estenglv
WAP version
Login form
RSS
Mulgi rattaralli võitis Jaan Kirsipuu 20.08.2012 (0)
Esmaspäeval Viljandimaa teedel sõidetud III Mulgi rattaralli võitis tänu parimale lõpuspurdile Jaan Kirsipuu, kes edestas ratta pikkuse jagu Janek Tombakut ning Allan Orast.
Mulgi Rattaralli - 88 km
Mulgi Rattaralli - 43 km
Lastesõidud
301 Moved Permanently Date: Thu, 12 Dec 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
III Mulgi Rattaralli
Vaata ka 2011 2010 
Aeg 20.08.2012
Koht Viljandi EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants

88 km 12:00
43 km 13:20
Lastesõidud 12:10
 

Korraldaja

MTÜ Viljandi Rattaklubi,  Veiko Šmidt, +372 510 7516, www.rattaklubi.ee, veiko@rattaklubi.ee

mulgirr12_i.gif
• AJAKAVA • RAJASKEEM
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.    
1 132 Kirsipuu Jaan CFC 2:04:18 1 Diploma
2 2 Tombak Janek Janek Tombaku Rattaklubi 2:04:18 1 Diploma
3 111 Oras Allan Hawaii Express 2:04:19 2 Diploma
4 10 Jõgi Villu Rein Taaramäe Rattaklubi 2:04:40 3 Diploma
5 36 Puhm Steven Rein Taaramäe Rattaklubi 2:04:45 4 Diploma
6 1 Nõmmela Aksel CFC 2:05:53 1 Diploma
7 3 Vaaks Mikk Peloton 2:06:08 5 Diploma
8 12 Nisu Oskar CFC 2:06:10 2 Diploma
9 8 Valvas Vahur Rein Taaramäe Rattaklubi 2:06:14 6 Diploma
10 86 Kivistik Kristen Jalgrattaklubi VIKO 2:06:14 3 Diploma
11 17 Redi Kaarel TÜASK 2:06:14 4 Diploma
12 130 Ridamäe Aivar Arctic Sport Club 2:06:18 2 Diploma
13 153 Urbas Alvar KJK 2:06:20 5 Diploma
14 107 Jermakov Janar Peloton 2:06:58 7 Diploma
15 139 Tõnismann Carl Pärnu Kalev SK 2:06:58 1 Diploma
16 23 Vahtra Vahur TÜ ASK 2:06:59 6 Diploma
17 20 Vilipson Marko Peloton 2:06:59 3 Diploma
18 22 Vendelin Karl-Arnold Jalgrattaklubi VIKO 2:06:59 2 Diploma
19 37 Juss Janar Jalgrattaklubi VIKO 2:06:59 3 Diploma
20 7 Alesmaa Martti Komo 2:07:00 8 Diploma
21 18 Vaidem Josten Viljandi Rattaklubi 2:07:00 7 Diploma
22 150 Stalberg Tair KJK 2:07:00 4 Diploma
23 63 Johanson Kristjan Viljandi Rattaklubi 2:07:00 5 Diploma
24 148 Ottender Sten-Erik KOMO 2:07:00 6 Diploma
25 94 Aia Kardo Püha Loomaaed 2:07:00 9 Diploma
26 26 Kalf Steven SJK Viiking 2:07:00 8 Diploma
27 146 Ando Indrek Spordipartner 2:07:00 10 Diploma
28 27 Vilipõld Kristjan KJK 2:07:00 11 Diploma
29 149 Arulaan Sten KJK 2:07:00 9 Diploma
30 140 Nõmm Raivo Viljandi Rattaklubi 2:07:01 12 Diploma
31 32 Vahtra Norman Rein Taaramäe Rattaklubi 2:07:01 7 Diploma
32 73 Vendelin Mart-Anton Jalgrattaklubi VIKO 2:07:01 8 Diploma
33 144 Tisler Ergo Omnia Vincit Amore 2:07:01 13 Diploma
34 84 Suvi Joosep CFC 2:07:01 10 Diploma
35 16 Kalja Mihkel Rein Taaramäe Rattaklubi 2:07:01 9 Diploma
36 91 Fazõlov Maksim xcsport.eu 2:07:01 14 Diploma
37 75 Kooser Arthur CFC 2:07:01 10 Diploma
38 30 Volmer Raul Peloton 2:07:02 11 Diploma
39 275 Kaarma Aadam Tallinn 2:07:02 15 Diploma
40 147 Lagenõmm Aivar Ambla SK 2:07:02 4 Diploma
41 38 Sildvee Rainer 2:07:03 16 Diploma
42 65 Tasane Jaanus Viljandi Rattaklubi 2:07:04 12 Diploma
43 95 Bagayev Nikolai 2:07:04 17 Diploma
44 131 Linkgreim Jaanus KJK 2:07:04 5 Diploma
45 74 Juss Jannar Jalgrattaklubi VIKO 2:07:04 13 Diploma
46 145 Randma Kristjan TYSK 2:07:04 18 Diploma
47 133 Kristal Tõnis Kose AMK ct 2:07:04 6 Diploma
48 35 Mäoma Silver TÜASK 2:07:05 11 Diploma
49 24 Raag Kaupo velo clubbers 2:07:05 19 Diploma
50 129 Ritson Jaanus Rulluisuklubi ABEC 2:07:05 7 Diploma
51 122 Balgabaev Ravshan 2:07:05 8 Diploma
52 103 Doman Andrei 2:07:05 20 Diploma
53 40 Saar Tõnis KJK 2:07:05 12 Diploma
54 92 Ruse Margus Sparta 2:07:06 21 Diploma
55 87 Kivistik Gert Jalgrattaklubi VIKO 2:07:06 13 Diploma
56 34 Maranik Marek TÜ ASK V 2:07:06 22 Diploma
57 109 Oja Raido 2:07:06 23 Diploma
58 151 Rips Leho Tartu 2:07:06 24 Diploma
59 62 Lätte Raimo Rein Taaramäe Rattaklubi 2:07:06 14 Diploma
60 80 Maasepp Maido Rein Taaramäe Rattaklubi 2:07:06 15 Diploma
61 67 Jurman Roger Rein Taaramäe Rattaklubi 2:07:06 16 Diploma
62 138 Reisenbuk Erik KJK 2:07:07 17 Diploma
63 31 Käsi Marko Peloton 2:07:07 25 Diploma
64 152 Kollo Madis Nissan ProShop 2:07:07 26 Diploma
65 70 Pung Peeter Vooremaa Centrum 2:07:07 18 Diploma
66 21 Pikkuus Aavo Patrick Rein Taaramäe Rattaklubi 2:07:07 27 Diploma
67 4 Paas Markus Viljandi Rattaklubi 2:07:07 28 Diploma
68 9 Välk Martti Viljandi Rattaklubi 2:07:08 29 Diploma
69 99 Aibast Erik 2:07:08 30 Diploma
70 100 Kõiv Marek Sportland Bottecchia Team 2:07:08 31 Diploma
71 82 Kupp Alar Kuusalu rattaklubi 2:07:09 14 Diploma
72 13 Kargu Oskari Rein Taaramäe Rattaklubi 2:07:10 32 Diploma
73 125 Kaasma Kaido Püha Loomaaed 2:07:10 9 Diploma
74 239 Teras Indrek Eesti Post 2:07:11 33 Diploma
75 135 Nook Reimo SJK Viiking 2:07:11 10 Diploma
76 33 Hallop Greg Viljandi Rattaklubi 2:07:12 15 Diploma
77 14 Arumägi Anti cfc 2:07:12 34 Diploma
78 108 Savisikk Kristjan Raadio Uuno Cycling Team 2:07:12 35 Diploma
79 5 Karu Allar Peloton 2:07:13 36 Diploma
80 106 Rätsep Ain Spordipartner 2:07:16 37 Diploma
81 71 Paju Mikk Nõmme Rattaklubi 2:08:28 19 Diploma
82 46 Nääme Alar valga rattaklubi 2:08:28 38 Diploma
83 28 Eilo Sander Spordiklubi Rakke 2:08:28 39 Diploma
84 41 Heinsar Hardi Valga Rattaklubi 2:08:28 11 Diploma
85 19 Ints Kalev Peloton 2:08:31 40 Diploma
86 134 Lõiv Paul SK VELO 2:08:31 12 Diploma
87 11 Soon Kevin SJK Viiking 2:08:44 41 Diploma
88 29 Lauk Andres SJK Viiking 2:09:00 13 Diploma
89 68 Tomingas Rando Jalgrattaklubi VIKO 2:11:03 20 Diploma
90 123 Kurgjärv Jaanika Rein Taaramäe Rattaklubi 2:11:27 1 Diploma
91 25 Tootsi Mikk Viljandi Rattaklubi 2:11:29 42 Diploma
92 89 Vaikmäe Fredy Rein Taaramäe Rattaklubi 2:11:29 16 Diploma
93 88 Sepa Sander Rein Taaramäe Rattaklubi 2:11:29 17 Diploma
94 56 Leidt Meelis Peloton 2:11:30 14 Diploma
95 53 Voormansik Tanel Kana tee peekoni saarele 2:29:06 43 Diploma
96 39 Rodendau Janno Vargamäe 2:29:06 44 Diploma
97 72 Velbaum Ivo Viljandi Rattaklubi 2:29:28 21 Diploma
98 124 Johanson Raoul Tartu SK Velo 2:29:29 15 Diploma
99 273 Talviste Ravo 2:29:35 45 Diploma
100 93 Rosenthal Reiko JSK Rave 2:31:22 46 Diploma
101 265 Kotkas Marko 2:32:02 47 Diploma
102 55 Tsvetkov Sander Valga Rattaklubi 2:32:03 22 Diploma
103 127 Kukk Aivo Sparta 2:32:03 16 Diploma
104 113 Lepik Sirje TÜ ASK 2:32:03 1 Diploma
105 85 Telk Carl-Felix Valga Rattaklubi 2:32:03 18 Diploma
106 98 Karja Kaupo Karmet Grupp 2:32:03 48 Diploma
107 141 Ree Steve Pärnu Kalev SK 2:32:04 23 Diploma
108 116 Siimson Ebe CFC 2:32:04 2 Diploma
109 78 Maidre Oskar CFC 2:32:04 24 Diploma
110 69 Toom Reio Viljandi Rattaklubi 2:32:04 25 Diploma
111 115 Siimson Ele CFC 2:32:05 3 Diploma
112 45 Steinburg Greete Spordiklubi Rakke 2:32:06 2 Diploma
113 90 Voormansik Kaupo Kana tee peekoni saarele 2:32:06 49 Diploma
114 49 Jõekäär Märt 2:32:06 17 Diploma
115 54 Janke Maido IITEE Spordiklubi 2:32:06 50 Diploma
116 101 Simberg Priit Püha Loomaaed 2:32:06 51 Diploma
117 97 Linke Martin 2:32:10 52 Diploma
118 52 Aule Krister 2:32:16 53 Diploma
119 114 Kalm Kelly CFC 2:34:34 4 Diploma
120 137 Parmask Peeter Tartu SK Velo 2:39:48 18 Diploma
121 79 Stalde Aaron Otto CFC 2:42:44 26 Diploma
122 143 Oja Sten Harjumaa 2:42:45 54 Diploma
123 44 Müllerson Jüri 2:42:46 19 Diploma
124 43 Koll Pirje Peloton 2:42:46 3 Diploma
125 57 Ronimois Ruttar Viljandi Rattaklubi 2:42:48 20 Diploma
126 102 Kodasma Marek 2:42:49 55 Diploma
127 142 Männi Anatoli Investment Agency Jõhvi 2:42:50 1 Diploma
128 50 Puhu Sille Viljandi Rattaklubi 2:42:56 4 Diploma
129 105 Rundu Marko 2:43:42 56 Diploma
130 126 Pärt Ahto 2:44:53 21 Diploma
131 58 Reimaa Andrus IITEE Spordiklubi 2:44:54 22 Diploma
132 120 Kivi Elerin Rein Taaramäe Rattaklubi 2:49:48 5 Diploma
133 110 Maremäe Raiko Velonoid 2:49:54 57 Diploma
134 81 Reiljan Randolf Rein Taaramäe Rattaklubi 2:52:33 27 Diploma
135 119 Laas Kristel Rein Taaramäe Rattaklubi 2:57:05 6 Diploma
136 76 Liik Alari Fredi CFC 2:57:05 28 Diploma
137 77 Lume Raimond CFC 2:57:06 29 Diploma
138 118 Savvest Greta CFC 2:57:14 7 Diploma
139 121 Mägi Eve 2:57:35 5 Diploma
140 61 Schihalejev Rein 2:58:06 58 Diploma
141 59 Rullingo Eik IITEE Spordiklubi 2:58:36 23 Diploma
142 117 Ennok Brita CFC 2:59:38 8 Diploma
143 60 Tuul Taavi WESTLINE TEAM 3:04:05 59 Diploma
144 136 Pavel Arno Hüüru Veski 3:15:10 2 Diploma
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Vel 65, ussuur@gmail.com, 22.08.2012 07:43
Minu jaoks keskmiselt raske, kuid väga huvitav rada, loodan järgmiseks aastaks paremini treenida, et saateauto ei peaks pidevalt tagumiku taga urisema. Võistluste korraldus täiesti tasemel, erilise mulje jätsid Heimtali daamid kes seisid pikki tunde raja ääres, et viimast kui ühte ergutada.
veiko, , 21.08.2012 20:26
Üks pildigalerii on siin http://www.rattaklubi.ee/est/Galerii/2012-fotod/3-mulgi-rattaralli-2012
Tanel, , 21.08.2012 18:02
Raja ääres paistis nii mõneski kohas pildistajaid, kas kellegi pilte kuskil näha saab?
Krister, , 21.08.2012 14:02
Diplomid on uisumaratoni põhjal. Kas see muutub või jääbki nii?
veiko, , 21.08.2012 08:19
Lastesõitude tulemused saavad ka üles, aga nendega läheb natuke aega, et ümber trükkida.
muusa, , 21.08.2012 08:03
kas lastesõitude tulemused ei kuulu avalikustamisele või miks ma ei leia ?
Hea , , 20.08.2012 23:06
Hea korraldus ja jõudu jaksu edaspidiseks
SPORTINFO, , 20.08.2012 18:49
Nüüd on lisatud parandatud protokollid.
veiko, , 20.08.2012 18:32
http://www.SPORTINFO.ee/sportevent/task/results/rid/1989/id/1241/ ja http://www.SPORTINFO.ee/sportevent/task/results/rid/1990/id/1241/ See tähendab, et siinsamas lehel vasakus tulbas
ddd, , 20.08.2012 18:22
kus need tulemused on?


Kõige populaarsemad
MulgiRR12_r
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE