estenglv
WAP version
Login form
38,6 km
72,6 km
301 Moved Permanently Date: Fri, 15 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Elva Rattamaraton (SEC 2012 8. etapp)
Aeg 08.09.2012
Koht Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 2002 Vosman Ekke-Kaur Harju AB KJK 1:19:26 1
2 2004 Johanson Kristjan Viljandi Rattaklubi 1:19:26 2
3 2019 Vaga Kristo Enn Harju AB KJK 1:21:32 3
4 2001 Kalja Mihkel 1:23:05 4
5 2010 Nõmm Karel Georg NRK NCC Tähekodu 1:23:16 1
6 2008 Iljenko Tomass Karlis 1:23:16 5
7 2005 Tarassov Kirill Harju AB KJK 1:23:26 6
8 2006 Ottender Sten-Erik Raplamaa Rattaklubi KoMo 2 1:23:30 7
9 2526 Sirokov Juri 1:23:30 1
10 2003 Kiskonen Siim Gustaf Kopparberg 2 1:23:38 8
11 2012 Kirsipuu Tõnis Raplamaa Rattaklubi KoMo 2 1:23:52 9
12 2015 Tasane Jaanus Viljandi Rattaklubi 1:26:41 10
13 2025 Velbaum Ivo Viljandi Rattaklubi 1:26:52 11
14 2017 Mõttus Mari-Liis TÜ ASK 1:27:17 1
15 2014 Tsvetkov Sander Valga Rattaklubi 1:27:34 12
16 2030 Reisenbuk Erik Harju AB KJK 1:29:38 13
17 2011 Nool Sander Haanja RK 1:31:03 14
18 2528 Ennok Tarmo 1:31:21 2
19 2529 Tokko Rainer 1:31:27 3
20 2033 Varik Joan Markus Pärnu Kalev SK 1 1:31:45 2
21 2527 Järveoja Toomas 1:32:00 5
22 2038 Prii Paavo Ületreening SK 1:31:56 4
23 2034 Kangilaski Erik NRK NCC Tähekodu 1:32:21 3
24 2075 Paju Mikk NRK NCC Tähekodu 1:32:21 15
25 2018 Koch Kalju Hawaii Express 1:32:49 1
26 2021 Rehi Arne Ületreening SK 1:32:58 6
27 2026 Oot Anti 1:33:04 2
28 2013 Stalberg Tair Harju AB KJK 1:33:51 16
29 2047 Vakmann Priit 1:34:03 7
30 2048 Kull Rait 1:34:12 8
31 2016 Toom Reio Viljandi Rattaklubi 1:34:40 17
32 2037 Saarep Peeter 1:34:43 3
33 2039 Mõttus Raivo 1:35:14 9
34 2062 Pilv Meelis 1:35:16 10
35 2035 Kiristaja Hendrik Westline Team 1:35:38 18
36 2063 Lääne Meelis Saint-Gobain Glass Estonia SE 1:35:41 11
37 2041 Rehi Andreas Ületreening SK 1:35:54 12
38 2044 Roosimets Reigo NRK NCC Tähekodu 1:35:55 4
39 2052 Pelska Sten Valga Rattaklubi 1:36:19 5
40 2042 Kadajane Erik Vennad-Dahl Väledad 1:36:20 13
41 2094 Nirgi Sten Eric Alpi Suusaklubi 1:36:41 19
42 2068 Sirvel Merili Rakke Fuji/Expert Rakvere 1:36:41 2
43 2053 Õispuu Mairis Rakke Fuji/Expert Rakvere 1:36:42 3
44 2069 Siispool Karli 1:36:44 14
45 2045 Õunmaa Iiris Gustaf Kopparberg naiskond 1:36:53 4
46 2065 Sabre Sander Haanja RK 1:36:56 20
47 2055 Peterson Marko HC Viljandi 1:37:26 15
48 2051 Piip Enn Spordiklubi IKS 1:37:32 16
49 2043 Sagaja Martin Eesti Raudtee SK 1:37:33 17
50 2050 Valts Priit Kroonpress 1:37:35 18
51 2531 Punka Heikki 1:38:10 19
52 2061 Kask Renet SMART SPORT TÜRI 1:38:14 6
53 2046 Kempi Sander nõmme rattaklubi 1:38:39 7
54 2060 Kaarjärv Maris Rakke Fuji/Expert Rakvere 1:38:39 1
55 2090 Jaanso Janari 1:38:54 20
56 2059 Uudeküll Peep 1:38:54 21
57 2077 Matvejeva Jana Spordiklubi Vargamäe 1:39:13 2
58 2072 Vainu Marko 1:39:15 22
59 2092 Oja Eero 1:39:15 23
60 2078 Pelska Enno Valga Rattaklubi 1:39:25 24
61 2084 Kutser Karmo 1:40:07 8
62 2076 Uustal Arno 1:40:14 25
63 2080 Rikolas Martin 1:40:42 26
64 2087 Viidemann Mati Vennad-Dahl Visad 1:40:47 27
65 2083 Eamets Jaanus 1:40:57 28
66 2073 Ilus Andrus Westline Team 1:41:06 29
67 2071 Kin Nikolai Eesti Raudtee 2 1:41:13 30
68 2162 Võso Karl-Mattias Baltic Agro 1:42:04 9
69 2097 Orav Kaspar 1:42:24 31
70 2056 Immato Oliver Seve Ehituse Pro Racing Team 1:42:39 32
71 2085 Lepp Mart 1:42:56 33
72 2161 Peder Kert 1:43:09 21
73 2501 Sirak Kaimo 1:43:10 34
74 2507 Valkenklau Risto 1:43:36 35
75 2095 Hussar Peep 1:43:40 36
76 2007 Pung Peeter Vooremaa Centrum-Farm Plant III 1:43:42 22
77 2066 Mizer Tuuli Eesti Raudtee N 1:43:47 3
78 2133 Reila Rivo 1:43:47 37
79 2081 Tiisler Marko 1:43:49 38
80 2088 Rimmel Marje 1:44:11 1
81 2123 Laurisoo Erkki 1:44:25 39
82 2248 Vaikmaa Siim 1:44:37 40
83 2116 Kriis Karin 1:44:38 2
84 2518 Tamm Kaido 1:44:38 41
85 2082 Kokka Gunnar 1:44:40 42
86 2109 Põldma Egon 1:44:41 43
87 2121 Liivamägi Sven 1:44:41 23
88 2154 Veelma Marko Santa Monica Networks Rattaklubi 1:44:41 44
89 2117 Oja Rait Jäneda 1:44:58 45
90 2511 Kärtmann Karl Madis 1:44:59 24
91 2521 Illus Martin 1:44:59 25
92 2098 Ebras Kristo 1:45:06 46
93 2070 Kalm Kelly Cosmos Sun 1:45:09 5
94 2120 Milistver Meelis Vennad-Dahl Visad 1:45:12 47
95 2115 Ohno Kaido Arens 1:45:13 48
96 2102 Pajur Markus Itella Logistics OÜ 1:45:14 10
97 2191 Ärmpalu Aare Peetri Rattaklubi 1:45:22 49
98 2151 Järsk Jarmo 1:45:23 50
99 2104 Räbus Elmo 1:45:24 51
100 2158 Matvejev Ahto Spordiklubi Vargamäe 1:45:25 52
101 2027 Pesor Siim Raplamaa Rattaklubi KoMo 2 1:45:29 26
102 2484 Kramm Raimo Westline Team 1:45:55 53
103 2141 Maripuu Raivo 1:46:00 27
104 2129 Lust Toomas Saint-Gobain Glass Estonia SE 1:46:06 54
105 2160 Vihul Vallo 1:46:06 55
106 2215 Viikoja Kevin Pärnu Kalev SK 2 1:46:07 11
107 2134 Paul Christopher-Cardo Vennad-Dahl Väledad 1:46:08 28
108 2122 Kaldvee Valdur 1:46:11 56
109 2128 Lang Mae TÜ ASK 1:46:20 6
110 2238 Vestung Kristjan 1:46:24 57
111 2031 Volmer Raul Peloton 1:46:28 29
112 2167 Kaukver Andres 1:46:32 58
113 2156 Ansip Ethel CC Rota Mobilis 1:46:36 4
114 2186 Paju Tiit 1:46:38 4
115 2523 Eero Leedmaa 1:46:53 59
116 2524 Peder Anti 1:46:53 60
117 2119 Anton Ivo 1:46:59 61
118 2226 Pung Peeter Vooremaa Centrum-Farm Plant III 1:47:34 62
119 2492 Laidre Reno Linnapeade Cup 1:47:51 63
120 2142 Tamm Marika 1:47:52 5
121 2177 Nurm Peep 1:47:56 64
122 2180 Mälgi Ailen 1:48:11 3
123 2140 Tammoja Gerlin Cosmos Sun 1:48:12 7
124 2468 Martinov Urmas 1:48:19 65
125 2147 Raudtits Karel 1:49:09 66
126 2093 Aavik Karl 1:49:16 67
127 2112 Kender Kalmer 1:49:17 68
128 2155 Sankmann Joosep Viljandi Rattaklubi 1:49:19 12
129 2250 Ruut Pirjo Sparta ProShop naiskond 1:49:24 4
130 2259 Oissar Karl 1:49:24 69
131 2515 Pihlau Andrus 1:49:37 70
132 2235 Võso Toomas Baltic Agro I 1:49:40 71
133 2202 Keskpalu Benno 1:49:51 72
134 2455 Rohtla Rein Eesti Posti Spordiklubi 1:49:54 73
135 2500 Reinoja Margus 1:49:56 74
136 2185 Lakk Hendrik Saint-Gobain Glass Estonia SE 1:49:58 5
137 2234 Enok Egerd NRK 1:49:59 13
138 2197 Kadajane Eiki Vennad-Dahl Visad 1:50:03 75
139 2209 Männiste Valdur 1:50:03 76
140 2110 Astok Andreas DeLaval 1:50:07 14
141 2113 Nõgols Andry Baltic Agro II 1:50:07 30
142 2171 Palusoo Marianne Citroen Team 1:50:13 5
143 2131 Allikberg Villu 1:50:17 77
144 2178 Suija Eliise 1:50:31 6
145 2232 Toomik Andreas Exmet 1:50:37 78
146 2233 Männik Margit Exmet 1:50:37 6
147 2189 Altin Ergo 1:50:42 31
148 2203 Sirvel Teisi Rakke Fuji/ Expert Rakvere 1:50:44 8
149 2214 Kaik Jaanus 1:50:46 79
150 2249 Lehtmets Rein 1:50:49 80
151 2303 Eensalu Agris Toode Pleki Pande 1:50:49 81
152 2108 Jõessar Jarko-Jael Raplamaa Rattaklubi KoMo 1:50:50 15
153 2149 Jüriso Renee 1:50:56 82
154 2503 Ülper Kaido 1:51:39 83
155 2114 Raie Anette Gustaf Kopparberg naiskond 1:51:49 7
156 2132 Põder Marek Arens 1:52:08 84
157 2179 Tuvikene Leonhard Eesti Raudtee 2 1:52:15 6
158 2200 Lang Kärt TÜ ASK 1:52:27 9
159 2253 Leesla Heigo 1:52:33 85
160 2174 Konkov Mattias lebo racing 1:52:35 86
161 2159 Karus Harri Eesti Raudtee 2 1:52:39 87
162 2201 Valkman Andre Toode Pleki Pande 1:52:45 88
163 2143 Kristal Kaspar Kose AMK 1:53:23 89
164 2495 Maidre Bret-Gregor KOMO 1:53:24 16
165 2273 Rohtla Indrek 1:53:36 90
166 2465 Joost Janno 1:53:50 91
167 2205 Jürisaar Merilin 1:53:55 10
168 2029 Jürisaar Meelis 1:54:01 92
169 2184 Tahk Jaan 1:54:07 93
170 2181 Enok Ergi 1:54:23 94
171 2302 Enniste Henri Seve Ehituse Pro Racing Team 1:54:26 95
172 2187 Kuslap Epp Raplamaa Rattaklubi KoMo 2 1:54:38 8
173 2207 Ernits Jürgen 1:54:43 17
174 2291 Pruus Katrin Raplamaa Rattaklubi KoMo 1:54:44 9
175 2099 Varblane Reelika Viljandi Rattaklubi 1:55:21 11
176 2477 Kaasik Aaaro 1:55:21 96
177 2213 Lõo Margus ventilaator.ee 1:55:22 97
178 2493 Kuris Toomas Linnapeade Cup 1:55:32 101
179 2264 Rostin Siim 1:55:23 98
180 2463 Tõruvere Kaarel 1:55:23 99
181 2453 Lepik Hillar Kose AMT CT 1:55:24 100
182 2278 Aesma Alar Toode Pleki Pande 1:55:41 102
183 2169 Murrut Mauno Saint-Gobain Glass Estonia SE 1:55:45 103
184 2182 Nõmmik Aleksander Türi Rattaklubi 1:55:50 104
185 2190 Lillimägi Urmas Vennad-Dahl Väledad 1:55:56 105
186 2175 Piik Merilin Sparta ProShop naiskond 1:56:12 10
187 2469 Kaasik Andrus 1:56:16 106
188 2277 Perling Andro Toode Pleki Pande 1:56:38 107
189 2101 Aavik Aivar 1:56:41 108
190 2118 Šaihhov Timur Elioni Spordiklubi 2 1:56:50 109
191 2265 Ulm Erki 1:56:54 110
192 2271 Reili Andreas Martin IITEE Spordiklubi 1:57:03 18
193 2150 Rehi Aapo Ületreening SK 1:57:05 32
194 2247 Minkovski Mark 1:57:06 111
195 2125 Mööl Mark Peetri Rattaklubi 1:57:07 112
196 2246 Dunets Vladimir Eesti Raudtee 2 1:57:10 113
197 2183 Nurm Aare Alavere Spordiklubi 1:57:11 114
198 2245 Kuslap Aulis ventilaator.ee 1:57:16 115
199 2243 Vergi Sigrid Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER 1:57:27 11
200 2221 Saar Randar Vooremaa Centrum-Farm Plant IV 1:57:30 19
201 2236 Karing Krista 1:57:31 12
202 2237 Tamme Heidi 1:57:32 7
203 2263 Kalja Priit 1:57:59 116
204 2220 Mölder Rein 1:58:03 117
205 2458 Mägi Viljo-Vilmar 1:58:03 118
206 2525 Preegel Pille 1:58:11 13
207 2292 Nurm Neeme 1:58:12 119
208 2256 Kivisikk Risto Team Zero 1:58:17 120
209 2258 Raiesmaa Eldur 1:58:23 121
210 2516 Kaar Risto 1:58:28 122
211 2227 Tenslind Aune Jõelähtme Singel Naised 1:58:29 12
212 2300 Kivi Ingrid Fuusio Haldus 1:58:35 8
213 2266 Aimsalu Mart 1:58:57 123
214 2231 Mikk Mait 1:58:59 124
215 2252 Märtin Liina Costa Bicicleta II 1:59:03 14
216 2163 Beljaev Margus 1:59:20 125
217 2204 Kaasik Kristen Draftfcb 1:59:27 126
218 2472 Priks Silver 1:59:38 127
219 2170 Meltsas Veiko 1:59:41 128
220 2279 Laanisto Janek 1:59:43 129
221 2482 Leppik Urmas 2:00:00 130
222 2240 Arro Urmo SK Raudsõrmus 2:00:00 131
223 2281 Karu Ott Mööbliekspert Paigaldus 2:00:11 132
224 2244 Ülper Monika 2:00:16 9
225 2309 Kramm Tanel Westline Team 2:00:18 133
226 2223 Floren Kaupo 2:00:19 134
227 2251 Kirt Kuldar 2:00:22 135
228 2498 Raudsepp Raido 2:00:24 136
229 2276 Miltop Rait 2:00:32 137
230 2473 Iljenko Martins Andrejs 2:00:52 20
231 2307 Urm Priit Seve Ehituse Pro Racing Team 2:01:00 138
232 2198 Pajur Ly 2:01:38 15
233 2338 Rammul Heiki 2:01:53 7
234 2519 Remmelgas Rihard 2:01:59 21
235 2335 Hanni Kalev 2:02:08 139
236 2345 Luht Laura Helene TÜASK 2:02:21 13
237 2347 Luht Meelis Postimees 2:02:22 140
238 2282 Pošlin Livia Ületreening SK 2:02:30 16
239 2324 Allikas Indrek 2:02:30 141
240 2299 Ilisson Jaan 2:02:31 142
241 2261 Sinisaar Indrek Elioni Spordiklubi 2 2:02:34 143
242 2337 Kirotar Kalle 2:02:41 144
243 2513 Kapp Riho 2:02:47 8
244 2330 Muhhin Indrek 2:02:54 145
245 2217 Malberg Kriste Neeme Rattaklubi 2:02:58 10
246 2257 Oras Indrek 2:02:59 146
247 2481 Arumets Joel 2:03:13 147
248 2339 Mõrd Rando A LeCoq Team 2:03:13 148
249 2269 Väin Aino 2:03:22 11
250 2464 Lillo Indrek 2:03:32 149
251 2306 Perandi Joosep Baltic Agro II 2:03:45 22
252 2262 Veemees Age Promens F Team 2:03:57 17
253 2286 Eamets Annika 2:04:14 12
254 2283 Liik Alari-Fredi A LeCoq Team 2:04:17 23
255 2456 Loogus Tarmo Perearstikeskus.ee 2:04:21 150
256 2365 Butlers Silver 2:04:22 151
257 2366 Kuuse Asti 2:04:22 18
258 2105 Lootus Kevin Vennad-Dahl Väledad 2:04:38 33
259 2466 Kruustük Simmo 2:05:44 152
260 2275 Õmblus Andrus Vennad-Dahl Visad 2:05:51 153
261 2444 Trepp Kaarel Kadrina 2:05:51 24
262 2508 Õunpuu Harry 2:05:55 154
263 2284 Järveoja Helje 2:06:31 13
264 2254 Talvik Saaga 2:06:31 14
265 2287 Voronovski Stanislav Samsung Sports Academy 2:06:39 155
266 2289 Kõrgesaar Kaupo Peetri Rattaklubi 2:06:47 156
267 2242 Silver Joosep 2:06:47 34
268 2522 Karner Kuido 2:07:25 157
269 2351 Ridala Vello 2:07:29 158
270 2319 Liik Margus A LeCoq Team 2:07:30 159
271 2241 Tenslind Mait 2:07:36 35
272 2320 Vaigu Aivar RPM Rattatiim 2:07:36 160
273 2502 Kiisk Kaukko 2:07:42 161
274 2280 Ilisson Erika 2:07:50 15
275 2362 Seero Annika Costa Bicicleta II 2:07:55 19
276 2462 Kippasto Urmet 2:08:32 162
277 2327 Hermann Koit 2:08:37 163
278 2239 Kama Joonatan ventilaator.ee 2:08:37 36
279 2310 Horg Sirle 2:08:41 20
280 2323 Horg Kristi Harry Metall 2:08:41 21
281 2199 Välja Arvo 2:09:12 164
282 2530 Keis Kaido 2:09:39 165
283 2329 Kaukver Siim NRK 2:09:49 25
284 2296 Vahtra Viljar 2:10:04 166
285 2497 Raudsepp Rauno 2:10:23 167
286 2326 Kaasik Arne Columbus 2:10:30 168
287 2483 Kopp Meelis 2:10:34 9
288 2480 Kuus Janar 2:10:36 169
289 2224 Teng Toivo 2:11:26 170
290 2496 Prii Ants Marten 2:11:41 37
291 2499 Rahnel Aser 2:11:48 171
292 2343 Eelmäe Raino Seve Ehituse Pro Racing Team 2:11:52 172
293 2290 Ukrainski Kadri FolieMP 2:12:38 16
294 2358 Soop Simo 2:12:59 173
295 2315 Gustavson Martin 2:13:01 174
296 2228 Matvejev Toomas Arens 2:13:02 175
297 2348 Sudi Ants 2:13:05 10
298 2491 Laos Kullo Linnapeade Cup 2:13:20 177
299 2352 Puusta Ants Baltic Agro I 2:13:15 176
300 2313 Roose Kadri 2:13:26 22
301 2195 Ottender Uwe IITEE Spordiklubi 2:13:37 178
302 2295 Tõnisson Heidi Rimi Cycling Team naiskond 2:13:42 23
303 2470 Rikka Arnis 2:14:56 179
304 2390 Kuuseste Peeter 2:15:12 180
305 2298 Lanno Anett Eesti Raudtee N 2:15:29 24
306 2293 Kiinros Kristiina Eesti Raudtee N 2:15:30 25
307 2505 Karro Meelis 2:15:34 181
308 2340 Mikk Karin 2:15:35 26
309 2212 Sepp Marko 2:15:37 182
310 2304 Kruusa Kersti Promens F Team 2:15:39 27
311 2317 Kiskonen Merle Gustaf Kopparberg 2 2:16:06 17
312 2459 Lamp Marko 2:16:15 183
313 2363 Alliksaar Aivar Toode Pleki Pande 2:16:34 184
314 2332 Rohtmets Ando abloy 2:16:43 185
315 2341 Selter Pille 2:17:09 18
316 2386 Tiitus Siima 2:17:58 28
317 2357 Käär Kätlin 2:18:00 29
318 2360 Evendi Kristi 2:18:06 30
319 2486 Tärn Margo 2:18:08 186
320 2392 Järsk Mati 2:18:28 187
321 2255 Saremat Raivo 2:18:46 188
322 2091 Pedosk Kaja Vooremaa Centrum-Farm Plant IV 2:18:48 19
323 2297 Veske Triin SK KALJU RATTATIIM 2:18:57 31
324 2474 Mägin Arvi 2:18:59 189
325 2350 Telgmaa Piret Tigu Tiim 2:19:15 20
326 2218 Vaidila Algis 2:19:41 190
327 2364 Arm Kristin Mikitamäe Aironmään Klubi 2:19:57 21
328 2391 Sutt Eleri 2:21:05 32
329 2393 Igel Sirje 2:21:08 33
330 2487 Hansen Heiki Linnapeade Cup 2:21:19 191
331 2396 Mõttus Kät 2:21:35 34
332 2361 Otsing Ardo 2:21:44 192
333 2356 Eha Marko 2:23:03 193
334 2192 Kuslap Kaarel ventilaator.ee 2:23:51 38
335 2517 Holtsmann Piret 2:23:56 22
336 2385 Reili Sigrid IITEE Spordiklubi 2:24:03 23
337 2367 Mesi Joosep Jõulu 2:24:09 26
338 2368 Mesi Marek SUKL Jõulu 2:24:09 194
339 2403 Anton Krista 2:24:33 24
340 2467 Naigla Ellyt 2:24:49 35
341 2331 Kadajane Raul Vennad-Dahl Väledad 2:26:20 195
342 2416 Valdmets Margot Samsung Sports Academy 2:27:02 36
343 2476 Nursi Imre 2:27:27 196
344 2405 Kotov Rain 2:27:40 197
345 2372 Nurk Margit Haanja rattaklubi 2:28:10 37
346 2460 Heldus Edvin 2:28:42 198
347 2406 Selge Maarja Promens F Team 2:29:00 38
348 2379 Meidla Martin Mihkel Ambla SK 2:29:07 27
349 2383 Meidla Marten Mihkel Ambla SK 2:29:08 28
350 2107 Meidla Margus Ambla SK 2:29:08 199
351 2457 Sild Signe 2:29:10 39
352 2471 Hillak Annika 2:29:34 40
353 2371 Aak Sibelle 2:30:51 25
354 2422 Järsk Arvi 2:30:53 200
355 2384 Laul Tiina Enics 2:31:04 26
356 2270 Nahkur Vanessa Cosmos Sun 2:31:23 14
357 2321 Puhk Liisi Cosmos Sun 2:31:24 27
358 2378 Samolberg Janet 2:32:27 28
359 2376 Tuuna Maria 2:32:49 29
360 2421 Meeru Kalju 2:33:07 11
361 2410 Einmaa Lairi Eesti Raudtee N 2:33:29 41
362 2336 Kuslap Hannes ventilaator.ee 2:33:54 29
363 2349 Heinmets Laidi 2:33:56 30
364 2408 Nooska Triin 2:34:39 42
365 2425 Rekand Tiina 2:34:56 43
366 2485 Kukk Jaanika 2:35:12 44
367 2490 Unt Ivar Linnapeade Cup 2:35:56 201
368 2423 Eensalu-Lind Angela Toode Pleki Pande 2:36:26 31
369 2443 Põdra Marko 2:36:51 202
370 2103 Kuslap Avo Raplamaa Rattaklubi KoMo 2 2:37:26 203
371 2412 Põldoja Ülle OK ILVES 2:37:35 32
372 2433 Sootla Evelin 2:37:44 45
373 2441 Russing Mati 2:38:24 204
374 2415 Shahmatov Viktor Kroonpress 2:38:59 205
375 2369 Kolberg Kalle 2:39:52 206
376 2388 Kaarjärv Martin 2:40:04 12
377 2394 Kolberg Peep 2:40:29 30
378 2514 Herman Raul 2:41:12 31
379 2454 Vannik Lembit 2:42:05 207
380 2424 Kõll Raili Promens F Team 2:42:21 46
381 2430 Rimmel Mailis 2:42:23 33
382 2434 Suitso Piret 2:43:14 34
383 2452 Lille Tiina 2:43:47 47
384 2409 Aalma Ain 2:44:39 208
385 2428 Uustalu Diana 2:44:50 48
386 2506 Tälli Taavi 2:46:30 209
387 2432 Pissarenko Gennadi Eesti Raudtee 2 2:49:55 210
388 2478 Koiduaru Martin RPM Rattatiim 2:53:49 211
389 2407 Lipp Reigo ARTEC ELEKTER 2:55:09 212
390 2429 Pellis Margus 2:58:19 213
391 2401 Suits Margot Seve Ehituse Pro Racing Team 3:20:13 0
392 2437 Kangur Kairi Tigu Tiim 3:20:14 0
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE