estenglv
WAP version
Login form
38,6 km
72,6 km
301 Moved Permanently Date: Fri, 15 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Elva Rattamaraton (SEC 2012 8. etapp)
Aeg 08.09.2012
Koht Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1   8 Zviedris Normunds Extreme Sport 2:12:16 1
2   15 Tamkõrv Helmet Extreme Sport 2:12:36 1
3   9 Ainsalu Markku Nissan ProShop Team 2:12:55 2
4   1 Austa Caspar A&T Sport TYSK Team 2:13:54 3
5   7 Maasikmets Alges Extreme Sport 2:14:06 2
6   6 Suur Ivo Nissan ProShop Team 2:14:27 4
7   12 Sorokins Dimitrijs Rietumu-Delfin 2:15:03 5
8   1165 Mandri Rene 2:15:16 6
9   26 Schumann Riivo Fixus Sport 2:15:16 7
10   10 Öpik Oliver Nissan ProShop Team 2:15:43 8
11   35 Puu Henno Fixus Sport 2:15:47 9
12   20 Kirsipuu Jaan CFC 2:16:41 3
13   16 Kukk Sigvard Spordipartner I 2:16:43 4
14   11 Tarvis Peeter Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 2:16:46 1
15   30 Jõessar Janari-Joel Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 2:16:59 2
16   37 Selder Tauri Nissan ProShop Team 2:17:17 10
17   28 Maanurm Joonas Nissan ProShop Team II 2:17:18 11
18   24 Sala Raivo Specialized/Olympic Casino 2:17:19 5
19   31 Rebane Meelis A&T Sport TYSK Team 2:17:27 6
20   4 Maasing Sander Peloton 2:17:50 12
21   32 Veski Tanel Extreme Sport 2:20:10 13
22   48 Saarnits Sten Gustaf Kopparberg 2:20:11 3
23   27 Selder Taavi Nissan ProShop Team 2:20:12 14
24   46 Kannimäe Viljar Haanja RK 2:20:12 15
25   56 Vaidem Josten Viljandi Rattaklubi 2:20:13 1
26   40 Neemela Tarmo Extreme Sport 2:20:15 7
27   5 Oras Allan Hawaii Express 2:20:52 16
28   22 Palm Tõnno A&T Sport TYSK Team 2:20:55 8
29   135 Saamere Tanel 2:20:56 9
30   58 Karlson Urmas Arctic Sportclub I 2:22:04 1
31   33 Ronimois Mihkel 2:22:22 17
32   38 Kaldvee Martten Nissan ProShop Team 2:22:42 18
33   53 Erikson Toomas Fixus Sport 2:23:00 19
34   29 Saar Raido Sportland Bottecchia Team 2:23:00 20
35   19 Neidra Rainer Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:24:31 4
36   65 Raag Kaupo velo clubbers 2:24:50 21
37   52 Mõttus Tarmo Haanja RK 2:24:51 10
38   85 Kallari Taimar Astro Baltics 2:24:51 11
39   49 Olle Raul A&T Sport TYSK Team 2:24:52 12
40   61 Gristsenko Andrei Hawaii Express 2:25:18 13
41   71 Krusemann Magnus A&T Sport Team 2:25:20 22
42   92 Eilo Sander Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:25:20 5
43   69 Koolmeister Siim Spordipartner I 2:25:21 23
44   77 Sigus Marko Arctic Sportclub I 2:25:23 24
45   1169 Kokk Kaspar 2:25:40 25
46   1161 Lippe Kevin 2:25:49 2
47   67 Grossmann Genry Amserv Team 2:25:55 26
48   74 Tohvrel Rego Spordipartner I 2:26:10 14
49   54 Mikson Margus Sportland Bottecchia Team 2:26:18 27
50   66 Ridamäe Aivar Arctic Sportclub I 2:26:23 15
51   17 Kukk Erki Specialized/Olympic Casino 2:26:33 16
52   79 Lipp Sulev Specialized/Olympic Casino 2:26:33 28
53   1151 Soo Allar 2:26:40 6
54   125 Holtsman Siim Extreme Sport 2:27:37 29
55   44 Veelmaa Taavi Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:28:19 7
56   43 Nõlvik Lasse Sportland Bottecchia Team 2:28:21 30
57   14 Karu Virgo Hawaii Express 2:28:28 17
58   107 Teras Indrek Eesti Posti Spordiklubi 2:28:36 31
59   118 Hussar Aimar A&T Sport TYSK Team 2:28:46 32
60   109 Pungar Urmas 2:29:05 33
61   34 Kattai Kaupo Extreme Sport 2:29:08 34
62   99 Elling Toomas Fixus Sport 2 2:29:10 35
63   220 Redi Kaarel TÜASK 2:29:16 3
64   96 Kull Andre CC Rota Mobilis 2:29:25 36
65   76 Leigri Mehis Hawaii Express 2:29:26 37
66   87 Nestor Paul Investment Agency Team 2:29:29 8
67   93 Markss Reinis RK Velo 2:29:31 9
68   124 Kaasik-Aaslav Henri 2:29:32 18
69   102 Johanson Raimo Amserv Team 2:30:30 4
70   84 Oru Kaido Haanja RK 2:30:32 38
71   39 Sirvel Margus Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:31:09 39
72   88 Epner Indrek Vanamõisa Suusaklubi 2:31:09 19
73   141 Arak Anti A&T Sport Team 2:31:27 40
74   149 Tillemann Taikki velo clubbers 2:31:28 41
75   151 Vahtra Vahur Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 2:31:31 5
76   162 Lagenõmm Aivar Ambla SK 2:31:32 20
77   143 Tukia Margus Spordipartner I 2:31:33 21
78   154 Kirsipuu Tiit Spordipartner I 2:31:34 42
79   205 Suurna Sander Ummisjalu 2:31:34 43
80   155 Leer Janek Citroen Team 2:31:41 44
81   64 Veri Aivar Citroen Team 2:31:44 22
82   140 Maidla Janek velo clubbers 2:32:00 45
83   1163 Räim Rigo 2:32:17 46
84   204 Arulaan Sten KJK 2:32:24 6
85   104 Nõmm Raivo Viljandi Rattaklubi 2:32:31 47
86   60 Kollo Madis Nissan ProShop Team II 2:32:38 48
87   138 Pukk Andre Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:32:57 49
88   123 Sala Arvo Onninen 2:33:00 23
89   191 Kauk Anti CC Rota Mobilis 2:33:43 24
90   185 Varik Marko WTF Racing 2:33:47 50
91   179 Lubi Ain Peloton 2:34:04 51
92   115 Sildvee Rainer 2:34:44 52
93   114 Viljus Ivo Specialized/Olympic Casino 2:34:51 25
94   167 Hansov Hanno Amserv Team 2:34:51 53
95   145 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl Pro 2:34:55 54
96   170 Einblau Mihkel MOTOMARKET 2:34:56 55
97   161 Petrovits Üllar Jk Paralepa 2:34:59 56
98   75 Laanemaa Kristjan 2:35:05 57
99   131 Toome Roland Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:35:13 26
100   126 Tamm Pirmin TTÜ Spordiklubi 2:35:17 58
101   194 Krautmann Üllar Surfhouse 2:35:26 59
102   94 Sinisalu Ever 2:35:27 60
103   201 Krull Kaupo 2:35:29 61
104   100 Hallop Greg Viljandi Rattaklubi 2:35:53 7
105   253 Kaldmaa Kevin Amserv Team 2:36:08 8
106   212 Illingworth Adam Peloton 2:36:13 62
107   159 Tamm Bruno CC Rota Mobilis 2:36:16 63
108   97 Neuhaus Rauno Arctic Sportclub I 2:36:21 10
109   121 Martma Kert Arctic Sportclub I 2:36:25 64
110   133 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 2:36:45 65
111   195 Arula Raul Tartu Velo 2:36:58 2
112   244 Rebane Urmas 2:36:58 27
113   268 Hirs Marek 2:37:11 66
114   222 Sildvee Madis 2:37:12 67
115   377 Reedi Peip Peloton 2:37:20 28
116   247 Ever Riho Velo Clubbers 2:37:21 29
117   177 Dedov Peeter A&T Sport Team 2:37:22 68
118   139 Nurm Asko Citroen Team 2:37:25 69
119   202 Sauga Indrek VBH-Roto Team 2:37:27 30
120   111 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 2:37:29 31
121   51 Altermann Mikk Specialized/Olympic Casino 2:37:30 11
122   147 Sildvee Jörgen Raadio Uuno Cycling Team 2:37:43 70
123   120 Lood Illar Saint-Gobain Glass Estonia SE 2:37:51 71
124   144 Luks Sven Sportland cycling team 2 2:38:25 32
125   273 Rätsep Ain Spordipartner II 2:38:28 72
126   150 Tooming Taaniel SK Velo 2:38:35 12
127   276 Leben Riho Spordipartner I 2:38:37 73
128   183 Tõnismäe Marek CC Rota Mobilis 2:38:40 74
129   50 Alesmaa Martti Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 2:38:54 13
130   196 Kull Agur 2:39:15 75
131   1139 Salumäe Priit 2:39:28 33
132   116 Uuk Aimur Hawaii Express 2:39:34 3
133   198 Israel Olavi A&T Sport Team II 2:39:37 34
134   197 Linnupuu Küllo 2:39:42 76
135   206 Kiigemägi Andres Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER 2:39:43 4
136   142 Kriis Viljar 2:40:05 78
137   132 Harand Allan Nissan ProShop Team II 2:40:05 77
138   63 Suppi Ahti Fixus Sport 2:40:12 79
139   242 Külanurm Karli A&T Sport Team 2:40:17 80
140   214 Rosenthal Reiko JSK Rave 2:40:34 81
141   237 Iljenko Andrejs 2:40:37 35
142   184 Luiks Meelis Jõelähtme Singel 2:40:39 82
143   239 Albri Kalev X-SPORT/WILO 2:40:42 83
144   172 Einroos Raino CC Rota Mobilis 2:40:57 36
145   187 Maarits Andres Coffee In 2:41:06 84
146   279 Doman Andrei NRK NCC Tähekodu 2:41:07 85
147   324 Eamets Joonas Gustaf Kopparberg 2 2:41:08 14
148   188 Kalm Keijo Cosmos 2:41:09 9
149   477 Kikkas Simmo SJK Viiking 2:41:09 86
150   225 Pani Marek 2:41:31 87
151   233 Tilk Mart Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 2:41:41 37
152   186 Pill Rein A&T Sport Team 2:41:41 38
153   189 Kazainis Viesturs RK Velo 2:41:43 5
154   156 Kuusik Leho Gustaf Kopparberg 2:42:09 39
155   173 Sügis Harri Spordipartner I 2:42:10 40
156   323 Puusepp Mattias Scoutspataljon Team 2:42:13 88
157   190 Ojasalu Andres Raplamaa Rattaklubi KoMo 3 2:42:13 89
158 1 320 Rist Daisi Gustaf Kopparberg naiskond 2:42:14 1
159   129 Hussar Kaidar A&T Sport Team 2:42:31 41
160   245 Viikoja Marek SK Kalju Rattatiim 2:42:45 90
161   152 Telk Carl-Felix Valga Rattaklubi 2:42:59 10
162   219 Koppelmaa Raul Fixus Sport 2 2:42:59 91
163   1155 Vilipson Marko 2:43:01 6
164   346 Sibul Jaanus 2:43:02 92
165   304 Põld Ivo Cosmos 2:43:04 42
166   259 Sepp Kristo Cosmos 2:43:05 93
167 2 282 Randalainen Viktoria TÜ ASK 2:43:08 1
168   272 Viikoja Janek SK Kalju Rattatiim 2:43:16 94
169   229 Meier Heiki Onninen 2:43:19 43
170   227 Müür Ringo scoutspataljon team 2:43:19 95
171   215 Kübar Rene Costa Bicicleta 2:43:22 96
172   331 Kiristaja Ailar velo clubbers 2:43:23 97
173   285 Must Tauri Türi Rattaklubi 2:43:24 98
174   240 Laaniste Andres 2:43:26 99
175   110 Nikolai Jarmo Nissan ProShop Team II 2:43:48 100
176   286 Vähi Markus 2:44:01 101
177   246 Saar Tõnis Harju AB KJK 2:44:16 11
178   271 Padumäe Vaido Rimi Cycling Team 2:44:18 102
179   389 Tammistu Andrus JK Paralepa 2:44:27 103
180   267 Danilas Meelis Fixus VIP Team 2:44:28 44
181   349 Orgla Maario TDI kkk 3,8L/100km - Skoda - Tark Valik 2:44:30 104
182   42 Leppik Gabriel A&T Sport TYSK Team 2:44:35 15
183   236 Laine Mihkel IRL 2:44:37 105
184   103 Saarna Rivo Nissan ProShop Team II 2:44:41 106
185   157 Bergvald Gunnar Harrastajate Spordiklubi 2:44:59 107
186   374 Lüüde Riho Nissan ProShop Team 2:45:00 45
187   211 Piire Aare MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 2:45:01 46
188   309 Pungar Rainer kalamees vana kala 2:45:07 108
189   1173 Tisler Ergo 2:45:11 109
190   241 Haava Henno Saint-Gobain Glass Estonia SE 2:45:17 110
191   181 Õun Valdur 2:45:17 111
192   262 Tiismaa Toomas 2:45:23 47
193   203 Ebber Andrus 2:45:30 48
194   347 Puhke Raivo Eesti Raudtee SK 2:45:41 49
195   238 Ispert Egert Costa Bicicleta 2:45:44 112
196   1162 Puntso Endrik 2:45:46 16
197   148 Savisikk Kristjan Raadio Uuno Cycling Team 2:46:03 113
198   250 Tenslind Margus Jõelähtme Singel 2:46:05 114
199   418 Nurmsalu Rain 2:46:08 50
200   166 Takel Kalle Jõelähtme Singel 2:46:10 17
201   213 Kask Indrek 2:46:10 51
202   89 Alitis Uldis Rietumu-Delfin 2:46:15 115
203   311 Männa Margus 2:46:18 116
204   258 Martson Kaido Raadio Uuno Cycling Team 2:46:22 117
205   277 Freiberg Sven 2:46:23 118
206   249 Kaschan Martin Türi Rattaklubi 2:46:28 12
207 3 217 Steinburg Greete Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:46:35 2
208   176 Tiivoja Jaanus Rõuge Racing Team 2:46:43 119
209   435 Kurvits Erko 2:46:46 120
210   243 Link Erki X-SPORT/WILO 2:47:02 121
211   303 Kivirüüt Margus 2:47:09 122
212   298 Laansalu Priit Jõelähtme Singel 2:47:24 52
213   137 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team 2:47:28 123
214   343 Ojasaar Kalmer AT sport 2:47:29 53
215   404 Talur Tõnu Onninen 2:47:34 124
216   136 Kupp Alar Vennad-Dahl Pro 2:47:47 13
217   275 Rahi Tõnu A&T Sport Team II 2:47:49 54
218   235 Falten Hannes 2:47:58 125
219   397 Ebras Kaido 2:48:04 126
220   296 Rõngas Riho 2:48:08 55
221   299 Alumaa Alar Hansab MTB Team 2:48:13 127
222   383 Laul Raines Saint-Gobain Glass Estonia SE 2:48:13 128
223   263 Joorits Andero lebo racing 2:48:33 129
224   289 Kruus Kaupo Surfhouse 2:48:36 56
225   297 Sootla Indrek Elioni Spordiklubi 1 2:48:41 57
226   261 Karjane Priit Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 2:48:52 58
227   73 Raja Aigar Eesti Posti Spordiklubi 2:49:06 130
228   359 Kivilo Henrik 2:49:09 131
229   208 Kõiv Kardon Harrastajate Spordiklubi 2:49:10 132
230   308 Lubi Tiit PlanetSport 2:49:10 133
231   307 Artel Veiko 2:49:19 59
232   457 Orlovski Peep 2:49:27 134
233   223 Laur Anar Raadio Uuno Cycling Team 2:49:28 135
234   430 Lapidus Boris 2:49:29 136
235 4 381 Uibokand Janelle Peloton N 2:49:32 3
236   366 Rimmel Margo A&T Sport Team II 2:49:32 60
237   18 Jüri Mihkel Peloton 2:49:33 137
238   280 Holtsmann Marko Viljandi Rattaklubi 2:49:40 18
239   310 Järveoja Jaanus 2:49:41 61
240   394 Jalakas Aksel Vargamäe SK 2:49:42 62
241   503 Suokas Heikki FolieMP 2:49:43 138
242   410 Nikolajev Raimo MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 2:49:46 139
243   431 Nurm Eke 2:49:48 63
244   369 Berg Allan lebo racing 2:50:06 140
245   406 Haritonov Vadim Arctic Sportclub II 2:50:15 141
246   329 Hütt Petri MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 2:50:23 142
247   332 Puhke Peeter Ambla SK 2:50:24 64
248   445 Koho Jaanus X-SPORT/WILO 2:50:29 143
249   284 Vilums Guntis Smiltene MTB 2:50:30 7
250   318 Pihl Henry 2:50:30 144
251   352 Nääme Alar Linnapeade Cup 2:50:31 145
252   165 Urbas Alvar Harju AB KJK 2:50:31 14
253   248 Suisalu Alvar CC Rota Mobilis 2:50:41 146
254   362 Kanniste Jaak Eesti Posti Spordiklubi 2:50:44 8
255   1148 Koch Kaupo 2:50:45 65
256   199 Randver Kristian Gustaf Kopparberg 2:50:49 147
257   62 Alamaa Siim-Erik Amserv Team 2:50:50 19
258   221 Randver Sander Gustaf Kopparberg 2:50:50 15
259   90 Jermakov Janar Peloton 2:51:28 148
260   624 Raudsepp Raul Pühajärve Puhkekodu 2:51:30 149
261   422 Uutar Aivar A&T Sport Team II 2:51:36 150
262   1160 Kuusma Maikel 2:51:45 20
263   433 Kollo Tiit 2:51:48 66
264   471 Sudi Rommi 2:51:52 151
265   379 Lensment Tõnu 2:51:53 152
266   375 Vaht Magnus SK Spordimaailm 2:51:54 153
267   371 Pärnamets Aivar Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER 2:51:54 67
268   460 Tuisk Väino Pärnu Surfiklubi 2:52:02 9
269   391 Haav Viljar 2:52:06 154
270   731 Pettai Jaanus Arens 2:52:07 155
271   306 Kaschan Kaido Türi Rattaklubi 2:52:14 68
272   330 Shumanov Tiit Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER 2:52:28 10
273   344 Viitkin Ain Rõuge Racing Team 2:52:30 69
274   496 Luik Janek Valga Rattaklubi 2:52:34 156
275   378 Tilk Rait Raplamaa Rattaklubi KoMo 3 2:52:34 21
276   402 Kesper Raino 2:53:19 157
277 5 334 Kool Inge TÜ ASK 2:53:32 2
278   532 Danilov Andrus Kose AMK ct 2:53:35 158
279   169 Kondaev Denis Äkke 2:53:36 159
280   1079 Leidt Meelis PELOTON 2:53:48 70
281   519 Vool Kristjan Promens Team 2:53:51 160
282   434 Järvsoo Janno SK Kalju Rattatiim 2:53:53 161
283   316 Uurimäe Roomet Nissan Nordic Europe 2:54:00 162
284   158 Reiljan Kuldar velo clubbers 2:54:02 71
285   432 Pajumaa Priit olympic-online.com 2:54:02 163
286   420 Kabonen Tiit 2:54:15 11
287   293 Parmask Peeter Velo Tartu 2:54:16 12
288   328 Prants Aivar Eesti Raudtee SK 2:54:36 164
289 6 340 Parm Signe Fixus Sport 2:54:37 3
290   292 Tiits Janar 2:54:45 165
291   463 Terve Raivo Staabi- ja Sidepataljon 2:54:48 72
292   612 Jansen Kristjan 2:54:50 166
293   447 Meitus Raivo 2:54:51 73
294   446 Saareoks Janek Rimi Cycling Team 2:54:59 167
295   579 Kiil Sander olympic-online.com 2:55:05 168
296   476 Bauer Heigo Vennad-Dahl Pro 2:55:07 74
297   398 Liis Lembit Vooremaa Centrum-Farm Plant I 2:55:08 13
298   335 Kristal Tõnis Kose AMK ct 2:55:11 75
299   516 Pärtel Marco MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 2:55:37 169
300   348 Pirn Jukko 2:55:38 76
301   439 Reis Rasmus 2:55:39 170
302   421 Einmaa Tiit Eesti Raudtee SK 2:55:44 171
303 7 452 Lepik Sirje TÜ ASK 2:55:45 4
304   427 Zeisig Ivar Spordiklubi IKS 2:55:57 77
305   301 Nõmtak Sven-Erik Westline Team 2:56:24 78
306   357 Möldre Kert Westline Team 2:56:24 79
307   192 Ots Kaupo Haanja RK 2:56:36 172
308   376 Kallakmaa Teet Eesti Posti Spordiklubi 2:56:38 80
309   342 Reinik Vello Püha Loomaaed 2:56:39 81
310   480 Rebina Tarmo 2:56:42 173
311   492 Lippur Bruno 2:56:43 174
312   341 Tulf Taago Samsung Sports Academy I 2:57:01 175
313   382 Rätsep Janno Haanja RK 2:57:05 176
314   326 Rannala Ivar METEK 2:57:18 177
315   454 Michelson Erki eestära 2:57:35 178
316   408 Jürlau Noel Surfhouse 2:57:38 179
317   550 Lepp Rivo Elioni Spordiklubi 1 2:57:45 180
318   485 Tenson Tavo X-SPORT/WILO 2:57:46 181
319   475 Oder Rein 21CC Triatloniklubi 2:57:51 82
320   493 Õunpuu Vahur 2:57:51 83
321   437 Vähi Ilmar Elva Suusaklubi 2:58:14 182
322   395 Pohlak Rauno Costa Bicicleta 2:58:16 183
323 8 442 Toome Rita Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:58:17 4
324   542 Salus Ardi Vennad-Dahl Pro 2:58:30 84
325   531 Petjärv Ivo Scoutspataljon Team 2:58:31 184
326   565 Jürjan Taavi ABB Spordiklubi 2:58:32 185
327   484 Kooskora Priidu Rein Taaramäe Rattaklubi 2:58:33 186
328   468 Sidorov Vladimir Sillamäe Suusaklubi 2:58:33 14
329   530 Saag Härmo Vennad-Dahl Pro 2:58:40 187
330   388 Toots Kaspar 2:58:51 188
331   251 Kivi Teemar Rõuge Racing Team 2:58:51 85
332   518 Himma Markus Extreme Sport 2:58:52 22
333   558 Kruusmann Ahto Raadio Uuno Cycling Team 2:58:52 86
334   619 Beljajev Vladimir Tartu SK Velo 2:58:58 87
335   264 Rebane Renno RPM Rattatiim 2:59:05 189
336   498 Seer Marek Valga Rattaklubi 2:59:06 190
337   456 Rammi Antti 2:59:14 191
338   360 Toomsalu Ilmar MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 2:59:22 88
339   455 Vähi Nikolai Westline Team 2:59:28 89
340   354 Rääbis Mati Amserv Team 2:59:43 15
341   724 Kaur Margus 2:59:46 90
342   483 Koort Indrek 2:59:47 91
343   578 Keemu Mihkel 2:59:52 192
344   595 Voormansik Tanel Ritari Ässä 2:59:57 193
345   608 Küttis Sven Surfhouse 3:00:06 92
346   754 Lahtvee Daniel KJK 3:00:12 16
347   629 Truus Alan 3:00:13 194
348   740 Minski Jan 3:00:18 195
349   462 Kess Alar Sparta 3:00:22 93
350   863 Zirel Joel 3:00:24 196
351   228 Soojärv Andres Mehed Marsilt 3:00:24 197
352   514 Kiivit Lauri Promens Team 3:00:30 198
353   500 Sauväli Indrek SK Kalju Rattatiim 3:00:56 199
354   757 Jörgensen Sören Rhiger 3:00:57 94
355   210 Laht Rauno Fixus Sport 2 3:00:59 23
356   380 Merelaid Martin Fixus Sport 2 3:00:59 200
357   495 Ollino Priit 3:01:00 201
358   582 Rautenbergs Arturs 3:01:00 95
359   487 Koosa Marko TDI kkk 3,8L/100km - Skoda - Tark Valik 3:01:03 202
360   472 Rahu Madis 3:01:04 96
361   534 Arus Tiit 3:01:09 97
362   464 Must Margus Neeme Rattaklubi 3:01:16 203
363   583 Vasar Kaidu Westline Team 3:01:17 204
364   753 Raudsepp Ergo Harry Metall 3:01:31 205
365   336 Angerma Meelis Chapter 11 3:01:35 206
366   659 Leidorp Jako SK Kalju Rattatiim 3:01:36 207
367   387 Viitmann Rauno Scoutspataljon team 3:01:44 208
368   1159 Miilmann Rauno 3:01:47 24
369   417 Voor Marek MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 3:01:57 209
370   602 Prants Raivo 3:02:07 210
371   617 Reissaar Alari Vooremaa Centrum-Farm Plant III 3:02:11 98
372   288 Paide Ragnar 3:02:19 211
373   528 Viks Harri Eesti Energia SK 3:02:25 99
374   1143 Võsu Bruno 3:02:35 212
375   535 Volk Andrus MAN Sport Team 3:02:37 100
376   521 Aalik Marko Mikitamäe Aironmään klubi 3:02:43 213
377   541 Premet Kalle Brentel OÜ 3:02:46 101
378   466 Pops Vahur Teeme Team 3:02:48 102
379   449 Sildaru Kalev lebo racing 3:02:58 16
380   546 Pilliroog Alari Metek OÜ 3:03:01 103
381   570 Bazõlev Anton Adduco 3:03:03 214
382 9 490 Puhu Sille Samsung Sports Academy I 3:03:06 5
383   1132 Kuzmin Leonid Kuzmin Ski Technology AB 3:03:55 17
384   438 Vilbas Veigo Raplamaa Rattaklubi KoMo 3 3:03:58 215
385   491 Suur Meelis 3:04:00 216
386   604 Mooste Tarmo 3:04:17 217
387   556 Künnapuu Priit NRK NCC Tähekodu 3:04:19 104
388   790 Tiisvend Jaanus Eesti Energia SK 3:04:19 218
389   553 Leeduks Raul Gustaf Kopparberg 2 3:04:20 219
390   470 Teder Rinaldo Valga Rattaklubi 3:04:21 220
391   554 Raidma Rainer 3:04:24 105
392   523 Meius Margus A LeCoq Team 3:04:28 221
393   545 Tamm Tamar 3:04:35 222
394   453 Kütt Vello Hawaii Express Rakvere 3:04:38 106
395   368 Lõhmus Taivo Raplamaa Rattaklubi KoMo 3:04:40 223
396   1149 Helgis Priit 3:04:41 224
397   451 Tamm Andrus Raplamaa Rattaklubi KoMo 3 3:04:43 107
398   407 Jool Urmas Onninen 3:04:52 108
399   623 Näks Einar 3:04:57 225
400   1124 Mikk Martti 3:04:59 226
401   640 Maidre Margus 3:05:00 227
402   537 Mägi Allan TYASK 3:05:01 109
403   522 Harjaks Tõnis 3:05:12 228
404   618 Teepere Egon Radius 3:05:23 229
405   448 Lipintsov Aleksei 3:05:26 230
406   1125 Suits Tiit 3:05:28 231
407   594 Jürjan Margus 3:05:34 232
408   474 Heinsar Hardi Valga Rattaklubi 3:05:42 110
409   633 Kibin Allan Spordipartner II 3:05:42 111
410   517 Maasikmets Marek Kose AMK ct 3:05:48 233
411   551 Kumel Tarvo SK Kalju Rattatiim 3:06:01 112
412   564 Ester Indrek Gustaf Kopparberg 2 3:06:03 234
413   795 Parts Margus 3:06:04 235
414   358 Leppik Janec Harrastajate Spordiklubi 3:06:08 113
415   1122 Räpo Ahto 3:06:09 236
416   600 Mihkels Stanislav Dünamo 3:06:16 237
417   609 Raud Kristjan SK Raudsõrmus 3:06:17 238
418   486 Remiküll Ragnar 3:06:18 114
419   499 Kuhlap Kaupo Cosmos 3:06:28 115
420   861 Peterson Hendrik 3:06:31 239
421 10 370 Lainevee Ivika Rakke Fuji/Expert Rakvere 3:06:32 5
422   1042 Põldoja Urmas 3:06:44 116
423   700 Kerm Margus Linnumetsa Spordiklubi 3:06:52 240
424   586 Mägi Jaanus Astro Baltics 3:06:57 241
425   787 Talvar Risto Fuusio Haldus 3:07:05 242
426   660 Kesvatera Andres Kulgur Team 3:07:09 243
427   436 Härm Teet lebo racing 3:07:10 244
428   778 Üprus Fred 3:07:11 117
429   429 Saar Tarmo Vennad-Dahl Pro 3:07:27 245
430   469 Palu Indrek Vennad-Dahl Pro 3:07:27 246
431   441 Saar Marek Vennad-Dahl Visad 3:07:27 247
432   525 Jüriöö Janno Alavere Spordiklubi 3:07:29 248
433   543 Saksniit Priit 3:07:29 249
434   745 Soodla Guido tartu suusaklubi 3:07:31 118
435   599 Pletiens Ilgvars Smiltene MTB 3:07:38 18
436   614 Ööman Marko C+ 3:07:38 250
437   423 Raudsepp Priit Pühajärve Puhkekodu 3:07:40 251
438   574 Varik Ott Püha Loomaaed 3:07:43 252
439   509 Mölder Ivo Türi Rattaklubi 3:07:43 119
440   625 Lehtme Janno 3:07:52 253
441   576 Perm Ivar 3:08:05 120
442   682 Valdmaa Erik 3:08:12 254
443   605 Kangilaski Taivo Eesti Energia Spordiklubi 3:08:15 121
444   488 Rozenbergs Gunars RK Velo 3:08:16 19
445   693 Helmik Einar Kapitali Grupp 3:08:17 122
446   333 Elbrecht Erki Võidu MEKK 3:08:17 255
447   893 Pihlap Raimond TÜASK 3:08:18 256
448   981 Toomas Even XT sport Team 3:08:18 257
449   782 Toomas Tiit XT sport Team 3:08:19 258
450   783 Linnus Sander XT sport Team 3:08:19 25
451   610 Väli Reigo IRL 3:08:20 123
452   513 Kornet Kalev Neeme Rattaklubi 3:08:23 20
453   560 Kändmaa Kaido 3:08:35 259
454   527 Käis Argo Arctic Sportclub II 3:08:40 260
455   689 Kraus Taivo A&T Sport Team II 3:08:45 124
456   657 Soosalu Karen velo clubbers 3:08:52 21
457   727 Liivet Lauri 3:08:56 261
458   742 Ladva Marek 3:09:07 125
459   508 Kiiver Kaupo 3:09:15 126
460   649 Stalkov Valmer Vooremaa Centrum-Farm Plant II 3:09:21 127
461   601 Hagen Peeter Radius 3:09:47 22
462   526 Kiristaja Kalle Westline Team 3:09:54 128
463   621 Maripuu Raul 3:10:00 262
464   589 Ränkel Rain Kose AMK ct 3:10:11 263
465   561 Robi Jaanus 3:10:11 264
466   713 Jõgi Jaan 3:10:26 23
467   1154 Sadam Alar 3:10:30 265
468   760 Hanson Tarmo Promens Team 3:10:37 266
469   807 Zirel Tambet 3:10:38 267
470   656 Jürjens Erik Raplamaa Rattaklubi KoMo 3:10:55 129
471   1108 Roletsky Heiki 3:10:58 268
472   670 Lipp Andrus 3:11:05 130
473   710 Gontmacher Siim 3:11:07 269
474   409 Vain Hindrek olympic-online.com 3:11:09 270
475   769 Koll Mart Vooremaa Centrum-Farm Plant II 3:11:10 131
476   720 Sarapuu Jaanus-Arno 3:11:13 271
477   547 Soots Aivar Vennad-Dahl Visad 3:11:15 272
478   1167 Pank Ergo 3:11:16 132
479   688 Käär Tanel Nortal 3:11:20 273
480   1153 Aro Marko 3:11:22 274
481   231 Laaniste Mart Ambla SK 3:11:22 276
482   572 Paglant Heigo Rimi Cycling Team 3:11:22 275
483   641 Nõgols Eiko Baltic Agro II 3:11:27 133
484   596 Märtson Mihkel 3:11:28 277
485   620 Niitav Raiko 3:11:29 278
486   719 Lõhmus Laur Catwees Team 3:11:30 279
487   628 Vijard Margus VBH-Roto Team 3:11:52 134
488   108 Rei Tarmo CFC 3:11:56 135
489   626 Soodla Raul Vooremaa Centrum-Farm Plant I 3:11:57 136
490   647 Raudsepp Priit Vooremaa Centrum-Farm Plant II 3:12:01 280
491   765 Sarapuu Indrek Tigu Tiim 3:12:09 281
492   711 Eenraid Peep 3:12:10 282
493   794 Bachmann Ago Kaevanduste Spordiklubi 3:12:12 137
494   709 Mätik Olavi Elering 3:12:15 283
495   874 Kiisk Romand 3:12:32 284
496   650 Soosaar Silver 3:12:36 285
497   707 Ader Silver IRL 3:12:41 286
498   611 Hoog Harro Entusiastid 3:12:51 287
499   630 Haruoja Marko Spordipartner II 3:12:58 138
500 11 646 Kuuskvere Maarja TÜ ASK 3:13:11 6
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE