estenglv
WAP version
Login form
42 km
22 km
301 Moved Permanently Date: Thu, 21 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
41. Haanja Maraton (Estoloppet 6. etapp)
Aeg 09.03.2013
Koht Haanja EST
Spordiala Suusatamine
Distants 42 km klassika 11:00
22 km klassika 11:30
Lastesõidud 11:40
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg 5 km 5 km koht  
1   4 Saarepuu Anti 1:55:40 0:11:55 5
2   7 Himma Martti Sparta 1:57:32 0:11:54 1
3   8 Nassar Martin Põhjakotkas Viljandi 1:58:30 0:11:56 7
4   27 Teppan Vahur Tartu SUKL 1:58:31 0:12:17 16
5   9 Sambla Avo 1:58:35 0:11:55 2
6   12 Vaikmaa Madis Sparta 2:00:08 0:11:55 4
7   1 Kollo Andres Karupesa team 2:00:56 0:11:55 3
8   11 Pind Rasmus Tartu Suusaklubi 2:01:04 0:11:56 6
9   6 Vahtra Eno Karupesa Team 2:01:13 0:11:57 8
10   15 Selgis Jürgen 2:01:22 0:12:00 12
11   3 Mets Andre Sparta 2:01:55 0:11:58 11
12   103 Narusk Priit Lõuna KRK 2:05:22 0:12:16 15
13   35 Ivanov Ivar 2:05:28 0:13:54 84
14   14 Rajas Janari Suusaklubi Margus 2:05:44 0:12:11 14
15   16 Rebane Meelis Team A&T Spordiklubi 2:05:48 0:12:23 18
16   99 Zahkna Rene 2:05:54 0:12:54 29
17   23 Aamisepp Arno Nõmme SK 2:06:33 0:11:57 9
18   10 Soo Allar Tartu SUKL 2:07:38 0:11:58 10
19   2 Juursalu Timo 2:08:03 0:12:21 17
20   20 Sala Raivo 2:08:03 0:12:01 13
21   22 Ala Siim 2:08:32 0:13:12 47
22   29 Veilberg Ago Rakvere Siplased / CRAFT / Electrolux 2:08:32 0:12:54 28
23   37 Kärp Kevo 2:09:18 0:12:50 22
24   17 Savastver Alar Vanamõisa Suusaklubi 2:09:21 0:12:30 20
25   33 Neemela Tarmo Eesti Sportlane 2:09:39 0:13:03 36
26   30 Peterson Uku 2:09:47 0:12:51 24
27   44 Truu Janek Tartu SUKL 2:09:51 0:12:50 23
28   48 Rauk Artur Õhuvägi 2:09:54 0:12:57 32
29   32 Kasekamp Andrus 2:09:59 0:12:52 25
30   59 Pesor Kaido 2:10:06 0:12:55 30
31   31 Peensalu Aimer Team TT 2:11:00 0:12:54 27
32   70 Kallas Kaarel 2:11:13 0:12:58 34
33   40 Voodla Tiit 2:11:57 0:13:24 57
34   49 Kuus Thomas 2:12:02 0:12:49 21
35   58 Klampe Indrek 2:12:08 0:13:48 74
36   55 Pavlov Ulvar Rakvere Siplased / CRAFT / Electrolux 2:12:24 0:13:04 38
37   21 Juursalu Andres 2:12:27 0:12:29 19
38   38 Krusemann Magnus Team A&T spordiklubi 2:12:42 0:12:53 26
39   84 Tepaskent Tanel Sparta 2:12:43 0:13:04 37
40   34 Hussar Aimar Team A&T Spordiklubi 2:12:54 0:13:13 48
41   25 Baum Andreas 2:13:45 0:12:58 33
42   74 Veemees Ain Karupesa Team 2:13:48 0:13:15 50
43   60 Hirv Dainis 2:14:03 0:13:03 35
44   45 Jagomägi Teet Tartu SUKL 2:14:12 0:13:09 41
45   47 Laineste Andres 2:14:34 0:13:24 58
46   80 Mölder Tauno 2:14:39 0:13:19 55
47   95 Vimba Janis 2:14:39 0:13:54 85
48   71 Oja Joonas 2:15:11 0:13:18 53
49   86 Kiudma Tarvo 2:15:13 0:13:14 49
50   350 Põldoja Erkki 2:15:17 0:13:54 86
51   61 Rodendau Janno Vargamäe 2:15:29 0:13:05 39
52   225 Raissar Lars-Erik 2:15:32 0:14:12 105
53   85 Karjane Priit KoMo 2:15:35 0:13:40 71
54 1 88 Rohtla Laura Karupesa Team 2:15:40 0:13:25 59
55   924 Pirk Norman 2:16:03 0:14:52 198
56   104 Tammesoo Tarmo 2:16:04 0:13:38 68
57   969 Saarepuu Asko 2:16:20 0:12:57 31
58   50 Sirvel Margus Rakvere Siplased / CRAFT / Electrolux 2:16:21 0:13:10 44
59   202 Oha Mario Võru Suusaklubi 2:16:25 0:13:32 63
60   954 Ivask Indrek 2:16:32 0:13:39 69
61   92 Jõgi Jaan 2:17:08 0:13:33 64
62   78 Videvik Priit Rakvere Siplased / CRAFT / Electrolux 2:17:12 0:13:19 54
63   81 Lippur Bruno 2:17:18 0:13:11 45
64   62 Veilberg Meelis Rakvere Siplased / CRAFT / Electrolux 2:17:35 0:14:08 97
65   120 Mägi Mikk 2:17:52 0:13:26 60
66   67 Laur Toomas 2:17:55 0:13:11 46
67   142 Kõrge Kaarel Kasper Ambla 2:18:30 0:14:20 123
68   149 Mannine Sulo Team TT 2:18:33 0:14:24 129
69   105 Tillemann Taikki 2:18:36 0:13:53 83
70   135 Nurk Talis 2:18:51 0:14:29 139
71   94 Siimsaare Tarmo Seiklusklubi Xdream 2:18:56 0:13:42 72
72   43 Kovaljov Oleg 2:19:12 0:13:16 51
73   64 Välk Annes 2:19:20 0:13:09 42
74   125 Koemets Kaido Haanja Suusaklubi 2:19:29 0:14:11 103
75   76 Laidvee Jaanus 2:19:49 0:13:10 43
76   72 Ailt Priit Hawaii Express 2:19:53 0:13:34 65
77   89 Taivere Eduard 2:19:54 0:13:20 56
78   90 Aavik Kuldar 2:20:04 0:13:18 52
79   101 Bauman Jaanus Rakvere Siplased / CRAFT / Electrolux 2:20:06 0:14:30 143
80   118 Kuusalu Asko 2:20:07 0:13:56 88
81   124 Viitkin Aare 2:20:25 0:13:49 75
82   204 Türna Siim 2:20:29 0:14:15 110
83   91 Karolin Indrek Spordiklubi Metsasõbrad 2:20:36 0:13:36 67
84   114 Joonas Peep Private Project 2:20:41 0:14:33 153
85   108 Nurm Asko Porter Racing 2:20:43 0:13:49 76
86   111 Reiska Alar 2:20:49 0:13:59 92
87   113 Rästa Ain KoMo 2:20:55 0:14:17 117
88   143 Põllu Andero Merevägi 2:21:00 0:13:59 93
89   66 Toome Roland Rakvere Siplased / CRAFT / Electrolux 2:21:13 0:13:50 77
90   69 Kivil Peep 2:21:24 0:13:05 40
91   126 Kivisik Rain 2:21:25 0:14:18 118
92   151 Kalamees Targo Team TT 2:21:48 0:14:10 102
93   162 Laanemets Raivo 2:21:54 0:14:18 119
94   977 Saarepuu Meelis 2:21:57 0:14:48 187
95   167 Ahman Hardi Võru Suusaklubi 2:21:57 0:13:39 70
96   165 Lepiste Raimond 2:22:04 0:14:17 115
97   155 Suluste Jüri 2:22:19 0:14:34 154
98 2 140 Suija Silja 2:22:25 0:14:09 99
99   93 Zirk Kunnar G4S Spordiklubi 2:22:30 0:13:52 80
100   172 Uudeberg Tanel 2:22:36 0:14:39 169
101   77 Parygin Dmitry Pskov Ski Team 2:22:40 0:13:43 73
102   102 Kesküla Urmo Simuna 2:23:17 0:14:09 100
103   184 Vait Indrek 2:23:19 0:14:22 127
104   132 Vahter Kait 2:23:20 0:14:13 106
105   117 Bolduzev Viktor Pskov Ski Team 2:23:25 0:14:35 159
106   161 Viitmaa Alar OK Lehola 2:23:28 0:14:48 188
107   100 Part Siim Vargamäe 2:23:42 0:13:30 61
108   109 Vana Janek G4S Spordiklubi 2:23:51 0:13:51 79
109   158 Kaur Margus 2:24:09 0:14:27 136
110   190 Eiger Rein Noortekoondis 2:24:15 0:14:47 186
111   281 Tatomir Janar 2:24:25 0:14:40 170
112   170 Johanson Jaanus 2:24:28 0:14:38 168
113   63 Hussar Karel Team A&T spordiklubi 2:24:39 0:13:51 78
114   206 Laine Andre 2:24:42 0:14:19 122
115   148 Sildvee Madis 2:24:44 0:14:38 166
116   157 Pavlov Marko Rulluisuklubi ABEC 2:25:01 0:14:16 113
117   153 Trei Reito komo 2:25:18 0:14:44 179
118   123 Pedajas Karel Romet 2:25:24 0:14:29 140
119   180 Reitalu Sander 2:25:25 0:14:15 109
120   164 Jershov Maanus VILJANDI SUUSAKLUBI 2:25:33 0:14:00 94
121   195 Anton Tair Team A2K Spordiklubi 2:25:34 0:14:31 144
122   168 Pullerits Priit 2:25:34 0:14:38 167
123   279 Aim Allan TÜASK 2:25:37 0:14:09 98
124   106 Möll Heiki 2:25:48 0:13:58 91
125   129 Käesel Aivar 2:25:56 0:14:17 116
126   212 Mukhin Grigory Pskov Ski Team 2:25:58 0:14:51 195
127   83 Sukk Gaspar 2:26:12 0:13:31 62
128   134 Vakmann Priit 2:26:16 0:14:36 161
129   481 Hussar Marek Lõuna KRK 2:26:18 0:15:16 234
130 3 146 Pärnik Tea Areal team 2:26:29 0:14:55 204
131   75 Klaasimäe Tarvo 2:26:42 0:13:56 89
132   177 Kullamaa Rein 2:27:03 0:13:55 87
133   159 Ahu Ülari Merevägi 2:27:04 0:14:10 101
134   321 Nurmeots Toni Võru suusaklubi 2:27:08 0:15:04 212
135   223 Mägi Marek 2:27:09 0:15:07 219
136   144 Nigul Alar 2:27:13 0:14:23 128
137   127 Fahrutdinov Airat Eesti Raudtee SK 2:27:38 0:14:30 141
138   154 Eensaar Rain SKM! 2:27:49 0:14:41 172
139   160 Vahelaan Kaimar 2:27:51 0:14:42 175
140   213 Salmu Peeter 2:28:00 0:14:20 124
141   216 Leol Reimo Suusaklubi JÕULU 2:28:01 0:14:25 132
142   116 Kala Kaspar Võru Suusaklubi 2:28:03 0:13:35 66
143   152 Jõgeva Toomas 2:28:08 0:14:32 149
144   298 Parve Martti 2:28:12 0:14:44 180
145   133 Kannel Tanel 2:28:16 0:14:44 181
146 4 96 Tammjärv Kati Tartu Suusaklubi 2:28:33 0:14:14 108
147   251 Keemu Mihkel 2:28:35 0:14:31 145
148   53 Pak Indrek 2:28:38 0:14:20 125
149   56 Toss Kaarel 2:28:38 0:14:35 157
150   227 Vaher Avo ARU Team 2:28:44 0:15:19 245
151   266 Meldre Toomas OK VÕRU 2:28:45 0:14:48 190
152   107 Kaasik Margus 2:28:53 0:14:15 112
153   233 Suppi Ahti 2:29:08 0:15:06 218
154   951 Tilk Arne 2:29:11 0:15:04 215
155   211 Mõts Olavi 2:29:13 0:14:31 146
156   182 Terve Raivo 2:29:16 0:14:54 202
157   232 Kaasik Kristo 2:29:30 0:15:10 225
158   193 Kivirüüt Margus 2:29:46 0:14:37 162
159   183 Pääru Priit 2:30:02 0:14:44 182
160   215 Lüütsepp Oliver 2:30:17 0:14:41 174
161   179 Saar Aivar 2:30:19 0:14:34 155
162   82 Täht Erki 2:30:23 0:14:11 104
163   110 Vimba Henrijs 2:30:23 0:14:14 107
164   87 Vlassov Sergey Narva SK FIRN 2:30:36 0:14:27 135
165   259 Ansko Ilmar 2:30:38 0:14:51 194
166 5 932 Aasa Mariliis Võru SUKL 2:30:44 0:15:03 211
167   256 Väärsi Jaak Spordiklubi Metsasõbrad 2:30:59 0:14:50 192
168   185 Seskens Leons 2:31:09 0:14:15 111
169   357 Vaiksaar Tõnis SK100 2:31:14 0:14:53 201
170   239 Arge Endrus 2:31:22 0:14:32 148
171   285 Meltsov Martin Võru Harrastajad 2:31:40 0:15:12 229
172   319 Loosaar Vahur 2:31:42 0:16:00 312
173   218 Einpalu Mart Levira 2:31:46 0:14:53 199
174   240 Kiple Kaivo 2:31:47 0:14:43 177
175   311 Veski Tanel 2:31:56 0:15:37 272
176   246 Mägi Tuulis 2:32:00 0:15:05 216
177   422 Vallik Rene 2:32:04 0:15:05 217
178   207 Ots Ivar Team HangLoose 2:32:04 0:14:24 130
179   175 Kivila Dag 2:32:06 0:13:58 90
180   137 Trumm Aron Võru Harrastajad 2:32:10 0:14:26 134
181   270 Karing Uku 2:32:14 0:15:19 246
182   210 Traks Aivo Kaitseväe Peastaap 2:32:16 0:14:16 114
183   288 Pääslane Priit 2:32:16 0:15:08 222
184   967 Viks Priit 2:32:23 0:14:07 96
185   208 Merivälja Margus Jooksupartner 2:32:24 0:14:28 138
186   226 Lepp Margus AGRO 93 2:32:26 0:14:35 160
187   301 Korb Randy 2:32:29 0:15:09 224
188   186 Kuusik Ants VAK Staier 2:32:41 0:15:34 269
189   249 Vihmann Viljar 2:33:20 0:14:37 164
190   130 Himma Markus Himma Team 2:33:20 0:14:35 158
191   247 Übius Toomas 2:33:20 0:15:09 223
192   176 Mardo Ahti 2:33:26 0:14:28 137
193   448 Saar Sven 2:33:28 0:16:33 359
194   196 Järve Alo 2:33:38 0:14:40 171
195   147 Kelk Indrek 2:33:53 0:15:04 213
196   169 Kukk Kalle 2:34:02 0:15:24 255
197   308 Heinsoo Andrus Viljandi Suusaklubi 2:34:04 0:15:34 266
198   238 Tampuu Oliver 2:34:06 0:15:17 239
199   217 Rotberg Raimo Keila Rattapood 2:34:08 0:14:31 147
200   332 Tamm Eerik 2:34:10 0:15:43 279
201   197 Laaniste Mart 2:34:11 0:14:50 193
202   254 Sepp Margus 2:34:17 0:14:38 165
203   54 Raja Arvo 2:34:33 0:14:59 206
204   230 Einblau Eero 2:34:36 0:14:19 120
205   163 Vegeris Ainars 2:34:43 0:15:18 243
206   244 Teras Indrek Spordiselts 2:34:46 0:15:20 248
207   198 Toomas Rein Spordiklubi Metsasõbrad 2:35:14 0:14:53 200
208   181 Toom Villu 2:35:23 0:14:52 197
209   329 Mitt Risto 2:35:25 0:16:00 311
210   294 Soonpuu Teet 2:35:25 0:14:42 176
211   364 Kasumets Kait 2:35:29 0:15:47 287
212   214 Kiiranen Kalle Tartu Suusaklubi 2:35:37 0:14:52 196
213   231 Jõesaar Enn 2:35:43 0:14:46 184
214   228 Tenisson Vaido 2:35:56 0:14:43 178
215   583 Joonas Jaan 2:36:00 0:16:29 350
216   234 Rõõmussar Raigo Spordiklubi Metsasõbrad 2:36:04 0:15:15 233
217   253 Vernik Mart 2:36:07 0:15:11 227
218   199 Pool Hannes 2:36:29 0:14:46 183
219   310 Veeremaa Tanel Sparta 2:36:30 0:16:15 330
220   262 Hummal Erkki 2:36:31 0:15:00 207
221   241 Viitkin Ain 2:36:31 0:15:04 214
222   354 Mägi Indrek 2:36:45 0:16:20 340
223   112 Shabalin Oleg 2:36:46 0:15:27 259
224   291 Univer Neeme 2:36:55 0:15:17 240
225   322 Maripuu Raul 2:36:56 0:15:18 244
226   286 Laur Mati Haanja RK 2:36:58 0:15:12 228
227   136 Voloshin Jevgeni FIRN 2:37:25 0:14:41 173
228   257 Viirmann Ott 2:37:28 0:15:25 258
229   317 Sagaja Martin Eesti Raudtee SK 2:37:36 0:15:45 281
230   325 Haud Janek 2:37:39 0:16:33 356
231   309 Kulu Heiki 2:37:50 0:15:48 290
232   306 Robi Jaanus 2:37:54 0:16:19 338
233   340 Mirme Sander 2:38:00 0:15:50 292
234   300 Jänes Endel Spordiklubi Metsasõbrad 2:38:09 0:14:49 191
235   191 Uussaar Mark Movek 2:38:12 0:15:15 232
236   258 Liivandi Eero G4S Spordiklubi 2:38:15 0:15:16 238
237   385 Nanits Mihkel 2:38:21 0:15:25 257
238   567 Võlli Raivo Spordiklubi Metsasõbrad 2:38:24 0:16:31 352
239   156 Irves Hillar Ekstreempark 2:38:25 0:14:37 163
240   347 Piirimäe Kaarel 2:38:28 0:15:44 280
241   220 Juhandi Aivar Sparta 2:38:46 0:14:26 133
242   287 Vinogradov Vladimir T28A Spordiclubi 2:38:52 0:14:55 203
243   333 Adel Ander Team 30+ 2:38:55 0:15:38 274
244   28 Veide Hannes Saint-Gobain Glass Estonia SE 2:38:56 0:14:19 121
245   189 Karelson Tõnu 2:38:59 0:15:02 210
246 6 968 Saue Eveli 2:39:01 0:14:30 142
247   219 Nirgi Sten Eric Alpi Suusaklubi 2:39:01 0:14:33 152
248   380 Soop Kristofer 2:39:06 0:16:20 339
249   203 Laanemets Meelis Suurtükiväepataljon 2:39:36 0:15:47 288
250   139 Pruul Rasmus Merevägi 2:39:38 0:15:00 208
251   252 Sokolov Jevgeni SK Narva FIRN 2:39:38 0:15:17 241
252   327 Peedu Agris Sparta 2:39:46 0:16:14 328
253   303 Kaljuvee Rivo 2:39:47 0:15:34 267
254   237 Maarits Andres 2:40:16 0:15:23 252
255   342 Tõnstein Andri 2:40:17 0:16:02 315
256   407 Randpõld Priit 2:40:17 0:15:53 301
257   264 Dsilna Indro TriSmile 2:40:19 0:15:11 226
258   324 Rebane Riho 2:40:25 0:16:10 323
259   302 Bauman Erik 2:40:27 0:15:57 308
260   263 Hannus Sander 2:40:33 0:15:38 275
261   229 Urm Jaak 2:40:45 0:14:06 95
262   395 Jakobson Meelis 2:40:57 0:15:52 299
263   344 Kilm Virgo sõmeru racing 2:41:03 0:16:07 318
264   343 Rull Hendrik 2:41:06 0:15:50 294
265   339 Hendrikson Tõnu 2:41:10 0:15:21 249
266   299 Simonlatser Tiit 2:41:35 0:14:46 185
267   348 Hanni Rene 2:41:49 0:15:14 231
268   267 Tänav Tõnu 2:41:53 0:15:13 230
269   352 Suurman Herkki 2:41:57 0:15:56 307
270   304 Kurg Rauno 2:42:03 0:16:16 333
271   331 Maiste Margus 2:42:03 0:16:16 335
272   491 Haljaste Härmo 2:42:07 0:15:51 296
273   334 Jaaksoo Rain 2:42:10 0:15:54 304
274   313 Kreegimets Janis 2:42:19 0:15:35 270
275   277 Rips Leho 2:42:22 0:15:29 262
276   320 Kattai Roman 2:42:23 0:15:43 278
277   414 Olesk Argo vastseliina s/k 2:42:30 0:16:33 355
278   330 Knets Juris 2:42:39 0:15:32 264
279   440 Maiste Tarmo 2:42:39 0:17:37 480
280   296 Kirikmäe Erik Elioni Spordiklubi 2:42:44 0:15:39 276
281   336 Koppel Aldo 2:42:47 0:15:58 310
282   280 Prants Heiki 2:42:51 0:15:21 250
283   292 Sikkal Andres Sparta 2:42:59 0:14:32 150
284   345 Nõmmik Kaidu JELD-WEN Door Solution 2:43:05 0:15:34 268
285   269 Urbas Mart 2:43:07 0:15:16 235
286   424 Albri Kalev 2:43:07 0:16:40 375
287   457 Locmelis Artis 2:43:07 0:15:29 261
288   369 Alla Janek Hansa SK 2:43:56 0:15:46 284
289   358 Vihermets Ain Spordiklubi Metsasõbrad 2:43:59 0:15:55 305
290   371 Lukkats Andres 2:44:01 0:16:28 345
291   314 Pelska Enno Valga Rattaklubi 2:44:09 0:15:16 237
292   377 Lepasaar Ivo 2:44:21 0:15:34 265
293   694 Saetalu Andres SK Saue Tammed 2:44:24 0:16:49 395
294   289 Sinijärv Tanel Astro Ehitus 2:44:26 0:15:23 254
295   362 Viiding Valde Pleki Pande 2:44:44 0:15:51 298
296   498 Kurvits Erko Keremeister 2:44:50 0:16:36 367
297   474 Teder Marko 2:44:50 0:16:55 408
298   596 Sild Ivo 2:45:26 0:18:08 534
299   121 Polski Siim 2:45:35 0:14:48 189
300   351 Toiger Jaanus 2:45:37 0:15:24 256
301   359 Mehine Andrus 2:45:39 0:15:37 271
302   115 Külaviir Markus 2:45:56 - ()
303   346 Post Vahur Spordiselts 2:46:01 0:16:17 336
304   945 Utsal Ahti 2:46:07 0:14:35 156
305   131 Tiits Rauno 2:46:17 0:14:24 131
306   415 Värton Andu 2:46:17 0:17:02 421
307   150 Laanes Marko 2:46:20 0:14:20 126
308   405 Olspert Nigul 2:46:20 0:16:33 358
309   323 Marrandi Margus 2:46:49 0:16:16 334
310   363 Kitsing Taivo Elioni Spordiklubi 2:46:54 0:15:56 306
311   416 Alt Allan Suusahullud 2:47:02 0:15:48 289
312   400 Karrofeldt Kalle 2:47:02 0:16:17 337
313   426 Mathisen Eirik Nestas 2:47:04 0:16:34 361
314   265 Raap Ilmar 2:47:09 0:15:28 260
315   557 Randmäe Olari 2:47:17 0:18:01 522
316   572 Virkunen Egert 2:47:22 0:18:15 545
317   445 Uiboleht Kalle 2:47:37 0:15:50 291
318   479 Mumm Indrek Sparta 2:47:59 0:16:41 378
319   683 Veermäe Egon 2:48:00 0:16:36 365
320 7 368 Toome Rita 2:48:04 0:15:50 295
321   367 Kiiver Kaupo 2:48:08 0:16:38 370
322   922 Valk Hillar 2:48:13 0:17:27 456
323   412 Babkin Anatoli 2:48:13 0:16:44 385
324   447 Hiiekivi Urmet AGRO 93 2:48:34 0:16:39 374
325   637 Kuljus Ülo 2:48:35 0:16:46 390
326   471 Aavel Rivo Lõuna KRK 2:48:42 0:16:44 384
327   446 Meldre Boris 2:48:44 0:16:29 349
328   282 Nurk Aare 2:48:52 0:15:16 236
329   438 Toomas Toivo OK PEKO 2:48:52 0:16:02 313
330   386 Mihkelson Ain Hansa SK 2:49:03 0:16:13 326
331 8 222 Kütt Keidy Karupesa Team 2:49:12 0:15:42 277
332   318 Ilves Urmet 2:49:27 0:15:19 247
333   315 Tammsaar Kristjan Saint-Gobain Glass Estonia SE 2:49:27 0:15:53 302
334   469 Kals Jaak Lopetijukud 2:49:29 0:16:28 347
335   305 Kallemets Mati SK Sula 2:49:37 0:16:47 391
336   403 Kõiv Mait 2:49:39 0:16:50 398
337   46 Konnov Rait Team A2K Spordiklubi 2:49:41 0:16:37 368
338   420 Sisask Valmar 2:49:42 0:16:05 316
339   494 Mardla Tõnu 2:49:45 0:15:46 283
340   401 Murakas Ago 2:49:47 0:16:07 320
341   293 Jürimaa Tõnu EWK 2:49:49 0:16:52 400
342   382 Pulles Jaanus Tartu Suusaklubi 2:49:52 0:16:10 324
343   404 Reitsak Indrek 2:49:54 0:15:50 293
344   375 Ränkel Rain 2:49:54 0:16:15 329
345   511 Tähnas Tiit SK ESTO 2:50:02 0:17:55 505
346   473 Jänes Margus 2:50:10 0:16:38 369
347   200 Nurk Andres Tartu Suusaklubi 2:50:13 0:14:33 151
348   355 Rebane Taivo 2:50:16 0:16:15 331
349   492 Tuttelberg Peeter 2:50:18 0:16:36 366
350   452 Pööra Rain 2:50:25 0:16:07 319
351   436 Sulemenkov Igor 2:50:27 0:16:48 393
352   509 Sildvee Märt 2:50:50 0:17:59 519
353   353 Kaik Jaanus 2:50:52 0:16:12 325
354   260 Väli Jürgo 2:51:09 0:15:08 221
355   295 Vaiksaar Mait 2:51:09 0:15:08 220
356   326 Roos Indrek 2:51:11 0:16:23 342
357   390 Oissar Karl 2:51:22 0:16:09 321
358   417 Kelgo Kaspar Pioneeripataljon 2:51:24 0:16:15 332
359   463 Tilgre Taimar OK põlva kobras 2:51:26 0:17:33 474
360 9 316 Lavrikova Svetlana Narva SK FIRN 2:51:30 0:16:02 314
361   520 Koitne Gunnar 2:51:40 0:17:27 457
362   470 Viilukas Ivo 2:51:45 0:16:41 377
363   464 Nemvalts Ain Spordiklubi Metsasõbrad 2:51:45 0:16:43 381
364   439 Reinhold Rein 2:51:46 0:16:44 383
365   574 Isak Ants 2:51:47 0:17:59 518
366   366 Fahrutdinov Haidar 2:51:49 0:16:26 343
367   526 Tõnissoo Tambet 2:51:54 0:17:31 472
368   398 Kiitam Urmo 2:52:04 0:16:14 327
369   396 Laidvee Priit 2:52:19 0:15:38 273
370   486 Treier Tarvo 2:52:22 0:16:43 382
371   378 Tammeleht Mihkel 2:52:25 0:17:08 426
372   425 Trepp Janek Tamsalu AO SUKL 2:52:34 0:17:01 417
373   512 Monvelt Lauri Transfer1.net 2:52:45 0:18:19 557
374   811 Arak Anti Team A&T spordiklubi 2:52:45 0:16:39 372
375 10 337 Kikkas Reelika 2:52:48 0:17:19 442
376   406 Soovik Jüri 2:52:56 0:16:29 351
377   408 Erik Raivo 2:53:11 0:16:58 412
378   506 Põlluste Priit 2:53:18 0:17:29 463
379   466 Joosepson Priit Saint-Gobain Glass Estonia SE 2:53:18 0:15:54 303
380   542 Leosk Andres 2:53:23 0:17:03 422
381   429 Ansi Martin Lube 2:53:29 0:16:39 373
382   274 Siimer Martin 2:53:32 0:15:01 209
383   524 Minn Andres 2:53:36 0:17:56 507
384   465 Kabonen Tiit 2:53:46 0:16:59 414
385   495 Kuusik Kalle 2:53:48 0:17:01 418
386   141 Lehtmets Rein 2:53:52 0:16:09 322
387   459 Voitka Urmas 2:53:54 0:16:44 386
388   271 Järvelaid Rainer 2:54:04 0:15:30 263
389   361 Kond Kuido 2:54:06 0:15:51 297
390   381 Kaur Jaanus 2:54:31 0:17:14 436
391   427 Lember Toomas 2:54:42 0:17:01 420
392   477 Haljak Antti 2:54:43 0:16:42 380
393   360 Oot Anti 2:54:45 0:17:26 455
394   490 Tolm Tarmo 2:54:51 0:16:50 397
395   975 Ladva Tarmo 2:54:51 0:16:55 407
396   571 Tulp Rain 2:54:53 0:17:37 481
397   581 Rehe Urmas 2:54:56 0:17:37 478
398   379 Kütson Jaanus 2:55:08 0:17:31 469
399   633 Kajari Priit 2:55:10 0:16:26 344
400   513 Jakobson Mikk 2:55:15 0:18:12 540
401   393 Kalmu Kalvo SAKU SUUSAKLUBI 2:55:37 0:16:53 403
402   335 Madi Reigo 2:55:39 0:15:23 251
403   921 Lukk Ero 2:55:40 0:19:06 625
404   549 Pungits Marti 2:55:42 0:17:32 473
405   489 Maasik Suulo 2:55:42 0:17:48 497
406   462 Puur Tiit 2:55:44 0:16:39 371
407   648 Koitne Kaarel 2:55:48 0:18:18 554
408   532 Joonas Eero 2:55:51 0:17:30 465
409   430 Laul Raines Saint-Gobain Glass Estonia SE 2:55:51 0:15:46 282
410   460 Laidver Leho Hauka Veloklubi 2:55:53 0:15:47 286
411   409 Kari Tarmo 2:56:05 0:16:32 353
412   577 Nagel Rainis 2:56:19 0:17:31 470
413   458 Pruuli Jaanus 2:56:21 0:16:20 341
414   391 Leevit Alari 2:56:31 0:15:58 309
415   476 Haaviste Raido 2:56:38 0:16:49 396
416   399 Brück Urmas Amserv 2:56:42 0:16:46 389
417   516 Jaanus Andres 2:56:49 0:17:29 464
418   449 Kroon Kalle Sarise SK 2:56:58 0:16:35 364
419   587 Kütt Margus 2:56:58 0:17:21 448
420   927 Alumaa Alar 2:57:10 0:18:21 561
421   387 Liivamägi Lauri Juhan 2:57:10 0:17:13 432
422   540 Nõmmeots Priit 2:57:20 0:17:27 458
423   487 Pindma Vahur 2:57:25 0:16:45 388
424   646 Unt Marius Sparta 2:57:49 0:17:30 468
425   52 Muru Sulev 2:58:00 0:16:47 392
426   552 Kapp Tarvo Kükametsa PK 2:58:05 0:17:37 479
427   413 Välba Mart Eesti Worldloppeti Klubi 2:58:05 0:17:08 425
428 11 539 Suursu Maarika JELD-WEN Door Solution 2:58:08 0:18:11 537
429   433 Pilvet Aare 2:58:13 0:16:33 354
430   450 Koppel Mati Jõgeva SAI 2:58:36 0:16:49 394
431   522 Maripuu Riho 2:58:37 0:16:53 402
432   979 Lementa Mario 2:58:38 0:17:39 487
433   679 Ilves Tõnu 2:58:38 0:17:21 445
434   499 Härms Ivo Eesti Post 2:58:44 0:16:35 362
435   372 Laaneleht Allar 2:58:48 0:15:52 300
436   468 Saviir Jaan SK Sula 2:58:52 0:16:42 379
437   565 Eskor Marek Alpi Suusaklubi 2:58:57 0:17:24 452
438   514 Veeroja Vahur 2:58:58 0:17:17 439
439 12 451 Veeroja Liis 2:59:01 0:17:20 443
440   696 Raudkepp Einar 2:59:07 0:16:58 411
441   501 Toim Allan 2:59:12 0:18:03 527
442   686 Jürimaa Kevin 2:59:13 0:17:12 430
443   789 Hendrikson Peeter 2:59:23 0:18:19 558
444   525 Raudsepp Rain 2:59:27 0:17:15 437
445   641 Kürsa Karl OK Põlva Kobras 2:59:41 0:17:26 454
446   497 Küttim Rene 2:59:55 0:17:08 427
447   397 Jürgenson Indrek Eesti Posti Spordiklubi 2:59:58 0:17:21 446
448   529 Teppan Sten 2:59:58 0:17:50 500
449   576 Paabo Peeter 3:00:06 0:17:29 462
450   455 Minski Jan 3:00:32 0:16:53 401
451   579 Mõtte Mati 3:00:35 0:17:00 415
452 13 624 Kirjanen Kristi 3:00:44 0:17:33 476
453   423 Pullerits Tõnu Spordiselts 3:00:44 0:17:37 482
454 14 606 Poljakova Nadežda NARVA SK FIRN 3:00:54 0:17:57 514
455   632 Vanadzins Ivars 3:00:54 0:16:45 387
456   613 Maiste Kaimo 3:00:56 0:18:35 592
457   389 Kevvai Ott 3:00:58 0:16:06 317
458   642 Õunapuu Siim 3:01:03 0:17:34 477
459   605 Parygin Alexander Pskov Ski Team 3:01:10 0:17:30 467
460   668 Olesk Raul 3:01:12 0:17:21 449
461   517 Vosman Rain 3:01:15 0:18:05 529
462   376 Brakmann Andres 3:01:15 0:17:21 447
463   925 Vaalma Morten 3:01:17 0:18:39 596
464   510 Aalberg Raoul 3:01:21 0:17:33 475
465   365 Põldmaa Koit 3:01:21 0:17:48 494
466   432 Liira Martin 3:01:30 0:16:33 357
467   753 Saare Mario 3:01:35 0:20:04 711
468   496 Mõek Hardo 3:01:41 0:16:57 409
469   493 Karp Veiko 3:01:44 0:16:58 410
470   813 Olesk Ats 3:01:51 0:18:53 612
471   689 Kask Silver 3:01:55 0:17:31 471
472   507 Suuroja Martin MTÜ Viitna suusaklubi 3:02:05 0:17:22 450
473   748 Palm Ülari 3:02:15 0:19:16 635
474   356 Pihelpuu Riho 3:02:18 0:17:41 489
475   349 Oschepkov Pavel Pskov Ski Team 3:02:18 0:17:47 493
476   611 Münter Bruno Kiltsi Tööjõureservid 3:02:20 0:17:13 433
477   472 Pugatsov Aleksandr 3:02:31 0:17:00 416
478   631 Tomann Heiki 3:02:33 0:17:58 517
479   615 Peever Arno 3:02:42 0:17:16 438
480 15 534 Soots Viivi-Anne 3:02:46 0:17:48 496
481   792 Allik Ago 3:02:49 0:19:46 671
482 16 795 Sarik Aili 3:02:50 0:20:20 731
483   503 Valdre Kaino 3:02:55 0:17:41 488
484   546 Laht Tarmo 3:03:01 0:17:49 498
485   441 Müür Martin 3:03:03 0:16:34 360
486   733 Aljo Danel 3:03:19 0:19:36 658
487 17 558 Susi Kaari SK Serviti 3:03:20 0:18:02 526
488   612 Kakko Mairolt 3:03:21 0:17:30 466
489   533 Kaljumets Kaupo 3:03:24 0:18:17 551
490   555 Niilus Romet Hauka veloklubi 3:03:31 0:17:13 431
491   328 Länts Martin 3:03:31 0:17:55 506
492 18 588 Uiboleht Kaire 3:03:38 0:18:34 590
493   958 Koor Margus 3:03:42 0:18:29 577
494   710 Jaama Enn 3:03:47 0:19:12 632
495   589 Maks Meelis 3:03:47 0:18:01 524
496   504 Hallimäe Rain 3:03:48 0:18:17 550
497   664 Jartsev-Moont Jürgo 3:04:03 0:16:51 399
498   592 Ammon Ants MTÜ Eesti Raudtee Spordiklubi 3:04:28 0:17:54 504
499   535 Eomois Peep 3:04:31 0:18:28 573
500   550 Altoja Jaanus 3:04:35 0:17:57 515
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Spordihai.ee, info@spordihai.ee, 10.03.2013 18:20
Tulemused, pildid ja videod http://wp.me/p2E0Co-yH
Kaspar, xkasparx@hotmail.com, 10.03.2013 12:23
Kadunud 1 tamrex soe kinnas halli värvi ,peal lume helves.
Gert, kadaka@hot.ee, 10.03.2013 11:07
Kadunud ISC valge suusamüts.Haanja sporthallis peale võistlust riietumistegevuse käigus on keegi haaranud mütsi kaasa) .Kontaktinfo Gert 55531268,kadaka@hot.ee
rix, , 10.03.2013 10:13
Haanja Maraton pilte võib näha ka:http://www.rixratas.ee/i/index.php/galerii-uritused
Tarmo Haud, tarmo@tarmohaud.ee, 09.03.2013 20:37
Tere head suusasõbrad, minu tänased 41. Haanja Maratoni pildid nüüd minu galeriis üleval aadressil: http://www.tarmohaud.ee/galeriid/estoloppet/41-haanja-maraton/ Sportfotosse pildid laadima pandud, eks jõuavad seal ka mingi hetk avalikuks kui tagitud saavad. Oli järjekordne tore hooaeg teiega. Tänan! Kohtumiseni 16. märtsil "Suusad nurka" peol.
Taavi Palo, palo.taavi@gmail.com, 05.03.2013 19:29
Kui soov saada maratonist täit mõnu ning läbida Haanja maraton hästi pidava ja libiseva suusaga siis võta ühendust 53584004, Taavi Palo. Kuni reedeni võtan suuski vastu Tartus ning reede hommikust saab suuski tuua Võrus. Suusad saab kätte kas reede õhtul Võrust või võistluspäeva hommikul kohapeal.
Katrin, , 05.03.2013 15:36
Kuna ei saa kahjuks ise seekord osaleda, siis müün Haanja maratoni pika distantsi registreeringu soodushinnaga - 21 eur. Tel 5073231
hääletaja!!!, eeva.avik@mail.ee, 25.02.2013 18:07
Tere! Kas keegi 9. märtsil PÕLVAST Haanja maratonile on minemas? Selliseid bussiaegu ei leia, et starti kohale jõuaks. Oleks väga õnnelik kui keegi oleks nõus auto peale võtma. Tagasi saan bussiga. Eeva
uisk, , 02.02.2013 20:22
Millal Haanja uisumaraton ka tuleb? Millal Võru uisumaraton ka tuleb?


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE