estenglv
WAP version
Login form
RSS
KÕRVEMAA RATTAMARATONI VÕITSID MARTIN LOO JA GREETE STEINBURG 22.09.2012 (0)
Täna toimunud RMK Kõrvemaa Rattamaratonil tulid võitjateks Martin Loo ja Greete Steinburg. Sportlikust päevast võttis osa üle 1000 liikumisharrastaja. RMK Kõrvemaa Nelikürituse arvestuses ...
Homme toimub RMK Kõrvemaa Rattamaraton 21.09.2012 (0)
Homsel RMK Kõrvemaa Rattamaratonil läheb rajale rekordiliselt jalgrattureid. Stardis on mitmeid tipptegijaid ja arvukalt rahvaspordiharrastajaid.
40,5 km
21,5 km
301 Moved Permanently Date: Thu, 24 Oct 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
RMK Kõrvemaa Rattamaraton
Aeg 22.09.2012
Koht Kõrvemaa EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 40 km
18 km
Korraldaja Spordiürituste KK, Renna Järvalt, Tel. +372 5221 233, www.jooks.ee, renna@jooks.ee  
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Kaotus Koht v.k.  
1   97 Loo Martin Hard Rock Merida A.S.D. 1:14:04 - 1
2   3 Austa Caspar 1:14:20 0:00:17 2
3   4 Maasikmets Alges Extreme Sport 1:14:21 0:00:18 1
4   2 Maasing Sander Peloton 1:14:22 0:00:19 3
5   5 Tamkõrv Helmet Extreme sport 1:14:22 0:00:19 4
6   7 Karu Virgo Hawaii Express 1:14:24 0:00:21 1
7   6 Kodanipork Raido Arctic Sport Club 1:14:25 0:00:22 2
8   125 Melehs Olegs 1:14:53 0:00:50 5
9   10 Rebane Meelis 1:15:15 0:01:12 3
10   742 Krusemann Magnus 1:15:57 0:01:54 6
11   29 Juudas Karl cfc 1:15:58 0:01:55 1
12   14 Puu Henno Fixus Sport 1:15:59 0:01:55 7
13   99 Saar Raido Sportland Bottecchia Team 1:15:59 0:01:56 8
14   12 Erikson Toomas 1:16:03 0:01:59 9
15   15 Pallo Rait Hansa SK 1:16:12 0:02:09 10
16   44 Saamere Tanel 1:16:58 0:02:55 4
17   67 Palm Tõnno A&T Spordiklubi 1:17:01 0:02:57 5
18   9 Roonet Risto 1:20:27 0:06:24 11
19   34 Balgabaev Ravshan XCsport.eu 1:20:28 0:06:24 6
20   17 Sigus Marko SK KRAMP 1:20:28 0:06:25 12
21   22 Tohvrel Rego 1:20:28 0:06:25 7
22   139 Sarv Jaanus 1:20:31 0:06:28 8
23   51 Epner Indrek Vanamõisa Suusaklubi 1:20:38 0:06:35 9
24   20 Ojavee Mart Champion System Pro Team 1:20:42 0:06:39 13
25   42 Sildvee Jörgen Raadio Uuno Cycling Team 1:20:48 0:06:45 14
26   13 Soo Allar tartu suusaklubi 1:20:50 0:06:47 15
27   145 Krull Kaupo 1:20:50 0:06:47 16
28   40 Lagenõmm Aivar Metsasõbrad 1:20:52 0:06:49 10
29   16 Nook Reimo 1:21:18 0:07:14 11
30   43 Tõnismäe Marek CC Rota Mobilis 1:21:19 0:07:16 17
31   21 Hussar Aimar Kündja spordiklubi 1:21:20 0:07:17 18
32   27 Hussar Kaidar Kündja Spordiklubi 1:21:20 0:07:17 12
33   18 Etverk Markko 1:21:21 0:07:18 2
34   23 Toome Roland Spordiklubi Rakke FUJI/ Expert 1:21:23 0:07:20 13
35   31 Uuk Aimur Hawaii Express 1:21:24 0:07:21 1
36   55 Tilleman Taikki velo clubbers 1:21:35 0:07:32 19
37   94 Tamm Pirmin TTÜ Spordiklubi 1:22:12 0:08:09 20
38   32 Martma Kert Arctic Sport Club 1:22:39 0:08:36 21
39   64 Ivanov Mihhail XCSport.eu 1:22:44 0:08:41 22
40   24 Savisikk Kristjan Uuno Raadio Cycling Team 1:23:51 0:09:48 23
41   619 Kaldma Kevin Amserv 1:24:20 0:10:17 3
42   635 Suurna Sander Ummisjalu 1:24:21 0:10:18 24
43   410 Kirsipuu Tiit Spordipartner 1:24:21 0:10:18 25
44   150 Rodendau Janno Vargamäe SK 1:24:23 0:10:20 26
45   49 Pedari Aimar Saue spordiklubi 1:24:30 0:10:27 2
46   26 Israel Olavi A ja T spordiklubi 1:24:33 0:10:30 14
47   59 Albri Kalev 1:24:34 0:10:31 27
48   72 Leben Riho Spordipartner 1:24:43 0:10:40 28
49   101 Sildvee Madis 1:25:13 0:11:10 29
50   120 Laaniste Mart Ambla sk 1:25:16 0:11:12 30
51   50 Soo Hannes 1:25:17 0:11:14 31
52   122 Tenslind Margus Jõelähtme Singel 1:25:27 0:11:23 32
53   58 Piire Aare MTÜ Tallinna Lennujaam 1:25:29 0:11:25 15
54   468 Kiigemägi Andres SPORDIKLUBI RAKKE 1:25:46 0:11:42 2
55   88 Karo Erko Metek 1:26:16 0:12:12 16
56   62 Kallaste Jaanus SKRadaKolgaküla 1:26:29 0:12:26 33
57   609 Himma Markus 1:26:50 0:12:47 4
58   54 Kull Agur 1:26:52 0:12:49 34
59   111 Grünberg Harry PorterRacing 1:26:54 0:12:51 35
60   41 Kauge Siim Tabasalu TK 1:27:03 0:13:00 36
61   63 Link Erki 1:27:09 0:13:06 37
62   86 Kask Indrek 1:27:27 0:13:24 17
63   549 Kolessov Jevgeni XCsport.eu 1:27:34 0:13:31 38
64   392 Fazõlov Maksim XCSPORT.EU 1:27:35 0:13:32 39
65   543 Peenema Reijo Investment Agency 1:27:36 0:13:32 40
66   574 Narusk Indrek 1:27:36 0:13:33 41
67   109 Luiks Meelis Jõelähtme Singel 1:27:37 0:13:34 42
68   216 Prii Paavo Norma OK 1:27:39 0:13:36 43
69   138 Luite Reimo 1:27:40 0:13:37 44
70 1 73 Steinburg Greete SPORDIKLUBI RAKKE 1:27:44 0:13:40 1
71   173 Ruusu Danila Rullibaas 1:27:48 0:13:45 45
72   593 Greenbaum Marko 1:27:48 0:13:45 46
73   61 Rannala Ivar Metek 1:27:50 0:13:47 47
74 2 8 Uibokand Janelle PELOTON 1:27:50 0:13:47 1
75   85 Tuuna Toomas SPORDIKLUBI RAKKE 1:27:51 0:13:47 1
76   37 Jõgeva Toomas 1:27:53 0:13:50 3
77   132 Koch Kaupo 1:28:05 0:14:02 18
78   697 Rätsep Ain Spordipartner 1:28:05 0:14:02 48
79   69 Pungar Rainer kalamees 1:28:07 0:14:04 49
80   276 Tokko Rainer Vanamõisa Suusaklubi 1:28:08 0:14:05 19
81   45 Peipsi Aleko 1:28:09 0:14:06 4
82   147 Maripuu Janek 1:28:18 0:14:15 50
83   212 Vähi Markus 1:28:19 0:14:16 51
84   717 Ots Henry NISSAN PROSHOP TEAM 1:28:21 0:14:18 20
85   36 Nõmm Margus 21CC Triatloniklubi 1:28:24 0:14:21 21
86   110 Nikolajev Raimo MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 1:28:38 0:14:35 52
87   705 Kollo Tiit FILTER 1:28:42 0:14:39 5
88   130 Vool Kristjan 1:28:46 0:14:43 53
89   80 Salumäe Guido 1:28:47 0:14:44 22
90   77 Kõiv Marek Sportland Team 1:28:56 0:14:53 54
91   81 Salk Rene 1:28:56 0:14:53 23
92   39 Sootla Indrek 1:29:36 0:15:33 24
93   491 Kriis Viljar 1:29:40 0:15:37 55
94   142 Rimmel Margo 1:29:53 0:15:50 25
95   634 Jalakas Aksel Vargamäe SK 1:29:54 0:15:51 26
96   112 Oot Anti Extreme Sport 1:29:54 0:15:51 1
97   70 Kallakmaa Teet 1:30:02 0:15:59 6
98   559 Toots Kaspar 1:30:05 0:16:02 56
99   674 Ebras Kaido 1:30:09 0:16:06 57
100 3 600 Rist Liisi hawaii express 1:30:14 0:16:11 2
101   386 Tamme Risto 1:30:21 0:16:18 58
102   564 Annion Aimar 1:30:26 0:16:23 27
103   57 Toomsalu Ilmar 1:30:29 0:16:26 28
104   514 Puhke Peeter Metsasõbrad 1:30:31 0:16:28 7
105   60 Mäe Lauri Harrastajate Spordiklubi 1:30:36 0:16:33 59
106   704 Orgla Mario ŠKODA 1:30:44 0:16:41 60
107   418 Kurvits Erko 1:30:45 0:16:42 61
108   47 Tilk Mart Raplamaa Rattaklubi KOMO 1:30:46 0:16:43 29
109   477 Lahtvee Daniel 1:30:47 0:16:44 5
110   89 Linkholm Marko 1:30:48 0:16:45 62
111   65 Hürden Taivo 1:30:49 0:16:46 63
112   595 Haav Viljar 1:30:49 0:16:46 64
113   178 Metsoja Kalle SK Biathlon 1:30:49 0:16:46 65
114   450 Rebas Raido 1:30:53 0:16:49 30
115   385 Paap Marko 1:30:53 0:16:49 66
116   68 Lokk Sulev Stamina 1:30:58 0:16:55 31
117   201 Koort Indrek 1:31:01 0:16:57 32
118   260 Minski Jan 1:31:01 0:16:58 67
119   75 Kaljumäe Aivo Hansa SK 1:31:10 0:17:07 33
120   129 Ilves Ago Jõelähtme Singel 1:31:42 0:17:39 8
121   116 Tamm Tõnu SK KRAMP 1:31:45 0:17:42 68
122   709 Hussar Karel Kündja Spordiklubi 1:31:47 0:17:44 6
123   416 Bagajev Nikolai 1:31:49 0:17:46 69
124   242 Rea Tarmo Hansa SK 1:31:50 0:17:47 70
125   79 Kull Martin Allew Ehitus 1:31:51 0:17:48 71
126   96 Sauväli Indrek SK KALJU RATTATIIM 1:31:52 0:17:49 72
127   100 Leidt Meelis PELOTON 1:31:54 0:17:51 34
128   140 Koik Kristjan 1:31:57 0:17:54 73
129   300 Elo Armas Metek 1:32:06 0:18:03 35
130   107 Jürlau Noel Surfhouse 1:32:13 0:18:10 74
131 4 143 Parm Signe 1:32:20 0:18:17 3
132   457 Rehi Andreas Ületreening SK 1:32:27 0:18:24 7
133   475 Lepik Jano 1:32:28 0:18:25 75
134   403 Saareoks Janek 1:32:29 0:18:25 76
135   581 Jürmann Kevo Haanja Rattaklubi 1:32:34 0:18:31 77
136   135 Kornet Kalev Neeme Rattaklubi 1:32:40 0:18:37 3
137   48 Pallotedder Taivo TriSmile 1:32:44 0:18:41 78
138   383 Pops Vahur TEAM TEEME 1:32:48 0:18:45 36
139   121 Kongo Kristjan 1:33:05 0:19:01 79
140   309 Kingo Priit Hansa SK 1:33:12 0:19:09 80
141   476 Ganža Aleksandr 1:33:15 0:19:11 81
142   171 Kibin Allan Spordipartner 1:33:16 0:19:13 9
143   517 Rõõmussar Raigo Metsasõbrad 1:33:16 0:19:13 82
144   136 Einmaa Tiit Eesti Raudtee Spordiklubi 1:33:21 0:19:18 83
145   189 Järve Mihkel Kulgur Team 1:33:22 0:19:19 84
146   90 Kaschan Kaido Türi Rattatiim 1:33:25 0:19:22 37
147   152 Matkur Andres 1:33:30 0:19:27 85
148   429 Leidorp Jako SK KALJU RATTATIIM 1:33:36 0:19:32 86
149   84 Liiva Enn 1:33:37 0:19:34 4
150   95 Jürisaar Meelis 1:33:48 0:19:45 38
151   30 Kraas Andreas 1:33:59 0:19:56 87
152   633 Storozhuk Andrey XCSPORT.EU 1:34:20 0:20:16 88
153   91 Seeder Heldur-Valdek Spordiklubi IKS 1:34:22 0:20:19 5
154   92 Karvak Eino 1:34:34 0:20:31 10
155   198 Evisalu Mait 1:34:41 0:20:37 39
156   169 Kaljurand Urmas Stamina 1:34:44 0:20:41 6
157   222 Luik Aare AMIKOR 1:34:44 0:20:41 40
158   213 Jõeleht Urmas Elisa Spordiklubi 1:34:51 0:20:48 11
159   208 Volk Andrus Man Sport Team 1:34:54 0:20:51 41
160   214 Niitav Raiko 1:34:56 0:20:52 89
161   248 Mõtlik Juhan 1:34:57 0:20:54 90
162   563 Näks Einar 1:34:58 0:20:55 91
163   356 Must Margus 1:35:00 0:20:57 92
164   194 Väli Reigo 1:35:01 0:20:58 42
165   247 Pedai Martin Samsung Sports Academy 1:35:09 0:21:06 93
166   181 Karolin Indrek Metsasõbrad 1:35:11 0:21:08 94
167   133 Koch Kalju 1:35:12 0:21:09 1
168   217 Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 1:35:23 0:21:19 95
169 5 159 Ulp Mare Hansa SK 1:35:28 0:21:24 1
170   106 Müürsepp Madis 1:35:29 0:21:25 12
171   715 Ränkel Rain KOSE AMK CT 1:35:30 0:21:27 96
172   119 Sildaru Kalev lebo racing 1:35:31 0:21:28 7
173   545 Moissejev Juri 1:35:32 0:21:29 97
174   164 Överus Hanno Aegluubis 1:35:39 0:21:35 13
175   211 Palu Indrek Vennad DAHL 1:35:39 0:21:36 98
176   229 Sildvee Märt 1:35:45 0:21:41 99
177   128 Reinik Vello Püha Loomaaed 1:35:57 0:21:54 43
178   281 Kaur Jaanus 1:36:00 0:21:56 14
179   195 Kruusvee Vahur Kulgur Team 1:36:01 0:21:58 100
180   746 Karula Kuido TEAM MAHE 1:36:02 0:21:59 101
181   123 Rassadkin Kalle IKS 1:36:02 0:21:59 44
182   273 Järvsalu Teet 1:36:21 0:22:18 102
183   160 Soosaar Silver 1:36:32 0:22:29 103
184   199 Sarv Riho Tsainik Olimpik Tiim 1:36:39 0:22:36 15
185   163 Eenraid Priit 1:36:48 0:22:45 45
186   488 Hintsov Veiko 1:36:48 0:22:45 46
187   187 Kasemaa Janno 1:36:50 0:22:47 104
188   290 Meius Margus 1:36:52 0:22:49 105
189   126 Mägi Allan 1:36:54 0:22:50 47
190   193 Päll Taavi 1:36:54 0:22:51 106
191   172 Zirnask Villu Stamina 1:36:57 0:22:54 16
192   402 Lainemurd Urmas MTÜ Tallinna Lennujaama SK 1:37:01 0:22:58 107
193   170 Kärsten Argo 1:37:01 0:22:58 108
194   531 Kallas Kristo 1:37:04 0:23:00 109
195   188 Stalkov Valmer 1:37:11 0:23:08 48
196   240 Proode Arno Kaevanduste Spordiklubi 1:37:12 0:23:09 8
197   66 Ennok Tarmo Raadio Uuno Cycling Team 1:37:29 0:23:26 110
198   412 Tarlap Tanel Scoutspataljon Team 1:37:30 0:23:27 111
199   196 Härmatis Risto Valter Veedleri nim. 1. SK 1:37:31 0:23:28 112
200   33 Teras Indrek 1:37:32 0:23:29 113
201   161 Lattikas Lemmo Vanamõisa Suusaklubi 1:37:36 0:23:33 114
202   255 Uuetalu Tavo Metsasõbrad 1:37:55 0:23:51 9
203   682 Ebras Kristo 1:38:05 0:24:01 115
204   700 Kooser Tarmo 1:38:11 0:24:07 116
205   665 Erend Erkki 1:38:11 0:24:08 117
206   117 Talviste Ravo SK KRAMP 1:38:16 0:24:13 118
207   645 Oks Ahti 1:38:23 0:24:20 119
208   382 Pihlak Rauno 1:38:32 0:24:29 120
209   137 Raidma Rainer 1:38:34 0:24:30 49
210   636 Timm Taavi Norma OK 1:38:34 0:24:31 121
211   313 Gutmann Velar Trismile 1:38:37 0:24:33 122
212   153 Tammemägi Jaak 1:38:38 0:24:34 50
213   696 Külaots Reiko 1:38:58 0:24:55 123
214   640 Kiisk Allan Põldotsa Rahvaspordiklubi 1:39:05 0:25:02 51
215   381 Metsalu Merilin Adduco Sport 1:39:08 0:25:04 124
216   644 Soots Aivar Jõelähtme Singel 1:39:14 0:25:11 125
217   727 Lillsoo Indrek TEAM 39T 1:39:29 0:25:26 126
218   179 Veski Karel 1:39:31 0:25:28 127
219   157 Haas Steve Spordipartner 1:39:32 0:25:29 17
220   275 Rooma Roger 1:39:33 0:25:30 128
221   681 Maripuu Raul 1:39:37 0:25:34 129
222   588 Veinthal Vallo 1:39:48 0:25:45 52
223   168 Sammel Koit Cosmos 1:39:49 0:25:46 18
224   227 Parts Aldur 1:39:50 0:25:46 10
225   425 Helmik Einar Kapitali Grupp 1:39:52 0:25:49 53
226   538 Sarapuu Indrek 1:39:56 0:25:53 130
227   411 Kattago Henry 1:40:02 0:25:59 131
228   428 Ainsoo Jarkko LUS 1:40:06 0:26:02 132
229   262 Uusmaa Tõnu 1:40:08 0:26:05 133
230   184 Mängel Margus MAN Sport Team 1:40:10 0:26:06 19
231   533 Robi Jaanus 1:40:18 0:26:15 134
232   606 Jamnes Jaanus 1:40:20 0:26:17 135
233   234 Palu Arvo-Artur 1:40:24 0:26:21 136
234   336 Haas Marco 1:40:30 0:26:27 54
235   25 Tamm Tarmo Team Mahe 1:40:33 0:26:30 55
236   206 Sinisalu Andres KimaRillen 1:40:35 0:26:32 56
237   548 Uus Raul Trismile 1:40:38 0:26:35 57
238 6 490 Kriis Karin 1:40:39 0:26:36 4
239   466 Kerm Margus Hansa SK 1:40:49 0:26:45 137
240   239 Ader Silver 1:40:52 0:26:49 138
241   456 Moldau Marek Raineri Jooksuklubi 1:40:53 0:26:50 139
242   394 Elmanovitš Erik 1:40:58 0:26:55 140
243 7 167 Kivil Heleri 1:41:05 0:27:02 5
244   230 Urbas Mart 1:41:06 0:27:03 141
245   643 Vaikmaa Siim 1:41:07 0:27:04 142
246   297 Raivo Jaak 1:41:07 0:27:04 143
247   362 Karama Tarmo 1:41:10 0:27:06 144
248   221 Talalaev Marek 1:41:14 0:27:11 145
249   209 Tampõld Margo 1:41:18 0:27:15 58
250   513 Puhke Rauno Metsasõbrad 1:41:20 0:27:17 146
251   191 Vast Alari 1:41:23 0:27:20 147
252   515 Hallika Urmas Metsasõbrad 1:41:25 0:27:22 148
253   408 Kriisa Helar 1:41:32 0:27:29 59
254   249 Raap Ilmar meie 1:41:35 0:27:32 60
255   376 Kalmo Märt 1:41:50 0:27:46 149
256   192 Rindla Tarmo Norma OK 1:41:59 0:27:56 20
257   630 Ploompuu Marko XCLUBÜBERFIGHT 1:42:03 0:28:00 150
258   205 Eenraid Peep 1:42:17 0:28:13 151
259   115 Kotkas Marko SK KRAMP 1:42:21 0:28:17 152
260   237 Näks Tõnu 1:42:25 0:28:22 61
261   738 Kuusk Aadu 1:42:25 0:28:22 11
262   365 Kesa Raimond Mikitamäe Aronmään Klubi 1:42:26 0:28:22 153
263   215 Överus Eerik Biathlon SK 1:42:30 0:28:27 8
264   218 Valk Hillar Vooremaa Centrum 1:42:31 0:28:28 1
265   562 Tiivoja Tiit xtsport 1:42:33 0:28:30 12
266   391 Juusu Martin RAVE 1:42:36 0:28:33 13
267   583 Roopalu Erik 1:42:37 0:28:34 62
268   686 Triisa Jüri 1:42:38 0:28:35 154
269   530 Kallas Urmas 1:42:39 0:28:36 2
270   197 Palu Silver SK TAK 1:42:47 0:28:44 155
271   399 Lapšin Vladimir 1:42:55 0:28:52 156
272   203 Siida Morten 1:42:58 0:28:54 157
273   569 Leskov Rauno 1:43:06 0:29:03 158
274   175 Pindma Vahur Hauka Veloklubi 1:43:09 0:29:05 21
275   162 Grigorjev Maksim 1:43:09 0:29:06 159
276   274 Roode Siim 1:43:10 0:29:07 22
277   226 Pilve Veiko XClubüberfight 1:43:10 0:29:07 160
278   174 Erdmann Tarmo 1:43:15 0:29:12 63
279   535 Kask Ats 1:43:23 0:29:20 161
280   124 Maidla Janek 1:43:31 0:29:28 162
281   156 Kalle Anti 1:43:35 0:29:32 64
282   241 Jakobsoo Janek 1:44:10 0:30:07 163
283   389 Laurisoo Erkki 1:44:19 0:30:16 164
284   154 Siimsaare Tarmo 1:44:19 0:30:16 165
285   659 Hio Siim 1:44:22 0:30:19 166
286   296 Karja Rasmus 1:44:24 0:30:21 167
287   728 Lillsoo Rain OK PÕRGUPÕHJA 1:44:25 0:30:22 65
288   748 Raitviir Erik VELO CLUBBERS 1:44:29 0:30:26 23
289   620 Kaldma Tanel 1:44:39 0:30:36 168
290   286 Ansper Arne 1:44:48 0:30:45 66
291   236 Põtter Jaanus 1:44:51 0:30:48 169
292   495 Tammepuu Kaupo 1:44:56 0:30:53 170
293   182 Tiigi Tarmo 1:45:06 0:31:02 67
294   617 Järve Argo KRK 1:45:10 0:31:07 171
295 8 453 Meškova Anastassia Skype 1:45:13 0:31:09 2
296   561 Villemson Aivar 1:45:13 0:31:10 172
297   243 Saks Margus 1:45:14 0:31:11 173
298   415 Kaha Hamigo 1:45:16 0:31:13 68
299 9 603 Ruut Pirjo 1:45:19 0:31:16 6
300   105 Saksniit Priit 1:45:26 0:31:23 174
301   546 Kirikmäe Erik Elioni SK 1:45:47 0:31:44 175
302   292 Sõrmus Tanel 1:45:52 0:31:49 176
303   692 Suits Ingmar 1:46:19 0:32:16 177
304   131 Saksjaak Marko 1:46:22 0:32:19 178
305 10 400 Lõune Liis Spordiklubi Rakke 1:46:23 0:32:19 7
306   687 Võhmar Ago 1:46:26 0:32:23 179
307   268 Bormeister Elmar 1:46:31 0:32:28 69
308   679 Taavits Risto 1:46:33 0:32:30 180
309   358 Aasmäe Arris 1:46:34 0:32:31 70
310   319 Vorontsov Aleksei T28A SK 1:46:36 0:32:33 181
311   629 Virro Meelis Peloton 1:46:36 0:32:33 182
312   597 Liiv Heiko 1:46:46 0:32:43 183
313   573 Pertel Tiit 1:46:48 0:32:45 184
314   527 Mällo Mihkel 1:46:54 0:32:51 185
315   737 Kikkas Andrus CC ROTA MOBILIS 1:46:58 0:32:55 186
316 11 220 Urmet Piret 1:47:00 0:32:56 1
317   307 Vinogradov Vladimir T28A Spordiklubi 1:47:03 0:33:00 24
318   472 Kaik Jaanus 1:47:04 0:33:01 187
319   204 Kuri Sepo 1:47:05 0:33:02 189
320   649 Maripuu Riho 1:47:05 0:33:02 188
321   245 Illak Allan 1:47:09 0:33:06 190
322   646 Kotli Priit 1:47:11 0:33:08 71
323   683 Mägi Viljo 1:47:28 0:33:25 191
324   578 Vahopski Tanel 1:47:32 0:33:29 192
325   298 Jahilo Valdo TriSmile 1:47:40 0:33:37 72
326   404 Kamber Jaanus 1:47:41 0:33:38 193
327   718 Jürine Olle 1:47:47 0:33:44 73
328   317 Hiiekivi Urmet Agro 93 1:47:48 0:33:45 74
329   710 Tenno Ander 1:47:50 0:33:46 194
330   716 Leedma Eero KOSE AMK 1:47:52 0:33:49 195
331   516 Vijar Rauno 1:48:08 0:34:05 196
332   360 Kundla Joonas Scoutspataljon Team 1:48:12 0:34:09 197
333   703 Kull Priit 1:48:19 0:34:15 198
334   149 Nurk Veikko 1:48:21 0:34:18 199
335   731 Miljajev Kirill EE SK 1:48:37 0:34:34 200
336   257 Tilk Taavi 1:48:40 0:34:37 201
337   625 Poopuu Priit JOKA 1:48:44 0:34:41 202
338   532 Normak Mihkel 1:48:46 0:34:43 9
339 12 741 Haljaste Anneli 1:48:50 0:34:47 8
340   409 Kostla Peeter 1:48:56 0:34:53 75
341   605 Saks Mattias 1:49:02 0:34:59 203
342   624 Visnevski Andrei 1:49:08 0:35:05 204
343   244 Davel Indrek Hansa SK 1:49:20 0:35:17 205
344   270 Veerberk Sulev THK-88 1:49:25 0:35:22 2
345   427 Talvet Hindrek 1:49:34 0:35:31 76
346   202 Prangel Kristo NÕMME 1:49:37 0:35:34 10
347   180 Repkin Peter 1:49:37 0:35:34 77
348   231 Silver Joosep 1:49:40 0:35:37 11
349   265 Liivat Anti Samsung Sports Academy 1:49:40 0:35:37 206
350   666 Kerem Teet 1:49:41 0:35:38 207
351 13 492 Sepp Marika Harrastajate Spordiklubi 1:49:42 0:35:39 9
352   599 Kuld Jaanus 1:49:43 0:35:40 78
353   534 Kaasik Andrus 1:49:45 0:35:42 79
354   739 Ehala Erlend 1:49:46 0:35:43 2
355   735 Makarevitš Martin ÜLETREENING SK 1:49:48 0:35:45 208
356   487 Olgo Raivo 1:49:49 0:35:46 80
357   446 Jüriöö Jaan Jüriöö Pereklubi 1:49:51 0:35:48 25
358   580 Rebane Taivo 1:49:52 0:35:48 3
359   397 Toom Tanel 1:50:01 0:35:58 209
360   568 Oissar Karl 1:50:03 0:35:59 4
361   295 Jõgi Tarmo SK Merimetsa 1:50:04 0:36:01 210
362   437 Kaarlep Egert 1:50:09 0:36:06 211
363 14 323 Ott Marje 1:50:10 0:36:07 1
364   405 Moros Janek 1:50:13 0:36:10 212
365   441 Pärnits Sten 1:50:13 0:36:10 213
366   306 Teder Ago SK Piimameister Otto 1:50:17 0:36:14 26
367   210 Troost Sven 1:50:26 0:36:23 81
368   555 Sõmera Üllar Lõuna Politsei Spordiklubi 1:50:27 0:36:24 214
369   720 Kaupmees Margus 1:50:30 0:36:27 215
370   246 Aamisepp Tõnu Kiili Sk 1:50:30 0:36:27 5
371   420 Kaukver Andres 1:50:33 0:36:29 14
372   368 Pertel Tarmo 1:50:37 0:36:34 216
373   380 Rändla Kaupo Rändlad 1:50:37 0:36:34 217
374   691 Toomla Ott 1:50:38 0:36:34 218
375 15 321 Metsamäe Sirli Saku Suusaklubi 1:50:39 0:36:36 10
376   176 Peekman Andres 1:50:40 0:36:36 219
377   224 Koitne Kaarel 1:50:40 0:36:37 220
378   662 Sehver Almar 1:50:42 0:36:39 221
379   373 Pilv Margus 1:50:42 0:36:39 222
380   419 Allikberg Villu HKP 1:50:43 0:36:40 223
381   134 Palumaa Indrek 1:50:52 0:36:49 82
382   335 Eomois Peep TAOK 1:50:58 0:36:55 6
383   557 Roosimaa Ott Harri 1:51:06 0:37:02 224
384   233 Karpovitch Sergei T28a 1:51:06 0:37:03 225
385   654 Saar Kristjan 1:51:07 0:37:04 226
386   702 Ojasoo Allar 1:51:14 0:37:11 83
387   396 Kasvandik Andres 1:51:15 0:37:12 27
388   371 Nokkur Ants RÕÕSA SK 1:51:19 0:37:15 12
389   370 Leesi Rain SK Kärts-Magneesium 1:51:20 0:37:17 227
390   331 Maruste Rain 1:51:24 0:37:21 28
391   678 Kalbin Hendrik Norman 1:51:31 0:37:28 13
392   529 Pukk Peeter 1:51:33 0:37:30 228
393   651 Sarapuu Sven 1:51:35 0:37:32 229
394   219 Saarestik Tanel 1:51:52 0:37:49 230
395   207 Enok Ergi 1:52:02 0:37:58 84
396   372 Parve Ain Eesti Panga Sk 1:52:13 0:38:10 3
397   540 Sulaoja Heigo 1:52:16 0:38:12 231
398   585 Tagapere Avo 1:52:32 0:38:29 85
399   525 Raba Ahti 1:52:35 0:38:31 232
400   582 Peterson Jaak 1:52:38 0:38:34 86
401   722 Simolantser Tiit 1:52:44 0:38:41 233
402   604 Puusepp Priit 1:52:48 0:38:44 87
403   225 Kukk Ivo 1:52:48 0:38:45 234
404   712 Leesla Heigo 1:52:51 0:38:48 235
405   384 Pulver Margus Chill Out Sport 1:52:56 0:38:53 88
406   312 Krik Andres Saku Suusaklubi 1:52:57 0:38:54 89
407   676 Kibe Urmas 1:52:59 0:38:55 236
408   618 Seer Rasmus 1:53:01 0:38:58 237
409   721 Saaremets Kalev MY FITNESS 1:53:03 0:38:59 238
410   570 Venno Valdek 1:53:03 0:39:00 90
411   713 Kallaste Peep 1:53:14 0:39:11 91
412   223 Väärsi Jaak Metsasõbrad 1:53:18 0:39:15 29
413   379 Lomaka Andre 1:53:23 0:39:19 239
414   576 Irs Ragnar 1:53:23 0:39:20 240
415   462 Kaber Armand Metek 1:53:30 0:39:27 92
416   723 Vares Ain 1:53:41 0:39:38 93
417 16 589 Tenslind Aune Jõelähtme Singel 1:53:43 0:39:39 3
418   638 Kaskla Kuido 1:53:44 0:39:41 241
419   316 Lepp Are 1:53:44 0:39:41 242
420   354 Roosnupp Priit 1:53:50 0:39:47 94
421   390 Kulm Urmas 1:53:53 0:39:50 95
422   744 Toots Vahur 1:53:55 0:39:52 96
423   590 Kirt Kuldar 1:53:56 0:39:53 243
424   287 Eiso Mait 1:54:02 0:39:59 244
425   330 Karp Endel Norma OK 1:54:08 0:40:05 15
426   314 Raudsepp Andrus 1:54:14 0:40:11 245
427   560 Markov Marger 1:54:16 0:40:13 246
428   432 Miil Marco Hansa SK 1:54:20 0:40:17 247
429   431 Alla Janek Hansa SK 1:54:24 0:40:20 248
430   743 Metsaorg Jüri 1:54:29 0:40:26 30
431   357 Aimsalu Mart 1:54:32 0:40:28 97
432   637 Lauring Liivo Norma OK 1:54:38 0:40:35 249
433 17 398 Antons Maili Ambla SK 1:54:48 0:40:45 2
434 18 344 Pilv Vilve Ambla spordiklubi 1:54:51 0:40:48 2
435   631 Pajula Kevin 1:54:51 0:40:48 14
436   656 Trussmann Lainer 1:54:53 0:40:50 250
437   626 Alliksaar Lembit 1:54:53 0:40:50 251
438   339 Krieger Garri Norma OK 1:54:53 0:40:50 4
439 19 586 Veelma Monika 1:55:02 0:40:59 3
440   677 Meier Albert 1:55:19 0:41:16 252
441   359 Salumets Eno 1:55:22 0:41:19 31
442   349 Amur Rainer 1:55:38 0:41:35 253
443   714 Rostin Siim 1:55:39 0:41:36 254
444   536 Kangur Tarmo Tigu Tiim 1:55:42 0:41:38 255
445   377 Kruusalu Heiki 1:55:49 0:41:46 32
446 20 338 Rant Elina 1:55:52 0:41:49 11
447   554 Vint Leino 1:55:59 0:41:56 256
448   668 Vainu Mihkel 1:56:02 0:41:59 257
449   367 Puuraid Jaanus 1:56:10 0:42:07 258
450   732 Bessonov Sergei AF -AUTOMAATIKA 1:56:20 0:42:16 259
451   361 Kängsepp Tõnis T.M.K.V. 1:56:20 0:42:17 260
452   324 Soome Heiki LiVal Sport 1:56:23 0:42:20 98
453   685 Raiesmaa Eldur 1:56:26 0:42:23 33
454   346 Reimaa Mihkel seiklusporr 1:57:02 0:42:58 261
455   541 Popp Andreas-Kristjan 1:57:04 0:43:01 15
456   369 Kaseväli Uno MAN Sport Team 1:57:28 0:43:25 5
457   151 Smirnov Dmitry Sportland Eesti AS 1:57:33 0:43:30 262
458   740 Ojala Martin RIVOR 1:57:40 0:43:36 34
459 21 613 Palumaa Pille 1:57:47 0:43:44 12
460   750 Kallikorm Janno HANSAB 1:57:53 0:43:50 263
461   252 Meltsas Veiko 1:57:57 0:43:53 264
462   711 Eving Raido 1:58:12 0:44:08 265
463   648 Ehasalu Allan 1:58:15 0:44:12 266
464   673 Miljan Aron Eric JK Nõmme Kalju 1:58:20 0:44:16 16
465   333 Paap Kimmo 1:58:24 0:44:20 267
466   672 Annusver Priit 1:58:25 0:44:22 268
467 22 438 Joonas Inge 1:58:27 0:44:24 3
468   332 Tutt Raiko Norma OK 1:58:33 0:44:30 269
469   556 Altküla Anti 1:58:49 0:44:46 270
470   322 Liblik Raino ABERG 1:59:02 0:44:58 271
471   539 Pavlovski Aleksander Mezar 1:59:23 0:45:20 35
472   509 Puna Margus 1:59:28 0:45:25 272
473   688 Kõiva Peeter 1:59:28 0:45:25 99
474   747 Aarelo Rivo 1:59:31 0:45:28 273
475   632 Mikk Andrus 1:59:38 0:45:35 100
476   658 Viitkar Urmas 1:59:39 0:45:35 101
477   671 Adur Antti 1:59:42 0:45:38 274
478   724 Lehtmets Janek EFFORT CAPITAL 1:59:50 0:45:47 275
479   544 Tugedam Aivar 1:59:52 0:45:49 276
480   481 Pajula Veilo 1:59:52 0:45:49 102
481   610 Servet Argo 1:59:56 0:45:53 36
482   567 Toomere Veikko 2:00:04 0:46:01 103
483   524 Raudsepp Rauno 2:00:15 0:46:12 277
484   459 Kährik Aare peoklubi 2:00:21 0:46:18 104
485   310 Lepp Margus AGRO 93 2:00:26 0:46:23 105
486 23 485 Pošlin Livia Ületreening SK 2:00:27 0:46:24 13
487 24 318 Lilleoru Merle 2:00:33 0:46:30 14
488   238 Pupart Alver 2:00:35 0:46:32 278
489   745 Mäe Tarmo 2:00:42 0:46:39 37
490   308 Raamets Tõnis 2:00:43 0:46:40 279
491   706 Kahar Kaido 2:00:45 0:46:41 280
492   435 Vanaveski Kaido 2:00:46 0:46:43 281
493 25 325 Etverk Merike Metsasõbrad 2:00:47 0:46:44 4
494   448 Maasik Kristjan 2:01:07 0:47:04 17
495   657 Viitkar Marti 2:01:13 0:47:10 282
496   502 Kask Karel Samsung Sports Academy 2:01:19 0:47:16 283
497   614 Drobet Asko 2:01:20 0:47:17 284
498   667 Rannamets Harro 2:01:22 0:47:18 285
499 26 565 Randoja Merli 2:01:36 0:47:33 15
500 27 329 Tempel Marju Matate sk 2:01:40 0:47:37 16
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
eehh, , 30.09.2012 14:09
küsija pidas silmas ilmselt seda et millal tulemused siia statistika alla ilmuvad.
to:toru, , 28.09.2012 16:44
mine ürituse kodulehele, seal on ammu tulemused oelmas
Toru, , 28.09.2012 09:04
Tulemused?
KORRALDAJA fotod, , 23.09.2012 19:31
fotod: http://gallery.korvemaa.ee/archives/334
sportfoto, , 23.09.2012 13:38
fotod - http://www.sportfoto.ee/et/?competition_id=202
Spordihai.ee, info@spordihai.ee, 23.09.2012 09:37
Pildid http://wp.me/p2E0Co-re


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE