estenglv
WAP version
Login form
89 km
33 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 26 Feb 2020 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Kuusalu 20. Rattaralli (Filter MNT 1. etapp)
Aeg 11.05.2013
Koht Kuusalu EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 89km
33km
Korraldaja MTÜ Kuusalu Rattaklubi, Kaido Laas (tel. 53816808; e-post: kaidolaas@hot.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. Võistl.
kl.
 
1 483 Lauk Karl Patrick 0:48:27 1 M-U17
2 481 Vaga Kristo Enn AB Logistika Grupp 0:48:58 2 M-U17
3 369 Tõnismann Carl 0:48:58 3 M-U17
4 360 Vendelin Mart-Anton Jalgrattaklubi VIKO 0:49:40 4 M-U17
5 511 Novikov Daniel 0:50:13 1 M-U30
6 371 Prükkel Jaanus 0:50:14 1 M40
7 223 Koch Kalju Hawaii Express 0:50:14 1 M60+
8 374 Lepik Siim 0:50:15 5 M-U17
9 379 Premet Karl-Brent Pärnu Kalev Spordikool II 0:50:15 1 M-U15
10 509 Kunimärgi Germo Pärnu Kalev Spordikool I 0:50:15 6 M-U17
11 389 Sepa Risto Rein Taaramäe Rattaklubi I 0:50:15 2 M-U15
12 378 Stalde Aaron Otto 0:50:15 7 M-U17
13 477 Koppel Karl Mattias 0:50:15 8 M-U17
14 370 Nõmm Karel Gerog 0:50:15 3 M-U15
15 375 Nurm Eke 0:50:16 2 M40
16 381 Luusepp Martin Pärnu Kalev Spordikool I 0:50:16 9 M-U17
17 405 Võso Karl-Mattias 0:50:16 10 M-U17
18 367 Kõivumägi Georg TÜ ASK I 0:50:16 11 M-U17
19 386 Kangilaski Erik 0:50:16 12 M-U17
20 392 Varik Joan Markus Pärnu Kalev Spordikool II 0:50:17 13 M-U17
21 377 Nirgi Sten Eric Jõhvi Spordikool 0:50:17 14 M-U17
22 362 Lätte Raimo TÜ ASK I 0:50:17 15 M-U17
23 365 Tomingas Rando 0:50:18 16 M-U17
24 384 Rumjantsev Tristan Rein Taaramäe Rattaklubi I 0:50:18 17 M-U17
25 383 Siimson Ebe 0:50:19 1 N-U17
26 468 Prangel Kristo 0:50:19 18 M-U17
27 412 Tammaa Kristjan Kuusalu Rattaklubi 0:50:19 19 M-U17
28 372 Vaar Jaagup 0:50:22 20 M-U17
29 380 Kalm Kelly Sparta I 0:50:23 2 N-U17
30 507 Müür Hans-Patric Pärnu Kalev Spordikool II 0:50:27 21 M-U17
31 398 Siimson Ele 0:50:27 3 N-U17
32 531 Kukrus Kristo 0:50:30 22 M-U17
33 364 Sepp Kaspar 0:50:46 1 M50
34 361 Juss Jannar Jalgrattaklubi VIKO 0:51:15 23 M-U17
35 368 Stalberg Tair AB Logistika Grupp 2 0:51:26 24 M-U17
36 363 Jurman Roger Rein Taaramäe Rattaklubi I 0:53:06 25 M-U17
37 366 Reisenbuk Erik AB Logistika Grupp 2 0:53:06 26 M-U17
38 493 Ebras Kristo 0:53:54 1 M30
39 408 Tölp Brayn Pärnu Kalev Spordikool II 0:54:03 27 M-U17
40 421 Sergis Kaspars 0:54:03 3 M40
41 403 Noormets Aivar 0:54:03 2 M50
42 395 Männi Anatoli Investment Agency-Jõhvi I 0:54:04 2 M60+
43 388 Maidre Oskar 0:54:04 4 M-U15
44 385 Karlis Veiko 0:54:04 2 M30
45 558 Viidemann Mati 0:54:04 3 M50
46 430 Agu Joosep Kuusalu Rattaklubi 0:54:05 5 M-U15
47 422 Timusk Sander Pärnu Kalev Spordikool II 0:54:05 6 M-U15
48 427 Sankmann Joosep 0:54:05 7 M-U15
49 423 Ansip Evelin 0:54:06 1 N30+
50 409 Parts Paul 0:54:06 8 M-U15
51 516 Strikov Victor 0:54:06 4 M50
52 406 Kutser Karmo 0:54:06 9 M-U15
53 401 Ruut Pirjo 0:54:07 1 N-U30
54 548 Kempi Sander 0:54:08 10 M-U15
55 443 Lang Kärt 0:54:09 4 N-U17
56 440 Audova Jaanus 0:54:12 5 M50
57 470 Roosimets Reigo 0:54:47 11 M-U15
58 545 Vist Meelis 0:55:59 3 M30
59 272 Gutmann Tarmo FILTER 0:56:00 4 M40
60 417 Raiesmaa Eldur 0:56:00 5 M40
61 420 Ansip Ethel 0:56:01 2 N30+
62 376 Pennert Vladimir 0:56:01 3 M60+
63 418 Kristal Kaspar 0:56:01 2 M-U30
64 399 Lootus Stefan Kuusalu Rattaklubi 0:56:02 12 M-U15
65 494 Adusoo Jaanus 0:56:02 6 M40
66 448 Slavski Meelis 0:56:02 4 M30
67 478 Kaar Meelis 0:56:02 5 M30
68 539 Enok Egerd 0:56:02 13 M-U15
69 467 Tamm Marika 0:56:02 3 N30+
70 251 Järve Argo FILTER 0:56:02 7 M40
71 404 Kaldma Tanel 0:56:04 8 M40
72 451 Ojasild Kersti Johanna 0:56:04 5 N-U17
73 391 Liivamaa Brita 0:56:04 6 N-U17
74 280 Meius Margus A Le Coq 1 0:56:05 6 M30
75 556 Tali Taavi 0:56:05 7 M30
76 475 Treufeldt Ülo 0:56:06 4 M60+
77 510 Aasmäe Arris 0:56:06 9 M40
78 373 Kaasik Andrus 0:56:22 10 M40
79 547 Leeman Tarmo 0:58:55 11 M40
80 402 Tomson Kaarel 0:59:17 14 M-U15
81 533 Käärst Kärt 0:59:23 4 N30+
82 449 Köster Indrek 0:59:25 12 M40
83 382 Bernans Helge 0:59:30 28 M-U17
84 542 Kurits Joonas 0:59:32 15 M-U15
85 394 Kulm Urmas 0:59:39 13 M40
86 552 Linnamäe Lauri 1:00:11 8 M30
87 474 Nirgi Robin 1:00:18 16 M-U15
88 444 Vihul Karl 1:00:19 29 M-U17
89 601 Kesa Paul 1:00:19 9 M30
90 415 Berning Janika Tervisesport 1:00:21 5 N30+
91 528 Sunts Herko 1:00:32 10 M30
92 488 Laanemäe Erki 1:00:37 17 M-U15
93 517 Rajaväli Heiki 1:00:38 11 M30
94 434 Kramma Merli 1:00:41 7 N-U17
95 485 Kõiva Martin 1:01:02 3 M-U30
96 413 Kuusk Enn 1:01:08 5 M60+
97 387 Karing Toivo 1:01:09 6 M50
98 445 Paul Marc-Daniel Kuusalu Rattaklubi 1:01:30 18 M-U15
99 463 Tuisk Aidi Gerde Kuusalu Rattaklubi 1:01:39 19 M-U15
100 462 Pleiats Marko 1:01:39 4 M-U30
101 544 Taylor Külliki 1:01:41 6 N30+
102 393 Läänerand Janek 1:01:41 14 M40
103 424 Kelt Manuela 1:02:03 7 N30+
104 527 Steinberg Heiki 1:02:03 15 M40
105 447 Linnamäe Taavi 1:02:21 12 M30
106 504 Vadi Tarmo 1:02:28 13 M30
107 490 Vaindlo Raul 1:02:28 6 M60+
108 442 Frey Risto 1:02:28 5 M-U30
109 515 Rebane Ülari 1:02:28 6 M-U30
110 512 Meigas Mait 1:02:29 14 M30
111 459 Tõnso Joosep 1:02:30 20 M-U15
112 549 Kirtsi Urmas 1:02:30 7 M50
113 410 Kaar Aare 1:02:31 8 M50
114 282 Saar Andrus SGG Estonia SE 1:02:31 15 M30
115 518 Salupuu Kalev 1:02:32 16 M40
116 514 Alle Toomas 1:02:32 17 M40
117 513 Soopalu Lauri 1:02:32 7 M-U30
118 520 Klaus Kristi 1:02:37 2 N-U30
119 543 Jüriöö Aivar 1:02:54 9 M50
120 523 Sergejeva Monika 1:03:10 3 N-U30
121 461 Daniel Jan Eric 1:03:17 21 M-U15
122 396 Gavriltšik Aleksandr 1:03:35 16 M30
123 457 Tigane Ethel-Brigita 1:04:30 8 N-U17
124 476 Ehasalu Alar 1:04:30 10 M50
125 426 Kabanen Kalmer 1:05:12 17 M30
126 450 Seil Tõnu 1:05:44 18 M30
127 425 Tänavsuu Jüri 1:05:48 7 M60+
128 416 Uljas Harri Santa Monica Networks Ratt 1:06:16 8 M-U30
129 482 Kuuskman Carol Sigma and Relekter 1:06:20 9 N-U17
130 499 Ellermaa Riho 1:06:24 11 M50
131 472 Meidla Martin Mihkel 1:06:25 22 M-U15
132 492 Lõhmus Triin 1:06:27 8 N30+
133 473 Sonn Gunnar 1:06:31 19 M30
134 429 Kask Kristjan 1:06:32 20 M30
135 497 Isotamm Raul 1:07:00 21 M30
136 452 Nurmoja Raul Sigma and Relekter 1:07:08 18 M40
137 557 Meidla Marten Mihkel 1:07:20 23 M-U15
138 471 Meidla Margus 1:07:20 19 M40
139 487 Pung Piret 1:07:27 10 N-U17
140 486 Lunden Priit-Risto 1:07:30 22 M30
141 460 Tuisk Age 1:07:49 9 N30+
142 454 Kuuskman Marko Sigma and Relekter 1:08:22 20 M40
143 446 Kukk Kaido 1:08:54 21 M40
144 501 Moorlat Sven Erik 1:08:59 22 M40
145 491 Tammoja Robert 1:09:10 24 M-U15
146 433 Gutmann Kaja 1:09:44 10 N30+
147 432 Benjamin Jaanus 1:09:44 23 M40
148 437 Kaar Liis 1:09:49 4 N-U30
149 428 Murruste Martin 1:09:53 9 M-U30
150 480 Koort Merike 1:10:35 11 N30+
151 479 Koort Indrek 1:10:35 24 M40
152 540 Kotkas Kerstin 1:10:54 5 N-U30
153 458 Seinre Erkki 1:11:21 10 M-U30
154 521 Naisson Gerli 1:12:01 12 N30+
155 505 Astor Triin 1:15:13 13 N30+
156 506 Astor Sander 1:15:15 23 M30
157 441 Suitso Piret 1:16:24 14 N30+
158 489 Karp Pille 1:19:34 15 N30+
159 526 Paul Reelika 1:19:58 16 N30+
160 534 Käärst Rain 1:19:58 24 M30
161 397 Jänes Jaano 1:21:03 25 M30
162 453 Semmel Aare 1:21:43 8 M60+
163 455 Jäger Ilona 1:22:20 6 N-U30
164 535 Madisson Sten 1:23:16 11 M-U30
165 438 Tuisk Kaidi 1:23:27 7 N-U30
166 484 Juudas Margit 1:27:17 17 N30+
167 503 Piho Berit 1:29:40 8 N-U30
168 500 Moorlat Merle 1:29:48 18 N30+
169 466 Laidvere Marika 1:30:07 9 N-U30
170 519 Tambur Elo 1:30:07 12 M-U30
171 555 Torop Mati 1:31:51 9 M60+
172 496 Moorlat Eneken 1:33:11 19 N30+
173 502 Nigola Martin 1:38:49 1 M-U19
174 522 Kaar Heino 1:40:49 10 M60+
175 554 Selder Tauri Investment Agency-Jõhvi I 2:03:07 13 M-U30
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE