estenglv
WAP version
Login form
100 km
50 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 23 Feb 2020 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Elva 28. Rattapäev (Filter MNT 2. etapp)
Aeg 26.05.2013
Koht Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 100km
50km
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. Võistl.
kl.
 
1   35 Raudsepp Krister Spordiklubi CFC I 2:17:37 1 M-U30
2   15 Kopli Tarmo Hawaii Express 2:17:37 1 M30
3   808 Ronimois Mihkel 2:17:38 2 M-U30
4   64 Pruun Carl Heinrich 2:17:38 3 M-U30
5   23 Prous Priit Nissan Thule ProTeam 2:17:38 4 M-U30
6   632 Kornilovs Vitalijs Alpha Baltic/Unitymarathons.com 2:17:38 2 M30
7   784 Aaltio Risto 2:18:52 5 M-U30
8   85 Karu Allar Peloton/HawaiiExpress 2:18:52 6 M-U30
9   617 Ivanov Vladimir Mountainpeaks 2:18:52 1 M40
10   155 Ottender Sten-Erik Rein Taaramäe Rattaklubi II 2:18:52 1 M-U19
11   564 Tarvis Peeter 2:18:54 7 M-U30
12   25 Alamaa Siim-Erik AB Logistika Grupp 1 2:18:54 8 M-U30
13   648 Pütsep Erki Alpha Baltic/Unitymarathons.com 2:19:08 3 M30
14   31 Nõmmela Aksel 2:19:08 9 M-U30
15   14 Lippe Kevin Pärnu Kalev Spordikool I 2:19:08 10 M-U30
16   101 Kukk Sigvard Spordipartner 2 2:19:10 2 M40
17   29 Rattur Rajko Haanja Rattaklubi 2:19:10 4 M30
18   13 Tombak Janek 2:19:10 5 M30
19   541 Puhm Reijo 2:19:10 11 M-U30
20   805 Liepinš Emils 2:19:10 12 M-U30
21   88 Oolo Kristjan Peloton/HawaiiExpress 2:19:10 13 M-U30
22   537 Dedov Peeter A&T Sport Team 2:19:10 6 M30
23   52 Vahtra Norman 2:19:10 2 M-U19
24   81 Pikkuus Patrick Rein Taaramäe Rattaklubi II 2:19:10 14 M-U30
25   4 Kivistik Kristen Jalgrattaklubi VIKO 2:19:10 15 M-U30
26   115 Tasane Jaanus Viljandi Rattaklubi 2:19:10 3 M-U19
27   310 Austa Caspar 2:19:10 7 M30
28   46 Riismaa Timo Spordipartner 1 2:19:10 8 M30
29   22 Vaidem Josten Viljandi Rattaklubi 2:19:10 16 M-U30
30   42 Vendelin Karl-Arnold Jalgrattaklubi VIKO 2:19:10 4 M-U19
31   786 Vainionpää Oskari 2:19:10 5 M-U19
32   89 Kozinets Danil Investment Agency-Jõhvi I 2:19:10 17 M-U30
33   11 Ainsalu Markku Nissan Thule ProTeam 2:19:10 9 M30
34   814 Põld Ivo 2:19:10 3 M40
35   249 Paju Mikk 2:19:10 6 M-U19
36   49 Randver Sander AB Logistika Grupp 1 2:19:10 18 M-U30
37   36 Saamere Tanel Hawaii Express 2:19:10 4 M40
38   30 Sander Marek Eesti Posti Spordiklubi 2:19:10 10 M30
39   72 Hallop Greg Viljandi Rattaklubi 2:19:10 7 M-U19
40   184 Keller Oliver AB Logistika Grupp 1 2:19:10 8 M-U19
41   34 Kalm Toomas Sparta I 2:19:10 5 M40
42   62 Eljas Avo Püha Loomaaed 2:19:10 6 M40
43   296 Volmer Raul Peloton/HawaiiExpress 2:19:10 9 M-U19
44   112 Beekmann Kristjan 2:19:10 19 M-U30
45   5 Suur Ivo Nissan Thule ProTeam 2:19:10 20 M-U30
46   559 Idarand Eerik 2:19:10 21 M-U30
47   73 Lood Illar SGG Estonia SE 2:19:10 22 M-U30
48   595 Sergis Kaspars Alpha Baltic/Unitymarathons.com 2:19:10 23 M-U30
49   71 Aia Kardo Püha Loomaaed 2:19:10 24 M-U30
50   818 Schumann Riivo 2:19:10 11 M30
51   45 Vilipson Marko pelotonsport.ee 2:19:10 1 M50
52   40 Fazõlov Maksim Spordipartner 1 2:19:10 12 M30
53   38 Suurpere Arvi A Le Coq 1 2:19:10 7 M40
54   645 Pavlovs Evalds 2:19:10 25 M-U30
55   96 Lagenõmm Aivar Fakto Auto 2:19:10 8 M40
56   612 Flaksis Toms 2:19:10 26 M-U30
57   218 Ehrberg Liisa Peloton/T.Ü.K.Lastefond 2:19:10 1 N-U30
58   532 Tamm Margo 2:19:10 27 M-U30
59   630 Klein Karl 2:19:10 28 M-U30
60   566 Leppik Gabriel 2:19:10 29 M-U30
61   41 Nikolai Jarmo Nissan Thule ProTeam 2:19:10 30 M-U30
62   352 Kinks Joosep 2:19:10 31 M-U30
63   560 Klaos Taavi 2:19:10 32 M-U30
64   63 Salumäe Priit Hawaii Express 2:19:10 9 M40
65   43 Oja Raido Raadio Uuno Cycling Team 2:19:10 33 M-U30
66   27 Ruse Margus Sparta I 2:19:10 10 M40
67   655 Zuev Roman Mountainpeaks 2:19:10 13 M30
68   465 Kivil Peep Investment Agency-Jõhvi I 2:19:10 11 M40
69   152 Ilves Aivo 2:19:10 34 M-U30
70   44 Saavik Siim Pärnu Kalev Spordikool I 2:19:10 10 M-U19
71   464 Karlson Urmas Arctic Sport Club 2:19:10 2 M50
72   67 Kuldmäe Toivo Püha Loomaaed 2:19:10 3 M50
73   345 Sala Arvo 2:19:10 12 M40
74   185 Pung Peeter 2:19:10 11 M-U19
75   643 Pallo Rait A&T Sport Team 2:19:10 14 M30
76   294 Koolmeister Siim 2:19:10 35 M-U30
77   803 Sirvel Margus 2:19:10 15 M30
78   8 Ööpik Esko Nissan Thule ProTeam 2:19:10 36 M-U30
79   321 Astok Steve 2:19:10 37 M-U30
80   162 Puu Henno 2:19:10 16 M30
81   28 Sepa Sander Rein Taaramäe Rattaklubi I 2:19:10 38 M-U30
82   47 Suvi Siim Spordiklubi CFC II 2:19:10 12 M-U19
83   26 Öpik Oliver Nissan Thule ProTeam 2:19:10 13 M40
84   286 Killing Gert 2:19:10 17 M30
85   69 Välk Martti Viljandi Rattaklubi 2:19:10 39 M-U30
86   778 Pruus Peeter 2:19:10 40 M-U30
87   148 Matt Jörgen 2:19:10 41 M-U30
88   107 Reinberk Aldar Glamox 1 2:19:10 18 M30
89   74 Vilipõld Kristjan AB Logistika Grupp 1 2:19:10 42 M-U30
90   579 Pungar Urmas 2:19:10 19 M30
91   87 Kokk Kaspar Peloton/HawaiiExpress 2:19:10 20 M30
92   642 Pakkonen Anton Mountainpeaks 2:19:10 21 M30
93   111 Tähepõld Jannar DÜNAMO 2:19:10 22 M30
94   95 Koort Tauno 2:19:10 14 M40
95   211 Kaldma Kevin AB Logistika Grupp 1 2:19:10 43 M-U30
96   619 Jõeäär Gert 2:19:10 44 M-U30
97   98 Kaasik Margus 2:19:10 15 M40
98   3 Valvas Vahur Rein Taaramäe Rattaklubi I 2:19:25 23 M30
99   779 Rossi Jussi 2:19:25 24 M30
100   97 Savisikk Kristjan Raadio Uuno Cycling Team 2:19:25 45 M-U30
101   53 Teras Indrek Eesti Posti Spordiklubi 2:19:25 25 M30
102   116 Pallas Helari Spordipartner 1 2:19:26 26 M30
103   7 Kargu Oskari Rein Taaramäe Rattaklubi I 2:19:39 27 M30
104   1 Räim Mihkel 2:19:39 46 M-U30
105   780 Kahila Ilari 2:19:39 47 M-U30
106   121 Suvi Joosep Spordiklubi CFC II 2:19:49 13 M-U19
107   562 Räim Riko 2:20:05 28 M30
108   132 Piire Aare 2:20:05 16 M40
109   82 Leidt Meelis pelotonsport.ee 2:20:40 17 M40
110   83 Neeme Virgo Tervisesport 2:21:05 18 M40
111   140 Linnupuu Küllo Haanja Rattaklubi 2:21:16 19 M40
112   108 Tillemann Taikki 2:21:19 29 M30
113   144 Mõts Olavi Haanja Rattaklubi 2:21:19 20 M40
114   65 Mikson Margus Sportland Bottecchia Team 2:21:45 30 M30
115   783 Hämäläinen Arno 2:22:13 14 M-U19
116   66 Linkgreim Jaanus Fakto Auto 2:22:31 21 M40
117   318 Timmusk Kristjan Rein Taaramäe Rattaklubi III 2:22:33 31 M30
118   572 Kodanipork Raido Arctic Sport Club 2:22:33 22 M40
119   634 Krusemann Magnus A&T Sport Team 2:22:45 32 M30
120   171 Kristal Tõnis 2:23:23 23 M40
121   90 Juss Janar Jalgrattaklubi VIKO 2:23:40 15 M-U19
122   105 Maranik Marek 2:23:40 33 M30
123   609 Bogdanov Andrei 2:23:40 48 M-U30
124   119 Parmask Peeter 2:24:54 4 M50
125   135 Koch Kaupo 2:25:35 24 M40
126   585 Nool Sander 2:29:28 16 M-U19
127   92 Käär Tanel 2:29:31 34 M30
128   563 Illingworth Adam 2:32:34 49 M-U30
129   538 Rosenthal Reiko 2:32:35 35 M30
130   58 Treier Grete TÜ ASK I 2:32:35 1 N30+
131   59 Pilt Andrus Tervisesport 2:32:39 36 M30
132   114 Kahem Simmo 2:32:40 50 M-U30
133   809 Orlovski Siim A&T Sport Team 2:32:40 37 M30
134   9 Asavi Andrus Spordipartner 1 2:32:40 38 M30
135   622 Jürmann Kevo 2:32:40 39 M30
136   139 Järvsalu Teet 2:32:40 40 M30
137   610 Danilov Andrus 2:32:40 25 M40
138   117 Saar Tõnis AB Logistika Grupp 2 2:32:40 17 M-U19
139   588 Veide Hannes 2:32:40 41 M30
140   582 Narits Tauri 2:32:40 51 M-U30
141   646 Peiker Urmas 2:32:40 42 M30
142   151 Heinsar Hardi 2:32:40 26 M40
143   131 Rebas Rauno 2:32:40 43 M30
144   328 Luks Sven Sportland Bottecchia Team 2:32:40 27 M40
145   220 Toomela Tambet 2:32:40 44 M30
146   93 Fjodorov Nikolai Eesti Posti Spordiklubi 2:32:40 5 M50
147   628 Keemu Mihkel 2:32:40 45 M30
148   123 Laaniste Mart Eesti Posti Spordiklubi 2:32:40 46 M30
149   654 Zirel Joel 2:32:40 47 M30
150   145 Minski Jan 2:32:40 28 M40
151   568 Beljajev Vladimir 2:32:40 29 M40
152   295 Uibokand Janelle Peloton/T.Ü.K.Lastefond 2:32:40 2 N-U30
153   790 Šapošnikov Aleksei 2:32:40 18 M-U19
154   583 Tiit Aarne 2:32:40 48 M30
155   331 Paldra Georg Peeter Viljandi Rattaklubi 2:32:40 19 M-U19
156   355 Kriger Vladislav 2:32:40 30 M40
157   122 Pungar Rainer 2:32:40 49 M30
158   210 Viigipuu Toomas 2:32:40 6 M50
159   130 Katin Vladimir 2:32:40 7 M50
160   262 Lang Mae 2:32:40 1 N-U19
161   775 Arak Anti A&T Sport Team 2:32:40 31 M40
162   289 Kupca Eduards Beiteni 2:32:40 1 M60+
163   222 Toom Reio 2:32:40 20 M-U19
164   113 Rubenis Normunds Beiteni 2:32:40 32 M40
165   570 Luur Ervin 2:32:40 8 M50
166   170 Vasilis Donalds Beiteni 2:32:40 33 M40
167   125 Kõiv Marek Sportland Bottecchia Team 2:32:40 50 M30
168   157 Ribelus Kalle DÜNAMO 2:32:40 34 M40
169   613 Gailis Andis 2:32:40 51 M30
170   567 Orgla Maario 2:32:40 52 M30
171   154 Kollo Tiit FILTER 2:32:40 35 M40
172   569 Toome Roland 2:32:40 36 M40
173   186 Port Kristjan 2:32:40 9 M50
174   169 Vares Martin Rein Taaramäe Rattaklubi III 2:32:40 52 M-U30
175   357 Mihhailov Viktor 2:33:23 37 M40
176   647 Press Toomas 2:33:34 53 M-U30
177   141 Linkgreim Margus Fakto Auto 2:34:40 38 M40
178   219 Tarmu Ragnar 2:35:25 53 M30
179   109 Kovanen Karol 2:35:25 54 M30
180   110 Kompus Meelis 2:35:25 55 M30
181   828 Pungar Indrek 2:35:25 39 M40
182   159 Lang Tea 2:35:25 2 N30+
183   230 Tulp Rain 2:35:25 40 M40
184   243 Kumel Tarvo 2:35:25 41 M40
185   574 Danilas Meelis 2:35:25 42 M40
186   266 Reiljan Randolf Rein Taaramäe Rattaklubi IV 2:35:25 21 M-U19
187   576 Laul Raines 2:35:25 56 M30
188   659 Varblane Kärolin 2:35:25 2 N-U19
189   196 Härmatis Risto 2:35:25 54 M-U30
190   293 Kärner Mart 2:35:25 43 M40
191   781 Terasmaa Aigar 2:36:01 57 M30
192   197 Raivet Jaan 2:39:39 58 M30
193   244 Vait Indrek 2:40:37 59 M30
194   322 Reinoja Rauno 2:40:53 60 M30
195   161 Lukk Kalev Spordipartner 1 2:40:53 55 M-U30
196   164 Kallakmaa Teet Eesti Posti Spordiklubi 2:40:53 44 M40
197   631 Koik Kristjan 2:40:55 56 M-U30
198   306 Kuusmaa Maikel SGG Estonia SE 2:40:55 57 M-U30
199   599 Võso Toomas 2:40:55 45 M40
200   142 Hunt Aivar 2:40:55 46 M40
201   277 Karing Krista 2:40:55 3 N-U30
202   227 Grabbi Kati Glamox 1 2:40:55 4 N-U30
203   172 Klaar Alari JTR/Põltsamaa Felix Cycling Team 2:40:55 61 M30
204   626 Kannel Tanel 2:40:55 47 M40
205   166 Jürjens Erik 2:40:55 48 M40
206   208 Bauer Heigo 2:40:55 49 M40
207   160 Koll Pirje Peloton/T.Ü.K.Lastefond 2:40:55 3 N30+
208   265 Puidak Peeter 2:40:55 50 M40
209   629 Kesper Raino 2:40:55 62 M30
210   621 Jüriöö Tiit 2:40:55 10 M50
211   660 Varep Rivo 2:40:55 63 M30
212   580 Jamnes Jaanus 2:40:55 51 M40
213   194 Rohtma Valdek 2:40:55 64 M30
214   596 Kool Inge 2:40:55 4 N30+
215   228 Gede Triin Viks CC 2:40:55 5 N-U30
216   275 Maasik Martin FILTER 2:40:55 58 M-U30
217   217 Kond Kuido 2:40:55 52 M40
218   158 Pletiens Ilgvars Beiteni 2:40:55 11 M50
219   174 Nikiforov Igor Spordipartner 2 2:40:55 12 M50
220   623 Kaasik Peeter 2:40:55 65 M30
221   163 Rebane Henry SGG Estonia SE 2:40:55 59 M-U30
222   253 Lauk Piret 2:40:55 6 N-U30
223   815 Padar Meelis 2:40:55 66 M30
224   530 Pranes Janis 2:40:55 2 M60+
225   182 Lepik Sirje 2:40:55 3 N-U19
226   290 Uusmaa Tõnu 2:40:55 60 M-U30
227   204 Hunt Toomas 2:40:55 53 M40
228   175 Paulson Marek Santa Monica Networks Rattaklubi 2:40:55 67 M30
229   283 Veiken Liisa-Lotta 2:40:55 4 N-U19
230   337 Jörgensen Sören Rhiger 2:40:55 54 M40
231   165 Paas Andres JTR/Põltsamaa Felix Cycling Team 2:40:55 55 M40
232   467 Tamm Marika 2:40:55 5 N30+
233   188 Joala Aleksandr 2:40:55 56 M40
234   575 Koosa Marko 2:40:55 61 M-U30
235   303 Havik Raigo 2:40:55 68 M30
236   578 Jõekäär Märt 2:40:55 57 M40
237   356 Aule Krister 2:40:55 69 M30
238   177 Kodasma Marek 2:40:55 70 M30
239   587 Tiivoja Jaanus 2:40:55 71 M30
240   189 Viispert Ando 2:40:55 72 M30
241   288 Mölder Heinar JTR/Põltsamaa Felix Cycling Team 2:40:55 58 M40
242   581 Tammsaar Kristjan SGG Estonia SE 2:40:55 62 M-U30
243   147 Ohmann Erki Raadio Uuno Cycling Team 2:40:55 73 M30
244   104 Ott Lauri 2:40:55 63 M-U30
245   198 Viir Sirli Tervisesport 2:40:55 6 N30+
246   594 Pintmann Risto 2:41:06 74 M30
247   598 Puhke Raivo 2:41:08 59 M40
248   102 Rumberg Tambet 2:41:16 75 M30
249   203 Nepper Pelle 2:41:21 76 M30
250   602 Tiisler Toomas 2:41:48 60 M40
251   200 Karjamets Karmo 2:41:57 64 M-U30
252   235 Kööp Stenver 2:43:00 22 M-U19
253   811 Suokas Heikki 2:49:08 77 M30
254   658 Valts Priit 2:49:08 78 M30
255   804 Üprus Fred 2:49:08 61 M40
256   591 Toomik Siim 2:49:08 79 M30
257   207 Ülevain Eerik Rein Taaramäe Rattaklubi III 2:49:08 65 M-U30
258   819 Rahu Madis 2:49:08 62 M40
259   267 Ehasalu Paap 2:49:08 66 M-U30
260   291 Kotkas Erkki 2:49:08 80 M30
261   313 Paglant Andrus 2:49:08 63 M40
262   216 Härm Margus 2:49:08 81 M30
263   618 Joeveer Kaupo 2:49:08 82 M30
264   611 Einmaa Tiit 2:49:14 83 M30
265   183 Volk Andrus 2:51:45 64 M40
266   640 Niit Robi 2:52:06 23 M-U19
267   801 Müür Maik 2:52:09 67 M-U30
268   653 Seškens Leons Beiteni 2:52:09 13 M50
269   287 Jüriöö Jaan 2:52:09 65 M40
270   641 Ottas Kaupo 2:52:09 84 M30
271   638 Leetma Kerdi Peloton/T.Ü.K.Lastefond 2:52:09 7 N30+
272   241 Teeorg Urmas 2:52:09 14 M50
273   254 Härm Leo 2:52:09 3 M60+
274   279 Tulk Heiki 2:52:09 15 M50
275   225 Mõttus Janek Haanja Rattaklubi 2:52:09 85 M30
276   652 Sepp Veiko 2:52:09 66 M40
277   650 Reitalu Rein 2:52:09 16 M50
278   577 Käsi Marko pelotonsport.ee 2:52:19 86 M30
279   649 Randoja Merli 2:52:36 8 N30+
280   224 Kasvo Kalle JTR/Põltsamaa Felix Cycling Team 2:52:57 67 M40
281   268 Rehelem Katrin 2:52:59 9 N30+
282   248 Toonekurg Kaido 2:53:04 87 M30
283   603 Matson Raido 2:53:14 68 M40
284   229 Kööp Andres Sparta I 2:53:17 69 M40
285   257 Kostla Peeter 2:53:36 70 M40
286   338 Balaš Anton 2:59:30 88 M30
287   236 Ansip Erlend 3:00:06 24 M-U19
288   657 Tukk Maik 3:00:06 89 M30
289   252 Mahlakas Kalev 3:04:05 71 M40
290   281 Rimmel Marje 3:04:05 10 N30+
291   644 Parv Alar 3:04:08 72 M40
292   832 Merisaar Hallar 3:04:08 90 M30
293   584 Preegel Pille 3:04:08 11 N30+
294   606 Aas Kevin 3:04:15 68 M-U30
295   637 Lannes Kaspar 3:04:15 69 M-U30
296   605 Aas Innar 3:04:53 73 M40
297   661 Vavilov Andrey 3:05:22 70 M-U30
298   625 Kaljurand Kuldar 3:21:15 74 M40
299   620 Jürgenson Erkki 3:22:53 91 M30
300   616 Ilves Kirli 3:22:53 7 N-U30
301   604 Hanni Kalev 3:23:21 17 M50
302   336 Juul Mari-Liis 3:23:24 12 N30+
303   589 Punga Rainer 3:24:44 71 M-U30
304   264 Veel Villu 3:36:06 75 M40
305   476 Ehasalu Alar 3:39:45 18 M50
306   284 Ruus Oliver 3:58:21 72 M-U30
0   272 Gutmann Tarmo FILTER 0 M40
0   308 Laan Martin FILTER 0 M-U30
0   302 Solman Risto Viks CC 0 M30
0   300 Tammsalu Mihkel 0 M-U30
0   299 Kägu Janeck 0 M30
0   242 Läänerand Jorh 0 M-U19
0   298 Jürlau Nele 0 N30+
0   627 Karukäpp Magnus 0 M30
0   274 Ferschel Aira Jõhvi Spordikool 0 N-U19
0   271 Laas Kristel Rein Taaramäe Rattaklubi II 0 N-U19
0   270 Kivi Elerin Rein Taaramäe Rattaklubi II 0 N-U19
0   269 Veelma Marko Santa Monica Networks Rattaklubi 0 M30
0   259 Reiu Andres Eesti Posti Spordiklubi 0 M40
0   246 Aruksaar Markko 0 M30
0   317 Kurits Marko Rein Taaramäe Rattaklubi I 0 M30
0   297 Narusk Indrek Viks CC 0 M30
0   592 Vestmann Rain 0 M30
0   785 Pökälä Samuel 0 M-U30
0   658 Valts Priit 0 M30
0   656 Tattar Sander 0 M30
0   651 Roots Anto 0 M40
0   635 Kulbin Andres 0 M40
0   133 Merisalu Margus 0 M50
0   615 Haldre Sulev 0 M50
0   614 Gutmann Velar 0 M30
0   608 Arula Raul 0 M50
0   319 Kibal Tair Haanja Rattaklubi 0 M30
0   586 Uusen Margo 0 M40
0   571 Paas Ojari 0 M40
0   561 Kannimäe Viljar 0 M-U30
0   554 Selder Tauri Investment Agency-Jõhvi I 0 M-U30
0   453 Semmel Aare 0 M60+
0   450 Seil Tõnu 0 M30
0   326 Väli Pear 0 M40
0   238 Soome Laura Spordiklubi CFC II 0 N30+
0   24 Kalm Keijo Spordiklubi CFC II 0 M-U19
0   76 Elberg Ainar Investment Agency-Jõhvi I 0 M-U30
0   75 Urbas Alvar Sportland Bottecchia Team 0 M-U19
0   70 Kalja Mihkel 0 M-U19
0   60 Kiskonen Eero Sportland Bottecchia Team 0 M40
0   58 Treier Grete TÜ ASK I 0 N30+
0   51 Rist Liisi Hawaii Express 0 M-U30
0   143 Koort Kristel Investment Agency-Jõhvi I 0 N-U30
0   39 Kelk Kristjan Spordiklubi CFC I 0 M-U30
0   84 Osula Otto Viks CC 0 M30
0   21 Laanemaa Kristjan 0 M30
0   20 Vosman Ekke-Kaur AB Logistika Grupp 1 0 M-U19
0   19 Kirsipuu Toomas 0 M40
0   12 Jõgi Villu Rein Taaramäe Rattaklubi I 0 M-U30
0   6 Maasing Sander Peloton/HawaiiExpress 0 M-U30
0   812 Strantsov Andre 0 M30
0   50 Tamm Tõnu 0 M30
0   149 Pukk Andre Viks CC 0 M30
0   223 Koch Kalju Hawaii Express 0 M60+
0   215 Hermaküla Hannes 0 M40
0   213 Sõmmer Sinne Rein Taaramäe Rattaklubi III 0 N30+
0   205 Gritsjuk Vadim Jõhvi Spordikool 0 M30
0   202 Lainemäe Rauno Rein Taaramäe Rattaklubi III 0 M-U30
0   193 Kollo Madis 0 M-U30
0   78 Nook Reimo 0 M40
0   181 Saareoks Janek 0 M30
0   79 Uusen Tarvi 0 M40
0   138 Kukk Aivo Sparta I 0 M50
0   127 Kupp Alar Kuusalu Rattaklubi 0 M-U19
0   126 Rätsep Ain Spordipartner 2 0 M40
0   124 Kattai Kaupo Rein Taaramäe Rattaklubi I 0 M40
0   120 Lõiv Paul 0 M40
0   100 Aia Alar Püha Loomaaed 0 M40
0   233 Riimaa Kristo Viks CC 0 M30
0   190 Saaliste Christer 0 M30
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE