estenglv
WAP version
Login form
42 km mehed
42 km naised
IIZI skate 16 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 23 Feb 2020 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Pärnu Rullimaraton (EMT Rullituur 4.etapp)
Aeg 22.06.2013
Koht Pärnu EST
Spordiala Rulluisutamine
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. Võistl.
kl.
 
1 401 Kaufina Laima 01:13:56.75 1 N
2 438 Phetenetska Anna 01:17:43.96 2 N
3 402 Radionik Evgenia MapleRus 01:17:44.93 3 N
4 403 Kõrva Enel RULLUISUKLUBI ABEC / AT SPORT 01:17:45.13 4 N
5 404 Kaareste Diana RULLUISUKLUBI ABEC / AT SPORT 01:21:36.07 5 N
6 405 Kilvits Merle ALBE TEAM / ARCO TRANSPORT 01:22:10.93 6 N
7 406 Kruusmann Geidi KAHEKSARATTALISED 01:22:28.82 7 N
8 412 Rosin Anneli ALBE TEAM / ARCO TRANSPORT 01:22:33.71 8 N
9 407 Vingisaar Terje KAHEKSARATTALISED 01:22:45.13 9 N
10 408 Lätt Evelin TARTU RULLUISUKLUBI 01:26:41.09 10 N
11 410 Usin Janika KAHEKSARATTALISED 01:27:08.09 11 N
12 409 Nurmsaar Reelika Rakvere Bont Rulluisuklubi 01:27:08.10 12 N
13 416 Põvvat Reili TARTU INLINE TEAM MESH 01:31:18.53 13 N
14 418 Gapejeva Olga TARTU RULLUISUKLUBI 01:31:55.37 14 N
15 422 Zemite Antra ASI ski-box 01:31:57.17 15 N
16 425 Jerlakas Piret TARTU INLINE ROLLING TEAM 01:31:57.49 16 N
17 436 Orav Annela 01:31:57.57 17 N
18 415 Parksepp Kaisa TARTU INLINE ROLLING TEAM 01:31:57.61 18 N
19 437 Muljarova Maria 01:31:57.65 19 N
20 420 Ventsel Signe RULLUISUKLUBI ABEC / AT SPORT 01:31:57.90 20 N
21 417 Kokk Aniita 01:31:58.24 21 N
22 414 Kiisk Katrin TARTU RULLUISUKLUBI 01:32:05.15 22 N
23 426 Tammik Helena 01:32:42.55 23 N
24 411 Ilver Ene RULLUISUKLUBI ABEC / AT SPORT 01:34:08.71 24 N
25 423 Mastovitš Ljudmilla KAHEKSARATTALISED 01:36:24.58 25 N
26 421 Laaneots Livian 01:37:33.36 26 N
27 424 Ehaver Taire Kuldsed Käed / Team 01:39:07.09 27 N
28 435 Bertelsone-Uuemäe Triinu Tartu Inline Team 01:39:07.33 28 N
29 427 Peterson Birgit 01:39:10.30 29 N
30 428 Hanson Merle 01:41:00.87 30 N
31 430 Metsmaa Anneli Ummisjalu 01:51:55.02 31 N
32 429 Loo Lille TARTU INLINE ROLLING TEAM 01:57:19.25 32 N
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE