estenglv
WAP version
Login form
42 km mehed
42 km naised
IIZI skate 16 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 23 Feb 2020 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Pärnu Rullimaraton (EMT Rullituur 4.etapp)
Aeg 22.06.2013
Koht Pärnu EST
Spordiala Rulluisutamine
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. Võistl.
kl.
 
1 19 Leon Alfredo Moreno 01:08:54.52 1 M
2 20 Yugai Nikolai Uus Maa Team 01:08:54.74 2 M
3 3 Ruusu Danila UUS MAA / RULLIBAAS TEAM 01:08:54.78 3 M
4 1 Keskpaik Kert ALBE TEAM / ARCO TRANSPORT 1 01:08:54.81 4 M
5 6 Visotsky Maksim UUS MAA / RULLIBAAS TEAM 01:08:55.27 5 M
6 13 Pundurs Roberts Powerslide Latvia 01:08:55.42 6 M
7 17 Meressaar Kaur UUS MAA / RULLIBAAS TEAM 01:08:55.60 7 M
8 2 Liiv Marten ALBE TEAM / ARCO TRANSPORT 2 01:08:55.78 8 M
9 5 Eljasans Ansis SkiBox/Filter 01:08:56.18 9 M
10 8 Markus Mart ALBE TEAM / ARCO TRANSPORT 1 01:09:00.68 10 M
11 7 Bitenieks Lauris Powerslide Latvia / Laimite 01:09:02.70 11 M
12 11 Kaljuvee Kaspar ALBE TEAM / ARCO TRANSPORT 2 01:09:09.37 12 M
13 4 Luik Aleks ALBE TEAM / ARCO TRANSPORT 1 01:09:13.13 13 M
14 15 Koort Lauri ALBE TEAM / ARCO TRANSPORT 1 01:09:13.21 14 M
15 18 Tobreluts Indrek ALBE TEAM / ARCO TRANSPORT 2 01:09:17.14 15 M
16 12 Znotinš Reinis Powerslide Latvia / Laimite 01:11:01.85 16 M
17 9 Saks Jaan UUS MAA / RULLIBAAS TEAM 01:11:02.13 17 M
18 22 Lehes Jaagup KULDSED KÄED / TEAM 01:11:02.23 18 M
19 14 Ritson Jaanus RULLUISUKLUBI ABEC / TEAM 40+ 01:11:02.65 19 M
20 25 Savelyev Amper 01:11:02.65 20 M
21 21 Kuusk Andrus RULLUISUKLUBI 8R-1 01:11:02.91 21 M
22 23 Renter Margo TARTU INLINE TEAM UNISTAJAD 01:11:03.13 22 M
23 28 Abalakin Egor 01:11:03.21 23 M
24 24 Lokk Sulev RULLUISUKLUBI ABEC / TEAM 40+ 01:11:04.53 24 M
25 29 Predtechenskii Andrei 01:11:05.56 25 M
26 26 Mäestu Jarek TARTU INLINE TEAM UNISTAJAD 01:11:23.81 26 M
27 39 Kamenjuk Rauno RULLIBAAS 01:11:25.88 27 M
28 34 Mägi Ingvar RULLUISUKLUBI 8R-1 01:11:26.59 28 M
29 50 Rungi Kert 01:11:26.59 29 M
30 31 Tammre Meelis UUS MAA / RULLIBAAS TEAM NR 2 01:11:26.69 30 M
31 30 Luik Janno AT SPORDIKLUBI / SAARLASED 01:11:27.06 31 M
32 35 Sarmulis Dzintars SKIBOX / FILTER 01:11:27.13 32 M
33 45 Oks Ahti 01:11:27.27 33 M
34 40 Hirmo Aivar TARTU INLINE TEAM ARCTICA 01:11:27.81 34 M
35 33 Nigul Alar RULLIBAAS 01:11:28.01 35 M
36 46 Pazuha Guntis 01:11:28.06 36 M
37 37 Koppel Kuido AT SPORDIKLUBI / SAARLASED 01:11:29.55 37 M
38 32 Aasla Meelis ALBE TEAM / ARCO TRANSPORT 2 01:14:32.52 38 M
39 10 Pundurs Oskars Powerslide Latvia 01:14:32.67 39 M
40 38 Undrest Andrus TARTU INLINE TEAM ARCTICA 01:14:36.11 40 M
41 49 Uuk Aimur Hawaii Express 01:14:36.35 41 M
42 42 Koppel Tõnu AT SPORDIKLUBI / SAARLASED 01:14:54.90 42 M
43 41 Laugus Jaanus UUS MAA / RULLIBAAS TEAM NR 2 01:14:55.64 43 M
44 58 Pavlov Marko RULLUISUKLUBI ABEC UMMISJALU 01:14:55.67 44 M
45 36 Marrandi Rain RULLUISUKLUBI 8R-1 01:14:56.02 45 M
46 55 Kaljas Frid RULLUISUKLUBI ABEC / NOBEDAD 01:14:56.21 46 M
47 48 Aarna Indrek 01:14:56.50 47 M
48 44 Lemsalu Marek RULLUISUKLUBI ABEC / TEAM 40+ 01:14:57.09 48 M
49 47 Zhilin Mikhail 01:14:57.17 49 M
50 69 Kamenjuk Aivar RULLIBAAS 01:14:57.18 50 M
51 54 Roomet Heiki 01:14:57.33 51 M
52 72 Meldre Boris TARTU INLINE TEAM SIREDAD SÄÄRED 01:14:57.81 52 M
53 53 Maisa Arbo RULLUISUKLUBI ABEC / TEAM 40+ 01:14:59.39 53 M
54 63 Raudsepp Lennart TARTU INLINE TEAM SIREDAD SÄÄRED 01:15:00.26 54 M
55 52 Tilba Aleksander 01:15:07.29 55 M
56 61 Teesaar Toomas 01:15:49.71 56 M
57 43 Valter Urmo 01:17:43.30 57 M
58 59 Pikk Erkki RULLUISUKLUBI 8R-2 01:17:43.57 58 M
59 57 Roomet Hannes 01:17:45.23 59 M
60 65 Kaasik Priit JÕHVI RS 01:18:13.46 60 M
61 75 Pukk Marko 01:18:23.78 61 M
62 62 Pals Paavo RULLUISUKLUBI ABEC / NOBEDAD 01:18:23.91 62 M
63 67 Kask Heinz RULLUISUKLUBI 8R-2 01:18:23.98 63 M
64 74 Baskakov Vladimir 01:19:18.32 64 M
65 64 Malinovskis Janeks SKIBOX / FILTER 01:19:18.45 65 M
66 81 Šipkovs Agris SkiBox? FILTER 01:20:47.29 66 M
67 78 Ärm Olavi TARTU INLINE TEAM NAABRIST PAREM 01:21:25.34 67 M
68 143 Lepik Heigo 01:21:26.24 68 M
69 73 Krull Rene TARTU INLINE TEAM NAABRIST PAREM 01:21:29.56 69 M
70 129 Kuusik Ants Ants Kuusik 01:21:33.29 70 M
71 68 Tomingas Toivo 01:23:07.13 71 M
72 79 Krooni Raul RULLUISUKLUBI ABEC UMMISJALU 01:23:07.78 72 M
73 141 Tatrik Raivo 01:23:08.51 73 M
74 77 Sevastjanov Anatoli TARTU INLINE TEAM SIREDAD SÄÄRED 01:23:11.29 74 M
75 147 Kaljuvee Kaupo 01:24:47.48 75 M
76 89 Taim Elmer RULLUISUKLUBI 8R-2 01:24:47.61 76 M
77 83 Romanov Aleksei 01:25:05.71 77 M
78 97 Germann Veiko RULLUISUKLUBI 8R-3 01:25:07.02 78 M
79 104 Krauja Andris 01:25:08.37 79 M
80 90 Votiakov Andrew 01:25:09.79 80 M
81 94 Fimberg Tarmo RULLUISUKLUBI ABEC / NOBEDAD 01:25:09.83 81 M
82 96 Nõmmik Kaidu Rakvere Bont 01:25:12.33 82 M
83 151 Ivanov Alar 01:25:19.03 83 M
84 86 Lill Meelis 01:25:20.22 84 M
85 87 Kruusement Peeter 01:25:55.53 85 M
86 88 Ilves Veiko RULLUISUKLUBI 8R-2 01:28:10.03 86 M
87 106 Tempel Jako 01:28:15.79 87 M
88 92 Parve Ain 01:28:17.84 88 M
89 110 Tammik Veiko 01:28:17.89 89 M
90 154 Mägi Holger RULLUISUKLUBI ABEC UMMISJALU 01:28:21.50 90 M
91 138 Uuemäe Kalle TARTU INLINE TEAM 01:28:23.65 91 M
92 111 Oidjärv Tarmo 01:28:23.78 92 M
93 108 Oder Jaan 01:28:23.80 93 M
94 137 Kõnnusaar Raivo 01:28:25.53 94 M
95 98 Koplus Kaupo 01:28:36.36 95 M
96 114 Lauris Gunars 01:28:47.98 96 M
97 139 Schmidt Arnold 01:28:52.76 97 M
98 99 Grüning Urmas JÕHVI RS 01:29:08.27 98 M
99 117 Oja Kuno 01:29:54.08 99 M
100 85 Kuznetski Anton 01:29:57.96 100 M
101 102 Kroon Olev 01:30:18.10 101 M
102 146 Kiigemägi Veljo 01:30:18.81 102 M
103 109 Saart Lembit 01:30:46.56 103 M
104 93 Kiisk Veikko TARTU INLINE TEAM NAABRIST PAREM 01:30:57.92 104 M
105 84 Päärson Taivo RULLUISUKLUBI 8R-2 01:31:22.17 105 M
106 95 Erala Koit 01:31:32.73 106 M
107 100 Klesment Martti 01:32:31.45 107 M
108 103 Meinart Magnar 01:32:54.16 108 M
109 116 Tühane Andre KULDSED KÄED / TEAM 01:33:56.56 109 M
110 112 Kivipõld Kaido 01:36:50.17 110 M
111 113 Teder Boriss 01:37:52.27 111 M
112 115 Tamm Hando 01:37:53.11 112 M
113 70 Sõõru Argo TARTU INLINE TEAM SIREDAD SÄÄRED 01:38:50.92 113 M
114 118 Leet Margus RULLUISUKLUBI 8R-4 01:39:19.16 114 M
115 119 Tühane Rene KULDSED KÄED / TEAM 01:39:20.96 115 M
116 133 Kapp Riho 01:39:23.71 116 M
117 149 Variksoo Alo 01:39:36.97 117 M
118 124 Kainel Mart TARTU INLINE TEAM NAABRIST PAREM 01:39:51.63 118 M
119 107 Tali Tõnis Rullibaas 01:40:53.84 119 M
120 134 Hendrikson Ants 01:41:20.09 120 M
121 120 Leitans Tonijs REIR Dobele 01:42:28.90 121 M
122 148 Kibus Toomas 01:42:35.69 122 M
123 128 Küünal Jaan 01:43:45.01 123 M
124 121 Busch Veiko 01:45:38.68 124 M
125 122 Reichmann Priit 01:49:15.98 125 M
126 123 Tühane Enn KULDSED KÄED / TEAM 01:50:59.21 126 M
127 152 Teesalu Kalev 01:51:15.69 127 M
128 145 Saidla Siim 01:58:41.24 128 M
129 136 Harkmann Alder 01:58:43.12 129 M
130 125 Leek Tarmo RULLUISUKLUBI 8R-4 02:03:03.26 130 M
131 150 Pirn Indrek 02:05:57.72 131 M
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE