estenglv
WAP version
Login form
59 km
29 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 18 Sep 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
16. Tallinna Rattamaraton (SEC 2013 2. etapp)
Aeg 19.05.2013
Koht Tallinn EST
Spordiala Jalgrattasport
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. Võistl.
kl.
 
1 2002 Tarassov Kirill Ratta Agentuur - Merida 1:02:38 1 M16
2 2001 Johanson Kristjan Viljandi Rattaklubi I 1:02:38 2 M16
3 2511 Krautmann Üllar 1:04:42 1 M
4 2477 Kõivumägi Georg 1:05:05 3 M16
5 2004 Nõmm Karel Georg NRK NCC Tähekodu I 1:05:53 1 M14
6 2018 Pelska Sten Valga Rattaklubi 1:06:58 4 M16
7 2007 Mõttus Mari-Liis Haanja RK 1:07:20 1 N14-N16
8 2016 Roosimets Reigo NRK NCC Tähekodu I 1:07:57 2 M14
9 2009 Nirgi Sten Eric Investment Agency 1:09:11 5 M16
10 2022 Kangilaski Erik NRK NCC Tähekodu I 1:09:21 6 M16
11 2010 Koch Kalju 1:09:41 1 M60
12 2039 Tikku Marko HKP 1:09:55 2 M
13 2008 Toom Reio Viljandi Rattaklubi II 1:10:51 7 M16
14 2101 Pajur Markus Nõmme RK 1:12:15 3 M14
15 2026 Liivamägi Sven Haanja RK 1:12:55 8 M16
16 2019 Saarep Peeter Fixus VIP Team 1:13:10 2 M60
17 2478 Paju Mikk 1:13:11 3 M
18 2083 Jauhiainen Arttu Mattias Saue Spordiklubi 1:13:12 9 M16
19 2023 Lang Tea TÜ ASK I naisk. 1:13:25 1 N35+
20 2027 Sagaja Martin Eesti Raudtee 1 1:13:34 4 M
21 2033 Oja Eero Mamily 1:13:36 5 M
22 2014 Oot Anti AMPS- EXTREME SPORT 1:13:40 3 M60
23 2031 Kempi Sander NRK NCC Tähekodu II 1:13:48 4 M14
24 2044 Matvejeva Jana Vargamäe 1:13:48 2 N35+
25 2030 Valts Priit 1:13:52 6 M
26 2041 Sirvel Merili Spordiklubi RAKKE FUJI/Rattabaas 1:13:54 2 N14-N16
27 2045 Uustal Arno 1:13:56 7 M
28 2035 Õispuu Mairis Spordiklubi RAKKE FUJI/Rattabaas 1:13:58 3 N14-N16
29 2501 Kriger Vladislav 1:14:34 8 M
30 2397 Lepasalu Laura TÜ ASK I naisk. 1:15:08 1 N
31 2038 Läänemets Rait 1:15:09 9 M
32 2028 Kutser Karmo 1:15:13 5 M14
33 2021 Mõttus Raivo 1:15:13 10 M
34 2043 Uudeküll Peep Puhh & Pojad 1:15:14 11 M
35 2034 Tammaa Kristjan KRK - Hydroscand 1:15:32 10 M16
36 2095 Pajur Maarek Itella Logistics OÜ 1:15:37 12 M
37 2484 Vismants Caune 1:15:39 4 M60
38 2054 Reila Rivo Mamily 1:15:40 13 M
39 2093 Remmelgas Rihard CFC 1:16:01 6 M14
40 2063 Nurk Veikko Eesti Posti Spordiklubi 1:16:11 14 M
41 2025 Kadajane Erik Vennad-Dahl Visad 1:16:28 15 M
42 2067 Sankmann Joosep Viljandi Rattaklubi II 1:16:43 7 M14
43 2230 Saagpakk Priit 1:17:06 16 M
44 2029 Kaasik Peeter 1:17:08 17 M
45 2037 Enok Egerd NRK NCC Tähekodu II 1:17:36 8 M14
46 2042 Kalm Kelly Sparta Thule naiskond 1:17:40 4 N14-N16
47 2036 Kaarjärv Maris Spordiklubi RAKKE FUJI/Rattabaas 1:17:44 3 N35+
48 2032 Kull Rait Mamily 1:17:49 18 M
49 2112 Taan Sander Gründer 1:18:11 11 M16
50 2048 Kask Renet Smart Sport 1:18:15 12 M16
51 2084 Tarikas Tenno 1:18:15 19 M
52 2046 Laurisoo Erkki 1:18:19 20 M
53 2073 Pruul Robin 1:18:20 9 M14
54 2458 Sala Kristen 1:18:24 21 M
55 2236 Kuusk Aadu 1:18:34 22 M
56 2053 Kin Nikolai Eesti Raudtee 1 1:18:41 23 M
57 2050 Rikolas Martin 1:18:51 24 M
58 2483 Janis Prancs 1:18:55 5 M60
59 2061 Berman Deniss 1:19:02 25 M
60 2097 Nokkur Ants 1:19:15 26 M
61 2066 Jüriso Renee 1:19:20 27 M
62 2049 Aavik Aivar Flagmore 1:19:37 28 M
63 2100 Rostin Siim Sparta Rattagrupp 1:19:39 29 M
64 2470 Sala Alar Sportland Eesti As 1:19:48 30 M
65 2087 Noormets Ando 1:19:49 31 M
66 2062 Vainu Marko 1:19:59 32 M
67 2068 Tiisler Marko 1:20:02 33 M
68 2116 Ärmpalu Aare Peetri Rattaklubi II 1:20:13 34 M
69 2051 Võso Toomas Baltic Agro I 1:20:22 35 M
70 2455 Ladva Indrek 1:20:33 36 M
71 2064 Ruut Pirjo Sparta Thule naiskond 1:20:41 2 N
72 2162 Lang Kärt TÜ ASK II naisk. 1:20:55 5 N14-N16
73 2117 Riiel Avely Porter Racing 1:21:02 3 N
74 2118 Kirt Kuldar 1:21:04 37 M
75 2099 Viikoja Meelis SK Kalju Rattatiim Ruudus 1:21:08 38 M
76 2059 Viidemann Mati Vennad-Dahl Visad 1:21:09 39 M
77 2055 Mizer Tuuli Eesti Raudtee 2 1:21:09 4 N35+
78 2090 Laanisto Janek 1:21:22 40 M
79 2110 Enok Holger HKP 1:21:27 41 M
80 2078 Luts Tõnis Baltic Agro II 1:21:37 42 M
81 2139 Raap Marko 1:21:38 43 M
82 2435 Teino Anno 1:21:54 44 M
83 2129 Valgur Gunnar Baltic Agro I 1:22:08 45 M
84 2081 Lige Ivari Baltic Agro II 1:22:16 46 M
85 2079 Leier Tõnis Raplamaa Rattaklubi KoMo 2 1:22:23 6 M60
86 2071 Räbus Elmo 1:22:28 47 M
87 2070 Ehandi Daniel Eesti Raudtee 1 1:22:34 48 M
88 2486 Sarapuu Georg 1:22:34 10 M14
89 2103 Tärn Margo 1:22:39 49 M
90 2092 Leesla Heigo Sparta Rattagrupp 1:22:42 50 M
91 2113 Jõekäär Imre JSK RAve 1:22:48 51 M
92 2074 Kuslap Avo Paluküla Team 1:22:48 52 M
93 2114 Lepp Are 1:22:48 53 M
94 2145 Lõo Margus Ventilaator.ee 1:23:02 54 M
95 2387 Jaškov Janek 1:23:10 55 M
96 2134 Saaremäe Liivar 1:23:14 56 M
97 2161 Altin Ergo 1:23:21 57 M
98 2077 Oja Rait Jäneda 1:23:36 58 M
99 2060 Ilus Andrus Westline Team 1:23:38 59 M
100 2098 Jõessar Jarko-Jael Raplamaa Rattaklubi KoMo 3 1:23:50 11 M14
101 2156 Ansip Ethel CC Rota Mobilis* 1:23:52 5 N35+
102 2262 Vahesaar Vallo 1:23:54 60 M
103 2382 Paas Olari Spordiklubi Rakke 1:24:01 61 M
104 2086 Kaldvee Valdur 1:24:06 62 M
105 2166 Kallikorm Janno Hansab MTB Team 1:24:07 63 M
106 2132 Parik Egert 1:24:17 64 M
107 2452 Kaldma Tanel 1:24:24 65 M
108 2065 Lepp Mart 1:24:27 66 M
109 2228 Mets Marko 1:24:33 67 M
110 2125 Tomson Kaarel NRK NCC Tähekodu II 1:24:44 12 M14
111 2176 Ütsik Johannes JUSSIKE OY 1:25:01 68 M
112 2516 Krõm Gary Kevin 1:25:09 69 M
113 2094 Poller Peep 1:25:16 70 M
114 2111 Küünarpuu Marek Arens 1:25:18 71 M
115 2183 Silver Joosep Flagmore 1:25:32 13 M16
116 2182 Reili Andreas Martin IITEE Spordiklubi 1:25:37 13 M14
117 2180 Miltop Rait HKP 1:25:38 72 M
118 2102 Enok Ergi HKP 1:25:41 73 M
119 2481 Tammoja Raimond 1:25:45 74 M
120 2441 Säinast Mart Spordipartner 1:25:46 75 M
121 2141 Kaasik Morten Columbus 1:25:55 76 M
122 2124 Liivamaa Brita 1:26:04 6 N14-N16
123 2212 Tilk Hans Arvet Raplamaa Rattaklubi KoMo 3 1:26:06 14 M14
124 2075 Tammoja Gerlin Cosmos Sun 1:26:08 7 N14-N16
125 2178 Teppo Priit 1:26:09 77 M
126 2208 Kütt Erik AMPS 1:26:10 78 M
127 2226 Toobal Kermo 1:26:17 79 M
128 2510 Teder Tiit 1:26:35 80 M
129 2085 Männi Anatoli Investment Agency Jõhvi Team 1:26:39 7 M60
130 2082 Anton Ivo 1:26:46 81 M
131 2210 Aug Erkki 1:27:04 82 M
132 2223 Kask Kalle Hõberatas 1 1:27:12 83 M
133 2159 Mitt Terje Cosmos Sun 1:27:20 6 N35+
134 2013 Prangel Kristo NRK NCC Tähekodu I 1:27:26 14 M16
135 2480 Kask Kren 1:27:29 8 M60
136 2240 Tamme Heidi Costa Bicicleta Chicas 1:27:30 7 N35+
137 2469 Kontus Taavi 1:27:37 84 M
138 2175 Kübar Kätri Costa Bicicleta Chicas 1:27:40 8 N35+
139 2152 Raiesmaa Eldur 1:27:45 85 M
140 2433 Viilop Aivo 1:27:45 86 M
141 2121 Mäe Mati HKP 1:27:48 87 M
142 2177 Lomp Heigo 1:28:03 88 M
143 2252 Skobelev Fredi 1:28:12 89 M
144 2109 Matvejev Ahto Vargamäe 1:28:14 90 M
145 2260 Saar Andres 1:28:16 91 M
146 2157 Kama Joonatan Ventilaator.ee 1:28:17 15 M16
147 2164 Varik Peeter Püha Loomaaed 1:28:19 92 M
148 2148 Märtin Liina Costa Bicicleta Chicas 1:28:26 4 N
149 2305 Ajaots Kaarel Hansab MTB Team 1:28:28 93 M
150 2126 Õmblus Andrus 1:28:33 94 M
151 2147 Agu Joosep KRK - Hydroscand 1:28:35 15 M14
152 2267 Leznevsky Andreas Spordiselts 2 1:28:37 95 M
153 2451 Kaseväli Uno MAN Sport Team* 1:28:40 9 M60
154 2168 Pari Liivi Mall TÜ ASK II naisk. 1:28:43 8 N14-N16
155 2144 Kaskla Kuido 1:28:49 96 M
156 2096 Kristal Kaspar Kose AMK ct 1:28:51 97 M
157 2120 Mangelsoo Janno 1:29:06 98 M
158 2281 Ulm Erki 1:29:10 99 M
159 2330 Schryer David Looduslik valik 1:29:11 100 M
160 2193 Kivi Ingrid 1:29:14 9 N35+
161 2088 Laas Jaan 1:29:17 101 M
162 2189 Kaljula Aimar Arens 1:29:18 102 M
163 2512 Mäemets Gunnar 1:29:30 103 M
164 2056 Eamets Jaanus 1:29:31 104 M
165 2407 Normak Mihkel Samsung Sports Academy 1:29:34 105 M
166 2138 Nigols Jarmo 1:29:37 106 M
167 2422 Terasmaa Hans 1:29:45 107 M
168 2500 Koitla Indrek 1:29:50 108 M
169 2151 Sirvel Teisi Spordiklubi RAKKE FUJI/Rattabaas 1:29:56 5 N
170 2158 Razumov Raimo 1:30:01 109 M
171 2122 Floren Kaupo 1:30:05 110 M
172 2199 Kautlenbach Gert Spordiselts 2 1:30:06 111 M
173 2143 Õunpuu Harry 1:30:08 112 M
174 2459 Peets Andres Elioni Spordiklubi 1:30:12 113 M
175 2408 Randoja Merli 1:30:15 10 N35+
176 2468 Kukk Olavi 1:30:29 114 M
177 2498 Tagel Rainer 1:30:31 115 M
178 2205 Põder Tanel Baltic Agro II 1:30:40 116 M
179 2494 Lahtvee Pärtel 1:30:44 16 M14
180 2264 Provalski Arnold Eesti Raudtee 2 1:30:44 117 M
181 2206 Pajur Ly 1:30:45 11 N35+
182 2259 Pilv Marko 1:30:48 118 M
183 2130 Palusoo Marianne Jõelähtme Singel Naised 1:30:51 6 N
184 2466 Tomingas Uno VIKO 1:31:14 119 M
185 2191 Arro Urmo Velohaid 1:31:14 120 M
186 2207 Liik Alari-Fred A.Le Coq Team 2 1:31:16 16 M16
187 2115 Paju Tiit Hansura RT 1:31:25 10 M60
188 2142 Viikoja Kevin SK Kalju Rattatiim Ruudus 1:31:29 17 M14
189 2123 Meltsas Veiko 1:31:30 121 M
190 2271 Lepik Hillar 1:31:31 122 M
191 2155 Rohtla Indrek 1:31:33 123 M
192 2128 Tuvikene Leonhard Eesti Raudtee 1 1:31:41 11 M60
193 2204 Sokk Janar 1:31:50 124 M
194 2308 Kramma Merli NRK NCC Tähekodu II 1:31:53 9 N14-N16
195 2154 Viira Andres 1:31:55 125 M
196 2221 Suokas Kristina 1:31:55 12 N35+
197 2258 Karu Ott Mööbliekspert paigaldus 1:31:57 126 M
198 1256 Sõõrumaa Tõnis 1:31:58 127 M
199 2418 Kamratov Kristo 1:32:11 128 M
200 2513 Kullerkupp Andero 1:32:19 129 M
201 2346 Kruustük Simmo 1:32:20 130 M
202 2216 Vill Ago Rebala rattaklubi 1:32:22 131 M
203 2313 Pärl Timo Baltic Agro I 1:32:23 132 M
204 2202 Eamets Annika Tervisesport 1:32:25 13 N35+
205 2165 Toomik Andreas Exmet OÜ 1:32:27 133 M
206 2153 Ormisson Veikko Thule Team Estonia 1:32:32 134 M
207 2181 Rullingo Eik IITEE Spordiklubi 1:32:37 135 M
208 2173 Kaasik Andrus 1:32:41 136 M
209 2445 Mitt Maino Europark 1:32:47 137 M
210 2169 Minkovski Mark 1:32:48 138 M
211 2150 Jürisaar Merilin 1:32:51 10 N14-N16
212 2192 Tõnismäe Andres 1:32:52 139 M
213 2237 Vinkel Andre 1:32:55 140 M
214 2386 Aarela Alo 1:32:56 141 M
215 2495 Raik Teet 1:32:57 142 M
216 2414 Mandre Gaidy Westline Team* 1:33:04 7 N
217 2196 Perandi Joosep Baltic Agro II 1:33:04 17 M16
218 2490 Mahlakas Kalev 1:33:31 143 M
219 2198 Sinisaar Indrek Elioni Spordiklubi 1 1:33:37 144 M
220 2233 Nirgi Robin 1:33:40 18 M14
221 2195 Tasane Toomas 1:33:41 145 M
222 2463 Ojasalu Heiki 1:33:41 146 M
223 2390 Varik Viljar Scania 1:33:42 147 M
224 2503 Mariat Jüri 1:33:50 148 M
225 2186 Liik Margus A.Le Coq Team 2 1:33:56 149 M
226 2377 Lossmann Joosep Viljandi Rattaklubi II 1:33:56 19 M14
227 2507 Liivat Anti 1:34:00 150 M
228 2293 Lootus Stefan KRK - Hydroscand 1:34:04 20 M14
229 2508 Selter Pille 1:34:06 14 N35+
230 2286 Kurg Arko Elioni Spordiklubi 1:34:09 151 M
231 2232 Mägi Krista 1:34:10 15 N35+
232 2509 Uustalu Meelis 1:34:16 152 M
233 2283 Loos Priit 1:34:23 153 M
234 2255 Kuusk Kadi 1:34:35 16 N35+
235 2171 Rätsep Airi Citymotors 1:34:35 8 N
236 2461 Kulm Urmas 1:34:37 154 M
237 2243 Milk Marek 1:34:37 155 M
238 2497 Rosin Mart 1:34:39 156 M
239 2188 Malberg Kriste Neeme Rattaklubi 1:34:41 17 N35+
240 2424 Kalberg Marttin 1:34:44 157 M
241 2314 Palumaa Pille Eesti Posti Spordiklubi 1:34:47 18 N35+
242 2167 Kuslap Kaarel Ventilaator.ee 1:34:57 18 M16
243 2402 Redko Dmitri FitLife* 1:34:59 158 M
244 2238 Karp Raivo Mamily 1:35:04 159 M
245 2332 Põder Oliver sirrent.ee 1:35:05 160 M
246 2160 Kaasik Kristen Columbus 1:35:10 161 M
247 2224 Horg Kristi Harry Metall 1:35:11 9 N
248 2381 Pärn Krisper Jan 1:35:25 19 M16
249 2277 Preegel Pille 1:35:25 10 N
250 2246 Tenslind Mait 1:35:34 162 M
251 2137 Arras Ants 1:35:40 163 M
252 2163 Dunets Vladimir Eesti Raudtee 2 1:35:46 164 M
253 2412 Veelain Ermo 1:35:46 165 M
254 2278 Abiline Indrek 1:36:01 166 M
255 2217 Horg Sirle 1:36:10 11 N
256 2438 Illus Karolin 1:36:19 11 N14-N16
257 2426 Salu Jüri 1:36:21 167 M
258 2318 Potashenkova Svetlana Farm Plant Eesti AS III 1:36:23 19 N35+
259 2266 Kutser Indra 1:36:24 12 N14-N16
260 2482 Mägi Andrus 1:36:25 168 M
261 2462 Nokkur Lembit 1:36:35 169 M
262 2200 Kivisikk Risto 1:36:52 170 M
263 2190 Pesor Kaur Raplamaa Rattaklubi KoMo 3 1:36:57 21 M14
264 2475 Pallo Ruth 1:36:58 20 N35+
265 2460 Pupart Alver 1:37:07 171 M
266 2453 Gutmann Tarmo 1:37:12 172 M
267 2369 Raudsepp Rauno Tartu Terminaal 1:37:23 173 M
268 2250 Russow Urve 1:37:34 21 N35+
269 2301 Saaver Maris 1:37:39 12 N
270 2518 Küünemäe Henry 1:37:44 174 M
271 2304 Teigar Riho AllClean OÜ 1:37:49 175 M
272 2282 Veske Triin SK Kalju Rattatiim Ruudus 1:37:51 13 N
273 1257 Hanikat Kaido 1:38:00 176 M
274 2242 Hansen Peeter 1:38:18 177 M
275 2344 Kuuse Asti 1:38:35 14 N
276 2179 Teng Toivo 1:38:54 178 M
277 2493 Veidenberg Günther 1:39:28 179 M
278 2427 Reinumägi Maret Gründer 1:39:39 15 N
279 2429 Järvi Toomas 1:39:42 180 M
280 2222 Kaukver Siim NRK NCC Tähekodu II 1:39:46 22 M14
281 2329 Ärm Rait Porter Racing 1:39:48 23 M14
282 2395 Holtsmann Martin Viljandi Rattaklubi II 1:39:53 24 M14
283 2295 Kasesalu Krista 1:39:57 22 N35+
284 2520 Mõts Taavi 1:40:01 181 M
285 2256 Plado Priit 1:40:13 182 M
286 2275 Hansen Peep 1:40:17 183 M
287 2215 Välja Arvo 1:40:17 184 M
288 2356 Arumägi Sander 1:40:30 20 M16
289 2443 Isotamm Raul Hansa Spordiklubi 1:40:33 185 M
290 2279 Ojasild Kersti Johanna TÜ ASK II naisk. 1:40:34 13 N14-N16
291 2211 Ukrainski Kadri 1:40:41 23 N35+
292 2317 Vahtra Viljar 1:40:45 186 M
293 2184 Kuslap Aulis Ventilaator.ee 1:40:54 187 M
294 2488 Sirvel Anet 1:40:59 14 N14-N16
295 2229 Kaasik Arne Columbus 1:41:15 188 M
296 2327 Ladvas Kimmo Eesti BMW Klubi 1:41:17 189 M
297 2388 Noorkõiv Eero 1:41:28 190 M
298 2302 Vahejõe Margus Mexlem 1:41:35 191 M
299 2380 Rammul Imre Lennuliiklusteeninduse AS 1:41:37 192 M
300 2322 Laanes Andres 1:42:03 193 M
301 2300 Burõhh Kati 1:42:03 16 N
302 2473 Enok Janar mira 1:42:11 194 M
303 2515 Lomp Elar 1:42:15 195 M
304 2213 Mõrd Rando A.Le Coq Team 1 1:42:16 196 M
305 2325 Kuriks Olavi 1:42:17 197 M
306 2321 Joorits Jüri Hansab MTB Team 1:42:21 198 M
307 2149 Strand Aleksander Eesti Raudtee 2 1:42:25 199 M
308 2251 Seero Annika Costa Bicicleta Chicas 1:42:25 17 N
309 2431 Tuisk Aidi Gerde Kuusalu Rattaklubi 1:42:41 15 N14-N16
310 2505 Saluri Priit 1:42:47 200 M
311 2393 Ilumets Alar 1:42:48 201 M
312 2425 Tika Toomas Kalevi Jalgrattakool 1:42:48 202 M
313 2303 Kalm Aigar Onninen* 1:42:53 203 M
314 2323 Lanno Anett Eesti Raudtee 2 1:42:58 18 N
315 2442 Lilleorg Gerly 1:43:01 19 N
316 2320 Oras Mati 1:43:12 12 M60
317 2411 Pääsuke Kaarel 1:43:13 204 M
318 2209 Järveoja Helje Team Järveoja 1:43:25 24 N35+
319 2457 Taal Kalle 1:43:30 205 M
320 2197 Väin Aino 1:43:51 25 N35+
321 2413 Rohtla Aigar 1:43:51 206 M
322 2345 Enok Ivar mira 1:44:17 207 M
323 2307 Aak Sibelle 1:44:27 26 N35+
324 2489 Võsu Janek 1:44:32 208 M
325 2368 Paul Marc Daniel KRK - Hydroscand 1:44:43 25 M14
326 2373 Künnapuu Kaido Europark 1:44:51 209 M
327 2265 Saremat Raivo 1:45:19 210 M
328 2231 Sudi Ants 1:45:29 13 M60
329 2247 Jundas Kadri-Ann 1:45:51 27 N35+
330 2245 Arm Kristin Mikitamäe Aironmään Klubi 1:46:01 28 N35+
331 2187 Aimsalu Mart Flagmore 1:46:04 211 M
332 2239 Kuslap Hannes Ventilaator.ee 1:46:17 26 M14
333 2273 Väiko Amanda 1:46:46 16 N14-N16
334 2235 Käär Kätlin 1:46:51 29 N35+
335 2272 Longa Ieva Skype 1:46:55 30 N35+
336 2248 Jaaksoo Piia 1:47:21 31 N35+
337 2298 Prits Vilmar 1:47:27 212 M
338 2185 Pung Peeter Farm Plant Eesti AS III 1:47:35 213 M
339 2316 Hints Kairi Costa Bicicleta Chicas 1:47:46 32 N35+
340 2315 Kukk Veiko #velopeded 1:48:45 214 M
341 2194 Männik Margit Exmet OÜ 1:48:51 33 N35+
342 2367 Igel Sirje 1:48:51 20 N
343 2365 Mõttus Kät 1:49:12 21 N
344 2326 Vadi Tarmo Rebala Rattaklubi 1:49:57 215 M
345 2376 Kauk Andre CC Rota Mobilis* 1:50:33 27 M14
346 2311 Ilves Fred NRK 1:50:35 28 M14
347 1258 Burov Roman 1:50:47 216 M
348 2364 Holtsmann Piret Viljandi Rattaklubi II 1:50:48 34 N35+
349 2487 Lokotar Urmet 1:51:08 217 M
350 2297 Kerner Tõnis Tornimäe Kotkad 1:51:10 218 M
351 2274 Kravets Ivar AllClean OÜ 1:51:19 219 M
352 2290 Miiter Arlika Tornimäe Kotkad 1:51:40 35 N35+
353 2421 Putnin Aljona 1:52:25 22 N
354 2355 Abram Eva Columbus 1:52:26 23 N
355 2383 Kanarbik Eha Spordiklubi Rakke 1:53:14 36 N35+
356 2347 Bebeleva Margo Repal-E 1:53:28 220 M
357 2349 Polištšuk Andrei Mexlem 1:53:45 221 M
358 2423 Reinek Jaana 1:53:50 24 N
359 2506 Aalep Martin 1:53:53 222 M
360 2348 Israel Karel 1:53:54 223 M
361 2474 Enok Indrek mira 1:53:56 224 M
362 1254 Rosenberg Aivo 1:54:05 225 M
363 2456 Raidvee Joonas 1:54:05 29 M14
364 2359 Haava Erti Scania 1:54:06 226 M
365 2280 Keskülla Sirje Baltic Agro II 1:54:07 37 N35+
366 2444 Dobolina Tatjana 1:54:25 25 N
367 2263 Eha Marko Costa Bicicleta II 1:54:41 227 M
368 2334 Lige Hannes Baltic Agro II 1:54:51 228 M
369 2519 Pedai Robin 1:55:04 30 M14
370 2324 Männik Riho 1:55:07 229 M
371 2479 Vent Karl Mihkel 1:55:09 31 M14
372 2331 Grossmann Kristina Suusahullud 1:56:17 26 N
373 2319 Kübar Helen Costa Bicicleta Chicas 1:57:28 27 N
374 2476 Kotkas Kerstin 1:57:31 28 N
375 2269 Lipp Reigo Artec Elekter 1:57:51 230 M
376 2439 Männiste Sille 1:58:13 38 N35+
377 2420 Sildam Meelis sirrent.ee 1:58:14 231 M
378 2253 Reili Sigrid IITEE Spordiklubi 1:58:47 39 N35+
379 2338 Kaha Erik Spordiselts 2 1:58:55 32 M14
380 2502 Ragilo Frank Aron 1:59:26 33 M14
381 2499 Jürgen Jürgen 1:59:36 232 M
382 2467 Koort Merike 1:59:37 40 N35+
383 2392 Stokkeby Marika 1:59:48 41 N35+
384 2491 Kuuseste Peeter 1:59:55 233 M
385 2328 Evendi Kristi 2:00:01 29 N
386 2472 Tammsoo Cristel mira 2:00:20 17 N14-N16
387 2430 Kõllamägi Merili 2:00:30 30 N
388 2374 Tupits Ahti 2:00:51 234 M
389 2378 Depka Agata Europark 2:01:43 42 N35+
390 2309 Puusta Ants Baltic Agro II 2:02:44 235 M
391 2370 Puusta Rasmus Baltic Agro II 2:02:48 34 M14
392 2385 Kaur Marek 2:03:08 236 M
393 2464 Kuusalu Raul 2:03:40 237 M
394 2514 Pool Sigrid 2:04:43 43 N35+
395 2341 Arestegui Kenneth 2:07:22 35 M14
396 2428 Jürisoo Kristi 2:07:58 31 N
397 2350 Lepp Katrin Spordiselts 2 2:08:16 32 N
398 2288 Kõll Raili Promens 2:08:17 44 N35+
399 2517 Punga Rainer 2:08:30 238 M
400 2409 Müür Merle 2:08:33 33 N
401 2419 Nikolajev Herman 2:08:35 36 M14
402 2339 Beljaeva Jelena 2:09:07 34 N
403 2340 Eensalu-Lind Angela Toode pleki pande 2:09:56 45 N35+
404 2492 Patykin Anatolii 2:10:06 239 M
405 2294 Arras Kristjan 2:10:08 240 M
406 2403 Pops Mirko IRL 2 2:10:16 241 M
407 2384 Olop Janek Eesti BMW Klubi 2:10:35 242 M
408 2417 Päll Indro 2:10:48 243 M
409 2357 Listmann Kairi Costa Bicicleta Chicas 2:10:54 35 N
410 2291 Sergo Taavi Costa Bicicleta II 2:10:54 244 M
411 2343 Kaha Erki Spordiselts 2 2:11:07 245 M
412 2261 Samolberg Janet 2:11:19 46 N35+
413 2447 Nikonov Kristiina Europark 2:13:12 36 N
414 2354 Lutterus Sandra 2:13:16 37 N
415 2485 Viira Garita 2:13:39 38 N
416 2362 Toome Kristjan 2:15:55 246 M
417 2415 Tobias Kaire 2:18:00 39 N
418 2337 Suitso Piret 2:18:01 47 N35+
419 2353 Vostrjakov Veiko 2:18:09 247 M
420 2434 Heinmaa Anita 2:18:45 40 N
421 2416 Tobias Eve 2:19:10 48 N35+
422 2292 Nahkur Vanessa Cosmos Sun 2:21:41 18 N14-N16
423 2440 Asu Silver 2:22:52 248 M
424 2448 Talviste Kristina Europark 2:23:08 41 N
425 2287 Aalma Ain Flagmore 2:27:11 249 M
426 2366 Sokk Maia Columbus 2:27:49 49 N35+
427 2352 Juske Josef 2:29:19 37 M14
428 2465 Ärmpalu Agnes 2:35:33 42 N
429 2449 Saare Kristel Europark 2:39:13 43 N
430 2436 Pärtel Ando 2:42:30 250 M
431 2437 Peek Krista 2:42:31 50 N35+
432 2454 Gutmann Kaja 2:45:00 51 N35+
433 2432 Mägi Siret 2:47:42 52 N35+
434 2371 Maripuu Sirle Maripuu tiim 2:54:11 53 N35+
435 2372 Viirlaid Kersti Tarcona 2:59:04 54 N35+
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE