estenglv
WAP version
Login form
59 km
29 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 18 Sep 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
16. Tallinna Rattamaraton (SEC 2013 2. etapp)
Aeg 19.05.2013
Koht Tallinn EST
Spordiala Jalgrattasport
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. Võistl.
kl.
 
1   3 Pütsep Erki Fixus Sport 1:52:22 1 M
2   2 Austa Caspar A&T SPORT TEAM I 1:56:24 2 M
3   1 Maasikmets Alges Amps-Extreme Sport 1:56:24 1 M40
4   5 Oras Allan Arctic Sport Club 1:56:25 3 M
5   11 Suur Ivo Nissan Thule ProTeam 1:56:26 4 M
6   19 Puu Henno Fixus Sport 1:56:26 5 M
7   30 Kattai Kaupo Amps-Extreme Sport 1:56:27 2 M40
8   14 Karu Virgo Hawaii Express team 1:56:27 3 M40
9   8 Tamkõrv Helmet Amps-Extreme Sport 1:56:28 6 M
10   32 Saar Raido Fixus Sport 1:56:29 7 M
11   4 Zviedris Normunds Amps-Extreme Sport 1:59:27 4 M40
12   7 Selder Taavi Nissan Thule ProTeam 1:59:36 8 M
13   15 Tarvis Peeter Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 1:59:44 1 U23
14   31 Maanurm Joonas Nissan Thule ProTeam 1:59:47 9 M
15   22 Neemela Tarmo Amps-Extreme Sport 1:59:47 5 M40
16   1090 Melehs Olegs A&T SPORT TEAM I 1:59:52 10 M
17   26 Sala Raivo Specialized/Olympic-Online 2:00:10 6 M40
18   27 Sarv Sten Ratta Agentuur - Merida 2:00:30 2 U23
19   13 Öpik Oliver Nissan Thule ProTeam 2:01:00 7 M40
20   33 Jõessar Janari-Joel Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 2:01:01 11 M
21   36 Kannimäe Viljar Haanja Rattaklubi 2:01:52 12 M
22   139 Kriit Kalle Fixus Sport 2:02:08 13 M
23   18 Kukk Erki Specialized/Olympic-Online 2:02:23 8 M40
24   39 Kaldvee Martten Nissan Thule ProTeam 2:02:23 14 M
25   40 Juudas Karl 2:02:24 3 U23
26   43 Selder Tauri Investment Agency 2:02:25 15 M
27   50 Sigus Marko Arctic Sport Club 2:02:25 16 M
28   48 Erikson Toomas Fixus Sport 2:02:25 17 M
29   58 Vaidem Josten Viljandi Rattaklubi I 2:02:26 4 U23
30   61 Balgabaev Ravshan InFocus I 2:02:29 9 M40
31   47 Randma Kristjan Rattaring - TÜASK 2:02:47 18 M
32   80 Hallop Greg Viljandi Rattaklubi I 2:02:51 1 M18
33   17 Schumann Riivo Fixus Sport 2:04:15 19 M
34   21 Neidra Rainer Spordiklubi Rakke Fuji/VITAX 2:04:18 5 U23
35   56 Mikson Margus Sportland Bottecchia Team 2:04:28 20 M
36   29 Pallo Rait A&T SPORT TEAM I 2:04:29 21 M
37   49 Põldmaa Mirko Hawaii Express team 2:04:40 22 M
38   69 Saamere Tanel Hawaii Express team 2:04:42 10 M40
39   45 Mõttus Tarmo Hawaii Express team 2:04:44 11 M40
40   83 Pajur Rivo Thule ProShop Team 2:04:48 23 M
41   111 Malsroos Lauri Sportland Bottecchia Team 2:04:52 24 M
42   130 Nikolai Jarmo Nissan Thule ProTeam* 2:04:52 25 M
43   77 Kozinets Danil Investment Agency 2:04:52 6 U23
44   104 Ottender Sten- Erik Fixus Sport 2 2:04:59 2 M18
45   68 Hallik Margus Orienteerumisklubi LUS 2:05:02 26 M
46   73 Mäeots Risto Thule ProShop Team 2:05:18 27 M
47   66 Prous Priit Sparta Rattagrupp 2:05:21 28 M
48   52 Olle Raul A&T SPORT TEAM II 2:05:24 12 M40
49   70 Markss Reinis 2:05:29 29 M
50   64 Gristsenko Andrei Hawaii Express team 2:05:40 13 M40
51   79 Suppi Ahti Fixus Sport 2:05:42 30 M
52   41 Rohtmets Argo Fixus Sport 2:05:49 31 M
53   94 Leigri Mehis Hawaii Express team 2:05:54 32 M
54   87 Hussar Aimar A&T SPORT TEAM II 2:06:03 33 M
55   60 Karlson Urmas Arctic Sport Club 2:06:06 1 M50
56   55 Molev Juri Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 2:06:06 34 M
57   107 Lukertšenko Mihhail Fixus Sport 2 2:06:06 35 M
58   67 Koolmeister Siim Nissan Thule ProTeam 2:06:20 36 M
59   95 Savisikk Kristjan Raadio Uuno Cycling Team 2:06:31 37 M
60   223 Viksne Martins 2:06:36 38 M
61   51 Lipp Sulev Specialized/Olympic-Online 2:06:53 39 M
62   92 Martma Kert Arctic Sport Club 2:06:54 40 M
63   44 Sirvel Margus Spordiklubi Rakke Fuji/VITAX 2:06:59 41 M
64   120 Erm Tõnis Spordipartner 2:07:01 42 M
65   1194 Jerry Oksman Hyvinkään Pyöräilijät 2:07:02 43 M
66   90 Sildvee Rainer SK Kalju Rattatiim 2:07:02 44 M
67   65 Kull Andre CC Rota Mobilis 2:07:28 45 M
68   24 Rebane Meelis A&T SPORT TEAM I 2:07:58 14 M40
69   108 Lauk Rein A&T SPORT TEAM I 2:08:04 46 M
70   105 Uuk Aimur Hawaii Express Rakvere 2:08:06 2 M50
71   150 Rosenthal Reiko Rein Taaramäe Rattaklubi 2:08:09 47 M
72   86 Kallari Taimar Astro Baltics 2:08:10 15 M40
73   144 Suurna Sander Rein Taaramäe Rattaklubi 2:08:13 48 M
74   59 Raag Kaupo velo clubbers 2:08:15 49 M
75   38 Saarnits Sten Sportland Bottecchia Team 2:08:18 7 U23
76   128 Sala Arvo Onninen 2:08:21 16 M40
77   125 Sepp Kristo Cosmos 2:08:58 50 M
78   142 Kriis Viljar A&T Sport Team 2:09:00 51 M
79   93 Teras Indrek X-Sport/Artec Elekter 2:09:15 52 M
80   53 Laanela Danek Specialized/Olympic-Online 2:09:38 53 M
81   37 Krusemann Magnus A&T SPORT TEAM I 2:09:41 54 M
82   113 Klein Karl Peloton / Hawaii Express 2:09:41 8 U23
83   1034 Vosman Ekke Kaur Ratta Agentuur - Merida 2:10:00 3 M18
84   74 Grossmann Genry Amserv/ City Spa Team 2:10:04 55 M
85   164 Pesor Kaido Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 2:10:04 17 M40
86   145 Lubi Ain Peloton / Hawaii Express 2:10:11 18 M40
87   62 Ridamäe Aivar Arctic Sport Club 2:10:16 19 M40
88   141 Piilma Priit Costa Bicicleta 2:10:31 56 M
89   116 Luks Sven Sportland Bottecchia Team 2:10:38 20 M40
90   109 Pukk Andre Spordiklubi Rakke Fuji/VITAX 2:10:47 57 M
91   177 Zaritis Rolands RK Velo 2:10:47 4 M18
92   119 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 2:10:49 21 M40
93   133 Sildvee Jörgen Raadio Uuno Cycling Team 2:10:50 58 M
94   117 Hussar Kaidar A&T SPORT TEAM II 2:10:50 22 M40
95   191 Koppelmaa Raul Fixus Sport 2 2:10:57 59 M
96   258 Pungar Rainer Mehikoorma Avatud Noorteklubi 2:10:59 60 M
97   72 Tohvrel Rego Spordipartner 1 2:11:10 23 M40
98   138 Kannel Karli 2:11:21 9 U23
99   124 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 2:11:22 24 M40
100   82 Nestor Paul Investment Agency 2:11:23 10 U23
101   192 Hirs Marek RAITWOOD 2:11:24 61 M
102   1248 Tisler Ergo 2:12:11 62 M
103   103 Tooming Taaniel SK Velo 2:12:23 11 U23
104   126 Nurm Asko Jõelähtme Singel 1 2:12:25 63 M
105   148 Sügis Harri Spordipartner 1 2:12:27 25 M40
106   131 Saarna Rivo Thule ProShop Team 2:12:30 26 M40
107   136 Israel Olavi A&T SPORT TEAM II 2:12:37 27 M40
108   135 Hansov Hanno Amserv/ City Spa Team 2:12:42 64 M
109   203 Aulik Allan Thule ProShop Team 2:12:43 65 M
110   118 Holtsmann Siim Amps-Extreme Sport 2:12:56 66 M
111   175 Õun Valdur 2:13:19 67 M
112   172 Tillemann Taikki velo clubbers 2:13:25 68 M
113   256 Sars Martins NN Sporta klubs 2:14:01 69 M
114   143 Kupp Alar Vennad-Dahl Pro 2:14:04 5 M18
115   152 Rünk Ain Jõelähtme Singel 1 2:14:07 28 M40
116   78 Veri Aivar Jõelähtme Singel 1 2:14:07 29 M40
117   154 Lepik Toomas Astro Baltics 2:14:11 70 M
118   159 Mets Are Cosmos 2:14:11 3 M50
119   271 Kirsipuu Tõnis Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 2:14:11 6 M18
120   198 Telk Carl-Felix Valga Rattaklubi 2:14:11 7 M18
121   71 Vsivtsev Vladimir Investment Agency 2:14:17 71 M
122   76 Kollo Madis Nissan Thule ProTeam 2:14:17 72 M
123   115 Leer Janek CC Rota Mobilis 2:14:18 73 M
124   215 Vaikna Ville Raadio Uuno Cycling Team 2:14:19 74 M
125   168 Arak Anti A&T SPORT TEAM II 2:14:22 30 M40
126   171 Kauk Anti CC Rota Mobilis 2:14:22 31 M40
127   166 Sildvee Madis 2:14:23 75 M
128   209 Peterkopf Indrek 2:14:33 32 M40
129   183 Strazdins Rego 2:14:39 33 M40
130   102 Randver Sander Ratta Agentuur - Merida 2:14:49 12 U23
131   204 Ennok Tarmo Raadio Uuno Cycling Team 2:14:52 34 M40
132   155 Lagenõmm Aivar MTÜ Ambla Spordiklubi 2:15:05 35 M40
133   85 Lipp Aivar A&T SPORT TEAM I 2:15:19 76 M
134   200 Viikoja Marek SK Kalju Rattatiim 2:15:26 77 M
135   97 Kiskonen Eero Sportland Bottecchia Team 2:15:43 36 M40
136   205 Ristna Mikk Costa Bicicleta 2:15:48 78 M
137   245 Freiberg Sven 2:15:55 79 M
138   275 Ojaver Siim Astro Baltics 2:16:01 80 M
139   156 Kirsipuu Tiit Spordipartner 1 2:16:16 81 M
140   160 Petrovits Üllar Jk Paralepa 2:16:27 82 M
141   167 Kazainis Viesturs 2:16:59 4 M50
142   481 Lemloch Kuido niner.ee 2:17:00 37 M40
143   129 Maidla Janek velo clubbers 2:17:02 83 M
144   146 Einblau Mihkel MOTOMARKET 2:17:13 84 M
145   217 Laanemaa Kristjan 2:17:22 85 M
146   299 Palu Indrek Vennad-Dahl Pro 2:17:28 86 M
147   225 Viikoja Janek SK Kalju Rattatiim 2:17:34 87 M
148   187 Falten Hannes Spordiselts 1 2:17:35 38 M40
149   89 Neuhaus Rauno Arctic Sport club* 2:17:36 13 U23
150   232 Nool Sander Haanja RK 2:17:44 8 M18
151   182 Kiigemägi Andres Spordiklubi Rakke Fuji/VITAX 2:17:50 5 M50
152   194 Kübar Rene Costa Bicicleta 2:17:52 88 M
153   197 Tuuna Toomas Spordiklubi Rakke Fuji/VITAX 2:17:53 6 M50
154   400 Pihl Henry 2:17:54 89 M
155   173 Tõnismäe Marek CC Rota Mobilis 2:18:05 90 M
156   361 Reedo Valdeko Farm Plant Eesti AS III 2:18:12 91 M
157   1212 Udam Ilmar Vargamäe* 2:18:38 39 M40
158   319 Reiska Alar Haanja Rattaklubi 2:18:39 7 M50
159   1184 Ailt Priit Hawaii Express/ TriSmile Klubi 2:18:46 92 M
160   134 Nõmm Raivo Ratta Agentuur - Merida 2:19:04 93 M
161   199 Tasane Jaanus Viljandi Rattaklubi I 2:19:05 9 M18
162   237 Martson Kaido Raadio Uuno Cycling Team 2:19:09 94 M
163   174 Hallop Gven A&T SPORT TEAM II 2:19:13 95 M
164   186 Kuusik Leho Ratta Agentuur - Merida 2:19:20 40 M40
165   212 Matvejev Madis Vargamäe 2:19:28 96 M
166   201 Ebber Andrus Farm Plant Eesti AS III 2:19:43 41 M40
167   122 Harand Allan Thule ProShop Team 2:19:53 97 M
168   91 Tõnisson Tiimo Porter Racing 2:19:59 42 M40
169   531 Ott Indrek Elioni Spordiklubi 2:20:05 98 M
170   189 Saar Tõnis KJK 2:20:09 10 M18
171   250 Rodendau Janno Vargamäe 2:20:11 99 M
172   226 Albri Kalev X-Sport/Artec Elekter 2:20:17 100 M
173   238 Rätsep Ain Spordipartner 1 2:20:28 43 M40
174   419 Ollino Priit T-Puhtax 2:20:40 101 M
175   254 Shumanov Tiit Spordiklubi Rakke Fuji/Kiiker 2:20:46 8 M50
176   235 Kõiv Kardon ABB Spordiklubi 2:20:49 102 M
177   240 Võsu Bruno FitLife 2:20:51 103 M
178   447 Parv Martin 2:20:59 14 U23
179   1233 Luite Reimo 2:20:59 104 M
180   180 Orlovski Siim A&T SPORT TEAM II 2:21:08 105 M
181   158 Takel Kalle Jõelähtme Singel 1 2:21:09 15 U23
182   229 Pani Marek 2:21:12 106 M
183   345 Bogdanov Risto FitLife 2:21:16 107 M
184   206 Piire Aare MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 2:21:31 44 M40
185   178 Sauga Indrek VBH-Roto Team 2:21:32 45 M40
186   207 Laine Mihkel IRL 2:21:34 108 M
187   234 Viira Veiko Jõelähtme Singel 1 2:21:34 109 M
188   360 Orgla Maario SKODA 2:21:47 110 M
189   1237 Veidenberg Rain 2:21:47 111 M
190   294 Koppel Kristjan Thule ProShop Team 2:21:56 112 M
191   181 Tupits Ivo 2:21:57 46 M40
192   379 Toots Kaspar 2:22:07 113 M
193   12 Ainsalu Markku Nissan Thule ProTeam 2:22:10 114 M
194   309 Sild Ivo 2:22:11 47 M40
195   163 Illingworth Adam Rein Taaramäe Rattaklubi 2:22:11 115 M
196   190 Arulaan Sten 2:22:20 11 M18
197   322 Karjane Priit Raplamaa Rattaklubi KoMo 2 2:22:24 48 M40
198   315 Otsus Erki 2:22:36 116 M
199   255 Rahi Tõnu A&T SPORT TEAM III 2:22:39 49 M40
200   389 Kõiv Marek Sportland Bottecchia Team 2:22:45 117 M
201   147 Aibast Erik Sportland Bottecchia Team 2:22:52 50 M40
202   376 Anier Aivo 2:22:54 118 M
203   188 Luiks Meelis Jõelähtme Singel 1 2:22:57 119 M
204   162 Kand Peeter velo clubbers 2:23:05 51 M40
205   196 Külanurm Karli A&T SPORT TEAM III 2:23:09 120 M
206   308 Lubi Tiit FitLife 2:23:11 121 M
207   367 Saareoks Janek 2:23:26 122 M
208   210 Tilk Mart Raplamaa Rattaklubi KoMo 2 2:23:27 52 M40
209   303 Tiits Janar Sparta Rattagrupp 2:23:34 123 M
210   161 Tamm Bruno CC Rota Mobilis 2:23:41 124 M
211   1231 Põld Ivo 2:23:41 53 M40
212   185 Maarits Andres Coffee In 2:23:45 54 M40
213   222 Kivi Teemar Amserv/ City Spa Team 2:23:48 55 M40
214   101 Pilv Ivar Onninen 2:23:50 56 M40
215   420 Taan Rainer Gründer 2:23:51 57 M40
216   341 Rannala Ivar 2:23:57 125 M
217   260 Mees Janar 2:23:58 126 M
218   259 Kont Sergo MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 2:23:58 58 M40
219   261 Teder Rinaldo Valga Rattaklubi 2:24:00 127 M
220   176 Ojasalu Andres Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 2:24:02 128 M
221   382 Ebras Kristo 2:24:17 129 M
222   364 Jalakas Aksel Vargamäe 2:24:24 59 M40
223   236 Hürden Taivo hawaii express 2:24:26 130 M
224   328 Jaaska Sven 2:24:27 131 M
225   202 Haava Henno Saint-Gobain Glass Estonia SE 2:24:32 60 M40
226 1 213 Steinburg Greete Spordiklubi Rakke FUJI/Rattabaas 2:24:48 1 N23
227   266 Kaur Väino SK Kalju Rattatiim 2:24:49 61 M40
228   342 Soosaar Tiit Saint-Gobain Glass Estonia SE 2:24:53 132 M
229   127 Kaldma Kevin Amserv/ City Spa Team 2:24:56 16 U23
230   301 Tarvis Peeter Raplamaa Rattaklubi KoMo 2 2:24:59 9 M50
231   306 Tenslind Margus Jõelähtme Singel 2 2:25:18 62 M40
232   393 Nurmsalu Rain iks 2:25:19 63 M40
233   1242 Tarassov Igor In Focus 2:25:19 64 M40
234   351 Rätsep Janno Haanja RK 2:25:19 133 M
235   458 Lapidus Boris EVO Sport 2:25:19 65 M40
236   324 Kurvits Erko SK Keremeister 2:25:21 134 M
237   372 Simulask Agu Paralepa JK 2:25:25 66 M40
238   410 Saksing Siim Peloton 2:25:31 136 M
239   337 Kolessov Jevgeni InFocus I 2:25:31 135 M
240 2 253 Randalainen Viktoria InFocus I 2:25:40 1 N
241   233 Leben Riho Spordipartner 1 2:25:49 137 M
242   369 Koik Kristjan 2:25:57 138 M
243   269 Talur Tõnu FitLife 2:26:04 139 M
244   270 Laansalu Priit Jõelähtme Singel 2 2:26:07 67 M40
245   1169 Kaldre Raul Porter Racing 2:26:10 68 M40
246   195 Turtiainen Jani Korson Kaiku 2:26:11 140 M
247   325 Stolfot Ivo 2:26:15 141 M
248   208 Kask Indrek 2:26:20 69 M40
249   283 Pajumaa Priit Specialized/Olympic-Online 2:26:28 142 M
250   239 Danilas Meelis Fixus VIP Team 2:26:32 70 M40
251   288 Sander Heinry Nissan Thule ProTeam III 2:26:45 143 M
252   170 Einroos Raino CC Rota Mobilis 2:26:55 71 M40
253   358 Tammistu Andrus Paralepa JK 2:26:59 144 M
254   246 Tiismaa Toomas 2:27:00 72 M40
255   286 Laaniste Mart MTÜ Ambla Spordiklubi 2:27:07 145 M
256   285 Angerma Meelis Chapter 11 2:27:08 146 M
257   504 Rips Leho 2:27:08 73 M40
258   263 Järveoja Jaanus Team Järveoja 2:27:09 10 M50
259 3 281 Kool Inge TÜ ASK I naisk. 2:27:09 2 N
260   465 Kiivit Raivo 2:27:12 147 M
261   581 Annion Aimar Peetri Rattaklubi I 2:27:16 74 M40
262   415 Leeduks Raul Tallberg 2:27:17 148 M
263   25 Hirv Pait Hawaii Express team 2:27:21 75 M40
264   394 Koik Lauri 2:27:30 149 M
265   221 Laht Rauno Fixus Sport 2 2:27:32 17 U23
266   340 Sootla Indrek Elioni Spordiklubi 1 2:27:37 76 M40
267   460 Teppo Andres A&T SPORT TEAM III 2:27:42 150 M
268   331 Tammsoo Erik mira 2:27:45 77 M40
269   439 Küttis Sven RedMoto 2:27:46 78 M40
270   313 Nõmtak Sven-Erik WESTLINE TEAM* 2:27:47 79 M40
271   316 Kullas Teet Cooltec 2:27:48 80 M40
272   388 Sildvee Märt 2:27:57 151 M
273   368 Ernits Argo vabakutseline 2:28:01 152 M
274   494 Sikk Matis SJK Viiking 2:28:04 153 M
275   282 Puhke Peeter MTÜ Ambla Spordiklubi 2:28:08 11 M50
276   338 Lillend Allan X-Sport/Artec Elekter 2:28:12 154 M
277   352 Pungar Indrek 2:28:12 81 M40
278   461 Paglant Heigo Rimi Cycling Team 2:28:13 155 M
279   1181 Ritson Jaanus Rulluisuklubi ABEC 2:28:14 82 M40
280   472 Eilo Enno Spordiklubi Rakke Fuji/Kiiker 2:28:16 83 M40
281   403 Luik Janek 2:28:17 156 M
282   323 Lensment Tõnu 2:28:18 157 M
283 4 365 Puhu Sille Sparta Thule naiskond 2:28:18 3 N
284   521 Aas Andres IITEE Spordiklubi 2:28:20 158 M
285   399 Terve Raivo Eesti Posti Spordiklubi 2:28:20 84 M40
286   295 Padumäe Vaido Rimi Cycling Team 2:28:25 159 M
287   1142 Nõmm Andrus 2:28:27 160 M
288   527 Zeisig Ivar Spordiklubi IKS 2:28:31 85 M40
289   385 Ernits Ardu Ületreening SK 2:28:40 12 M50
290   339 Rääbis Mati Amserv/ City Spa Team 2:28:44 13 M50
291   359 Jürlau Noel RedMoto 2:28:50 161 M
292   248 Alumaa Alar Hansab MTB Team 2:28:53 162 M
293   374 Leppik Jaan 2:29:11 86 M40
294   509 Kollo Tiit Filter 2:29:15 87 M40
295   598 Minski Jan Kulgur Team 2:29:24 88 M40
296   293 Kristal Tõnis Kose AMK CT 2:29:25 89 M40
297   444 Kesküla Urmet Westline Team 2:29:25 163 M
298   355 Pohlak Rauno Costa Bicicleta 2:29:26 164 M
299   401 Must Margus Neeme rattaklubi 2:29:27 165 M
300   407 Kiil Sander Specialized/Olympic-Online 2:29:28 166 M
301   310 Kompus Meelis Sparta Rattagrupp 2:29:29 167 M
302 5 373 Toome Rita Spordiklubi RAKKE FUJI/Rattabaas 2:29:32 4 N
303   304 Tsvetkov Sander Valga Rattaklubi 2:29:38 12 M18
304   510 Mannine Sulo 2:29:38 168 M
305   356 Kabonen Tiit Spordiklubi Rakke Fuji/Kiiker 2:29:40 14 M50
306   590 Lipintsov Aleksei Sõudespinning.ee 2:29:46 169 M
307   251 Vähi Markus Koriks-Fiiber OÜ 2:29:47 170 M
308   252 Gomes Hugo 2:29:49 171 M
309   224 Laur Anar Raadio Uuno Cycling Team 2:29:53 172 M
310   353 Kesper Raino 2:29:56 173 M
311   329 Vaht Magnus A&T SPORT TEAM III 2:29:57 174 M
312   429 Rosenberg Reigo 2:29:59 13 M18
313   580 Rikkas Henrik 2:30:07 90 M40
314   336 Ebras Kaido 2:30:23 175 M
315   265 Järveoja Toomas Team Järveoja 2:30:30 15 M50
316   446 Kivilo Henrik 2:30:38 176 M
317   496 Lepik Urmas 2:30:41 177 M
318   505 Tenson Tavo X-Sport/Artec Elekter 2:30:44 178 M
319   384 Bauer Heigo Vennad-Dahl Pro 2:30:47 91 M40
320   404 Rae Arbo rattaorienteerumisklubi ROCK 2:30:50 92 M40
321   249 Kull Agur 2:30:55 93 M40
322   317 Möldre Kert Westline Team 2:31:05 94 M40
323   405 Ligi Margus Tess13 2:31:06 179 M
324   561 Sepp Viljar 2:31:11 180 M
325   386 Uutar Aivar A&T SPORT TEAM III 2:31:12 181 M
326   647 Keemu Mihkel 2:31:14 182 M
327   564 Mägi Jaanus Astro Baltics 2:31:36 183 M
328   216 Sõber Aare 2:31:39 184 M
329   577 Jürjan Margus Draka Keila Cables 2:31:40 185 M
330   556 Adusoo Jaanus 2:31:44 95 M40
331   1253 Pikk Ragilo 2:31:46 186 M
332 6 302 Uibokand Janelle Peloton / Classic 2:31:46 2 N23
333   425 Käär Tanel Spordiselts 1 2:31:47 187 M
334   1232 Himma Markus 2:31:52 18 U23
335   291 Hütt Petri MTÜ Tallinna Lennujaama SPordiklubi 2:31:55 188 M
336   457 Hints Eric Costa Bicicleta 2:31:55 189 M
337   1074 Klippberg Kristo Pühajärve Puhkekeskus 2:31:55 190 M
338   406 Tuisk Väino Pärnu Surfiklubi 2:31:58 16 M50
339   450 Kanniste Jaak Eesti Posti Spordiklubi 2:31:59 17 M50
340   279 Doman Andrei InFocus II 2:32:02 191 M
341   474 Maripuu Janek 2:32:04 96 M40
342   459 Mäekivi Andres 21CC triatloniklubi 2:32:04 97 M40
343   398 Tamm Andrus Raplamaa Rattaklubi KoMo 2 2:32:06 98 M40
344   311 Rimmel Margo A&T SPORT TEAM III 2:32:10 99 M40
345   453 Zeltov Sergei InFocus I 2:32:14 192 M
346   484 Kivi Allan 2:32:18 193 M
347   511 Kiristaja Hendrik Westline Team 2:32:31 14 M18
348   489 Jüriöö Janno Alavere Spordiklubi 2:32:43 194 M
349   431 Rozenbergs Gunars RK Velo 2:32:47 18 M50
350   362 Nikolajev Raimo MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 2:32:51 195 M
351   289 Viitkin Ain rõuge racing team 2:33:03 100 M40
352   366 Rõngas Riho 2:33:08 101 M40
353   387 Einmaa Tiit Eesti Raudtee 1 2:33:08 196 M
354   710 Prii Paavo Ületreening SK 2:33:10 197 M
355   477 Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 2:33:13 198 M
356   1224 Sepp Kevin KJK 2:33:13 199 M
357   552 Näks Einar Peetri Rattaklubi I 2:33:19 200 M
358   586 Türi Madis CC Rota Mobilis* 2:33:22 201 M
359   268 Must Tauri Türi Rattaklubi 2:33:22 202 M
360   445 Volk Andrus MAN Sport Team 2:33:25 102 M40
361   657 Raudsepp Ergo Harry Metall 2:33:27 203 M
362   375 Nurm Eke 2:33:41 103 M40
363   396 Aule Krister 2:34:11 204 M
364   544 Greenbaum Marko 2:34:12 205 M
365   284 Artel Veiko 2:34:13 104 M40
366 7 587 Soome Laura CFC 2:34:14 5 N
367   624 Pabort Ragnar Viljandi Rattaklubi I 2:34:19 206 M
368   397 Nagel Rainer Kulgur Team 2:34:21 207 M
369   449 Saag Härmo Vennad-Dahl Pro 2:34:28 208 M
370   742 Kimmel Raiko SK Kalju Rattatiim 2:34:33 209 M
371   517 Tamme Risto 2:34:35 210 M
372   417 Treier Toomas 2:34:36 105 M40
373   475 Tenno Ander Trinidad Consulting 2:34:40 211 M
374   349 Järvsoo Janno SK Kalju Rattatiim 2:34:40 212 M
375   423 Reinoja Rauno IRL 2:34:48 213 M
376   440 Vool Kristjan Promens 2:34:55 214 M
377   547 Soosaar Silver Riegler Kinnisvarahooldus/Seljametsa Peetrikesed 2:34:57 215 M
378   421 Sildaru Kalev lebo racing 2:34:58 19 M50
379   661 Rohtma Valdek TÜASK 2:35:08 216 M
380   272 Kull Martin Allew Ehitus 2:35:12 217 M
381   1088 Rehi Arne Ületreening SK 2:35:13 106 M40
382   395 Kotov Raul velo clubbers 2:35:21 107 M40
383   1227 Peipsi Aleko Sportland Eesti As 2:35:29 108 M40
384   541 Liivandi Eero G4S spordiklubi 2:35:39 218 M
385   787 Överus Eerik SK Biathlon 2:35:46 19 U23
386   673 Arus Tiit 2:35:48 109 M40
387   651 Lahtvee Daniel KJK 2:35:50 15 M18
388   427 Lääts Indrek 2:35:54 219 M
389   525 Premet Kalle Brentel OÜ 2:36:03 110 M40
390   280 Sibul Jaanus A&T Sport Team 2:36:09 111 M40
391   296 Kaschan Kaido Türi Rattaklubi 2:36:13 112 M40
392   493 Sepp Tõnis Harrastajate Spordiklubi 2:36:31 221 M
393   526 Räpo Ahto 2:36:31 220 M
394   855 Hintsov Veiko Deloitte 2:36:31 113 M40
395 8 491 Vaiksaar Sille Peloton / Classic 2:36:32 6 N
396   575 Beljajev Vladimir Tartu SK Velo 2:36:34 114 M40
397   456 Salus Ardi Vennad-Dahl Visad 2:36:34 115 M40
398   593 Pullerits Tõnu Spordiselts 1 2:36:36 222 M
399   371 Vain Hindrek Specialized/Olympic-Online 2:36:37 223 M
400   242 Link Erki X-Sport/Artec Elekter 2:36:39 224 M
401   1158 Jõgeva Toomas 2:36:43 116 M40
402   612 Puidak Peeter Arens 2:36:43 117 M40
403   683 Eelmets Indrek Pühajärve Puhkekeskus 2:36:44 225 M
404   601 Lippur Bruno 2:36:56 118 M40
405   330 Pirn Jukko 2:36:57 119 M40
406   402 Sauväli Indrek SK Kalju Rattatiim 2:37:01 226 M
407   305 Sisask Andreas CGI 2:37:07 227 M
408   486 Viigipuu Toomas Tartu SK Velo 2:37:08 20 M50
409   1214 Erend Erkki RMIT 2:37:08 228 M
410   414 Järve Marek 2:37:11 120 M40
411   264 Kuldmäe Aivo 2:37:22 121 M40
412   455 Esinurm Üllar Nissan Thule ProTeam III 2:37:27 229 M
413   501 Kõrge Toomas 2:37:37 230 M
414   274 Elbrecht Erki Võidu MEKK 2:37:40 231 M
415   514 Robi Jaanus 2:37:45 122 M40
416   378 Vilbas Veigo Raplamaa Rattaklubi KoMo 2 2:37:58 232 M
417   599 Kerm Margus Linnumetsa Spordiklubi 2:38:02 233 M
418   574 Puust Rain Raadio Uuno Cycling Team 2:38:04 234 M
419   42 Tamm Margo TÜASK 2:38:09 20 U23
420   106 Lood Illar Saint-Gobain Glass Estonia SE 2:38:09 235 M
421   46 Leppik Gabriel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 2:38:09 236 M
422   607 Pilv Meelis Nissan Thule ProTeam III 2:38:09 237 M
423   668 Vijard Margus VBH-Roto Team 2:38:20 123 M40
424   1151 Rebas Raido 2:38:21 124 M40
425   478 Karm Kaimar MAN Sport Team 2:38:22 238 M
426   613 Ammer Indrek 2:38:24 239 M
427   485 Ester Indrek Tallberg 2:38:36 240 M
428   332 Kallakmaa Teet Eesti Posti Spordiklubi 2:38:37 125 M40
429   273 Puhke Raivo Eesti Raudtee 1 2:38:41 126 M40
430   638 Erm Margo A&T SPORT TEAM IV 2:38:44 127 M40
431   570 Männi Rein Võidu MEKK 2:38:45 241 M
432   480 Sudi Rommi 2:38:47 242 M
433   318 Laansalu Janek Jõelähtme Singel 1 2:38:50 21 U23
434   1087 Hio Siim Sportland Eesti As 2:38:53 243 M
435   1221 Mägi Ingvar 8R 2:38:54 244 M
436   438 Kivimäe Raul Kulgur Team 2:38:56 245 M
437   247 Ever Riho velo clubbers 2:38:59 128 M40
438   433 Killing Gert Scoutspataljon Team 2:39:04 246 M
439   347 Liis Lembit Farm Plant Eesti AS II 2:39:07 21 M50
440   492 Jürjan Taavi ABB Spordiklubi 2:39:12 247 M
441   513 Koosa Marko SKODA 2:39:12 248 M
442   764 Traks Hanno Spordiklubi Rakke 2:39:14 129 M40
443   1195 Karu Markko WTF Racing 2:39:21 249 M
444   443 Pärtel Marco MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 2:39:23 250 M
445   468 Varep Rivo Elioni Spordiklubi 1 2:39:28 251 M
446   241 Soojärv Andres 2:39:34 252 M
447   314 Pärnamets Aivar Spordiklubi Rakke Fuji/Kiiker 2:39:35 130 M40
448   503 Rusovitš Dmitri 2:39:38 253 M
449   576 Strikholm Peeter Püha Loomaaed 2:39:41 254 M
450   816 Kirsipuu Avo SK Kirss 2:39:46 131 M40
451   412 Kesa Paul Nissan Thule ProTeam III 2:39:49 255 M
452   559 Põldoja Urmas Onninen* 2:39:52 132 M40
453   871 Mahla Indrek Rulluisuklubi 8R 2:39:55 256 M
454   335 Haav Viljar 2:39:56 257 M
455   1241 Kaljurand Urmas Stamina 2:39:59 22 M50
456   616 Merila Martti NRK 2:40:01 258 M
457   497 Tammist Marko 2:40:12 259 M
458   654 Elo Armas 2:40:19 133 M40
459   357 Valdner Marek Jõelähtme Singel 1 2:40:20 134 M40
460   588 Ööman Marko 2:40:26 260 M
461   1017 Virkus Tarmo Püha Loomaaed* 2:40:41 135 M40
462   409 Koho Jaanus X-Sport 2:40:43 261 M
463   827 Loitmaa Madis 2:40:43 262 M
464   428 Voor Marek MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 2:40:47 263 M
465   603 Hõbemägi Veikko 2:40:50 264 M
466   346 Eensoo Ardi Paralepa JK 2:40:54 136 M40
467   435 Polski Siim jõhvi motoklubi 2:40:54 22 U23
468   529 Bazõlev Anton 2:40:55 265 M
469   534 Klaos Indrek Costa Bicicleta 2:41:00 266 M
470   744 Katin Vladimir Tartu SK VELO 2:41:00 23 M50
471   507 Ütt Andres Trismile 2:41:04 267 M
472   418 Reis Rasmus 2:41:07 268 M
473   487 Eerik Tarmo IRL 2:41:10 269 M
474 9 697 Jaanimets Age velo clubbers 2:41:11 7 N
475   736 Seeder Heldur-Valdek IKS 2:41:15 24 M50
476   1210 Tammre Meelis 2:41:25 270 M
477   437 Michelson Erki Võidu MEKK 2:41:32 271 M
478   1098 Elur Sven Viljandi Rattaklubi II 2:41:34 272 M
479   679 Jõgi Allan Rattahullud 2:41:49 273 M
480   648 Tammepuu Kaupo Sparta Rattagrupp 2:41:52 274 M
481   592 Leidorp Jako SK Kalju Rattatiim 2:41:56 275 M
482   123 Kushnir Aleksei X-Sport/Artec Elekter 2:42:04 276 M
483   413 Sidorov Vladimir Sillamäe Suusaklubi 2:42:12 25 M50
484   644 Mägi Arved 2:42:13 26 M50
485   665 Talvar Risto 2:42:21 277 M
486   411 Tokko Rainer Vanamõisa Suusaklubi 2:42:24 137 M40
487   436 Laul Raines Saint-Gobain Glass Estonia SE* 2:42:31 278 M
488   625 Talalaev Marek 2:42:36 279 M
489   778 Truus Roland Eesti Energia SK 2:42:37 280 M
490   536 Saksniit Priit 2:42:40 281 M
491   1235 Mets Rando 2:42:41 282 M
492   652 Puhke Rauno Ambla Spordiklubi 2:42:43 283 M
493 10 426 Parm Signe Fixus Sport 2 2:42:48 8 N
494   390 Vähi Nikolai Westline Team 2:42:49 138 M40
495   681 Kond Kuido 2:42:59 139 M40
496   583 Peterson Marko Viljandi Rattaklubi II 2:42:59 284 M
497   550 Stalkov Valmer Farm Plant Eesti AS 2:43:00 140 M40
498   448 Remiküll Ragnar 2:43:02 141 M40
499   392 Saar Marek Vennad-Dahl Pro 2:43:10 285 M
500   970 Laan Martin 2:43:12 286 M
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE