estenglv
WAP version
Login form
RSS
Eesti meistrivõistlused poolmaratonis toimuvad homme taas Narvas 09.08.2013 (0)
Homsel Narva Energiajooksul lähevad poolmaratoni Eesti meistritiitlit püüdma Eesti parimad pikamaajooksjad kõrvuti arvukate harrastajatega.

Favoriitidena lähevad poolmaratoni ...
21,1 km
7 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 19 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Narva Energiajooks
Aeg 10.08.2013
Koht Narva EST
Spordiala Jooksmine
Distants 21,1 km poolmaraton
7 km ajavõtuga jooks
7 km ajavõtuta jooks ja kepikõnd/käimine
Korraldaja

Spordiürituste Korraldamise Klubi MTÜ, e-mail: jooks@jooks.ee, http://www.jooks.ee/. Peakorraldaja: Mati Lilliallik

TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg 10km_aeg Koht v.k.  
1   8 Fosti Roman 1:06:58 0:31:27 1
2   10 Tšerepannikov Sergei STAMINA ARCOTRANSPORT TIIM 1:07:06 0:31:28 2
3   1 Vallimäe Viljar SPORTKESKUS.EE 1:07:25 0:31:59 3
4   6 Aristov Dmitri SK MITS 1:10:05 0:32:51 1
5   1015 Nikolajev Ilja SK JOOKSUPARTNER 1:10:14 0:32:51 4
6   20 Lehismets Priit STAMINA ARCOTRANSPORT TIIM 1:10:33 0:32:51 5
7   3 Koshelev Vjatsheslav KAEVANDUSTE SPORDIKLUBI / EE KAEVANDUSED 1:12:05 0:33:31 1
8   1000 Lein Andrus RAKVERE KJK VIKE 1:12:13 0:33:14 6
9   1002 Paap Hasso TÜASK 1:12:44 0:33:14 7
10   1001 Markov Aleksei TÜASK 1:12:50 0:34:15 8
11   13 Reinsalu Kristo STAMINA ARCOTRANSPORT TIIM 1:12:55 0:34:15 9
12   1011 Ivanov Ivar VÕRU KJK LÕUNALÕVI 1:13:21 0:33:53 10
13   1019 Kais Ülari VAK STAIER 1:13:30 0:34:15 11
14   1016 Männi Allan SPORTKESKUS.EE 1:13:54 0:35:07 12
15   48 Puustus Anti VÕNNU SPORDIKLUBI 1:14:52 0:34:56 13
16   1022 Kallaste Jaanus STAMINA SK 1:14:59 0:34:15 14
17   57 Piip Kaarel 1:15:26 0:35:12 15
18   1013 Nõmm Marek SK JOOKSUPARTNER 1:15:33 0:35:18 16
19   24 Erala Ranno 1:15:58 0:35:46 1
20   22 Veilberg Ago TAMSALU 1:16:19 0:35:48 1
21   25 Orm Olari 1:16:27 0:35:46 17
22   1004 Reinart Hardo TÜASK 1:16:53 0:35:17 2
23   1012 Hussar Karel SK JOOKSUPARTNER 1:17:32 0:35:46 1
24   49 Sulev Veiko KAITSEVÄGI 1:17:54 0:36:14 18
25   27 Steptšenko Daniil ÄKKE 1:18:05 0:37:18 19
26   42 Laur Mikk KJK LÕUNALÕVI 1:18:19 0:36:43 20
27   1017 Juhkov Janar SPORTKESKUS.EE 1:18:31 0:35:48 21
28   142 Ilumäe Indrek / IPROJECT OÜ 1:18:33 0:36:12 22
29   1024 Savastver Alar STAMINA SK 1:18:51 0:36:45 2
30   1027 Mendel Mark STAMINA SK 1:18:52 0:36:12 2
31 1 60 Luik Lily TÜASK 1:19:01 0:36:47 1
32   1030 Luik Lauri LÄÄNEMAA KJK 1:19:20 0:36:16 23
33   1008 Tamm Martin RAPLA JOOKSUKLUBI / EE KAASLANE 1:19:19 0:36:41 24
34   1021 Sambla Avo VAK STAIER 1:19:27 0:37:05 3
35   1064 Hallikma Heiti / HEKOTEK 1:19:19 0:36:47 3
36   1003 Tippi Bert TÜASK 1:19:35 0:36:47 25
37   852 Salla Raimo TÜRI JÕUD 1:19:39 0:36:41 26
38   432 Somov Alexej CHEMPION 1:19:34 0:37:14 27
39   74 Jaaska Allan-Peeter VSKICLUB 1:20:30 0:37:19 4
40 2 1071 Sokolova Natalia 1:20:37 0:37:34 2
41   1072 Afanasev Victor 1:20:36 0:37:34 2
42   107 Maiste Tarmo / PROGE 1:20:44 0:38:07 28
43   755 Terehhov German MIT?ŠŠ 1:21:05 0:38:36 5
44   1009 Tomson Henek TALLINNA SS KALEV 1:21:25 0:36:50 4
45   1051 Belousov Aleksei SILVIA 1:21:34 0:38:26 6
46   140 Mumm Indrek SPARTA 1:21:37 0:38:26 3
47   62 Hang Tauno 1:21:48 0:37:37 29
48   58 Voolaid Raimond SPORTKESKUS 1:22:00 0:36:03 3
49   1018 Tubilis Taavi AUDENTESE SK 1:22:05 0:38:54 30
50   1023 Reitsnik Tarmo STAMINA SK 1:22:14 0:36:44 7
51   38 Säkk Janar 1:22:11 0:38:56 31
52   63 Kamberg Kristofer Erik / MEREMÕISA SK 1:22:17 0:37:56 1
53   390 Ridamäe Alar 1:22:21 0:38:54 8
54   1014 Valter Marko SK JOOKSUPARTNER 1:22:35 0:38:26 32
55   435 Rink Meelis / SK VILJANDI JOKKER 1:22:31 0:38:53 33
56   66 Simson Priit ELVA JOOKSUSARI / EESTI AJALEHED/DELFI 1:22:44 0:38:07 34
57   125 Anton Arvi PÕHJAKOTKAS VILJANDI 1:22:56 0:39:13 5
58   18 Jakson Ahto FB JOOKSMINE 1:22:58 0:39:06 9
59   216 Tavits Gaabriel WEEKEND WARRIORS II 1:22:52 0:40:02 10
60   59 Talu Priit EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI 1:23:03 0:38:54 11
61   69 Kindel Hanno FB JOOKSMINE 1:23:06 0:38:54 4
62   32 Ots Indrek / NORTAL 1:23:17 0:39:35 35
63   17 Piirimäe Pärtel SUUSAHULLUD 1:23:21 0:38:53 12
64 3 1036 Rihma Annika SPORTKESKUS.EE 1:23:45 0:38:53 3
65   77 Õun Jaan FB JOOKSMINE 1:24:07 0:39:14 36
66 4 64 Andrejeva Olga STAMINA ARCOTRANSPORT TIIM 1:24:12 0:39:11 4
67   26 Liht Sulev 1:24:10 0:39:30 5
68   40 Lään Christjan FB JOOKSMINE 1:24:18 0:38:14 37
69   102 Enno Kristjan ELION 1:24:21 0:39:35 13
70   54 Einasto Mart 1:24:30 0:38:56 14
71   158 Vallimäe Janek ALUTAGUSE SK 1:24:27 0:39:27 38
72   148 Tomp Ahti 1:24:33 0:39:36 39
73   91 Eller Villu 1:24:37 0:38:49 6
74   34 Valdmaa Lauri 1:24:43 0:39:31 40
75   935 Reivelt Kalvi WWW.VIHMAVESI.EE 1:24:44 1:22:37 15
76   76 Orgulas Kaido 1:24:52 0:40:17 6
77   50 Bauman Jaanus 1:25:06 0:39:17 41
78   153 Petrištšev Vitali / ERICSSON EESTI AS 1:25:03 0:39:46 42
79   154 Pihlak Lauri / LD SOUND OÜ 1:25:04 0:40:11 43
80   67 Bakharev Lev KAEVANDUSTE SPORDIKLUBI / EE KAEVANDUSED 1:25:13 0:39:28 16
81   35 Antipov Vitali 42KM.RU / DANSKE BANK A/S EESTI FILIAAL 1:25:14 0:39:52 17
82   87 Palm Mart / AS BALTIC BOLT 1:25:18 0:39:15 44
83 5 1033 Tõnne Grete EMÜ SK 1:25:24 0:39:27 5
84   830 Leemet Mait 1:25:31 0:39:52 45
85   15 Metsaots Tõnis 1:25:30 0:41:03 46
86   933 Linde Jüri MTÜ PÖIDE SPORDISELTS 1:25:34 0:41:04 18
87   31 Mäe Tambet KAHE SILLA KLUBI 1:26:08 0:39:27 47
88   85 Joonas Peep PRIVATE PROJECT 1:26:10 0:39:27 7
89   759 Songisepp Kaspar ELVA SUUSAKLUBI 1:26:23 0:39:08 48
90   78 Mets Madis TOILA 1:26:29 0:39:52 49
91   116 Veeret Andreas / NORDEUS 1:26:28 0:41:37 50
92   36 Salmijanov Denis MITŠ 1:26:32 0:40:24 2
93   370 Palling Kalle / EESTI ENERGIA 1:26:32 0:39:51 51
94   72 Tasimov Sergey SK MITS 1:26:37 0:40:45 52
95   159 Merivälja Margus SK JOOKSUPARTNER 1:26:34 0:41:17 53
96 6 1038 Tarum Janelle STAMINA SK 1:26:45 0:40:15 1
97   420 Siimsaare Tarmo / EESTI ENERGIA VÕRGUEHITUS AS 1:26:28 0:40:15 54
98   127 Kukk Kaspar 1:26:26 0:42:00 55
99   92 Enn Lauri 1:26:56 0:41:03 56
100   30 Norman Mart ELISA SK 1:27:24 0:41:06 19
101   189 Koop Kalle SK SAARDE 1:27:22 0:41:14 8
102   275 Dubrovski Jan ELIONI SPORDIKLUBI / ELION ETTEVÕTTED AS 1:27:28 0:40:15 57
103   172 Männik Ahti 1:27:29 0:41:55 58
104   124 Liin Urmas 1:27:38 0:40:54 59
105   206 Jürjen Lauri SK JOOKSUPARTNER 1:27:38 0:41:17 60
106   166 Rouhijainen Madis JOOKSURIIDED.EE / ROHI & SASI OÜ 1:27:42 0:42:00 61
107   110 Kingo Gunnar 1:27:51 0:40:59 62
108   28 Sildvee Märt 1:27:48 0:40:54 63
109   227 Hussar Kaidar KÜNDJA SPORDIKLUBI 1:27:49 0:40:15 20
110   4 Hellerma Andres LIINA SPORDIKLUBI :) / MARSH KINDLUSTUSMAAKLER AS 1:27:57 0:41:06 64
111   826 Soveri Tommi IK FYRIS TRIATHLON 1:28:01 0:40:31 65
112 7 157 Verevmägi Kristiina FB JOOKSMINE 1:27:57 0:41:08 6
113 8 198 Teppo Anu / MEDIACOM ESTONIA 1:28:02 0:41:35 7
114   112 Snitsarenko Tarass EESTI PANGA SK 1:28:09 0:41:06 66
115   491 Tintera Jiri 1:27:59 0:41:14 67
116   11 Ruul Henri AARHUS SKIKLUB 1:28:19 0:40:00 68
117   200 Toots Aleksander 1:28:19 0:40:46 21
118   100 Lember Jüri JK STAIER 1:28:36 0:41:30 9
119   243 Aaste Hanno 1:28:34 0:42:13 69
120   219 Raudsaar Taavi EESTI PANGA SPORDIKLUBI 1:28:40 0:41:17 70
121   776 Borouhhin Vladislav 1:28:21 0:41:53 4
122   163 Siht Jüri VAK STAIER 1:28:44 0:41:51 10
123   117 Velba Heiki 1:28:59 0:39:52 7
124   126 Kaljumäe Siim TTÜ TANTSUANSAMBEL KULJUS / ARHITEKTRUM OÜ 1:29:02 0:41:54 71
125   190 Barinov Kaarel 1:28:57 0:42:15 72
126   97 Kala Taavi 1:29:13 0:40:10 73
127   180 Kuuskla Priit SK AASPERE 1:29:10 0:41:55 74
128   267 Aave Marius 1:29:11 0:41:55 75
129   167 Nikolajev Dmitri / KIVIÕLI KEEMIATÖÖSTUSE OÜ 1:29:12 0:41:53 11
130 9 618 Boikov Mari 1:29:26 0:42:03 8
131   21 Veide Hannes / SAINT-GOBAIN GLASS ESTONIA SE 1:29:44 0:42:35 76
132   81 Reiljan Raul 1:29:48 0:40:32 8
133   84 Kask Oliver SUKL JÕULU 1:29:52 0:42:15 5
134 10 138 Vaher Annika SJK SARMA 1:29:59 0:41:37 1
135   141 Lissovski Aleksandr 1:30:12 0:42:02 77
136   1069 Martjušev Aleksei 1:29:42 0:41:07 78
137   956 Kimask Eduard 1:30:27 0:42:45 22
138   93 Toplaan Anti / EELK KURESSAARE 1:30:24 0:41:31 12
139 11 128 Kuusik Maie 1:30:47 0:42:15 2
140   83 Nõmm Meelis SK JOOKSUPARTNER 1:30:46 0:42:15 23
141   862 Meier Ergo 1:30:45 0:43:04 24
142   179 Leisalu Tanel / ERGO 1:30:57 0:43:14 79
143   902 Kilki Kaarel / KIRDE KRK ÕHUTÕRJEPATALJON 1:30:54 0:38:44 9
144   131 Nagel Karl-Gustav SK AASPERE 1:31:09 0:41:17 6
145   944 Loit Madis KUUSALU SK 1:30:34 0:43:40 80
146   196 Nõmm Marden 1:31:11 0:42:15 81
147   937 Tarlap Tanel SCOUTSPATALJON TEAM 1:30:59 0:43:55 82
148   402 Köster Silver 1:31:16 0:43:54 83
149   175 Tammeleht Mihkel 1:31:31 0:43:30 84
150   914 Veeremaa Mathjas / KIRDE KRK SUURTÜKIVÄEPATALJON 1:31:04 0:45:35 7
151   23 Hyde Matthew 1:31:36 0:42:22 25
152   276 Mererand Rait 1:31:36 0:43:31 85
153   103 Gill Mihkel 1:31:49 0:42:13 10
154   9 Vahtra Märt 1:31:52 0:42:07 86
155 12 169 Soots Viivi-Anne SK SAUE TAMMED 1:31:55 0:42:55 3
156   1028 Toom Toomas STAMINA SK 1:32:05 0:42:40 2
157   139 Lass Risto SK SAARDE 1:32:04 0:41:44 26
158   445 Petrov Alexandr CHEMPION 1:32:03 0:43:47 1
159   920 Hildebrand Tanner / USA ARMEE 1:32:06 0:42:27 11
160   417 Heinvee Martin 1:32:11 0:44:21 87
161   449 Nurmela Renno TARVASTU / ROCMAR GRUPP 1:32:48 0:43:23 13
162   245 Rammul Risto SK LOS TOROS 1:32:58 0:44:19 88
163   247 Maiste Margus PROGE 1:32:58 0:42:28 89
164   242 Värton Kristjan SK JOOKSUPARTNER 1:32:58 0:43:44 90
165 13 90 Floren Kelli KF SUUSAKLUBI 1:33:08 0:41:55 9
166   205 Krilovs Ringo 1:33:07 0:43:50 91
167   12 Roosimägi Allan RSK JÕHVIKAS 1:33:16 0:43:27 92
168   136 Einberg Gery / GECC KONSULTATSIOONID OÜ 1:33:17 0:42:56 93
169   137 Alekask Priit 1:33:18 0:43:46 94
170   720 Vsivtsev Juri ÄKKE 1:33:05 0:46:37 95
171   2 Zvorovski Henn SPORTID / LENNULIIKLUSTEENINDUS 1:33:27 0:44:08 14
172   14 Pihlak Sander 1:33:24 0:43:26 96
173   568 Türkson Arne SUUSAHULLUD 1:33:18 0:41:29 15
174   89 Heil Paavo / CV KESKUS 1:33:36 0:43:41 97
175   305 Kals Jaak LOPETIJUKUD 1:33:18 0:44:19 98
176   95 Veeroos Erki 1:33:35 0:42:08 99
177   176 Alamets Ülari EAS 1:33:30 0:42:38 16
178   866 Sidorov Alo 1:33:08 0:46:33 100
179   161 Kenkmann Peeter FA! 1:33:44 0:42:37 101
180   901 Kalmet Tauri / KIRDE KRK ÕHUTÕRJEPATALJON 1:33:42 0:39:35 102
181   948 Suija Sven 1:33:34 0:44:23 103
182   302 Tohver Tarmo KAEVANDUSTE SPORDIKLUBI 1:33:42 0:43:08 27
183   393 Eesmäe Ahto 1:33:46 0:44:15 28
184   1067 Nagel Georg-Harald SK AASPERE 1:33:55 0:43:59 3
185   224 Pavlov Sergei AKKE 1:34:04 0:45:30 104
186   881 Todosenko Aleksei 1:33:54 0:44:12 17
187   850 Nöörlaid Kristjan 1:34:20 0:43:41 105
188   281 Krass Reimo 1:34:15 0:43:22 106
189   774 Mäe Vahur KAHE SILLA KLUBI 1:33:49 0:45:07 107
190   226 Kaarli Kaido EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI / EESTI ENERGIA 1:34:22 0:43:35 108
191   259 Martinson Raido / KIRDE KRK 1:34:27 0:43:17 109
192 14 29 Tross Tiina 1:34:35 0:43:58 1
193   108 Kärema Ago ASICS TEAM 2013 1:34:37 0:43:06 29
194   193 Aarna Indrek EESTI ENERGIA SK / EESTI ENERGIA 1:34:34 0:43:43 30
195   271 Tarasenko Mikhail PYL 1:34:33 0:44:19 31
196   101 Gill Jakob 1:34:40 0:42:13 8
197 15 1040 Golubenko Ariadna TALLINNA SS KALEV 1:34:13 0:45:52 1
198   835 Raud Ander SK KEREMEISTER 1:34:28 0:43:53 110
199 16 165 Rooks Pille 1:34:44 0:44:25 10
200   194 Kukk Meelis JÕULU 1:34:47 0:44:04 3
201   207 Tops Rainer SK LOS TOROS / JALAJÄLG AS 1:34:49 0:44:20 111
202   233 Altroff Harri 1:34:45 0:45:18 32
203   186 Kelder Alo 1:34:49 0:45:00 112
204   246 Hrushov Pjotr TALLINNA KALEV 1:34:53 0:44:21 1
205 17 239 Vulla Ela 1:34:56 0:43:58 11
206   120 Aasaleht Alar / PERH 1:35:05 0:52:35 4
207   160 Kruusamägi Uku 1:35:04 0:42:39 9
208   256 Tubalkain Margus STAMINA SK 1:35:06 0:45:44 18
209   232 Kadak Urmas SPARTA 1:35:01 0:45:46 19
210   298 Hummal Erkki SPARTA 1:35:03 0:44:54 33
211   213 Reineberg Tarmo 1:35:08 0:45:45 113
212   283 Vahesaar Tauri-Viljar 1:34:45 0:40:41 12
213   113 Zavizion Mihhail JK OPTIMIST 1:35:24 0:43:38 1
214   919 Ehasalu Erkki 1:35:27 0:42:41 114
215   173 Niinemaa Kristjan 1:35:24 0:43:24 34
216   229 Eller Eik / AS MAVES 1:35:27 0:44:32 2
217   184 Hillep Einar JUSTIITSMINISTEERIUM 1:35:31 0:45:44 35
218   650 Efremov Yury 1:35:30 0:45:08 3
219 18 893 Kukk Kaisa SK JOOKSUPARTNER 1:35:27 0:45:34 12
220   55 Annilo Mihkel 1:35:47 0:44:12 13
221   875 Rätsep Rein 1:35:29 0:45:22 20
222 19 1034 Sild Kersti EMÜ SK 1:35:57 0:44:20 13
223   1054 Prohozov Alexander SILVIA 1:35:46 0:44:45 5
224   414 Rauhiainen Artur EMT 1:35:58 0:44:46 115
225 20 236 Lilleoru Merle 1:35:59 0:44:27 14
226   220 Heinsalu Raul ALBE TEAM 1:36:08 0:45:01 36
227   132 Lauring Karre FB JOOKSMINE 1:36:15 0:44:36 21
228   863 Mihailov Kaspar 1:35:59 0:45:26 116
229   888 Volt Ivo / KIK 1:36:07 0:44:20 22
230   913 Veber Toomas / KIRDE KRK VIRU JVP 1:36:06 0:45:26 37
231   217 Lopsik Priit HANSA SK 1:36:23 0:44:25 117
232   240 Reigo Erko 1:36:19 0:45:44 118
233   674 Krooni Raul RULLUISUKLUBI ABEC 1:36:06 0:46:19 38
234   149 Münt Ainar / ROOSNA-ALLIKU PAKIAUTO 1:36:32 0:44:22 119
235   327 Raiend Urmo STAMINA SK 1:36:32 0:45:43 23
236   61 Kibuspuu Tiit VAK STAIER 1:36:36 0:42:46 24
237   188 Morozov Igor JK OPTIMIST 1:36:27 0:44:05 25
238   133 Tikva Indrek BCS ITERA / ALBE TEAM 1:36:36 0:42:41 39
239 21 367 Aleksejeva Natalja 1:36:41 0:46:03 2
240 22 1032 Pakkanen Eila RAKVERE KJK VIKE 1:36:57 0:42:33 15
241   43 Škubel Andrei 1:36:57 0:42:02 120
242   580 Sedman Roomet 1:36:47 0:43:38 121
243   258 Musting Aksel 1:36:59 0:44:20 6
244 23 264 Tuula Reeda SK JOOKSUPARTNER 1:36:55 0:46:03 16
245   718 Pohlak Tarmo SK JOOKSUPARTNER 1:36:55 0:44:22 122
246   203 Raap Ilmar MEIE 1:37:09 0:43:19 40
247   959 Kondaev Dmitry ÄKKE SPORDIKLUBI 1:37:08 0:40:15 123
248   199 Djatšuk Artjom SILLAMÄE KJK KALEV 1:37:19 0:44:49 124
249 24 187 Bernat Galina STAMINA SK 1:37:17 0:45:46 1
250 25 415 Sillanurm Ly FB JOOKSMINE 1:37:09 0:45:44 4
251   223 Leesmäe Jüri OK WEST 1:37:17 0:46:27 2
252   192 Rohtsalu Jaak RAKVERE OK 1:37:25 0:45:24 7
253 26 202 Maasik Kadri 1:37:33 0:45:00 17
254 27 280 Kalda Ruth TÜ ASK 1:37:33 0:45:49 3
255   943 Arro Andres 1:37:23 0:45:27 125
256   164 Väljaots Erki 1:37:33 0:45:52 126
257   313 Trisberg Karl-Erich / RAIDLA LEJINS & NORCOUS 1:37:30 0:46:40 127
258   244 Plumer Raivo MTA SK / MAKSU-JA TOLLIAMET 1:37:34 0:46:28 8
259   106 Saar Laur TC2000 / PHARMASWISS 1:37:52 0:44:26 26
260 28 266 Vallaste Kristel SK JOOKSUPARTNER 1:37:50 0:45:51 18
261   104 Hämäläinen Keio SK JOOKSUPARTNER 1:37:51 0:45:51 128
262   221 Priks Hanno VAK STAIER 1:37:56 0:45:08 9
263   204 Tõruvere Kaarel / SAINT-GOBAIN GLASS ESTONIA SE 1:38:00 0:44:20 129
264 29 334 Tibar Marion 1:37:56 0:46:31 19
265   939 Tõnnison Arvi 1:37:56 0:45:58 10
266   88 Juns Tanel 1:38:11 0:45:26 130
267   685 Liira Martin 1:37:55 0:45:08 131
268   218 Kask Villu SK AASPERE 1:38:10 0:46:03 41
269   191 Koskaru Meelis MTA SK / MAKSU-JA TOLLIAMET 1:38:10 0:45:47 132
270   209 Liive Sandor 1:38:16 0:45:14 42
271   109 Petrov Sergei TEMPTRANS 1:38:22 0:44:52 27
272   366 Thomberg Tarvi EE SK / ELEKTRILEVI OÜ 1:38:11 0:46:21 133
273   296 Kaju Andres 1:38:20 0:47:14 134
274   932 Leemits Richard 1:38:18 0:46:06 28
275   208 Rahi Indrek 1:38:26 0:45:26 29
276 30 311 Muru Merike SK JOOKSUPARTNER 1:38:26 0:45:28 4
277   19 Kaletin Anton 1:38:41 0:42:48 135
278 31 1076 Mell Relika PWC 1:38:32 0:46:26 20
279   883 Tšuvašov Ilja NARVA CANOE TEAM 1:38:34 0:46:40 136
280   320 Haas Mart 1:38:32 0:47:27 137
281   716 Pikk Erkki RULLUISUKLUBI 8R 1:38:44 0:47:45 138
282   323 Root Konstantin 1:38:46 0:48:29 139
283   70 Ossipov Vladimir / MARSH KINDLUSTUSMAAKLER AS 1:39:03 0:44:49 43
284   904 Lükk Lembitu / KIRDE KRK SUURTÜKIVÄEPATALJON 1:38:33 0:47:15 14
285   96 Tuul Harry / EESTI AJALEHED/DELFI 1:39:04 0:44:38 140
286 32 249 Merenäkk Margarete FB JOOKSMINE 1:38:59 0:45:33 21
287   52 Vaik Arno 1:39:14 0:45:15 44
288   846 Kisseljov Aleksei REGIONAALHAIGLA SPORDIKLUBI 1:38:57 0:48:26 45
289   778 Titov Kirill KJK SILLAMAE KALEV 1:39:09 0:46:03 4
290   230 Metsküla Üllar 1:39:12 0:46:19 30
291   616 Visnapuu Tanel 1:39:03 0:45:46 141
292   938 Tjuška Viktor / PPA 1:39:08 0:47:14 142
293   617 Aarna Kaspar 1:39:10 0:44:38 143
294   628 Veskus Ainar KJK SILLAMAE KALEV 1:39:43 0:44:49 144
295   350 Hozjainov Roman NARVA CANOE TEAM 1:39:19 0:46:39 145
296   910 Taros Taavi / KIRDE KRK SUURTÜKIVÄEPATALJON 1:39:13 0:48:38 146
297   310 Lepik Rainer 1:39:32 0:47:27 147
298   269 Hallimäe Rain 1:39:49 0:46:43 4
299   1078 Koho Tanel 1:39:23 0:47:20 15
300   261 Randla Erik 1:39:51 0:48:08 148
301   889 Vürmer Silver FB JOOKSMINE 1:39:59 0:45:21 149
302   395 Valdmann Vahur 1:39:50 0:47:14 150
303   114 Medijainen Eero 1:40:04 0:45:48 11
304   916 Vainer Miiko 1:39:59 0:46:40 151
305   252 Pajupuu Janno 1:40:09 0:45:06 152
306   1077 Mällo Roland 1:39:42 0:47:20 153
307   348 Kelk Sander 1:39:44 0:48:08 154
308   342 Vesiallik Sten 1:40:17 0:45:54 155
309 33 601 Kruuse Katre 1:40:13 0:46:57 22
310   917 Raspel Rasmus / SPORTLAND EESTI AS 1:39:54 0:48:50 156
311   853 Vellerind Rain ESTONIAN ULTRARUNNERS TEAM / TALLINNA REAALKOOL 1:39:55 0:48:14 31
312   119 Grigorjev Sergey EESTI ENERGIA KAEVANDUSED 1:40:33 0:45:28 12
313 34 1035 Irves Monika VÕRU KJK LÕUNALÕVI 1:40:36 0:45:02 23
314   326 Üürike Hans 1:40:30 0:47:30 157
315   870 Kesonen Sergei 1:40:29 0:48:44 158
316   65 Põlgast Priit 1:40:50 0:43:57 159
317 35 129 Laasma Meelika 1:40:50 0:45:48 5
318   908 Reim Kaarel / KIRDE KRK SUURTÜKIVÄEPATALJON 1:40:18 0:50:10 10
319   235 Kuhi Peeter 1:40:52 0:47:31 46
320 36 253 Kukk Kaidi Keir JÕULU 1:40:54 0:44:59 2
321   277 Laja Leho SK JOOKSUPARTNER 1:40:51 0:47:29 47
322   1068 Abubov Fjodor 1:40:40 0:45:40 160
323   197 Lubi Vallo-Peedu SAMOTAR 1:40:54 0:47:42 32
324   174 Võip Raivo 1:40:57 0:46:11 33
325   817 Pehk Karl 1:40:37 0:49:48 161
326   825 Kuusk Kristjan 1:40:47 0:49:16 162
327   285 Tamm Hallar RAPLAMAA TUBLID MARATOONARID 1:41:14 0:46:30 163
328   290 Aas Raigo 1:41:17 0:47:47 164
329 37 250 Jürjo Helen SK JOOKSUPARTNER 1:41:17 0:45:59 24
330   879 Teeorg Urmas 1:41:13 0:47:42 13
331 38 286 Lõhmus Margit 1:41:29 0:47:16 25
332 39 378 Valter Järvi 1:41:29 0:47:28 2
333   844 Ivashchenko Yakov 1:41:38 0:48:41 11
334   231 Roop Andrey NEJ SPORDIKLUBI 1:41:58 0:46:28 5
335 40 337 Järve Marina JK HERMES 1:41:50 0:47:28 5
336   328 Ahtijainen Riho 1:41:45 0:47:25 165
337   945 Reimets Ramon 1:42:03 0:46:40 166
338 41 299 Anderson Gardi 1:42:13 0:47:30 26
339   99 Gamzejev Erik PÕHJARANNIK 1:42:16 0:46:41 34
340   1060 Kaar Andres / ESTLANDER 1:41:44 0:49:55 167
341   343 Kannike Kristjan 1:42:14 0:43:21 168
342   171 Jõemets Aivo TEAM30+ 1:42:23 0:47:55 48
343   336 Rennit Leho ALBE TEAM 1:42:26 0:48:09 14
344   387 Fazõlov Timur MARU KARUD 1:42:23 0:46:37 169
345   344 Ibis Margus 1:42:25 0:48:24 35
346   151 Kängsepp Raido / MRA 1:42:37 0:46:39 170
347   440 Viirg Risto / KPMG BALTICS OÜ 1:42:34 0:48:52 171
348   506 Filippov Artjom 1:42:25 0:49:14 172
349   150 Nisloni Rainer 1:42:50 0:46:57 173
350   346 Karjus Kaido SPARTA / ARTMAN RACING 1:42:25 0:47:32 49
351   274 Riks Rando SK AASPERE 1:42:45 0:43:59 16
352   401 Sulend Herki 1:42:44 0:47:37 174
353 42 488 Kalk Katre / AUDITPARTNER 1:42:43 0:47:55 27
354 43 765 Kooskora Triinu 1:42:37 0:48:15 28
355 44 451 Nurk Kristiina SPARTA 1:42:43 0:47:51 29
356   322 Seppar Elvis FB JOOKSMINE 1:42:47 0:46:06 175
357   858 Toome Tõnis / EESTI HAIGEKASSA 1:42:55 0:49:14 6
358   447 Joonasson Raul 1:42:30 0:49:05 176
359   352 Lahe Marek 1:42:58 0:47:28 177
360   294 Siiak Indrek 1:43:09 0:48:52 50
361   314 Õiglane Jaan 1:43:00 0:48:08 36
362   273 Kuhi Tõnu 1:43:15 0:47:31 51
363   319 Orel Randy EESTI ENERGIA SK / ELEKTRILEVI OÜ 1:42:57 0:47:57 37
364   86 Muuli Eerik 1:43:39 0:49:33 17
365   934 Parkman Janek MORAALIKOMITEE 1:43:19 0:49:56 52
366   228 Erlenheim Karl 1:43:30 0:49:09 178
367   456 Nepper Pelle SPORDISELTS KAIDO / NIGHTCLUB PRIVILEGE 1:43:29 0:48:59 179
368   411 Peterson Kristjan 1:43:24 0:46:56 180
369   289 Orgusaar Märt 1:43:46 0:47:09 38
370   309 Jogenbro Henrik / MCLEAN & LANEMAN 1:43:42 0:48:53 53
371   961 Läns Indrek 1:43:40 0:49:27 181
372   212 Lillipuu Kaur JK TALLINNA KALEV / KAITSELIIT 1:43:53 0:46:42 18
373   1058 Beljantsev Aleksandr 1:43:48 0:49:25 182
374   347 Hiob Priit VAK STAIER 1:43:48 0:47:00 183
375 45 307 Vironmäki Johanna SUOMETTARET / TUOKKO OÜ 1:44:14 0:48:45 6
376 46 332 Beljantseva Jelena / TARTU ÜLIKOOL 1:44:13 0:49:25 30
377 47 738 Treffner Kadri KÕLLESTE SPORDIKLUBI 1:44:29 0:47:31 31
378   365 Tšerednik Andrei 1:44:35 0:48:04 184
379   714 Park Tõnu FB JOOKSMINE 1:44:22 0:49:09 39
380   282 Dmitrijev Roman 1:44:27 0:50:49 185
381   787 Kuznetsov Peeter ELISA SK / ELISA EESTI AS 1:44:39 0:47:48 186
382   386 Lillo Einar PIRITA JK RELIIKVIA 1:44:49 0:50:16 54
383   868 Väljaots Kain 1:44:50 0:48:33 187
384   376 Ala Taimar / KESKKONNAAMET 1:44:48 0:46:38 188
385   1066 Kuulmann Rene MERESUU SPA SPORT CLUB 1:44:35 0:52:00 55
386   467 Lood Kaspar 1:44:42 0:49:22 189
387   632 Merila Mati 1:44:43 0:50:10 40
388   794 Kulbas Risto 1:44:52 0:50:02 2
389   356 Müürsepp Tarmo SIILITEAM 1:44:40 0:48:53 56
390   222 Tuur Ülo 1:45:00 0:48:16 3
391 48 225 Haugas Merike KAHE SILLA KLUBI JOOKSUSÕBRAD 1:45:10 0:48:37 32
392   238 Kaljuvee Kristo 1:45:16 0:49:23 190
393 49 713 Palm Anne-Ly 1:45:14 0:48:23 33
394   911 Tollimägi Timmu / KIRDE KRK PIONEERIPATALJON 1:45:01 0:49:58 12
395   654 Heinapuu Mihkel 1:44:57 0:51:08 191
396   1074 Hermat Kaido 1:44:51 0:48:35 192
397 50 295 Kindlam Jaanika ELIONI SPORDIKLUBI / ELION ETTEVÕTTED AS 1:45:26 0:49:32 34
398   690 Mägi Vahur 1:45:05 0:51:11 193
399   851 Peters Olev POINT-S / PUNKT S EESTI OÜ 1:45:03 0:50:42 57
400 51 357 Vassiljev Riinu KLUBI: FB JOOKSMINE 1:45:30 0:47:22 35
401   600 Kaur Kaspar HANSA SPORDIKLUBI / SWEDBANK 1:45:30 0:50:37 194
402   500 Karussaar Kaido 1:45:29 0:49:45 41
403   358 Vilt Andrus 1:45:22 0:50:55 195
404 52 892 Kaljuvee Diana SK JOOKSUPARTNER 1:45:16 0:50:29 36
405   497 Karjus Andy OK VÕRU 1:45:25 0:49:26 42
406 53 640 Veskimäe Aire 1:45:38 0:50:37 37
407   922 Kramer Zachary / USA ARMEE 1:45:29 0:48:26 19
408   7 Sinijärv Taavi SK JOOKSUPARTNER 1:45:56 0:50:45 196
409   122 Aaslaid Kaido 1:45:56 0:46:35 43
410   814 Kütt Lauri / EESTI ENERGIA 1:45:25 0:54:41 20
411   890 Mets Olav SAKU ÕLLETEHASE SPORDIKLUBI / SAKU ÕLLETEHASE AS 1:45:49 0:50:10 197
412 54 745 Raudsepp Heldi / POLITSEI- JA PIIRIVALVEAMET 1:45:31 0:52:40 38
413   876 Rõbtšenkov Romil / TALLINNA ÜLIKOOL 1:45:44 0:46:27 21
414   408 Lorvi Urmas 1:45:54 0:50:27 44
415   824 Kurg Peeter 1:45:50 0:49:25 198
416   708 Noorhani Kristo 1:45:26 0:51:36 199
417 55 145 Talts Eve ELIONI SPORDIKLUBI / ELION ETTEVÕTTED AS 1:46:15 - 39
418   210 Paap Kimmo 1:46:09 0:48:12 200
419   303 Tooming Marko 1:45:53 0:48:02 201
420 56 607 Eichhorn Nele 1:45:54 0:48:42 40
421   438 Veelain Ermo 1:45:50 0:49:34 15
422   791 Saar Janek KAHE SILLA JOOKSUSÕBRAD 1:45:49 0:50:07 58
423   861 Kasela Roland NÕO SULGPALLIKLUBI / HÄT SYSTEMS 1:45:44 0:51:51 59
424   865 Rudissaar Hanno 1:45:45 0:49:00 13
425   907 Otstavel Timo / KIRDE KRK ÕHUTÕRJEPATALJON 1:45:51 0:51:17 22
426 57 802 Lepik Kaia 1:46:02 0:49:58 41
427   964 Bagdaulov Aleksandr ILOVERUNNING-SPB 1:46:08 0:50:36 202
428   963 Volkov Yakov ILOVERUNNING-SPB 1:46:08 0:50:50 203
429 58 463 Pellenen Evelin 1:46:22 0:49:24 42
430   955 Tõnismäe Tiit VSKICLUB 1:46:14 0:49:26 60
431   94 Amer Toomas 1:46:45 0:43:26 61
432   291 Sakkeus Jüri SAKISPORT 1:46:45 0:47:22 3
433   962 Dsilna Indro FYSIOLINE 1:46:20 0:52:07 204
434 59 498 Müürsepp Sigrit 1:46:27 0:49:26 43
435 60 591 Ojastu Marii 1:46:41 0:47:22 44
436 61 493 Peterson Triin 1:46:37 0:49:22 6
437   260 Hoop Olav JORGAN VÖÖRMANNI NIM TARTU ASK / EBG OÜ 1:46:58 0:48:17 205
438   255 Randmäe Margus PÄRNU KAHE SILLA KLUBI 1:46:57 0:49:33 206
439   425 Tihane Aivar / EESTI ENERGIA 1:46:42 0:50:58 207
440 62 831 Limberg Kadri 1:46:29 0:49:24 45
441 63 790 Pšenitšnaja Anastassia NARVA CANOE TEAM 1:46:45 0:49:12 3
442 64 398 Naaber Merili FB JOOKSMINE 1:46:56 0:49:50 46
443   859 Jänese Margus 1:46:36 0:49:00 208
444   360 Zaloznõhh Viktor / NARVA ELEKTRIJAAMAD 1:47:04 0:49:48 4
445   538 Pärnpuu Elvis 1:47:03 0:48:31 209
446   486 Kangur Ando LIEBHERR.COM / EM-SERV AS 1:46:52 0:49:50 62
447 65 793 Jägel Kadri 1:46:56 0:49:13 47
448   694 Sedman Aadu TÜRNPU MEESKOOR 1:47:05 0:51:18 16
449   611 Laager Rain / OÜ MAILER 1:47:14 0:50:29 210
450 66 361 Mey Tea 1:47:14 0:50:46 48
451 67 730 Velba Hillevi 1:47:26 0:50:21 49
452 68 706 Suik Inga FB JOOKSMINE / SK KOLM PAKSU 1:47:32 0:51:11 50
453   688 Luts Harry 1:47:29 0:50:43 17
454   214 Kesperi Indrek 1:47:51 0:51:42 211
455 69 380 Krünvald-Jaarman Liina 1:47:42 0:51:19 51
456 70 928 Song Natalja MERESUU SPORDIKLUBI 1:47:42 0:50:51 52
457   404 Meier Raivo HERMES 1:47:48 0:50:53 4
458 71 807 Kannel Edit OK NORMA / NORMA 1:47:52 0:50:46 53
459   418 Ivanov Marek 1:47:51 0:52:01 63
460 72 610 Piikov Triin 1:47:57 0:51:09 54
461   1079 Järva Juho 1:47:30 0:50:46 64
462 73 806 Kummer Leman Ülle SK ITI 1:48:01 0:51:16 3
463   454 Sau Eiko C! METSLA 1:47:20 0:49:56 212
464   306 Kello Gert / CGI 1:47:39 0:53:48 213
465   485 Kardakov Aleksandr / WH 1:47:59 0:50:20 7
466   211 Ukkivi Tõnis 1:48:21 0:54:10 214
467   428 Vasarik Aarne 1:48:16 0:48:45 215
468   1062 Petrov Aleksei 1:48:03 0:55:50 216
469   756 Puusepp Märt / JALAJÄLG AS 1:48:01 0:52:03 217
470   379 Limmer Ailar 1:48:26 0:49:48 18
471   155 Errapart Roman / IP KÕNEKESKUSTE OÜ 1:48:43 0:49:06 218
472   329 Ahtijainen Risto 1:48:18 0:52:40 219
473   569 Akenpärg Egert 1:48:29 0:51:39 220
474 74 457 Mõik Caisa-Merili 1:48:29 0:51:43 55
475   560 Luug Veiko 1:48:28 0:52:08 221
476   905 Mesi Ando / KIRDE KRK VIRU JVP 1:48:21 0:51:40 65
477   605 Kasela Taavi TK CC 1:48:46 0:53:34 222
478 75 606 Kasela Liina 1:48:46 0:53:34 56
479   316 Loost Joosep 1:48:25 0:49:50 223
480 76 816 Annuk Merike SK VISA 1:49:02 0:49:50 57
481   178 Liebenau Raul 1:49:16 0:46:57 224
482 77 924 Siibak Kristi 1:48:57 0:52:08 58
483   412 Mandriks Jaan VIRUMAA POLITSEI SS / IDA PREFEKTUUR 1:48:48 0:51:02 225
484   407 Hein Lauri 1:48:56 0:55:23 226
485 78 478 Kreitsberg Kristi / VÕRU TARBIJATE ÜHISTU 1:49:20 0:50:09 59
486 79 839 Timmusk Kerda 1:49:18 0:51:54 4
487 80 670 Kimsen Kaire 1:49:24 0:52:08 60
488   558 Engel Margo FB JOOKSMINE 1:49:28 0:51:13 227
489 81 886 Veesaar Kätlin 1:49:34 0:50:48 61
490   570 Suurkuusk Andres SPARTA 1:49:38 0:50:41 19
491   750 Ristissaar Veiko / SISEKAITSEAKADEEMIA 1:49:18 0:51:43 228
492 82 477 Kubo Kitty MARIA JOOKSUKLUBI 1:49:23 0:53:12 7
493 83 458 Metsaorg Maria 1:49:23 0:53:12 2
494   468 Avanesov Andrey KAEVANDUSTE SPORDIKLUBI / EE KAEVANDUSED 1:49:31 0:54:11 20
495 84 300 Pilt Siiri 1:49:52 0:49:20 8
496 85 926 Jotautas Maria 1:49:51 0:50:07 62
497   836 Raude Kristjan-Paul / WSI 1:49:32 0:52:56 229
498   345 Peetrimägi Siim 1:49:55 0:49:32 230
499   423 Lehismets Jaan 1:50:04 0:53:18 231
500   813 Pajo Raine / EE 1:50:14 0:52:03 232
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Spordihai.ee, info@spordihai.ee, 11.08.2013 12:15
Tulemused, pildid ja videod http://wp.me/p2E0Co-Cc
Joosep, , 07.08.2013 15:53
Pakkuda stardinumber 21km distantsile. number eesotsas (39) ja hind kokkulepitav. joosep90(ättt)msn.com tel:viis-kolm-neli-kaheksa-null-üks-neli-seitse.
marko, markko84@hot.ee, 05.08.2013 23:04
Liigun Narva Energiajooksule tyhja autoga suunal Tartu-Narva-Tartu. Kulude jagamise eesmärgil pakkuda 3-4 autokohta- Kohal tahaks olla hiljemalt ~45 min enne starti ning peale jooksu kohe tagasi. Huvilistel palun märku anda..
ahto, , 17.06.2013 16:18
järgmine start peale Narvat on igatahes 20.08 Tartu Suvejooks!


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE