI ENERGIA SK / EESTI ENERGIA AS 0:41:46 82 N
433 158 750 Müllerson Tiinu-Marii 0:41:47 16 TB
434 159 363 Suits Eda 0:41:49 83 N
435   322 Rooma Jürmo ALUTAGUSE SK 0:41:50 34 PB
436   881 Sursu Vaimar / EESTI ENERGIA 0:41:51 120 M
437 160 884 Hallik Tiiu KJK VISA 0:41:51 17 TB
438   222 Leinbock Tambet ALUTAGUSE MALEV 0:41:54 23 M40
439 161 877 Heinsoo Inga EURONICS TEAM 0:41:56 16 N40
440 162 724 Trääder Ruth 0:41:58 84 N
441   564 Priimägi Antti / PAIGALDUSMEISTER OÜ 0:42:01 24 M40
442 163 700 Vipre Helena / KESKKONNAAMET (TAIMAR ALA) 0:42:04 85 N
443   111 Grintšak Andrei KAEVANDUSTE SPORDIKLUBI / EE KAEVANDUSED 0:42:05 121 M
444 164 887 Saueauk Mirjam 0:42:05 86 N
445   859 Rüütel Rasmus 0:42:10 35 PB
446 165 835 Lilloja Kadi 0:42:10 87 N
447 166 145 Jõgi Marielle TALLINNA ÜLIKOOL 0:42:11 14 NN
448   388 Tinn Aare 0:42:12 16 M50
449 167 672 Veski Lia 0:42:14 5 N50
450 168 80 Allikas Mari 0:42:14 18 TB
451 169 117 Hallik Elis NARVA FAMA MYFITNESS 0:42:14 3 NJ
452 170 161 Kangro Mairis 0:42:15 17 N40
453   163 Kansi Krister 0:42:16 36 PB
454   331 Sapjorov Igor / EESTI ENERGIA TEHNOLOGIATÖÖSTU 0:42:16 25 M40
455 171 728 Vellerind Aveli TULDAV LOHE / TARTU ÜLIKOOL 0:42:17 15 NN
456 172 811 Milk Marika / SPORTLAND EESTI AS 0:42:17 88 N
457 173 390 Tint Kristi 0:42:17 89 N
458   391 Tint Meelis 0:42:18 26 M40
459 174 307 Ratassepp Made / EESTI TAIMEKASVATUSE INSTITUUT 0:42:18 90 N
460   964 Ploompuu Priit EE SK 0:42:20 122 M
461   920 Sever Erik 0:42:20 37 PB
462 175 206 Lään Laura AEGVIIDU SK 0:42:22 19 TB
463 176 77 Alaots Maie 0:42:23 12 N45
464 177 850 Haidla Kariin / EESTI ENERGIA 0:42:24 4 NJ
465 178 871 Lopuhhin Katrin ÄKKE 0:42:26 91 N
466 179 76 Alajaan Aire / FAZER EESTI AS 0:42:27 92 N
467 180 839 Pae Maarja 0:42:28 93 N
468 181 832 Palk Imbi 0:42:31 13 N45
469   102 Meriste Mehis / ATI PROFIIL OÜ 0:42:31 22 M45
470 182 435 Borovkova Jelena 0:42:31 94 N
471 183 20 Tiitsaar Dajana EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI / EESTI ENERGIA 0:42:32 95 N
472 184 455 Lünekund Kätlin 0:42:40 96 N
473 185 479 Paas Käthlin EE SK / EESTI ENERGIA 0:42:41 97 N
474   272 Olenin Aleksei ÄKKE 0:42:42 38 PB
475 186 415 Vihrina Ksenia 0:42:48 98 N
476 187 434 Zupsmann Piret 0:42:50 18 N40
477 188 138 Järvet Triina 0:42:52 20 TB
478 189 907 Eerik Heli / AS OG ELEKTRA 0:42:54 19 N40
479   556 Eensalu Rein / REG 0:42:55 5 M55
480   598 Bobkov Nikolay 0:42:55 6 M55
481 190 314 Ridamäe Marju 0:42:57 99 N
482   9 Loos Indrek-Marek 0:42:57 27 M40
483   49 Kotsenkov Vladimir START 0:42:58 8 M60
484 191 383 Terebilova Daria 0:42:59 100 N
485 192 520 Talur Kairi 0:43:00 101 N
486 193 447 Raudkivi Reelika / JÄÄAJA KESKUS 0:43:01 102 N
487 194 393 Truve Jaanika 0:43:02 20 N40
488 195 313 Resik Kerly 0:43:03 103 N
489 196 319 Rohuste Reelika 0:43:03 104 N
490 197 229 Lindpere Mirjam / EESTI ENERGIA 0:43:03 105 N
491   868 Solyanik Ruslan PYL 0:43:06 23 M45
492   503 Aksalu Andres / FESTO 0:43:11 123 M
493 198 480 Altpere Riina PÄRNU KAHE SILLA KLUBI 0:43:12 106 N
494 199 21 Persitski Helle / HELPRAS OÜ 0:43:12 14 N45
495 200 808 Kütt Kelly / SPORTLAND EESTI AS 0:43:16 5 NJ
496   186 Košarinski Deniss 0:43:16 124 M
497 201 827 Webb Katrina / USA ARMEE 0:43:16 16 NN
498 202 812 Teras Anumari / SPORTLAND EESTI AS 0:43:17 17 NN
499 203 101 Družištševa Irina 0:43:18 107 N
500 204 860 Veber Katrin 0:43:22 108 N
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Spordihai.ee, info@spordihai.ee, 11.08.2013 12:15
Tulemused, pildid ja videod http://wp.me/p2E0Co-Cc
Joosep, , 07.08.2013 15:53
Pakkuda stardinumber 21km distantsile. number eesotsas (39) ja hind kokkulepitav. joosep90(ättt)msn.com tel:viis-kolm-neli-kaheksa-null-üks-neli-seitse.
marko, markko84@hot.ee, 05.08.2013 23:04
Liigun Narva Energiajooksule tyhja autoga suunal Tartu-Narva-Tartu. Kulude jagamise eesmärgil pakkuda 3-4 autokohta- Kohal tahaks olla hiljemalt ~45 min enne starti ning peale jooksu kohe tagasi. Huvilistel palun märku anda..
ahto, , 17.06.2013 16:18
järgmine start peale Narvat on igatahes 20.08 Tartu Suvejooks!


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE