estenglv
WAP version
Login form
40 km
20 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 12 Nov 2019 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
16. Tallinna Suusamaraton (Estoloppet 5. etapp)
Aeg 03.03.2013
Koht Kõrvemaa EST
Spordiala Suusatamine
Distants 40 km vabatehnika 11:00
20 km vabatehnika 11:15
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg  
1   12 Simonlatser Timo Tamsalu AO SUKL 1:49:09
2   7 Kirss Peeter Spordiklubi Biathlon 1:49:12
3   4 Sellis Siim Sparta 1:49:23
4   22 Himma Martti Sparta 1:49:24
5   15 Sambla Avo Alutaguse SK 1:49:26
6   6 Vahtra Eno Karupesa Team 1:49:29
7   10 Viks Priit 1:49:31
8   917 Kokk Kaspar 1:49:51
9   11 Salla Raimo 1:49:53
10   8 Nassar Martin Põhjakotkas Viljandi 1:49:59
11   24 Sala Raivo 1:50:37
12   32 Aamisepp Arno Nõmme Sk 1:50:58
13   2 Kollo Andres Karupesa Team 1:52:06
14   21 Juursalu Andres 1:52:25
15   18 Karu Virgo Hawaii Express 1:52:25
16   17 Myasnikov Yury Narva SK FIRN 1:52:48
17   16 Rebane Meelis Team A&T Spordiklubi 1:53:36
18   36 Neemela Tarmo Eesti Sportlane 1:54:33
19   30 Kilp Marko Nõmme SPKL 1:54:52
20   23 Ala Siim 1:55:23
21   26 Baum Andreas 1:55:42
22   812 Luts Martin 1:56:15
23   80 Selliov Silver Alutaguse SK 1:56:24
24   84 Liira Rasmus SK Biathlon/Nõmme Spordikool 1:57:29
25   33 Hussar Aimar Team A&T Spordiklubi 1:57:30
26   48 Flavyanov Igor Narva SK FIRN 1:57:30
27   43 Truu Janek Tartu SUKL 1:57:30
28   20 Pallo Rait Team A&T spordiklubi 1:57:31
29   27 Hussar Kaidar Team A&T Spordiklubi 1:57:32
30   60 Sirvel Margus Rakvere Siplased / CRAFT / Electrolux 1:57:33
31   49 Hirv Dainis 1:57:37
32   41 Kovaljov Oleg 1:57:57
33   98 Prits Oliver 1:58:18
34 1 892 Raju Heidi 1:58:59
35   87 Kruus Gunnar 1:59:06
36   68 Hussar Karel Team A&T spordiklubi 1:59:09
37   50 Rodendau Janno Vargamäe 1:59:20
38   74 Kivil Peep Alutaguse SK 1:59:25
39   888 Keskpaik Kert Sparta 1:59:31
40   29 Veilberg Ago Rakvere Siplased / CRAFT / Electrolux 1:59:33
41   9 Soo Allar Tartu SUKL 1:59:35
42   791 Toss Karel SE Põhjakotkas/Viljandi 1:59:36
43   62 Kilk Ain 1:59:50
44   28 Teppan Vahur Tartu SUKL 2:00:36
45   37 Malsroos Lauri Õhuvägi 2:00:38
46   61 Mäesepp Aigar Hansa SK 2:00:57
47   47 Lillmets Üllar 2:01:00
48 2 86 Saue Eveli 2:01:04
49   38 Krusemann Magnus Team A&T spordiklubi 2:01:08
50   73 Tepaskent Tanel Sparta 2:01:22
51   42 Kanep Urmas 2:01:28
52   67 Veemees Ain Karupesa Team 2:01:28
53   907 Klaasimäe Tarvo 2:01:42
54   95 Part Siim Vargamäe 2:01:47
55   72 Lippur Bruno 2:02:20
56   178 Koort Lauri AT Sport 2:02:40
57   70 Videvik Priit Rakvere Siplased / CRAFT / Electrolux 2:02:46
58   88 Bauman Jaanus Rakvere Siplased / CRAFT / Electrolux 2:02:48
59   55 Pavlov Ulvar Rakvere Siplased / CRAFT / Electrolux 2:02:56
60   40 Voodla Tiit 2:03:05
61   140 Rohtmets Marko 2:03:08
62   118 Õunloo Siim 2:03:12
63   115 Kala Kaspar Võru Suusaklubi 2:03:40
64   925 Põldoja Erkki 2:03:50
65   104 Vaikmaa Tõnis 2:04:17
66   891 Hvalõnski Roman 2:04:25
67 3 76 Rohtla Laura Karupesa Team 2:04:28
68   110 Tiits Rauno 2:04:31
69   93 Nurm Asko Porter Racing 2:04:33
70   156 Överus Eerik Nõmme spordiklubi 2:04:43
71   143 Kannel Tanel 2:04:47
72   90 Tillemann Taikki 2:04:54
73   113 Nurk Talis 2:05:11
74   130 Sõlg Carl Grossi Toidukaubad 2:05:25
75   91 Möll Heiki 2:05:27
76   174 Pruul Rasmus Merevägi 2:05:30
77   788 Kõrge Kaare Kasper Ambla 2:05:30
78   179 Põllu Andero Merevägi 2:05:30
79   109 Just Alar Team TT 2:05:37
80   97 Mändla Tarmo 2:05:42
81   77 Aavik Kuldar 2:05:50
82   69 Parygin Dmitry 2:05:55
83   126 Mannine Sulo Team TT 2:05:58
84   148 Trei Reito komo 2:06:15
85   89 Kesküla Urmo Simuna SK 2:06:20
86   232 Pavlov Marko Rulluisuklubi ABEC 2:06:22
87   96 Shabalin Oleg 2:06:24
88   186 Voolaid Raimond 2:06:38
89   188 Laanemets Raivo 2:06:39
90   78 Karolin Indrek Spordiklubi Metsasõbrad 2:06:46
91   158 Reinov Tõnu 2:06:53
92   101 Norman Mart Elisa Spordiklubi 2:06:53
93   893 Rajando Kristjan 2:07:01
94   105 Kivisik Rain 2:07:10
95   132 Ahu Ülari Merevägi 2:07:11
96   135 Rummo Tõnu 2:07:12
97   913 Horm Koit-gert 2:07:25
98 4 83 Tammjärv Kati Tartu Suusaklubi 2:07:33
99   127 Laanes Marko 2:07:36
100   151 Lokk Sulev Satamina SK 2:07:38
101   190 Kattago Veljo 2:07:42
102   916 Tokko Rainer 2:07:46
103   895 Luks Sven 2:07:52
104 5 122 Pärnik Tea Areal team 2:07:53
105   106 Põldsaar Paul AO Tamsalu SUKL 2:07:57
106   177 Kannel Alari Hawaii Kiirrong 2:08:01
107   128 Koppel Kuido kinluxvara 2:08:01
108   79 Zirk Kunnar G4S Spordiklubi 2:08:08
109   147 Toom Villu 2:08:12
110   75 Vlassov Sergey Narva SK FIRN 2:08:23
111   92 Kaasik Margus 2:08:27
112 6 155 Kairite Inna 2:08:51
113   146 Tops Assar Jalajälg 2:08:53
114   251 Uussaar Mark Movek 2:08:55
115   112 Neemela Kurmo 2:08:58
116   243 Mändla Mairo Saia 2:08:59
117   120 Moumets Mardo 2:09:00
118   283 Soosaar Cardo 2:09:07
119   180 Mäestu Jarek Tartu Rulluisuklubi 2:09:27
120   184 Matkur Andres 2:09:44
121   266 Külm Kristjan AT Sport 2:09:47
122   152 Tõnupärt Risto 2:09:53
123   53 Pak Indrek 2:09:56
124   215 Laanemets Meelis Suurtükiväepataljon 2:09:57
125   100 Polski Siim 2:09:58
126   107 Fahrutdinov Airat Eesti Raudtee SK 2:10:00
127   208 Merivälja Margus Jooksupartner 2:10:05
128   160 Nurk Andres Tartu Suusaklubi 2:10:06
129   94 Vana Janek G4S Spordiklubi 2:10:11
130   102 Jaaska Allan Stamine SK 2:10:12
131   924 Kukk Kalle 2:10:13
132   183 Kiiranen Kalle Tartu Suusaklubi 2:10:15
133   150 Seskens Leons 2:10:15
134   284 Karo Mats 2:10:17
135   108 Tupits Ivo 2:10:18
136   196 Rotberg Raimo Keila Rattapood 2:10:22
137   131 Kaur Margus 2:10:22
138   172 Leol Reimo Suusaklubi JÕULU 2:10:26
139   82 Tamm Tarmo 2:10:28
140   249 Zinovev Sergei Narva SK FIRN 2:10:35
141   212 Kadak Tiit 2:10:35
142   168 Kõiv Marek Sportland 2:10:35
143   335 Uusorg Madis 2:10:35
144   309 Kaasik Kristo 2:10:45
145   144 Kivila Dag 2:10:49
146   173 Raudjärv Revo 2:10:54
147   161 Klesmann Villu Merevägi 2:11:04
148   71 Kaljumäe Aivo Hansa SK 2:11:08
149   164 Orava Tõnis 2:11:11
150   99 Mägi Mikk 2:11:22
151   81 Siimsaare Tarmo Seiklusklubi Xdream 2:11:25
152   246 Traks Hanno 2:11:28
153   225 Übius Toomas 2:11:45
154   159 Laaniste Mart 2:12:00
155   909 Juhandi Aivar 2:12:03
156   286 Valk Villu 2:12:20
157   230 Kuhi Peeter 2:12:24
158   235 Püss Indrek baranka.ee 2:12:28
159   254 Kalmer Andres 2:12:31
160   145 Talvik Heiki Vanamõisa SuKl 2:12:33
161 7 840 Meema Marju 2:12:38
162   373 Kanistik Heiki Sportland 2:12:41
163   295 Sepp Margus 2:12:42
164   253 Väärsi Jaak Spordiklubi Metsasõbrad 2:12:42
165   31 Linnus Sander XT sport Team/Värska Laht 2:12:47
166   185 Poll Raino 2:12:50
167   121 Nigul Alar 2:12:52
168   176 Nirgi Sten Eric Alpi Suusaklubi 2:12:57
169   136 Lepiste Raimond 2:13:01
170   171 Jalasto Kaupo Spordiselts 2:13:07
171   119 Jool Urmas 2:13:11
172   224 Kuuskla Priit SK AASPERE 2:13:17
173   189 Vaher Avo ARU Team 2:13:30
174   231 Liira Ulvar SK Biathlon/Eesti Sportlane 2:13:33
175   268 Karing Uku 2:13:43
176   901 Maasikmäe Argo 2:13:50
177   258 Mändla Oliver Saia 2:13:55
178   239 Siimer Martin 2:13:56
179   197 Tampuu Oliver 2:14:05
180   123 Kelk Indrek 2:14:19
181   192 Einblau Eero 2:14:28
182   271 Aim Allan TÜASK 2:14:28
183   236 Jool Illart 2:14:34
184   210 Kollo Tiit 2:14:35
185   206 Vihmann Viljar 2:14:36
186   209 Põldma Mirko 2:14:49
187   187 Lepp Margus AGRO 93 2:15:04
188   308 Mesila Raidar AT Sport 2:15:16
189   248 Sinijärv Tanel Astro Ehitus 2:15:20
190   226 Hummal Erkki 2:15:27
191   56 Toss Kaarel 2:15:33
192 8 314 Aigro Ene 2:15:51
193   274 Sikkal Andres Sparta 2:15:53
194 9 201 Sirge Kaili Tamsalu AO SUKL 2:15:58
195   234 Saarepuu Aivar 2:16:01
196   440 Lukk Jaak Suusaklubi Sula MTÜ 2:16:02
197   221 Liivandi Eero G4S Spordiklubi 2:16:06
198   216 Meidla Tiit Danske Bank 2:16:15
199   214 Vernik Mart 2:16:16
200   229 Meldre Toomas OK VÕRU 2:16:16
201   261 Bauman Erik 2:16:22
202   245 Reinaas Ott 2:16:23
203   376 Köster Raul MyFitness 2:16:37
204   357 Öpik Oliver 2:16:40
205   270 Gromov Viktor 2:16:42
206   316 Trääder Helvis Fysiopark 2:16:44
207   289 Kreegimets Janis v.s.suusaklubi 2:16:46
208   163 Kirsipuu Avo SK Kirss 2:16:46
209   299 Luhaorg Siim 2:16:52
210   166 Traks Aivo Kaitseväe Peastaap 2:16:54
211   275 Hermaküla Hannes 2:16:59
212   317 Lepp Marko 2:17:00
213   199 Kiple Kaivo 2:17:03
214   228 Dsilna Indro TriSmile 2:17:07
215   211 Mägi Ingvar 2:17:09
216   213 Sokolov Jevgeni SK Narva FIRN 2:17:10
217   273 Sagaja Martin Eesti Raudtee SK 2:17:17
218   170 Lüütsepp Oliver Karupesa Team 2:17:45
219   244 Vinogradov Vladimir T28A Spordiklubi 2:17:47
220   237 Lõhmus Karel 2:17:47
221   479 Kaasiku Ragner 2:18:10
222   287 Adel Ander Team 30+ 2:18:11
223   910 Tops Rainer 2:18:13
224   124 Sildvee Madis 2:18:14
225   384 Loorens Renek 2:18:16
226   290 Koosma Daniel 2:18:17
227   332 Sidron Tarmo SK AASPERE 2:18:22
228   227 Hannus Sander 2:18:32
229   191 Urm Jaak 2:18:32
230   277 Länts Martin 2:18:34
231   741 Toots Mats Hansa SK 2:18:35
232 10 378 Idavain Tiina SK Metsasõbrad 2:18:36
233   278 Tilk Mart KoMo 2:18:40
234   202 Paabo Priit 2:18:43
235   293 Jalakas Aksel 2:18:56
236   134 Jershov Maanus VILJANDI SUUSAKLUBI 2:18:59
237   297 Tõnstein Andri 2:19:40
238   368 Märk Janno Kaitseväe Peastaap 2:19:45
239   341 Kuusk Margus 2:19:51
240   149 Pääru Priit 2:19:58
241   288 Roop Andrey NEJ SK 2:19:59
242   285 Mirme Sander 2:20:01
243   305 Post Vahur Spordiselts 2:20:01
244   489 Lehemaa Agu 2:20:07
245   291 Kilm Virgo Sõmeru Racing 2:20:16
246   330 Krass Reimo 2:20:26
247   303 Toiger Jaanus 2:20:28
248   807 Dalberg Oliver 2:20:43
249   336 Kaik Jaanus 2:20:44
250   418 Peel Rauno 2:20:45
251   381 Kubja Urmas 2:20:58
252   198 Arge Endrus 2:21:01
253   175 Einpalu Mart Levira 2:21:07
254   326 Ebber Andrus 2:21:10
255   302 Suurman Herkki 2:21:12
256   450 Pihelpuu Riho 2:21:15
257   449 Karu Üllar 2:21:16
258   908 Aun Martin 2:21:17
259   818 Puusepp Priit 2:21:19
260   912 Sepp Andrus 2:21:21
261   346 Skorokhod Boris 2:21:30
262   169 Laur Martin 2:21:31
263   329 Jurlov Sergei Eesti Energia SK 2:21:49
264   167 Maidre Margus 2:21:55
265   217 Lillsoo Indrek Team 30+ 2:22:06
266   304 Lind Kaspar 2:22:09
267   437 Mikkor Ergo Elioni Spordiklubi 2:22:09
268   193 Lukk Juhan SK Sula 2:22:26
269   337 Rungi Kert 2:22:29
270   331 Kitsing Taivo Elioni Spordiklubi 2:22:31
271   428 Koplus Maario 2:22:34
272   117 Trumm Aron Võru Harrastajad 2:22:55
273   394 Vutt Ingmar 2:23:09
274   911 Runge Timo 2:23:13
275   252 Toplaan Anti 2:23:21
276   354 Varik Marko 2:23:27
277   436 Uiga Rainis 2:23:28
278   350 Schilf Arvi 2:23:34
279   347 Naagel Mihkel Merevägi 2:23:39
280   340 Ränkel Rain Kose AMK CT 2:23:41
281   310 Kongo Kristjan 2:23:44
282   318 Oot Anti 2:23:48
283   444 Brakmann Andres 2:23:52
284   356 Tammeleht Mihkel 2:23:52
285   265 Robi Jaanus 2:23:55
286   414 Kütson Jaanus 2:23:55
287   162 Ritson Jaanus Rulluisuklubi ABEC 2:23:57
288   319 Kond Kuido 2:23:59
289   111 Nanits Mihkel 2:24:04
290   338 Soop Kristofer 2:24:10
291   370 Mihkelson Ain Hansa SK 2:24:13
292 11 391 Vaher Annika 2:24:20
293   372 Laaniste Andres 2:24:20
294   256 Keridon Toomas 2:24:28
295   334 Lepasaar Ivo 2:24:33
296   223 Alamaa Andrei 2:24:34
297   255 Tiinas Marko 2:24:37
298   257 Keär Andres Rakke SK 2:24:45
299   315 Mehine Andrus 2:24:46
300   218 Viirmann Ott 2:24:50
301   279 Mitt Risto 2:25:02
302   313 Vihermets Ain Spordiklubi Metsasõbrad 2:25:03
303   323 Fahrutdinov Haidar 2:25:05
304   54 Raja Arvo 2:25:13
305   483 Murakas Ago 2:25:15
306   500 Hallop Gven 2:25:18
307   320 Kasumets Kait 2:25:19
308   398 Innos John 2:25:30
309   407 Galkin Vladimir 2:25:32
310   401 Reitsak Indrek 2:25:48
311   480 Spitsmeister Lauri 2:25:52
312   462 Abi Janno 2:25:52
313   276 Maripuu Raul 2:25:53
314   904 Mänd Rait 2:25:54
315   555 Otsla Anti 2:25:55
316 12 272 Lavrikova Svetlana Narva SK FIRN 2:26:01
317   353 Randpõld Priit 2:26:07
318   516 Põldroos Marek 2:26:14
319   300 Oschepkov Pavel 2:26:22
320   416 Soiramo Sami 2:26:26
321   578 Alt Allan 2:26:31
322   467 Truumets Ako Rademar 2:26:34
323   250 Lepiksaar Indrek DeLaval 2:26:39
324   367 Umrihhin Vjatseslav 2:26:55
325   451 Kelgo Kaspar Pioneeripataljon 2:26:57
326   399 Raid Reimo 2:26:58
327   307 Kristal Tõnis 2:27:04
328   342 Iho Indrek Tamsalu AO SUKL 2:27:07
329   360 Välba Mart Eesti Worldloppeti Klubi 2:27:10
330   459 Moor Madis 2:27:13
331   816 Madissoon Jaak 2:27:35
332   487 Sinijärv Omari Astro Ehitus 2:27:39
333   427 Pilvet Aare 2:27:43
334   469 Alliksaar Indrek 2:27:45
335   420 Einland Vello 2:27:52
336   281 Maiste Margus 2:28:13
337   503 Aug Andrus Peloton 2:28:29
338   602 Hansov Hanno Amserv/City Spa 2:28:29
339   344 Oissar Karl 2:28:30
340   918 Randmets Reigo 2:28:33
341   379 Lee Are 2:28:34
342   619 Rus Mihkel 2:28:34
343   463 Meldre Boris Tartu Inline Team 2:28:36
344   405 Pellja Raivo 2:28:41
345   366 Vals Riho 2:28:46
346   402 Kroon Kalle 2:28:53
347   282 Koppel Aldo 2:28:55
348   409 Koppel Mati Jõgeva SAI 2:29:02
349   923 Tiedemann Tõnis 2:29:04
350   863 Kiskonen Eero 2:29:05
351   365 Eljas Eduard 2:29:07
352   424 Punga Rainer Jõhvi Motoklubi 2:29:09
353   468 Minski Jan 2:29:11
354   442 Talves Anti Hansa SK 2:29:20
355   404 Tasane Peeter 2:29:20
356   311 Kaaret Enn 2:29:32
357   492 Kotkas Priit Tallinna Lennujaama Spordiklubi 2:29:34
358   484 Elismäe Tõnu 2:29:37
359   494 Tiivoja Tiit 2:29:40
360   349 Karrofeldt Kalle 2:29:41
361   496 Eskor Ivar 2:29:44
362   403 Roosnupp Priit 2:29:52
363   524 Tilgre Taimar ok Põlva kobras 2:29:55
364   247 Mälk Robert 2:29:56
365   408 Stokkeby Peep 2:30:03
366   359 Ruusalu Rein 2:30:06
367   805 Adamson Urmas 2:30:07
368   801 Kallastu Helar 2:30:11
369   826 Saar Sven 2:30:14
370 13 400 Kruusmann Geidi 2:30:15
371   455 Reim Martin 2:30:15
372   352 Soovik Jüri 2:30:23
373   464 Rillo Marti 2:30:26
374   327 Alla Janek Hansa SK 2:30:29
375   364 Pallas Lembit 2:30:30
376   794 Tiit Mati 2:30:43
377   397 Kriisa Helar 2:31:05
378   348 Jürgenson Indrek Eesti Posti Spordiklubi 2:31:07
379   263 Teesaar Egert 2:31:27
380   264 Kallemets Mati SK Sula 2:31:32
381   382 Rannamägi Hando 2:31:38
382   495 Haljak Antti 2:31:42
383   415 Saviir Jaan SK Sula 2:31:44
384   921 Uutar Aivar 2:31:49
385   390 Isakov Viktor 2:31:53
386   361 Sokk Jaan 2:31:57
387   439 Undla Argo 2:31:58
388   432 Kümnik Jaak 2:31:58
389   413 Voogla Henri 2:32:02
390   466 Kondaev Dmitry 2:32:11
391   443 Kooser Tarmo 2:32:16
392   683 Kask Villu SK AASPERE 2:32:28
393   425 Laansalu Priit 2:32:29
394   832 Rouhijainen Madis Jooksuriided.ee 2:32:30
395   434 Pindma Vahur 2:32:35
396   534 Haljaste Härmo 2:32:44
397   515 Viira Andres 2:32:44
398   386 Sulemenkov Igor 2:32:45
399   538 Nesterov Nikolay Narva Elektrijaamade Spordiklubi 2:32:50
400   220 Heinsar Hardi Valga Rattaklubi 2:33:23
401   433 Treier Tarvo 2:33:25
402   369 Ütsik Johannes oy jussike 2:33:26
403 14 473 Bormann-Eskor Irena 2:33:32
404   809 Kallakas Urmo 2:33:38
405   877 Ilves Indrek Pärnu Jahtklubi 2:33:38
406   339 Kaur Jaanus 2:33:57
407   423 Linth Henn 2:33:57
408   426 Haaviste Raido 2:34:11
409   392 Ots Magnus-Mait Leola 2:34:12
410   389 Maiste Tarmo 2:34:13
411   431 Ilumäe Veljo 2:34:17
412   501 Uiboleht Toomas 2:34:18
413   574 Jaanus Lauri 2:34:19
414   447 Türi Madis CC Rota Mobilis 2:34:29
415   529 Laugus Jaanus 2:34:32
416   412 Joosepson Priit Saint-Gobain Glass Estonia SE 2:34:41
417   458 Põlluste Priit 2:34:42
418   478 Aalberg Raoul 2:34:45
419   810 Tähepõld Peeter 2:34:47
420   613 Jakobson Mikk 2:34:52
421 15 522 Ott Marje 2:34:53
422   488 Jaanus Andres 2:35:06
423   375 Pullerits Tõnu Spordiselts 2:35:07
424   567 Parksepp Veikko 2:35:07
425   465 Rindla Tarmo Norma 2:35:08
426 16 561 Poljakova Nadežda NARVA SK FIRN 2:35:17
427   377 Trepp Janek Tamsalu AO 2:35:27
428   363 Romann Tavo 2:35:29
429   870 Lepvalts Enno 2:35:29
430   460 Suuroja Martin MTÜ Viitna suusaklubi 2:35:38
431   499 Luiks Meelis Elioni Spordiklubi 2:35:40
432   517 Maripuu Riho 2:35:40
433   715 Luuk Erkki 2:35:41
434   575 Piliste Andi 2:35:41
435   931 Lukkats Andres 2:35:44
436   417 Kallakmaa Teet 2:35:47
437   387 Koplus Kaupo Team A2K Spordiklubi 2:35:48
438   783 Vallimäe Sven Spordiselts 2:35:58
439   505 Veelain Ermo 2:36:04
440   510 Kütt Mati 2:36:09
441   906 Reesna Tanel 2:36:19
442   896 Teppan Sten 2:36:21
443   142 Karama Tarmo 2:36:26
444   573 Valdmaa Risto 2:36:35
445   476 Päärt Villu 2:36:37
446   471 Niils Raigo 2:36:41
447   521 Valdmaa Lauri 2:36:42
448   577 Angelstok Aivar 2:36:52
449   411 Kabonen Tiit 2:37:00
450   472 Putskov Aleksandr 2:37:03
451   474 Koitne Gunnar 2:37:10
452   513 Nõmmeots Priit 2:37:13
453   422 Jänes Margus 2:37:25
454   441 Karp Veiko 2:37:26
455   894 Ruus Kuldar 2:37:31
456   930 Leosk Andres 2:37:33
457   532 Looskari Anti 2:37:49
458   470 Vosman Rain 2:37:55
459   325 Mustonen Marek 2:37:55
460   506 Palu Silver SK TAK 2:37:59
461   556 Heintalu Martin 2:38:00
462   545 Mõttus Eero 2:38:16
463   531 Moor Reimo Maksu- ja Tolliameti Spordiklubi 2:38:23
464   518 Laht Tarmo 2:38:40
465   514 Laja Leho Jooksupartner 2:38:41
466   512 Pungits Marti 2:38:50
467   491 Kamberg Kristofer Erik 2:38:51
468   584 Uiga Algis 2:38:57
469   421 Pugatsov Aleksandr 2:39:08
470   419 Hendrikson Gert Scanweld 2:39:09
471   544 Ansmann Alo 2:39:11
472   609 Abel Risto TT Team 2:39:12
473   882 Noormets Riho AT Sport 2:39:29
474   675 Allikvee Hannes 2:39:33
475   549 Lanno Riho 2:39:34
476   636 Räim Tõnis 2:39:35
477   523 Karjus Kaido Sparta 2:39:44
478   52 Muru Sulev 2:39:45
479 17 656 Susi Kaari SK Serviti 2:39:47
480   429 Paur Silver SK AASPERE 2:39:48
481   497 Visnapuu Tarmo 2:39:53
482   388 Ojarand Raivo 2:39:55
483   597 Vainjärv Valeri 2:39:55
484   540 Kõomägi Armin 2:39:57
485   508 Nirgi Ahti 2:39:58
486   481 Roasto Indrek 2:40:10
487   562 Efimov Anatoly Narva SK FIRN 2:40:13
488   482 Piirimägi Peeter Võru Harrastajad 2:40:24
489   537 Leier Tõnis 2:40:27
490   542 Eskor Marek 2:40:27
491   559 Aksjonov Pjotr SK Narva FIRN 2:40:31
492   880 Sikk Marko 2:40:36
493   292 Nõmmik Kaidu JELD-WEN Door Solutions 2:40:37
494   864 Kaasik Margus 2:40:40
495   737 Jaaku Mati 2:40:40
496   446 Küttim Rene 2:40:42
497   552 Tamme Raido Jõhvi Motoklubi 2:40:47
498   868 Ervin Urmas 2:40:55
499   438 Tuttelberg Peeter 2:41:02
500   586 Talalaev Marek 2:41:07
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Spordihai.ee, info@spordihai.ee, 03.03.2013 21:59
Tulemused, pildid ja videod http://wp.me/p2E0Co-yw
Tarmo Haud, tarmo@tarmohaud.ee, 03.03.2013 20:56
Tänasel 16. Tallinna Suusamaratonil minu poolt tehtud pildid nüüd kõigile vaatamiseks (ning soovi korral ka alla laadimiseks) veebi üleval. Vaata aadressile: http://www.tarmohaud.ee/galeriid/estoloppet/16-tallinna-maraton/ Hetkel laevad pildid ka Sportfotosse, kust saab siis enda pilte nime järgi otsida. Need aga vaadatakse üle ning tagitakse kunagi homse päeva jooksul. Seega, kes kogu galeriid läbi lapata ei viitsi, neile veel natuke kannatust Igatahes tänud Teile järjekordse laheda maratoni eest. Hea on rajal positiivselt meelestatud inimesi näha! Parimatega, Tarmo Haud
Alar, alar@hotmail.com, 02.03.2013 16:25
Seoses haigestumisega loovutan 20EUR eest oma Tallinna maratoni numbri. GSM 5080022
Suusahooldus Tallinnas, info@skibikemarathon.com, 28.02.2013 16:40
Suusahooldus Tallinnas Tallinna Maratoniks! 55637511


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE