estenglv
WAP version
Login form
89 km
33 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 26 Feb 2020 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Kuusalu 20. Rattaralli (Filter MNT 1. etapp)
Aeg 11.05.2013
Koht Kuusalu EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 89km
33km
Korraldaja MTÜ Kuusalu Rattaklubi, Kaido Laas (tel. 53816808; e-post: kaidolaas@hot.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. Võistl.
kl.
 
1   541 Puhm Reijo 2:02:05 1 M-U30
2   13 Tombak Janek 2:02:05 1 M30
3   5 Suur Ivo Nissan Thule ProTeam 2:02:05 2 M-U30
4   3 Valvas Vahur Rein Taaramäe Rattaklubi I 2:02:05 2 M30
5   4 Kivistik Kristen Jalgrattaklubi VIKO 2:02:05 3 M-U30
6   88 Oolo Kristjan Peloton/HawaiiExpress 2:02:05 4 M-U30
7   25 Alamaa Siim-Erik AB Logistika Grupp 1 2:02:10 5 M-U30
8   11 Ainsalu Markku Nissan Thule ProTeam 2:02:14 3 M30
9   42 Vendelin Karl-Arnold Jalgrattaklubi VIKO 2:02:21 1 M-U19
10   28 Sepa Sander Rein Taaramäe Rattaklubi I 2:02:52 6 M-U30
11   55 Juudas Karl Spordiklubi CFC I 2:04:35 7 M-U30
12   20 Vosman Ekke-Kaur AB Logistika Grupp 1 2:04:35 2 M-U19
13   52 Vahtra Norman 2:04:35 3 M-U19
14   9 Asavi Andrus Spordipartner 1 2:04:35 4 M30
15 1 58 Treier Grete TÜ ASK I 2:04:35 1 N30+
16   75 Urbas Alvar Sportland Bottecchia Team 2:04:35 4 M-U19
17   77 Nõlvik Lasse Arctic Sport Club 2:04:35 5 M30
18 2 51 Rist Liisi Hawaii Express 2:04:35 1 N-U30
19   70 Kalja Mihkel 2:04:35 5 M-U19
20   30 Sander Marek Eesti Posti Spordiklubi 2:04:35 6 M30
21   132 Piire Aare 2:04:35 1 M40
22   15 Kopli Tarmo Hawaii Express 2:04:35 7 M30
23   44 Saavik Siim Pärnu Kalev Spordikool I 2:04:35 6 M-U19
24   537 Dedov Peeter 2:04:35 8 M30
25   32 Miilmann Rauno 2:04:35 8 M-U30
26   185 Pung Peeter 2:04:35 7 M-U19
27   71 Aia Kardo Püha Loomaaed 2:04:35 9 M-U30
28   72 Hallop Greg Viljandi Rattaklubi 2:04:35 8 M-U19
29   19 Kirsipuu Toomas 2:04:35 2 M40
30   22 Vaidem Josten Viljandi Rattaklubi 2:04:35 10 M-U30
31   18 Redi Kaarel TÜ ASK I 2:04:35 9 M-U19
32   124 Kattai Kaupo Rein Taaramäe Rattaklubi I 2:04:35 3 M40
33   46 Riismaa Timo Spordipartner 1 2:04:35 9 M30
34   14 Lippe Kevin Pärnu Kalev Spordikool I 2:04:35 11 M-U30
35   2 Kirsipuu Jaan Spordiklubi CFC I 2:04:35 4 M40
36   89 Kozinets Danil Investment Agency-Jõhvi I 2:04:35 12 M-U30
37   8 Ööpik Esko Nissan Thule ProTeam 2:04:35 13 M-U30
38   21 Laanemaa Kristjan 2:04:35 10 M30
39   26 Öpik Oliver Nissan Thule ProTeam 2:04:35 5 M40
40   112 Beekmann Kristjan 2:04:35 14 M-U30
41   35 Raudsepp Krister Spordiklubi CFC I 2:04:35 15 M-U30
42   27 Ruse Margus Sparta I 2:04:35 6 M40
43   86 Reedi Peip pelotonsport.ee 2:04:35 7 M40
44   47 Suvi Siim Spordiklubi CFC II 2:04:35 10 M-U19
45   39 Kelk Kristjan Spordiklubi CFC I 2:04:35 16 M-U30
46   38 Suurpere Arvi A Le Coq 1 2:04:35 8 M40
47   85 Karu Allar Peloton/HawaiiExpress 2:04:35 17 M-U30
48   69 Välk Martti Viljandi Rattaklubi 2:04:35 18 M-U30
49   65 Mikson Margus Sportland Bottecchia Team 2:04:35 11 M30
50   214 Karu Virgo 2:04:35 9 M40
51   103 Põldmaa Mirko 2:04:35 12 M30
52   90 Juss Janar Jalgrattaklubi VIKO 2:04:35 11 M-U19
53   49 Randver Sander AB Logistika Grupp 1 2:04:35 19 M-U30
54   155 Ottender Sten-Erik Rein Taaramäe Rattaklubi I 2:04:35 12 M-U19
55   16 Mäoma Silver TÜ ASK I 2:04:35 13 M-U19
56   64 Pruun Carl Heinrich 2:04:35 20 M-U30
57   63 Salumäe Priit Hawaii Express 2:04:35 10 M40
58   12 Jõgi Villu Rein Taaramäe Rattaklubi I 2:04:35 21 M-U30
59   162 Puu Henno 2:04:35 13 M30
60   23 Prous Priit Nissan Thule ProTeam 2:04:35 22 M-U30
61   99 Johanson Kristjan Viljandi Rattaklubi 2:04:35 14 M-U19
62   24 Kalm Keijo Spordiklubi CFC II 2:04:35 15 M-U19
63   67 Kuldmäe Toivo Püha Loomaaed 2:04:35 1 M50
64   78 Nook Reimo 2:04:35 11 M40
65   106 Saar Raido 2:04:44 23 M-U30
66   115 Tasane Jaanus Viljandi Rattaklubi 2:04:44 16 M-U19
67   87 Kokk Kaspar Peloton/HawaiiExpress 2:04:44 14 M30
68   6 Maasing Sander Peloton/HawaiiExpress 2:04:52 24 M-U30
69   536 Jermakov Janar 2:04:52 25 M-U30
70   346 Sildvee Jörgen Raadio Uuno Cycling Team 2:05:32 26 M-U30
71   96 Lagenõmm Aivar Fakto Auto 2:05:33 12 M40
72   76 Elberg Ainar Investment Agency-Jõhvi I 2:05:34 27 M-U30
73   40 Fazõlov Maksim Spordipartner 1 2:05:35 15 M30
74   33 Räim Rigo 2:05:38 28 M-U30
75   62 Eljas Avo Püha Loomaaed 2:05:38 13 M40
76   184 Keller Oliver AB Logistika Grupp 1 2:06:28 17 M-U19
77   314 Lepp Emeri 2:07:14 16 M30
78   68 Põder Kuldar 2:07:32 17 M30
79   82 Leidt Meelis pelotonsport.ee 2:07:32 14 M40
80   317 Kurits Marko Rein Taaramäe Rattaklubi I 2:10:25 18 M30
81   81 Pikkuus Patrick Rein Taaramäe Rattaklubi I 2:10:25 29 M-U30
82   36 Saamere Tanel Hawaii Express 2:10:25 15 M40
83   66 Linkgreim Jaanus Fakto Auto 2:10:25 16 M40
84   61 Neuhaus Rauno 2:10:25 30 M-U30
85   144 Mõts Olavi Haanja Rattaklubi 2:10:25 17 M40
86   29 Rattur Rajko Haanja Rattaklubi 2:10:25 19 M30
87   108 Tillemann Taikki 2:10:25 20 M30
88   74 Vilipõld Kristjan AB Logistika Grupp 1 2:10:25 31 M-U30
89   50 Tamm Tõnu 2:10:25 21 M30
90 3 143 Koort Kristel Investment Agency-Jõhvi I 2:10:25 2 N-U30
91   37 Lauk Andres 2:10:25 18 M40
92   105 Maranik Marek 2:10:25 22 M30
93   550 Suuriva Sander 2:10:25 32 M-U30
94   321 Astok Steve 2:10:25 33 M-U30
95   59 Pilt Andrus Tervisesport 2:10:25 23 M30
96   83 Neeme Virgo Tervisesport 2:10:25 19 M40
97   95 Koort Tauno 2:10:25 20 M40
98   53 Teras Indrek Eesti Posti Spordiklubi 2:10:25 24 M30
99   352 Kinks Joosep 2:10:25 34 M-U30
100   140 Linnupuu Küllo Haanja Rattaklubi 2:10:25 21 M40
101   107 Reinberk Aldar Glamox 1 2:10:25 25 M30
102   48 Olivson Sergei 2:10:25 22 M40
103   7 Kargu Oskari Rein Taaramäe Rattaklubi I 2:10:31 26 M30
104   116 Pallas Helari Spordipartner 1 2:10:31 27 M30
105   91 Ever Riho velo clubbers 2:10:31 23 M40
106   121 Suvi Joosep Spordiklubi CFC II 2:10:31 18 M-U19
107   127 Kupp Alar Kuusalu Rattaklubi 2:10:31 19 M-U19
108   171 Kristal Tõnis 2:10:38 24 M40
109   553 Lebedev Andri 2:10:58 28 M30
110   126 Rätsep Ain Spordipartner 2 2:11:42 25 M40
111   193 Kollo Madis 2:12:45 35 M-U30
112   152 Ilves Aivo 2:12:45 36 M-U30
113   249 Paju Mikk 2:15:48 20 M-U19
114   60 Kiskonen Eero Sportland Bottecchia Team 2:15:48 26 M40
115   80 Martma Kert Arctic Sport Club 2:15:51 29 M30
116   286 Killing Gert 2:16:32 30 M30
117   197 Raivet Jaan 2:16:32 31 M30
118   79 Uusen Tarvi 2:16:33 27 M40
119   113 Rubenis Normunds Beiteni 2:16:33 28 M40
120   119 Parmask Peeter 2:16:33 2 M50
121   133 Merisalu Margus 2:16:33 3 M50
122   137 Freiberg Sven 2:16:33 32 M30
123   98 Kaasik Margus 2:16:33 29 M40
124   93 Fjodorov Nikolai Eesti Posti Spordiklubi 2:16:33 4 M50
125   530 Pranes Janis 2:17:32 1 M60+
126   122 Pungar Rainer 2:18:19 33 M30
127   97 Savisikk Kristjan Raadio Uuno Cycling Team 2:18:53 37 M-U30
128   212 Kotov Raul velo clubbers 2:18:56 30 M40
129   130 Katin Vladimir 2:18:59 5 M50
130   340 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 2:19:09 31 M40
131   289 Kupca Eduards Beiteni 2:19:15 2 M60+
132 4 295 Uibokand Janelle Peloton/T.Ü .K.Lastefond 2:19:15 3 N-U30
133   134 Nurmsalu Rain 2:19:15 32 M40
134   342 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 2:19:15 33 M40
135 5 156 Kull Liisa CC Rota Mobilis 2:19:15 4 N-U30
136   73 Lood Illar SGG Estonia SE 2:19:20 38 M-U30
137   110 Kompus Meelis 2:19:23 34 M30
138   341 Leer Janek CC Rota Mobilis 2:19:23 35 M30
139   141 Linkgreim Margus Fakto Auto 2:19:23 34 M40
140   343 Türi Madis CC Rota Mobilis 2:19:23 36 M30
141   169 Vares Martin Rein Taaramäe Rattaklubi I 2:19:41 39 M-U30
142   331 Paldra Georg Peeter Viljandi Rattaklubi 2:19:41 21 M-U19
143   117 Saar Tõnis AB Logistika Grupp 2 2:19:41 22 M-U19
144   222 Toom Reio 2:19:41 23 M-U19
145 6 159 Lang Tea 2:19:41 2 N30+
146   181 Saareoks Janek 2:19:45 37 M30
147   334 Kaasma Kaido Püha Loomaaed 2:19:47 35 M40
148   345 Sala Arvo 2:19:51 36 M40
149   102 Rumberg Tambet 2:20:06 38 M30
150   139 Järvsalu Teet 2:20:37 39 M30
151   176 Vare Priit 2:20:37 40 M30
152   145 Minski Jan 2:20:39 37 M40
153   114 Kahem Simmo 2:20:45 40 M-U30
154 7 182 Lepik Sirje 2:20:48 1 N-U19
155   157 Ribelus Kalle DÜ NAMO 2:20:48 38 M40
156   186 Port Kristjan 2:20:48 6 M50
157   174 Nikiforov Igor Spordipartner 2 2:20:50 7 M50
158   178 Uusen Hindrik 2:20:52 41 M30
159   538 Rosenthal Reiko 2:21:00 42 M30
160   296 Raul Volmer Peloton/HawaiiExpress 2:21:00 24 M-U19
161   45 Vilipson Marko pelotonsport.ee 2:21:00 8 M50
162   187 Lahtvee Daniel 2:21:00 25 M-U19
163   170 Vasilis Donalds Beiteni 2:23:33 39 M40
164   318 Timmusk Kristjan Rein Taaramäe Rattaklubi I 2:23:48 43 M30
165   532 Tamm Margo 2:23:51 41 M-U30
166   357 Mihhailov Viktor 2:23:51 40 M40
167   205 Gritsjuk Vadim Jõhvi Spordikool 2:23:51 44 M30
168   195 Mental Erki 2:23:51 42 M-U30
169 8 274 Ferschel Aira Jõhvi Spordikool 2:23:51 2 N-U19
170   161 Lukk Kalev Spordipartner 1 2:23:51 43 M-U30
171   297 Narusk Indrek Viks CC 2:23:51 45 M30
172 9 277 Karing Krista 2:23:51 5 N-U30
173   316 Karjane Jaak 2:23:51 46 M30
174   210 Viigipuu Toomas 2:23:51 9 M50
175   243 Kumel Tarvo 2:23:51 41 M40
176 10 228 Gede Triin Viks CC 2:23:51 6 N-U30
177 11 270 Kivi Elerin Rein Taaramäe Rattaklubi I 2:23:51 3 N-U19
178   167 Vanaveski Kaido Mikitamäe Aironmään Klubi 2:23:51 47 M30
179   307 Palu Indrek 2:23:51 48 M30
180   267 Ehasalu Paap 2:23:51 44 M-U30
181 12 262 Lang Mae 2:23:51 4 N-U19
182   208 Bauer Heigo 2:23:51 42 M40
183   146 Puusepp Karlis Glamox 1 2:23:51 49 M30
184   125 Kõiv Marek Sportland Bottecchia Team 2:23:51 50 M30
185   220 Toomela Tambet 2:23:51 51 M30
186   328 Luks Sven Sportland Bottecchia Team 2:23:51 43 M40
187   354 Helmik Einar 2:23:51 44 M40
188   232 Albert Arnold 2:23:51 45 M40
189   335 Suits Kristjan 2:23:51 52 M30
190 13 227 Grabbi Kati Glamox 1 2:23:51 7 N-U30
191   265 Puidak Peeter 2:23:51 46 M40
192   355 Kriger Vladislav 2:23:51 47 M40
193   308 Laan Martin FILTER 2:23:51 45 M-U30
194   439 Tamm Klemet-Gustav 2:23:51 26 M-U19
195   136 Eensoo Ardi 2:23:51 48 M40
196   84 Osula Otto Viks CC 2:23:51 53 M30
197   315 Soojärv Andres 2:23:51 54 M30
198 14 238 Soome Laura Spordiklubi CFC II 2:23:51 3 N30+
199   203 Nepper Pelle 2:23:51 55 M30
200   191 Ebber Andrus 2:23:51 49 M40
201   196 Härmatis Risto 2:23:51 46 M-U30
202   194 Rohtma Valdek 2:23:51 56 M30
203   166 Jürjens Erik 2:23:51 50 M40
204   175 Paulson Marek Santa Monica Networks Ratt 2:23:58 57 M30
205   172 Klaar Alari JTR/Põltsamaa Felix Cyclin 2:23:58 58 M30
206   183 Volk Andrus 2:23:58 51 M40
207 15 213 Sõmmer Sinne Rein Taaramäe Rattaklubi I 2:23:58 4 N30+
208   348 Ivanov Priit 2:24:00 47 M-U30
209   242 Läänerand Jorh 2:24:00 27 M-U19
210   149 Pukk Andre Viks CC 2:24:00 59 M30
211   168 Kesa Raimond Mikitamäe Aironmään Klubi 2:24:00 60 M30
212   356 Aule Krister 2:24:00 61 M30
213   173 Treier Toomas 2:24:00 52 M40
214   358 Klimenko Aleksandr 2:24:00 10 M50
215   190 Saaliste Christer 2:24:05 62 M30
216   177 Kodasma Marek 2:24:05 63 M30
217   188 Joala Aleksandr 2:24:05 53 M40
218   288 Mölder Heinar JTR/Põltsamaa Felix Cyclin 2:24:05 54 M40
219   201 Vooder Mait 2:24:05 55 M40
220   233 Riimaa Kristo Viks CC 2:24:05 64 M30
221   231 Polt Kaido 2:24:05 65 M30
222   202 Lainemäe Rauno Rein Taaramäe Rattaklubi I 2:24:05 48 M-U30
223   248 Toonekurg Kaido 2:24:05 66 M30
224   206 Helm Jaak Haanja Rattaklubi 2:24:05 67 M30
225   104 Ott Lauri 2:24:05 49 M-U30
226   240 Reissaar Alari 2:24:05 56 M40
227   237 Puusepp Taavi Mikitamäe Aironmään Klubi 2:24:05 68 M30
228   256 Aus Andres 2:24:28 57 M40
229   327 Klaos Hugo 2:27:02 69 M30
230   215 Hermaküla Hannes 2:27:25 58 M40
231   147 Ohmann Erki Raadio Uuno Cycling Team 2:28:10 70 M30
232   158 Pletiens Ilgvars Beiteni 2:28:28 11 M50
233   244 Vait Indrek 2:31:08 71 M30
234   189 Viispert Ando 2:33:47 72 M30
235   221 Vainikka Aleks 2:33:47 59 M40
236   219 Tarmu Ragnar 2:33:47 73 M30
237   241 Teeorg Urmas 2:33:47 12 M50
238   200 Karjamets Karmo 2:33:47 50 M-U30
239   322 Reinoja Rauno 2:33:47 74 M30
240   290 Uusmaa Tõnu 2:33:47 51 M-U30
241   246 Aruksaar Markko 2:33:51 75 M30
242   204 Hunt Toomas 2:34:01 60 M40
243   319 Kibal Tair Haanja Rattaklubi 2:34:01 76 M30
244   245 Uus Jaan 2:34:16 61 M40
245   224 Kasvo Kalle JTR/Põltsamaa Felix Cyclin 2:34:29 62 M40
246   216 Härm Margus 2:34:29 77 M30
247   131 Rebas Rauno 2:38:36 78 M30
248   326 Väli Pear 2:38:46 63 M40
249   320 Väli Reigo 2:38:56 64 M40
250   351 Vaher Avo 2:38:56 79 M30
251   338 Balaš Anton 2:38:56 80 M30
252   291 Kotkas Erkki 2:38:56 81 M30
253   207 Ülevain Eerik Rein Taaramäe Rattaklubi I 2:38:56 52 M-U30
254   329 Eving Raido 2:38:56 82 M30
255   255 Greenbaum Toomas Sparta I 2:38:56 83 M30
256   279 Tulk Heiki 2:39:00 13 M50
257   313 Paglant Andrus 2:39:00 65 M40
258   337 Jürgensen Süren Rhiger 2:39:00 66 M40
259 16 283 Veiken Liisa-Lotta 2:39:09 5 N-U19
260   259 Reiu Andres Eesti Posti Spordiklubi 2:39:22 67 M40
261   349 Link Erki 2:39:23 84 M30
262   311 Länts Martin 2:39:25 53 M-U30
263 17 198 Viir Sirli Tervisesport 2:39:26 5 N30+
264   323 Veskimäe Veiko 2:39:26 85 M30
265   333 Tagaper Avo 2:39:26 68 M40
266   239 Nirgi Ahti 2:43:15 86 M30
267   303 Havik Raigo 2:43:22 87 M30
268   302 Solman Risto Viks CC 2:43:26 88 M30
269 18 271 Laas Kristel Rein Taaramäe Rattaklubi I 2:43:30 6 N-U19
270   344 Väizanen Urmo 2:43:32 89 M30
271   252 Mahlakas Kalev 2:43:41 69 M40
272   287 Jüriöö Jaan 2:43:42 70 M40
273   236 Ansip Erlend 2:43:54 28 M-U19
274 19 281 Rimmel Marje 2:44:30 6 N30+
275   300 Tammsalu Mihkel 2:44:55 54 M-U30
276   230 Tulp Rain 2:47:25 71 M40
277   312 Koitla Indrek 2:48:16 72 M40
278   165 Paas Andres JTR/Põltsamaa Felix Cyclin 2:48:32 73 M40
279   258 Jaomaa Janis 2:48:36 90 M30
280   254 Härm Leo 2:49:00 3 M60+
281   332 Kuznetsov Roman 2:49:00 55 M-U30
282   325 Jahilo Valdo 2:49:48 74 M40
283   257 Kostla Peeter 2:50:11 75 M40
284   269 Veelma Marko Santa Monica Networks Ratt 2:50:33 91 M30
285 20 268 Rehelem Katrin 2:55:55 7 N30+
286   359 Trei Vahur 3:01:03 76 M40
287   225 Mõttus Janek Haanja Rattaklubi 3:02:17 92 M30
288   350 Vaik Arno 3:02:20 77 M40
289   529 Lõhmus Andres 3:03:29 78 M40
290   347 Valg Marek 3:04:33 93 M30
291   339 Liivorg Kaupo 3:04:56 94 M30
292   330 Kruus Marko 3:05:06 95 M30
293 21 298 Jürlau Nele 3:08:02 8 N30+
294   305 Meisalu Martin 3:12:17 56 M-U30
295   353 Männik Martin 3:15:31 96 M30
296   284 Ruus Oliver 3:19:24 57 M-U30
297 22 546 Tempel Marju 3:20:23 9 N30+
298   226 Vähi Erkki 3:20:26 58 M-U30
299   250 Kuusk Margus 3:32:20 97 M30
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE