estenglv
WAP version
Login form
RSS
PAF Tartu Olümpiajooksu võitis Roman Fosti 25.05.2013 (0)
Täna Eesti Olümpiakomitee egiidi all toimunud PAF Tartu Olümpiajooksu võitis Roman Fosti. Teisena jõudis finišisse eelmise aasta võitja Sergei Tšerepannikov. Kolmanda koha saavutas Viljar ...
PAF Tartu Olümpiajooks toob stardijoonele rekordiliselt liikumisharrastajaid 22.05.2013 (0)
Laupäeval toimuv Eesti Linnajooksude sarja avaetapp PAF Tartu Olümpiajooks toob stardijoonele rekordiliselt liikumisharrastajaid

Laupäeval, 25. mail Eesti Olümpiakomitee egiidi ...
10 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 05 Aug 2020 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
PAF Tartu Olümpiajooks
Aeg 25.05.2013
Koht Tartu EST
Spordiala Jooksmine
Distants 10 km
Korraldaja

Spordiürituste Korraldamise Klubi MTÜ, e-mail: jooks@jooks.ee, http://www.jooks.ee/. Peakorraldaja: Mati Lilliallik

TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. Võistl.
kl.
 
1   4 Fosti Roman 0:30:43.0 1 M
2   1 Tšerepannikov Sergei STAMINA ARCOTRANSPORT TIIM 0:30:46.1 2 M
3   2 Vallimäe Viljar SPORTKESKUS.EE 0:31:03.5 3 M
4   16 Aristov Dmitri SK mits 0:32:01.6 1 MN
5   5 Vulla Elar 0:32:07.1 4 M
6   9 Lehismets Priit Stamina Arcotransport tiim 0:32:16.5 5 M
7   3 Košelev Vjatšeslav "KJK""Kalev"" Sillamäe" 0:32:29.6 1 M 45
8   22 Paap Hasso TÜ ASK 0:32:44.0 6 M
9   1113 Kallaste Jaanus Stamina Arcotransport tiim 0:32:57.7 7 M
10   13 Ivanov Ivar Võru KJK Lõunalõvi 0:33:00.2 8 M
11   7 Andresson Mart TÜASK 0:33:22.5 9 M
12   1003 Lillelaid Tõnu sportkeskus.ee 0:33:27.6 10 M
13   10 Reinsalu Kristo 0:33:37.5 11 M
14   57 Koselev Denis Tartu Ülikool 0:34:14.9 12 M
15   94 Kraas Andreas duncan.ee 0:34:37.1 13 M
16   549 Puustus Anti Võnnu spordiklubi 0:34:37.5 14 M
17   14 Ratasepp Rait TriSmile 0:34:42.8 15 M
18   23 Piip Kaarel 0:34:51.0 16 M
19   1154 Orm Olari 0:34:51.2 17 M
20 1 8 Luik Leila Tartu Ülikool 0:34:59.0 1 N
21   18 Reitsnik Tarmo Stamina 0:35:16.2 1 M 40
22   30 Laur Mikk FB Jooksmine 0:35:20.3 18 M
23   19 Veilberg Ago TAMSALU 0:35:24.0 1 M 50
24   21 Juhkov Janar sportkeskus.ee 0:35:35.2 19 M
25   37 Luik Lauri Läänemaa KJK 0:35:42.7 20 M
26   85 Alvre Joonas 0:35:50.0 21 M
27   26 Sulev Veiko Kaitsevägi 0:35:56.2 22 M
28   55 Mendel Mark Stamina Arcotransport tiim 0:36:01.2 1 MJ
29   39 Lään Christjan FB JOOKSMINE 0:36:10.9 23 M
30   24 Jaaska Allan-Peeter vskiclub 0:36:17.9 2 M 40
31   1043 Volt Martin Tartu Ülikool 0:36:24.2 2 MJ
32   82 Velba Heiki 0:36:24.7 2 MN
33   1004 Linn Andi VAK Staier 0:36:24.9 3 M 40
34   929 Teppan Vahur 0:36:29.5 24 M
35   1045 Linnus Sander Tartu Ülikool 0:36:30.6 3 MN
36   59 Saar Maidu 0:36:33.8 25 M
37   32 Simson Priit ELVA JOOKSUSARI 0:36:35.5 26 M
38   38 Jakson Ahto FB Jooksmine 0:36:37.5 4 M 40
39   17 Kais Ülari Tartu Ülikool 0:36:53.9 27 M
40   83 Hiiesalu Taago 0:36:54.8 28 M
41   33 Piirimäe Pärtel 0:36:57.5 5 M 40
42   53 Õun Jaan FB JOOKSMINE 0:36:59.0 29 M
43   67 Annilo Mihkel 0:37:00.3 4 MN
44   52 Pähn Janar VAK Staier 0:37:00.8 30 M
45   31 Kala Taavi 0:37:05.0 31 M
46   91 Hämäläinen Keio Jooksupartner 0:37:06.8 32 M
47   206 Talu Priit 0:37:08.3 6 M 40
48   724 Luik Raul 0:37:08.6 33 M
49   74 Mäe Jaanus 0:37:09.2 34 M
50 2 60 Luik Lily TÜASK 0:37:10.2 2 N
51   108 Juursalu Andres Suusahullud 0:37:13.4 35 M
52   28 Savastver Alar STAMINA SK 0:37:13.8 7 M 40
53 3 43 Andrejeva Olga Stamina Arcotransport tiim 0:37:17.4 3 N
54   46 Kindel Hanno FB JOOKSMINE 0:37:24.4 2 M 45
55   40 Hang Tauno 0:37:25.8 36 M
56   70 Maiste Tarmo 0:37:31.1 37 M
57   69 Tomp Ahti 0:37:31.9 38 M
58   289 Kamberg Kristofer Erik 0:37:42.6 1 P
59   36 Bauman Jaanus 0:37:49.7 39 M
60   166 Kruusamägi Uku 0:37:51.0 3 MJ
61   50 Tiiksaar Aaro 5xA 0:37:51.5 40 M
62   84 Anton Arvi PÕHJAKOTKAS VILJANDI 0:37:56.4 5 MN
63   51 Reivelt Kalvi www.vihmavesi.ee 0:37:57.0 8 M 40
64   54 Saar Heigo 0:38:00.6 9 M 40
65   98 Hõbe Tarmo Rally Estonia 0:38:03.7 41 M
66   294 Dubrovski Jan Elioni SK 0:38:06.6 42 M
67   1235 Einsalu Ants Albe Team 0:38:09.7 2 M 50
68   48 Siht Jüri VAK STAIER 0:38:11.7 3 M 45
69 4 93 Tõnne Grete EMÜ 0:38:17.5 4 N
70   75 Enn Lauri 0:38:26.8 43 M
71   66 Palm Mart 0:38:33.5 44 M
72   92 Nurk Talis 0:38:42.6 45 M
73   61 Nõmm Meelis JOOKSUPARTNER 0:38:48.5 10 M 40
74   97 Nõmmik Heigo 0:38:52.0 46 M
75   1009 Murumets Peeter 0:38:55.4 6 MN
76   296 Hellerma Andres Liina Klubi :) 0:38:56.1 47 M
77   68 Einasto Mart 0:38:57.6 11 M 40
78   196 Reiljan Raul 0:39:00.1 7 MN
79   113 Mumm Indrek 0:39:02.3 4 M 45
80   1120 Mäe Vahur 0:39:04.6 48 M
81 5 1114 Tarum Janelle Stamina Arcotransport tiim 0:39:13.6 1 NN
82   72 Valdmaa Lauri 0:39:19.0 49 M
83   78 Männik Ahti 0:39:19.5 50 M
84 6 71 Arro Liis-Grete STAMINA ARCOTRANSPORT TIIM 0:39:23.5 2 NN
85   111 Leisalu Tanel 0:39:25.2 51 M
86   62 Ots Indrek 0:39:27.8 52 M
87   148 Veeret Andreas 0:39:30.0 53 M
88   163 Kingo Gunnar 0:39:31.9 54 M
89   1042 Ülem Risto Tartu Ülikool 0:39:32.6 8 MN
90   119 Viitmann Jaak 0:39:34.5 55 M
91 7 247 Tamm Maris 0:39:38.7 5 N
92   76 Peterson Richard Pekikõhu Reissing Tiim 0:39:38.9 56 M
93   134 Müür Timo TriSmile 0:39:39.6 57 M
94   132 Veeroos Erki 0:39:40.1 58 M
95   572 Tavits Gaabriel WEEKEND WARRIORS II 0:39:43.1 12 M 40
96   45 Kibuspuu Tiit VAK STAIER 0:39:45.2 5 M 45
97   95 Koop Kalle SK SAARDE 0:39:48.9 6 M 45
98   77 Born Illimar Tartu SS Kalev 0:39:52.8 9 MN
99 8 232 Verevmägi Kristiina FB Jooksmine 0:39:57.9 6 N
100   81 Nagel Karl-Gustav SK AASPERE 0:40:01.8 4 MJ
101   173 Liebenau Raul 0:40:09.2 59 M
102   90 Kaljurand Urmas Stamina 0:40:09.8 3 M 50
103   73 Pilder Kaupo SS MARATHON 0:40:11.1 60 M
104   96 Türkson Arne SUUSAHULLUD 0:40:11.6 7 M 45
105 9 1148 Mälter Margit Sparta 0:40:11.8 1 N 40
106   268 Rouhijainen Madis jooksuriided.ee 0:40:13.6 61 M
107   815 Uibukant Andrei 0:40:20.2 62 M
108   87 Lauring Karre FB Jooksmine 0:40:21.5 8 M 45
109   86 Tikva Indrek BCS ITERA 0:40:22.9 13 M 40
110   1155 Sikk Johannes Tartu Ujuumisklubi 0:40:26.4 2 P
111   721 Kask Oliver Sukl Jõulu 0:40:28.7 5 MJ
112   150 Põlgast Priit 0:40:29.2 63 M
113 10 125 Vaher Annika SJK SARMA 0:40:30.0 2 N 40
114   131 Ehasalu Erkki 0:40:31.9 64 M
115   109 Pehk Heimar 0:40:33.9 65 M
116   136 Nõmm Marden 0:40:36.8 66 M
117   1247 Saluveer Joona Eesti posti SK 0:40:40.6 67 M
118   56 Kaseorg Tanel Tartu SS Kalev 0:40:42.1 10 MN
119   151 Aaste Hanno 0:40:47.0 68 M
120   228 Kärema Ago Asics Team 2013 0:40:51.5 14 M 40
121   1274 Liivamägi Siim Werner kohvik 0:40:52.2 69 M
122   1112 Erend Erkki 0:40:56.6 70 M
123   389 Tamm Indrek 0:40:57.3 71 M
124   174 Liin Urmas 0:40:58.0 72 M
125   123 Keskküla Karol 0:41:02.1 73 M
126   100 Lass Risto SK SAARDE 0:41:03.9 15 M 40
127   110 Raap Ilmar MEIE 0:41:09.0 16 M 40
128   137 Liigand Jaanus 0:41:12.4 74 M
129   209 Tilk Taavi 0:41:20.0 75 M
130   227 Oinus Tiit Melliste Racing Team 0:41:22.1 76 M
131   127 Rõõmussar Raigo 0:41:23.1 77 M
132   295 Gröön Janar 0:41:24.7 78 M
133 11 1132 Rell Sille 0:41:29.7 3 N 40
134   285 Pärtelpoeg Ingmar 0:41:30.5 17 M 40
135   165 Krimm Raido JK JALGPALLIHAIGLA 0:41:34.8 79 M
136   234 Gill Jakob 0:41:34.9 6 MJ
137   115 Oder Rein 21CC Triatloniklubi 0:41:36.2 18 M 40
138   299 Pere Rene 0:41:36.5 4 M 50
139   104 Pappel Jaanus 0:41:41.3 19 M 40
140   140 Kokla Madis 0:41:42.2 5 M 50
141   164 Krilovs Ringo 0:41:42.6 80 M
142   1265 Reiter Marek 0:41:45.7 20 M 40
143   1158 Zeigo Heikki 21CC 0:41:49.1 11 MN
144   79 Mets Madis Toila 0:41:49.6 81 M
145   1212 Raudsaar Taavi Eesti Panga Spordiklubi 0:41:49.8 82 M
146   198 Riks Rando SK AASPERE 0:41:52.4 12 MN
147   258 Hummal Erkki SPARTA 0:41:53.7 21 M 40
148   280 Jänes Endel 0:41:54.9 83 M
149   155 Bušin Peep 0:41:55.2 84 M
150   1253 Daaniel Teet TRISMILE 0:41:56.0 22 M 40
151   264 Miina Heino 0:41:59.6 9 M 45
152   265 Ilves Tõnu 0:41:59.6 6 M 50
153   112 Kuuskla Priit SK AASPERE 0:42:00.0 85 M
154   236 Maiste Margus proge 0:42:00.1 86 M
155   63 Rohelpuu Enno SK Võhma 0:42:00.6 23 M 40
156   145 Jüriado Juhan 0:42:01.1 87 M
157   944 Kaur Margus 0:42:04.1 10 M 45
158   1164 Pallotedder Taivo TriSmile 0:42:10.0 88 M
159   106 Pihlak Sander 0:42:13.8 89 M
160   300 Ponder Neeme 0:42:13.8 1 M 55
161   589 Lust Raimo 0:42:16.0 90 M
162   391 Tohver Tarmo KAEVANDUSTE SPORDIKLUBI 0:42:18.2 24 M 40
163   187 Pajupuu Janno 0:42:22.5 91 M
164   984 Köster Silver 0:42:23.9 92 M
165   121 Võip Raivo 0:42:24.1 11 M 45
166   277 Alekask Priit 0:42:25.1 93 M
167   116 Kuusk Indrek 0:42:25.2 94 M
168   126 Hillep Einar 0:42:29.1 25 M 40
169   160 Jõemets Aivo TEAM30+ 0:42:31.6 26 M 40
170   152 Aave Marius 0:42:31.9 95 M
171   811 Mere Karl Cardo Ülenurme 0:42:32.7 3 P
172   1156 Sula Peedu 0:42:32.9 96 M
173 12 583 Pilt Esta TÜ ASK 0:42:34.3 1 N 45
174   1153 Nurk Aare 0:42:35.3 12 M 45
175   161 Kaljuvee Kristo 0:42:38.0 97 M
176   644 Kaljumäe Siim TTÜ tantsuansambel Kuljus 0:42:38.1 98 M
177   593 Kivastik Joosep SuperCool 0:42:38.5 13 MN
178   122 Uiga Tom 0:42:38.7 99 M
179   135 Heinsalu Raul ALBE TEAM 0:42:40.0 27 M 40
180   233 Paju Kaido 0:42:46.2 13 M 45
181   139 Alamets Ülari EAS 0:42:48.0 14 M 45
182   789 Ratt Alvar Ülenurme 0:42:48.6 4 P
183   1267 Prosin Märt 0:42:49.5 100 M
184   504 Nisloni Rainer 0:42:50.0 101 M
185   147 Kuhi Peeter 0:42:50.7 28 M 40
186   257 Altroff Harri 0:42:51.0 29 M 40
187   1147 Maasik Egert 0:42:52.5 102 M
188   207 Tammeleht Mihkel 0:42:54.5 103 M
189 13 99 Kivi Liina Jooksupartner 0:42:55.3 7 N
190   685 Lindmäe Jaako 0:42:56.5 30 M 40
191   860 Aarna Kaspar 0:42:59.0 104 M
192   124 Kukk Meelis JÕULU 0:43:02.2 7 M 50
193   530 Kängsepp Raido 0:43:03.1 105 M
194   537 Lissovski Aleksandr 0:43:06.6 106 M
195   230 Startsev Roman Edisoft 0:43:06.7 107 M
196   293 Ärm Urmas 0:43:08.4 15 M 45
197   278 Saan Taimo 0:43:08.4 8 M 50
198   513 Oetjen Robert 0:43:09.2 31 M 40
199   283 Haas Mart 0:43:09.3 108 M
200   494 Mosona Mikk 0:43:10.6 109 M
201 14 964 Irves Monika KJK Lõunalõvi / Maratonsport 0:43:11.2 8 N
202   503 Kesperi Indrek 0:43:13.0 110 M
203   344 Liivrand Eero 0:43:15.5 16 M 45
204   254 Seppar Elvis fb jooksmine 0:43:16.7 111 M
205   908 Luhaorg Siim Raplamaa Rattaklubi KOMO 0:43:19.1 14 MN
206 15 1118 Sild Kersti EMÜ 0:43:20.1 9 N
207   262 Reimets Ramon 0:43:20.7 112 M
208   171 Leesmäe Jüri OK WEST 0:43:21.6 1 M 65
209 16 208 Tibar Marion 0:43:22.3 10 N
210   516 Gross Toomas 0:43:23.4 32 M 40
211   284 Väizanen Urmo KIRSI 2 0:43:24.7 113 M
212   263 Täheste Tanel Metsasõbrad 0:43:26.0 114 M
213   226 Gussev Rain 0:43:28.5 115 M
214   273 Einsoo Aare 0:43:28.9 33 M 40
215   841 Münt Ainar 0:43:29.4 116 M
216   1134 Nilk Andrus 0:43:29.6 9 M 50
217   972 Kade Kalver 0:43:31.4 117 M
218   157 Grigorjev Sergey EESTI ENERGIA KAEVANDUSED 0:43:35.2 10 M 50
219   133 Ahven Ahto 0:43:36.8 7 MJ
220   269 Mooney Tristan Elujooks 0:43:37.2 5 P
221   130 Soidla Janar ISE 0:43:44.2 118 M
222   235 Luud Aarne 0:43:48.7 34 M 40
223   243 Pärnsalu Markel 0:43:49.6 119 M
224 17 1036 Rammul Brit 0:43:49.8 11 N
225 18 224 Merenäkk Margarete FB jooksmine 0:43:51.4 12 N
226   1030 Pärnamets Taivo 0:43:51.5 6 P
227   1144 Kikkas Reedik 0:43:51.5 120 M
228   316 Hiob Priit VAK STAIER 0:43:53.5 121 M
229   231 Kangur Raul Jooksuklubi SARMA 0:43:53.5 35 M 40
230   105 Kask Villu SK AAspere 0:43:55.7 36 M 40
231   914 Sepp Veiko 0:44:01.4 37 M 40
232   541 Väljaots Erki TÜASK 0:44:05.5 122 M
233   664 Jaaniso Erik 0:44:05.6 123 M
234   1128 Kuusk Kaarel 0:44:05.6 124 M
235   179 Lubi Vallo-Peedu SAMOTAR 0:44:07.8 17 M 45
236   1250 Hollo Janno TSK JOOSU 0:44:08.6 38 M 40
237   288 Kuusik Andrus 0:44:08.9 125 M
238 19 168 Kukk Kaidi Keir JÕULU 0:44:09.6 1 NJ
239 20 242 Vulla Ela 0:44:10.9 13 N
240 21 146 Matson Kaire ELUJOOKS 0:44:14.9 14 N
241   253 Õunap Urmas 0:44:16.5 18 M 45
242 22 281 Mikk Silja 0:44:18.1 2 N 45
243   287 Tanner Lauri läänemaa kjk 0:44:21.0 126 M
244   403 Vesiallik Sten 0:44:21.5 127 M
245   286 Metsküla Üllar 0:44:21.6 19 M 45
246   781 Jalakas Aivar 0:44:22.7 128 M
247   1278 Oleg Košik SRD SA 0:44:22.9 129 M
248   1011 Viljamaa Mattias 0:44:27.2 130 M
249 23 402 Vassiljev Riinu KLUBI: FB JOOKSMINE 0:44:29.1 15 N
250 24 279 Tedrema Anni 0:44:29.7 16 N
251 25 440 Kruuse Katre 0:44:30.3 17 N
252   1066 Ermann Rait 0:44:30.8 131 M
253   272 Laur Marko Pekikõhu Reissing Tiim 0:44:32.6 132 M
254 26 181 Muru Merike JOOKSUPARTNER 0:44:33.4 3 N 45
255   1151 Neithal Alari 0:44:34.0 133 M
256   1002 Lilienberg Ergo FB Jooksmine 0:44:35.6 134 M
257   829 Tamme Tuudur 0:44:35.7 135 M
258   1184 Tuul Harry 0:44:36.0 136 M
259   297 Holtsmann Siim 0:44:37.1 137 M
260   1010 Muuli Eerik 0:44:37.6 15 MN
261   1146 Lõiv Rauno 0:44:39.7 138 M
262 27 926 Talts Eve Elioni Spordiklubi 0:44:40.2 18 N
263   309 Erala Ranno 0:44:40.4 39 M 40
264   186 Paap Kimmo 0:44:42.2 139 M
265 28 177 Lõhmus Margit 0:44:42.9 19 N
266   1127 Reitav Kristo 0:44:44.5 140 M
267   213 Üürike Hans 0:44:46.8 141 M
268   239 Kukk Siim 0:44:49.4 142 M
269   985 Kraavik Raido 0:44:53.0 143 M
270   276 Karjus Kaido Sparta 0:44:53.9 40 M 40
271   282 Rammi Antti 0:44:55.8 144 M
272   992 Lehiste Ülar 0:44:56.1 41 M 40
273   1099 Jakobson Sten Nike 0:44:56.1 145 M
274   274 Uudeküll Peep 0:44:56.9 146 M
275   292 Metshein Raul 0:44:57.6 20 M 45
276   201 Sau Tauno 0:44:57.8 147 M
277   365 Peterson Kristjan 0:44:58.9 148 M
278   821 Teppo Peep 0:44:59.7 149 M
279 29 1115 Laev Nele 0:44:59.7 20 N
280   170 Laja Leho JOOKSUPARTNER 0:45:00.3 42 M 40
281   167 Kuhi Tõnu 0:45:01.1 43 M 40
282   959 Errapart Roman 0:45:02.2 150 M
283 30 965 Jägel Kadri FB Jooksmine 0:45:02.3 21 N
284 31 764 Laasma Meelika 0:45:03.2 4 N 40
285   1149 Mumm Mario 21CC 0:45:03.5 8 MJ
286   1062 Treier Tarvo 0:45:06.0 151 M
287   798 Raiesmaa Ray 0:45:06.4 152 M
288 32 1173 Kalda Ruth TÜASK 0:45:06.8 4 N 45
289   178 Lopsik Priit HANSA SK 0:45:09.9 153 M
290   512 Tukk Maik 0:45:10.9 154 M
291   1088 Kivila Märt 0:45:11.3 155 M
292   245 Plutus Lauri 0:45:11.7 156 M
293   252 Ahtijainen Riho 0:45:11.7 157 M
294 33 290 Tamm Hallar Raplamaa Tublid Maratonar 0:45:11.8 22 N
295 34 251 Aavik Karmen FB Jooksmine 0:45:11.9 23 N
296 35 591 Männik Kristin 0:45:12.5 24 N
297   991 Laasma Tanel 0:45:12.7 158 M
298   859 Raudvee Märt 42 koma 0:45:15.3 159 M
299   927 Tamme Jaan 0:45:18.4 160 M
300   1095 Rosenvald Raul 0:45:26.9 161 M
301   1237 Kaasiksoo Keno 0:45:29.8 162 M
302   185 Nokkur Lembit 0:45:31.6 21 M 45
303   509 Rajevski Aleksander 0:45:32.0 163 M
304   199 Sakkeus Jüri SAKISPORT 0:45:34.8 1 M 60
305   603 Oja Marek 0:45:35.8 164 M
306   175 Lillo Einar PIRITA JK RELIIKVIA 0:45:38.5 44 M 40
307   1238 Kals Jaak 0:45:39.8 165 M
308   962 Hallimäe Rain 0:45:41.2 2 M 55
309   981 Kiik Arvi 0:45:41.3 166 M
310   953 Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 0:45:42.6 167 M
311 36 249 Kalk Katre 0:45:44.4 25 N
312   806 Väljaots Kain 0:45:44.7 168 M
313   484 Gill Mihkel 0:45:45.5 16 MN
314   210 Tooming Marko 0:45:45.9 169 M
315   261 Kivesti Ain 0:45:47.0 170 M
316   814 Uibukant Pavel 0:45:47.1 7 P
317   540 Vaasma Taavi TÜ Fauna 0:45:47.1 171 M
318   1213 Tõruvere Kaarel 0:45:47.6 172 M
319   796 Vikat Jarmo 0:45:47.6 8 P
320 37 862 Tikva Piret 0:45:49.1 26 N
321 38 270 Müürsepp Sigrit 0:45:51.8 27 N
322   1150 Nagel Georg-Harald SK Aaspere 0:45:57.4 9 P
323   129 Juns Tanel 0:45:57.4 173 M
324   1083 Väärtnõu Aivar 0:45:58.1 174 M
325 39 154 Bernat Galina STAMINA SK 0:45:58.5 1 N 55
326   765 Ruut Jaanus 0:46:00.2 175 M
327 40 215 Valge Gätly 0:46:01.2 28 N
328   241 Raudsepp Raivo 0:46:04.4 22 M 45
329 41 353 Naaber Merili FB JOOKSMINE 0:46:06.5 29 N
330 42 523 Sillanurm Ly FB Jooksmine 0:46:06.5 5 N 40
331   1016 Tsäro Kermo Haanja Rattaklubi 0:46:08.9 176 M
332   156 Erlenheim Karl 0:46:09.1 177 M
333   158 Hanni Kalju 0:46:11.7 178 M
334 43 594 Nöps Anni SuperCool 0:46:13.1 2 NJ
335   197 Rennit Leho ALBE TEAM 0:46:15.7 11 M 50
336   1246 Järv Allan 0:46:18.0 45 M 40
337   212 Tubli Peeter OK KOOPERAATOR 0:46:19.8 179 M
338   1189 Mäekivi Jaanus Neeme Rattaklubi 0:46:20.9 180 M
339   260 Karjus Andy OK Võru 0:46:21.9 23 M 45
340 44 291 Undrits Airi Tartu Suusaklubi 0:46:22.0 30 N
341   678 Kurg Peeter 0:46:23.7 181 M
342   259 Jogenbro Henrik 0:46:26.6 46 M 40
343   461 Gorelashvili Givi 0:46:33.1 182 M
344   1165 Raspel Rasmus 0:46:33.2 183 M
345   401 Vasarik Aarne 0:46:36.5 184 M
346   176 Limmer Ailar 0:46:37.3 12 M 50
347   1279 Hallik Arvo 0:46:37.7 185 M
348   1017 Tilgre Taimar OK Põlva Kobras 0:46:38.0 13 M 50
349 45 1169 Himma Martina 0:46:38.8 1 T
350   1216 Rudissaar Hanno 0:46:38.9 9 MJ
351 46 1102 Pucelj Teja 0:46:40.1 31 N
352   803 Muromägi Avo LLA 0:46:41.3 186 M
353   240 Kaska Marko 0:46:41.7 187 M
354   922 Avanesov Andrey KAEVANDUSTE SPORDIKLUBI 0:46:42.0 14 M 50
355   832 Maasen Kaido 0:46:43.5 47 M 40
356 47 159 Ilves Elin 0:46:44.3 5 N 45
357   317 Ibis Margus 0:46:45.8 24 M 45
358   1176 Tamme Raido Jõhvi Motoklubi 0:46:45.9 188 M
359 48 1130 Toome Piret 0:46:46.1 32 N
360   1261 Praks Renee 0:46:49.4 189 M
361   577 Tasa Tõnis 0:46:49.4 190 M
362   225 Zirnask Villu Stamina 0:46:49.5 25 M 45
363   900 Rebane Urmas Jooksupartner 0:46:53.1 48 M 40
364 49 192 Pilt Siiri 0:46:54.2 6 N 40
365   531 Ivan Taavi 0:46:54.2 191 M
366   725 Paas Olari Spordiklubi Rakke 0:46:55.0 26 M 45
367 50 333 Koplimägi Marika 0:46:55.3 7 N 40
368   1174 Kont Sergo 0:46:57.6 49 M 40
369   1243 Nikolajev Raimo MTU Tallinna Lennujaam SK 0:46:58.9 192 M
370   885 Perm Marko 0:47:00.2 27 M 45
371 51 701 Raudsepp Heldi 0:47:00.4 33 N
372   1093 Lohu Mati 0:47:02.2 193 M
373   222 Hein Lauri 0:47:05.4 194 M
374   1205 Kilk Oskar 0:47:06.3 195 M
375   967 Järvelaht Veljo 0:47:06.3 196 M
376   128 Kams Uku SK AASPERE 0:47:06.8 17 MN
377 52 80 Kukk Kaisa Jooksupartner 0:47:07.3 34 N
378   182 Musting Aksel 0:47:07.7 15 M 50
379   712 Talts Tanel 0:47:10.4 50 M 40
380 53 1081 Trop Kadri 0:47:11.0 3 NN
381   877 Matvejev Tiit Ujumise Spordiklubi 0:47:11.1 10 P
382   427 Viispert Ando Ants Piibu Bridžiklubi 0:47:11.5 197 M
383 54 220 Vironmäki Johanna Suomettaret 0:47:12.5 6 N 45
384   1223 Konksi Silver 0:47:13.3 51 M 40
385   684 Lepik Kajar LPSK 0:47:15.8 198 M
386   691 Keerma Jaan 0:47:17.4 28 M 45
387   1263 Kelk Mart Eesti Metsaselts 0:47:18.6 199 M
388   1020 Talviste Toomas 0:47:19.6 200 M
389   342 Lepik Rainer 0:47:19.7 201 M
390   271 Kandla Veiko Pekikõhu Reissing Tiim 0:47:20.8 202 M
391   1014 Tutt Marko 0:47:23.5 203 M
392 55 1110 Nõmm Külli Jooksupartner 0:47:23.9 8 N 40
393   193 Priks Hanno VAK STAIER 0:47:23.9 16 M 50
394   525 Lall Andre 0:47:25.7 204 M
395   311 Filippov Artjom 0:47:27.6 205 M
396   686 Liik Peeter 0:47:28.6 206 M
397   217 Viilipus Mart 0:47:28.7 207 M
398 56 298 Tiitmaa Kaity-Marin 21CC 0:47:30.0 35 N
399   1171 Märtson Mihkel 0:47:30.2 208 M
400   1107 Nepper Pelle 0:47:30.7 209 M
401   1022 Nõmmik Martin 0:47:31.1 210 M
402   473 Prantsus Viljo SK Võhma 0:47:31.2 52 M 40
403 57 974 Kallak Kaire Suusahullud 0:47:31.4 9 N 40
404 58 864 Limberg Kadri seiklusporr 0:47:32.8 36 N
405   1126 Kajandi Allar 0:47:33.3 211 M
406   1252 Esula Janar 0:47:34.4 212 M
407 59 400 Valter Järvi 0:47:34.9 2 N 55
408   350 Moks Indrek 0:47:36.0 213 M
409 60 797 Klasen Heddy 0:47:36.0 37 N
410   219 Uusväli Marten 0:47:36.3 214 M
411   553 Laager Rain 0:47:36.4 215 M
412 61 963 Irves Meriliin Ekstreempark 0:47:37.1 2 T
413 62 417 Suik Inga FB Jooksmine 0:47:38.8 38 N
414   397 Tulp Kristjan SLACKER RUNNING 0:47:40.7 216 M
415   928 Repkin Peter 0:47:42.9 53 M 40
416   414 Engel Margo FB Jooksmine 0:47:43.6 217 M
417   1141 Heinsaar Ants 0:47:43.9 218 M
418   842 Ormisson Toomas 0:47:44.7 219 M
419   1015 Turkin Viktor 0:47:45.3 29 M 45
420   153 Albert August 0:47:45.4 30 M 45
421 63 935 Arujõe Tiina 0:47:45.5 39 N
422   551 Uustalo Hektor 0:47:46.3 220 M
423   680 Laimets Toomas 0:47:46.8 17 M 50
424   1125 Nisu Kaspar 0:47:47.5 221 M
425   267 Vilgo Riivo 0:47:48.7 222 M
426   669 Karussaar Kaido 0:47:49.8 31 M 45
427   1080 Puusepp Märt Nike 0:47:55.1 223 M
428   511 Heinla Andres 0:47:55.3 224 M
429 64 364 Paulus Silja ELUJOOKS 0:47:55.8 40 N
430 65 874 Evans Erika 0:47:56.6 4 NN
431   987 Kriisk Edgar Eesti Energia Spordiklubi 0:47:58.2 225 M
432   646 Randmäe Margus Pärnu Kahe Silla klubi 0:47:59.0 226 M
433   223 Kais Paavo 0:47:59.5 32 M 45
434 66 465 Aitman Hannely 0:47:59.6 41 N
435   468 Paloson Mirek 0:47:59.7 227 M
436 67 189 Pellenen Evelin 0:48:02.0 42 N
437 68 320 Jõemets Kaja 0:48:07.6 7 N 45
438   1131 Saar Jüri 0:48:07.9 54 M 40
439 69 754 Nurk Kristiina 0:48:09.2 43 N
440 70 837 Lang Katrin Suusahullud 0:48:09.3 44 N
441   348 Lukin Vahur LEKSI 44 0:48:12.2 228 M
442 71 366 Peterson Triin 0:48:12.7 10 N 40
443   1041 Kivimäe Alo Tartu Ülikool 0:48:12.8 229 M
444 72 1270 Kuhi Kristina 0:48:13.3 45 N
445   532 Kipper Andi 0:48:13.9 230 M
446   570 Treier Aare 0:48:15.2 231 M
447   918 Hermet Jarno 0:48:17.3 55 M 40
448   1001 Lell Alari Nike 0:48:28.1 232 M
449   1021 Tali Aleksander 0:48:28.4 18 MN
450   762 Ala Taimar 0:48:31.5 233 M
451   835 Kilg Ilmar 0:48:31.9 3 M 55
452   347 Lorvi Urmas 0:48:32.6 33 M 45
453   1082 Kangur Margus 0:48:34.4 234 M
454   1204 Hinn Ahto 0:48:34.9 235 M
455   256 Tropp Raimo 0:48:35.2 236 M
456 73 1201 Jaansoo Marili Tartu Ülikool 0:48:36.2 5 NN
457 74 415 Pilden Berit 0:48:38.0 46 N
458   936 Kasela Roland Nõo Sulgaplliklubi 0:48:40.1 56 M 40
459   1196 Anijalg Peeter Pentathlon 0:48:40.3 237 M
460 75 790 Valang Ann KSK Alem 0:48:41.2 47 N
461   191 Nõmmik Raivo SPORDIÜRITUSTE KORRALDAMISE KLUBI 0:48:46.4 238 M
462   552 Mänd Lauri Nabala Kohalikud Koprad 0:48:46.7 239 M
463   363 Pärnpuu Elvis 0:48:47.3 240 M
464   1059 Maurer Raim SK Aaspere 0:48:51.3 10 MJ
465 76 404 Veskimäe Aire 0:48:51.4 48 N
466   425 Kaur Kaspar Hansa Spordiklubi 0:48:51.5 241 M
467   396 Tšerednik Andrei 0:48:53.1 242 M
468   1273 Teeorg Urmas 0:48:54.9 18 M 50
469 77 865 Velba Hillevi 0:48:55.0 49 N
470   867 Koppel Viljar Trismile 0:48:55.1 243 M
471 78 367 Pihlak Jekaterina 0:48:55.4 11 N 40
472   172 Lehismets Jaan 0:48:56.4 244 M
473   906 Karin Martin 0:48:57.4 245 M
474   1244 Sarv Reemet 0:48:59.3 246 M
475   565 Van Oss Wilhelmus Johannes 0:48:59.7 247 M
476   474 Erik Allar 0:49:03.2 11 MJ
477   705 Ruus Oliver 0:49:03.8 248 M
478   1031 Pavlov Raul 0:49:08.3 249 M
479   1268 Kaljuste Karel Sportland Eesti AS 0:49:10.5 250 M
480   998 Lepp Erkki 0:49:11.5 251 M
481   771 Perv Priit 0:49:13.1 252 M
482   910 Kartsep Rene 0:49:14.2 57 M 40
483 79 568 Beljantseva Jelena 0:49:14.2 50 N
484 80 487 Kori Külli 0:49:16.8 51 N
485   346 Lopsik Andrei EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI 0:49:18.8 4 M 55
486   641 Relve Pärtel 0:49:19.2 253 M
487   960 Fomotskin Rainis 0:49:19.5 254 M
488   138 Vesterblom Vootele 0:49:19.6 255 M
489   868 Koitmäe Andres 0:49:21.7 256 M
490   1029 Pärn Veiko 0:49:22.1 58 M 40
491   839 Mitt Aron 0:49:22.4 257 M
492   772 Soomre Teet 0:49:23.1 59 M 40
493 81 329 Kivistik Eleri KLUBI: FB JOOKSMINE 0:49:23.7 52 N
494   205 Sikka Toivo 0:49:25.2 19 M 50
495   1084 Tiks Priit 0:49:27.1 258 M
496   732 Kizant Kaido 0:49:27.2 60 M 40
497   731 Jakobi Ranne 0:49:27.3 34 M 45
498   693 Savisikk Mati 0:49:28.5 259 M
499   1195 Mäekivi Andres 21CC triatloniklubi 0:49:29.1 61 M 40
500 82 1060 Truve Elizabeth 0:49:29.1 3 T
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
mart, , 05.07.2013 15:27
Anni Tedremaa on Sportfoto andmetel teinud soovahetusoperatsiooni!? Või on tegemist teadliku petturiga, kes jookseb võõra nime ja numbriga?
Turb, , 07.06.2013 16:46
Kas uuel aastal tuleb jooks uuesti?
Osaleja, , 26.05.2013 19:46
palun linke olümpiajooksu fotodele. sportfoto.ee-s on pilte praeguse seisuga napilt.
O., , 26.05.2013 16:34
Mis ajast peetakse tänavate ületamisel kinni jooksjad, et autoderivi saaks hoopis üle ristmikku sõitta?
, , 24.05.2013 14:26
Ära anda jooksunumber 10 km distantsile (meesterahvale). Telefoni nr 56207129 või e-mail argo531@hot.ee
jooksja, , 04.05.2013 08:46
Kas osavõtumedal ka sel jooksul ?


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE