estenglv
WAP version
Login form
40 km
20 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 12 Nov 2019 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
16. Tallinna Suusamaraton (Estoloppet 5. etapp)
Aeg 03.03.2013
Koht Kõrvemaa EST
Spordiala Suusatamine
Distants 40 km vabatehnika 11:00
20 km vabatehnika 11:15
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg  
1   1057 Tooming Tair 1:03:12
2   2225 Zelentsov Stanislav 1:03:14
3   2094 Rabakukk Karl Erik 1:04:57
4   2043 Noormann Rain Rain Noormann 1:05:20
5   2065 Läänemets Rait 1:08:07
6   2001 Kaasik Markus 1:08:24
7   2019 Nirgi Robin Alpi Suusaklubi 1:08:25
8   2073 Žuravljov Martin 1:08:25
9   2015 Kovaljov Yuri 1:08:30
10   2037 Nomm Karel Georg Nomme Rattaklubi 1:08:31
11   2068 Konnov Rait Team A2K Spordiklubi 1:08:37
12   2231 Smirnov Dmitri 1:08:38
13   2246 Paas Tanel 1:09:59
14   2245 Paas Meelis 1:10:04
15   2011 Toplaan Karl Jakob 1:11:00
16   2009 Kaasiku Jarmo AMBLA SK 1:11:33
17 1 2002 Sirvel Merili 1:11:57
18 2 2024 Baum Anette 1:12:22
19   2166 Ruus Urmas 1:12:56
20   2180 Kallas Mati TSK Joosu 1:13:03
21   2086 Jürisaar Meelis 1:14:16
22   2217 Põdra Viljam 1:14:21
23   1042 Männik Margus Sportland 1:14:46
24   2093 Oja Rauno 1:15:04
25   2189 Gordejev Gert 1:15:27
26   1030 Soo Mart 1:15:37
27 3 2005 Jürisaar Merilin 1:15:38
28   1011 Allik Peeter Team Classic 1:15:51
29   2190 Kütt Vello 1:15:57
30   2067 Heinsoo Tanel Team A2K Spordiklubi 1:16:06
31   2042 Nurk Hugo Johannes 1:16:53
32   1007 Uibo Toomas 1:16:54
33   2025 Lepiksaar Egert Männikumägi 1:17:19
34   1021 Riisenberg Otto Tele2 Eesti 1:17:20
35   2060 Kull Meelis 1:17:24
36   2185 Baum Gunnar 1:17:29
37 4 2156 Mizer Tuuli Eesti Raudtee Spordiklubi 1:17:34
38   2191 Noormaa Erkko 1:17:38
39   2146 Geidik Maido 1:17:42
40   2117 Lahe Marek 1:17:56
41   1054 Mander Toomas 1:17:57
42   2184 Mets Rudolf 1:18:06
43   2181 Kallas Krister TSK Joosu 1:18:30
44 5 2206 Uibo Kristina Elisa Spordiklubi 1:18:56
45   2122 Oja Risto 1:19:45
46   2153 Reissaar Hans 1:19:52
47   2214 Kuusik Kevin 1:19:53
48 6 2070 Scheer Silja Hansa SK 1:19:59
49   2169 Õunloo Urmas 1:20:16
50   2098 Teino Anno 1:20:24
51 7 2182 Vaimla Astrit 1:20:31
52   2150 Remiküll Ragnar 1:20:37
53 8 2187 Toots Kersti 1:20:50
54 9 2223 Anton Riin 1:21:05
55   2040 Jool Raiko 1:21:12
56   2193 Tomingas Peep ALOHA 1:21:15
57   2139 Kainel Mart 1:21:28
58 10 1016 Jagudina Aljona 1:21:31
59   2248 Laanemäe Margus 1:21:39
60   2111 Adusoo Jaanus 1:22:02
61   2078 Heil Paavo CV Keskus 1:22:08
62   1003 Vainura Ülo 1:22:10
63   2130 Reinola Leino 1:22:13
64   1052 Laur Andrus 1:22:16
65   2062 Mööl Mark Spordiselts 1:22:17
66   2226 Mägi Vahur 1:22:17
67   2204 Sims Aivar 1:22:21
68   1006 Tambik Eigo 1:22:37
69   2055 Ärmpalu Aare Peetri Rattaklubi 1:23:09
70   1035 Hindrikson Taav 1:23:10
71   1034 Kaasik Imre 1:23:39
72 11 1031 Palumaa Pille 1:23:40
73   2237 Kuusik Enn 1:23:43
74   2095 Virve Rainer 1:23:54
75   1048 Noormets Aivar 1:24:13
76   2034 Taimla Kristjan 1:24:17
77   1041 Rooma Roger Sportland 1:24:30
78   2007 Latsepov Leonid 1:24:33
79   1056 Liiv Harry 1:24:57
80 12 2058 Konno Kristiina CFC Spordiklubi 1:25:02
81 13 2229 Lett Triin Suusahullud 1:25:09
82   2059 Konno Hjalmar CFC SPORDIKLUBI 1:25:15
83   1050 Tõnne Raivo 1:25:17
84 14 2136 Roose Kaire 1:25:17
85   2141 Oras Mati 1:25:20
86   2107 Valdmaa Tarmo 1:25:42
87   1045 Armei Joel 1:26:03
88   2004 Int Argen 1:26:51
89 15 2176 Maidla Marika 1:27:12
90   2188 Tokko Margus 1:27:15
91   2203 Meidla Jüri Spordiklubi Metsasõbrad 1:27:21
92 16 1023 Riis Tiia 1:28:02
93 17 2118 Lahe Riina 1:28:04
94   2178 Tammaa Kristjan Kuusalu Rattaklubi 1:28:25
95   1064 Viidemann Mati 1:28:35
96   1024 Augasmägi Kaul 1:28:40
97   2149 Säbel Virko 1:28:49
98   2148 Käblik Kristo 1:28:49
99   1015 Priks Silver 1:28:57
100 18 2084 Viik Helina 1:28:57
101   2129 Silde Raul 1:29:01
102   1046 Kaljola Tarmo 1:29:06
103 19 2197 Marand Monika Sparta 1:29:16
104   2131 Sarv Raivo 1:29:25
105 20 2164 Vaabel Kirsti 1:29:36
106   2076 Tammai Tarmo 1:29:38
107   2017 Sepp Karl Egert 1:29:54
108   2165 Merilo Mati 1:30:00
109   2018 Sepp Hans Tristen 1:30:08
110 21 2192 Tomingas Merle 1:30:09
111   2249 Paju Andres 1:30:19
112   1047 Paumann Aivo 1:30:41
113   1008 Torvinen Ismo 1:30:46
114   2121 Saarse Raul 1:30:50
115   2096 Kaur Egon 1:31:06
116 22 2120 Aavik Karmen 1:31:10
117   2126 Velleste Teet 1:31:10
118   1026 Prümmel Janek 1:31:12
119   2195 Närep Ants 1:31:29
120   2221 Truusalu Kalev 1:31:35
121   2134 Heinsoo Urmas 1:31:37
122 23 2052 Sirvel Teisi 1:31:43
123   1066 Marcinkeviz Jüri 1:31:45
124   2109 Rukis Raivo 1:31:50
125 24 2124 Porila Henriette 1:31:59
126   2207 Velling Magnus 1:32:02
127   2224 Luzkov Georg 1:32:15
128   2127 Veedla Urmas 1:32:19
129   2077 Tammai Henri Erik 1:32:21
130 25 2116 Vahter Kairit 1:32:22
131 26 2247 Suurkivi Maire 1:32:31
132   2201 Taba Raigo 1:32:36
133   2241 Johannson Toomas 1:32:43
134 27 2144 Lõhmus Anne 1:32:44
135   2200 Taba Kalmer 1:33:04
136   2114 Leeman Tarmo 1:33:11
137 28 2125 Lõhmus Dagmar 1:33:17
138   2022 Trepp Kaarel 1:33:17
139   2008 Keerberg Kasper 1:33:19
140   2173 Viires Henno Hansa SK 1:33:21
141 29 2003 Sirvel Anet 1:33:28
142 30 2212 Versh Veronika 1:33:30
143 31 2112 Säälik Tiina 1:33:52
144   2033 Luzkov Gert 1:33:59
145 32 2097 Krall Ingrid 1:34:02
146   2132 Olev Margo 1:34:03
147   1025 Pakkanen Kalle 1:34:13
148   2163 Kulmats Rauno 1:34:52
149   2091 Samarüütel Jaak 1:34:54
150 33 2186 Viirmann Triine 1:35:17
151 34 2183 Anderson Anne-Mari Uus Vana Teater 1:35:29
152   2048 Kivilo Janis Kaitseväe Peastaap 1:35:32
153   2158 Dunets Vladimir Eesti Raudtee Spordiklubi 1:35:32
154   1019 Kuldkepp Taavi 1:35:33
155 35 2219 Telgmaa Piret 1:35:36
156 36 2238 Peel Kairi 1:35:38
157   2168 Männistu Rimo 1:35:51
158 37 1029 Nurk Ave 1:36:00
159   1022 Niinemäe Miko-Ove 1:36:01
160   2145 Naumov Jüri 1:36:04
161 38 2198 Kubo Kitty 1:36:11
162   2099 Tartu Allan 1:36:12
163 39 2218 Sindonen Riina 1:36:26
164   2101 Keerberg Jaanus 1:36:36
165   2147 Maripuu Madis 1:36:43
166 40 2174 Popova Natalja Narva Elektrijaamade spordiklub 1:36:45
167 41 2171 Rabakukk Piret Hansa SK 1:36:48
168 42 2240 Lepp Merle 1:36:51
169   1013 Rannu Reimo 1:36:53
170   2199 Saupõld Tarmo 1:37:03
171   2092 Tiit Karl 1:37:24
172   2220 Šuvalov Anatoli 1:37:38
173 43 2211 Liloson Kersti 1:38:16
174   2038 Rannu Taavi 1:38:21
175 44 2140 Zernask Edith 1:38:25
176   2213 Virkunen Rein 1:38:31
177   2039 Rannu Joosep 1:38:34
178   1005 Simson Peeter 1:38:42
179   1014 Vallimägi Harto 1:39:11
180   1051 Tõnov Tõnu 1:39:17
181   1009 Tõnov Tauri-Dag 1:39:18
182   2063 Kollom Agur Spordiselts 1:39:19
183   1004 Aau Olimar 1:39:29
184   2142 Kolberg Kalle 1:39:30
185 45 1002 Tiinas Kady 1:39:31
186   2119 Tikerpäe Tarmo 1:39:40
187   1027 Pärnapuu Raigo 1:39:48
188   2014 Hanga Karol 1:40:05
189   2234 Pööbo Priit 1:40:22
190 46 1020 Anton Hanna 1:40:28
191   2035 Paju Raul 1:40:32
192   1032 Ševerev Argo 1:40:36
193   2179 Lootus Kevin Kuusalu Rattaklubi 1:40:40
194 47 2123 Tuul Annika 1:40:43
195   2154 Tuvikene Leonhard Eesti Raudtee Spordiklubi 1:41:29
196   2115 Kakko Romet 1:41:32
197   2061 Ainsaar Arthur Spordiselts 1:41:34
198   2085 Vask Raavo 1:41:39
199   2021 Lootus Stefan Kuusalu Rattaklubi 1:41:48
200   1055 Tischler Olle 1:42:13
201   2236 Shambalov Anton 1:42:25
202 48 2242 Seskena Ive 1:42:33
203   1063 Karp Kristin 1:42:43
204   2210 Märk Robert 1:42:50
205   2208 Nõmmik Matti 1:42:58
206   1062 Nagel Karl-Gustav 1:42:59
207 49 2044 Pahhomenkova Anastasija 1:43:03
208 50 1044 Ivanov Liivika 1:43:22
209   2030 Just Karl Erik 1:43:22
210   2020 Agu Joosep Kuusalu Rattaklubi 1:43:39
211 51 2128 Kivila Meriliis 1:43:42
212 52 1058 King Merike 1:43:49
213   2243 Nobel Peter 1:43:54
214   2232 Arak Aimar Eesti Energia Spordiklubi 1:43:58
215   2159 Karus Harri Eesti Raudtee Spordiklubi 1:44:02
216   2250 Tops Andri 1:44:07
217   2090 Tinits Priit 1:44:14
218   2235 Shambalov Igor 1:45:18
219   2006 Iida Erik 1:45:30
220 53 2152 Mägi Tiiu 1:45:50
221 54 2088 Kangro Mairis 1:46:32
222   2041 Otsla Mattias 1:46:54
223   2196 Meisner Riho Jooksuriided.ee 1:46:55
224   2013 Pikka Teemu Matate 1:46:58
225 55 2239 Männil Maarika 1:47:11
226 56 2029 Nõmmik Britta-Mai 1:47:14
227 57 2205 Ivanova Ljudmila Narva Elektrijaamade Spordiklubi 1:47:23
228   2036 Tops Kenri 1:47:35
229 58 2079 Jõeste Kristiina 1:48:03
230 59 2100 Järve Keit 1:48:28
231 60 1010 Malts Anu 1:48:32
232 61 1053 Sild Kerli 1:49:26
233   2230 Reinsalu Raul 1:49:35
234 62 2244 Paas Anne 1:50:07
235 63 2075 Veide Kristiina 1:50:21
236 64 1043 Puusalu Mari-Liis Sportland 1:50:35
237 65 2071 Visnapuu Siiri ENERGEL 1:51:17
238 66 2010 Aaman Mari- Ellen 1:53:04
239 67 2110 Kiljak Riina 1:53:12
240   2161 Paju Marek Saku Õlletehase spordiklubi 1:53:27
241 68 2133 Kallam Karin 1:54:19
242 69 1033 Enn Kairi 1:54:34
243 70 2202 Kroon Kulla 1:55:00
244 71 2082 Voolaid Helena 1:55:06
245   2016 Vaabel Teet Egert 1:55:12
246 72 2113 Saul Kertu 1:56:20
247 73 2160 Pomm Kristiina Sparta 1:56:39
248 74 2106 Kukk Kaidi 1:57:13
249 75 2047 Samolberg Janet 1:58:15
250 76 2177 Saago Nele-Triin 1:58:48
251 77 2228 Mets Maiken 2:01:29
252 78 2162 Kvarnstrom Kei 2:02:27
253   2031 Baumann Karl Gregor 2:03:35
254 79 1001 Maasik Mari 2:03:36
255   2222 Pushkin Alexander 2:03:48
256 80 1065 Karii Diana 2:05:07
257   1018 Mahlakas Kalev 2:07:42
258 81 1017 Mändla Mare 2:13:09
259 82 1028 Eerik Heli 2:13:49
260   1049 Põhjakivi Raivo 2:14:57
261   2103 Laas Vello 2:15:04
262 83 2108 Liekis Maret 2:15:52
263   2194 Karma Tarmo Spordiselts 2:18:14
264   2028 Karma Kristopher Spordiselts 2:19:47
265   2027 Karma Frederick Spordiselts 2:19:54
266   2233 Saare Merlis 2:22:09
267 84 2138 Aaman Anne- Mai 2:34:14
268 85 2104 Kallaste Eivi 2:34:20
269   1060 Tatar Oliver 2:36:06
270 86 2026 Trei Karin 2:42:54
271   2105 Oravas Raivo 2:43:40
272   1039 Kurss Johannes 2:52:57
273   1059 Tatar Robin 3:01:14
274   1061 Naabel Oscar 3:01:40
275   2046 Ruukel Markus 3:11:55
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Spordihai.ee, info@spordihai.ee, 03.03.2013 21:59
Tulemused, pildid ja videod http://wp.me/p2E0Co-yw
Tarmo Haud, tarmo@tarmohaud.ee, 03.03.2013 20:56
Tänasel 16. Tallinna Suusamaratonil minu poolt tehtud pildid nüüd kõigile vaatamiseks (ning soovi korral ka alla laadimiseks) veebi üleval. Vaata aadressile: http://www.tarmohaud.ee/galeriid/estoloppet/16-tallinna-maraton/ Hetkel laevad pildid ka Sportfotosse, kust saab siis enda pilte nime järgi otsida. Need aga vaadatakse üle ning tagitakse kunagi homse päeva jooksul. Seega, kes kogu galeriid läbi lapata ei viitsi, neile veel natuke kannatust Igatahes tänud Teile järjekordse laheda maratoni eest. Hea on rajal positiivselt meelestatud inimesi näha! Parimatega, Tarmo Haud
Alar, alar@hotmail.com, 02.03.2013 16:25
Seoses haigestumisega loovutan 20EUR eest oma Tallinna maratoni numbri. GSM 5080022
Suusahooldus Tallinnas, info@skibikemarathon.com, 28.02.2013 16:40
Suusahooldus Tallinnas Tallinna Maratoniks! 55637511


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE