estenglv
WAP version
Login form
100 km
50 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 26 Feb 2020 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Elva 28. Rattapäev (Filter MNT 2. etapp)
Aeg 26.05.2013
Koht Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 100km
50km
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. Võistl.
kl.
 
1 369 Tõnismann Carl 1:14:39 1 M-U17
2 366 Reisenbuk Erik AB Logistika Grupp 2 1:14:39 2 M-U17
3 367 Kõivumägi Georg TÜ ASK I 1:14:39 3 M-U17
4 736 Kooser Arthur 1:14:39 4 M-U17
5 370 Nõmm Karel Georg 1:14:39 1 M-U15
6 363 Jurman Roger Rein Taaramäe Rattaklubi II 1:14:40 5 M-U17
7 334 Kaasma Kaido Püha Loomaaed 1:14:48 1 M40
8 374 Lepik Siim 1:15:38 6 M-U17
9 735 Krela Jaan 1:15:39 2 M40
10 368 Stalberg Tair AB Logistika Grupp 2 1:15:39 7 M-U17
11 379 Premet Karl-Brent Pärnu Kalev Spordikool II 1:15:40 2 M-U15
12 754 Joost Janno 1:15:41 3 M40
13 717 Morjakov Andrei 1:15:42 4 M40
14 509 Kunimärgi Germo Pärnu Kalev Spordikool I 1:15:42 8 M-U17
15 378 Stalde Aaron Otto 1:15:42 9 M-U17
16 371 Prükkel Jaanus 1:15:42 5 M40
17 748 Järveoja Martin 1:15:42 1 M-U30
18 386 Kangilaski Erik 1:15:43 10 M-U17
19 380 Kalm Kelly Sparta I 1:15:43 1 N-U17
20 716 Mõttus Mari-Liis 1:15:43 2 N-U17
21 590 Kuhlap Kaupo 1:15:43 6 M40
22 377 Nirgi Sten Eric Jõhvi Spordikool 1:15:43 11 M-U17
23 709 Pajur Markus 1:15:43 3 M-U15
24 817 Pesar Siim 1:15:44 12 M-U17
25 381 Luusepp Martin Pärnu Kalev Spordikool I 1:15:44 13 M-U17
26 383 Siimson Ebe 1:15:44 3 N-U17
27 361 Juss Jannar Jalgrattaklubi VIKO 1:15:44 14 M-U17
28 548 Kempi Sander 1:15:45 4 M-U15
29 232 Albert Arnold 1:15:45 7 M40
30 375 Nurm Eke 1:15:45 8 M40
31 382 Bernans Helge 1:15:45 15 M-U17
32 406 Kutser Karmo 1:15:46 5 M-U15
33 421 Sergis Kaspars 1:15:46 9 M40
34 405 Võso Karl-Mattias 1:15:46 16 M-U17
35 192 Murrut Mauno SGG Estonia SE 1:15:46 10 M40
36 477 Koppel Karl Mattias 1:15:46 17 M-U17
37 411 Liik Alari-Fred A Le Coq 1 1:15:46 18 M-U17
38 392 Varik Joan Markus Pärnu Kalev Spordikool II 1:15:47 19 M-U17
39 468 Prangel Kristo 1:15:47 20 M-U17
40 384 Rumjantsev Tristan Rein Taaramäe Rattaklubi IV 1:15:47 21 M-U17
41 372 Vaar Jaagup 1:15:47 22 M-U17
42 256 Aus Andres 1:15:47 11 M40
43 712 Nõmmik Heigo 1:15:47 2 M-U30
44 816 Juurikas Veiko 1:15:47 1 M30
45 456 Mõrd Rando A Le Coq 1 1:15:48 12 M40
46 795 Peterson Marko 1:15:48 2 M30
47 752 Jõgeva Toomas 1:15:49 13 M40
48 398 Siimson Ele 1:15:49 4 N-U17
49 423 Ansip Evelin 1:15:49 1 N30+
50 508 Annus Oviar-Gregor Pärnu Kalev Spordikool I 1:15:50 23 M-U17
51 443 Lang Kärt 1:15:50 5 N-U17
52 507 Müür Hans-Patric Pärnu Kalev Spordikool II 1:15:50 24 M-U17
53 422 Timusk Sander Pärnu Kalev Spordikool II 1:15:51 6 M-U15
54 668 Voitka Urmas 1:15:51 1 M50
55 749 Järveoja Toomas 1:15:52 2 M50
56 547 Leeman Tarmo 1:15:52 14 M40
57 685 Saluveer Joona 1:15:52 3 M30
58 419 Liik Margus A Le Coq 1 1:15:52 15 M40
59 822 Soodla Guido 1:15:52 16 M40
60 365 Tomingas Rando 1:15:53 25 M-U17
61 687 Saar Randar 1:15:53 7 M-U15
62 747 Järveoja Jaanus 1:15:53 3 M50
63 794 Ojaveer Kaipo 1:15:56 4 M50
64 633 Põldoja Alar 1:15:56 17 M40
65 745 Kade Indrek A Le Coq 2 1:15:57 4 M30
66 722 Lätte Raivo 1:15:57 18 M40
67 677 Tammoja Gerlin 1:15:57 6 N-U17
68 730 Laanemets Raivo 1:16:01 3 M-U30
69 556 Tali Taavi 1:17:44 5 M30
70 427 Sankmann Joosep 1:19:34 8 M-U15
71 710 Oot Anti 1:19:35 1 M60+
72 389 Sepa Risto Rein Taaramäe Rattaklubi III 1:20:40 9 M-U15
73 390 Jõeäär Marten Jõhvi Spordikool 1:20:41 10 M-U15
74 385 Karlis Veiko 1:21:20 6 M30
75 666 Vähi Ilmar 1:21:23 7 M30
76 833 Kukrus Kristo 1:21:25 26 M-U17
77 417 Raiesmaa Eldur 1:21:27 19 M40
78 782 Kõrgesaar Margo 1:21:27 20 M40
79 751 Järsk Jarmo 1:21:27 4 M-U30
80 831 Malkus Margus 1:21:28 21 M40
81 694 Rammo Aapo 1:21:28 2 M60+
82 475 Treufeldt Ülo 1:21:28 3 M60+
83 494 Adusoo Jaanus 1:21:30 22 M40
84 409 Parts Paul 1:21:30 11 M-U15
85 693 Raus Madis 1:21:31 5 M-U30
86 678 Tammoja Raimond 1:22:24 23 M40
87 742 Karpenko Sergei 1:23:27 24 M40
88 412 Tammaa Kristjan Kuusalu Rattaklubi 1:23:29 27 M-U17
89 448 Slavski Meelis 1:23:29 8 M30
90 545 Vist Meelis 1:23:29 9 M30
91 691 Remmelgas Rihard 1:23:29 12 M-U15
92 813 Luht Laura Helene 1:23:29 7 N-U17
93 239 Nirgi Ahti 1:23:30 10 M30
94 451 Ojasild Kersti Johanna 1:23:30 8 N-U17
95 755 Joost Martin 1:23:30 28 M-U17
96 729 Laas Jaan 1:23:30 25 M40
97 688 Rosenthal Janek 1:23:30 26 M40
98 544 Taylor Külliki 1:23:30 2 N30+
99 774 Adrikorn Toomas 1:23:30 6 M-U30
100 512 Meigas Mait 1:23:30 11 M30
101 787 Altin Ergo 1:23:31 29 M-U17
102 488 Laanemäe Erki 1:23:31 13 M-U15
103 823 Soodla Gregor 1:23:31 30 M-U17
104 706 Petrovitski Robert Jõhvi Spordikool 1:23:31 31 M-U17
105 671 Tõruke Argo 1:23:31 12 M30
106 825 Litvintsev Anton 1:23:32 14 M-U15
107 282 Saar Andrus SGG Estonia SE 1:23:32 13 M30
108 400 Palumaa Pille 1:23:32 3 N30+
109 768 Bensons Raivis 1:23:32 7 M-U30
110 665 Välja Arvo 1:23:32 27 M40
111 800 Lääne Meelis 1:23:32 28 M40
112 734 Krüklitis Maris 1:23:33 5 M50
113 743 Karelson Sten 1:23:33 14 M30
114 435 Kaskla Kuido 1:23:33 15 M30
115 675 Tereping Tanel 1:23:33 8 M-U30
116 683 Savvest Greta 1:23:34 9 N-U17
117 770 Arst Alar 1:23:34 6 M50
118 769 Arumets Joel 1:23:35 29 M40
119 682 Sokolovs Sandis 1:23:35 15 M-U15
120 733 Kurg Eke 1:23:35 30 M40
121 806 Põlluste Priit 1:23:35 31 M40
122 802 Sirvel Merili 1:23:36 10 N-U17
123 740 Keernik Gunnar 1:23:36 32 M40
124 684 Sarapuu Georg 1:23:36 16 M-U15
125 686 Saar Erik 1:23:36 33 M40
126 418 Kristal Kaspar 1:23:36 9 M-U30
127 761 Illus Kärolin 1:23:36 11 N-U17
128 430 Agu Joosep Kuusalu Rattaklubi 1:23:36 17 M-U15
129 696 Raasuke Robert 1:23:36 18 M-U15
130 442 Frey Risto 1:23:37 10 M-U30
131 662 Ülper Kaido 1:23:37 34 M40
132 723 Lossmann Joosep 1:23:37 19 M-U15
133 539 Enok Egerd 1:23:37 20 M-U15
134 444 Vihul Karl 1:23:37 32 M-U17
135 670 Täheste Tanel 1:23:39 16 M30
136 413 Kuusk Enn 1:23:39 4 M60+
137 788 Altin Enn 1:23:40 35 M40
138 273 Mikson Margit 1:23:40 4 N30+
139 664 Värnik Alar 1:23:41 17 M30
140 663 Värnik Ahti 1:23:41 36 M40
141 772 Ajaots Meelis 1:23:41 37 M40
142 399 Lootus Stefan Kuusalu Rattaklubi 1:23:42 21 M-U15
143 593 Pirnipuu Marvin 1:23:42 18 M30
144 434 Kramma Merli 1:23:42 12 N-U17
145 798 Veider Anno 1:23:43 19 M30
146 673 Torpan Juhan 1:23:43 5 M60+
147 408 Tölp Brayn Pärnu Kalev Spordikool II 1:23:43 33 M-U17
148 796 Voovere Peeter 1:23:43 20 M30
149 373 Kaasik Andrus 1:23:43 38 M40
150 415 Berning Janika Tervisesport 1:23:44 5 N30+
151 676 Tekku Ivar 1:23:45 39 M40
152 674 Tiido Mati 1:23:45 40 M40
153 704 Pihlak Evelin 1:23:46 6 N30+
154 810 Luht Meelis 1:23:49 41 M40
155 830 Kalja Priit 1:24:00 42 M40
156 251 Järve Argo FILTER 1:24:09 43 M40
157 741 Karpenko Gleb 1:24:12 22 M-U15
158 792 Kask Jaanus 1:24:34 21 M30
159 715 Märks Marko 1:24:35 22 M30
160 490 Vaindlo Raul 1:24:37 6 M60+
161 744 Kangur Tarmo 1:24:47 44 M40
162 393 Läänerand Janek 1:24:55 45 M40
163 760 Ingver Kaupo 1:25:37 23 M30
164 771 Aller Kirke 1:27:01 13 N-U17
165 701 Pogodin Dmitri 1:29:59 24 M30
166 756 Jakovets Veiko 1:30:25 25 M30
167 376 Pennert Vladimir 1:31:46 7 M60+
168 681 Soodla Oole 1:31:48 46 M40
169 667 Vähi Kristiina 1:32:22 7 N30+
170 750 Järsk Arvi 1:32:23 7 M50
171 738 Koll Rihard 1:33:38 23 M-U15
172 410 Kaar Aare 1:33:38 8 M50
173 339 Liivorg Kaupo 1:35:27 26 M30
174 700 Pohl Piia 1:35:27 8 N30+
175 713 Nurmis Liis 1:36:02 1 N-U30
176 827 Roomets Rando 1:36:07 47 M40
177 692 Reinik Vello 1:36:07 48 M40
178 727 Lehemets Sten 1:36:31 24 M-U15
179 799 Lakk Hendrik 1:36:32 8 M60+
180 826 Tuul Peeter 1:36:34 9 M50
181 820 Teksiu Tamur 1:36:34 49 M40
182 669 Vill Urmas 1:36:34 50 M40
183 759 Ird Sulev 1:36:34 10 M50
184 457 Tigane Ethel-Brigita 1:36:35 14 N-U17
185 689 Rolskijs Girts 1:36:37 51 M40
186 702 Pogodin Jevgeni 1:36:54 25 M-U15
187 679 Tamme Ringo marepleks 1:36:54 27 M30
188 557 Meidla Marten Mihkel 1:37:20 26 M-U15
189 767 Bukr Allan 1:37:20 28 M30
190 721 Meier Valdek 1:37:21 27 M-U15
191 763 Hanni Toomas marepleks 1:37:21 52 M40
192 758 Isup Taavi 1:37:22 29 M30
193 766 Buraks Gints 1:37:23 28 M-U15
194 731 Kõnd Indrek 1:37:23 53 M40
195 472 Meidla Martin Mihkel 1:37:25 29 M-U15
196 714 Nooska Triin 1:37:25 9 N30+
197 711 Oja Jaan 1:37:25 9 M60+
198 471 Meidla Margus 1:37:27 54 M40
199 540 Kotkas Kerstin 1:37:28 2 N-U30
200 737 Komissarov Katrin 1:38:30 3 N-U30
201 705 Pihlak Marek 1:38:31 30 M30
202 821 Põlgast Urmas 1:38:31 55 M40
203 432 Benjamin Jaanus 1:38:32 56 M40
204 672 Tuudelepp Elmar 1:38:33 10 M60+
205 746 Järveoja Helje 1:38:34 10 N30+
206 762 Hermann Koit A Le Coq 2 1:39:07 57 M40
207 276 Samolberg Janet 1:39:12 11 N30+
208 699 Prikko Rain 1:39:26 31 M30
209 397 Jänes Jaano 1:39:28 32 M30
210 441 Suitso Piret 1:39:44 12 N30+
211 718 Moks Enn 1:41:35 11 M60+
212 690 Ridala Vello marepleks 1:42:09 58 M40
213 513 Soopalu Lauri 1:43:58 11 M-U30
214 719 Metslav Evelin 1:44:45 15 N-U17
215 757 Jakobson Lenne 1:44:53 13 N30+
216 429 Kask Kristjan 1:46:31 33 M30
217 764 Ein Aivar 1:51:18 11 M50
218 452 Nurmoja Raul Sigma & Relekter Rattaklubi 1:52:36 59 M40
219 437 Kaar Liis 1:52:45 4 N-U30
220 728 Laks Tiina 1:52:59 14 N30+
221 824 Juorep Mihkel 1:53:17 60 M40
222 680 Sutt Eleri 1:53:17 15 N30+
223 695 Raevald Maarja 1:53:21 5 N-U30
224 791 Järveoja Maris 1:53:21 6 N-U30
225 455 Jäger Ilona 1:53:23 7 N-U30
226 789 Käos Ando 1:53:27 34 M30
227 776 Karlson Enar 1:56:51 12 M-U30
228 698 Punder Katrin 1:57:21 16 N30+
229 697 Punder Ain marepleks 1:59:02 61 M40
230 724 Lokk Allan 1:59:02 12 M60+
231 466 Laidvere Marika 2:14:08 8 N-U30
232 725 Lille Tiina 2:19:22 17 N30+
233 720 Meos Andres 2:26:09 12 M50
234 773 Aigro Tõnu 2:26:10 13 M50
0 793 Saar Martin 0 M30
0 524 Hermaküla Erik 0 M-U15
0 624 Ints Kalev Peloton/HawaiiExpress 0 M30
0 703 Pirson Hardo 0 M40
0 708 Pankov Silver 0 M-U15
0 726 Liivamägi Sven 0 M-U17
0 521 Naisson Gerli 0 N30+
0 777 Erilaid Väino 0 M60+
0 446 Kukk Kaido 0 M40
0 797 Kittus Kaimar 0 M30
0 807 Pihlap Raimond 0 M-U30
0 826 Tuul Peeter 0 M50
0 732 Kuris Toomas 0 M40
0 519 Tambur Elo 0 N-U30
0 503 Piho Berit 0 N-U30
0 470 Roosimets Reigo 0 M-U15
0 439 Tamm Klemet-Gustav 0 M-U19
0 433 Gutmann Kaja 0 N30+
0 416 Uljas Harri Santa Monica Networks Rattaklubi 0 M-U30
0 404 Kaldma Tanel 0 M40
0 402 Tomson Kaarel 0 M-U15
0 394 Kulm Urmas 0 M40
0 388 Maidre Oskar 0 M-U15
0 387 Karing Toivo 0 M50
0 829 Aasmäe Gunnar 0 M40
0 493 Ebras Kristo 0 M30
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE