estenglv
WAP version
Login form
RSS
Ümber Viljandi järve jooksu võitis Ilja Nikolajev /LISATUD TULEMUSED/ 01.05.2013 (0)
Selle kevade Eesti esimese suure rahvajooksu, 1. mail peetud ümber Viljandi järve jooksu võitis ja Eesti krossijooksu meistriks tuli Ilja Nikolajev.
Ümber Viljandi järve jooksule on tulemas üle 3000 osaleja 26.04.2013 (0)
Täna on viimane võimalus panna end interneti kaudu kirja 1. mail startivale ümber Viljandi järve jooksule. Seda võimalust on juba kasutanud ligi 3000 inimest.
Viljandis tuleb supersportlik nädal 24.04.2013 (0)
Välishooaja esimene Eesti jooksumeister selgub Viljandis 19.04.2013 (0)
Ümber Viljandi järve jooksust näeb otseülekannet 17.04.2013 (0)
Edelaraudtee sõidutab ümber järve jooksjad Viljandisse soodushinnaga 15.04.2013 (0)
Viljandi järvejooksule on end kirja pannud üle 2000 inimese 15.04.2013 (0)
Teadmised ajaloost annavad Viljandi järvejooksule tasuta pääsme 10.04.2013 (0)
Ümber Viljandi järve jooksu mullune võitja esikoha kordamisest ei unista 09.04.2013 (0)
Viis põhjust, miks ümber Viljandi järve jooks meelitab kokku tuhandeid jooksjaid 03.04.2013 (0)
Suurjooks - 12 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 12 Dec 2017 03:00:01 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
84. Suurjooks ümber Viljandi järve
Vaata ka 2014 2012 2011 2010 2009 
Aeg 01.05.2013
Koht Viljandi EST
Spordiala Jooksmine
Distants 12 km jooks start kell 12:00
12 km kepikõnd kell 12:05 
Korraldaja Viljandi Linn, Loit Kivistik, +372 5037 186, www.viljandijarvejooks.eeviljandi@viljandi.ee
viljsj12_i.gif




Stardinimekiri 2013
 (uuendatud 29.04) 
Võistkonnad 2013 (uuendatud 29.04)
• STARDINIMEKIRI • VÕISTKONDLIK ARVESTUS
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Orika VF Distants VF koht    
1 4 Nikolajev Ilja SK Jooksupartner 0:36:49 0:14:13 12 km 2 Diploma
2 56 Tserepannikov Sergei Stamina SK 0:37:54 0:14:13 12 km 1 Diploma
3 61 Fosti Roman Stamina SK 0:38:15 0:14:28 12 km 3 Diploma
4 74 Lamp Allar TÜASK 0:38:33 0:14:28 12 km 4 Diploma
5 2 Aristov Dmitri SK Mitš 0:38:43 0:14:51 12 km 5 Diploma
6 5 Vulla Elar Rakvere KJK ViKe 0:38:53 0:14:59 12 km 9 Diploma
7 7 Ivanov Ivar Võru KJK Lõunalõvi 0:39:21 0:14:59 12 km 10 Diploma
8 67 Koselev Vjatseslav KJK Kalev Sillamäe 0:39:23 0:14:59 12 km 8 Diploma
9 76 Lehismets Priit Stamina SK 0:39:24 0:14:53 12 km 6 Diploma
10 58 Lipp Ralf EMÜ SK 0:39:24 0:15:03 12 km 12 Diploma
11 15 Paap Hasso TÜASK 0:39:37 0:14:58 12 km 7 Diploma
12 60 Lein Andrus Rakvere KJK ViKe 0:39:45 0:15:11 12 km 14 Diploma
13 79 Lillelaid Tõnu Sportkeskus.ee 0:39:52 0:15:00 12 km 11 Diploma
14 2588 Tobreluts Indrek Eesti Kaitsevägi 0:40:04 0:15:11 12 km 15 Diploma
15 3 Kivikas Kenny TÜASK 0:40:07 0:15:24 12 km 17 Diploma
16 1590 Vinogradov Yury sylvia.gatchina.ru 0:40:34 0:15:11 12 km 13 Diploma
17 118 Tammemäe Joosep Viljandi Suusaklubi 0:40:46 0:15:55 12 km 28 Diploma
18 18 Reinart Rauno KJK Järvala 0:40:53 0:15:39 12 km 20 Diploma
19 12 Vaine Heinar VAK Staier 0:40:58 0:15:39 12 km 21 Diploma
20 87 Matisons Aigars MARATONA KLUBS/ VENTSPILS NOVADS 0:41:03 0:15:52 12 km 26 Diploma
21 26 Kallaste Jaanus Stamina SK 0:41:10 0:15:38 12 km 19 Diploma
22 10 Reinsalu Kristo Stamina SK 0:41:12 0:15:44 12 km 25 Diploma
23 1943 Kõiv Kauri Elva suusaklubi/ Kaitsejõud 0:41:23 0:15:30 12 km 18 Diploma
24 17 Kais Ülari VAK Staier 0:41:33 0:15:39 12 km 23 Diploma
25 102 Soo Allar 0:41:36 0:16:05 12 km 35 Diploma
26 11 Truusalu Jaagup TÜASK 0:41:42 0:15:41 12 km 24 Diploma
27 1877 Somov Alexey 0:41:44 0:15:39 12 km 22 Diploma
28 59 Kozinets Aleksandr KJK Kalev Sillamäe 0:42:05 0:16:05 12 km 32 Diploma
29 90 Sõnajalg Ats Orienteeruja 0:42:12 0:16:02 12 km 31 Diploma
30 148 Vares Kristjan VAK Staier 0:42:20 0:16:07 12 km 37 Diploma
31 2573 Kraas Andreas duncan.ee 0:42:30 0:16:05 12 km 34 Diploma
32 20 Mäe Karl SK Altius 0:42:43 0:15:18 12 km 16 Diploma
33 106 Kilk Ain Eesti Worldloppeti Klubi 0:42:44 0:16:16 12 km 42 Diploma
34 2370 Tammemäe Timmo 0:42:46 0:16:28 12 km 56 Diploma
35 98 Saetha Morten Tamme Puhkemaja 0:42:48 0:15:58 12 km 30 Diploma
36 2553 Abram Alar SK Saue Tammed 0:42:48 0:16:23 12 km 50 Diploma
37 110 Priks Keijo VAK Staier 0:42:49 0:16:07 12 km 36 Diploma
38 63 Luik Leila TÜASK 0:42:51 0:16:16 12 km 41 Diploma
39 105 Pallo Rait Swedbank 0:42:52 0:16:21 12 km 46 Diploma
40 113 Hussar Aimar Kündja Spordiklubi 0:42:54 0:16:22 12 km 49 Diploma
41 2609 Aadli Erkki 0:42:59 0:16:33 12 km 64 Diploma
42 94 Piirsalu Meelis Eesti Kaitsevägi 0:43:01 0:16:21 12 km 47 Diploma
43 95 Terehhov German SK Mitš 0:43:03 0:16:31 12 km 61 Diploma
44 114 Zuburs Dainis 0:43:04 0:16:31 12 km 60 Diploma
45 2900 Teppo Indrek 21CC 0:43:04 0:16:24 12 km 52 Diploma
46 99 Orm Olari 0:43:06 0:16:28 12 km 55 Diploma
47 131 Helemäe Erki 0:43:08 0:16:27 12 km 54 Diploma
48 107 Ratasepp Rait TriSmile 0:43:08 0:16:59 12 km 92 Diploma
49 126 Hussar Karel Kündja Spordiklubi 0:43:08 0:16:20 12 km 45 Diploma
50 22 Litvin Jevgeni KJK Kalev Sillamäe 0:43:09 0:16:36 12 km 68 Diploma
51 14 Juhkov Janar Sportkeskus.ee 0:43:18 0:16:09 12 km 38 Diploma
52 116 Zunda Antis 0:43:22 0:16:44 12 km 70 Diploma
53 1903 Veilberg Meelis Tamsalu jõud 0:43:26 0:16:46 12 km 74 Diploma
54 2851 Kase Kaur OK Võru 0:43:28 0:16:22 12 km 48 Diploma
55 75 Heinmann Kristo Tartu SS Kalev 0:43:33 0:15:55 12 km 27 Diploma
56 96 Hvalõnski Roman Eesti Kaitsevägi 0:43:36 0:16:45 12 km 72 Diploma
57 91 Veilberg Ago Tamsalu 0:43:38 0:16:28 12 km 57 Diploma
58 1598 Kilki Kaarel VIKE 0:43:38 0:16:49 12 km 77 Diploma
59 139 Randman Priit SK Metsasõbrad 0:43:39 0:16:32 12 km 63 Diploma
60 117 Kilki Taavi KJK Vike/Ööjooks-adidas team 0:43:40 0:16:49 12 km 79 Diploma
61 13 Laur Mikk Võru KJK Lõunalõvi 0:43:42 0:16:32 12 km 62 Diploma
62 89 Salla Raimo Türi Jõud 0:43:43 0:16:24 12 km 51 Diploma
63 81 Tomson Henek Tallinn SS Kalev 0:43:43 0:16:10 12 km 39 Diploma
64 97 Kilki Ergo KJK Vike 0:43:44 0:16:49 12 km 78 Diploma
65 28 Vasser Daniel Kurtide SL 0:43:45 0:16:30 12 km 58 Diploma
66 86 Miljand Karl-Rauno 0:43:45 0:16:17 12 km 43 Diploma
67 1597 Rosen Ulf 21CC Triatloniklubi 0:43:45 0:16:44 12 km 71 Diploma
68 53 Luik Lauri Läänemaa KJK 0:43:48 0:16:20 12 km 44 Diploma
69 62 Reinart Hardo TÜASK 0:43:54 0:15:57 12 km 29 Diploma
70 92 Nõmm Raivo VAK Staier 0:43:55 0:16:35 12 km 67 Diploma
71 108 Virgla Sander KJS Sakala 0:43:58 0:16:24 12 km 53 Diploma
72 30 Allase Olavi KJK Järvala 0:44:01 0:17:17 12 km 110 Diploma
73 111 Teteris Janis Ogres Slepotaju Klubs 0:44:05 0:16:47 12 km 75 Diploma
74 41 Volt Martin Valgamaa SL 0:44:07 0:16:35 12 km 66 Diploma
75 9 Koselev Deniss TÜASK 0:44:08 0:16:05 12 km 33 Diploma
76 134 Alvre Joonas Tuule 0:44:08 0:16:41 12 km 69 Diploma
77 125 Eller Villu 0:44:11 0:16:52 12 km 83 Diploma
78 31 Tippi Bert TÜASK 0:44:12 0:16:50 12 km 81 Diploma
79 115 Piirimäe Pärtel Suusahullud 0:44:12 0:16:56 12 km 88 Diploma
80 93 Pavlov Ulvar 0:44:16 0:17:03 12 km 95 Diploma
81 124 Vitsut Mihkel Viljandi Aerutamisklubi 0:44:19 0:16:46 12 km 73 Diploma
82 142 Sune Andres Lääne-Virumaa Jõud 0:44:20 0:16:54 12 km 86 Diploma
83 78 Mendel Mark Stamina SK 0:44:32 0:16:16 12 km 40 Diploma
84 2251 Mukhin Grigory Pskov Ski Team 0:44:32 0:16:30 12 km 59 Diploma
85 2156 Puustus Anti Võnnu spordiklubi 0:44:34 0:18:15 12 km 167 Diploma
86 1595 Reiss Sven VAK Staier 0:44:39 0:17:16 12 km 108 Diploma
87 112 Sepp Innar JK Sarma 0:44:43 0:16:53 12 km 84 Diploma
88 136 Kallak Jaan Sakala Biathlon 0:44:46 0:16:48 12 km 76 Diploma
89 170 Gromov Viktor Pskov Ski Team 0:44:46 0:17:21 12 km 115 Diploma
90 109 Krievans Artis Pedu nav 0:44:47 0:17:01 12 km 93 Diploma
91 68 Adusoo Marion SK Jooksupartner 0:44:50 0:16:50 12 km 80 Diploma
92 197 Paris Olav VAK Staier 0:44:51 0:17:08 12 km 101 Diploma
93 104 Linn Andi Viljandi Staier 0:44:57 0:16:55 12 km 87 Diploma
94 207 Tõnström Enari KJS Sakala 0:44:58 0:16:56 12 km 89 Diploma
95 122 Rammo Matt TTÜ 0:44:59 0:17:07 12 km 100 Diploma
96 101 Mikk Silver TriSmile 0:45:03 0:17:04 12 km 96 Diploma
97 119 Aasmäe Meelis SK Sakala Biathlon 0:45:08 0:17:14 12 km 104 Diploma
98 154 Raissar Lars-Erik Team Moisar 0:45:09 0:17:40 12 km 130 Diploma
99 29 Andrejeva Olga Stamina SK 0:45:14 0:17:28 12 km 119 Diploma
100 144 Klaos Taavi Viljandi Rattaklubi 0:45:17 0:16:53 12 km 85 Diploma
101 2894 Salinin Anton KJK Kalev Sillamäe 0:45:19 0:17:37 12 km 125 Diploma
102 2680 Belousov Aleksei sylvia.gatchina.ru 0:45:20 0:17:17 12 km 109 Diploma
103 167 Siht Jüri VAK Staier 0:45:22 0:17:28 12 km 120 Diploma
104 155 Maiste Tarmo TSK Joosu 0:45:23 0:17:17 12 km 111 Diploma
105 149 Reivelt Kalvi www.vihmavesi.ee 0:45:24 0:17:16 12 km 107 Diploma
106 2122 Õun Jaan FB Jooksmine 0:45:29 0:17:02 12 km 94 Diploma
107 121 Kõvatomas Karli 0:45:29 0:16:56 12 km 90 Diploma
108 1593 Haava Henno Saint-Gobain Glass Estonia SE 0:45:31 0:17:39 12 km 128 Diploma
109 2804 Afanasiev Viktor 0:45:32 0:17:20 12 km 114 Diploma
110 70 Jõevee Marten Läänemaa KJK 0:45:38 0:17:07 12 km 99 Diploma
111 1627 Vaiksaar Tõnis SK100 0:45:41 0:16:57 12 km 91 Diploma
112 2046 Raja Kevin Saarepeedi 0:45:42 0:17:10 12 km 103 Diploma
113 123 Rohtla Urmas 0:45:43 0:17:22 12 km 117 Diploma
114 40 Tamme Tarvo Läänemaa KJK 0:45:45 0:17:08 12 km 102 Diploma
115 135 Kindel Hanno FB Jooksmine 0:45:47 0:17:15 12 km 105 Diploma
116 218 Kamberg Kristofer Erik 0:45:53 0:17:31 12 km 121 Diploma
117 145 Torim Enno VAK Staier 0:45:54 0:17:04 12 km 97 Diploma
118 2876 Juhanson Ain-Alar Trismile 0:45:59 0:18:06 12 km 155 Diploma
119 23 Valter Marko SK Jooksupartner 0:46:07 0:17:19 12 km 112 Diploma
120 1600 Bauman Jaanus 0:46:10 0:18:28 12 km 185 Diploma
121 27 Savastver Alar Stamina SK 0:46:10 0:17:38 12 km 126 Diploma
122 1592 Talves Priit Sparta 0:46:17 0:16:51 12 km 82 Diploma
123 143 Lään Christjan FB Jooksmine 0:46:18 0:17:05 12 km 98 Diploma
124 128 Kala Taavi 0:46:19 0:17:34 12 km 124 Diploma
125 103 Sagaja Martin Eesti Raudtee SK 0:46:20 0:17:20 12 km 113 Diploma
126 237 Rink Meelis KL Sakala Malev 0:46:23 0:18:14 12 km 164 Diploma
127 1596 Pähn Janar VAK Staier 0:46:27 0:17:51 12 km 142 Diploma
128 2503 Loskutov Pavel Valga Maret Sport 0:46:29 0:18:03 12 km 154 Diploma
129 71 Lehemaa Agu Läänemaa KJK 0:46:36 0:17:21 12 km 116 Diploma
130 164 Mäe Mehis FB Jooksmine 0:46:39 0:18:25 12 km 177 Diploma
131 130 Tilga Kajar 0:46:46 0:17:42 12 km 133 Diploma
132 147 Mänd Rait Jooksupartner 0:46:48 0:17:43 12 km 136 Diploma
133 250 Pekk Tõnu 0:46:49 0:18:17 12 km 169 Diploma
134 2460 Lehemaa Taavi Karupesa Team 0:46:53 0:17:42 12 km 132 Diploma
135 35 Tõnne Grete EMÜ SK 0:46:56 0:17:39 12 km 127 Diploma
136 273 Kaar Alar VAK Staier 0:46:57 0:18:14 12 km 162 Diploma
137 141 Hussar Kaidar Kündja Spordiklubi 0:47:02 0:17:33 12 km 123 Diploma
138 38 Pavlovski Roman Läänemaa KJK 0:47:02 0:17:59 12 km 152 Diploma
139 2575 Hiiesalu Taago 0:47:05 0:17:58 12 km 151 Diploma
140 120 Treimuth Meelis Haanja Rattaklubi 0:47:08 0:17:40 12 km 129 Diploma
141 1601 Songisepp Kaspar Elva Suusaklubi 0:47:10 0:18:43 12 km 201 Diploma
142 160 Orav Mark VAK Staier 0:47:14 0:17:47 12 km 140 Diploma
143 271 Närripä Allan Viljandi Taipoksi Klubi 0:47:17 0:17:51 12 km 144 Diploma
144 146 Lelov Andres Sillakeskus 0:47:17 0:17:57 12 km 149 Diploma
145 232 Anton Arvi 0:47:18 0:18:24 12 km 176 Diploma
146 127 Pedak Jaanus 0:47:24 0:18:30 12 km 187 Diploma
147 178 Kingo Gunnar 0:47:25 0:18:30 12 km 188 Diploma
148 184 Heile Ott-Jaanus SPKL Saarepeedi/Viljandi SPKO 0:47:28 0:17:46 12 km 139 Diploma
149 151 Järvi Esko 0:47:28 0:17:26 12 km 118 Diploma
150 189 Rajando Kristjan Didriksons1913 0:47:28 0:17:40 12 km 131 Diploma
151 47 Kruusamägi Uku KJK Kose 2000 0:47:30 0:17:55 12 km 147 Diploma
152 401 Kivirüüt Margus 0:47:31 0:18:20 12 km 174 Diploma
153 193 Pikkor Rauno Aloha Surf 0:47:32 0:18:19 12 km 173 Diploma
154 289 Vallner David TriSmile 0:47:33 0:17:45 12 km 138 Diploma
155 241 Karelson Tõnu 0:47:46 0:17:49 12 km 141 Diploma
156 166 Tiislär Kaido Jakob Westholmi Gümnaasium 0:47:47 0:17:44 12 km 137 Diploma
157 161 Nurk Talis 0:47:47 0:18:35 12 km 195 Diploma
158 210 Atonen Marek VAK Staier 0:47:48 0:17:56 12 km 148 Diploma
159 140 Saar Heigo Berendsen 0:47:49 0:17:42 12 km 134 Diploma
160 158 Villems Viljar 0:47:49 0:17:58 12 km 150 Diploma
161 311 Hõbe Tarmo Rally Estonia 0:47:53 0:18:38 12 km 198 Diploma
162 159 Kilki Siim 0:47:56 0:17:32 12 km 122 Diploma
163 734 Tomp Ahti 0:47:56 0:18:26 12 km 182 Diploma
164 157 Randmäe Kermo Viljandi Spordikool/sõudmine 0:47:57 0:17:51 12 km 143 Diploma
165 182 Klaasimäe Tarvo Insenerehitus 0:48:06 0:18:51 12 km 221 Diploma
166 2874 Pärnat Üllar Spordiliit 0:48:08 0:18:43 12 km 202 Diploma
167 254 Part Siim Albu 0:48:08 0:18:12 12 km 159 Diploma
168 509 Tasimov Sergey 0:48:09 0:18:52 12 km 225 Diploma
169 1639 Hämäläinen Keio Jooksupartner 0:48:09 0:18:45 12 km 208 Diploma
170 2264 Salla Marek Türi Jõud 0:48:14 0:18:14 12 km 165 Diploma
171 203 Talts Ain 0:48:14 0:18:17 12 km 168 Diploma
172 1605 Anijärv Kristjan 0:48:18 0:20:04 12 km 372 Diploma
173 36 Vetevoog Kaido Stamina SK 0:48:18 0:17:53 12 km 145 Diploma
174 6 Loit Madis Kuusalu SK 0:48:24 0:18:10 12 km 158 Diploma
175 2322 Tammesoo Tarmo LPSK 0:48:25 0:19:27 12 km 288 Diploma
176 205 Sild Reio VIljandi Suusaklubi / Viljandi Taipoksi klubi 0:48:26 0:18:27 12 km 184 Diploma
177 179 Männik Kristjan 0:48:27 0:18:37 12 km 197 Diploma
178 2492 Kaljuvee Janno Jooksupartner 0:48:27 0:18:45 12 km 207 Diploma
179 249 Kallas Kaarel 0:48:27 0:18:56 12 km 234 Diploma
180 424 Rencis Edgars VSK Noskrien / PaBaso.lv 0:48:27 0:19:12 12 km 258 Diploma
181 262 Ain Romet Karksi-Nuia spordikool 0:48:28 0:18:32 12 km 191 Diploma
182 287 Reemi Raigo 0:48:28 0:18:13 12 km 161 Diploma
183 235 Sisask Valmar 0:48:29 0:18:47 12 km 211 Diploma
184 195 Leisalu Tanel 0:48:34 0:18:45 12 km 205 Diploma
185 275 Martsik Maido KL Sakala Malev 0:48:36 0:18:43 12 km 203 Diploma
186 272 Dorosenko Mark spordiklubi Mitš 0:48:37 0:18:46 12 km 209 Diploma
187 169 Siimumäe Margo Estonian Ultrarunners Team 0:48:39 0:18:29 12 km 186 Diploma
188 2253 Kostina Ekaterina Pskov Ski Team 0:48:40 0:18:31 12 km 189 Diploma
189 165 Tammoja Andrus Sportivad eestlased 0:48:40 0:18:26 12 km 181 Diploma
190 199 Veelain Karli CFC suusaklubi 0:48:43 0:17:43 12 km 135 Diploma
191 192 Joonas Peep 0:48:43 0:18:23 12 km 175 Diploma
192 2398 Rehelem Steven 0:48:43 0:19:39 12 km 312 Diploma
193 198 Mardla Tõnu 0:48:43 0:18:06 12 km 156 Diploma
194 44 Kirsipuu Riho Läänemaa KJK 0:48:44 0:18:00 12 km 153 Diploma
195 32 Hein Heigo Läänemaa KJK 0:48:46 0:18:08 12 km 157 Diploma
196 263 Nöps Andres TÜASK 0:48:47 0:19:08 12 km 249 Diploma
197 177 Tikva Indrek Albe Team 0:48:48 0:18:53 12 km 226 Diploma
198 1696 Maling Erki KJS Sakala / TTÜ 0:48:51 0:19:29 12 km 291 Diploma
199 335 Tõnismäe Marek CC Rota Mobilis 0:48:51 0:19:06 12 km 247 Diploma
200 175 Salmijanov Deniss SK SILBOXING 0:48:51 0:18:33 12 km 192 Diploma
201 245 Olev Tanel 0:48:52 0:18:48 12 km 214 Diploma
202 2734 Nõmm Meelis Jooksupartner 0:48:56 0:18:58 12 km 237 Diploma
203 100 Subi Rivo VAK Staier 0:48:57 0:18:49 12 km 215 Diploma
204 1771 Vallimäe Janek Alutaguse Sukl 0:48:59 0:18:32 12 km 190 Diploma
205 222 Luht Raivo 0:49:00 0:18:53 12 km 229 Diploma
206 225 Vanamets Janek 0:49:04 0:18:48 12 km 212 Diploma
207 173 Tiiksaar Aaro 5xA 0:49:04 0:18:34 12 km 194 Diploma
208 293 Rätsep Kaspar Korvpalliklubi Pärnu 0:49:06 0:17:54 12 km 146 Diploma
209 229 Kuznetsov Madis 0:49:06 0:18:52 12 km 222 Diploma
210 2243 Tammet Christopher 0:49:07 0:19:17 12 km 276 Diploma
211 269 Undrest Andrus Tartu Inline Team 0:49:12 0:18:18 12 km 171 Diploma
212 200 Kooser Mart 0:49:13 0:18:26 12 km 180 Diploma
213 33 Lokk Sulev Stamina SK 0:49:15 0:18:42 12 km 199 Diploma
214 1604 Rõigas Paavo 0:49:17 0:19:37 12 km 307 Diploma
215 276 Rähn Ahto 0:49:17 0:18:51 12 km 220 Diploma
216 212 Mäe Vahur Pärnu Kahe Silla Klubi 0:49:18 0:19:03 12 km 241 Diploma
217 34 Kaljurand Urmas Stamina SK 0:49:19 0:18:49 12 km 216 Diploma
218 317 Tammemäe Kaupo Viljandi Spordikool/SUKL 0:49:19 0:18:44 12 km 204 Diploma
219 228 Riimaa Mati Kulukaubandus 0:49:20 0:18:18 12 km 172 Diploma
220 216 Türkson Arne Suusahullud 0:49:20 0:18:45 12 km 206 Diploma
221 88 Vahtra Ago 0:49:21 0:18:13 12 km 160 Diploma
222 171 Laasu Arnold SK Saarde 0:49:21 0:18:55 12 km 232 Diploma
223 172 Rähn Alar SK Metsasõbrad 0:49:22 0:19:04 12 km 244 Diploma
224 230 Tomp Märt 0:49:23 0:19:05 12 km 245 Diploma
225 267 Koop Kalle SK Saarde 0:49:23 0:19:07 12 km 248 Diploma
226 1775 Ridamäe Alar 0:49:24 0:18:55 12 km 231 Diploma
227 72 Tanner Lauri Läänemaa KJK 0:49:25 0:16:34 12 km 65 Diploma
228 2010 Lehtla Reigo CD24h 0:49:26 0:18:56 12 km 233 Diploma
229 291 Kuldjärv Rain 0:49:27 0:19:29 12 km 290 Diploma
230 1817 Standzenieks Marcis Ventspils Maratona klubs 0:49:30 0:19:13 12 km 262 Diploma
231 510 Airik Rain TriSmile 0:49:32 0:19:43 12 km 316 Diploma
232 2162 Sammel Aarne 0:49:34 0:19:12 12 km 255 Diploma
233 183 Aboltins Ilgvars 0:49:35 0:19:12 12 km 257 Diploma
234 73 Kalames Vladislav SK Maret-Sport 0:49:35 0:18:25 12 km 178 Diploma
235 2407 Soots Viivi-Anne Saue Tammed SK 0:49:36 0:19:03 12 km 242 Diploma
236 226 Randmäe Heiki VALGE VN 0:49:42 0:18:50 12 km 218 Diploma
237 25 Voolaid Raimond Sportkeskus.ee 0:49:44 0:18:50 12 km 219 Diploma
238 217 Reiljan Raul Kõrgem Sõjakool 0:49:44 0:18:15 12 km 166 Diploma
239 206 Kandi Reivo 0:49:46 0:19:33 12 km 297 Diploma
240 214 Peterkopf Indrek 0:49:47 0:19:04 12 km 243 Diploma
241 2569 Bõtskov Mihhail InFocus 0:49:48 0:19:26 12 km 285 Diploma
242 220 Lavrentjev Ivan 21CC Triatloniklubi 0:49:48 0:18:14 12 km 163 Diploma
243 668 Luik Raul 0:49:50 0:19:43 12 km 320 Diploma
244 274 Kuningas Andres 0:49:50 0:19:11 12 km 253 Diploma
245 180 Parygin Dmitry Pskov Ski Team 0:49:52 0:18:57 12 km 235 Diploma
246 42 Ilves Teno Läänemaa KJK 0:49:53 0:19:13 12 km 260 Diploma
247 464 Pärna Ain EML Sakala 0:49:55 0:18:58 12 km 238 Diploma
248 268 Ollep Janek SK Saarde 0:49:55 0:19:19 12 km 277 Diploma
249 2004 Truu Timo Vastseliina Spordiklubi 0:49:58 0:18:25 12 km 179 Diploma
250 1602 Taimsoo Kaspar Viljandi Sõudeklubi 0:49:59 0:19:37 12 km 308 Diploma
251 196 Kiipsaar Raido 21CC Triatloniklubi 0:49:59 0:19:11 12 km 251 Diploma
252 316 Aas Andres 0:50:01 0:19:12 12 km 256 Diploma
253 257 Miller Mait Vanamõisa Suusaklubi 0:50:01 0:18:52 12 km 224 Diploma
254 394 Lukka Simon JK Tulevik 0:50:03 0:19:46 12 km 330 Diploma
255 191 Kiisler Aivar TSK Joosu 0:50:04 0:18:42 12 km 200 Diploma
256 213 Sarnik Tavo 0:50:05 0:18:34 12 km 193 Diploma
257 247 Lillipuu Vello VAK Staier 0:50:07 0:18:58 12 km 239 Diploma
258 2595 Usberg Rauno 0:50:08 0:19:33 12 km 298 Diploma
259 251 Mõnjam Ain Viljandi Aken ja Uks AS 0:50:10 0:18:53 12 km 228 Diploma
260 202 Ervin Alar SK Biathlon 0:50:12 0:19:45 12 km 325 Diploma
261 270 Enn Lauri 0:50:14 0:19:14 12 km 267 Diploma
262 1594 Loog Kaspar JCI Viljandimaa 0:50:14 0:20:12 12 km 400 Diploma
263 1609 Koval Jaanus 0:50:16 0:18:17 12 km 170 Diploma
264 194 Vaiksaar Mait 0:50:17 0:18:53 12 km 230 Diploma
265 246 Kaljumäe Karl 0:50:18 0:19:01 12 km 240 Diploma
266 2857 Vaher Andrus Vak Staier 0:50:20 0:18:36 12 km 196 Diploma
267 1792 Suslov Mikhail KJK 0:50:24 0:18:46 12 km 210 Diploma
268 260 Kuusik Ants VAK Staier 0:50:26 0:19:13 12 km 261 Diploma
269 2903 Veesaar Andre Mõnus Põksuja 0:50:29 0:19:28 12 km 289 Diploma
270 215 Kurik Kristjan 0:50:33 0:19:13 12 km 259 Diploma
271 298 Kooser Arthur CFC spordikool 0:50:33 0:19:36 12 km 304 Diploma
272 423 Krimm Raido JK Jalgpallihaigla 0:50:33 0:19:59 12 km 359 Diploma
273 440 Saluveer Joona Eesti Posti Spordiklubi 0:50:34 0:19:15 12 km 272 Diploma
274 252 Raap Ilmar meie 0:50:37 0:19:15 12 km 274 Diploma
275 362 Barinov Kaarel 0:50:37 0:19:43 12 km 319 Diploma
276 2652 Puhke Marcus 0:50:39 0:20:27 12 km 437 Diploma
277 185 Metsva Mart 0:50:39 0:19:13 12 km 264 Diploma
278 238 Lehtla Kadri Sparta 0:50:42 0:19:14 12 km 269 Diploma
279 412 Villo Raul Rulluisuklubi8R 0:50:46 0:19:25 12 km 284 Diploma
280 221 Gröön Janar MK Tulevik 0:50:46 0:18:52 12 km 223 Diploma
281 288 Mauring Siim SK JÕLEV 0:50:50 0:18:58 12 km 236 Diploma
282 233 Lass Risto SK Saarde 0:50:54 0:19:24 12 km 282 Diploma
283 186 Luts Marek SK Maret-Sport 0:50:54 0:19:25 12 km 283 Diploma
284 278 Vares Timo Staier 0:50:55 0:19:54 12 km 346 Diploma
285 425 Pappel Jaanus 0:50:57 0:19:21 12 km 279 Diploma
286 284 Toomik Taavi 0:50:58 0:18:27 12 km 183 Diploma
287 458 Seskens Leons 0:50:59 0:19:48 12 km 335 Diploma
288 469 Lember Jaagup 0:51:00 0:20:03 12 km 371 Diploma
289 294 Kask Ats Mul ei ole neid 0:51:00 0:18:50 12 km 217 Diploma
290 242 Kuusk Indrek 0:51:01 0:19:11 12 km 252 Diploma
291 434 Titov Kirill KJK Kalev Sillamäe 0:51:01 0:19:05 12 km 246 Diploma
292 522 Sinelnikov Igor Pskov Ski Team 0:51:02 0:19:51 12 km 340 Diploma
293 1612 Kuusik Maie Jooksupartner 0:51:03 0:19:24 12 km 281 Diploma
294 888 Laur Severi 0:51:04 0:19:36 12 km 305 Diploma
295 413 Kase Andi 0:51:05 0:20:36 12 km 463 Diploma
296 2570 Sutt Romet SUKL Jõulu 0:51:05 0:21:04 12 km 530 Diploma
297 314 Merivälja Margus Jooksupartner 0:51:06 0:19:59 12 km 356 Diploma
298 320 Kukk Raido Lopetijukud 0:51:06 0:19:20 12 km 278 Diploma
299 187 Sukk Gaspar 0:51:07 0:18:48 12 km 213 Diploma
300 174 Tambet Priit VAK Staier 0:51:09 0:20:46 12 km 493 Diploma
301 405 Märtson Marek Jooksupartner 0:51:10 0:19:52 12 km 343 Diploma
302 285 Karin Peeter Saint-Gobain Glass Estonia SE 0:51:11 0:19:29 12 km 292 Diploma
303 227 Nöps Antti TÖÖRIISTAKESKUS 0:51:16 0:19:46 12 km 331 Diploma
304 66 Ervin Egle-Helene Rakvere KJK ViKe 0:51:19 0:19:15 12 km 271 Diploma
305 389 Kärema Ago Asics Team 2013 0:51:22 0:19:27 12 km 286 Diploma
306 219 Kümnik Kaarel 0:51:24 0:19:15 12 km 275 Diploma
307 342 Kenkmann Peeter FA! 0:51:25 0:19:36 12 km 303 Diploma
308 333 Toss Karel SE Põhjakotkas Viljandi 0:51:26 0:20:50 12 km 504 Diploma
309 281 Kimask Eduard 0:51:27 0:20:25 12 km 433 Diploma
310 330 Järve Alo Kildu Tiim 0:51:27 0:19:31 12 km 293 Diploma
311 132 Kibuspuu Tiit 0:51:29 0:19:14 12 km 265 Diploma
312 648 Kongo Herbert 0:51:30 0:19:54 12 km 348 Diploma
313 258 Arras Aigar 0:51:31 0:19:15 12 km 273 Diploma
314 1623 Bakhoff Aron Viljandi Spordikool/SUKL 0:51:31 0:20:14 12 km 409 Diploma
315 344 Sulmeisters Arnis 0:51:32 0:19:47 12 km 332 Diploma
316 337 Mäesepp Aigar Swedbank 0:51:33 0:19:32 12 km 294 Diploma
317 1970 Kaasik Kennet Lopetijukud 0:51:34 0:21:21 12 km 575 Diploma
318 261 Saaremäe Sten 0:51:38 0:19:33 12 km 299 Diploma
319 421 Kingo Priit Swedbank 0:51:38 0:20:20 12 km 424 Diploma
320 367 Vaher Annika SJK SARMA 0:51:40 0:19:22 12 km 280 Diploma
321 403 Tapo Meelis Eesti Energia Spordiklubi 0:51:41 0:19:37 12 km 309 Diploma
322 480 Randla Erik 0:51:42 0:20:46 12 km 494 Diploma
323 266 Kutsar Taavet Viljandi Spordikool/sõudmine 0:51:43 0:19:14 12 km 270 Diploma
324 2177 Nagel Karl -Gustav SK Aaspere 0:51:46 0:20:38 12 km 467 Diploma
325 223 Arike Aivar Estonian Ultrarunners Team 0:51:46 0:19:38 12 km 311 Diploma
326 240 Niinemaa Kristjan 0:51:46 0:19:46 12 km 327 Diploma
327 248 Peedu Agris Sparta 0:51:46 0:19:14 12 km 266 Diploma
328 764 Tohver Tarmo Kaevanduste Spordiklubi 0:51:47 0:20:23 12 km 431 Diploma
329 2707 Kivisild Marko Viljandi Taipoksi Klubi 0:51:47 0:20:41 12 km 474 Diploma
330 236 Pääru Priit 0:51:48 0:19:34 12 km 300 Diploma
331 2308 Meier Ergo 0:51:48 0:20:45 12 km 489 Diploma
332 190 Mazurs Ainars 0:51:49 0:19:51 12 km 339 Diploma
333 2752 Puusild Kristjan Elujooks 0:51:49 0:20:19 12 km 422 Diploma
334 2317 Koll Kristjan 0:51:50 0:19:45 12 km 324 Diploma
335 2504 Lepp Marko 0:51:50 0:19:44 12 km 322 Diploma
336 326 Alamets Ülari 0:51:52 0:19:38 12 km 310 Diploma
337 48 Kütt Katrin Nõmme KJK 0:51:52 0:19:14 12 km 268 Diploma
338 550 Rebane Aleksander VAK Staier/Würth 0:51:52 0:20:22 12 km 430 Diploma
339 162 Orgulas Kaido Pauk ja Purakas 0:51:54 0:19:53 12 km 344 Diploma
340 383 Tammik Taavi Suusaklubi Jõulu 0:51:54 0:19:10 12 km 250 Diploma
341 1617 Vaher Risto SK Jõulu 0:51:54 0:19:51 12 km 338 Diploma
342 662 Põlgast Priit 0:51:56 0:19:58 12 km 354 Diploma
343 255 Markvart Riho Viljandi suusaklubi 0:51:57 0:19:13 12 km 263 Diploma
344 265 Makku Artur 0:51:59 0:19:12 12 km 254 Diploma
345 1599 Tinast Tauri 0:51:59 0:20:05 12 km 376 Diploma
346 2880 Tinast Toivo OÜ Halinga 0:51:59 0:20:04 12 km 373 Diploma
347 181 Põdra Mikk Nõo Korvpalliklubi 0:52:01 0:19:27 12 km 287 Diploma
348 773 Hiob Priit VAK Staier 0:52:02 0:20:22 12 km 428 Diploma
349 253 Caklis Raitis 0:52:03 0:18:53 12 km 227 Diploma
350 2548 Lepmets Priit 0:52:03 0:20:45 12 km 492 Diploma
351 1615 Thomson Patrick Joan Viljandi Spordikool/sõudmine 0:52:03 0:19:43 12 km 318 Diploma
352 430 Zvorovski Henn 0:52:04 0:20:00 12 km 364 Diploma
353 376 Ponder Neeme 0:52:04 0:20:05 12 km 377 Diploma
354 2615 Rell Sille 0:52:05 0:20:05 12 km 374 Diploma
355 838 Hytönen Mikael Viljandi Spordikool/sõudmine 0:52:06 0:19:43 12 km 317 Diploma
356 1870 Leemet Mait 0:52:08 0:21:19 12 km 563 Diploma
357 306 Juurik Margus TSK Joosu 0:52:08 0:20:08 12 km 387 Diploma
358 349 Mägi Aimur 0:52:09 0:20:19 12 km 420 Diploma
359 488 Tjuška Viktor 0:52:09 0:20:20 12 km 423 Diploma
360 501 Petrov Aleksandr Pskov Ski Team 0:52:10 0:20:02 12 km 370 Diploma
361 302 Vellerind Rain Estonian Ultrarunners Team 0:52:10 0:20:08 12 km 386 Diploma
362 49 Sild Kersti EMÜ SK 0:52:11 0:19:32 12 km 295 Diploma
363 2431 Peterson Richard 0:52:11 0:21:02 12 km 527 Diploma
364 1616 Viirmann Ott KAFO 0:52:15 0:20:18 12 km 415 Diploma
365 1665 Aru Gertis 0:52:17 0:20:29 12 km 444 Diploma
366 243 Kaur Margus 0:52:18 0:19:36 12 km 306 Diploma
367 457 Krilovs Ringo Voka 0:52:19 0:20:18 12 km 417 Diploma
368 466 Meenov Jaanus Swedbank 0:52:20 0:19:47 12 km 333 Diploma
369 2495 Veskus Ainar Sillamae Kalev KJK 0:52:22 0:21:38 12 km 618 Diploma
370 568 Rant Elina XDREAM 0:52:22 0:20:00 12 km 360 Diploma
371 305 Arak Andero Bosch Rexroth OY 0:52:24 0:19:44 12 km 321 Diploma
372 328 Guzas Eivinas 0:52:28 0:19:35 12 km 301 Diploma
373 2679 Raud Madis 0:52:29 0:21:38 12 km 617 Diploma
374 1654 Moor Hannes Vastseliina Spordiklubi 0:52:30 0:21:33 12 km 602 Diploma
375 385 Luht Risto 0:52:32 0:20:30 12 km 445 Diploma
376 2260 Orlovski Tiit Eesti Energia Spordiklubi 0:52:35 0:20:01 12 km 366 Diploma
377 2486 Palling Kalle 0:52:36 0:21:20 12 km 568 Diploma
378 313 Karolin Indrek 0:52:37 0:20:12 12 km 399 Diploma
379 224 Neithal Alari KickAss EQ-s Running Team 0:52:37 0:19:32 12 km 296 Diploma
380 359 Nurk Aare 0:52:37 0:19:56 12 km 350 Diploma
381 290 Jänes Margus 0:52:37 0:19:42 12 km 314 Diploma
382 408 Sellik Siim 0:52:39 0:20:44 12 km 488 Diploma
383 2843 Liebenau Raul 0:52:40 0:20:38 12 km 469 Diploma
384 1833 Villemson Rainer 0:52:40 0:20:56 12 km 516 Diploma
385 303 Välba Tarvo DHL 0:52:42 0:21:16 12 km 555 Diploma
386 391 Sooaru Mait Eesti Posti Spordiklubi 0:52:43 0:19:56 12 km 351 Diploma
387 414 Saar Janno Olympus Estonia 0:52:44 0:20:09 12 km 390 Diploma
388 410 Pruul Heiki Swedbank 0:52:44 0:20:36 12 km 465 Diploma
389 264 Ojaots Aigar 0:52:44 0:20:07 12 km 383 Diploma
390 388 Sillaots Mart Marc & Andre 0:52:44 0:20:06 12 km 380 Diploma
391 515 Kin Edvin Eesti Raudtee SK 0:52:48 0:20:02 12 km 369 Diploma
392 481 Traks Aivo Eesti Kaitsevägi 0:52:49 0:20:09 12 km 388 Diploma
393 133 Kasekamp Andrus 0:52:49 0:20:06 12 km 379 Diploma
394 2866 Nurmela Renno 0:52:50 0:20:44 12 km 486 Diploma
395 350 Koppel Mati Jõgeva SAI 0:52:51 0:19:46 12 km 328 Diploma
396 528 Karelson Raido 0:52:51 0:20:10 12 km 391 Diploma
397 396 Gross Toomas 0:52:51 0:20:11 12 km 396 Diploma
398 576 Vürmer Silver FB Jooksmine 0:52:52 0:20:11 12 km 397 Diploma
399 348 Heinsalu Raul Albe Team 0:52:52 0:19:55 12 km 349 Diploma
400 334 Printsmann Ardi 0:52:53 0:20:15 12 km 411 Diploma
401 494 Liin Urmas 0:52:54 0:20:49 12 km 501 Diploma
402 652 Orav Tairo FC Tarvastu 0:52:55 0:20:16 12 km 412 Diploma
403 286 Haavel Kevin 0:52:56 0:19:48 12 km 337 Diploma
404 329 Ilves Tõnu 0:52:57 0:20:13 12 km 407 Diploma
405 475 Riks Rando SK Aaspere 0:52:58 0:20:02 12 km 367 Diploma
406 323 Roosimägi Allan RSK Jõhvikas 0:52:59 0:20:12 12 km 403 Diploma
407 2572 Kurvits Erko SK Keremeister 0:53:00 0:21:40 12 km 623 Diploma
408 2653 Rebban Argo VISA 0:53:01 0:21:07 12 km 539 Diploma
409 325 Alliksaar Joonas 0:53:01 0:19:40 12 km 313 Diploma
410 1901 Kivastik Joosep TÜASK 0:53:01 0:22:05 12 km 704 Diploma
411 580 Niineväli Andres 0:53:01 0:20:13 12 km 404 Diploma
412 351 Arusoo Urmet pidu_pidu 0:53:02 0:20:18 12 km 416 Diploma
413 176 Rohelpuu Enno SK Võhma 0:53:02 0:20:12 12 km 401 Diploma
414 455 Einberg Gery 0:53:04 0:19:52 12 km 342 Diploma
415 361 Kiiranen Kalle 0:53:05 0:20:41 12 km 477 Diploma
416 2544 Lepik Sander 0:53:06 0:21:50 12 km 662 Diploma
417 443 Hummal Erkki 0:53:06 0:20:13 12 km 406 Diploma
418 301 Kirsipuu Avo Spordiklubi Kirss 0:53:06 0:20:07 12 km 381 Diploma
419 360 Uustare Ain 0:53:07 0:19:42 12 km 315 Diploma
420 724 Ukkivi Tõnis 0:53:07 0:21:35 12 km 608 Diploma
421 436 Pikkor Heiko 0:53:09 0:19:51 12 km 341 Diploma
422 2640 Pihlak Lauri LD Sound 0:53:09 0:21:51 12 km 664 Diploma
423 426 Ründal Timmu TÜ ASK/Nortal 0:53:09 0:20:40 12 km 473 Diploma
424 1897 Somov Sergey 0:53:11 - 12 km - Diploma
425 671 Rüga Rauno 0:53:12 0:21:33 12 km 603 Diploma
426 605 Jaanimäe Jan Sangar 0:53:12 0:21:21 12 km 573 Diploma
427 295 Laimets Jaanus SK TERVIS 0:53:14 0:20:14 12 km 410 Diploma
428 315 Liivak Hannes SISEKAITSEAKADEEMIA 0:53:14 0:20:12 12 km 402 Diploma
429 429 Laanemets Meelis 0:53:14 0:21:00 12 km 522 Diploma
430 2255 Djatsuk Artjom KJK Kalev Sillamäe 0:53:16 0:21:39 12 km 621 Diploma
431 277 Teder Rinaldo Valga Rattaklubi 0:53:17 0:20:26 12 km 435 Diploma
432 366 Metsma Marko 0:53:17 0:20:55 12 km 514 Diploma
433 1607 Ehrstein Reimo Insenerehitus 0:53:18 0:19:59 12 km 357 Diploma
434 448 Järv Eerik 0:53:19 0:20:18 12 km 418 Diploma
435 2732 Kukk Meelis SK Jõulu 0:53:20 0:20:14 12 km 408 Diploma
436 404 Traks Hanno 0:53:20 0:20:31 12 km 449 Diploma
437 372 Juurik Martin TSK Joosu 0:53:21 0:20:10 12 km 392 Diploma
438 369 Ilves Elin 0:53:21 0:20:10 12 km 393 Diploma
439 492 Nurm Peep 0:53:23 0:20:09 12 km 389 Diploma
440 439 Vaasna Märt 0:53:23 0:20:55 12 km 513 Diploma
441 392 Kesas Aigar Karmet Grupp 0:53:24 0:20:19 12 km 421 Diploma
442 358 Lopsik Priit Swedbank 0:53:25 0:20:06 12 km 378 Diploma
443 432 Kaljuvee Kristo 0:53:26 0:20:16 12 km 414 Diploma
444 433 Teteris Lukass Ogres Slepotaju Klubs 0:53:27 0:20:27 12 km 439 Diploma
445 473 Suve Indrek 0:53:27 0:20:18 12 km 419 Diploma
446 322 Vassus Indrek 0:53:29 0:20:29 12 km 443 Diploma
447 1793 Pavljuk Aleksander KJK 0:53:29 0:19:53 12 km 345 Diploma
448 1608 Kuresoo Rain 0:53:29 0:21:51 12 km 663 Diploma
449 2408 Põldmaa Alo Simuna SK 0:53:29 0:20:48 12 km 500 Diploma
450 308 Pärnassalu Toomas SS Marathon 0:53:30 0:19:48 12 km 336 Diploma
451 399 Suursaar Ülo 0:53:31 0:20:30 12 km 447 Diploma
452 378 Suurmägi Marko Ühinenud Ajalehed AS 0:53:31 0:20:00 12 km 361 Diploma
453 479 Altroff Harri 0:53:32 0:20:41 12 km 475 Diploma
454 793 Tammoja Mario Sportivad eestlased 0:53:32 0:20:00 12 km 362 Diploma
455 340 Meiesaar Marek Viljandi Sõudeklubi 0:53:33 0:20:53 12 km 507 Diploma
456 398 Kesküla Urmo Simuna SK 0:53:33 0:20:56 12 km 517 Diploma
457 1821 Vitsur Kaspar 0:53:33 0:21:08 12 km 541 Diploma
458 69 Pirksaar Margus SK Jooksupartner 0:53:33 0:20:00 12 km 363 Diploma
459 51 Kivi Liina SK Jooksupartner 0:53:34 0:20:01 12 km 365 Diploma
460 2524 Kaljur Maido Harju KEKRSK 0:53:38 0:22:11 12 km 723 Diploma
461 201 Raag Kaupo velo clubbers 0:53:39 0:20:12 12 km 398 Diploma
462 341 Puust Laurits Sõudeklubi Pärnu 0:53:41 0:20:21 12 km 427 Diploma
463 524 Pärtelpoeg Ingmar 0:53:42 0:21:06 12 km 537 Diploma
464 327 Kuuskla Priit SK Aaspere 0:53:42 0:19:57 12 km 353 Diploma
465 318 Teder Ago SK Piimameister Otto 0:53:44 0:20:24 12 km 432 Diploma
466 628 Gill Jakob 0:53:45 0:21:22 12 km 577 Diploma
467 387 Saaremäel Indrek TriSmile 0:53:46 0:20:37 12 km 466 Diploma
468 435 Siimon Silver 0:53:46 0:20:10 12 km 394 Diploma
469 2909 Kanistik Heiki Sportland Eesti AS 0:53:48 0:22:20 12 km 752 Diploma
470 447 Tamm Maris TÜSK fitness 0:53:49 0:20:27 12 km 436 Diploma
471 500 Randmaa Katri SK Toores Jõud 0:53:51 0:20:51 12 km 505 Diploma
472 379 Eller Eik AS Maves 0:53:51 0:20:32 12 km 453 Diploma
473 654 Koll Jürgen 0:53:52 0:21:21 12 km 571 Diploma
474 395 Jaama Sander 0:53:57 0:21:22 12 km 578 Diploma
475 2428 Veeroos Erki 0:53:57 0:21:52 12 km 668 Diploma
476 478 Maasikrand Mart EUT 0:53:58 0:21:00 12 km 523 Diploma
477 1184 Kambek Siim VKÜ 0:54:00 0:20:34 12 km 456 Diploma
478 530 Soonik Toomas 0:54:01 0:20:29 12 km 442 Diploma
479 356 Kokk Meelis Ruukki Products, Pärnu 0:54:01 0:20:43 12 km 480 Diploma
480 525 Rattassep Karl 0:54:02 0:20:42 12 km 479 Diploma
481 688 Aarna Kaspar 0:54:03 0:20:55 12 km 515 Diploma
482 1995 Kõvatomas Taavi Tällevere Lõvid 0:54:04 0:22:09 12 km 718 Diploma
483 560 Leesmäe Jüri OK Weat 0:54:04 0:21:47 12 km 645 Diploma
484 583 Saar Imre 0:54:04 0:20:02 12 km 368 Diploma
485 438 Uha Jüri SPKL Saarepeedi/Viljandi SPKO 0:54:06 0:19:54 12 km 347 Diploma
486 505 Tambet Taaniel 0:54:07 0:21:37 12 km 612 Diploma
487 463 Viikoja Rainis 0:54:08 0:21:07 12 km 540 Diploma
488 292 Raun Rain 0:54:08 0:20:11 12 km 395 Diploma
489 2699 Kaljula Raul Viljandi Spordikool/maadlus 0:54:08 0:21:00 12 km 520 Diploma
490 377 Jänes Urmet 0:54:10 0:20:30 12 km 446 Diploma
491 489 Johanson Jaanus 0:54:11 0:20:38 12 km 470 Diploma
492 485 Rillo Janno Swedbank 0:54:11 0:20:27 12 km 438 Diploma
493 2764 Kikkas Mati Maret- Sport 0:54:12 0:21:03 12 km 529 Diploma
494 279 Lepiksaar Indrek DeLaval 0:54:14 0:20:08 12 km 384 Diploma
495 2833 Tolmann Indrek 0:54:14 0:21:57 12 km 678 Diploma
496 65 Irves Monika Võru KJK Lõunalõvi 0:54:15 0:20:08 12 km 385 Diploma
497 571 Keernik Gunnar 0:54:17 0:21:49 12 km 654 Diploma
498 486 Tepper Kristjan 0:54:17 0:19:57 12 km 352 Diploma
499 497 Pärgma Olav 0:54:18 0:21:22 12 km 579 Diploma
500 428 Laos Maarek Viljandi Spordikool/sõudmine 0:54:19 0:20:05 12 km 375 Diploma
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
juss, , 09.04.2015 20:52
palju bussipilet maksab? kust ja mis kell on väljumised?
Vello_Jaan, , 06.04.2015 22:12
Viljandi Suurjooksule sõidab Tallinnast 50-kohaline buss - kui on soovijaid. 56462368.
Katerina Berg, stambictrustfunding120@gmail.com, 07.03.2015 00:36
Hea päev igaühele, Ma ei saa eitada seda suurt ütlusi, mis toimub minu elus Ma armastan igaüks seda teada ja olla osaline, et on põhjus, miks ma alati asetage see vastus, olen Katerina Berg nime, ma elan Kanadas, Ameerika riik Ameerikas, Tahan tänada proua Laura Johnson tema lahkust üles mu pere elu, ma ei teadnud, et seal on ikka kena laenuandja niimoodi internetis ja maa siin. Just paar päeva olin otsida laenu 25.900 €, sest olin otsa raha söötmise Koolituskulud ja minu arved sisaldavad rent. Ma olin scammed umbes 3100 € ja ma otsustanud mitte kaasata oma füüsilisest sellist tegevust uuesti, kuid sõbranna tutvustas mulle laenu investor, kuna minu välimus ja tegemistest. ja ma ütlesin talle, et ma ei ole huvitatud ühegi laenu käsitleda enam, vaid ta ütles mulle, et on veel ilus laenuandja, kes ta soovitaks mulle, ja ma tegin kohtuprotsessi ja ma olen väga tänulik õnnelik olen ma täna anti mulle laenu summa 65.000 € mida see suur firma STAMBIC TRUST RAHASTAMINE haldab MR. Larry SMITH. Kui teil on vaja tõelist või Legit laenu või rahalise abi ja võite olla usaldusväärne ja usaldusväärne ja maksevõimeline tagasi õigel ajal vahendeid ma nõu teil, temaga ühendust kaudu (STAMBICTRUSTFUNDING120@GMAIL.COM) Ja sa ei esine petuskeemid internetis. Minu armas abikaasa laiendada oma tervituses, et sa ka siis ei ole sinu jaoks Ma ei kujuta ette, kuidas elu peaks olema minu pere täna. Palun Olen kerjamine kõigile vastus mind aidata, taas tänu proua Laura Johnson, ja ma alati jagada see suur asi, mis juhtub minu elus vastuseks päev.
Miss Viljandi , , 05.05.2014 08:52
Väga korralik üritus!
kordamine on tarkuse ema, , 10.05.2013 14:19
http://championchip.ee/ lehel on juba esimesest päevast võistkondade tulemused üleval
jaan, , 09.05.2013 18:02
Hästi tehtud, viljandlased! Aga täna on juba 9-s ja me ei leia võitkondlikku järjestust. Kui asi on sassi läinud, siis nii andkegi teada.
katrin, , 06.05.2013 15:35
http://www.sportfoto.ee/et/?gallery_id=535 on nüüd ka kõik pildid üleval.
tatsaja, , 04.05.2013 21:51
2689 lõpetajat 2013 aastal ja aasta tagasi 2833 lõpetajat.... Korraldus meeldis,paistab uut hingamist kül.Kodulehte võiks kah natuke upgaradeda,statistika,edetabelid,korrad jne. Kohtume aasta pärast.
korraldaja, , 03.05.2013 13:51
Diplomid saab välja trükkida peale lõpliku protokolli kinnitamist otse SPORTINFO protokollist "D" märgist või Viljandi Spordikoolis kohapeal järgmisel nädalal.
Võistkond, , 03.05.2013 11:14
Millal avaldatakse või kust leida võistkondlikud edetabelid?


Kõige populaarsemad
ViljSJ12_r
Vilajndi 5
Viljandi  2
Viljandi 1
Viljandi 3
Viljandi 4
Viljandi 6
Viljandi 7
Viljandi 8
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE