estenglv
WAP version
Login form
60 km
35 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 26 Feb 2020 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
13. Mulgi Rattamaraton (SEC 2013 1.etapp)
Aeg 05.05.2013
Koht Mulgimaa EST
Spordiala Jalgrattasport
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. Võistl.
kl.
 
1 6 Maasikmets Alges Amps-Extreme Sport 02:16:12 1 M40
2 1006 Jõeäär Gert Cofidis 02:16:24 1 M
3 25 Selder Taavi Nissan Thule ProTeam 02:16:45 2 M
4 14 Kodanipork Raido Arctic Sport Club 02:19:25 2 M40
5 4 Oras Allan Arctic Sport Club 02:20:32 3 M
6 1 Austa Caspar A&T Sport TYSK Team 02:20:33 4 M
7 3 Zviedris Normunds Amps-Extreme Sport 02:20:33 3 M40
8 10 Suur Ivo Nissan Thule ProTeam 02:20:59 5 M
9 13 Karu Virgo Hawaii Express team 02:21:08 4 M40
10 20 Schumann Riivo Fixus Sport 02:21:13 6 M
11 7 Tamkõrv Helmet Amps-Extreme Sport 02:22:08 7 M
12 11 Öpik Oliver Nissan Thule ProTeam 02:23:35 5 M40
13 9 Ainsalu Markku Nissan Thule ProTeam 02:23:36 8 M
14 33 Neemela Tarmo Amps-Extreme Sport 02:24:51 6 M40
15 2480 Blums Martins 02:24:53 1 M18
16 29 Sala Raivo Specialized/Olympic-Online 02:25:15 7 M40
17 34 Kattai Kaupo Amps-Extreme Sport 02:25:26 8 M40
18 30 Maanurm Joonas Nissan Thule ProTeam 02:26:02 9 M
19 32 Jõessar Janari-Joel Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 02:26:29 10 M
20 45 Nõlvik Lasse Arctic Sport Club 02:26:46 11 M
21 1012 Kalja Mihkel Fixus Sport 2 02:26:50 2 M18
22 17 Kukk Erki Specialized/Olympic-Online 02:27:03 9 M40
23 67 Krusemann Magnus A&T Sport TYSK Team 02:27:20 12 M
24 42 Tamm Margo TÜASK 02:27:56 1 U23
25 993 Sarv Sten Ratta Agentuur - Merida 02:28:25 2 U23
26 23 Rebane Meelis A&T Sport TYSK Team 02:28:55 10 M40
27 31 Saar Raido Fixus Sport 02:29:33 13 M
28 59 Randma Kristjan Rattaring - TÜASK 02:29:50 14 M
29 60 Sigus Marko Arctic Sport Club 02:29:53 15 M
30 66 Lipp Sulev Specialized/Olympic-Online 02:29:53 16 M
31 74 Laanela Danek Specialized/Olympic-Online 02:29:57 17 M
32 22 Veski Tanel Amps-Extreme Sport 02:30:29 18 M
33 99 Molev Juri Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 02:30:32 19 M
34 24 Hirv Pait Hawaii Express team 02:31:03 11 M40
35 1125 Tisler Ergo 02:31:21 20 M
36 40 Selder Tauri Investment Agency 02:31:29 21 M
37 28 Palm Tõnno A&T Sport TYSK Team 02:31:54 12 M40
38 1053 Balgabaev Ravshan InFocus I 02:31:56 13 M40
39 56 Gristsenko Andrei Hawaii Express team 02:32:01 14 M40
40 71 Kull Andre CC Rota Mobilis 02:32:03 22 M
41 49 Mikson Margus Sportland Bottecchia Team 02:32:09 23 M
42 35 Kannimäe Viljar Haanja Rattaklubi 02:32:26 24 M
43 109 Hallik Margus Länsi-Uudenmaan Suunnistajat 02:32:26 25 M
44 27 Pallo Rait A&T Sport TYSK Team 02:32:32 26 M
45 90 Markss Reinis 02:32:35 27 M
46 12 Tarvis Peeter Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 02:32:40 3 U23
47 86 Mäeots Risto Thule ProShop Team 02:32:45 28 M
48 76 Raja Aigar Eesti Posti Spordiklubi 02:32:50 29 M
49 1018 Kozinets Danil Investment Agency 02:32:53 4 U23
50 111 Hallop Greg Viljandi Rattaklubi I 02:33:02 3 M18
51 68 Veri Aivar Jõelähtme Singel 1 02:33:35 15 M40
52 92 Nestor Paul Investment Agency 02:33:54 5 U23
53 61 Saamere Tanel Hawaii Express team 02:34:02 16 M40
54 8 Maasing Sander Peloton / Hawaii Express 02:34:03 30 M
55 85 Lipp Aivar A&T Sport TYSK Team 02:34:10 31 M
56 72 Pajur Rivo Thule ProShop Team 02:34:23 32 M
57 75 Kallari Taimar Astro Baltics 02:34:51 17 M40
58 54 Ridamäe Aivar Arctic Sport Club 02:34:52 18 M40
59 91 Sildvee Rainer SK Kalju Rattatiim 02:35:04 33 M
60 52 Raag Kaupo velo clubbers 02:35:27 34 M
61 80 Martma Kert Arctic Sport Club 02:35:32 35 M
62 158 Savisikk Kristjan Raadio Uuno Cycling Team 02:35:34 36 M
63 73 Pungar Urmas TÜASK 02:35:37 37 M
64 973 Vendelin Karl-Arnold Amserv/ City Spa Team 02:35:45 4 M18
65 79 Tõnisson Tiimo Porter Racing 02:36:02 19 M40
66 112 Kivil Peep Investment Agency 02:36:06 20 M40
67 62 Vsivtsev Vladimir Investment Agency 02:36:12 38 M
68 200 Randver Sander Ratta Agentuur - Merida 02:36:15 6 U23
69 169 Tooming Taaniel SK Velo 02:36:27 7 U23
70 1015 Ottender Sten- Erik 02:36:36 5 M18
70 915 Ottender Sten-Erik Fixus Sport 2 02:36:36 5 M18
71 44 Erikson Toomas Fixus Sport 02:36:37 39 M
72 57 Prous Priit Sparta Rattagrupp 02:36:39 40 M
73 132 Lood Illar Saint-Gobain Glass Estonia SE 02:36:44 41 M
74 77 Hussar Aimar A&T SPORT TEAM II 02:36:56 42 M
75 18 Puu Henno Fixus Sport 02:37:09 43 M
76 81 Teras Indrek X-Sport/Artec Elekter 02:37:17 44 M
77 380 Malsroos Lauri Sportland Bottecchia Team 02:37:23 45 M
78 1100 Klein Karl Peloton / Hawaii Express 02:37:42 8 U23
79 119 Luks Sven Sportland Bottecchia Team 02:38:02 21 M40
80 36 Saarnits Sten Sportland Bottecchia Team 02:38:17 9 U23
81 53 Karlson Urmas Arctic Sport Club 02:38:21 1 M50
82 199 Dedov Peeter A&T SPORT TEAM II 02:38:25 46 M
83 961 Kushnir Aleksei X-Sport/Artec Elekter 02:38:46 47 M
84 287 Sepp Kristo Cosmos 02:38:52 48 M
85 196 Kaldma Kevin Amserv/ City Spa Team 02:38:54 10 U23
86 138 Sala Arvo Onninen 02:39:02 22 M40
87 50 Altermann Mikk Spordiklubi Rakke Fuji/VITAX 02:39:14 11 U23
88 16 Kukk Sigvard Spordipartner 1 02:39:20 23 M40
89 78 Küüt Märt Spordipartner 1 02:39:29 49 M
90 128 Sildvee Jörgen Raadio Uuno Cycling Team 02:39:30 50 M
91 219 Israel Olavi A&T SPORT TEAM II 02:39:37 24 M40
92 883 Kriit Kalle Fixus Sport 02:40:04 51 M
93 115 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl Pro 02:40:18 25 M40
94 58 Koolmeister Siim Nissan Thule ProTeam 02:40:25 52 M
95 117 Nõmm Raivo Ratta Agentuur - Merida 02:41:35 53 M
96 155 Suurna Sander Rein Taaramäe Rattaklubi 02:41:58 54 M
97 122 Kriis Viljar A&T Sport Team 02:42:01 55 M
98 118 Mavchun Georgiy Team Marathoncup.Ru 02:42:02 56 M
99 192 Krull Kaupo Sportland Bottecchia Team 02:42:28 57 M
100 171 Rosenthal Reiko Rein Taaramäe Rattaklubi 02:42:32 58 M
101 141 Lepik Toomas Astro Baltics 02:42:33 59 M
102 149 Lagenõmm Aivar MTÜ Ambla Spordiklubi 02:42:33 26 M40
103 107 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 02:42:34 27 M40
104 95 Lauk Rein A&T Sport TYSK Team 02:42:38 60 M
105 98 Elling Toomas Fixus Sport 2 02:42:44 61 M
106 101 Toome Roland Spordiklubi Rakke Fuji/VITAX 02:42:48 28 M40
107 186 Illingworth Adam Rein Taaramäe Rattaklubi 02:42:57 62 M
108 133 Kirsipuu Tiit Spordipartner 1 02:43:03 63 M
109 170 Sildvee Madis 02:43:03 64 M
110 96 Pukk Andre Spordiklubi Rakke Fuji/VITAX 02:43:14 65 M
111 168 Kauk Anti CC Rota Mobilis 02:43:24 29 M40
112 305 Hallop Gven A&T SPORT TEAM II 02:43:28 66 M
113 124 Lubi Ain Peloton / Hawaii Express 02:43:29 30 M40
114 323 Õun Valdur 02:43:32 67 M
115 918 Zaritis Rolands RK Velo 02:43:35 6 M18
116 120 Rei Tarmo CFC 02:43:37 31 M40
117 65 Kollo Madis Nissan Thule ProTeam 02:43:43 68 M
118 130 Rünk Ain Jõelähtme Singel 1 02:43:47 32 M40
119 338 Strazdins Rego 02:43:49 33 M40
120 156 Krautmann Üllar 02:44:01 69 M
121 83 Kiskonen Eero Sportland Bottecchia Team 02:44:09 34 M40
122 93 Uuk Aimur Hawaii Express Rakvere 02:44:18 2 M50
123 87 Kaasik-Aaslav Henri Amps-Extreme Sport 02:44:20 35 M40
124 250 Falten Hannes Spordiselts 1 02:44:26 36 M40
125 187 Saar Tõnis KJK 02:44:32 7 M18
126 97 Zdeblovskiy Alexey Team Marathoncup.Ru 02:44:37 37 M40
127 64 Grossmann Genry Amserv/ City Spa Team 02:44:44 70 M
128 180 Hirs Marek RAITWOOD 02:45:02 71 M
129 19 Jüri Mihkel Peloton / Hawaii Express 02:45:10 72 M
130 1045 Turtiainen Jani Korson Kaiku 02:46:07 73 M
131 100 Viljus Ivo 02:46:08 3 M50
132 114 Saarna Rivo Thule ProShop Team 02:46:09 38 M40
133 1033 Tasane Jaanus Viljandi Rattaklubi I 02:46:11 8 M18
134 121 Piilma Priit Costa Bicicleta 02:46:32 74 M
135 202 Bogdanovs Aivars 02:46:37 39 M40
136 152 Orlovski Siim A&T SPORT TEAM II 02:46:49 75 M
137 105 Holtsmann Siim Amps-Extreme Sport 02:46:56 76 M
138 232 Aulik Allan Thule ProShop Team 02:47:06 77 M
139 148 Ojasalu Andres Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 02:47:07 78 M
140 104 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 02:47:32 40 M40
141 205 Laine Mihkel IRL 02:47:43 79 M
142 103 Hussar Kaidar A&T SPORT TEAM II 02:47:46 41 M40
143 51 Vaidem Josten Viljandi Rattaklubi I 02:47:51 12 U23
144 879 Matvejev Madis Vargamäe 02:48:04 80 M
145 89 Sinisalu Ever 02:48:13 81 M
146 161 Koppelmaa Raul Fixus Sport 2 02:48:38 82 M
147 127 Sügis Harri Spordipartner 1 02:48:47 42 M40
148 69 Suppi Ahti Fixus Sport 02:48:53 83 M
149 293 Ord Tõnu CC Superior 02:48:58 43 M40
150 181 Steinburg Greete Spordiklubi RAKKE FUJI/Rattabaas 02:49:00 1 N23
151 225 Laht Rauno Fixus Sport 2 02:49:04 13 U23
152 140 Pesor Kaido Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 02:49:05 44 M40
153 213 Viksne Martins 02:49:10 84 M
154 174 Ennok Tarmo Raadio Uuno Cycling Team 02:49:23 45 M40
155 157 Maarits Andres Coffee In 02:49:34 46 M40
156 116 Hansov Hanno Amserv/ City Spa Team 02:49:36 85 M
157 167 Viikoja Marek SK Kalju Rattatiim 02:49:49 86 M
158 1090 Elberg Ainar Investment Agency 02:49:55 14 U23
159 308 Suurpere Arvi A.Le Coq Team 1 02:50:00 47 M40
160 136 Petrovits Üllar JK Paralepa 02:50:33 87 M
161 1070 Nool Sander Haanja RK 02:50:45 9 M18
162 188 Kondajev Denis Äkke 02:50:56 88 M
163 82 Leigri Mehis Hawaii Express team 02:51:04 89 M
164 1120 Miilmann Rauno 02:51:10 15 U23
165 353 Hürden Taivo hawaii express 02:51:11 90 M
166 212 Martson Kaido Raadio Uuno Cycling Team 02:51:15 91 M
167 162 Kübar Rene Costa Bicicleta 02:51:15 92 M
168 193 Viikoja Janek SK Kalju Rattatiim 02:51:23 93 M
169 966 Järva Janek 02:51:34 48 M40
170 88 Pilv Ivar Onninen 02:51:42 49 M40
171 1101 Volmer Raul Peloton / Hawaii Express 02:51:44 10 M18
172 217 Freiberg Sven 02:51:46 94 M
173 178 Kask Indrek 02:51:54 50 M40
174 198 Kalm Keijo Amserv/ City Spa Team 02:51:59 11 M18
175 150 Sauga Indrek VBH-Roto Team 02:52:05 51 M40
176 260 Rodendau Janno Vargamäe 02:52:07 95 M
177 126 Aibast Erik Sportland Bottecchia Team 02:52:09 52 M40
178 939 Gomes Hugo 02:52:15 96 M
179 177 Peterkopf Indrek 02:52:18 53 M40
180 256 Shumanov Tiit Spordiklubi Rakke Fuji/Kiiker 02:52:25 4 M50
181 1117 Sars Martins NN Sporta klubs 02:52:51 97 M
182 166 Telk Carl-Felix Valga Rattaklubi 02:52:53 12 M18
183 206 Rätsep Ain Spordipartner 1 02:52:54 54 M40
184 144 Arak Anti A&T SPORT TEAM II 02:52:56 55 M40
185 164 Külanurm Karli A&T SPORT TEAM III 02:53:00 98 M
186 197 Pani Marek 02:53:01 99 M
187 484 Teder Rinaldo Valga Rattaklubi 02:53:07 100 M
188 106 Harand Allan Thule ProShop Team 02:53:11 101 M
189 259 Kuldmäe Aivo 02:53:16 56 M40
190 218 Vähi Markus Koriks-Fiiber OÜ 02:53:19 102 M
191 271 Parmask Peeter Velo Tartu 02:53:27 5 M50
192 279 Talur Tõnu FitLife 02:53:30 103 M
193 143 Kazainis Viesturs 02:53:37 6 M50
194 176 Piire Aare MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 02:53:40 57 M40
195 906 Kirsipuu Tõnis Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 02:53:42 13 M18
196 160 Luiks Meelis Jõelähtme Singel 1 02:53:43 104 M
197 165 Tuuna Toomas Spordiklubi Rakke Fuji/VITAX 02:53:44 7 M50
198 221 Rahi Tõnu A&T SPORT TEAM III 02:53:59 58 M40
199 175 Ristna Mikk Costa Bicicleta 02:54:25 105 M
200 975 Ojaver Siim Astro Baltics 02:54:38 106 M
201 962 Rumberg Tambet X-Sport/Artec Elekter 02:54:40 107 M
202 868 Pavlov Alexey Team Marathoncup.Ru 02:54:43 108 M
203 349 Eiger Rein Noortekoondis 02:54:47 59 M40
204 222 Pungar Rainer Mehikoorma Avatud Noorteklubi 02:54:50 109 M
205 298 Pajumaa Priit Specialized/Olympic-Online 02:54:59 110 M
206 184 Vaikna Ville Raadio Uuno Cycling Team 02:55:41 111 M
207 314 Angerma Meelis Chapter 11 02:56:05 112 M
208 108 Nurm Asko Jõelähtme Singel 1 02:56:10 113 M
209 237 Rist Daisi Sparta Thule naiskond 02:56:18 2 N23
210 315 Miller Mait Cosmos 02:56:19 60 M40
211 153 Tupits Ivo 02:56:58 61 M40
212 247 Sander Heinry Nissan Thule ProTeam III 02:57:03 114 M
213 1074 Koppel Kristjan Thule ProShop Team 02:57:08 115 M
214 1106 Fazõlov Maksim Spordipartner 02:57:11 116 M
215 194 Albri Kalev X-Sport/Artec Elekter 02:57:11 117 M
216 159 Kuusik Leho Ratta Agentuur - Merida 02:57:19 62 M40
217 449 Nassar Martin A2K sport 02:57:37 16 U23
218 172 Ebber Andrus Farm Plant Eesti AS III 02:57:49 63 M40
219 226 Lehtmaa Aivar Dünamo 02:58:16 8 M50
220 358 Palu Indrek Vennad-Dahl Pro 02:58:27 118 M
221 146 Tillemann Taikki velo clubbers 02:58:28 119 M
222 257 Kruus Kaupo 02:58:33 64 M40
223 1122 Lemloch Kuido 02:58:36 65 M40
224 275 Uibokand Janelle Peloton / Classic 02:59:10 3 N23
225 979 Tsvetkov Sander Valga Rattaklubi 02:59:12 14 M18
226 228 Järveoja Jaanus Team Järveoja 02:59:15 9 M50
227 240 Sibul Jaanus A&T Sport Team 02:59:26 66 M40
228 210 Link Erki X-Sport/Artec Elekter 02:59:27 120 M
229 344 Sild Ivo 02:59:31 67 M40
230 173 Haava Henno Saint-Gobain Glass Estonia SE 02:59:39 68 M40
231 1087 Kuldmäe Toivo Püha Loomaaed 02:59:41 10 M50
232 134 Takel Kalle Jõelähtme Singel 1 02:59:44 17 U23
233 675 Otsus Erki 02:59:48 121 M
234 243 Artel Veiko 02:59:50 69 M40
235 1024 Pung Peeter Farm Plant Eesti AS 02:59:53 15 M18
236 245 Viitmaa Alar OK Lehola 03:00:17 70 M40
237 224 Mees Janar 03:00:19 122 M
238 269 Nõmtak Sven-Erik WESTLINE TEAM 03:00:19 71 M40
239 190 Kivi Teemar Amserv/ City Spa Team 03:00:22 72 M40
240 273 Kullas Teet Cooltec 03:00:22 73 M40
241 154 Kiigemägi Andres Spordiklubi Rakke Fuji/VITAX 03:00:23 11 M50
242 347 Kurvits Erko SK Keremeister 03:00:25 123 M
243 230 Kaur Väino SK Kalju Rattatiim 03:00:30 74 M40
244 203 Viira Veiko Jõelähtme Singel 1 03:00:32 124 M
245 395 Jaaska Sven Fixus 03:00:33 125 M
246 343 Vaht Magnus A&T SPORT TEAM III 03:00:39 126 M
247 288 Kallakmaa Teet Eesti Posti Spordiklubi 03:00:54 75 M40
248 227 Pajus Rene Võidu MEKK 03:01:31 127 M
249 930 Kiipsaar Raido 21CC Triatloniklubi 03:01:31 76 M40
250 262 Tiits Janar Sparta Rattagrupp 03:01:52 128 M
251 207 Danilas Meelis Fixus VIP Team 03:02:07 77 M40
252 363 Ebras Kaido 03:02:12 129 M
253 1055 Kolessov Jevgeni InFocus I 03:02:13 130 M
254 278 Karjane Priit Raplamaa Rattaklubi KoMo 2 03:02:14 78 M40
255 313 Sootla Indrek Elioni Spordiklubi 1 03:02:23 79 M40
256 995 Soosaar Tiit Saint-Gobain Glass Estonia SE 03:02:24 131 M
257 373 Salumäe Guido X-Sport/Artec Elekter 03:02:29 80 M40
258 981 Bogdanov Risto FitLife 03:02:34 132 M
259 655 Koltunov Vladimir Team Marathoncup.Ru 03:02:57 133 M
260 1123 Põld Ivo 03:03:02 81 M40
261 254 Kaschan Kaido Türi Rattaklubi 03:03:23 82 M40
262 183 Määrits Toomas Tartu SHK 03:03:24 83 M40
263 201 Leben Riho Spordipartner 1 03:03:44 134 M
264 249 Männa Margus 03:03:47 135 M
265 697 Pungar Indrek 03:03:53 84 M40
266 277 Lensment Tõnu 03:03:57 136 M
267 204 Kõiv Kardon ABB Spordiklubi 03:03:57 137 M
268 268 Rimmel Margo A&T SPORT TEAM III 03:04:14 85 M40
269 299 Nikolajev Raul 03:04:18 138 M
270 354 Jürlau Noel RedMoto 03:04:27 139 M
271 208 Võsu Bruno FitLife 03:04:33 140 M
272 1026 Reedo Valdeko Farm Plant Eesti AS III 03:04:37 141 M
273 311 Nikolajev Raimo MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 03:04:41 142 M
274 351 Puhu Sille Sparta Thule naiskond 03:05:07 1 N
275 300 Rätsep Janno Haanja RK 03:05:13 143 M
276 364 Saareoks Janek 03:05:15 144 M
277 1108 Puu Ahto Peloton 03:05:32 145 M
278 322 Koik Kristjan 03:05:43 146 M
279 390 Simulask Agu Paralepa JK 03:06:26 86 M40
280 2509 Anier Aivo 03:06:33 147 M
281 267 Kompus Meelis Sparta Rattagrupp 03:06:33 148 M
282 1068 Leppik Jaan 03:06:39 87 M40
283 286 Haav Viljar 03:06:46 149 M
284 401 Vilbas Veigo Raplamaa Rattaklubi KoMo 2 03:06:50 150 M
285 385 Toots Kaspar 03:07:02 151 M
286 302 Pohlak Rauno Costa Bicicleta 03:07:15 152 M
287 545 Uudeberg Tanel Eesti Posti Spordiklubi 03:07:18 153 M
288 899 Ebras Kristo 03:07:18 154 M
289 290 Rääbis Mati Amserv/ City Spa Team 03:07:18 12 M50
290 238 Ojasaar Kalmer A&T SPORT TEAM III 03:07:25 88 M40
291 137 Tamm Bruno CC Rota Mobilis 03:07:27 155 M
292 332 Bauer Heigo Vennad-Dahl Pro 03:07:30 89 M40
293 1047 Luha Kristjan 03:07:36 156 M
294 272 Möldre Kert Westline Team 03:07:39 90 M40
295 635 Sildvee Märt 03:07:50 157 M
296 233 Laansalu Priit Jõelähtme Singel 2 03:07:55 91 M40
297 280 Stolfot Ivo 03:08:03 158 M
298 319 Nurm Eke 03:08:06 92 M40
299 464 Koik Lauri 03:08:13 159 M
300 327 Einmaa Tiit Eesti Raudtee 1 03:08:16 160 M
301 534 Aule Krister 03:08:23 161 M
302 419 Nagel Rainer Kulgur Team 03:08:23 162 M
303 248 Viitkin Ain rõuge racing team 03:08:27 93 M40
304 336 Terve Raivo Eesti Posti Spordiklubi 03:08:28 94 M40
305 361 Sauväli Indrek SK Kalju Rattatiim 03:08:40 163 M
306 339 Luik Janek 03:08:50 164 M
307 474 Ots Silver Westline Team 03:09:04 165 M
308 301 Kesper Raino 03:09:05 166 M
309 387 Kiil Sander Specialized/Olympic-Online 03:09:06 167 M
310 335 Pihl Henry 03:09:12 168 M
311 539 Saksing Siim Peloton 03:09:25 169 M
312 214 Tiismaa Toomas 03:09:27 95 M40
313 1027 Kesa Paul Nissan Thule ProTeam III 03:09:28 170 M
314 1097 Pallas Helari Spordipartner 03:09:35 171 M
315 564 Leeduks Raul Tallberg 03:09:36 172 M
316 334 Tamm Andrus Raplamaa Rattaklubi KoMo 2 03:09:44 96 M40
317 266 Lubi Tiit FitLife 03:09:48 173 M
318 508 Ollino Priit T-Puhtax 03:09:51 174 M
319 1098 Taan Rainer Gründer 03:09:55 97 M40
320 307 Orgla Maario SKODA 03:10:13 175 M
321 399 Reinoja Rauno IRL 03:10:24 176 M
322 223 Kont Sergo MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 03:10:30 98 M40
323 689 Käär Tanel Spordiselts 1 03:10:38 177 M
324 491 Lääts Indrek 03:11:05 178 M
325 340 Tuisk Väino Pärnu Surfiklubi 03:11:05 13 M50
326 896 Rosenberg Reigo 03:11:28 16 M18
327 337 Must Margus Neeme rattaklubi 03:11:59 179 M
328 216 Alumaa Alar Hansab MTB Team 03:12:22 180 M
329 270 Pärnamets Aivar Spordiklubi Rakke Fuji/Kiiker 03:12:24 99 M40
330 326 Uutar Aivar A&T SPORT TEAM III 03:12:33 181 M
331 905 Killing Gert Scoutspataljon Team 03:12:36 182 M
332 303 Kabonen Tiit Spordiklubi Rakke Fuji/Kiiker 03:12:36 14 M50
333 496 Polski Siim jõhvi motoklubi 03:12:49 18 U23
334 532 Küttis Sven RedMoto 03:12:58 100 M40
335 410 Vool Kristjan Promens 03:13:01 183 M
336 310 Koort Kristel Investment Agency 03:13:03 4 N23
337 1014 Juss Janar Viko Jalgrattaklubi 03:13:03 17 M18
338 274 Laansalu Janek Jõelähtme Singel 1 03:13:20 19 U23
339 253 Padumäe Vaido Rimi Cycling Team 03:13:28 184 M
340 659 Kesküla Urmet Westline Team 03:13:33 185 M
341 397 Volk Andrus MAN Sport Team 03:13:34 101 M40
342 320 Romandi Arvi Alavere Spordiklubi 03:13:41 186 M
343 950 Parv Martin 03:13:50 20 U23
344 369 Pops Vahur Teeme Team 03:13:53 102 M40
345 246 Prants Aivar Eesti Raudtee 1 03:14:03 187 M
346 251 Hütt Petri MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 03:14:11 188 M
347 461 Lepik Sirje TÜ ASK I naisk. 03:14:11 5 N23
348 1054 Zeltov Sergei InFocus I 03:14:20 189 M
349 291 Rannala Ivar 03:14:24 190 M
350 376 Raudsepp Priit Pühajärve Puhkekeskus 03:14:27 191 M
351 954 Hints Eric Costa Bicicleta 03:14:29 192 M
352 956 Mäekivi Andres 21CC triatloniklubi 03:14:30 103 M40
353 393 Teppo Andres A&T SPORT TEAM III 03:14:32 193 M
354 454 Paglant Heigo Rimi Cycling Team 03:15:04 194 M
355 391 Kruusmann Ahto Raadio Uuno Cycling Team 03:15:12 104 M40
356 1013 Kiivit Raivo 03:15:12 195 M
357 110 Maidla Janek velo clubbers 03:15:15 196 M
358 294 Eensoo Ardi Paralepa JK 03:15:17 105 M40
359 292 Haritonov Vadim 03:15:47 106 M40
360 388 Ehrberg Liisa Peloton / Classic 03:15:54 2 N
361 297 Järvsoo Janno SK Kalju Rattatiim 03:16:01 197 M
362 231 Must Tauri Türi Rattaklubi 03:16:02 198 M
363 394 Maasikmets Marek Kose AMK ct 03:16:08 199 M
364 538 Eilo Enno Spordiklubi Rakke Fuji/Kiiker 03:16:11 107 M40
365 362 Rozenbergs Gunars RK Velo 03:16:12 15 M50
366 375 Saag Härmo Vennad-Dahl Pro 03:16:14 200 M
367 209 Soojärv Andres 03:16:14 201 M
368 894 Gritsjuk Vadim IAT 03:16:14 202 M
369 911 Tenno Ander Trinidad Consulting 03:16:14 203 M
370 41 Sirvel Margus Spordiklubi Rakke Fuji/VITAX 03:16:14 204 M
371 548 Karm Kaimar MAN Sport Team 03:16:18 205 M
372 312 Rõngas Riho 03:16:20 108 M40
373 379 Salus Ardi Vennad-Dahl Visad 03:16:22 109 M40
374 447 Rebina Tarmo 03:16:25 206 M
375 569 Nael Margus 03:16:35 207 M
376 648 Viigipuu Toomas Tartu SK Velo 03:16:44 16 M50
377 318 Toome Rita Spordiklubi RAKKE FUJI/Rattabaas 03:16:51 3 N
378 1136 Lõhmus Taivo 03:17:02 208 M
379 516 Himma Markus Extreme Sport 03:17:09 21 U23
380 422 Vaiksaar Sille Peloton / Classic 03:17:29 4 N
381 404 Eerik Tarmo IRL 03:17:30 209 M
382 400 Mägi Allan TYASK 03:17:35 110 M40
383 360 Koort Indrek 03:17:47 111 M40
384 345 Koho Jaanus X-Sport 03:17:48 210 M
385 309 Jalakas Aksel Vargamäe 03:18:09 112 M40
386 415 Lepik Urmas 03:18:15 211 M
387 328 Kõiv Marek Sportland Bottecchia Team 03:18:15 212 M
388 925 Paju Mikk NRK NCC Tähekodu I 03:18:39 18 M18
389 590 Kõrge Toomas 03:18:40 213 M
390 901 Rusovitš Dmitri 03:18:47 214 M
391 428 Tenson Tavo X-Sport/Artec Elekter 03:18:47 215 M
392 1109 Treimuth Karl Viljandi Rattaklubi 03:18:56 19 M18
393 325 Ernits Ardu Ületreening SK 03:18:57 17 M50
394 191 Laur Anar Raadio Uuno Cycling Team 03:19:00 216 M
395 955 Kiristaja Hendrik Westline Team 03:19:07 20 M18
396 329 Vähi Nikolai Westline Team 03:19:11 113 M40
397 515 Raudsepp Priit Farm Plant Eesti AS 03:19:11 217 M
398 504 Koosa Marko SKODA 03:19:14 218 M
399 446 Robi Jaanus 03:19:14 114 M40
400 441 Prants Raivo 03:19:14 219 M
401 1056 Moissejev Juri InFocus I 03:19:16 115 M40
402 744 Aas Andres IITEE Spordiklubi 03:19:18 220 M
403 371 Suur Meelis 03:19:37 221 M
404 352 Sildaru Kalev lebo racing 03:19:42 18 M50
405 244 Laaniste Mart MTÜ Ambla Spordiklubi 03:19:57 222 M
406 614 Räpo Ahto 03:20:05 223 M
407 783 Tamm Tõnu Sparta Rattagrupp 03:20:13 224 M
408 341 Rammi Antti Ramest Ehitus Racing Team 03:20:20 225 M
409 2508 Jair Ergo 03:20:20 226 M
410 1029 Lang Mae TÜ ASK I naisk. 03:20:43 6 N23
411 229 Järveoja Toomas Team Järveoja 03:20:44 19 M50
412 599 Mihkels Stanislav DÜNAMO 03:20:50 227 M
413 346 Tokko Rainer Vanamõisa Suusaklubi 03:20:56 116 M40
414 442 Härm Teet lebo racing 03:21:00 228 M
415 520 Kinsi Elar 03:21:21 229 M
416 924 Liivandi Eero G4S spordiklubi 03:21:39 230 M
417 417 Ütt Andres Trismile 03:21:40 231 M
418 1076 Sõmmer Sinne Rein Taaramäe Rattaklubi 03:21:42 5 N
419 1134 Kelk Margus 03:21:45 117 M40
420 487 Soosaar Silver Riegler Kinnisvarahooldus/Seljametsa Peetrikesed 03:21:50 232 M
421 838 Neeme Avo Püha Loomaaed 03:21:52 233 M
422 398 Nõmmik Alar Türi Rattaklubi 03:21:56 22 U23
423 316 Saar Tarmo Vennad-Dahl Pro 03:22:11 234 M
424 793 Vahar Kristo 03:22:38 235 M
425 943 Helm Jaak Haanja Rattaklubi 03:22:47 236 M
426 458 Näks Einar Peetri Rattaklubi I 03:22:47 237 M
427 782 Jõgila Veiko Nissan Thule ProTeam III 03:22:50 118 M40
428 998 Adusoo Jaanus 03:22:59 119 M40
429 589 Tasane Peeter SK Kalju Rattatiim 03:23:02 20 M50
430 129 Leppik Ahti Onninen 03:23:08 238 M
431 514 Kaljumäe Aivo Swedbank 03:23:15 120 M40
432 621 Põldoja Urmas Onninen 03:23:16 121 M40
433 478 Maripuu Raul Maripuu tiim 03:23:21 239 M
434 403 Kivi Allan 03:23:40 240 M
435 1031 Varblane Kärolin TÜ ASK II naisk. 03:23:41 7 N23
436 498 Bormeister Elmar Onninen 03:23:43 122 M40
437 554 Murmann Rain Mehed Marsilt 03:23:44 241 M
438 485 Rahu Madis 03:23:46 123 M40
439 499 Männi Rein Võidu MEKK 03:23:48 242 M
440 427 Teepere Egon Radius 03:23:51 243 M
441 511 Lillesaar Tanel 03:24:06 244 M
442 413 Naarits Egon CGI 03:24:08 245 M
443 433 Bazõlev Anton 03:24:13 246 M
444 519 Beljajev Vladimir Tartu SK Velo 03:24:16 124 M40
445 263 Sisask Andreas CGI 03:24:16 247 M
446 1086 Strikholm Peeter Püha Loomaaed 03:24:17 248 M
447 392 Käis Argo 03:24:18 249 M
448 234 Kull Martin Allew Ehitus 03:24:20 250 M
449 451 Väli Reigo IRL 03:24:21 125 M40
450 1113 Kiiler Gert Liba-Sakala 03:24:24 251 M
451 571 Toomik Eeri 03:24:31 126 M40
452 750 Nikitin Juri InFocus II 03:24:34 252 M
453 683 Türi Madis CC Rota Mobilis 03:24:37 253 M
454 627 Soome Laura CFC 03:24:38 6 N
455 365 Kornet Kalev Neeme Rattaklubi 03:24:40 21 M50
456 438 Nõgols Eiko Baltic Agro I 03:24:41 127 M40
457 359 Voor Marek MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 03:24:41 254 M
458 687 Pank Ergo 03:24:48 128 M40
459 926 Pullerits Tõnu Spordiselts 1 03:24:53 255 M
460 1132 Koppas Aivar 03:25:23 256 M
461 304 Valdner Marek Jõelähtme Singel 1 03:25:26 129 M40
462 252 Iljenko Andrejs Smiltene MTB 03:25:26 130 M40
463 537 Minski Jan Kulgur Team 03:25:27 131 M40
464 411 Tammist Marko turvaplommid.ee 03:25:39 257 M
465 486 Kerm Margus Linnumetsa Spordiklubi 03:25:49 258 M
466 389 Õunpuu Vahur StarExpert 03:25:56 132 M40
467 568 Kangur Raul FitLife 03:26:01 133 M40
468 497 Hõbemägi Veikko 03:26:07 259 M
469 542 Mooste Tarmo Radius 03:26:07 260 M
470 448 Stalkov Valmer Farm Plant Eesti AS 03:26:08 134 M40
471 1060 Pilv Meelis Nissan Thule ProTeam III 03:26:10 261 M
472 1061 Aasoja Arbo G4S Spordiklubi 03:26:13 135 M40
473 1065 Puidak Peeter Arens 03:26:22 136 M40
474 473 Ööman Marko 03:26:23 262 M
475 510 Ammer Indrek 03:26:26 263 M
476 1095 Vestmann Rain Nissan Thule ProTeam* 03:26:27 264 M
477 348 Järve Marek 03:26:51 137 M40
478 443 Kibin Allan Diamondtec 03:26:51 138 M40
479 434 Perm Ivar 03:26:58 139 M40
480 566 Merila Martti NRK 03:27:02 265 M
481 479 Leidorp Jako SK Kalju Rattatiim 03:27:12 266 M
482 796 Vender Andrus 03:27:13 267 M
483 567 Toonekurg Kaido Spordipartner 03:27:17 268 M
484 374 Remiküll Ragnar 03:27:24 140 M40
485 377 Kotsalainen Asse CC Rota Mobilis 03:27:25 269 M
486 1057 Ovtsarenko Grigori InFocus II 03:27:25 270 M
487 437 Kuhlap Kaupo Cosmos 03:27:26 141 M40
488 405 Künnapuu Priit VBH-Roto Team 03:27:30 142 M40
489 580 Talalaev Marek 03:27:33 271 M
490 820 Mälgi Ailen Peloton / Classic 03:27:40 7 N
491 439 Mölder Ivo Türi Rattaklubi 03:27:48 143 M40
492 489 Lippur Bruno 03:28:05 144 M40
493 521 Joonsalu Madis 03:28:07 272 M
494 1073 Aavel Rivo Lõuna KRK 03:28:23 273 M
495 1131 Kuusing Kaijo 03:28:28 145 M40
496 372 Pärtel Marco MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 03:28:28 274 M
497 396 Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 03:28:34 275 M
498 426 Vasar Kaidu Westline Team 03:28:40 276 M
499 467 Hagen Peeter Radius 03:29:02 22 M50
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE