estenglv
WAP version
Login form
42,195 km
21,1 km
10 km
301 Moved Permanently Date: Mon, 11 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
SEB Tallinna Maraton
Aeg 09.09.2012
Koht Tallinn EST
Spordiala Jooksmine
Distants

42,195km
21,1km
10km 

Korraldaja Spordiürituste Korraldamise Klubi, Mati Lilliallik, Tel. +372 5221 233, www.jooks.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1   1 Nurme Tiidrek /TÜASK 30:06 1
2   14 Vedehin Nikolai /TÜASK 31:12 2
3   3 Lamp Allar /TÜASK 31:16 1
4   6 Diliunas Marius / 31:34 3
5   4 Fosti Roman /Stamina Arcotransport tiim 32:37 4
6   37 Õiglane Jan /EMÜ SK 32:38 2
7   334 Ivanov Ivar Maratonsport/KJK Lõunalõvi 33:10 5
8   13 Kivikas Kenny /TÜASK 33:26 3
9   22 Jõesoo Argo /EMH 33:36 6
10   53 Sandvall Thomas /SIF 33:54 7
11   68 Hellström Magnus /Sjundea IF 34:28 8
12   45 Valler Raimond /TÜ ASK 34:47 9
13   17 Kais Ülari /Airok/Jooksupartner 34:53 10
14   915 Tammjärv Karel /Sidepataljon 34:55 11
15 1 10 Drazdauskaite Rasa / 35:10 1
16   52 Arins Arnolds "/SK ""METROONS""/ Nike Riga Run" 35:17 4
17   36 Kilk Ain /Eesti Worldloppeti Klubi 35:28 1
18   29 Reitsnik Tarmo /STAMINA 35:32 1
19   62 Sõnajalg Ats TTÜ/ 35:58 5
20   79 Ozolins Arnis /NIKE RIGA RUN 36:04 12
21   39 Pallo Rait / 36:05 13
22   28 Vaher Vladimir /Stamina Arcotransport tiim 36:06 6
23   6830 Sillang Heinrich SEB/ 36:08 14
24   44 Moltsaar Aavo Liewenthal/21CC Triatloniklubi 36:13 15
25   229 Mendel Mark /Stamina Arcotransport tiim 36:17 1
26 2 16 Luik Liina /TÜASK 36:20 2
27   38 Tammemäe Timmo /SK100 36:25 16
28   913 Mitt Raido /Sidepataljon 36:27 7
29   64 Talihärm Johan /Eesti Raudtee Spordiklubi 36:27 1
30   25 Laineste Andres /Vanamõisa Suusklubi/Stamina 36:39 2
31   49 Rosen Ulf /21 CC 36:41 3
32   57 Tammemäe Lauri /SK100 36:42 17
33 3 11 Kergyte Remalda / 36:43 3
34   15 Aim Allan /TÜASK 37:06 8
35   55 Jakson Ahto /FB Jooksmine 37:08 4
36   56 Alvre Joonas / 37:21 18
37   142 Morjakov Aleksandr / 37:22 9
38   149 Koll Kristjan /Nõmme SK 37:25 2
39   51 Sagaja Martin /Eesti Raudtee Spordiklubi 37:29 19
40 4 3841 Fazeli Hosen / 37:37 1
41   58 Leino Peep /TriSmile 37:38 20
42   33 Malsroos Lauri ÕHUVÄGI/ 37:45 21
43   2326 Ümarik Indrek / 37:54 2
44   35 Moisar Markko SOS Lasteküla/ 37:56 10
45 5 12 Usevaite Evelina / 38:00 4
46   191 Reinov Tõnu / 38:04 5
47 6 89 Midrijane Anete "/SK ""METROONS""/ Nike Riga Run" 38:05 5
48   40 Epner Martin / 38:05 22
49   205 Šved Aleksandr TTÜ/ 38:09 11
50   67 Metsala Marko / 38:10 23
51   78 Pärnpuu Raivo ap oil oü/worldloppeti klubi 38:14 3
52   106 Allikvee Hannes / 38:16 12
53   80 Klaan Margus /Kultuuriministeerium 38:16 24
54   200 Antson Joel Markus /TriSmile 38:16 3
55   193 Kaseorg Tanel Elva Väikelastekodu/Tartu SS Kalev 38:20 2
56   110 Tiikoja Heiki / 38:21 25
57   2 Koselev Denis /TÜASK 38:22 26
58   3093 Hämäläinen Keio /Jooksupartner 38:24 27
59 7 18 Tambet Heleene /Viljandi Staier 38:31 6
60   50 Tiiksaar Aaro /5xA 38:40 28
61   182 Vaher Kaspar Tallinna Saksa Gümnaasium/Jaak Mae Suusakool 38:43 4
62   88 Adamson Allar TTÜ/ 38:44 29
63   9 Nirk Aarne /SK SPORTKESKUS.EE 38:46 30
64   65 Kallak Jaan /Sakala Biathlon 38:49 31
65   95 Velleste Neeme-Rain / 38:51 32
66   6016 Võik Juhani / 39:02 13
67   215 Seppel Andres / 39:03 33
68   85 Volke Markus Erik /EMÜ SK 39:08 14
69   202 Rätsep Kaspar /Korvpalliklubi Pärnu 39:11 3
70   73 Nurk Talis / 39:12 34
71   459 Klesmann Villu / 39:12 6
72   225 Krusell Kaur TTÜ/ 39:13 35
73   97 Salong Peeter /Spordiselts 39:16 36
74   96 Nikitin Andrei Maksu- ja Tolliamet/MTA Spordiklubi 39:17 7
75   1149 Mooij Jim /Hollandia 39:17 8
76   7857 Pärnaste Mikk /NÕMME SPORDIKLUBI 39:20 5
77   92 Lumberg Alari AS Henkel Makroflex/Tori spordiklubi 39:22 37
78   108 Toht Martin / 39:23 38
79   74 Vilismäe Martin TTÜ/ 39:23 39
80   190 Renno Simon Nordea Pank/Nordea Spordiklubi 39:25 40
81   278 Auväärt Martin / 39:26 41
82   171 Riimaa Mati KULUKAUBANDUS/KOONDISE KORMORAN 39:31 4
83   181 Tiislär Kaido JAKOB WESTHOLMI GÜMNAASIUM/ 39:35 42
84   90 Meidla Tiit Sampo Pank/ 39:38 43
85   799 Denissov Juri /Viru jalaväepataljon 2 39:38 44
86   1861 Laur Urmas Seven/ 39:40 9
87   7814 Poddevalin Valeri /TALLINNA KALEV 39:41 15
88   71 Tammet Christopher /TTÜ 39:43 16
89   167 Roasto Reigo / 39:43 45
90   803 Lang Andres /Suurtükiväepataljon 39:43 46
91   86 Männik Kristjan Helmes/ 39:45 47
92   27 Nirk Andres / 39:46 17
93   184 Mänd Rait Ericsson Eesti AS/Elioni Spordiklubi 39:48 48
94   196 Raidna Raoul Päästeamet/SK Maitim 39:51 49
95   102 Tuul Kristjan /GaG 39:51 4
96   679 Petristsev Vitali Ericsson Eesti AS/ 39:52 50
97   46 Gebruk Andy TTÜ/ 39:54 18
98   166 Heinvee Martin TTÜ/ 39:56 51
99   517 Aavola Ants / 39:57 19
100   511 Teder Erki / 39:58 52
101   116 Lillipuu Kaur KAITSELIIT/TALLINNA ÜLIKOOL 39:58 20
102   20 Keskpaik Kert /Albe Team 39:59 53
103   160 Luiks Meelis EMT/Elioni Spordiklubi 39:59 54
104   321 Moltshanov Alan OÜ Balticantique/ 40:00 55
105   844 Netšajev Andrei /Suurtükiväepataljon 1rühm 40:01 21
106   895 Viks Keio Logistikapataljon 1/ 40:03 56
107   172 Kauts Janno Tallinna linnakantselei/ 40:06 57
108   956 Jokinen Seppo /VALKEAKOSKI FINLAND 40:09 1
109   8036 Kobernik Dmitry / 40:11 10
110   320 Bilozor Konstantin /Elujooks 40:11 58
111   994 Sinijärv Tanel TTÜ/ 40:19 59
112   54 Vihmann Oliver / 40:20 60
113   210 Palm Laur / 40:22 22
114   546 Meidla Arvi / 40:23 1
115   146 Morozov Igor /JK OPTIMIST 40:25 5
116   207 Schmidt Robert / 40:31 23
117   103 Säär Harry / 40:31 5
118   136 Viitmann Jaak /klubitu mees-kahjuks 40:34 61
119   1839 Riisalu Joonas KIRDE KAITSERINGKOND- TAPA/ 40:35 62
120   107 Pae Markus Rene /Reaalkool/Audentes 40:35 6
121   87 Zahkna Marek G4S Eesti/ 40:38 63
122   188 Roots Anti /Eesti Energia Spordiklubi 40:38 64
123   121 Hillep Einar /Justiitsministeerium 40:39 11
124   164 Pääru Priit / 40:40 12
125   117 Olli Lauri AS IPA/LSF PT 40:41 13
126   153 Vaher Risto /SK Saarde 40:42 7
127   91 Kuznetsov Madis / 40:42 65
128 8 7 Mägi Merill /Stamina Arcotransport tiim 40:44 7
129   123 Malmre Olari / 40:46 66
130   212 Sooaru Mait Eesti Post/EESTI POSTI SPORDIKLUBI 40:48 14
131   134 Kotkas Priit Ospentos OÜ/Tallinna Lennujaama SK 40:49 67
132   228 Barinov Kaarel TTÜ/ 40:50 68
133   183 Nadel Mario NEFAB/ 40:51 69
134   192 Heinmets Halmar TTÜ/ 40:52 70
135   608 Hintsov Veiko AS Deloitte Audit Eesti/ 40:53 15
136   367 Emajõe Siim Tallink/ 40:55 71
137 9 469 Kukk Kaisa /Stamina SK 40:58 8
138   130 Palutaja Arvi / 41:01 16
139   137 Loit Madis /Kuusalu SK 41:02 72
140   912 Eensalu Lauri /Sidepataljon 41:04 24
141   907 Makki Indrek /Vahipataljon 41:04 73
142   1910 Napritson Elvis Ignite OÜ/ 41:05 74
143   179 Kannike Kristjan / 41:05 75
144   904 Part Holger /Vahipataljon 41:06 25
145   291 Heldna Robert / 41:07 8
146   143 Mäesepp Aigar Swedbank/Hansa Spordiklubi 41:08 76
147   100 Kotkas Kalvo Lõuna prefektuur/ 41:13 77
148   906 Munskind Rasmus /Vahipataljon 41:15 78
149   1096 Paju Mikk Tallinn Reaalkool/NRK 41:15 9
150 10 983 Boström Matleena /Sjundea If 41:16 9
151   189 Mõnjam Ain AS Viljandi Aken ja Uks/sportkeskus.ee 41:17 2
152   376 Rajando Kristjan didriksons1913/ 41:18 79
153   903 Mändla Oliver /Vahipataljon 41:18 26
154   99 Arak Andero Bosch Rexroth/ 41:18 80
155   335 Rebban Argo /ALUTAGUSE SUUSAKLUBI 41:19 10
156   484 Rauk Tanel / 41:19 27
157   362 Nellis Taimo / 41:20 81
158   887 Valge Juhan Logistikapataljon 1/ 41:22 28
159   890 Nõu Janek Logistikapataljon 1/ 41:22 29
160   538 Toom Karl Tallinna Inglise Kolledž/ 41:23 11
161   905 Pisa Leho /Vahipataljon 41:23 30
162   908 Kaus Timo /Vahipataljon 41:24 82
163   77 Kuznetsov Vladimir KIRDE KAITSERINGKOND- TAPA/ 41:25 83
164   299 Link Henrik /KK Viimsi 41:25 12
165   268 Raiend Marten KIRDE KAITSERINGKOND- TAPA/ 41:26 31
166   901 Valdman Priit /Vahipataljon 41:26 32
167   129 Vaht Alan Eesti Vedelkütusevaru Agentuur/ 41:31 84
168   131 Treilmann Rainer Päästeamet/ 41:31 85
169   902 Klasen Martin /Vahipataljon 41:31 33
170   909 Rääli Indrek /Vahipataljon 41:32 34
171   918 Ind Argo /Sidepataljon 41:32 35
172   900 Liiv Elvar /Vahipataljon 41:33 86
173   122 Artma Toomas /Laagri Kool 41:35 87
174   158 Uibukant Andrei / 41:35 88
175   4771 Sinyavskiy Vlasiy /Äkke 41:35 13
176   889 Möll Heiki Logistikapataljon 1/ 41:37 89
177   120 Tõnson Märt /Eesti Maaülikool 41:38 36
178   72 Paesüld Harles Swedbank/VAK Staier / Hansa SK 41:38 90
179   331 Jairus Roland / 41:39 91
180   329 Kiigemägi Mait / 41:40 92
181   578 Ärm Urmas / 41:44 6
182   462 Piskunov Dmitri /SK FORTUNA 41:48 6
183   726 Mägi Indrek Edelaraudree AS/Go Group 41:49 37
184   93 Värton Kristjan /Jooksupartner 41:49 93
185   3066 Hiis Andrus / 41:50 94
186   1136 Olt Andrus / 41:50 95
187   118 Pere Rene /Vana Kooli Mehed 41:50 7
188   395 Raastad Christopher TTÜ/ 41:51 96
189   170 Siim Cevin Anders /Tartu Ujumisklubi 41:51 14
190   316 Missing Janek / 41:52 97
191   355 Sepp Aleksandr / 41:52 98
192   354 Lopuhhin Sergei / 41:54 99
193   255 Giorgios Karagiannis /AIMS 41:56 8
194   186 Jekabsons Kaspars /NIKE RIGA RUN 41:57 100
195   5174 Vastshenok Aleksandr / 41:58 101
196   198 Ainsoo Jarkko /LUS 41:58 102
197   133 Kiik Jaan Kiige Reklaamibüroo/ 41:58 17
198   392 Paadik Bobi TTÜ/ 41:58 103
199   351 Kukk Ülo / 41:59 18
200   296 Leist Uno ESTOVER OÜ/ 41:59 1
201   400 Adamson Marko SOS Lasteküla/ 41:59 7
202   860 Münter Taavi /Pioneeripataljon 42:00 38
203   868 Alavere Martin /Pioneeripataljon 42:00 39
204   8283 Vasser Daniel /KOBRAS 42:02 104
205   298 Vainola Henri Sten /KK Viimsi 42:05 15
206   163 Kiis Tõnis /SK Aaspere 42:06 105
207   297 Leps Madis / 42:06 106
208   490 Paas Toomas Reisiraha.ee/ 42:07 107
209 11 185 Soots Viivi-Anne /SK Saue Tammed 42:08 1
210   352 Saetalu Andres / 42:09 16
211   892 Ariva Henri Logistikapataljon 1/ 42:12 40
212   109 Ilumets Luigi / 42:12 108
213   686 Kreinin Margus Logica Eesti/ 42:13 19
214   115 Lääne Aivar / 42:13 20
215   398 Laanemets Meelis KIRDE KAITSERINGKOND- TAPA/ 42:15 109
216   1688 Raid Riho / 42:15 110
217   203 Kaun Keijo / 42:16 111
218   5960 Spak Miroslav / 42:18 112
219   554 Saar Jüri / 42:19 113
220   886 Roobas Martin Logistikapataljon 1/ 42:19 41
221   307 Tuisk Kristjan / 42:20 114
222   353 Oolberg Vambo Politsei- ja Piirivalveamet/ 42:20 21
223   910 Kase Jaanus /Sidepataljon 42:21 42
224   2831 Pappel Jaanus / 42:23 22
225   3297 Selge Sten / 42:24 43
226   220 Kovaljov Bogdan /Nõmme SK 42:24 17
227   767 Kukk Kaspar /Viru jalaväepataljon 1 42:24 44
228   162 Tepaskent Tanel /Sparta 42:25 115
229   161 Kask Villu /SK Aaspere 42:25 23
230   326 Karilaid Ivo TPMM/ABEC 42:26 116
231   125 Kokk Kristjan / 42:26 117
232   587 Kummer Marthen-Patrik / 42:30 18
233 12 180 Kivi Liina /Jooksupartner 42:31 10
234   1356 Mere Maur / 42:32 118
235   41 Kaigas Einar /Airok/Jooksupartner 42:34 119
236   863 Tilk Tanel /Pioneeripataljon 42:35 45
237   47 Narmont Donatas /Ajakiri Jooksja 42:35 9
238   318 Gussev Rain / 42:37 120
239   1002 Norak Robert / 42:37 121
240   841 Tosso Marko /Suurtükiväepataljon 1rühm 42:37 46
241   380 Inter Oliver AS Tartu Kaubamaja/ 42:42 122
242   1759 Kebja Reigo TTÜ/ 42:43 47
243   5675 Tsarski Oliver /TLÜ 42:44 123
244   175 Ehala Johannes / 42:44 124
245   82 Sõber Elion / 42:46 48
246   867 Pärs Elmar /Pioneeripataljon 42:47 8
247   139 Müür Roland / 42:48 125
248   369 Daub Ingmar / 42:51 9
249   271 Annus Madis / 42:54 126
250   3192 Muhk Meelis / 42:55 127
251   169 Zabnin Aleksandr AS Norma/Norma OK 42:55 128
252   1909 Trofimov Tiit Peugeot/ 42:57 24
253 13 4884 Kontro Hilkka /HKV 42:57 11
254   544 Mägi Indrek / 42:59 129
255   711 Tirmaste Siim-Martin /EESTI MEREVÄGI 42:59 49
256   359 Peedo Martin Paintballikeskus/ 43:00 130
257   1212 Peterson Kristo / 43:00 50
258   761 Paldre Kaur /Viru jalaväepataljon 1 43:00 51
259   1764 Kulenkampff Felix TTÜ/ 43:00 131
260   5160 Part Siim /Albu 43:00 10
261   762 Raamat Priit /Viru jalaväepataljon 1 43:00 132
262   322 Ruusmann Jaanus / 43:00 133
263 14 406 Rosenberg Kristi / 43:01 12
264   768 Vladimirov Deniss /Viru jalaväepataljon 1 43:01 52
265   336 Kiik Tanel / 43:01 134
266   1249 Kingo Priit Swedbank/Hansa Spordiklubi 43:02 135
267   390 Eichhorn Daniel Harry / 43:03 136
268   290 Reiter Marek / 43:05 137
269   308 Mõistus Robert Klen / 43:07 19
270 15 621 Vaino Marbel Sidepataljon/ 43:07 13
271   325 Roosaar Vahur / 43:08 138
272 16 124 Kurist Helina /SK EMÜ 43:08 1
273   446 Veismann Kristofer /Virumaa Pallimängude Kool 43:10 20
274   151 Hanga Karol /Kose Spordikool 43:10 21
275   152 Liht Mattias / 43:10 11
276   497 Leemits Richard Tallink/ 43:14 25
277   997 Lahi Ats / 43:14 139
278 17 461 Starkopf Elis-Helen /nõmme kjk 43:15 2
279   504 Ahven Ahto / 43:15 12
280   675 Peet Meelis AS Tartu Kaubamaja/ 43:16 140
281   206 Rass Pertti / 43:16 26
282   763 Šavkun Kirill /Viru jalaväepataljon 1 43:18 13
283   127 Tiks Rauno /Nõmme KJK 43:18 53
284   283 Tõnismäe Tiit / 43:19 27
285   571 Metsma Priit /TABASALU TRIATLONI KLUBI 43:20 141
286   7566 Puidak Markus / 43:20 22
287   489 Mustasaar Rene Helmes/ 43:20 142
288   327 Kajaste Kristjan /21CC Triatloniklubi / RXT 43:21 143
289   176 Sootalu Tiit / 43:21 10
290   1006 Sääsk Janar / 43:22 144
291   199 Teder Tarvi TTÜ/ 43:23 145
292   3098 Mölder Tauno /Haanja Suusaklubi 43:23 146
293   101 Stahnevitš Denis /MK Hammerlock 43:24 147
294   348 Dubrovski Jan /Elioni Spordiklubi 43:24 148
295   485 Orub Marek / 43:24 149
296   891 Kristerson Martin Logistikapataljon 1/ 43:24 14
297   766 Kozlov Oleg /Viru jalaväepataljon 1 43:25 15
298   749 Kalda Alan TTÜ/ 43:26 150
299   864 Nõmm Sirvo /Pioneeripataljon 43:26 54
300   98 Toom Herman Politsei- ja Piirivalveamet/ 43:30 151
301   689 Lõbu Karel / 43:30 152
302   764 Rõbakov Andrei /Viru jalaväepataljon 1 43:30 55
303   135 Kiple Kaivo caviar.ee/ 43:31 153
304   1048 Sõerumäe Olari / 43:32 56
305   765 Saar Germo /Viru jalaväepataljon 1 43:32 57
306   94 Kuusik Aron / 43:33 16
307 18 7934 Karlõševa Aljona CD24H MTÜ/ 43:34 14
308   154 Jõeleht Jaago Swedbank/Hansa Spordiklubi 43:35 154
309   113 Eerme Martin TTÜ/TTÜ-KAPA 43:35 28
310   312 Laas Marko / 43:35 155
311   303 Ait Janek / 43:36 156
312   911 Stokkeby Sander /Sidepataljon 43:37 58
313   377 Atso Tiit / 43:37 157
314   112 Lillo Taivo Audit Vikneti OÜ/Tantsuklubi Mambo AVS 43:38 3
315   460 Schmidt Peeter / 43:39 158
316   178 Kraam Sulev Swedbank/Hansa SK 43:40 159
317   363 Kull Jüri HNRK/ 43:41 11
318   7894 Allmägi Alo /SK RADA KOLGA KÜLA 43:42 160
319   506 Virma Ragnar / 43:43 59
320   156 Grauen Peteri Grader Service AS/ 43:46 161
321   6280 Holst Karl Hendrik / 43:46 23
322   7333 Sild Sten / 43:47 162
323   1892 Uibo Taivo KAUPMEES ja KO AS/ 43:49 163
324 19 145 Kallas Laura /Audentes 43:50 3
325 20 7304 Floren Kelli / 43:51 1
326   302 Läänmäe Enn Tallinna Tehnikakõrgkool/ 43:51 12
327 21 1195 Orlova Galina / 43:52 15
328   374 Väljataga Romet EAS/ 43:52 164
329   4441 Lehter Aivar Tallink/ 43:53 13
330   842 Põldoja Erkki /Suurtükiväepataljon 1rühm 43:56 165
331   323 Urbas Mart / 43:57 166
332   1706 Karu Kristjan Harald /FC Flora 43:57 24
333   588 Õunap Urmas / 43:58 29
334 22 177 Idavain Tiina Estonian Air/ 43:58 2
335   6873 Lepik Jano SEB/ 44:00 167
336 23 494 Kesküla Kerti Kaitseliit Rapla Malev/ 44:00 1
337   338 Soidla Janar / 44:00 168
338   420 Hummal Erkki / 44:01 169
339   458 Filatov Kalmer / 44:02 30
340   572 Kallakas Priit /rannapepud 44:04 170
341   531 Saunpere Mario /Audentese Spordikool 44:04 25
342   500 Kaar Andres Estlander Grupp/ 44:04 171
343   319 Voloshin Jevgeni /FIRN 44:05 2
344   7935 Caspani Fabrizio / 44:05 172
345   7994 Beiers Arturs / 44:05 173
346   843 Reinsalu Raido /Suurtükiväepataljon 1rühm 44:07 60
347   333 Kahro Rein /Elueest 44:08 174
348   1305 Martin Jörgen / 44:09 61
349   222 Nael Paul /Spordiklubi Schnelli 44:09 17
350   5979 Sadovski Artur / 44:11 175
351   820 Kask Riho /Õhutõrjepataljon 2 rühm 44:11 18
352   683 Mägi Evon Politsei- ja Piirivalveamet/ 44:14 26
353   731 Roode Siim MAQS Law Firm Advokaadibüroo/ 44:14 14
354   622 Tiis Robert / 44:14 62
355   635 Kreek Evert Point-S/ 44:14 31
356   7743 Mägi Aimur /VAK Staied 44:16 176
357   1793 Jaaniste Tõnis TTÜ/ 44:17 63
358   5057 Novoselskij Aleksejus /Nike LT 44:17 177
359 24 150 Nesterko Maria /Tallinna Ülikool 44:17 16
360   343 Koll Jürgen Laagri Kool/Nõmme SK 44:18 27
361   593 Sula Peedu / 44:18 178
362 25 740 Borkman Kati TTÜ/ 44:18 17
363   194 Tilga Taavi / 44:18 179
364   758 Lipping Edgar Maria Mägi Advokaadibüroo/ 44:19 180
365   313 Lill Kalev / 44:19 28
366   417 Rand Kaarel Ericsson Eesti AS/ 44:22 181
367   168 Kala Kalmet Avor Kindlustusmaakler OÜ/ 44:23 15
368   807 Tõllasson Aimur /Suurtükiväepataljon 44:23 64
369   738 Jakoobi Martin TTÜ/ 44:23 182
370   796 Semenkov Andrei /Viru jalaväepataljon 2 44:23 183
371   309 Tarm Veiko AS Norma/Norma OK 44:23 184
372   631 Pikani Margus Eurex CS/ 44:25 185
373   865 Mager Mihkel /Pioneeripataljon 44:25 186
374   368 Daub Taivo DSV Transport/ 44:28 32
375   744 Parts Sander TTÜ/ 44:28 65
376   861 Kurgu Timo /Pioneeripataljon 44:29 66
377   502 Jalasto Indrek / 44:29 187
378   866 Rist Erik /Pioneeripataljon 44:30 188
379   8052 Laasmäe Karl-Louis / 44:30 29
380   666 Lint Andrus /Kotka Jooksuklubi 44:30 16
381   623 Leibenau Matis Elektrilevi OÜ/EE Spordiklubi 44:31 189
382   3004 Karotamm Taavi / 44:31 190
383   4988 Uba Arvi / 44:31 17
384   345 Helinurm Marek / 44:31 18
385   586 Kangur Raul /Jooksuklubi Sarma 44:31 33
386   862 Klein Artur /Pioneeripataljon 44:32 67
387   869 Lepik Mario /Pioneeripataljon 44:32 68
388   672 Idavain Taavi Estonian Air/ 44:32 191
389   311 Kirs Margus / 44:33 192
390   1526 Kase Martin AS VIA 3L/VIA 3L SPORDIKLUBI 44:34 19
391   1903 Sepp Reido / 44:34 193
392   221 Oja Hannes Swedbank/Hansa Spordiklubi 44:36 194
393   235 Pilliroog Joonas / 44:36 30
394   157 Polt Kalju Grader Service AS/ 44:36 3
395   998 Elhi Einar Farovent/ 44:37 19
396   456 Sniker Indrek / 44:37 195
397   401 Koivula Erkki Finland/Baker 44:39 2
398   893 Mürk Madis Logistikapataljon 1/ 44:40 196
399   1532 Kõiv Riho Nordecon AS/ 44:40 197
400 26 633 Luiks Ülle Tallinna Linnavalitsus/ 44:41 18
401   332 Saaremäel Indrek / 44:41 198
402   493 Saliste Aare /BC Tondi 44:44 199
403   259 Hollo Kalmer AS VIA 3L/VIA 3L SPORDIKLUBI 44:44 200
404   914 Tooming Martin /Sidepataljon 44:45 69
405   31 Vlassov Sergey /sylvia.gatchina.ru 44:46 20
406   897 Allik Arno /Kaitseliidu Tallinna Malev 44:46 20
407   639 Uha Jüri /Saarepeedi Suusaklubi 44:46 31
408   1900 Mand Martin /Redmoto 44:47 70
409   301 Vahter Kaimo TTÜ Meresüsteemide Instituut/ 44:47 201
410   837 Keerles Rait /BC Kalev/Cramo 44:47 202
411 27 397 Sulg Marilin /OK Orvand 44:51 19
412   800 Tõnus Taavi / 44:51 203
413 28 393 Sergejeva Monika TTÜ/ 44:52 20
414   752 Lepiksaar Egert /Männikumäe 44:53 32
415   230 Viilup Sander Sportland Eesti AS/ 44:53 33
416   1931 Pärn Mihkel Kolimisabi OÜ/TESS 44:53 204
417   7332 Paane Risto / 44:53 205
418   724 Pärna Kristjan /TLÜ 44:54 206
419   1851 Ortman Mattias Action Dialog Partner/ 44:55 207
420   570 Toodu Imre / 44:55 208
421   391 Palmiste Ülar TTÜ/ 44:55 209
422   8067 Korjus Lauri / 44:56 34
423   6187 Ansper Aren / 44:57 71
424   499 Rand Egon TESS12/ 44:57 210
425   1315 Fimberg Teet / 44:58 35
426   709 Ots Harri /EESTI MEREVÄGI 45:00 72
427   339 Reimets Ramon / 45:01 211
428   848 Takk Aimur /Suurtükiväepataljon 1rühm 45:02 21
429   387 Inno Ermo /Elioni Spordiklubi 45:02 212
430   3673 Grinkin Tõnis / 45:02 213
431   1786 Schasmin Karl TTÜ/ 45:02 73
432   147 Roop Andrey /NEJ SPORDIKLUBI 45:02 4
433   294 Suurorg Kristjan / 45:02 22
434   884 Metsala Markus / 45:03 34
435   488 Põldoja Argo /betotrade 45:05 214
436   730 Kaldvee Rivo MAQS Law Firm Advokaadibüroo/ 45:05 215
437 29 1054 Müürsepp Sigrit / 45:06 21
438   365 Sazenkov Aleksandr / 45:08 216
439   5315 Käär Sergei Ericsson Eesti AS/ 45:08 217
440   340 Piirsalu Rein /NB Team 45:08 1
441   604 Joosua Toivo / 45:08 218
442 30 159 Estorn Lilian /Staier 45:09 3
443   6354 Pikk Marko / 45:09 219
444   337 Paju Kaido / 45:09 21
445   498 Pehka Ron Arnar /Lillepallid 45:11 35
446   295 Mäesalu Märt / 45:12 220
447   1672 Lužkov Kristjan TTÜ/ 45:12 74
448   684 Rõzko Aivar Politsei-ja Piirivalveamet/ 45:13 5
449   383 Jakobson Mart /Harju KEK RSK 45:14 36
450   444 Läll Allar Sisalik/ 45:14 221
451   698 Logins Romans /NIKE RIGA RUN 45:14 75
452 31 1715 Sinijärv Heleen TTÜ/ 45:14 2
453   8180 Rosenberg Tiit / 45:15 222
454   6531 Siimaste Kaarel Olympic Casino Eesti AS/www.olympic-online.com 45:17 36
455   6530 Siimaste Kaur Olympic Casino Eesti AS/www.olympic-online.com 45:17 23
456   699 Koppel Margus / 45:18 76
457   1850 Jairus Jaagup / 45:20 37
458 32 371 Järvis Mari Edelaraudtee AS/Go Group 45:20 22
459   722 Jalas Jaan /Eesti Energia Spordiklubi 45:20 223
460   1175 Pedask Mihkel / 45:20 224
461 33 2257 Güsson Sandra /Nõmme KJK 45:21 4
462   687 Sulg Rünno Ühinenud Kinnisvarakonsultandi/ 45:23 225
463   7370 Tamm Ander / 45:23 77
464   4919 Vespere Veiko Estonian Air/ 45:26 226
465   8188 Pugovkin Rainis / 45:26 24
466   559 Läns Indrek / 45:28 227
467   3758 Pliiats Hillar KVPS/ 45:28 228
468   405 Part Taavi / 45:28 229
469   1307 Möller Olavi EMT/Elioni Spordiklubi 45:28 230
470   1895 Kuusmann Marten /Alutaguse SK 45:29 38
471   663 Aasma Ando Politsei- ja Piirivalveamet/ 45:29 231
472   917 Merimaa Remo /Sidepataljon 45:29 78
473   366 Paat Egert Rademar/ 45:30 232
474   7856 Loit Rainis / 45:30 39
475   480 Vallikivi Alo / 45:31 233
476   360 Jõgi Tarmo /SK Merimetsa 45:33 234
477   447 Antons Eero Ekore/ 45:33 235
478   315 Mertsina Tõnu Statistikaamet/ 45:33 22
479   702 Piibeleht Velmar RIK/ 45:34 236
480   589 Dubov Manfred / 45:34 237
481   1840 Luhtoja Sten /Suurtükiväepataljon 45:35 79
482   442 Reino Indrek /afterbasket 45:35 2
483 34 602 Treffner Kadri /Kõlleste Spordiklubi 45:35 23
484 35 515 Mõistus Merlin / 45:36 24
485   440 Zimmermann Meelis Eesti Ettevõtluskõrgkool Maino/ 45:37 37
486   703 Leesi Rain / 45:37 238
487   4986 Zhilin Philipp / 45:39 80
488   931 Tohvri Jürgen /Sidepataljon 45:39 81
489   1843 Raidma Allan KIRDE KAITSERINGKOND- TAPA/ 45:41 239
490   8091 Kams Siim / 45:42 25
491   542 Kütt Avo / 45:42 23
492   613 Jaamaste Margus /Elisa Spordiklubi 45:43 240
493   787 Roos Henri / 45:43 40
494   361 Dmitrijev Andrei /Äkke 45:44 24
495   626 Karjus Kaido /Artman Racing 45:45 38
496   583 Tšubenko Dmitri AS KALEV/ 45:46 82
497   349 Tropp Raimo EMT/Elioni Spordiklubi 45:47 241
498   128 Grahv Margus / 45:47 242
499   373 Varbola Erki EAS/ 45:48 243
500   991 Vasar Silver TTÜ/ 45:50 244
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Peeter, , 28.09.2012 20:38
Juba ammu on kasulikum spordiportaal.ee vaadata.
sprinter, , 28.09.2012 08:54
Kas tulemused siia keskkonda ka kunagi ilmuvad?
, , 14.09.2012 20:32
kes kruiisika flaierit ei kasuta, siis oleks huvi. kirjuta - geotrail@hot.ee
Voldemar, , 11.09.2012 19:49
400 m teeb 1%, s.o. 10 m kilomeetri kohta. Proovige joosta 1 km kõrvalekaldeta alla 1% - kui joont ees ei ole. Harrastusjooksja ei saagi sellega hakkama.
osaleja, , 11.09.2012 17:04
Ka minu forerunner 610 näitas raja pikkuseks 42,50 km. Huvitav kas keegi kasutas jalaandurit, mis tulemused siis oleks? Olen forerunner 610 väga rahul just tema täpsuse poolest ja oma kogemustele tuginedes väidaks, et GPS näitab pigem lühemat maad kui pikemat. See jutt, et maratonirajal siksakitades ja teistest möödudes rada pikeneb 400-800 meetrit tundub küll kummaline ning sama kummaline jutt on ka see, et keegi onkel jalutas kõige otsemat teedpidi raja läbi mõõterattaga !?! Startisin esimesest sajast joone tagant ja möödumisi peaaegu polnud. Üldiselt pole oluline kui pikk oli rada, vaid oluline on see et maraton oli supper hästi korraldatud!!! Tänud korraldajatele ja kaasaelajatale!!!
mraltay, , 11.09.2012 15:13
Suur tänu sportfoto-le !!!
Voldemar, , 10.09.2012 23:56
Gps-id ongi ebatäpsed, 2-5 % on täiesti tavaline viga. Tallinna maratoni rada on ilmselt mõõterattaga mõõdetud ja rahvusvaheliselt sertifitseeritud. Naljamehed, tulevad gps-iga rada mõõtma!!
jooksja, , 10.09.2012 22:35
42,65km oli eilse jooksu pikkus minu gepsu järgi. Lõikasin kõik kurvid nii sirgeks kui sain ja hoidsin pidevalt võimalikult otsest joont. Tavaliselt näitab gps näiteks rattasõitudel 100km kohta ca 1km vähem, sest ta lõikab maha järsud pöörded jne. Kui see 1%-line nö tehniline viga ka veel juurde liita, saame raja pikkuseks ca 43km!!!
uu, , 10.09.2012 22:16
mul näitas ühel aastal üle 46 kilomeetri, mis teeme?
geps, , 10.09.2012 20:10
Garmin FR 310-ga tuli 42,4, nii et pole hullu


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE