estenglv
WAP version
Login form
Otepää Rattamaraton 55 km
Otepää Rattamaraton 32 km

301 Moved Permanently Date: Sat, 27 May 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
elion
AMETLIK KÜTUSETARNIJA
alexela
AMETLIK RATTAPARTNER
hawaii ekspress
AMETLIK AUTOPARTNER
silberauto
AMETLIK SPORDIJOOK
arctic
SUURSPONSORID
bosch
HMN
MEEDIAPARTNERID
eesti päevaleht
kanal2
uuno
SPONSORID
euronics
a&t sport
fixus
dunker
bp
8. Otepää Rattamaraton (EEC)
Aeg 28.07.2007
Koht Otepää EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 55 km, start 12:00
Matkasõit 32 km, start 13:15
Lastesõidud algavad 10:30
Korraldaja Tarvi Kuus, Tel. +372 509 7506, otepaa.rattasoit@mail.ee
VÕISTKONDLIK JÄRJESTUS 2007 INDIVIDUAALNE JÄRJESTUS 2007 LASTESÕIDU TULEMUSED STARDINIMEKIRI 2007 ΠΟЛОЖЕНИЕ Ο СΟРЕВНОВАНИЯХ
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 2071 Tattar Kristjan KJK 01:06:31 1
2 2109 Stukulis Jurgis 01:06:32 1
3 2286 Spielberg Siim Sundstrand 01:06:55 2
4 2091 Miilmann Rauno TÜASK 01:08:02 3
5 2092 Neidra Rainer Spordiklubi Rakke 01:08:05 4
6 2034 Jeret Timmo Püha Loomaaed 01:08:11 1
7 2105 Välk Martti Viljandi Rattaklubi 01:08:33 5
8 2040 Neemela Kristjan Kesko Agro 01:08:39 2
9 2016 Kivistik Kristen Viko 01:08:39 3
10 2100 Silins Arturs 01:10:08 6
11 2086 Kivistik Kristjan Viljandi Rattaklubi 01:10:53 7
12 2080 Holtsmann Marko Viljandi Rattaklubi 01:10:54 8
13 2103 Vaaks Ats Viljandi Rattaklubi 01:10:54 9
14 2051 Kannimäe Mihkel Antsla 01:11:06 10
15 2053 Kiidjärv Ralf Viljandi Rattaklubi 01:11:16 11
16 2083 Kannimäe Taavi Pärsimäe 01:11:30 12
17 2046 Vaine Heinar Viljandi Rattaklubi 01:11:38 4
18 2089 Lopman Veiko sk velo 01:11:44 13
19 2050 Jalakas Siim 01:11:58 14
20 2076 Vidder Kristjan 01:12:06 15
21 2047 Alamaa Siim-Erik KJK 01:12:14 16
22 2102 Vaab Ivar KJK 01:12:29 17
23 2024 Raba Ahto PÄRNU KALEV SPORDIKOOL 01:12:47 5
24 2097 Peterson Kristo 01:12:49 18
25 2269 Rootsma Rolf-Otto Oti 01:13:49 2
26 2070 Soosaar Jaan Viko 01:15:39 19
27 2048 Altermann Madis Spordiklubi Rakke 01:16:27 20
28 2262 Anton Sven Karupesa Team 01:16:29 21
29 2280 Eislers Sandis 01:16:47 6
30 2084 Kelder Oliver Haanja RK 01:17:12 22
31 2033 Caune Gatis 01:18:43 7
32 2067 Saar Kaimo Kesko Agro 01:18:44 23
33 2111 Tiivoja Rauno Rõuge Racing Team 01:19:11 3
34 2054 Kiitam Ivar KJK 01:19:19 24
35 2056 Koolmeister Jaan Pühalepa Suusaklubi 01:19:31 25
36 2081 Kaevu Henry 01:19:44 26
37 2059 Liiva Marko Karupesa Team 01:19:46 27
38 2063 Perner Peedu Viko 01:20:12 28
39 2288 Kulli Madis Sundstrand 01:20:13 8
40 2038 Kõnd Rainer Tartu Velo SK 01:20:16 9
41 2043 Tarvis Peeter KOMO 01:20:20 10
42 2289 Koort Kristel Sundstrand 01:20:28 1
43 2060 Martin Jörgen KJK 01:21:12 29
44 2278 Jäetma Mikk 01:21:48 30
45 2062 Parv Oliver Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:21:50 31
46 2072 Tiivoja Talis Rõuge Racing Team 01:21:53 32
47 2175 Puusepp Ivar 01:21:57 4
48 2035 Järvela Mariann KJK 01:22:26 2
49 2287 Elberg Ainar Sundstrand 01:22:34 11
50 2021 Mere Markus PÄRNU KALEV SPORDIKOOL 01:22:37 12
51 2179 Eensoo Ardi 01:22:41 5
52 2075 Valk Selin Hawaii Express 01:22:42 3
53 2107 Pall Rauno Räpina 01:22:51 6
54 2066 Rist Daisi 01:22:51 4
55 2093 Nigol Andreas Zahkna Team 01:22:58 33
56 2020 Lohur Joosep Imavere SK 01:23:56 13
57 2064 Reissaar Hillar VINNI 01:24:01 34
58 2279 Kletnieks Janis Meistars Team 01:24:50 7
59 2110 Taal Kalle 01:25:28 8
60 2078 Arus Hanna karoline Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:25:28 5
61 2031 Altermann Mikk Spordiklubi Rakke 01:25:36 14
62 2008 Kalm Keijo CFC 01:26:05 15
63 2247 Lukner Renaldo 01:26:32 9
64 2185 Apuhtin Vadim 01:26:43 10
65 2277 Raig Ragnar 01:27:14 35
66 2045 Vahar Taavi 01:27:46 16
67 2121 Koosa Marko 01:27:46 11
68 2113 Uudeküll Peep 01:28:08 12
69 2275 Paju Tiit Hansura RT 01:28:12 13
70 2029 Vaidem Josten Viljandi Rattaklubi 01:28:42 17
71 2260 Gruus Gunnar Karupesa Team 01:28:55 18
72 2259 Teder Erko Karupesa Team 01:29:39 36
73 2132 Univer Indrek 01:29:40 14
74 2082 Kangur Kristjan 01:29:51 37
75 2227 Ärmpalu Aare Kesko Agro 01:29:52 15
76 2302 Marist Jüri 01:30:06 16
77 2293 Labe Marek 01:30:09 17
78 2211 Stalkov Valmer 01:30:12 18
79 2061 Neumann Andres 01:30:19 38
80 2049 Gede Triin CFC Ruutmeeter 01:30:43 6
81 2205 Ojala Tõnu 01:30:53 19
82 2290 Tamm Kaspar Sundstrand 01:31:55 19
83 2218 Talmet Andres 01:32:00 20
84 2263 Rootsma Keit Karupesa Team 01:32:05 20
85 2266 Lõhmus Kaur Zahkna Team 01:32:11 39
86 2095 Orasson Magnar Zahkna Team 01:32:14 40
87 2088 Kütt Katrin 01:32:19 7
88 2168 Trummal Jevgeni 01:32:21 21
89 2052 Kemme Kristaps 01:32:29 41
90 2174 Linsmann Kristiina 01:32:29 1
91 2173 Lehes Meelis 01:32:49 22
92 2242 Uibu Aivar 01:32:53 23
93 2258 Jõe Priit Oti 01:33:02 24
94 2114 Kannimäe Pille Pärsimäe 01:33:10 2
95 2208 Laarmann Paavo 01:33:12 25
96 2301 Mitt Terje 01:33:40 3
97 2306 Truuverk Kahro 01:33:48 26
98 2104 Vunukainen Marten 01:34:05 42
99 2012 Mäomaa Silver 01:34:26 21
100 2019 Lepasild Tauri 01:34:30 22
101 2010 Lehismets Siim Karupesa Team 01:34:32 23
102 2090 Malberg Kersti ILOPRINT Team 01:34:36 8
103 2304 Ollesk Toomas 01:34:42 27
104 2026 Rander Martin Tamme Spordiklubi 01:34:50 24
105 2112 Tomins Valts 01:35:20 28
106 2203 Männiste Valdur 01:35:23 29
107 2271 Hirve Toomas-Hendrik 01:35:30 25
108 2186 Kurvits Andrus 01:35:35 30
109 2305 Kolk Maio 01:35:40 31
110 2297 Salikovs Semjons 01:35:45 32
111 2177 Reinmäe Heli 01:35:46 4
112 2030 Vaine Taivo Viljandi Rattaklubi 01:35:49 26
113 2191 Joonas Inge 01:36:40 5
114 2022 Neumann Argo 01:36:54 27
115 2037 Kriisa Nele 01:36:57 9
116 2119 Orav Ingrid 01:36:57 6
117 2123 Puhu Sille 01:37:03 7
118 2222 Kala Urmas 01:37:06 33
119 2014 Redi Kaarel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:37:12 28
120 2198 Mäesalu Innar 01:37:13 34
121 2118 Lorence Agate 01:37:21 8
122 2144 Liiv Mari-liis 01:37:26 9
123 2299 Põlluste Priit 01:37:40 35
124 2140 Toompea Kertu 01:38:04 10
125 2167 Raid Pelle 01:38:05 36
126 2187 Martin Sten 01:38:07 37
127 2074 Uibokand Janelle 01:38:08 10
128 2178 Sepp Tanel 01:38:12 38
129 2039 Kütt Villem 01:38:17 29
130 2202 Meus Aigar 01:38:21 39
131 2183 Linde Kaido 01:38:22 40
132 2055 Kolk Siim 01:38:26 43
133 2246 Ehaste Hillar 01:38:29 41
134 2291 Kull Madis 01:38:50 42
135 2041 Reinik Indrek 01:38:52 30
136 2209 Malberg Kriste ILOPRINT Team 01:38:53 11
137 2261 Veerpalu Andreas Karupesa Team 01:38:54 31
138 2282 Sikkal Kairit 01:39:10 12
139 2283 Dogru John 01:39:10 43
140 2017 Kristal Kaspar 01:39:20 32
141 2163 Kuus Janar 01:39:20 44
142 2240 Süvari Sulev CFC Ruutmeeter 01:39:21 45
143 2276 Raig Indrek 01:39:28 46
144 2265 Kuus Ardo Karupesa Team 01:39:39 33
145 2028 Roos Rigo RPM 01:39:40 34
146 2292 Aksel Andres 01:39:42 47
147 2231 Sepp Toomas 01:39:45 48
148 2077 Virkus Katrel 01:39:53 11
149 2196 Kiisk Taivo RPM 01:39:53 49
150 2147 Evendi Kristi 01:39:53 13
151 2015 Segar Robert 01:39:54 35
152 2201 Laur Lena 01:39:57 14
153 2164 Kuusk Kaimo 01:40:00 50
154 2295 Randmeri Martti 01:40:02 36
155 2230 Räitsak Moonika Kohtla-Nõmme Spordiklubi 01:40:14 15
156 2210 Metsaots Krista 01:40:44 16
157 2225 Rohelaan Sven 01:40:57 51
158 2079 Estermaa Rauno 01:41:19 44
159 2098 Pärnamets Cathy 01:41:29 12
160 2148 Käär Kätlin 01:41:38 17
161 2181 Kalda Katrin 01:41:45 18
162 2285 Uusmees Margus 01:41:52 52
163 2300 Kiskonen Merle 01:41:59 19
164 2221 Lõokene Anneli 01:42:31 20
165 2169 Berning Janika Läänemere rattateam 01:42:57 21
166 2150 Miiter Kristi 01:42:57 22
167 2182 Kangur Tarmo 01:43:04 53
168 2001 Vink Raimond 01:43:14 37
169 2128 Kõue Kerli 01:43:29 23
170 2126 Jürisoo Kristi Haabersti 01:43:43 24
171 2303 Meltsas Hardi 01:43:43 54
172 2223 Keller Eda 01:43:50 25
173 2184 Stokkeby Allan RPM 01:43:51 55
174 2023 Ojakivi Kaur 01:44:12 38
175 2238 Kangur Aarne 01:44:16 56
176 2294 Siitan Andres 01:44:27 57
177 2268 Meema Marju Karupesa Team 01:44:46 13
178 2273 Veidemann Marko 01:45:09 45
179 2142 Veepere Kaidi 01:45:11 26
180 2013 Pulles Marten Karupesa Team 01:45:57 39
181 2152 Apuhtin Anneli 01:46:06 27
182 2073 Tootsi Mikk Viljandi Rattaklubi 01:46:09 46
183 2270 Aria Sten 01:46:30 47
184 2027 Reissaar Hans VINNI 01:46:30 40
185 2212 Tomins Arnis 01:46:36 58
186 2044 Toome Ronald Rakke24h/Expert Rakvere 01:46:40 41
187 2157 Loos Priit Eesti Ehitus 01:46:48 59
188 2241 Kender Margus 01:46:52 60
189 2120 Kender Teele 01:46:52 28
190 2025 Raie Anette 21.CC 01:47:40 14
191 2284 Värva Ahti 01:47:42 61
192 2171 Koppa Kaido 01:47:49 62
193 2068 Salujõe Karmen Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:47:52 15
194 2172 Kõllamets Maris 01:48:03 29
195 2206 Põldma Kaie 01:48:10 30
196 2156 Vann Kati Kesko Agro 01:48:27 31
197 2272 Hirve Hanna 01:48:43 32
198 2204 Neumann Tiina 01:49:00 33
199 2134 Evert Signe Kesko Agro 01:49:11 34
200 2004 Vaga Kristo Enn 01:49:29 42
201 2207 Haugasmägi Stanislav 01:49:39 63
202 2007 Einroos Evert 01:50:02 43
203 2129 Kõvask Innar Eesti Ehitus 01:50:37 64
204 2235 Keller Arvo 01:50:41 65
205 2162 Elbrecht Kristi xtri:m3 01:50:41 35
206 2189 Riim Piia RPM 01:50:47 36
207 2274 Larina Alisa 01:50:53 16
208 2233 Roos Age RPM 01:51:29 37
209 2228 Jakobson Ain 01:51:56 66
210 2154 Kruusimägi Kairit 01:52:41 38
211 2042 Sild Kateriin 01:52:44 17
212 2239 Põldma Heinar 01:53:16 67
213 2151 Taggel Indrek 01:53:33 68
214 2130 Miisna Katrin 01:53:34 39
215 2117 Rebane Riin RPM 01:53:50 40
216 2085 Keller Triin 01:53:57 18
217 2250 Suitso Piret 01:54:17 41
218 2124 Sadam Maarja 01:54:52 42
219 2115 Kolk Merilin 01:54:58 43
220 2244 Meesak Vaike 01:55:41 44
221 2195 Kams Tiit 01:55:41 69
222 2153 Hürden Kadri 01:56:01 45
223 2307 Lätt Argo 01:56:16 70
224 2255 Randoja Renda 01:56:24 46
225 2232 Jürman Piret Elion SK 01:56:28 47
226 2141 Toomsalu Leela 01:56:57 48
227 2193 Vaitmaa Airit 01:57:20 49
228 2267 Karo Eike 01:57:46 50
229 2002 Kams Siim 01:58:00 44
230 2264 Karo Mats Karupesa Team 01:58:15 45
231 2006 Ottender Sten-Erik 01:58:34 46
232 2216 Ottender Uwe 01:58:41 71
233 2224 Nigol Aivar Zahkna Team 01:58:58 72
234 2143 Vilt Kristiina Rattaportaal.net 01:59:13 51
235 2226 Talu Anu 01:59:57 52
236 2159 Saarna Margit 02:00:00 53
237 2127 Kruusvee Kadri 02:00:17 54
238 2200 Einasto Stella RPM 02:00:35 55
239 2011 Metsküla Jaan ETK Maksimarket 02:00:57 47
240 2003 Pesor Siim 02:01:06 48
241 2234 Heikkilä Kai Tapani 02:01:19 73
242 2005 Koosa Kasper 02:01:28 49
243 2243 Meesak Kailo 02:02:30 74
244 2188 Pedjak Andres 02:03:32 75
245 2166 Pedjak Eva 02:03:33 56
246 2138 Kamp Kristi 02:04:16 57
247 2213 Vunukainen Ruth 02:04:58 58
248 2122 Rein Tatjana 02:05:12 59
249 2036 Kaulina Kitija 02:05:38 19
250 2125 Tafenau Brit Hansa SK 02:05:56 60
251 2135 Metsvaht Helen 02:06:17 61
252 2137 Laanmets Monika 02:07:29 62
253 2199 Reissaar Triinu VINNI 02:07:36 63
254 2215 Kalle Margus 02:08:50 76
255 2220 Tomina Dace 02:09:01 64
256 2296 Lepiksaar Peep 02:10:43 77
257 2308 Kivirand Heidi 02:11:02 65
258 2160 Semjonov Reelika 02:11:59 66
259 2298 Rubiteins Vitaujs 02:13:43 78
260 2192 Kull Karmen 02:14:20 67
261 2281 Täht Maarik 02:16:59 68
262 2256 Randoja Riana 02:17:08 20
263 2058 Lepiksaar Mirjam Kesko Agro 02:17:12 21
264 2161 Virro Helen Vahuri Inglid 02:18:28 69
265 2165 Paal Epp Vahuri Inglid 02:18:28 70
266 2219 Tigane Silva 02:18:28 71
267 2237 Võrk Veiko 02:18:28 79
268 2249 Raid Arnold 02:18:28 80
269 2217 Parve Maarika 02:20:02 72
270 2155 Prants Deily 02:23:13 73
271 2229 Lepiksaar Tiiu 02:23:41 74
272 2170 Kangur Kairi 02:27:25 75
273 2158 Mägi Siret 02:34:24 76
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Aksel Tõmmiste , , 14.01.2015 10:19
Kõige olulisem peaks olema osavõtt ja hea rada, mitte mingi näkku kusemine teineteisele...
Neeme, , 17.08.2007 10:08
ORKUTIS olemas ka Elion Estonian Cup-i nimeline communiti, et saaksime nimed ja näod kokku panna!
pildihuvilistele, , 04.08.2007 21:13
pildid on ju ammu väljas www.sportfoto.ee
Fedka, , 04.08.2007 20:59
Ammu ootan pilte,aga ei midagi. Viletsasti tehtud värk.
Pildipeded:!, , 01.08.2007 16:07
MAratonid ei ole pildistamise stuudiod saage juba yle piltidest!!!!!!!!!!!!!!!!
TO to super, , 01.08.2007 16:06
Sa pead siis p2ris algaja olema kui jala maha paned isegi tagapool:D
mrg, , 01.08.2007 13:39
irv :), eks ma seda matkasõitu siis seal 200 koha kandis teen ja vaatan korstnaid ja linde. aeg on oma kompuutril ju olemas.
to mrg, , 01.08.2007 12:35
no ikka on ju äge vaadata ennast ja sõpru ja konkurente.ja kui tulemused ka ei peaks huvitama,mis siis veel?krt te olete kindlasti matkasõitja,kes loeb puid,vaatab linde,märkab,et ühel majal on uus korsten.krt saa üle.aeg on tähtis!
mrg, , 01.08.2007 08:33
Kas Elionil enam normaalseid inimesi enam ei osalegi? Kommentaarides on juttu ainult piltidest ja tulemustest! Tundub et tegu on pildipedega kes ennast ka kodus peeglist jõllitavad rattariided seljas. Võistluste eesmärk peaks ju midagi muud olema!!- pildid, tulemused ja supp on lisaboonuseks.
Pildinäljastele, , 31.07.2007 16:09
Sportfotos pildid üleval!


Kõige populaarsemad
Elion Estonian Cup 2007 Rattasportlase sooduskaart
alexela sooduskaart EEC2007
ELION ESTONIAN CUP 2007
EEC 2007
peasponsor
Elion EEC 2007
MB banner EEC 2007
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE