estenglv
WAP version
Login form
42,195 km
21,1 km
10 km
301 Moved Permanently Date: Mon, 11 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
SEB Tallinna Maraton
Aeg 09.09.2012
Koht Tallinn EST
Spordiala Jooksmine
Distants

42,195km
21,1km
10km 

Korraldaja Spordiürituste Korraldamise Klubi, Mati Lilliallik, Tel. +372 5221 233, www.jooks.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1   1787 Girgensons Janis "/SK ""METROONS""/ Nike Riga Run" 1:06:32 1
2   8 Hajjy Mohamed / 1:08:41 1
3   6 Kivistik Kaur /Tartu Kalev 1:09:12 2
4   2073 Kiptoo Julius /KENIA-SAARI-VÄRVEN PULLITUS 1:09:19 2
5   5 Vinogradov Yury /sylvia.gatchina.ru 1:10:01 3
6   139 Nummela Aki /Runner 1:10:27 4
7   47 Takala Miika /Jyväskylän Kenttäurheilijat 1:10:35 5
8   1 Püi Taivo /Sportkeskus.ee 1:11:17 6
9   10 Õitspuu Ando / 1:14:52 7
10   80 Kallaste Jaanus / 1:16:19 8
11 1 15 Marhele Ilona / 1:16:39 1
12   44 Kalinin Denis / 1:17:13 9
13   730 Siurola Sampsa / 1:17:26 10
14   9 Tarm Toomas /Sportkeskus.ee 1:17:37 1
15   1423 Freij Ragnar /Högsbo AIK 1:17:46 11
16 2 13 Luik Leila /TÜASK 1:17:59 2
17   17 Tärno Indrek /SK Schnelli 1:17:59 12
18 3 16 Plaksina Margarita /Elektrosila 1:18:39 3
19   18 Kulmatickii Marat /sylvia.gatchina.ru 1:18:45 13
20   1803 Tomson Henek / 1:18:49 3
21   40 Belousov Aleksei /sylvia.gatchina.ru 1:19:24 14
22   60 Bõmberg Rain Elion Ettevõtted AS/Elioni Spordiklubi 1:19:31 15
23   97 Virtanen Tapani Runner/ 1:19:34 16
24   99 Soo Jürgen / 1:21:26 1
25   131 Tippi Bert /TÜ ASK 1:21:54 4
26   1943 Mäe Karl /Altius 1:22:04 2
27 4 12 Patjuk Jekaterina /TÜASK 1:22:06 4
28   27 Rohtla Urmas / 1:22:11 2
29   48 Linn Andi /Staier Viljandi 1:22:15 3
30   28 Sabre Kaupo /Põlva 1:22:28 1
31   100 Orup Damgaard Christian / 1:23:15 17
32   26 Luik Lauri /Läänemaa KJK 1:23:30 18
33   2145 Tulp Indrek / 1:23:32 19
34   2059 Kaljurand Mart / 1:23:41 20
35   91 Heintalu Margus / 1:23:42 21
36   120 Luts Marek Politsei- ja Piirivalveamet/SK Maret-Sport 1:23:45 4
37 5 11 Rihma Annika / 1:23:56 5
38   524 Roomet Reget /Doberani Rannamaja 1:24:02 22
39   79 Viikmäe Alvar Draka/ 1:24:05 23
40   326 Gorba Deniss /tripower.lv triathlon team 1:24:11 5
41   204 Pietrzak Andrzej /Szakale Balut Lodz 1:24:16 24
42   1583 Bõtšuk Vladimir / 1:24:26 2
43   303 Malmivaara Jari /Helsinki 1:24:30 25
44   549 Van De Wiel Pieter /Hollandia 1:24:31 1
45   1548 Norman Mart / 1:24:34 6
46   1587 Vaher Paavo /SK Saarde 1:24:51 26
47   606 Andersen Michael Hoeeg /Aarhus Fremad 1:25:22 7
48   1410 Standzenieks Marcis /Maratona klubs 1:25:36 8
49   163 Brucis Andis / 1:25:53 9
50 6 42 Tarum Janelle /Stamina Arcotransport tiim 1:25:57 1
51   1227 Voolaid Raimond / 1:25:59 1
52   1304 Messam James /Kaarela Athletic 1:26:08 27
53   1697 Vaicaitis Ignas /Nike LT 1:26:09 28
54   551 Akkerman Herman /Hollandia 1:26:37 2
55   92 Zuburs Dainis / 1:26:50 10
56   1561 Kaldre Imants / 1:27:01 29
57 7 173 Katarzyna Birylo /MOS ZATOKA BRANIEWO 1:27:03 6
58   108 Rohelpuu Enno /SK VÕHMA 1:27:07 11
59   59 Novikov Mikhail Russian Fitness Group/World Class Sennaya 1:27:12 30
60   110 Mõttus Märten /RE 1:27:36 31
61   22 Loog Kaspar Browserbite/JCI Estonia Spordiklubi 1:27:48 32
62   1432 Morris John /Wolverhampton & Bilston 1:27:52 1
63   46 Kroon Kenet /SK Biathlon 1:27:59 5
64   128 Rõõmussar Raigo Sakala Metsaühistu/SK Metsasõbrad 1:28:04 33
65   148 Born Illimar / 1:28:15 3
66   1632 Raun Romet /Fittest Klubi 1:28:20 4
67   111 Kõiv Priit /KJK Lõunalõvi 1:28:29 34
68   83 Nurk Mirko Uulu Ehitus/ 1:28:31 6
69   51 Alunurm Alo ERGO/ 1:28:31 12
70   43 Hyde Matthew / 1:28:38 13
71   1437 Talums Armands /Jauna Spriedze 1:28:39 35
72   492 Lätt Silver /Tallinna Ülikool 1:28:42 7
73   2022 Hellerma Andres /MARSH KINDLUSTUSMAAKLER AS 1:28:52 36
74   390 Sildvee Märt /21CC Triatloniklubi 1:28:52 37
75   182 Medijainen Mikk AS A.LeCoq/ 1:28:52 38
76   94 Monvelt Lauri Transfer1.net/Schnelli SK 1:29:05 39
77 8 186 Lakua Anita /Kunto pirkat 1:29:07 1
78   1305 Hein Heigo Sampo Pank/Läänemaa KJK 1:29:28 40
79   1323 Hursti Vesa / 1:29:33 14
80   37 Rehelem Steven Politsei- ja Piirivalveamet/ 1:29:36 41
81   61 Lääts Viktor Eesti Kaitsevägi/Kaitseväe Peastaap 1:29:39 1
82   887 Põlluaas Ersto IRL/ 1:29:50 42
83   608 Schilder Wim /Hollandia 1:29:56 43
84   727 Silva Ernesto / 1:29:56 44
85   117 Aigro Marek / 1:30:03 15
86   95 Liivak Hannes Sisekaitseakadeemia/ 1:30:05 45
87   160 Maasik Martin Filter AS/ 1:30:09 46
88   1278 Parik Raul / 1:30:17 47
89   62 Roosnupp Priit / 1:30:18 16
90   295 Pärna Ain Merevägi/ 1:30:24 48
91   2049 Greenbaum Marko / 1:30:31 49
92   137 Pikand Sebastian /Tabasalu Triatloniklubi 1:30:43 2
93   838 Remmelg Alari Itella Logistics OÜ/Itella Smart Move 1:30:59 50
94   67 Nadorichev Oleg /Sylvia 1:31:03 51
95   2045 Heide Raiko /NÕMME SK 1:31:15 8
96   136 Tamkivi Taavi Skype/ 1:31:18 52
97   588 Sassi Hannu / 1:31:21 53
98   76 Kendla Taivo BIGBANK AS/ 1:31:22 54
99   158 Tomson Rauno / 1:31:23 9
100   125 Lomaka Andre / 1:31:32 55
101   607 Smit Jan /Hollandia 1:31:35 1
102 9 126 Kurg Eveli / 1:31:37 7
103   1162 Käsper Martin / 1:31:42 3
104   1671 Vaiksaar Tõnis / 1:31:48 56
105   127 Dubov Aleksandr /Regionaalhaigla Spordiklubi 1:31:50 4
106   159 Vallner David / 1:31:51 57
107   93 Sukk Gaspar /TriSmile 1:31:51 58
108   414 Vahtra Märt / 1:32:04 59
109   119 Nikers Olevs Ministry of Defence/VSK Noskrien 1:32:10 60
110   523 Kamberg Kristofer Erik / 1:32:10 3
111   1639 Matukhin Igor /BiM 1:32:31 17
112   166 Erend Erkki Ramirent/ 1:32:32 61
113   552 Beunder Gerbrand /Hollandia 1:32:33 5
114   1857 Uudam Margus / 1:32:35 62
115   199 Pajot Valentin /Expatris Triathlon 1:32:37 63
116   429 Reimann Jan SEB/ 1:32:45 64
117   152 Överus Eerik /SK Biathlon 1:32:47 10
118   488 Tammekivi Toivo /Tarbatu 1:32:51 11
119   927 Cepilovs Aleksandrs TUT/ 1:32:52 65
120 10 2139 Lükk Merlyn /DREAM RUNNIN 1:32:55 2
121   662 Kirkkopelto Mikko /Vehkalahden Veikot 1:32:58 2
122   231 Kuldkepp Paavo /Akrobaatikaklubi Twister 1:32:59 18
123   715 Rodo Stefano /A.S.D. Atletica Pegaso 1:33:00 6
124   268 Puttonen Tuomas / 1:33:04 12
125   72 Saar Aivar Eesti Posti Spordiklubi/ 1:33:07 66
126   156 Allikas Janek /Halinga 1:33:07 19
127   25 Savvest Veikko /SK JÕULU 1:33:12 20
128   45 Lepik Tiit / 1:33:12 67
129   398 Jänes Endel / 1:33:15 68
130   165 Veisman Martin / 1:33:19 69
131   1543 Shmerling Antoni Elioni Ettevõtted AS/Elioni Spordiklubi 1:33:20 70
132   145 Moor Toomas / 1:33:21 7
133   121 Lepiksaar Madis / 1:33:31 71
134   934 Laimets Erki Conviso/FB Jooksmine 1:33:34 21
135   362 Kesküla Urmo Leola/ 1:33:42 72
136   1770 Põlgast Priit HENKEL BALTI OÜ/ 1:33:53 73
137   1425 Giubbani Denny /GAP SARONNO 1:33:57 8
138   421 Viira Andre SEB/ 1:34:00 74
139   1997 Gelitsev Andrei / 1:34:02 75
140   201 Lõugas Ahto CrowBoxPictures/ 1:34:07 13
141   132 Kuulmann Rene /Meresuu Spa Sport Club 1:34:07 22
142   344 Allekõrs Erkki / 1:34:11 76
143   149 Penu Erkki /OK WEST 1:34:12 23
144   90 Saluste Peeter / 1:34:14 9
145   469 Palu Silver /SK TAK 1:34:14 77
146   1670 Vaiksaar Mait / 1:34:15 78
147   826 Kiiskinen Antti / 1:34:22 79
148   250 Jürjen Lauri Ferroline Grupp / 1:34:22 80
149   75 Uustare Ain / 1:34:22 81
150   197 Österberg Per-Olof /Running Gang Olari 1:34:29 82
151 11 88 Sauga Mari / 1:34:30 1
152   592 Tielemann Jens /Lauftreff-Hannover.de 1:34:31 24
153   625 Jablonski Horst /Lauftreff-Hannover.de 1:34:32 83
154   1263 Aarna Indrek Enefit/Eesti Energia SK 1:34:37 25
155   1282 Liira Rasmus /SK Biathlon 1:34:46 4
156   266 Milder Markus Miikael / 1:34:47 5
157   2061 Fadeev Aleksandr / 1:35:12 2
158   1265 Kask Sven / 1:35:18 14
159   114 Veeret Andreas / 1:35:22 84
160   82 Mai Janar Kaarma vallavalitsus, arve / 1:35:30 85
161   1934 Visse Marko / 1:35:31 86
162 12 296 Teppo Anu /sportkeskus.ee 1:35:38 8
163   256 Ohtonen Jaakko / 1:35:40 87
164   193 Morgunov Alexey University of Cambridge/ 1:35:49 15
165   123 Ahonen Veikko /Keurusselän maratoonarit ry 1:35:54 2
166   151 Ehrenpreis Lauri / 1:36:00 88
167   696 Dreimanis Edgars / 1:36:04 26
168   1378 Canals Rabasseda Joan / 1:36:05 10
169   752 Caball Puig Ricard / 1:36:05 11
170   293 Aas Indrek Tahe Kayaks/ 1:36:10 89
171   2102 Krautman Alar /SK RADA 1:36:11 27
172 13 806 Paloots Karin / 1:36:14 9
173   177 Ossipov Vladimir / 1:36:18 28
174   1035 Jansons Imants / 1:36:21 90
175   1522 Kozlov Kirill / 1:36:25 91
176   175 Kaubi Ulvar RMK/Metsasõbrad 1:36:27 29
177   1371 Kirsipuu Riho /SK AUDENTES 1:36:28 5
178   213 Esken Ago /Elioni Spordiklubi 1:36:33 92
179 14 411 Valk Maret /säde 1:36:34 10
180   442 Hirve Toomas-Hendrik /Nõmme Spordiklubi 1:36:37 6
181   2128 Arro Urmas /MTÜ OSTERRY KÜLASELTS 1:36:40 30
182   138 Ehrstein Reimo Insenerehituse AS/ 1:36:43 93
183   820 Aasma Aivar / 1:36:48 16
184   745 Telesnicki Grzegorz / 1:36:52 31
185   261 Põdra Mario / 1:36:53 7
186   178 Sedlenieks Jurgis / 1:36:55 94
187   206 Puzulis Sandis / 1:36:55 95
188   486 Kiuru Lauri / 1:37:00 96
189   283 Ilmas Peeter /TriSmile 1:37:03 12
190   134 Talviste Raimo Nordecon AS/ 1:37:03 97
191   1722 Sooväli Karl / 1:37:05 98
192   983 Heinla Oscar August / 1:37:06 17
193   1980 Raudsepp Ragnar MTÜ Tallinna Lennujaama Spordi/ 1:37:07 99
194   672 Martin Oskar / 1:37:08 6
195   788 Anttila Reijo /Tampereen Juoksijat 1:37:09 100
196   113 Karjus Tanel / 1:37:14 101
197   116 Nyiri Alec /JK Sarma 1:37:14 3
198   506 Koort Kenneth /Pärnu Kalevi tenniseklubi 1:37:21 7
199   694 De Zutter Stijn / 1:37:23 102
200   700 Farnesi Andrea /Atletica Pegaso 1:37:23 13
201 15 144 Tedrema Anni / 1:37:24 11
202   230 Riisalu Rein / 1:37:29 103
203   728 Sinkkonen Teemu / 1:37:30 104
204   397 Ponder Neeme / 1:37:30 4
205   382 Ehasalu Erkki / 1:37:40 105
206   489 Küttis Radek / 1:37:47 32
207   140 Aaltonen Klaus / 1:37:47 3
208   198 Pagnin Alberto /Atletica Mottense 1:37:51 14
209   416 Mündimets Mihkel / 1:37:56 106
210   1520 Garzitto Flavio / 1:38:06 33
211   96 Lepikmäe Rain Sidepataljon/ 1:38:10 107
212   109 Rööpson Evert /Tartu Do 1:38:12 18
213   2119 Kimask Eduard / 1:38:14 34
214   2143 Voznjuk Artjom /Pärnu 1:38:16 108
215   307 Valge Janek / 1:38:19 109
216   104 Lill Artur AS Henkel Makroflex/ 1:38:26 15
217   579 Heinoja Ülar / 1:38:28 5
218   388 Zukovits Heiti MARU/MARU KARUD 1:38:29 110
219   1530 Sikanen Pekka /Leppävirran Viri 1:38:30 3
220   1372 Kirsipuu Avo /EESTI WORLDLOPPETI KLUBI 1:38:32 16
221   1090 Ringmäe Märt / 1:38:37 111
222   142 Ots Magnus-Mait Katuse Ekspert/Leola 1:38:38 35
223   1394 Stepins Peteris /Purva Kurmji 1:38:38 112
224   2003 Metsküla Üllar / 1:38:49 36
225   1258 Pajur Andrus / 1:38:50 6
226   1324 Kleemola Juha / 1:38:53 37
227   1174 Gill Jakob / 1:38:53 8
228   277 Nemerzitski Stanislav / 1:39:06 113
229   391 Kask Ravo KIRDE KAITSERINGKOND- TAPA/ 1:39:07 114
230   257 Malmre Mallor / 1:39:09 115
231   133 Võrk Jaanus IRL/ 1:39:12 7
232   456 Vunk Kalev /Suusahullud 1:39:16 38
233   410 Leinemann Georgi Politsei- ja Piirivalveamet/ 1:39:23 116
234   168 Gonchar Andrey /FTS 1:39:25 117
235   154 Tuur Ülo / 1:39:25 3
236 16 102 Haugas Merike /OK West 1:39:27 12
237   863 Vollmer Siim Stoneridge Electronics/Spordiselts 1:39:28 118
238   143 Kuznetsov Peeter Elisa Eesti OÜ/elisa sk 1:39:31 119
239 17 157 Pihelgas Susan /SK Saue Tammed 1:39:31 13
240   367 Müür Riivo / 1:39:33 120
241   1031 Pypec Wolfgang /Pulheimer SC 1:39:33 4
242   1506 Mikk Üllar RADEMAR/ 1:39:36 121
243   2077 Saastamoinen Toivo Lahden työväen hiihtäjät/ 1:39:37 4
244   1755 Alango Andres Stockmann AS/Stockmann Spordiklubi 1:39:37 122
245   986 Heil Paavo CV Keskus/ 1:39:38 123
246   2068 Märtson Marek /Jooksupartner 1:39:39 124
247   1637 Gardana Claudio /atletica paratico 1:39:40 17
248   347 Teesaar Toomas /Samsung Sports Academy 1:39:40 125
249   301 Vaino Kristo /Tallinna Kalev 1:39:43 126
250 18 302 Merenäkk Margarete / 1:39:44 14
251 19 33 Ionova Elena / 1:39:54 1
252   179 Kuravkin Dmitry Swedbank/Hansa Spordiklubi 1:39:56 127
253   1834 Järvela Rainer KIRDE KAITSERINGKOND- TAPA/ 1:40:00 128
254   358 Kuuskmäe Gert / 1:40:01 19
255   1384 Van Zelst Oscar / 1:40:03 39
256 20 1958 Veeremäe Dea Eesti Post AS/ 1:40:13 15
257   1927 Kõivuste Sander / 1:40:18 129
258   66 Kõiv Marek Sportland Eesti AS / 1:40:18 130
259   2127 Saad Joosep / 1:40:19 131
260   321 Mitt Arlyn / 1:40:23 132
261   167 Favale Joonas / 1:40:24 20
262   124 Kaldma Raido / 1:40:25 133
263 21 1285 Ojanen Anu /Rauhalahti Road Runners 1:40:25 1
264   640 Sigona Attilio /ROAD RUNNERS CLUB MILANO 1:40:28 18
265   548 Baart Hans /Hollandia 1:40:29 8
266   2039 X X / 1:40:29 8
267   873 Simson Margus / 1:40:30 134
268   324 Raudsepp Raivo / 1:40:35 19
269   1534 Gavrilov Andrey /Worldclass 1:40:36 135
270   1683 Karmo Meelis Sky Plus/ 1:40:37 136
271 22 1656 Pura Anni /Forssan Salama 1:40:38 16
272 23 369 Pura Johanna /Forssan Salama 1:40:38 17
273   1960 Rüga Rauno Helmes/ 1:40:39 137
274   1588 Selvnik Sven / 1:40:41 138
275 24 107 Tamm Merje / 1:40:47 2
276   105 Metshein Raul / 1:40:49 20
277   1147 Widjeskog Raine / 1:40:50 139
278   122 Kuuskmäe Kaur / 1:40:51 21
279   1477 Honkasalo Mika / 1:40:51 40
280   1641 Marukashvili Iveri Krimelte Hundid MTÜ/ 1:40:57 140
281   106 Hallimäe Rain / 1:41:02 5
282   931 Ystmark Len Ceranos Invest OU/SeaBird Designs 1:41:05 21
283   1948 Marttila Petri /Itella Smart Move 1:41:10 22
284 25 155 Kikas Marge / 1:41:23 18
285   2084 Tormet Margo / 1:41:25 141
286   217 Stolarczyk Dariusz /Szakale Balut Lodz 1:41:26 142
287   1841 Sarik Tavo Edelaraudtee/ 1:41:27 143
288   164 Eglitis Uldis /veseli viri 1:41:28 144
289   365 Jääger Heiki / 1:41:30 23
290   530 Hunt Innar AstraZeneca Eesti/ 1:41:32 145
291   1435 Syrjanen Antti /Team Rahola 1:41:34 146
292 26 1512 Virkkunen Anne /Ernst & Young Oy 1:41:36 19
293   1119 Tallo Taavo / 1:41:41 24
294   2047 Valter Argo /TEAM EXTREME 1:41:41 147
295   244 Soomre Rando / 1:41:44 148
296   375 Ranne Marti Alarmtec AS/Alarmtec 1:41:45 41
297 27 2078 Palling Mai / 1:41:47 20
298 28 982 Haljaste Anneli / 1:41:49 21
299   1255 Lõhmus Indrek / 1:41:54 9
300 29 276 Tamm Maris /TÜASK Fitnessklubi 1:41:57 22
301   1928 Kautlenbach Sven / 1:41:58 149
302 30 299 Mihelson Vivian Tallinna Linnakantselei/LivalSport 1:42:01 3
303   1196 Mäe Vaiko / 1:42:06 150
304   65 Elmet Märt / 1:42:07 42
305   34 Siimann Siim USS Security Eesti AS/USS Security 1:42:13 22
306   248 Soosaar Sten / 1:42:18 43
307   920 Pulst Richard Sportland Eesti AS/ 1:42:21 23
308   1609 Ojaver Siim Tallink/ 1:42:23 151
309   1558 Truu Tarmo / 1:42:23 152
310   1211 Medijainen Eero / 1:42:27 10
311   980 Seier Erki / 1:42:29 153
312   955 Uusküla Lenno / 1:42:29 154
313   1475 Pärn Rain Skanska EMV/ 1:42:33 155
314   1785 Kikans Janis /NIKE RIGA RUN 1:42:33 156
315   1424 Gilbride Darren / 1:42:34 157
316   101 Startsev Roman Edisoft Baltic OU/ 1:42:39 158
317   1611 Vassiljev Dmitri Nelja Energia/ 1:42:41 159
318   1625 Reitav Kristo / 1:42:43 160
319   954 Oll Allar / 1:42:44 9
320   281 Liinev Raul /citysport 1:42:48 161
321   1695 Kumpula Alpo /Tuusula 1:42:50 6
322   2074 Nyrönen Alpo /SAARIJÄRVEN PULLISTUS 1:42:53 7
322   172 Kaldoja Reemet / 1:42:54 162
323 31 311 Parts Valli / 1:42:54 23
324   1679 Pertel Tarmo / 1:42:55 163
325   1472 Reid Chris /st helensstriders 1:42:56 11
326   1354 Manuilov Andrey / 1:42:59 10
327   770 Velling Taivo /TriSmile 1:43:02 44
328   1479 Lewis Daniel / 1:43:03 164
329   56 Tameri Tarvi / 1:43:07 165
330   280 Liiver Aimar EMT/Elioni SK 1:43:08 166
331 32 1628 Ristmägi Aet / 1:43:12 24
332   1773 Talpsep Kaur IRL/ 1:43:13 167
333   769 Lindgren Bengt /täby 1:43:13 12
334   1738 Pettai Jaanus / 1:43:13 168
335   181 Kotiranta Mikko /RastiSudit 1:43:25 169
336   234 Siroki Gleb / 1:43:26 24
337   723 Valdmann Vahur /Elisa Spordiklubi 1:43:28 170
338   574 Parts Rauno / 1:43:29 171
339   2108 Hallik Arvo / 1:43:35 172
340   1913 Veering Priit / 1:43:37 173
341   799 Dsilna Indro / 1:43:38 174
342   1198 Lepp Veiko / 1:43:38 175
343 33 556 Aasmäe Rebeca Lotta /SK Põhjakotkas 1:43:38 1
344 34 2025 Pupina Nadezda /TALLINNA SS KALEV 1:43:39 1
345   1687 Vallimäe Sven /Spordiselts 1:43:42 176
346   345 Medijainen Siim / 1:43:46 177
347   1784 Zentelis Roberts /NIKE RIGA RUN 1:43:46 25
348   1898 Virkunen Egert / 1:43:46 9
349   1949 Tõnise Lauri RSA/ 1:43:47 178
350 35 2028 Colubenko Ariadna /TALLINNA KALEV 1:43:47 2
351 36 200 Valgeväli Kadri-Ann Proekspert/ 1:43:51 25
352   577 Kroon Holger /TTÜ 1:43:54 26
353   1332 Han Elliot /82Runners 1:44:02 179
354   1905 Maide Andre / 1:44:02 10
355   847 Jugaste Mihkel AS Amhold/ 1:44:04 180
356   2060 Kundla Guido / 1:44:07 45
357 37 1498 Parts Velli / 1:44:07 4
358   189 Lorenzon Paolo /Atletica Mottense 1:44:08 46
359 38 1462 Tapani Syri / 1:44:08 2
360   1577 Doroskevic Edvard / 1:44:08 181
361   235 Leppik Viljar / 1:44:12 47
362 39 408 Märss Ly /säde 1:44:15 26
363   973 Frare Massimiliano /Atletica Mottense 1:44:18 182
364   342 Lükk Villu / 1:44:20 183
365   220 Jõeste Karl Reaalkool/Elioni Spordiklubi 1:44:22 11
366   937 Burockins Andrejs Ar-Di/ 1:44:22 184
367   749 Laanemets Ott /Naiskodukaitse 1:44:22 185
368   146 Viisimaa Matti Keskkonnateabe Keskus/EKVA 1:44:23 5
369   623 Liesecke Christian /Take Five Bemerode 1:44:24 25
370   224 Kilg Tarmo / 1:44:32 48
371   1711 Averkijev Andrei USS Security/ 1:44:35 186
372   176 Kõllamaa Kalle Tallinna Botaanikaaed/SK Metsasõbrad 1:44:36 49
373   1891 Joonas Mihkel /Võru Suusaklubi 1:44:37 11
374 40 515 Välimets Anne /Võru Suusaklubi 1:44:37 3
375   322 Hunt Risto /www.hundiurg.eu 1:44:37 187
376   1223 Ruhno Taivo / 1:44:39 188
377   784 Mooney Tristan / 1:44:41 12
378   1665 Raidla Ott / 1:44:53 189
379   1187 Mitrahovitš Jüri aia/ 1:44:53 13
380   550 Van Breukelen Ruud /Hollandia 1:44:57 14
381 41 459 Kujanpää Nina /Team INKA 1:44:58 5
382   757 Mäekivi Jaanus / 1:45:01 190
383   407 Salumaa Marko /ilmandu 1:45:01 191
384   2018 Vehniäinen Jussi /Helsinki Senators 1:45:03 192
385   2070 Heinmets Indrek / 1:45:05 193
386   2020 Virma Leho /HANSA SPORDIKLUBI 1:45:07 194
387   1816 Mathisen Eirik Nestas Norwegian embassy/ 1:45:09 195
388   357 Aasma Anti auto100 tallinn as/ 1:45:10 196
389   998 Kurnim Egon Moller Auto Tallinn AS/ 1:45:15 197
390   462 Vanker Vahur LINDSTRÖM OÜ/ 1:45:15 198
391   1247 Grindewih Kjell-Ake Fujitsu/Södra Vi IF 1:45:18 7
392 42 699 Elena Gvozdeva /World Class 1:45:20 27
393   275 Nuga Ahti / 1:45:21 199
394   925 Künnapas Egon / 1:45:25 200
395 43 409 Jürisson Katri / 1:45:26 28
396   2079 Vallinkoski Joni / 1:45:27 201
397   800 Grünvald Olavi PwC/ 1:45:27 26
398   1594 Lepik Anti Tallink/ 1:45:30 202
399   667 Schuster Andreas /Lauftreff Hannover 1:45:30 203
400   2019 Tihkan Madis / 1:45:31 204
401 44 1504 Seraste Milla /Ernst & Young Oy 1:45:32 29
402   300 Pärna Ott Spordiaasta MTÜ/ 1:45:33 205
403   2105 Pajula Madis / 1:45:33 206
404 45 49 Eensaar Kertu / 1:45:34 30
405   2099 Parras Rauno Estonian Air/ 1:45:34 207
406   576 Soovik Jüri / 1:45:37 15
407   1610 Kalle Rein Keskkonnaamet/ 1:45:38 208
408   174 Kilic Ozgur / 1:45:38 209
409   839 Abbott Leslie /st helens striders 1:45:38 16
410   385 Paloposki Kosti /Running Gang Olari 1:45:38 210
411   1973 Voika Keijo / 1:45:40 1
412   473 Kilkson Rain Imemees/ 1:45:40 13
413   587 Painola Keijo / 1:45:40 17
414   978 Kirt Andres / 1:45:42 27
415   98 Federico Jordi Handrops.com/ 1:45:44 211
416   249 Kunts Johannes / 1:45:47 14
417   834 Parksepp Hanno / 1:45:47 212
418 46 1273 Lepp Auli / 1:45:47 31
419   1418 Apajalahti Antti /Helsinki Senators 1:45:49 213
420   1376 Pikk Erkki /Rulluisuklubi 8R 1:45:49 214
421   2048 Kookla Erko / 1:45:50 215
422   1132 Forsberg Johan /Ösmorunners 1:45:52 28
423 47 1809 Entonen Merja / 1:45:52 32
424   476 Rekor Martin / 1:45:53 216
425   561 Ševtšenko Pjotr Ida-Tallinna Keskhaigla/ 1:45:54 217
426   797 Särak Ivo / 1:45:54 218
427   1205 Valdmaa Raido /SK TS 1:45:55 219
428 48 1788 Hana-Valtasa Sandra "/SK ""METROONS""/ Nike Riga Run" 1:45:58 6
429   1897 Ambos Sander / 1:46:00 27
430 49 478 Kapsta Anneli /Sparta 1:46:00 7
431   553 Baart Geerard /Hollandia 1:46:01 18
432 50 648 Heinaru Maris DNB/ 1:46:03 33
433   1487 Kuusberg Meelis / 1:46:05 220
434   350 Tensbek Taimar RT Invest/ 1:46:05 221
435   36 Karamahmut Umut / 1:46:06 222
436 51 434 Kaubi Kristel SEB/ 1:46:10 34
437 52 578 Järve Marina /JK Hermes 1:46:12 2
438   483 Pakutka Linas / 1:46:14 223
439   529 Roosild Kristjan / 1:46:14 224
440   570 Nääb Erik Fleming/Talkur 1:46:14 225
441   924 Liiva Mattis Blanc Marketing/ 1:46:15 226
442   584 Seppänen Jouko / 1:46:16 29
443   1761 Birznieks Janis BIGBANK AS/ 1:46:16 227
444 53 432 Schults-Otsaru Kristiina SEB/ 1:46:21 8
445   461 September Kevo / 1:46:21 228
446   273 Rõõmus Mait / 1:46:22 15
447   1141 Raudsepp Jan / 1:46:22 50
448 54 1351 Lhomme Stephanie /lagardere 1:46:26 35
449   1896 Helm Marco / 1:46:27 229
450   1408 Root Konstantin / 1:46:28 230
451   2089 Kull Margus / 1:46:31 19
452   563 Sprenk Mirko Ixonos Estonia/ 1:46:32 231
453   81 Põld Indrek AS PRIKE/ 1:46:33 232
454   317 Nilson Koit / 1:46:35 20
455 55 450 Männik Kristin / 1:46:37 36
456   169 Ielitis Ivo /Saldejums Racing Team 1:46:39 233
457   1742 Šved Vadim /SRD 1:46:41 16
458   1289 Ründal Andrus Maa-amet/ 1:46:42 30
459   2134 Jakovlevs Vitalijs /www.endo.lv 1:46:44 234
460   716 Rossi Antti /Jyväskylän Toverit 1:46:45 4
461 56 1116 Philippi Martina /Lauftreff-Hannover.de 1:46:49 3
462 57 1328 Gruber Gabriela /Union Muerzsteg 1:46:49 2
463   1812 Gruber Daniel /Union Muerzsteg 1:46:50 235
464   332 Rebane Tarvo-Jaan Sampo Pank/ 1:46:52 236
465   294 Kadajane Kaupo AS Vennad-Dahl/Vennad-Dahl 1:46:53 237
466 58 1290 Nurk Kristiina / 1:46:54 37
467 59 525 Tulik Maarja /Võru Biathlon 1:46:54 38
468   1825 Rätsep Rein / 1:46:57 31
469   130 Orama Antti / 1:46:57 21
470   377 Kaljurand Lauri NEFAB/ 1:47:00 238
471   24 Kivisaar Tõnis / 1:47:00 239
472   41 Peebo Rauno / 1:47:01 28
473   1991 Esula Janar / 1:47:02 240
474   1041 Widjeskog Toni / 1:47:02 241
475   1571 Kin Edvin /Eesti Raudtee Spordiklubi 1:47:04 17
476   1678 Kaldas Tarmo TNT Express Worldwide Eesti AS/ 1:47:04 242
477 60 355 Undrits Airi / 1:47:06 39
478   794 Heino Pasi /NoCanDo 1:47:06 32
479   514 Ponomarenko Juri / 1:47:09 18
480   513 Ponomarenko Yuri / 1:47:09 33
481   185 Kudrjavcevs Maksims Dreambird/ 1:47:18 243
482   2008 Tormet Veiko / 1:47:19 244
483 61 64 Sedman Tuuli / 1:47:19 40
484   298 Sirp Vahur /Tallinna Taipoksi klubi 1:47:23 245
485   738 Kaik Jaanus SEB/ 1:47:24 246
486   183 Pruus Marko /Saue Spordiklubi 1:47:28 247
487   482 Karjamets Karmo MTÜ Tallinna Lennujaama Spordi/ 1:47:28 248
488   361 Müller Madis Eesti Pank/Eesti Panga spordiklubi 1:47:31 249
489   860 Altroff Janel / 1:47:32 51
490   352 Meier Heiki / 1:47:35 52
491 62 961 Aul Kersti /LNT Sport 1:47:35 41
492   1582 Kozik Aleksandr Finnlamelli Eesti OÜ/ 1:47:35 251
493   1451 Kalviste Tarmo / 1:47:38 53
494   297 Tomusk Ilmar Keeleinspektsioon/Vilgas Uno 1:47:38 34
495 63 737 Joonas Inge SEB/ 1:47:40 9
496   950 Pärg Mait USS Security Eesti AS/USS Security 1:47:41 252
497   612 Jong Maurice / 1:47:41 54
498   711 Porcelli Francescosaverio / 1:47:42 22
499   840 Hanni Kaido /Regionaalhaigla Spordiklubi 1:47:45 253
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Peeter, , 28.09.2012 20:38
Juba ammu on kasulikum spordiportaal.ee vaadata.
sprinter, , 28.09.2012 08:54
Kas tulemused siia keskkonda ka kunagi ilmuvad?
, , 14.09.2012 20:32
kes kruiisika flaierit ei kasuta, siis oleks huvi. kirjuta - geotrail@hot.ee
Voldemar, , 11.09.2012 19:49
400 m teeb 1%, s.o. 10 m kilomeetri kohta. Proovige joosta 1 km kõrvalekaldeta alla 1% - kui joont ees ei ole. Harrastusjooksja ei saagi sellega hakkama.
osaleja, , 11.09.2012 17:04
Ka minu forerunner 610 näitas raja pikkuseks 42,50 km. Huvitav kas keegi kasutas jalaandurit, mis tulemused siis oleks? Olen forerunner 610 väga rahul just tema täpsuse poolest ja oma kogemustele tuginedes väidaks, et GPS näitab pigem lühemat maad kui pikemat. See jutt, et maratonirajal siksakitades ja teistest möödudes rada pikeneb 400-800 meetrit tundub küll kummaline ning sama kummaline jutt on ka see, et keegi onkel jalutas kõige otsemat teedpidi raja läbi mõõterattaga !?! Startisin esimesest sajast joone tagant ja möödumisi peaaegu polnud. Üldiselt pole oluline kui pikk oli rada, vaid oluline on see et maraton oli supper hästi korraldatud!!! Tänud korraldajatele ja kaasaelajatale!!!
mraltay, , 11.09.2012 15:13
Suur tänu sportfoto-le !!!
Voldemar, , 10.09.2012 23:56
Gps-id ongi ebatäpsed, 2-5 % on täiesti tavaline viga. Tallinna maratoni rada on ilmselt mõõterattaga mõõdetud ja rahvusvaheliselt sertifitseeritud. Naljamehed, tulevad gps-iga rada mõõtma!!
jooksja, , 10.09.2012 22:35
42,65km oli eilse jooksu pikkus minu gepsu järgi. Lõikasin kõik kurvid nii sirgeks kui sain ja hoidsin pidevalt võimalikult otsest joont. Tavaliselt näitab gps näiteks rattasõitudel 100km kohta ca 1km vähem, sest ta lõikab maha järsud pöörded jne. Kui see 1%-line nö tehniline viga ka veel juurde liita, saame raja pikkuseks ca 43km!!!
uu, , 10.09.2012 22:16
mul näitas ühel aastal üle 46 kilomeetri, mis teeme?
geps, , 10.09.2012 20:10
Garmin FR 310-ga tuli 42,4, nii et pole hullu


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE