estenglv
WAP version
Login form
42,195 km
21,1 km
10 km
301 Moved Permanently Date: Mon, 11 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
SEB Tallinna Maraton
Aeg 09.09.2012
Koht Tallinn EST
Spordiala Jooksmine
Distants

42,195km
21,1km
10km 

Korraldaja Spordiürituste Korraldamise Klubi, Mati Lilliallik, Tel. +372 5221 233, www.jooks.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1   1749 Kirui John Kipkemoi / 2:15:21 1
2   1748 Kiplagat Hosea Kipkemoi / 2:18:57 2
3   1 Vallimäe Viljar EMV/Sportkeskus.ee 2:21:27 3
4   2 Sasmin Kaupo EMV/Sportkeskus.ee 2:26:53 4
5   79 Toivanen Teemu /Leppävirran Viri 2:33:12 5
6   5 Reinsalu Kristo EMV/Stamina SK 2:36:06 6
7   1778 Lehismets Priit EMV/STAMINA SK 2:36:37 7
8   17 Tšerepannikov Sergei EMV/Stamina SK 2:37:53 8
9   7 Lein Andrus EMV/Rakvere KJK ViKe 2:38:41 9
10   15 Košelev Vjatšeslav EMV/KJK Kalev Sillamäe 2:40:10 1
11   42 Alla Raivo Maa-amet/Elujooks 2:40:34 10
12   14 Andresson Mart EMV/TÜASK 2:43:51 11
13   25 Nõmm Marek / 2:43:56 12
14   6 Männi Allan EMV/Sportkeskus.ee 2:44:51 13
15 1 24 Talts Evelin EMV/Stamina SK 2:45:02 1
16   74 Mattila Pasi /Turun Weikot 2:46:45 2
17   1781 Peiker Urmas / 2:47:15 14
18   23 Laur Mikk EMV/Võru KJK Lõunalõvi 2:48:40 15
19   1213 Tammemäe Joosep /Viljandi suusaklubi 2:48:53 1
20   30 Õisnurm Kalev SV Torutööd OÜ/ 2:49:28 3
21   63 Piip Kaarel / 2:49:49 16
22   8 Põldre Urmas EMV/IND. 2:51:00 1
23   32 Orm Olari / 2:51:35 17
24   10 Jaaska Allan-Peeter EMV/Stamina SK 2:51:42 4
25   70 Sulev Veiko /Kaitsevägi 2:52:03 18
26   22 Veilberg Ago Ida-Eesti Päästekeskus/West-Sport 2:52:17 2
27   3 Jürs Sander EMV/Sportkeskus.ee 2:52:50 19
28   36 Aadli Erkki /Saue Tammed 2:53:15 20
29   47 Simson Priit Eesti Päevaleht/Elva Jooksusari 2:53:24 21
30   18 Paap Hasso EMV/TÜASK 2:53:30 22
31   9 Tamm Martin EMV/Rapla JK 2:53:34 23
32   46 Einasto Mart Kliinikum/ 2:53:40 5
33   78 Lerme Ritvars / M 42 2:53:50 24
34   1303 Piirsalu Meelis KVPS/ 2:54:32 25
35   33 Piirimäe Pärtel /Suusahullud 2:54:41 6
36   52 Salo Markus /Punkalaitumen Kunto 2:54:45 26
37   64 Linkov Steven ÕHUVÄGI/ 2:56:20 27
38   49 Talu Priit Elektrilevi/EE Spordiklubi 2:56:48 7
39   1637 Hang Tauno / 2:56:58 28
40 2 34 Mätas Egle EMV/TÜASK 2:57:03 2
41   21 Alamaa Arvi EMV/Rapla JK 2:58:19 2
42   1440 Soikkeli Aki /Ernst & Young Oy 2:58:47 29
43 3 35 Arro Liis-Grete EMV/Stamina SK 2:59:15 1
44   31 Ailt Priit /Fittest Klubi 2:59:26 30
45   174 Lillemägi Indrek / 2:59:34 31
46   1695 Winiewski Pawel /Piekni Modziecy 2:59:41 32
47   82 Antso Kait / 2:59:42 33
48   152 Enok Marek Fauni Kaubanduse OÜ/ 2:59:46 34
49   1568 Rammo Matt TTÜ/ 2:59:48 35
50   66 Pirksaar Margus TEMPOMEISTER 3:00/PACEMAKER 3:00 2:59:50 36
51   654 Kala Taavi / 3:00:26 37
52   163 Sulling Andres / 3:00:34 38
53   180 Leimann Ragnar Swedbank/JK Piraaja 3:01:17 39
54   1707 Rakowski Maciej /Szakale Balut Lodz 3:01:19 40
55   1449 Valtass Ivars "/SK ""METROONS""/ Nike Riga Run" 3:01:39 8
56   684 Lelov Toomas / 3:02:15 41
57   72 Myllyniemi Juhana /Wanhakaupungin rykimä 3:02:20 42
58   189 Federico Corti /GSD GENZIANELLA 3:03:45 43
59   1618 Tamme Tarvo EMV/Läänemaa KJK 3:03:46 44
60   1750 Annilo Mihkel / 3:03:52 3
61   88 Sonninen Pauli /Rauhalahti Road Runners 3:03:58 3
62   1656 Kaasik Ragnar / 3:04:02 45
63   1553 Rüüsak Henri /Ryysak Team 3:04:05 9
64   158 Vetevoog Kaido EMV/Stamina SK 3:04:09 46
65   51 Orgulas Kaido / 3:04:14 4
66   61 Suursild Simo / 3:04:16 4
67   1792 Lehtla Reigo /CD24H 3:04:22 10
68   44 Ardel Veiko EMV/SK Beavers 3:04:24 5
69   68 Wilson Gareth /North York Moors AC 3:04:38 47
70   81 Ots Indrek Nortal/ 3:04:55 48
71 4 26 Luik Lily EMV/TÜASK 3:05:03 3
72   1602 Joonas Peep Private Project/ 3:05:12 6
73   90 Onikki Marko /Aquaplus Triathlon 3:05:23 49
74   184 Ahonen Pasi / 3:05:26 50
75   136 Tipp Argo / 3:05:28 51
76   73 Soveri Tommi /Uppsala 3:05:31 52
77   1500 Randman Priit /Metsasõbrad 3:05:34 53
78   459 Kaljumäe Karl / 3:05:38 5
79   1779 Holmgren Johan / 3:05:47 54
80   89 Perkiömäki Mika /RC Eemeli 3:06:12 11
81   99 Sarvilahti Janne /Run or Shit! 3:06:13 55
82   84 Atonen Marek /VAK Staier 3:06:56 56
83   1685 Sirel Hanno Saajos AS/ 3:07:05 57
84   93 Siht Jüri /VAK Staier 3:07:06 7
85   100 Palu Tiit Juhtimisteater/ 3:07:12 12
86   237 Nõmm Meelis Jooksupartner/ 3:07:29 58
87 5 29 Andrejeva Olga EMV/Stamina SK 3:07:38 4
88   65 Pedak Jaanus / 3:07:51 8
89   168 Kibuspuu Tiit /VAK Staier 3:07:56 9
90   296 Tuononen Juha /Rauhalahti Road Runners 3:08:06 10
91   1309 Bauman Jaanus / 3:08:25 59
92   1794 Savastver Alar EMV/STAMINA SK 3:08:32 13
93   97 Toplaan Anti EELK Kuressaare/ 3:08:44 14
94   57 Laur Toomas / 3:08:50 11
95   50 Sustavov Nikolay /BIM 3:08:51 1
96   236 Hurst Tony / 3:09:00 2
97   1164 Kingo Gunnar / 3:09:01 60
98   53 Nazarychev Velimir /sylvia.gatchina.ru 3:09:34 6
99   118 Valdmaa Lauri / 3:09:43 61
100   69 Laasu Arnold /SK Saarde 3:09:46 3
101   121 Palm Mart baltic bolt/ 3:09:57 62
102   1793 Gross Richard / 3:10:13 12
103   1619 Nikiforov Sergei EMV/KJK Kalev Sillamäe 3:10:20 63
104   56 Salla Raimo / 3:10:27 64
105   116 Pihlak Lauri LD Sound/ 3:10:30 65
106   276 Saar Heigo /Spordiselts 3:10:30 15
107   92 Lember Jüri /Tartu Staier 3:10:33 16
108   1316 Imberg Petri / 3:10:54 17
109   48 Velichko Evgeniy /sylvia.gatchina.ru 3:10:55 66
110   55 Allik Tambet / 3:11:03 1
111   75 Ivanov Arvo / 3:11:07 18
112   323 Keskel Urmo Sertifitseerimiskeskus/ 3:11:14 67
113   67 Tomp Ahti / 3:11:23 68
114   283 Sjöström Tommy /Vi som springer 3:11:41 4
115   1721 Dolgy Michael / 3:11:44 69
116   1481 Antikainen Teemu /Team Spirit 3:11:48 70
117   306 Mäe Mehis /pärnumaa spordiliit 3:11:55 71
118 6 308 Vaher Annika /SJK Sarma 3:12:06 1
119   476 Etverk Erkki RMK/SK Metsasõbrad 3:12:16 19
120   1505 Haas Ats KIRDE KAITSERINGKOND- TAPA/ 3:12:25 7
121   280 Kindel Hanno Media House/FB Jooksmine 3:12:43 20
122   1355 Pikkor Rauno ALOHA/ 3:12:45 72
123   96 Kaljuvee Janno / 3:13:01 21
124   928 Nõmmik Heigo AS Amhold/ 3:13:08 73
125   263 Juus Aivar TÖÖSTUSPROEJKT/ 3:13:21 74
126   1597 Männik Ahti /MTÜ Viking Window Klubi 3:13:29 75
127   1490 Levins Arturs /VSK Noskrien 3:13:29 8
128   94 Karnaranta Arto / 3:13:38 5
129   423 Seepõld Rain / 3:13:40 76
130   1458 Klaos Taavi AS Eleväli/Viljandi Rattaklubi 3:13:50 77
131   134 Mumm Indrek / 3:13:50 22
132   1203 Anton Arvi /Põhjakotkas Viljandi 3:13:53 9
133   219 Määttä Timo /OULU 3:13:53 6
134   190 Fikrle Ondrej / 3:13:54 78
135   119 Maiste Tarmo Proge/ 3:13:57 79
136   1726 Soosaar Marti Eesti Firmaspordi Liit/TÜ ASK 3:13:57 80
137   292 Mihkelson Ain Swedbank/Hansa Spordiklubi 3:13:58 81
138   474 Subi Rivo TEMPOMEISTER 3:15/PACEMAKER 3:15 3:14:04 82
139   133 Rähn Alar / 3:14:10 83
140   481 Virgepuu Erko Swedbank/Hansa Spordiklubi 3:14:16 84
141   126 Kuningas Andres / 3:14:29 85
142   297 Laub Gerd SEB/ 3:14:33 86
143   1786 Lokk Sulev EMV/Stamina SK 3:14:34 23
144   350 Potter Marc /Riversway Roadrunners 3:14:39 87
145   177 Paejärv Urmas Päästeamet/21CC Triatloniklubi 3:14:53 88
146   1526 Reivelt Kalvi vihmavesi oü/ 3:14:54 24
147   431 Bõtškov Mihhail /T28A 3:14:58 89
148   1475 Ridamäe Alar Politsei-ja Piirivalveamet/ 3:15:05 25
149   264 Enno Kristjan Infotark AS/ 3:15:07 90
150   250 Enn Lauri / 3:15:23 91
151   470 Vait Indrek / 3:15:25 92
152   77 Siimer Martin Tallinna Linnavalitsus/ 3:15:34 26
153   114 Snitsarenko Tarass Eesti Pank/Eesti Panga Spordiklubi 3:15:34 93
154   109 Võip Raivo / 3:15:50 13
155   312 Antipov Vitali Danske Bank A/S Eesti filiaal/Sampo SK 3:15:57 27
156   732 Ehandi Alar /Suprema Adventure Team 3:16:00 94
157   289 Heljasvuo Kimmo /Keurusselän maratoonarit 3:16:06 95
158   208 Säkk Janar / 3:16:07 96
159   601 Ilumäe Indrek Iproject OÜ/ 3:16:21 97
160   215 Kytölä Jouko /Kaukaan Lyly 3:16:36 28
161   212 Karppi Jouni /Rauhalahti Road Runners 3:16:37 98
162 7 80 Kuusik Maie EMV/Sportkeskus.ee 3:16:49 2
163   159 Maran Tarvo EMV/Albe Team SK 3:16:54 29
164 8 959 Rooks Pille Tele2 Eesti AS/ 3:16:55 5
165   238 Zubov Andrey /Energia 3:17:01 14
166   414 Tamme Risto Ektaco AS/ 3:17:19 99
167   132 Liin Urmas / 3:17:30 100
168   191 Kokla Madis / 3:17:55 7
169   354 Milva Tarmo / 3:17:59 30
170   1741 Raud Gunnar /FB Jooksmine 3:18:05 101
171   1359 Mailend Ants Advokaadibüroo VARUL/ 3:18:26 31
172 9 225 Oxana Ovechkina / 3:18:30 6
173   487 Mäe Jaanus /Pärnu Kahe Silla klubi 3:18:39 102
174 10 147 Mälter Margit / 3:18:40 3
175   247 Lään Christjan Politsei-ja Piirivalveamet/FB Jooksmine 3:18:46 103
176   58 Hõbe Tarmo Rally Estonia OÜ /Rally Estonia 3:18:54 104
177   124 Kallakas Urmo Ernst & Young/ 3:19:01 105
178   1746 Kruus Oliver Eesti Näituste AS/ 3:19:04 106
179   1657 Saluveer Ago /wafi 3:19:08 107
180   443 Linde Jüri Pöide VV/Pöide Spordiselts 3:19:11 32
181   202 Darowski Dariusz /DP-Sport 3:19:21 33
182   1789 Meier Ergo / 3:19:26 34
183   1351 Sipilä Timo /Espoo 3:19:28 108
184   220 Meers Vincent /Rc Gent 3:19:32 109
185   666 Kaseväli Mart Promostar OÜ/Reklaam,ee 3:19:43 110
186   161 Pitkänen Mika /Rauhanlahti Road Runners 3:19:51 111
187   265 Karin Peeter Saint-Gobain Glass Estonia SE/ 3:19:57 112
188   473 Turunen Jari NunnaUuni Oy/ 3:20:06 15
189   103 Tatrik Ivo /21CC Triatloniklubi 3:20:09 113
190   1605 Volens Urmas / 3:20:20 114
191   439 Käenmäki Juha /Team Spirit 3:20:24 16
192   1511 Türkson Arne Uptime OÜ/Suusahullud 3:20:51 35
193   432 Tinno Margus /Velo clubbers 3:21:07 115
194   322 Nagel Rainer BrainArt OÜ/ 3:21:10 116
195   441 Corne Samuel /Besancon Triathlon 3:21:22 17
196   60 Colhoun Graeme /Strabane Track Club 3:21:27 117
197   254 Saar Laur /PharmaSwiss / TC2000 3:21:32 18
198   76 Tigas Kaido --/ 3:21:36 118
199   1585 Hiiesalu Taago SEB/ 3:21:39 119
200   492 Vahkal Kaido /FB JOOKSMINE 3:21:42 120
201   246 Ristisaar Argo KVPS/ 3:21:43 36
202   366 Alamets Ülari EAS/ 3:21:56 19
203   140 Kalka Tobiasz / 3:22:00 121
204   1621 Abner Andre EMV/Stamina SK 3:22:11 37
205   447 Tuur Taavi LHV Pank/ 3:22:14 122
206   416 Eskelinen Jaakko Frogface/ 3:22:30 123
207   135 Schone Kristian /TÜ ASK / Harrastajad 3:22:32 124
208   472 Andrew Glen /100 Marathon Club 3:22:32 20
209   427 Emajõe Taavi / 3:22:37 125
210   501 Lamminmäki Teemu / 3:22:39 126
211   1226 Nagel Karl-Gustav /Sk Aaspere 3:22:42 10
212   71 Dalberg Oliver VIDEOBET/ 3:22:46 127
213   353 Evisalu Mait / 3:22:56 38
214   1225 Kams Uku /Sk Aaspere 3:23:12 11
215   387 Saar Raigo /KJK Saare 3:23:24 128
216   200 Nikolai Jarmo /Sparta 3:23:32 129
217   844 Kaju Andres SOS Lasteküla/ 3:23:32 130
218   252 Niinemaa Kristjan / 3:23:47 131
219   479 Leisalu Tanel ERGO/ 3:23:49 132
220   287 Taur Danel /SK Los Toros 3:23:54 133
221   1552 Haring Jari /Rauhalahti Road Runners 3:24:00 21
222   421 Ilva Markus /Team Rahola 3:24:02 134
223   1701 Supe Modris / 3:24:13 135
224 11 40 Ilves Elin EMV/TÜASK 3:24:15 1
225   966 Rink Meelis Politsei- ja Piirivalveamet/ 3:24:23 136
226   967 Martsik Maido Politsei- ja Piirivalveamet/ 3:24:23 137
227   805 Rouhijainen Madis Jooksuriided.ee/ 3:24:25 138
228   274 Wolff Ari /Aland 3:24:26 39
229   1627 Torim Enno EMV/VAK Staier 3:24:36 40
230   988 Gibbons Jeremiah n/a/ 3:24:36 139
231   1420 Braziulis Tomas /Nike LT 3:24:36 140
232   1216 Tapo Meelis / 3:24:38 141
233   335 Metsaots Tõnis / 3:24:40 142
234   211 Kärkkäinen Juhani /Rääkkylä 3:24:53 2
235   1784 Velba Heiki / 3:24:58 12
236   1539 Kubber Peep /Wombat 3:24:58 22
237 12 196 Hautala Sari /Lahden Ahkera 3:25:01 4
238   1603 Lass Alvar / 3:25:03 13
239   360 Pajupuu Janno / 3:25:15 143
240   235 Maas Elmer Via 3L AS/Via 3L Spordiklubi 3:25:18 41
241   471 Orn Veiko /Matkaklubi Tarantel 3:25:19 144
242   284 Lõoke Marko Tartu Ülikool/ 3:25:23 145
243   244 Vask Veljo Riigi Kinnisvara AS/OK West 3:25:28 146
244   195 Hautala Jari /FMR 3:25:32 23
245   729 Tammeleht Mihkel / 3:25:39 147
246   217 Leeve Santeri /Aqua Plus Triathlon 3:25:40 148
247   438 Bütepage Günter Laufreisen.de/ 3:25:41 3
248   531 Maiste Andrus Springlux OÜ/ 3:25:44 24
249   1663 Tšerednitšenko Nikita /21cc Triatloniklubi 3:25:56 14
250   1573 Kallas Priit /FB Jooksmine 3:25:57 149
251   467 Meikar Silver / 3:25:57 150
252   1665 Kask Hans-Kristjan /Tartu Suusaklubi 3:25:58 15
253   1172 Jüriado Juhan / 3:26:01 151
254 13 1630 Bernat Galina EMV/Stamina SK 3:26:02 1
255   13 Vares Kristjan TEMPOMEISTER 3:30/PACEMAKER 3:30 3:26:06 152
256   1504 Kaldvee Andres KIRDE KAITSERINGKOND- TAPA/ 3:26:21 153
257 14 359 Alnek Karmen /SAK Tartu 3:26:25 7
258   261 Ilves Tõnu / 3:26:29 25
259   1661 Jõgi Erik Codeborne/ 3:26:33 154
260   482 Maasola Lauri / 3:26:41 155
261   1646 Keskküla Karol / 3:26:44 156
262   302 Jõgeva Toomas / 3:26:44 26
263   445 Rahi Indrek /Fittest 3:26:45 27
264   458 Manninen Raimo /Kariline 3:26:46 8
265   1455 Soell Siegfried Ramirent/ 3:26:50 42
266   1025 Lyzhin Sergey / 3:26:53 4
267   277 Prosin Märt / 3:26:53 157
268   106 Kopola Kari / 3:26:53 5
269   185 Baltranas Giedrius / 3:27:12 158
270   285 Rammul Risto 3M /SK Los Toros 3:27:13 159
271   255 Tops Rainer Jalajälg AS/SK Los Toros 3:27:13 160
272   464 Pallotedder Taivo Sportland Eesti AS/TriSmile 3:27:15 161
273   1556 Raus Madis Videobet/ 3:27:19 162
274   1620 Mägi Enn EMV/Stamina SK 3:27:23 9
275   232 Tikva Indrek EMV/Albe Team SK 3:27:26 43
276   378 Merivälja Margus /Jooksupartner 3:27:31 163
277   1543 Liigand Jaanus /korp Sakala 3:27:33 16
278   1535 Põllendik Rait Nordea Pank/Nordea Spordiklubi 3:27:33 164
279   752 Raap Ilmar /meie 3:27:35 44
280   1407 Käosaar Kalev /TriSmile 3:27:42 165
281   268 Reineberg Tarmo / 3:27:47 166
282   293 Persson Caj /Aland 3:27:52 45
283   113 Tasimov Sergey /SK MITS 3:27:53 167
284   519 Kruusamägi Uku / 3:27:54 17
285   172 Kelm Timo /Asphalt-junkie 3:28:01 168
286   384 Mälter Meelis Harju Elekter Elektrotehnika/Harju KEK RSK 3:28:03 169
287   1578 Karja Tiit Smarten Logistics/ 3:28:04 46
288   1563 Hrushov Pjotr /Tallinna Kalev 3:28:05 1
289 15 1496 Virtaniemi Johanna Helsinki Running Tours/ 3:28:05 8
290   226 Saaranen Timo / 3:28:13 28
291   1487 Karelson Tõnu Empower AS/Spordiselts 3:28:19 29
292   214 Kuepper Lukas / 3:28:21 30
293   1517 Bessonov Sergei AF-Automaatika/ 3:28:28 170
294   149 Oude Hesselink Johan /TIK-Lberne 3:28:41 31
295   442 Kongo Kristjan Forumcinemas/ 3:28:53 171
296   383 Vannas Tarmo / 3:29:12 172
297   179 Einberg Gery GECC Konsultatsioonid OÜ/ 3:29:13 173
298   1486 Hamren Erik Ericsson/Ericsson IK 3:29:15 2
299 16 371 Randmaa Katri / 3:29:17 9
300   599 Virkus Hannes / 3:29:23 18
301   742 Meres Rene SimplBooks OÜ/ 3:29:24 174
302   45 Priks Hanno EMV/VAK Staier 3:29:24 32
303 17 39 Irves Monika EMV/Võru KJK Lõunalõvi 3:29:35 10
304   1148 Mererand Rait / 3:29:38 175
305   1550 Heinikainen Jukka /Kirstinkallion juoksukerho 3:29:40 47
306   357 Singstad Harald Borthen Forsvarsbygg/Forsvarsbygg, FBI 3:29:40 33
307 18 319 Pilt Siiri Tartu Ülikool/FB Jooksmine 3:29:43 5
308   428 Blumfeldt Martin-Erik salonshop/ei ole 3:29:46 176
309   110 Villo Raul /Kaheksarattalised 3:29:50 177
310   413 Traks Aivo KVPS/ 3:30:07 48
311   1341 Veeroos Erki / 3:30:07 178
312 19 393 Verevmägi Kristiina / 3:30:11 11
313   269 Aamisepp Andres Tallink/ 3:30:15 179
314   388 Alekask Priit / 3:30:21 180
315   1669 Saar Sven Extreme Sport/ 3:30:22 181
316   1498 Rähn Ahto RMK/Metsasõbrad 3:30:27 182
317   1537 Pajuste Jüri / 3:30:35 183
318   166 Pilder Kaupo /SS Marathon 3:30:35 184
319   1733 Tasala Markus Projecta Balti AS/ 3:30:40 185
320   486 Mäe Vahur /Pärnu Kahe Silla Klubi 3:30:42 186
321   1232 Riks Rando /Sk Aaspere 3:30:42 19
322   958 Lekk Oliver EMT/Elioni Spordiklubi 3:30:47 187
323   1343 Pärssinen Harri /Ernst & Young Oy 3:30:48 34
324   213 Kirkkopelto Saku /Vehkalahden Veikot 3:30:49 188
325 20 41 Bulina Julia EMV/KJK Kalev Sillamäe 3:30:56 12
326   1292 Reigo Erko / 3:31:00 189
327   216 Oranen Peeter / 3:31:00 190
328   278 Zavizion Mihhail /JK Optimist NARVA 3:31:05 10
329 21 689 Isaksson Sara / 3:31:13 13
330   962 Tjuška Viktor / 3:31:14 191
331   1615 Heldna Eerik Siseministeerium/ 3:31:15 192
332   1472 Tkatšenko Roman Politsei- ja Piirivalveamet/ 3:31:20 193
333   233 Solmula Risto /Keurusselän Maratoonarit 3:31:22 35
334   178 Leesmäe Jüri /Ok West 3:31:23 1
335   1595 Eggert Vaiko MTÜ Tallinna Lennujaama Spordi/ 3:31:24 194
336   146 Trääder Helvis / 3:31:27 195
337 22 415 Raspel Lilian Viimsi Keskkool/ 3:31:28 14
338   915 Raavel Martti DiverInside/ 3:31:31 196
339   224 Nuurma Janne / 3:31:32 197
340   1594 Sormunen Raivo Äripäev/Äripäeva Spordiklubi 3:31:35 198
341   512 Õun Jaan /FB Jooksmine 3:31:36 199
342   1776 Karelson Lauri / 3:31:37 200
343   446 Viirmann Ott / 3:31:47 201
344   229 Slezak Petr /bezeckaskola.cz 3:31:50 202
345 23 491 Muru Merike /Jooksupartner 3:31:50 2
346 24 298 Lilleoru Merle / 3:31:52 15
347   203 Grzegorek Jerzy /TSS TRZEBNICA 3:31:54 11
348 25 1631 Sild Kersti EMV/EMÜ SK 3:31:58 16
349   1675 Valdna Alo / 3:32:00 203
350   165 Sambo Roberto / 3:32:01 204
351   199 Kollo Madis / 3:32:11 205
352 26 1161 Tuula Reeda / 3:32:15 17
353   307 Janke Maido IITEE OÜ/IITEE Spordiklubi 3:32:17 206
354 27 970 Boikov Mari / 3:32:21 18
355   559 Musting Aksel / 3:32:26 12
356   142 Siim Andres /SK SAARDE 3:32:28 49
357   370 Koskaru Meelis Maksu- ja Tolliamet/MTA Spordiklubi 3:32:29 207
358   167 Parv Oliver / 3:32:32 20
359   587 Krass Reimo / 3:32:40 208
360   317 Tulf Taago Samsung/Samsung Sports Academy 3:32:40 209
361   245 Roos Indrek /Naiskodukaitse 3:32:41 210
362   83 Lehto Tero /MS Parma 3:32:43 211
363 28 249 Ossberg Anu /Team Rahola 3:32:46 19
364   157 Pihlak Sander / 3:32:51 212
365   1242 Lass Risto /SK Saarde 3:32:51 213
366   218 Leja Andris /Ziemelkurzeme OK 3:32:55 50
367   407 Härmsalu Jorma SEB/ 3:32:58 214
368   1600 Vaik Arno / 3:33:01 215
369   1705 Sarkeala Janne / 3:33:04 13
370   1243 Koop Kalle /SK Saarde 3:33:08 36
371   411 Kiianen Atte / 3:33:16 216
372   1094 Laidvee Jaanus / 3:33:19 217
373 29 143 Matson Kaire /ELUJOOKS 3:33:43 20
374   327 Sankovski Raul / 3:33:58 51
375   164 Kuldjärv Rain / 3:34:00 218
376   422 Hautaniemi Rauli /Rastisudit 3:34:09 219
377   205 Jensen Ronnie Brandorff / 3:34:17 52
378   162 Kukk Siim / 3:34:18 220
379   362 Kokk Meelis Ruukki Products, Pärnu/ 3:34:22 14
380   122 Talvis Tairo / 3:34:24 221
381 30 201 Lilja Kaarina /Rauhalahti Road Runners 3:34:29 2
382   429 Alver Ott / 3:34:36 222
383   891 Alver Oliver / 3:34:36 223
384   222 Part Jürgen / 3:34:36 224
385   697 Kaljuvee Kristo / 3:34:38 225
386   1588 Karask Peeter /MyFitness 3:34:48 53
387   332 Eller Eik AS Maves/ 3:34:59 6
388   1567 Soop Kristofer / 3:35:11 226
389   272 Hallingu Erki Atos/ 3:35:20 54
390   127 Jõeleht Urmas Elisa/ 3:35:26 37
391   325 Jäetma Mikk / 3:35:29 21
392   1593 Tuul Harry Äripäev/Äripäeva Spordiklubi 3:35:31 227
393   646 Baas Johan /Hollandia 3:35:40 228
394 31 833 Pilli Moonika /ööjooks TEAM 3:35:44 21
395   54 Stimmer Taivo EMV/Läänemaa KJK 3:35:49 229
396   186 Birks Aivars /VSK Noskrien 3:35:52 38
397   207 Raspel Raido DECTONA/ 3:35:55 39
398   234 Kuusalu Ivo /EUK-Sport 3:35:57 230
399   1706 Rolavs Kaspars /IMPOSSIBLE IS NOTHING 3:36:00 231
400   326 Kenkmann Peeter /FA! 3:36:12 232
401   385 Kukk Meelis Pärnu LV/Jõulu 3:36:16 15
402   1525 Milling Martin / 3:36:18 22
403   453 Treimut Raigo / 3:36:21 55
404 32 1540 Rant Elina /XDREAM 3:36:21 22
405   1572 Semiskar Siim / 3:36:23 233
406   1774 Kapp Tarvo /KÜKAMETSA PK 3:36:27 56
407   1702 Strand Jan-Erik /Team Hagbard 3:36:38 40
408   210 Kaikkonen Johannes / 3:36:53 234
409   1168 Aave Marius /RTA TARBATU 3:36:55 235
410   91 Kaupe Viestarts IBM Latvia/ 3:37:01 236
411   948 Dudarev Andrei /Äkke 3:37:04 41
412   1622 Jürgenstein Indrek EMV/Stamina SK 3:37:06 42
413   1507 Aaste Hanno / 3:37:06 237
414   1719 Kalander Thomas /Bulls Ekenäs 3:37:27 57
415   340 Sempelson Sven / 3:37:33 58
416   375 Hendrikson Peeter /Haanja Rattaklubi 3:37:34 43
417   369 Gilden Kristen / 3:37:41 23
418   86 Watanabe Kazuki watanabe office/popolo ac 3:37:47 16
419   1801 Niinsalu Mairold /OÜ NIINSALU NBUSSID 3:37:57 59
420   382 Tisler Raido / 3:37:58 238
421   456 Ratassepp Margus Tallink/ 3:38:02 60
422   305 Kärema Ago Experian/Asics Team 3:38:04 61
423   310 Karpovitch Sergei /T28A 3:38:06 239
424   130 Kuhi Peeter / 3:38:10 62
425   493 Saremat Tarmo AS Rautakirja Estonia/ 3:38:14 240
426   1388 Aavamägi Kened / 3:38:21 241
427   1545 Jõemets Aivo /Team30+ 3:38:23 63
428   62 Luik Mart Ajakirjade Kirjastus/ 3:38:25 64
429   336 Aas Marek /Ltn Gobelääni Lendav Tsirkus 3:38:25 242
430   309 Tõruvere Kaarel Saint-Gobain Glass Estonian Se/ 3:38:26 243
431   1604 Airik Rain /Trismile 3:38:26 244
432   1419 Zilys Mindaugas /Nike LT 3:38:35 245
433   496 Nuurma Juha / 3:38:37 246
434   349 Hinett Karl / 3:38:43 247
435   399 Kuusisto Petteri / 3:38:43 248
436   418 Martinson Alo Sidepataljon/ 3:38:46 65
437   380 Tooming Marko /Tallinna Tulised Ilvesed GAA 3:38:51 249
438   574 Maiste Margus Proge/ 3:38:54 250
439   943 Pilbas Kristian / 3:39:03 251
440   706 Lehtmets Sven / 3:39:04 252
441   1576 Pajo Olavi Sampo Pank/ 3:39:14 66
442   337 Loo Olavi /OK WEST / LEKSI 44 3:39:15 67
443 33 709 Valge Gätly / 3:39:17 23
444   402 Seppä Jussi / 3:39:21 68
445   1462 Keinänen Jouko / 3:39:26 44
446   1253 Rööpson Roger / 3:39:27 24
447   741 Laja Leho Folger Art/Jooksupartner 3:39:32 69
448   313 Männa Rait /Rahu tänava spordiklubi 3:39:34 253
449   717 Siim Kaarel / 3:39:39 254
450   1520 Laast Andres /sportkeskus.ee 3:39:41 45
451   299 Uibo Sten-Eric /Seiklusklubi XDREAM 3:39:42 255
452   947 Laugal Emil Italinox Baltic OÜ/ 3:39:48 256
453   288 Tops Assar Agrovarustus OÜ/SK Los Toros 3:39:51 70
454   1640 Sonnberg Sander / 3:39:52 25
455   731 Greenbaum Janno Grant Thornton Rimess/ 3:39:59 257
456   1758 Klais Siim / 3:40:06 258
457   1690 Rauhiainen Artur Kultuuri.net/EMT 3:40:10 259
458   786 Laine Max /Tampereen Juoksijat 3:40:15 260
459   1769 Tinast Toivo Halinga OÜ/ 3:40:16 26
460   318 Vanaveski Reemet / 3:40:21 71
461   1692 Reiljan Raul Kõrgem Sõjakool/ 3:40:22 27
462   868 Kask Ats /mul ei ole neid 3:40:25 261
463   358 Aava Raul / 3:40:26 72
464   776 Hackett Jon / 3:40:30 73
465   170 Skepast Peeter / 3:40:31 74
466   160 Ellervee Toomas /OK ILVES 3:40:34 17
467   494 Koskela Kai / 3:40:36 46
468   1482 Autere Pekka /Hiekkaharjun Karvapallot 3:40:38 262
469   1479 Alanko Aarno /Hiekkaharjun KARVAPALLOT 3:40:38 263
470   1611 Kutsar Aare /Näljased kaljukitsed 3:40:49 264
471 34 871 Talts Eve Elion Ettevõtted AS/Elioni Spordiklubi 3:40:51 24
472   11 Erala Ranno / 3:40:51 265
473   705 Kalda Krister / 3:40:56 266
474   454 Jakobson Eero / 3:41:01 267
475   334 Noška Margus / 3:41:01 268
476 35 1447 Draszcz Jeanine /schulz aktiv-Sportteam 3:41:11 1
477   498 Magnusson Martin / 3:41:15 75
478   596 Tern Heigo / 3:41:23 76
479   1480 Andersson Roger /IFK SAla 3:41:24 7
480   881 Rerihs Dzintars /VSK Noskrien 3:41:25 269
481   1314 Hiltunen Jari Olavi / 3:41:25 77
482   1687 Vihalem Margus Tallinna Ülikool/ 3:41:26 270
483   712 Pekkala Max /Roihvuoren Raju 3:41:30 78
484   1463 Kaasik Kennet Swedbank/Hansa Spordiklubi 3:41:34 28
485   617 Ründal Timmu Tartu Ülikool/harrastajad 3:41:36 29
486   1691 Kess Alar / 3:41:37 47
487 36 444 Mell Relika / 3:41:37 25
488   475 Ottas Olavi AS Amhold/ 3:41:40 271
489   424 Eric Evrard / 3:41:41 8
490   1363 Pärnits Sten / 3:41:45 30
491 37 376 Tibar Marion / 3:41:52 26
492   969 Ilves Riho / 3:42:06 18
493   155 Elli Marko / 3:42:08 272
494   1579 Kööp Andres / 3:42:12 48
495   182 Kreisberg Sten-Martin / 3:42:14 273
496   1773 Moilanen Martti /Järvenkiertäjät 3:42:15 3
497 38 87 Taimisto Niina /Team Rahola 3:42:27 27
498   1439 Reidla Heikki Ajakirjade Kirjastus/ 3:42:28 274
499   957 Trees Margus Politsei-ja Piirivalveamet/AT Spordiklubi 3:42:34 275
500   1099 Innos John / 3:42:35 79
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Peeter, , 28.09.2012 20:38
Juba ammu on kasulikum spordiportaal.ee vaadata.
sprinter, , 28.09.2012 08:54
Kas tulemused siia keskkonda ka kunagi ilmuvad?
, , 14.09.2012 20:32
kes kruiisika flaierit ei kasuta, siis oleks huvi. kirjuta - geotrail@hot.ee
Voldemar, , 11.09.2012 19:49
400 m teeb 1%, s.o. 10 m kilomeetri kohta. Proovige joosta 1 km kõrvalekaldeta alla 1% - kui joont ees ei ole. Harrastusjooksja ei saagi sellega hakkama.
osaleja, , 11.09.2012 17:04
Ka minu forerunner 610 näitas raja pikkuseks 42,50 km. Huvitav kas keegi kasutas jalaandurit, mis tulemused siis oleks? Olen forerunner 610 väga rahul just tema täpsuse poolest ja oma kogemustele tuginedes väidaks, et GPS näitab pigem lühemat maad kui pikemat. See jutt, et maratonirajal siksakitades ja teistest möödudes rada pikeneb 400-800 meetrit tundub küll kummaline ning sama kummaline jutt on ka see, et keegi onkel jalutas kõige otsemat teedpidi raja läbi mõõterattaga !?! Startisin esimesest sajast joone tagant ja möödumisi peaaegu polnud. Üldiselt pole oluline kui pikk oli rada, vaid oluline on see et maraton oli supper hästi korraldatud!!! Tänud korraldajatele ja kaasaelajatale!!!
mraltay, , 11.09.2012 15:13
Suur tänu sportfoto-le !!!
Voldemar, , 10.09.2012 23:56
Gps-id ongi ebatäpsed, 2-5 % on täiesti tavaline viga. Tallinna maratoni rada on ilmselt mõõterattaga mõõdetud ja rahvusvaheliselt sertifitseeritud. Naljamehed, tulevad gps-iga rada mõõtma!!
jooksja, , 10.09.2012 22:35
42,65km oli eilse jooksu pikkus minu gepsu järgi. Lõikasin kõik kurvid nii sirgeks kui sain ja hoidsin pidevalt võimalikult otsest joont. Tavaliselt näitab gps näiteks rattasõitudel 100km kohta ca 1km vähem, sest ta lõikab maha järsud pöörded jne. Kui see 1%-line nö tehniline viga ka veel juurde liita, saame raja pikkuseks ca 43km!!!
uu, , 10.09.2012 22:16
mul näitas ühel aastal üle 46 kilomeetri, mis teeme?
geps, , 10.09.2012 20:10
Garmin FR 310-ga tuli 42,4, nii et pole hullu


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE