estenglv
WAP version
Login form
42 km mehed
42 km naised
IIZI skate 16 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 23 Feb 2020 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Pärnu Rullimaraton (EMT Rullituur 4.etapp)
Aeg 22.06.2013
Koht Pärnu EST
Spordiala Rulluisutamine
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. Võistl.
kl.
 
1 501 Vancovics Karlis ASI Ski-box 00:31:40.24 1 M
2 593 Ivanov Randar 00:31:40.36 2 M
3 502 Kalev Kristiine Albe Team / Arco Transport 3 00:31:42.46 1 N14
4 511 Dernovs Haralds 00:31:43.12 1 M14
5 507 Voitka Kermo Adavere 00:31:44.01 2 M14
6 503 Miljand Sten Adavere 00:31:44.32 3 M14
7 514 Vaher Tuuli Adavere 00:31:45.57 1 N
8 509 Virro Sten-Mark Kuldsed Käed / Team 00:31:48.20 3 M
9 504 Šnore Sandris Laimite 00:32:00.64 4 M
10 528 Kugenieks Kristers 00:33:31.73 4 M14
11 513 Makarenko Vadims "BJC""Laimite""" 00:33:33.13 5 M14
12 505 Nigul Mathilde Manuela Rullibaas 00:33:34.31 2 N14
13 510 Päärson Kaspar Albe Team / Arco Transport 3 00:33:40.90 6 M14
14 512 Jõgi Elizabeth Albe Team / Arco Transport 3 00:33:41.41 3 N14
15 523 Sarap Markus 00:33:47.08 7 M14
16 508 Nirgi Robin Rakvere Bont 00:34:11.24 8 M14
17 521 Laosma Hendrik Paul 00:34:11.41 9 M14
18 517 Varik Magnus 00:35:09.30 5 M
19 515 Puusemp Brita 00:35:09.41 2 N
20 569 Aavik Helina 00:35:10.98 3 N
21 581 Andersons Aris 00:35:11.37 6 M
22 519 Saare Piret 00:35:11.76 4 N
23 516 Neibergs Rudolfs Rihards 00:35:14.30 10 M14
24 518 Asi Alvar 00:35:56.92 7 M
25 591 Irbe Arta 00:36:05.13 4 N14
26 520 Eltermaa Gerli Rakvere Bont 00:37:01.86 5 N
27 527 Ojala Tanel Kuldsed Käed / Team 00:37:06.78 8 M
28 525 Sõõru Marko Sticky 00:37:16.19 9 M
29 529 Lees Tanel 00:37:19.22 10 M
30 535 Ristimägi Kristiina 00:37:21.43 6 N
31 537 Pais Erkko 00:37:22.63 11 M
32 526 Jusupov Karlis 00:37:52.54 11 M14
33 573 Vancovics Atis ASI Ski-box 00:37:55.11 12 M
34 539 Leitane Evita REIR Dobele 00:37:56.46 7 N
35 571 Leipalu Getter Rullibaas 00:38:02.99 8 N
36 547 Jusupov Merlis 00:38:06.42 13 M
37 595 Ivanov Liivika 00:38:06.82 9 N
38 598 Salundi Agnes 00:38:07.54 10 N
39 542 Savrucka Alina Laimite 00:38:07.83 5 N14
40 536 Vancovica Lelde ASI Ski-box 00:38:10.64 11 N
41 532 Veskimeister Jaak Rõõmurull 00:38:12.21 14 M
42 534 Muttika Märt 00:38:19.64 15 M
43 533 Märdimäe Mari-Liis 00:38:26.27 12 N
44 531 Uusaed Liis 00:38:39.67 13 N
45 594 Ivanov Sander 00:39:38.76 12 M14
46 578 Viira Andre 00:39:40.94 16 M
47 583 Heinam Elela 00:39:41.25 14 N
48 522 Ütsik Johannes jussike oy 00:39:41.48 17 M
49 584 Väljaots Kristi 00:39:42.90 15 N
50 538 Keedus Triinu 00:40:00.71 16 N
51 530 Rukis Raivo 00:40:02.24 18 M
52 579 Viira Viktoria 00:40:15.71 17 N
53 544 Paeste Stella 00:40:26.78 6 N14
54 589 Veldemann Janno Tartu Inline Team 00:42:19.65 19 M
55 543 Lindemann Andres 00:43:15.92 20 M
56 540 Sass Elise 00:43:15.98 18 N
57 549 Porn Jaanika 00:43:24.78 19 N
58 554 Allaste Marju 00:43:46.69 20 N
59 555 Kimmel Jüri Kuldsed Käed / Team 00:44:21.30 21 M
60 577 Savruckis Aleksejs 00:44:26.36 22 M
61 558 Saaremägi Eleandra Adavere 00:44:36.39 7 N14
62 553 Limberg Anu 00:44:40.20 21 N
63 603 Kõivutalu Karmo 00:44:59.20 23 M
64 546 Napp Esther-Elisabeth 00:45:08.97 22 N
65 550 Oja Merlin 00:45:21.68 23 N
66 556 Kaun Janne 00:45:29.65 24 N
67 587 Refelds Juris 00:45:30.00 24 M
68 574 Kangur Kärt 00:46:04.02 25 N
69 590 Mooses Maryte Rakvere Bont 00:46:04.40 8 N14
70 576 Orloff Barbara 00:47:04.18 26 N
71 565 Kase Pilvi 00:47:15.28 27 N
72 548 Tulicheva Alexandra 00:48:06.50 28 N
73 552 Kurg Arko 00:48:38.30 25 M
74 592 Parik Ilme 00:49:43.03 29 N
75 582 Bulavs Arvils 00:49:50.67 26 M
76 560 Kruusmann Reet 00:50:02.66 30 N
77 557 Rukis Janika 00:50:02.69 31 N
78 604 Vahter Harri 00:50:40.92 27 M
79 596 Sipsaka Katrin 00:51:30.51 32 N
80 599 Järvsalu Reet 00:52:33.90 33 N
81 564 Kase Kadri 00:53:38.91 9 N14
82 561 Remsel Veronika 00:54:36.69 34 N
83 588 Rõõmusaar Kelli 00:54:39.16 35 N
84 597 Nurmoja Aini-Riin 00:57:13.78 36 N
85 570 Heinam Anett 00:57:14.46 37 N
86 601 Mõtlik Anna 00:58:49.84 38 N
87 600 Tilkson Marilin 01:00:12.16 39 N
88 562 Veskimeister Rita Rõõmurull 01:02:26.08 40 N
89 575 Vilem Carol 01:03:26.54 41 N
90 585 Paeste Perit 01:11:08.83 10 N14
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE