estenglv
WAP version
Login form
60 km
35 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 01 Apr 2020 02:00:07 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
13. Mulgi Rattamaraton (SEC 2013 1.etapp)
Laiks 05.05.2013
Vieta Mulgimaa EST
Veids Riteņbraukšana
REZULTĀTI
Vārds: Vec.gr:
Text Xml Excel print
Vieta Nr Vārds Komanda  Laiks Vieta pēc puslaika Vec
grupa
 
1 2003 Johanson Kristjan Viljandi Rattaklubi I 01:16:07 1 M16
2 2002 Tarassov Kirill Ratta Agentuur - Merida 01:16:50 2 M16
3 2001 Kiskonen Siim Ratta Agentuur - Merida 01:17:55 3 M16
4 2004 Nõmm Karel Georg NRK NCC Tähekodu I 01:18:45 1 M14
5 2008 Vendelin Mart-Anton 01:19:26 4 M16
6 2016 Tõnismann Carl Pärnu Kalev SK 1 01:20:48 5 M16
7 2456 Soo Veiko 01:21:31 1 M
8 2041 Juss Jannar 01:22:49 6 M16
9 2007 Mõttus Mari-Liis Haanja RK 01:23:18 1 N14-16
10 2040 Kunimägi Germo Pärnu Kalev SK 1 01:23:24 7 M16
11 2051 Nirgi Sten Eric Investment Agency 01:23:28 8 M16
12 2009 Toom Reio Viljandi Rattaklubi II 01:23:32 9 M16
13 2019 Annus Oviar-Gregor Pärnu Kalev SK 1 01:23:56 10 M16
14 2025 Prangel Kristo NRK NCC Tähekodu I 01:24:09 11 M16
15 2011 Varik Joan Markus Pärnu Kalev SK 1 01:24:26 12 M16
16 2020 Roosimets Reigo NRK NCC Tähekodu I 01:24:45 2 M14
17 2010 Koch Kalju 01:24:56 1 M60
18 2024 Pelska Sten Valga Rattaklubi 01:25:34 13 M16
19 2521 Morjakov Andrei 01:25:37 2 M
20 2026 Õunmaa Iiris Sparta Thule naiskond 01:25:54 2 N14-16
21 2018 Mõttus Raivo 01:26:05 3 M
22 2017 Saarep Peeter Fixus VIP Team 01:27:20 2 M60
23 2031 Lang Tea TÜ ASK I naisk. 01:27:39 1 N35+
24 2006 Lepik Siim TÜ ASK 01:27:42 14 M16
25 2072 Liivamägi Sven Haanja RK 01:27:49 15 M16
26 2111 Järsk Jarmo 01:28:07 4 M
27 2065 Jõeäär Marten Investment Agency Team 01:28:22 3 M14
28 2012 Oot Anti AMPS- EXTREME SPORT 01:28:37 3 M60
29 2062 Pelska Enno Valga Rattaklubi 01:28:57 5 M
30 2021 Kangilaski Erik NRK NCC Tähekodu I 01:29:28 16 M16
31 2064 Kutser Karmo 01:29:31 4 M14
32 2035 Kaasik Peeter 01:29:38 7 M
33 2032 Valts Priit 01:29:38 6 M
34 2014 Pesor Siim Raplamaa Rattaklubi KoMo 3 01:30:17 17 M16
35 2071 Oja Eero Mamily 01:30:26 8 M
36 2371 Tammaa Kristjan KRK - Hydroscand 01:30:31 18 M16
37 2166 Enok Egerd NRK NCC Tähekodu II 01:30:48 5 M14
38 2120 Läänemets Rait 01:30:54 9 M
39 2033 Õispuu Mairis Spordiklubi RAKKE FUJI/Rattabaas 01:30:54 3 N14-16
40 2328 Tikku Marko HKP 01:30:56 10 M
41 2013 Vaar Jaagup Pärnu Kalev SK 1 01:31:10 19 M16
42 2056 Kalm Kelly Sparta Thule naiskond 01:31:12 4 N14-16
43 2047 Matvejeva Jana Vargamäe 01:31:15 2 N35+
44 2501 Johanson Rauul 01:31:24 11 M
45 2070 Laurisoo Erkki 01:32:08 12 M
46 2089 Võso Karl-Mattias Baltic Agro I 01:32:15 20 M16
47 2036 Lääne Meelis Saint-Gobain Glass Estonia SE 01:32:17 13 M
48 2076 Aavik Aivar Flagmore 01:32:20 14 M
49 2034 Kaarjärv Maris 01:32:23 3 N35+
50 2115 Võso Toomas Baltic Agro I 01:32:54 15 M
51 2100 Vaikmaa Siim 01:33:03 16 M
52 2095 Reila Rivo Mamily 01:33:04 17 M
53 2075 Mõttus Risto 01:33:07 18 M
54 2039 Uudeküll Peep Puhh & Pojad 01:33:13 19 M
55 2038 Sirvel Merili Spordiklubi RAKKE FUJI/Rattabaas 01:33:16 5 N14-16
56 2147 Kask Margus Eesti BMW klubi 01:33:17 20 M
57 2055 Ilus Andrus Westline Team 01:33:25 21 M
58 2373 Kaldvee Reino 01:33:29 21 M16
59 2482 Nurk Veikko Eesti Posti Spordiklubi 01:33:41 22 M
60 2133 Ruut Pirjo Sparta Thule naiskond 01:33:46 1 N
61 2022 Kadajane Erik Vennad-Dahl Visad 01:33:47 23 M
62 2091 Jüriso Renee 01:34:10 24 M
63 2113 Sankmann Joosep Viljandi Rattaklubi II 01:34:20 6 M14
64 2057 Lepp Mart 01:34:37 25 M
65 2046 Luusepp Martin Pärnu Kalev SK 1 01:35:01 22 M16
66 2079 Orav Kaspar 01:35:03 26 M
67 2045 Kin Nikolai Eesti Raudtee 1 01:35:11 27 M
68 2360 Teas Ragnar Jõelähtme Singel 2 01:35:25 23 M16
69 2320 Pruul Robin 01:35:42 7 M14
70 2048 Mizer Tuuli Eesti Raudtee 2 01:35:46 4 N35+
71 2103 Tammoja Gerlin Cosmos Sun 01:35:48 6 N14-16
72 2044 Valk Hillar 01:36:04 4 M60
73 2078 Luts Tõnis Baltic Agro II 01:36:12 28 M
74 2486 Leier Tõnis Raplamaa Rattaklubi KoMo 2 01:36:22 5 M60
75 2043 Rikolas Martin 01:36:26 29 M
76 2488 Luik Aare 01:36:28 30 M
77 2118 Lige Ivari Baltic Agro II 01:36:33 31 M
78 2367 Jauhiainen Arttu Mattias Saue Spordiklubi 01:36:33 24 M16
79 2030 Kull Rait Mamily 01:36:33 32 M
80 2475 Männi Anatoli Investment Agency Jõhvi Team 01:36:38 6 M60
81 2060 Räbus Elmo 01:37:17 33 M
82 2058 Tiisler Marko 01:37:20 34 M
83 2425 Laas Jaan 01:37:23 35 M
84 2068 Kender Kalmer 01:37:24 36 M
85 2489 Tammoja Raimond 01:37:25 37 M
86 2054 Viidemann Mati Vennad-Dahl Visad 01:37:35 38 M
87 2204 Laanisto Janek 01:37:56 39 M
88 2186 Leesla Heigo Sparta Rattagrupp 01:37:57 40 M
89 2462 Poller Peep 01:37:57 41 M
90 2059 Hussar Peep 01:38:11 42 M
91 2369 Nokkur Ants 01:38:25 43 M
92 2364 Viikoja Meelis SK Kalju Rattatiim Ruudus 01:38:32 44 M
93 2201 Rostin Siim Sparta Rattagrupp 01:38:41 45 M
94 2077 Tölp Brayn Pärnu Kalev SK 1 01:38:46 25 M16
95 2107 Enok Ergi HKP 01:38:57 46 M
96 2284 Tärn Margo 01:38:58 47 M
97 2069 Anton Ivo 01:39:04 48 M
98 2477 Säinast Mart Spordipartner 01:39:08 49 M
99 2481 Kütt Erik AMPS 01:39:21 50 M
100 2096 Timusk Sander Pärnu Kalev SK 01:39:37 8 M14
101 2104 Maripuu Raivo Maripuu tiim 01:39:43 26 M16
102 2084 Jõessar Jarko-Jael Raplamaa Rattaklubi KoMo 3 01:39:56 9 M14
103 2109 Keskpalu Benno 01:39:58 51 M
104 2067 Oja Rait Jäneda 01:40:02 52 M
105 2437 Enok Holger HKP 01:40:08 53 M
106 2353 Küünarpuu Marek Arens 01:40:15 54 M
107 2459 Taan Sander Gründer 01:40:18 27 M16
108 2083 Pajur Maarek Itella Logistics OÜ 01:40:20 55 M
109 2394 Jõekäär Imre Rave 01:40:22 56 M
110 2403 Märtson Marek 01:40:30 57 M
111 2137 Lepp Are 01:40:50 58 M
112 1138 Joonas Kalev Valio 01:40:54 1 M50
113 2082 Kristal Kaspar Kose AMK ct 01:41:03 59 M
114 2149 Riiel Avely Porter Racing 01:41:03 2 N
115 2156 Kirt Kuldar 01:41:13 60 M
116 2357 Mangelsoo Janno 01:41:19 61 M
117 2329 Mäe Mati HKP 01:41:21 62 M
118 2130 Floren Kaupo 01:41:23 63 M
119 2167 Õmblus Andrus 01:41:24 64 M
120 2092 Ärmpalu Aare Peetri Rattaklubi II 01:41:36 65 M
121 2162 Mets Rudolf 01:41:42 28 M16
122 2132 Schihalejev Rein 01:41:44 66 M
123 2432 Valgur Gunnar Baltic Agro I 01:41:52 67 M
124 2119 Lang Kärt TÜ ASK II naisk. 01:42:02 7 N14-16
125 2342 Kask Jaanus 01:42:04 68 M
126 2140 Saar Randar Farm Plant Eesti AS II 01:42:19 10 M14
127 2335 Saaremäe Liivar 01:42:20 69 M
128 2214 Zhemzugov Oleg Hõberatas 1 01:42:43 70 M
129 2428 Karro Mario 01:42:45 71 M
130 2049 Eamets Jaanus 01:42:50 72 M
131 2392 Vaabel Rein 01:42:55 73 M
132 2150 Pilt Kaitho 01:42:57 74 M
133 2498 Kaar Risto 01:43:10 75 M
134 2123 Raap Marko 01:43:23 76 M
135 2433 Gutmann Aivar 01:43:30 77 M
136 2116 Viikoja Kevin SK Kalju Rattatiim Ruudus 01:43:44 11 M14
137 2246 Õunpuu Harry 01:43:59 78 M
138 2172 Kaskla Kuido 01:44:06 79 M
139 2114 Lõo Margus Ventilaator.ee 01:44:31 80 M
140 2249 Luht Laura Helene TÜ ASK II naisk. 01:44:31 8 N14-16
141 2266 Agu Joosep KRK - Hydroscand 01:44:35 12 M14
142 2148 Märtin Liina Costa Bicicleta Chicas 01:44:41 3 N
143 2125 Kaukver Andres 01:44:43 81 M
144 2192 Raiesmaa Eldur 01:44:47 82 M
145 2234 Ormisson Veikko Thule Team Estonia 01:44:49 83 M
146 2138 Viira Andres 01:44:54 84 M
147 2142 Rohtla Indrek 01:44:54 85 M
148 2073 Jõeorg Aivo 01:45:14 86 M
149 2146 Kama Joonatan Ventilaator.ee 01:45:15 29 M16
150 2376 Razumov Raimo 01:45:17 87 M
151 2377 Mitt Terje Cosmos Sun 01:45:32 5 N35+
152 2152 Altin Ergo 01:45:35 88 M
153 2502 Tomingas Uno VIKO 01:45:36 89 M
154 2135 Dunets Vladimir Eesti Raudtee 2 01:45:38 90 M
155 2085 Pajur Markus 01:45:40 13 M14
156 2193 Varik Peeter Püha Loomaaed 01:45:52 91 M
157 2410 Dreifeldt Talis 01:45:54 92 M
158 2164 Rodenberg Andres 01:46:01 93 M
159 2093 Arens Marek Arens 01:46:15 94 M
160 2090 Matvejev Ahto Vargamäe 01:46:16 95 M
161 2028 Kempi Sander NRK NCC Tähekodu II 01:46:16 14 M14
162 2421 Pari Liivi Mall TÜ ASK II naisk. 01:46:21 9 N14-16
163 2239 Vister Rainer 01:46:22 96 M
164 2134 Rätsep Airi Citymotors 01:46:22 4 N
165 2207 Kaasik Andrus 01:46:29 97 M
166 2387 Kübar Kätri Costa Bicicleta Chicas 01:46:29 6 N35+
167 2423 Ütsik Johannes oy jussike 01:46:32 98 M
168 2378 Lomp Heigo 01:46:33 99 M
169 2436 Teppo Priit 01:46:34 100 M
170 2158 Miltop Rait HKP 01:46:35 101 M
171 2275 Lemsalu Katrin Parem Käsi 01:46:38 7 N35+
172 2271 Rullingo Eik IITEE Spordiklubi 01:46:39 102 M
173 2151 Reili Andreas Martin IITEE Spordiklubi 01:46:50 15 M14
174 2519 Kruustük Simmo Nõo Lihavürst 01:46:51 103 M
175 2144 Kuslap Aulis Ventilaator.ee 01:46:58 104 M
176 2248 Liik Margus A.Le Coq Team 2 01:46:59 105 M
177 2153 Aimsalu Mart Flagmore 01:47:04 106 M
178 2352 Kaljula Aimar Arens 01:47:05 107 M
179 2341 Sammul Mirjam 01:47:12 5 N
180 2326 Pesor Kaur Raplamaa Rattaklubi KoMo 3 01:47:18 16 M14
181 2189 Tõnismäe Andres 01:47:19 108 M
182 2066 Lootus Kevin KRK - Hydroscand 01:47:22 30 M16
183 2139 Silver Joosep Flagmore 01:47:36 31 M16
184 2398 Laisaar Janek 01:47:45 109 M
185 2160 Kivi Ingrid 01:47:58 8 N35+
186 2129 Tenslind Aune Jõelähtme Singel Naised 01:48:02 10 N14-16
187 2225 Tekku Ivar 01:48:09 110 M
188 2500 Salu Hardi Harry Metall 01:48:16 111 M
189 2470 Laanemäe Erki Viljandi Rattaklubi 01:48:18 17 M14
190 2183 Selter Pille 01:48:26 9 N35+
191 2520 Põldma Egon 01:48:41 112 M
192 2175 Perandi Joosep Baltic Agro II 01:48:43 32 M16
193 2126 Minkovski Mark 01:48:47 113 M
194 2063 Kuslap Avo Paluküla Team 01:49:01 114 M
195 2383 Kautlenbach Gert Spordiselts 2 01:49:21 115 M
196 2467 Karro Karel 01:49:39 116 M
197 2098 Tuvikene Leonhard Eesti Raudtee 1 01:49:46 7 M60
198 2245 Kirotar Kalle A.Le.Coq 01:49:47 117 M
199 2445 Stimmer Sander Pärnu Kalev SK 01:49:51 18 M14
200 2108 Kauts Herkki 01:49:54 118 M
201 2427 Roosaare Jaak Leguar Capital 01:50:01 119 M
202 2411 Sokk Janar Mexlem 01:50:11 120 M
203 2232 Põder Tanel Baltic Agro II 01:50:16 121 M
204 2099 Palusoo Marianne Jõelähtme Singel Naised 01:50:20 6 N
205 2229 Liik Alari-Fred A.Le Coq Team 2 01:50:27 33 M16
206 2163 Eamets Annika Tervisesport 01:50:31 10 N35+
207 2212 Paama Gunnar Augumeister.ee 01:50:33 122 M
208 2161 Kivisikk Risto 01:50:45 123 M
209 2401 Undrus Imre 01:50:46 124 M
210 2384 Aug Erkki 01:50:49 125 M
211 2141 Pung Peeter Farm Plant Eesti AS III 01:50:54 126 M
212 2181 Mõrd Rando A.Le Coq Team 1 01:50:55 127 M
213 2143 Malberg Kriste Neeme Rattaklubi 01:51:05 11 N35+
214 2269 Välja Arvo 01:51:05 128 M
215 2157 Väin Aino 01:51:09 12 N35+
216 2218 Parik Ants 01:51:10 129 M
217 2170 Kõrgesaar Kaupo Peetri Rattaklubi II 01:51:11 130 M
218 2221 Iljenko Martins Andrejs RRS 01:51:31 19 M14
219 2241 Suokas Kristina 01:51:48 13 N35+
220 2088 Nõgols Andry Baltic Agro I 01:51:49 131 M
221 2446 Kask Kalle Hõberatas 1 01:51:53 132 M
222 2094 Lakk Hendrik Saint-Gobain Glass Estonia SE 01:51:54 8 M60
223 2145 Arro Urmo Velohaid 01:51:56 133 M
224 2366 Toobal Kermo 01:52:09 134 M
225 2359 Mets Marko 01:52:38 135 M
226 2522 Oherd Rain 01:52:40 136 M
227 2121 Toomik Andreas Exmet OÜ 01:52:49 137 M
228 2400 Sein Margis 01:52:53 14 N35+
229 2493 Nõmm Olavi 01:52:56 138 M
230 2259 Püvi Raivo 01:53:00 139 M
231 2236 Koppas Peeter 01:53:07 140 M
232 2361 Saagpakk Priit 01:53:07 141 M
233 2136 Teng Toivo 01:53:16 142 M
234 2287 Kirsimäe Rein 01:53:25 143 M
235 2471 Treimuth Henri Viljandi Rattaklubi 01:53:50 20 M14
236 2388 Paidra Mairit Costa Bicicleta Chicas 01:54:14 7 N
237 2200 Tirgo Tõnu 01:54:19 144 M
238 2321 Vinkel Andre 01:54:20 145 M
239 2251 Sarap Martin Samsung Sports Academy 01:54:22 146 M
240 2362 Karp Raivo Mamily 01:54:27 147 M
241 2460 Usin Keiro 01:54:34 148 M
242 2117 Kaasik Kristen Columbus 01:54:35 149 M
243 2168 Ukrainski Kadri 01:54:55 15 N35+
244 2244 Miljan Anne MAN Sport Team 01:55:04 16 N35+
245 2273 Järsk Mati 01:55:09 150 M
246 2247 Mandel Martin 01:55:20 151 M
247 2375 Hansen Peeter 01:55:33 152 M
248 1135 Kirch Mareck 01:55:33 153 M
249 2457 Almre Alo 01:55:34 154 M
250 2177 Horg Kristi Harry Metall 01:55:36 8 N
251 2176 Kaukver Siim NRK NCC Tähekodu II 01:55:36 21 M14
252 2282 Jundas Kadri-Ann 01:55:40 17 N35+
253 2256 Jaaksoo Piia 01:55:44 18 N35+
254 2240 Vaigu Aivar RPM rattatiim 01:55:48 155 M
255 2179 Roose Kadri 01:55:56 9 N
256 2165 Järveoja Helje Team Järveoja 01:56:02 19 N35+
257 2355 Russow Urve 01:56:02 20 N35+
258 2512 Salu Jüri 01:56:05 156 M
259 2331 Skobelev Fredi 01:56:06 157 M
260 2261 Hermann Koit A.Le Coq Team 2 01:56:09 158 M
261 2396 Plado Priit 01:56:29 159 M
262 2227 Karu Ott Mööbliekspert paigaldus 01:56:32 160 M
263 2435 Pilv Marko 01:56:33 161 M
264 2408 Saar Andres 01:57:01 162 M
265 2314 Vahesaar Vallo 01:57:04 163 M
266 2304 Provalski Arnold Eesti Raudtee 2 01:57:18 164 M
267 2324 Kutser Indra 01:57:19 11 N14-16
268 2312 Leznevsky Andreas Spordiselts 2 01:57:25 165 M
269 2380 Kruus Mihkel Valio 01:57:40 166 M
270 2027 Sagaja Martin Eesti Raudtee 1 01:57:42 167 M
271 2159 Sinisaar Indrek Elioni Spordiklubi 1 01:57:53 168 M
272 2180 Dunets Daniel Eesti Raudtee 2 01:57:56 34 M16
273 2327 Longa Ieva Skype 01:58:03 21 N35+
274 2354 Triisa Rein 01:58:06 9 M60
275 2258 Väiko Amanda 01:58:12 12 N14-16
276 2430 Kravets Ivar AllClean OÜ 01:58:19 169 M
277 2374 Hansen Peep 01:58:30 170 M
278 2105 Karus Harri Eesti Raudtee 2 01:58:45 171 M
279 2263 Piller Toomas 01:58:49 172 M
280 2419 Ojasild Kersti Johanna TÜ ASK II naisk. 01:58:49 13 N14-16
281 2195 Seero Annika Costa Bicicleta Chicas 01:58:54 10 N
282 2277 Mesi Joosep SUKL Jõulu 01:58:56 22 M14
283 2278 Mesi Marek SUKL Jõulu 01:58:56 173 M
284 2478 Miller Tiit 01:59:12 174 M
285 2391 Laanela Antti 01:59:17 175 M
286 2291 Kurg Arko Elioni Spordiklubi 01:59:28 176 M
287 2210 Veske Triin SK Kalju Rattatiim Ruudus 01:59:39 11 N
288 2381 Anier Andres 02:00:02 177 M
289 2171 Horg Sirle 02:00:05 12 N
290 2505 Sarapuu Georg 02:00:05 23 M14
291 2231 Voronovski Stanislav Samsung Sports Academy 02:00:06 178 M
292 2528 Luberg Margo Green IT Spordiklubi 02:00:20 179 M
293 2414 Marandi Sander 02:00:40 180 M
294 2483 Tika Toomas KJK 02:00:49 181 M
295 2424 Türkson Margus 02:00:55 182 M
296 2182 Kaasik Arne Columbus 02:01:03 183 M
297 2385 Sergo Taavi Costa Bicicleta II 02:01:03 184 M
298 2250 Lootus Stefan KRK - Hydroscand 02:01:07 24 M14
299 2184 Käär Kätlin 02:01:13 22 N35+
300 2365 Kasesalu Krista 02:01:16 23 N35+
301 2450 Kokk Anu Hõberatas 2 02:01:20 13 N
302 2468 Märtsin Martin 02:01:23 185 M
303 2426 Prits Vilmar 02:01:30 186 M
304 2407 Burõhh Kati 02:01:43 14 N
305 2350 Saaver Maris 02:01:51 15 N
306 2402 Vahejõe Margus 02:01:52 187 M
307 2332 Kalm Aigar Onninen 02:02:05 188 M
308 2431 Teigar Riho AllClean OÜ 02:02:11 189 M
309 2495 Koll Mart Farm Plant Eesti AS II 02:02:16 190 M
310 2444 Ajaots Kaarel Hansab MTB Team 02:02:23 191 M
311 2268 Prikko Kristel Peetri Rattaklubi II 02:02:24 24 N35+
312 2223 Kerner Tõnis Tornimäe Kotkad 02:02:28 192 M
313 2226 Aak Sibelle 02:02:30 25 N35+
314 2464 Tasane Ilona Viljandi Rattaklubi 02:02:37 14 N14-16
315 2155 Tasane Toomas 02:02:38 193 M
316 2418 Koll Rihard Farm Plant Eesti AS III 02:02:44 25 M14
317 2169 Tilk Hans Arvet Raplamaa Rattaklubi KoMo 3 02:02:54 26 M14
318 2305 Sass Margus 02:02:58 194 M
319 2306 Mõtsar Janek 02:02:59 195 M
320 2308 Kivilaan Ain 02:02:59 196 M
321 2479 Zabelin Evgeny 02:03:16 197 M
322 2191 Arm Kristin Mikitamäe Aironmään Klubi 02:03:22 26 N35+
323 2472 Lomp Elar 02:03:45 198 M
324 2340 Veidenberg Günther 02:03:59 199 M
325 2303 Must Jaan 02:04:13 10 M60
326 2439 Kiudorv Maire 02:04:15 27 N35+
327 2267 Vaidila Algis 02:04:17 200 M
328 2476 Valter Martin 02:04:46 201 M
329 2397 Õunap Valdo 02:04:57 202 M
330 2389 Hints Kairi Costa Bicicleta Chicas 02:05:04 28 N35+
331 2417 Potashenkova Svetlana Farm Plant Eesti AS III 02:05:07 29 N35+
332 2503 Vihlver Meelis 02:05:18 203 M
333 2415 Leetmaa Rein 02:05:22 35 M16
334 2386 Kübar Helen Costa Bicicleta Chicas 02:05:23 16 N
335 2154 Männik Margit Exmet OÜ 02:05:27 30 N35+
336 2339 Laanes Andres 02:05:29 204 M
337 2506 Raud Daniel IRL 2 02:05:32 205 M
338 2224 Kähari Janar A.Le Coq Team 2 02:05:35 206 M
339 2242 Joorits Jüri Hansab MTB Team 02:05:36 207 M
340 2286 Vaarak Teele 02:05:49 17 N
341 2322 Stokkeby Marika 02:05:50 31 N35+
342 2190 Telgmaa Piret Tigu Tiim 02:05:50 32 N35+
343 2238 Kukk Veiko #velopeded 02:05:56 208 M
344 2280 Männik Riho Diatleedid 02:06:35 209 M
345 2448 Otter Andrus Hõberatas 2 02:06:55 210 M
346 2219 Miiter Arlika Tornimäe Kotkad 02:07:13 33 N35+
347 2318 Kuriks Olavi 02:07:25 211 M
348 2525 Järvi Toomas 02:07:46 212 M
349 2393 Vaabel Kelly 02:07:54 34 N35+
350 2474 Oolo Christi 02:08:19 18 N
351 2334 Ladvas Kimmo Eesti BMW Klubi 02:08:30 213 M
352 2222 Arras Kristjan 02:08:31 214 M
353 2300 Dimitrijev Ragne 02:08:43 15 N14-16
354 2295 Dimitrijev Avo 02:08:47 215 M
355 2510 Lilleorg Gerly 02:09:22 19 N
356 2347 Ärm Rait Porter Racing 02:09:25 27 M14
357 2487 Kukk Mart 02:10:18 216 M
358 2187 Kuslap Hannes Ventilaator.ee 02:10:23 28 M14
359 2196 Reili Sigrid IITEE Spordiklubi 02:10:24 35 N35+
360 2429 Grossmann Kristina Suusahullud 02:10:38 20 N
361 2517 Tilk Markus 02:10:39 29 M14
362 2422 Holtsmann Martin Viljandi Rattaklubi II 02:10:40 30 M14
363 2458 Simulask Kertu 02:11:03 21 N
364 2497 Taal Kalle 02:11:21 217 M
365 2496 Raidvee Joonas 02:11:22 31 M14
366 2325 Maripuu Andrus Maripuu tiim 02:12:45 36 M16
367 2447 Saamot Liisa Hõberatas 1 02:12:47 22 N
368 2466 Laane Jüri 02:12:48 11 M60
369 2296 Suitso Piret 02:12:58 36 N35+
370 2194 Pang Anu 02:13:19 37 N35+
371 2516 Lausing Karl 02:13:54 32 M14
372 2202 Nurk Margit Haanja Rattaklubi 02:14:30 38 N35+
373 2208 Keskülla Sirje Baltic Agro II 02:15:14 39 N35+
374 2494 Uibo Kärt 02:15:21 23 N
375 2338 Kaha Erik Spordiselts 2 02:15:21 33 M14
376 2316 Beljaeva Jelena 02:15:34 24 N
377 2412 Hommik Sigrid ANTS VILJANDI 02:15:43 16 N14-16
378 2257 Jürs Peep Samsung Sports Academy 02:15:51 218 M
379 2185 Mikk Karin 02:15:54 25 N
380 2298 Vaarak Tuuli 02:16:20 26 N
381 2319 Arestegui Kenneth 02:16:43 34 M14
382 2336 Kaha Erki Spordiselts 2 02:17:00 219 M
383 2233 Reim Ruta Promens 02:17:19 40 N35+
384 2252 Evendi Kristi 02:17:49 27 N
385 2301 Tuudelepp Elmar 02:18:35 12 M60
386 2290 Ressaar Ruslan 02:18:54 220 M
387 2523 Martinson Gerly 02:18:55 28 N
388 2260 Eensalu-Lind Angela Toode pleki pande 02:19:09 41 N35+
389 2220 Nahkur Vanessa Cosmos Sun 02:19:23 17 N14-16
390 2356 Sepp Sigrit 02:20:00 29 N
391 2465 Soonik Kristel 02:20:06 18 N14-16
392 2346 Bebeleva Margo Repal-E 02:20:29 221 M
393 2395 Israel Karel 02:20:58 222 M
394 2404 Polištšuk Andrei Mexlem 02:21:13 223 M
395 2337 Lepp Katrin Spordiselts 2 02:21:22 30 N
396 2449 Vene Siim Hõberatas 2 02:21:44 224 M
397 2434 Zarinš Uldis 02:21:47 225 M
398 2198 Samolberg Janet 02:21:57 42 N35+
399 2297 Lutterus Sandra 02:22:12 31 N
400 2294 Sepping Paul 02:22:44 13 M60
401 2279 Valdmets Margot Samsung Sports Academy 02:22:49 32 N
402 2469 Toom Greete-Liisa 02:23:30 19 N14-16
403 2292 Abram Eva Columbus 02:23:42 33 N
404 2390 Listmann Kairi Costa Bicicleta Chicas 02:25:42 34 N
405 2492 Avikson Taavi 02:26:40 226 M
406 2302 Pantalon Kaido 02:26:58 227 M
407 2440 Haava Erti Scania 02:26:59 228 M
408 2441 Lestman Edvin Scania 02:26:59 229 M
409 2178 Rammul Heiki 02:28:43 14 M60
410 2372 Toome Kristjan 02:29:05 230 M
411 2514 Patykin Anatoli 02:30:17 231 M
412 2513 Shlikalovich Aleksei 02:30:18 232 M
413 2518 Lipp Reigo artec elekter 02:30:26 233 M
414 2485 Tund Aleks 02:30:53 35 M14
415 2265 Vostrjakov Veiko 02:30:54 234 M
416 2264 Juske Josef 02:31:09 36 M14
417 2215 Aalma Ain Flagmore 02:31:59 235 M
418 2358 Sokk Maia Columbus 02:32:02 43 N35+
419 2409 Veldemann Raido 02:32:03 236 M
420 2504 Varkel Taavi 02:35:58 237 M
421 2463 Vool Toomas Viljandi Rattaklubi 02:37:25 37 M14
422 2484 Villem Ramon 02:37:52 38 M14
423 2209 Ulm Erki 02:38:08 238 M
424 2370 Paul Marc Daniel KRK - Hydroscand 02:40:44 39 M14
425 2405 Berzin Renek 02:42:28 239 M
426 2406 Loite Kristjan 02:42:29 240 M
427 2349 Kangur Sirli 02:59:45 35 N
428 2348 Viks Sten 02:59:45 241 M
429 2281 Maidlas Marko 03:11:14 242 M
430 2438 Maripuu Sirle Maripuu tiim 03:14:07 44 N35+
431 2289 Riivald Monika 03:16:08 45 N35+
432 2526 Sütt Madis 03:20:12 243 M
433 2527 Sütt Piret 03:20:12 36 N
434 2351 Viirlaid Kersti Tarcona 03:27:16 46 N35+
435 2524 Oppo Kristjan 03:27:16 244 M
436 2511 Kiilas Mart Spordiselts 1 03:27:16 245 M
‹‹ Atpakaļ
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:


The most popular
Lietotājvārds:
Parole:
 
*Jauns lietotājs *Aizmirsi paroli
SPORTINFO
RĪKOTĀJS
RAKSTIET MUMS
KONTAKTI
KASUTUSTINGIMUSED
KOMENTĀRI