estenglv
WAP version
Login form
RSS
Ümber Viljandi järve jooksu võitis Ilja Nikolajev /LISATUD TULEMUSED/ 01.05.2013 (0)
Selle kevade Eesti esimese suure rahvajooksu, 1. mail peetud ümber Viljandi järve jooksu võitis ja Eesti krossijooksu meistriks tuli Ilja Nikolajev.
Ümber Viljandi järve jooksule on tulemas üle 3000 osaleja 26.04.2013 (0)
Täna on viimane võimalus panna end interneti kaudu kirja 1. mail startivale ümber Viljandi järve jooksule. Seda võimalust on juba kasutanud ligi 3000 inimest.
Viljandis tuleb supersportlik nädal 24.04.2013 (0)
Välishooaja esimene Eesti jooksumeister selgub Viljandis 19.04.2013 (0)
Ümber Viljandi järve jooksust näeb otseülekannet 17.04.2013 (0)
Edelaraudtee sõidutab ümber järve jooksjad Viljandisse soodushinnaga 15.04.2013 (0)
Viljandi järvejooksule on end kirja pannud üle 2000 inimese 15.04.2013 (0)
Teadmised ajaloost annavad Viljandi järvejooksule tasuta pääsme 10.04.2013 (0)
Ümber Viljandi järve jooksu mullune võitja esikoha kordamisest ei unista 09.04.2013 (0)
Viis põhjust, miks ümber Viljandi järve jooks meelitab kokku tuhandeid jooksjaid 03.04.2013 (0)
Suurjooks - 12 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 16 Oct 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
84. Suurjooks ümber Viljandi järve
Vaata ka 2014 2012 2011 2010 2009 
Aeg 01.05.2013
Koht Viljandi EST
Spordiala Jooksmine
Distants 12 km jooks start kell 12:00
12 km kepikõnd kell 12:05 
Korraldaja Viljandi Linn, Loit Kivistik, +372 5037 186, www.viljandijarvejooks.eeviljandi@viljandi.ee
viljsj12_i.gif




Stardinimekiri 2013
 (uuendatud 29.04) 
Võistkonnad 2013 (uuendatud 29.04)
• STARDINIMEKIRI • VÕISTKONDLIK ARVESTUS
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Orika VF Distants VF koht    
2501 239 Kookla Eero Jooksupartner 1:26:24 0:33:35 12 km 2511 Diploma
2502 2715 Stroo Pirkit SK TÄÄKSI 1:26:24 0:37:04 12 km 2626 Diploma
2503 2418 Topper Carol 1:26:26 0:31:12 12 km 2294 Diploma
2504 2687 Reinmann Heiki 1:26:30 0:35:15 12 km 2575 Diploma
2505 2663 Laanpere Maanus Hawaii Express 1:26:30 0:35:16 12 km 2576 Diploma
2506 1899 Apart Oskar 1:26:36 0:32:01 12 km 2374 Diploma
2507 2285 Riekko Eha Individuaalne 1:26:40 0:32:28 12 km 2410 Diploma
2508 2357 Piire Karola 1:26:44 0:35:02 12 km 2569 Diploma
2509 2547 Klein Evelin 1:26:51 0:33:54 12 km 2522 Diploma
2510 1513 Endrekson Kristjan 1:26:54 0:31:46 12 km 2354 Diploma
2511 1560 Mumm Mati 1:26:56 0:31:00 12 km 2280 Diploma
2512 1807 Hein Urmas 1:27:04 0:31:22 12 km 2310 Diploma
2513 2786 Oras Jaak 1:27:07 0:33:03 12 km 2459 Diploma
2514 1546 Tõkke Tiia 1:27:15 0:33:33 12 km 2508 Diploma
2515 2299 Pilipenko Maarja 1:27:15 0:34:56 12 km 2559 Diploma
2516 2278 Kempel Greete 1:27:15 0:34:57 12 km 2561 Diploma
2517 2128 Moik Erli 1:27:19 0:34:48 12 km 2554 Diploma
2518 1483 Tulit Mariliis 1:27:19 0:33:11 12 km 2469 Diploma
2519 2718 Purge Tiia-Linda SK TÄÄKSI 1:27:21 0:33:08 12 km 2463 Diploma
2520 2279 Müller Pii 1:27:24 0:34:57 12 km 2560 Diploma
2521 1471 Lusikas Karin Swedbank 1:27:24 0:32:54 12 km 2442 Diploma
2522 2913 Valdmaa Kaisa 1:27:29 0:35:04 12 km 2571 Diploma
2523 2749 Soe Lembit 1:27:29 0:35:04 12 km 2570 Diploma
2524 1531 Osula Pille 1:27:31 0:33:24 12 km 2499 Diploma
2525 1156 Lasner Heiki 1:27:31 0:29:57 12 km 2143 Diploma
2526 2672 Soodla Agnes 1:27:47 0:35:01 12 km 2567 Diploma
2527 1706 Soodla Raul 1:27:47 0:35:00 12 km 2566 Diploma
2528 2257 Niitra Solveig 1:27:59 0:33:54 12 km 2521 Diploma
2529 2466 Luts Ingrid 1:28:07 0:37:27 12 km 2640 Diploma
2530 1934 Pastimäe Hugo 1:28:07 0:34:44 12 km 2551 Diploma
2531 1768 Ojala Irina Elioni Spordiklubi 1:28:07 0:32:28 12 km 2411 Diploma
2532 138 Lerme Ritvars M 42 1:28:12 0:28:44 12 km 1968 Diploma
2533 1541 Märtson Aive 1:28:17 0:33:19 12 km 2487 Diploma
2534 2567 Vahtra Margot 1:28:18 0:35:02 12 km 2568 Diploma
2535 1264 Raid Rein 1:28:25 0:33:26 12 km 2502 Diploma
2536 2916 Sillar Kristin 1:28:26 0:34:08 12 km 2532 Diploma
2537 2620 Kalda Katariina 1:28:28 0:34:58 12 km 2563 Diploma
2538 2016 Zirnask Tatiana 1:28:32 0:34:32 12 km 2544 Diploma
2539 2593 Agu Anneli 1:28:36 0:35:33 12 km 2593 Diploma
2540 2898 Vimberg Karin 1:28:38 0:35:35 12 km 2595 Diploma
2541 1510 Põldmaa Kaire Simuna Spordiklubi 1:28:38 0:35:36 12 km 2596 Diploma
2542 1525 Luik Sulev 1:28:45 0:50:50 12 km 2690 Diploma
2543 2157 Tõnismäe Merili 1:28:58 0:34:22 12 km 2536 Diploma
2544 2612 Kaalep Tuuli 1:28:59 0:35:36 12 km 2597 Diploma
2545 1509 Joa Olev 1:29:03 0:33:32 12 km 2505 Diploma
2546 2068 Püvi Evi Kivilõppe PK 1:29:13 0:37:06 12 km 2627 Diploma
2547 2381 Elmaste Ann Silva Viljandi Spordikool/sõudmine 1:29:20 0:33:52 12 km 2519 Diploma
2548 2226 Alev Helen Sportivad eestlased 1:29:20 0:33:50 12 km 2516 Diploma
2549 2382 Dimitrijev Helene Viljandi Spordikool/sõudmine 1:29:24 0:33:51 12 km 2517 Diploma
2550 2617 Pastak Kaidi 1:29:59 0:35:33 12 km 2594 Diploma
2551 2660 Linnas Kätlin Rademar 1:30:02 0:35:26 12 km 2586 Diploma
2552 1539 Parik Ilme 1:30:02 0:34:45 12 km 2552 Diploma
2553 2659 Olle Siret Rademar 1:30:02 0:35:26 12 km 2587 Diploma
2554 2101 Brikkel Erlyn 1:30:03 0:35:06 12 km 2572 Diploma
2555 1830 Tamm Helina 1:30:04 0:35:43 12 km 2600 Diploma
2556 2222 Piir Ilona Kolmeks 1:30:09 0:35:19 12 km 2578 Diploma
2557 1563 Meos Priit Kristiine Gümnaasium 1:30:10 0:36:44 12 km 2619 Diploma
2558 1961 Puusaag Peeter 1:30:11 0:34:28 12 km 2541 Diploma
2559 2275 Sirkel Maris SA Tallinna Hambapolikliinik 1:30:13 0:35:22 12 km 2584 Diploma
2560 2869 Loonurm Eero 1:30:14 0:34:47 12 km 2553 Diploma
2561 1791 Varendi Signe 1:30:19 0:35:38 12 km 2598 Diploma
2562 2497 Tammleht Maret 1:30:20 0:32:36 12 km 2422 Diploma
2563 1561 Mikk Laura Viljandi Spordikool/vibu 1:30:22 0:33:24 12 km 2497 Diploma
2564 1562 Ruus Emily Viljandi Spordikool/vibu 1:30:27 0:33:24 12 km 2498 Diploma
2565 2092 Pajula Maarja 1:30:38 0:36:03 12 km 2607 Diploma
2566 2093 Otsa Eggert 1:30:38 0:36:03 12 km 2606 Diploma
2567 2758 Soodla Merle Tartu Suusaklubi 1:30:41 0:36:49 12 km 2622 Diploma
2568 2494 Paskevica Liga 1:30:47 0:35:32 12 km 2592 Diploma
2569 2493 Skreitulis Janis 1:30:47 0:35:32 12 km 2591 Diploma
2570 1550 Juhtund Margus 1:30:49 0:32:50 12 km 2435 Diploma
2571 1540 Kiis Eliise 1:30:52 0:33:55 12 km 2523 Diploma
2572 2146 Reelend Regina Sveba-Dahlen Spordiklubi 1:31:08 0:35:20 12 km 2579 Diploma
2573 1977 Vaik Kristin 1:31:11 0:35:42 12 km 2599 Diploma
2574 2886 Ojakäär Toomas 1:31:19 0:35:22 12 km 2583 Diploma
2575 2887 Ojakäär Oliver 1:31:19 0:35:22 12 km 2582 Diploma
2576 2754 Oja Mariella 1:31:26 0:34:13 12 km 2533 Diploma
2577 2517 Hõrak Gerli 1:31:36 0:35:17 12 km 2577 Diploma
2578 1918 Voolukivi Ruth JK Hermes 1:31:46 0:34:41 12 km 2549 Diploma
2579 1484 Pullerits Tõnu 1:32:00 0:34:24 12 km 2539 Diploma
2580 2334 Tenter Mari-Ann HP-Sport team 1:32:10 0:38:10 12 km 2651 Diploma
2581 1744 Kazantseva Svetlana SK Taifu 1:32:10 0:32:08 12 km 2384 Diploma
2582 2028 Sirkel Aino 1:32:29 0:36:23 12 km 2613 Diploma
2583 1508 Puusild Rebecca 1:32:36 0:33:20 12 km 2488 Diploma
2584 1507 Puusild Karit 1:32:36 0:34:24 12 km 2538 Diploma
2585 1868 Laaneloog Tõnu 1:32:44 0:35:49 12 km 2602 Diploma
2586 1978 Jaksi Siim Karmet Grupp 1:32:56 0:34:34 12 km 2546 Diploma
2587 1468 Suurkask Kerli 1:32:58 0:33:34 12 km 2509 Diploma
2588 2429 Reinula Joosep Ummisjalu 1:32:58 0:34:42 12 km 2550 Diploma
2589 2395 Oru Kenet Viljandi Spordikool/korvpall 1:32:58 0:37:22 12 km 2637 Diploma
2590 1543 Ilves Viktor 1:33:00 0:36:47 12 km 2620 Diploma
2591 2026 Kull Reili Politsei- jaPiirivalveamet 1:33:00 0:33:25 12 km 2501 Diploma
2592 2628 Orumets Irina 1:33:02 0:35:48 12 km 2601 Diploma
2593 1439 Lindma Kaspar 1:33:03 0:35:20 12 km 2581 Diploma
2594 1441 Lindma Anneli 1:33:03 0:35:20 12 km 2580 Diploma
2595 2589 Ossenina Inna 1:33:04 0:35:29 12 km 2589 Diploma
2596 1002 Vehlmann Monika JK Hermes 1:33:13 0:33:53 12 km 2520 Diploma
2597 2905 Puusepp Andres 1:33:15 0:36:43 12 km 2618 Diploma
2598 2621 Lohu Eleriin 1:33:41 0:34:58 12 km 2562 Diploma
2599 1890 Kundla Krsitina Marc & Andre 1:33:47 0:37:40 12 km 2647 Diploma
2600 1504 Rumm Juhan 1:33:47 0:36:48 12 km 2621 Diploma
2601 2349 Saar Tiiu 1:33:51 0:34:25 12 km 2540 Diploma
2602 2633 Isberg Anu 1:33:57 0:37:25 12 km 2639 Diploma
2603 1889 Kundla Heli Marc & Andre 1:34:06 0:37:40 12 km 2646 Diploma
2604 1553 Samolberg Janet 1:34:26 0:35:32 12 km 2590 Diploma
2605 2751 Ruut Marie Viljandi Spordikool/võimlemine 1:34:34 0:36:31 12 km 2616 Diploma
2606 1495 Pals Anne 1:34:35 0:34:18 12 km 2535 Diploma
2607 1527 Kesenfelde Laura 1:34:57 0:34:33 12 km 2545 Diploma
2608 1573 Mardla Jaanika 1:35:10 0:33:16 12 km 2482 Diploma
2609 2655 Rüütli Tarmo 1:35:17 0:37:25 12 km 2638 Diploma
2610 1552 Säde Naima 1:35:22 0:33:45 12 km 2513 Diploma
2611 1551 Annuk Margus 1:35:36 0:34:55 12 km 2558 Diploma
2612 2800 Cakle Kristine 1:35:37 0:36:53 12 km 2625 Diploma
2613 2314 Veenpere Andres 1:35:46 0:37:34 12 km 2641 Diploma
2614 1300 Alus Christine 1:35:47 0:37:36 12 km 2642 Diploma
2615 1570 Allik Kersti 1:35:50 0:37:15 12 km 2633 Diploma
2616 2784 Kalda Annabrita Viljandi Spordikool/sõudmine 1:35:55 0:35:27 12 km 2588 Diploma
2617 1572 Voll Anni Viljandi Spordikool/sõudmine 1:35:57 0:37:21 12 km 2634 Diploma
2618 1568 Pael Hans-Martin Viljandi Spordikool/vibu 1:35:57 0:36:10 12 km 2608 Diploma
2619 1575 Strandberg Astrid Noor päästjad 1:36:01 0:35:56 12 km 2605 Diploma
2620 1544 Parkala Lemmi 1:36:03 0:32:57 12 km 2449 Diploma
2621 1536 Sikka Mairi 1:36:40 0:34:59 12 km 2564 Diploma
2622 1542 Rääbis Ain 1:36:45 0:34:08 12 km 2530 Diploma
2623 2364 Aas Kaida Oxforell OÜ 1:36:54 0:37:11 12 km 2630 Diploma
2624 2052 Teder Sander Tartu Ujumisklubi 1:36:58 0:32:25 12 km 2409 Diploma
2625 1858 Peterson Brit Addenda 1:37:04 0:37:37 12 km 2643 Diploma
2626 1836 Fedulov Aigar 1:37:04 0:37:37 12 km 2644 Diploma
2627 1580 Kallaste Mart Klubi Pentathlon 1:37:11 0:35:10 12 km 2573 Diploma
2628 2061 Puusepp Cathy EML Sakala 1:37:13 0:39:20 12 km 2658 Diploma
2629 1883 Ojala Merilin 1:37:19 0:37:21 12 km 2636 Diploma
2630 1881 Kroon Britmarii 1:37:19 0:37:21 12 km 2635 Diploma
2631 2389 Kivistik Handreas Karl Viljandi Spordikool/sõudmine 1:37:27 0:36:12 12 km 2609 Diploma
2632 2717 Koort Kairi SK TÄÄKSI 1:37:27 0:36:50 12 km 2624 Diploma
2633 2386 Kivistik Laura-Stina Viljandi Spordikool/sõudmine 1:37:29 0:35:11 12 km 2574 Diploma
2634 1556 Alus Einart JK Hermes 1:38:18 0:35:52 12 km 2604 Diploma
2635 1529 Maidle Este 1:38:38 0:36:32 12 km 2617 Diploma
2636 1534 Bogomolov Valeri 1:38:46 0:35:00 12 km 2565 Diploma
2637 1579 Lai Rainer TAMREX 1:38:48 0:36:49 12 km 2623 Diploma
2638 1547 Lahtvee Leila 1:38:55 0:34:08 12 km 2531 Diploma
2639 2868 Kornilov Gennadi 1:39:02 0:39:23 12 km 2660 Diploma
2640 2377 Sikk Jennifer Viljandi Spordikool/vibu 1:39:05 0:38:04 12 km 2649 Diploma
2641 2235 Virkepuu Juta Harju KEK Rahvaspordiklubi 1:39:09 0:40:07 12 km 2661 Diploma
2642 2716 Koort Liis SK TÄÄKSI 1:39:10 0:40:38 12 km 2665 Diploma
2643 2731 Maasik Brita SK TÄÄKSI 1:39:10 0:40:37 12 km 2663 Diploma
2644 2060 Lindlo Kaspar EML Sakala 1:39:14 0:39:20 12 km 2659 Diploma
2645 1511 Klettenberg Merit Viljandi Spordikool/vibu 1:39:38 0:37:38 12 km 2645 Diploma
2646 2379 Tetsmann Keiu Viljandi Spordikool/vibu 1:39:45 0:38:04 12 km 2650 Diploma
2647 2788 Soorm Adeele 1:39:45 0:36:31 12 km 2615 Diploma
2648 2515 Sopp Keiu 1:39:53 0:38:39 12 km 2654 Diploma
2649 1809 Kaljula Ingrid 1:39:59 0:39:11 12 km 2656 Diploma
2650 1571 Viirandi Benno 1:40:16 0:37:56 12 km 2648 Diploma
2651 1586 Kimmel Kalli Tark ei torma!!! ha ha haa! 1:40:19 0:37:07 12 km 2629 Diploma
2652 1526 Kimmel Gaily Tark ei torma!!! 1:40:19 0:37:07 12 km 2628 Diploma
2653 2355 Korss Rainer 1:40:23 0:42:44 12 km 2674 Diploma
2654 622 Nõmmiste Kalev Simuna SK 1:40:24 0:34:53 12 km 2557 Diploma
2655 2223 Nõmmik Anne 1:40:24 0:39:19 12 km 2657 Diploma
2656 1297 Nõmmiste Leie Simuna SK 1:40:42 0:36:28 12 km 2614 Diploma
2657 2070 Kukkur Merike 1:40:56 0:38:21 12 km 2652 Diploma
2658 2311 Tamm Helena 1:41:01 0:38:39 12 km 2655 Diploma
2659 1756 Keeroja Karina 1:41:23 0:36:22 12 km 2612 Diploma
2660 2896 Rudõk Marina 1:41:45 0:40:31 12 km 2662 Diploma
2661 1577 Erilaid Väino 1:42:37 0:41:16 12 km 2669 Diploma
2662 2614 Aidla Markus 1:43:11 0:34:50 12 km 2556 Diploma
2663 2378 Piir Robert-Kenneth Viljandi Spordikool/vibu 1:43:15 0:46:09 12 km 2681 Diploma
2664 2722 Kipper Kristiina SK TÄÄKSI 1:43:40 0:40:40 12 km 2667 Diploma
2665 1578 Postnikov Nikolai JK START 1:43:54 0:38:31 12 km 2653 Diploma
2666 1798 Täär A-Helju MTÜ 1:44:26 0:41:08 12 km 2668 Diploma
2667 1787 Liivamaa Tiiu 1:44:36 0:41:33 12 km 2670 Diploma
2668 2805 Filippova Margarita 1:44:37 0:36:18 12 km 2611 Diploma
2669 2806 Filippov Viacheslav 1:44:37 0:36:14 12 km 2610 Diploma
2670 1805 Ting Marina 1:44:40 0:42:37 12 km 2673 Diploma
2671 2728 Meinberg Katherine SK TÄÄKSI 1:45:22 0:40:37 12 km 2664 Diploma
2672 2726 Vainaru Aurelia SK TÄÄKSI 1:45:23 0:40:40 12 km 2666 Diploma
2673 1569 Habakukk Kristjan Viljandi Spordikool/vibu 1:46:03 0:41:53 12 km 2672 Diploma
2674 1988 Kupenko Partik MEDIACOM 1:47:20 0:45:39 12 km 2680 Diploma
2675 1583 Kivipõld Jaan 1:48:39 0:41:45 12 km 2671 Diploma
2676 2215 Heinsoo Hendrik 1:51:03 0:44:22 12 km 2679 Diploma
2677 1582 Asu Arvo 1:53:14 0:43:38 12 km 2676 Diploma
2678 1095 Ahman Lenno 1:53:23 0:35:51 12 km 2603 Diploma
2679 1740 Uibo Kristi MEDIACOM 1:53:26 0:48:49 12 km 2685 Diploma
2680 1587 Vellerind Anneli VIA3L 1:55:20 0:47:29 12 km 2683 Diploma
2681 2280 Sipsaka Katrin Ummisjalu 1:55:34 0:49:55 12 km 2687 Diploma
2682 2281 Kroll Signe Ummisjalu 1:55:34 0:49:55 12 km 2686 Diploma
2683 2861 Baikova Anna JK Start 1:55:51 0:44:04 12 km 2677 Diploma
2684 1589 Monahhova Larissa Eesti Posti Spordiklubi 1:59:01 0:44:10 12 km 2678 Diploma
2685 1489 Mällo Rainer 1:59:47 0:48:25 12 km 2684 Diploma
2686 1588 Pevkur Eino Pärnu KSS Eero 2:00:43 0:42:59 12 km 2675 Diploma
2687 2375 Heinaste Romet Handre Viljandi Spordikool/vibu 2:01:07 0:46:10 12 km 2682 Diploma
2688 2282 Kroll Mari-Liis Ummisjalu 2:01:56 0:51:01 12 km 2692 Diploma
2689 1857 Parik Ingrid 2:04:27 0:50:01 12 km 2689 Diploma
2690 1765 Reiter Mikk Eesti Energia Spordiklubi 2:04:27 0:50:01 12 km 2688 Diploma
2691 1591 Vaher Paavo SK Saarde 0:17:16 12 km 106 Diploma
2692 640 Koger Urmas 0:22:26 12 km 773 Diploma
2693 2304 Tenno Ardi 0:27:03 12 km 1667 Diploma
2694 2637 Luik Vaike 0:50:51 12 km 2691 Diploma
2695 1 Vallimäe Viljar Sportkeskus.ee - 12 km - Diploma
2696 8 Pakkanen Eila Rakvere KJK ViKe - 12 km - Diploma
2697 16 Nõmm Marek SK Jooksupartner - 12 km - Diploma
2698 19 Sambla Avo VAK Staier - 12 km - Diploma
2699 21 Talts Evelin Stamina SK - 12 km - Diploma
2700 24 Laineste Andres Stamina SK - 12 km - Diploma
2701 39 Nevolihhin Kelly Rakvere KJK ViKe - 12 km - Diploma
2702 46 Jürgenstein Indrek Stamina SK - 12 km - Diploma
2703 64 Reitsnik Tarmo Stamina SK - 12 km - Diploma
2704 77 Jaaska Allan Peeter Stamina SK - 12 km - Diploma
2705 80 Seepõld Rain Tallinn SS Kalev - 12 km - Diploma
2706 83 Starkopf Elis-Helen Nõmme KJK - 12 km - Diploma
2707 84 Rebane Kirti Sportkeskus.ee - 12 km - Diploma
2708 129 Einasto Mart TÜASK - 12 km - Diploma
2709 137 Norman Mart Elisa Spordiklubi - 12 km - Diploma
2710 150 Vahkal Kaido FB Jooksmine - 12 km - Diploma
2711 152 Parve Heikki - 12 km - Diploma
2712 156 Eiger Rein Noortekoondis - 12 km - Diploma
2713 188 Maran Tarvo Albe Team - 12 km - Diploma
2714 211 Mäe Vahur Pärnumaa Spordiliit - 12 km - Diploma
2715 244 Kostrov Roman Pskov Ski Team - 12 km - Diploma
2716 307 Bolduzev Viktor Pskov Ski Team - 12 km - Diploma
2717 312 Kurik Hendrik - 12 km - Diploma
2718 331 Schmidt Arnold SK Saarde - 12 km - Diploma
2719 336 Malmre Mallor CEP Eesti - 12 km - Diploma
2720 343 Savtsenko Ksenia KJK - 12 km - Diploma
2721 353 Mägi Enn Stamina SK - 12 km - Diploma
2722 355 Sauga Mari - 12 km - Diploma
2723 370 Maiste Margus TSK Joosu - 12 km - Diploma
2724 420 Nõmm Ardo Mai Squash - 12 km - Diploma
2725 452 Vosman Rain Karmet Grupp - 12 km - Diploma
2726 465 Sikk Argo - 12 km - Diploma
2727 482 Kalda Ruth TÜASK - 12 km - Diploma
2728 496 Erik Kristjan Viljandi Spordikool/sõudmine - 12 km - Diploma
2729 523 Murnikov Viktor Pskov Ski Team - 12 km - Diploma
2730 542 Rand Egon TESS - 12 km - Diploma
2731 543 Lemsalu Katrin Sportivad eestlased - 12 km - Diploma
2732 549 Rein Siim - 12 km - Diploma
2733 599 Pähkel Alvar KL Sakala Malev - 12 km - Diploma
2734 620 Känd Mirko Valusate Jalgade Spordiklubi - 12 km - Diploma
2735 624 Garankina Natalija Viljandi Sõudeklubi - 12 km - Diploma
2736 626 Kikas Kalmer - 12 km - Diploma
2737 633 Tilk Vello - 12 km - Diploma
2738 634 Käesel Aivar - 12 km - Diploma
2739 639 Süld Sven - 12 km - Diploma
2740 641 Pulin Margus - 12 km - Diploma
2741 643 Leppmets Marianne - 12 km - Diploma
2742 644 Trääder Helvis Fysiopark - 12 km - Diploma
2743 676 Jürine Olle Print Best - 12 km - Diploma
2744 685 Pajo Olavi - 12 km - Diploma
2745 725 Lepp Crihs - 12 km - Diploma
2746 738 Riives Marilin Tartu SS Kalev - 12 km - Diploma
2747 763 Teeorg Urmas - 12 km - Diploma
2748 790 Schihalejev Arvi - 12 km - Diploma
2749 791 Tilgre Taimar ok Põlva Kobras - 12 km - Diploma
2750 859 Ritere Inga Ogres Slepotaju Klubs - 12 km - Diploma
2751 867 Arula Helene OK Kooperaator - 12 km - Diploma
2752 897 Lätt Evelin Tartu Rulluisuklubi - 12 km - Diploma
2753 901 Kumm Tanel - 12 km - Diploma
2754 904 Smurov Vadim Pskov Ski Team - 12 km - Diploma
2755 905 Mikk Erik Lennukad Viljandi Noored - 12 km - Diploma
2756 933 Leppsoo Diana Eesti Maaülikool - 12 km - Diploma
2757 952 Saar Anti Insenerehitus - 12 km - Diploma
2758 953 Sinilill Veronika - 12 km - Diploma
2759 962 Mäemets Margus - 12 km - Diploma
2760 986 Tambet Kärt SPKL Saarepeedi/Viljandi SPKO - 12 km - Diploma
2761 1026 Varusk Maigi - 12 km - Diploma
2762 1041 Sergejeva Laidi - 12 km - Diploma
2763 1050 Varblane Marek - 12 km - Diploma
2764 1077 Lindma Kermo - 12 km - Diploma
2765 1086 Miilen Kristiine - 12 km - Diploma
2766 1103 Neerot Karin Viljandi Sõudeklubi - 12 km - Diploma
2767 1108 Tera Taivo Aarike HK - 12 km - Diploma
2768 1137 Maaten Siim Higiliikur - 12 km - Diploma
2769 1211 Sukk Helena - 12 km - Diploma
2770 1216 Kasemets Kaie Insenerehitus - 12 km - Diploma
2771 1225 Laas Pärt Spordiklubi Altia - 12 km - Diploma
2772 1289 Vedler Sulev - 12 km - Diploma
2773 1326 Truus Jüri - 12 km - Diploma
2774 1332 Loot Avo - 12 km - Diploma
2775 1380 Kuuse Katri Print Best - 12 km - Diploma
2776 1382 Parri Erki - 12 km - Diploma
2777 1387 Kimmel Jaak - 12 km - Diploma
2778 1401 Raja Riina - 12 km - Diploma
2779 1408 Vedler Markus - 12 km - Diploma
2780 1422 Pärna Teele - 12 km - Diploma
2781 1427 Sadrak Eha - 12 km - Diploma
2782 1435 Komissarov Liisa-Maria SPKL Saarepeedi/Viljandi SPKO - 12 km - Diploma
2783 1447 Simenson Kristi - 12 km - Diploma
2784 1457 Kaskpeit Kadri - 12 km - Diploma
2785 1459 Rohtma Merilin - 12 km - Diploma
2786 1469 Reinup Madis - 12 km - Diploma
2787 1492 Soomets Elina - 12 km - Diploma
2788 1494 Lappi Mare - 12 km - Diploma
2789 1501 Kaasik Innar Eesti Energia Spordiklubi - 12 km - Diploma
2790 1522 Lemendik Helena - 12 km - Diploma
2791 1523 Vekmanis Maris - 12 km - Diploma
2792 1538 Rohi Ly Siemens - 12 km - Diploma
2793 1559 Kuldma Kristi - 12 km - Diploma
2794 1565 Tõnisson Liisi - 12 km - Diploma
2795 1566 Anton Liana - 12 km - Diploma
2796 1606 Veesaar Andre Mõnus Põksuja - 12 km - Diploma
2797 1610 Melbardis Dzintars Ogres Slepotaju Klubs - 12 km - Diploma
2798 1613 Mäesepp Aigar Swedbank - 12 km - Diploma
2799 1620 Külm Martin - 12 km - Diploma
2800 1624 Metsmägi Madis - 12 km - Diploma
2801 1625 Thomson Karl Henry Viljandi Spordikool/sõudmine - 12 km - Diploma
2802 1642 Värk Rene - 12 km - Diploma
2803 1647 Miländer Mikk Team Cheers - 12 km - Diploma
2804 1653 Kallikorm Martti - 12 km - Diploma
2805 1663 Kaasik Killu Sisekaitseakadeemia - 12 km - Diploma
2806 1686 Puks Maido - 12 km - Diploma
2807 1695 Nurk Hugo Johannes Tartu Suusaklubi - 12 km - Diploma
2808 1703 Käsper Leen - 12 km - Diploma
2809 1719 Saar Kitty - 12 km - Diploma
2810 1722 Karp Kalev Meie - 12 km - Diploma
2811 1726 Apart Tiina klubi Nike - 12 km - Diploma
2812 1748 Jaska Ahto - 12 km - Diploma
2813 1750 Liivola Ketlin - 12 km - Diploma
2814 1755 Ridamäe Romet FC Flora - 12 km - Diploma
2815 1764 Karp Joosep - 12 km - Diploma
2816 1774 Kohver Eston - 12 km - Diploma
2817 1779 Soo Kristen - 12 km - Diploma
2818 1790 Pärn Kristo - 12 km - Diploma
2819 1799 Hotjakov Semjon - 12 km - Diploma
2820 1808 Kuusmik Aivar Tevener OÜ Spordiosakond - 12 km - Diploma
2821 1811 Asusaar Risto TÜASK - 12 km - Diploma
2822 1812 Habal Igor - 12 km - Diploma
2823 1819 Virman Martin - 12 km - Diploma
2824 1823 Metsamaa Anneli Eesti AGA Spordiklubi - 12 km - Diploma
2825 1842 Nõmmik Martin - 12 km - Diploma
2826 1843 Prohhorov Maksim EML Sakala - 12 km - Diploma
2827 1847 Lind Oskar Saarepeedi kool - 12 km - Diploma
2828 1850 Liin Aliis - 12 km - Diploma
2829 1851 Pille Mati - 12 km - Diploma
2830 1856 Pärn Krista Sparta - 12 km - Diploma
2831 1863 Männama Urvo - 12 km - Diploma
2832 1869 Äärmaa Kaisa - 12 km - Diploma
2833 1871 Stupelis Guntars - 12 km - Diploma
2834 1891 Husu Riane Marc & Andre - 12 km - Diploma
2835 1906 Kiik Indrek - 12 km - Diploma
2836 1916 Ploom Argo - 12 km - Diploma
2837 1923 Kullas Sandra - 12 km - Diploma
2838 1925 Krass Liisu - 12 km - Diploma
2839 1929 Tupits Martin - 12 km - Diploma
2840 1930 Kaja Tarmo - 12 km - Diploma
2841 1931 Reimann Margus - 12 km - Diploma
2842 1942 Kimber Andrus - 12 km - Diploma
2843 1951 Mathisen Eirik Nestas - 12 km - Diploma
2844 1974 Roose Kaarel Saint-Gobain Glass Estonia SE - 12 km - Diploma
2845 1987 Hiielaid Taivo MEDIACOM - 12 km - Diploma
2846 1999 Eliste Helen Saint-Gobain Glass Estonia SE - 12 km - Diploma
2847 2014 Voogla Henri - 12 km - Diploma
2848 2021 Leisalu Siim Timbeco Woodhouse OÜ - 12 km - Diploma
2849 2022 Pihkva Lauri - 12 km - Diploma
2850 2031 Kuslap Kaur Viljandi Sõudeklubi - 12 km - Diploma
2851 2040 Milber Heleri - 12 km - Diploma
2852 2042 Ojasuu Maris - 12 km - Diploma
2853 2050 Sternfeld Siiri - 12 km - Diploma
2854 2059 Rutule Annija - 12 km - Diploma
2855 2075 Tarlap Robert Nõmme SPKL - 12 km - Diploma
2856 2089 Ilves Maarja - 12 km - Diploma
2857 2091 Õunapuu Heidy - 12 km - Diploma
2858 2094 Müürsep Jaanus - 12 km - Diploma
2859 2098 Toom Helin - 12 km - Diploma
2860 2102 Sarapuu Triin - 12 km - Diploma
2861 2105 Tiido Terje - 12 km - Diploma
2862 2106 Palu Jaanika - 12 km - Diploma
2863 2108 Soots Hans - 12 km - Diploma
2864 2110 Kandla Mari - 12 km - Diploma
2865 2112 Liira Martin - 12 km - Diploma
2866 2115 Laidvee Sirje - 12 km - Diploma
2867 2117 Soop Teevi - 12 km - Diploma
2868 2120 Lanov Simo Team Cheers - 12 km - Diploma
2869 2121 Vaha Valter Team Cheers - 12 km - Diploma
2870 2126 Laur Liana - 12 km - Diploma
2871 2148 Tsebotar Vika - 12 km - Diploma
2872 2154 Lindmäe Age - 12 km - Diploma
2873 2166 Mänd Lauri Nabala Kohalikud Koprad - 12 km - Diploma
2874 2170 Annus Kaia - 12 km - Diploma
2875 2206 Jakobs Joonatan Swedbank - 12 km - Diploma
2876 2218 Mäe Roland - 12 km - Diploma
2877 2224 Malvela Pekka Karhula poeglaste jooksuselts - 12 km - Diploma
2878 2239 Jürgenson Ines - 12 km - Diploma
2879 2250 Linnamägi Madis - 12 km - Diploma
2880 2292 Holtsmann Martin Ühinenud Ajalehed AS - 12 km - Diploma
2881 2293 Eek Eveliis Ühinenud Ajalehed AS - 12 km - Diploma
2882 2294 Lõhmus Eleri Ühinenud Ajalehed AS - 12 km - Diploma
2883 2295 Jürisson Anu Ühinenud Ajalehed AS - 12 km - Diploma
2884 2324 Suk Suk - 12 km - Diploma
2885 2347 Makku Merike - 12 km - Diploma
2886 2360 Zirk Aivo - 12 km - Diploma
2887 2374 Uha Mari-Ann SPKL Saarepeedi/Viljandi SPKO - 12 km - Diploma
2888 2376 Maisa Rauno Viljandi Spordikool/vibu - 12 km - Diploma
2889 2388 Heinaste Robin Jakob Viljandi Spordikool/sõudmine - 12 km - Diploma
2890 2391 Ilus Robin Viljandi Spordikool/korvpall - 12 km - Diploma
2891 2402 Raissar Lars-Erik Team Moisar - 12 km - Diploma
2892 2414 Tamm Tõnis - 12 km - Diploma
2893 2438 Aun Steven Maasikad - 12 km - Diploma
2894 2476 Nõmm Anneli - 12 km - Diploma
2895 2479 Prinsthal Ingrid - 12 km - Diploma
2896 2480 Parveots Heli - 12 km - Diploma
2897 2482 Tsepurov Kirill - 12 km - Diploma
2898 2520 Alonen Emilia - 12 km - Diploma
2899 2543 Juhanson Tauno - 12 km - Diploma
2900 2579 Teder Mihkel A-Sport - 12 km - Diploma
2901 2587 Randma Risto Eesti Kaitsevägi - 12 km - Diploma
2902 2622 Simson Priit Elva Jooksusari - 12 km - Diploma
2903 2648 Tampere Marge Viljandi Haigla Spordiklubi - 12 km - Diploma
2904 2654 Pressraud Peit - 12 km - Diploma
2905 2697 Ervald Kevin Viljandi Spordikool/maadlus - 12 km - Diploma
2906 2710 Rämson Tauno SK TÄÄKSI - 12 km - Diploma
2907 2711 Napritson Kristi SK TÄÄKSI - 12 km - Diploma
2908 2729 Kaljula Kaido SK TÄÄKSI - 12 km - Diploma
2909 2759 Piir Ingrid - 12 km - Diploma
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
juss, , 09.04.2015 20:52
palju bussipilet maksab? kust ja mis kell on väljumised?
Vello_Jaan, , 06.04.2015 22:12
Viljandi Suurjooksule sõidab Tallinnast 50-kohaline buss - kui on soovijaid. 56462368.
Katerina Berg, stambictrustfunding120@gmail.com, 07.03.2015 00:36
Hea päev igaühele, Ma ei saa eitada seda suurt ütlusi, mis toimub minu elus Ma armastan igaüks seda teada ja olla osaline, et on põhjus, miks ma alati asetage see vastus, olen Katerina Berg nime, ma elan Kanadas, Ameerika riik Ameerikas, Tahan tänada proua Laura Johnson tema lahkust üles mu pere elu, ma ei teadnud, et seal on ikka kena laenuandja niimoodi internetis ja maa siin. Just paar päeva olin otsida laenu 25.900 €, sest olin otsa raha söötmise Koolituskulud ja minu arved sisaldavad rent. Ma olin scammed umbes 3100 € ja ma otsustanud mitte kaasata oma füüsilisest sellist tegevust uuesti, kuid sõbranna tutvustas mulle laenu investor, kuna minu välimus ja tegemistest. ja ma ütlesin talle, et ma ei ole huvitatud ühegi laenu käsitleda enam, vaid ta ütles mulle, et on veel ilus laenuandja, kes ta soovitaks mulle, ja ma tegin kohtuprotsessi ja ma olen väga tänulik õnnelik olen ma täna anti mulle laenu summa 65.000 € mida see suur firma STAMBIC TRUST RAHASTAMINE haldab MR. Larry SMITH. Kui teil on vaja tõelist või Legit laenu või rahalise abi ja võite olla usaldusväärne ja usaldusväärne ja maksevõimeline tagasi õigel ajal vahendeid ma nõu teil, temaga ühendust kaudu (STAMBICTRUSTFUNDING120@GMAIL.COM) Ja sa ei esine petuskeemid internetis. Minu armas abikaasa laiendada oma tervituses, et sa ka siis ei ole sinu jaoks Ma ei kujuta ette, kuidas elu peaks olema minu pere täna. Palun Olen kerjamine kõigile vastus mind aidata, taas tänu proua Laura Johnson, ja ma alati jagada see suur asi, mis juhtub minu elus vastuseks päev.
Miss Viljandi , , 05.05.2014 08:52
Väga korralik üritus!
kordamine on tarkuse ema, , 10.05.2013 14:19
http://championchip.ee/ lehel on juba esimesest päevast võistkondade tulemused üleval
jaan, , 09.05.2013 18:02
Hästi tehtud, viljandlased! Aga täna on juba 9-s ja me ei leia võitkondlikku järjestust. Kui asi on sassi läinud, siis nii andkegi teada.
katrin, , 06.05.2013 15:35
http://www.sportfoto.ee/et/?gallery_id=535 on nüüd ka kõik pildid üleval.
tatsaja, , 04.05.2013 21:51
2689 lõpetajat 2013 aastal ja aasta tagasi 2833 lõpetajat.... Korraldus meeldis,paistab uut hingamist kül.Kodulehte võiks kah natuke upgaradeda,statistika,edetabelid,korrad jne. Kohtume aasta pärast.
korraldaja, , 03.05.2013 13:51
Diplomid saab välja trükkida peale lõpliku protokolli kinnitamist otse SPORTINFO protokollist "D" märgist või Viljandi Spordikoolis kohapeal järgmisel nädalal.
Võistkond, , 03.05.2013 11:14
Millal avaldatakse või kust leida võistkondlikud edetabelid?


Kõige populaarsemad
ViljSJ12_r
Vilajndi 5
Viljandi  2
Viljandi 1
Viljandi 3
Viljandi 4
Viljandi 6
Viljandi 7
Viljandi 8
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE