estenglv
WAP version
Login form
RSS
Felix asub rattasporti toetama 02.03.2012 (1)
Algaval suvel hakkab Filter Maanteekarikasarja etappide ning Fakto Auto Tallinna Rahvasõiduga kaasas käima Felix toitlustamisala. Just säärase koostöölepingu sõlmisid MTÜ Aerobike Cycling ...
35 km
97 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 05 Aug 2020 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Haapsalu 12. Rattaralli (Filter MNT 4.etapp)
Aeg 01.07.2012
Koht Haapsalu EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Pikk distants 97km (1 ring: 97 km)
Lühike distants 35km (1 ring: 35 km)
Korraldaja MTÜ Klubi Jalgrattaklubi Paralepa, Jaan Saviir, +372 502 6247, jaan@hts.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 2 Valvas Vahur Rein Taaramäe Rattaklubi I 2:08:51 1
2 7 Kivistik Kristen 2:08:52 1
3 1 Kukk Sigvard Spordipartner II 2:08:52 1
4 103 Ööpik Esko CFC I 2:08:52 1
5 875 Puhm Reijo 2:08:52 2
6 10 Suur Ivo Nissan-ProShop Team 2:08:52 3
7 89 Ainsalu Markku Nissan-ProShop Team 2:08:52 2
8 622 Lippe Kevin 2:08:52 2
9 87 Mäoma Silver TÜ ASK i poisid I 2:08:52 3
10 12 Tombak Janek 2:08:53 3
11 55 Redi Kaarel TÜ ASK i poisid I 2:08:53 4
12 52 Vaidem Josten Viljandi Rattaklubi I 2:08:53 5
13 144 Kalm Keijo Sparta I 2:09:03 6
14 294 Ruse Margus Sparta I 2:09:04 4
15 11 Sepa Sander Rein Taaramäe Rattaklubi I 2:09:04 4
16 122 Rattur Rajko 2:09:12 5
17 6 Jeret Timmo Pärnu Kalev SK 2:10:40 5
18 88 Aia Karlo Pärnu Kalev SK 2:10:40 6
19 71 Kargu Oskari Rein Taaramäe Rattaklubi I 2:10:44 6
20 3 Nõmmela Aksel CFC I 2:10:44 7
21 29 Kalm Toomas Sparta I 2:10:44 2
22 35 Alamaa Siim-Erik Harju AB / KJK 2:10:44 7
23 152 Nikolai Jarmo Nissan-ProShop Team 2:10:45 8
24 15 Kopli Tarmo Hawaii Express Lenksupael 2:10:45 7
25 282 Laanemaa Kristjan 2:10:45 8
26 34 Vilipson Marko Peloton2 2:10:45 1
27 678 Suvi Siim CFC II 2:10:46 8
28 199 Pikkuus Aavo-Patrick Rein Taaramäe Rattaklubi II 2:10:46 9
29 526 Tamm Tõnu 2:10:46 9
30 43 Oolo Kristjan Peloton2 2:10:46 10
31 988 Maanurm Joonas 2:10:46 10
32 965 Häkkinen Timo 2:10:46 11
33 327 Saamere Tanel 2:10:47 3
34 28 Juudas Karl CFC I 2:10:47 12
35 24 Öpik Oliver Nissan-ProShop Team 2:10:47 11
36 652 Pilt Andrus Gustaf Kopparberg 2:10:47 12
37 62 Ando Indrek Spordipartner - Balti Teras 2:10:47 13
38 634 Nappus Jaan 2:10:47 4
39 950 Neuhaus Rauno 2:10:47 13
40 257 Antson Hans Markus 2:10:47 9
41 64 Pruun Carl Heinrich 2:10:47 14
42 915 Jõgi Joonas 2:10:47 15
43 128 Rist Daisi Harju AB / KJK II 2:10:47 1
44 162 Sildvee Rainer 2:10:47 14
45 18 Välk Martti Viljandi Rattaklubi I 2:10:47 16
46 81 Aia Kardo Püha Loomaaed I 2:10:47 17
47 686 Tarassov Igor xcsport.eu 2:10:48 5
48 580 Fazõlov Maksim xcsport.eu 2:10:48 15
49 46 Ridamäe Aivar Arctic Sport Club 2:10:48 6
50 26 Jalakas Siim Sportland Cycling Team 2:10:48 18
51 927 Kruusemann Magnus 2:10:48 16
52 217 Uusen Tarvi 2:10:48 7
53 809 Olivson Sergei 2:10:48 8
54 56 Rist Liisi Hawaii Express Lenksupael 2:10:48 2
55 213 Peenema Reijo TÜ ASKi poisid IV 2:10:48 19
56 698 Vaikmäe Fredy Rein Taaramäe Rattaklubi II 2:10:48 10
57 53 Kelk Kristjan CFC II 2:10:49 20
58 61 Vahtra Vahur TÜ ASK i poisid I 2:10:49 11
59 332 Neeme Virgo 2:10:49 9
60 149 Martma Kert Arctic Sport Club 2:10:49 21
61 129 Nõlvik Lasse Sportland Cycling Team 2:10:49 17
62 139 Osula Otto 2:10:49 18
63 13 Elberg Ainar Investment Agency-Jõhvi SK I 2:10:49 12
64 84 Vilipõld Kristjan Harju AB / KJK 2:10:49 22
65 196 Mikk Margus Arctic Sport Club 2:10:49 19
66 83 Asavi Andrus Spordipartner - Balti Teras 2:10:50 20
67 36 Antoniak Marek Spordipartner - Balti Teras 2:10:50 10
68 99 Prous Priit Nissan-ProShop Team 2:10:50 23
69 569 Käär Tanel 2:10:50 24
70 70 Randver Sander Harju AB / KJK 2:10:50 13
71 579 Ever Riho velo clubbers 2:10:51 11
72 145 Koort Tauno 2:10:51 12
73 243 Haljak Antti 2:10:51 21
74 194 Kaldvee Martten 2:10:51 25
75 136 Aia Alar Püha Loomaaed I 2:10:51 13
76 59 Mikson Margus Sportland Cycling Team 2:10:51 22
77 235 Oja Raido 2:10:51 26
78 525 Lüüde Riho 2:10:51 14
79 185 Randver Kristian Gustaf Kopparberg 2:10:52 23
80 123 Maranik Marek TÜ ASK i poisid V 2:10:52 24
81 237 Kovanen Karol 2:10:52 25
82 184 Kompus Meelis 2:10:52 26
83 57 Rubenis Normunds Beiteni 2:10:52 15
84 957 Kahem Simmo 2:10:52 27
85 58 Salumäe Priit Hawaii Express Piduriklots 2:10:52 27
86 555 Kiuru Väino 2:10:53 28
87 971 Petrovitš Üllar 2:10:53 29
88 546 Kalf Steven Viiking 3 2:10:53 14
89 137 Parmask Peeter Tartu SK Velo 1 2:10:53 2
90 597 Kelk Kaarel CFC II 2:10:54 15
91 147 Beljajev Vladimir Tartu SK Velo 2 2:10:55 16
92 190 Arulaan Sten 2:10:55 16
93 153 Suvi Joosep CFC III 2:10:56 17
94 935 Laaniste Mart E-BIKE/CAMPAGNOLO 2:10:56 30
95 175 Saar Tõnis 2:10:56 18
96 987 Tisler Ergo 2:10:56 31
97 276 Koolmeister Siim Spordipartner - Balti Teras 2:10:57 28
98 576 Bagajev Nikolai xcsport.eu 2:10:57 32
99 236 Kurgjärv Jaanika Rein Taaramäe Rattaklubi IV 2:10:58 3
100 117 Katin Vladimir Tartu SK Velo 2 2:10:58 3
101 211 Rool Margus Spordipartner II 2:10:58 33
102 951 Rebas Rauno 2:10:58 34
103 159 Pallas Helari Spordipartner II 2:10:59 35
104 990 Suluste Jüri 2:10:59 17
105 22 Puhm Steven Rein Taaramäe Rattaklubi IV 2:10:59 29
106 948 Rebas Raido 2:10:59 18
107 37 Laas Martin Rein Taaramäe Rattaklubi I 2:10:59 30
108 568 Kõiv Marek 2:10:59 36
109 31 Eljas Avo Püha Loomaaed I 2:10:59 19
110 182 Grabbi Toomas Glamox 2:10:59 37
111 613 Küüt Märt Spordipartner II 2:11:00 38
112 325 Reinberk Aldar 2:11:00 39
113 38 Alesmaa Martti Raplamaa rattaklubi KOMO 2:11:00 31
114 904 Sootla Indrek 2:11:00 20
115 880 Doman Andrei 2:11:01 40
116 675 Sildvee Jörgen Raadio Uuno Cycling Team 2:11:01 32
117 45 Arumägi Anti CFC II 2:11:03 33
118 97 Paas Markus Viljandi Rattaklubi I 2:11:04 34
119 892 Varik Haigo 2:11:04 41
120 96 Maasing Sander Peloton1 2:11:05 35
121 683 Talviste Tanel 2:11:07 42
122 293 Pukk Andre 2:11:09 43
123 676 Soon Kevin Viiking 3 2:11:17 36
124 947 Kodanipork Raido Arctic Sport Club 2:11:19 21
125 9 Nisu Oskar CFC I 2:11:44 19
126 4 Räim Mihkel Viiking 1 2:11:44 37
127 673 Savisikk Kristjan Raadio Uuno Cycling Team 2:19:32 38
128 497 Pungar Rainer 2:23:54 44
129 328 Saar Raido Sportland Cycling Team 2:28:34 39
130 120 Kotkas Marko Eesti Posti Spordiklubi 2:28:51 45
131 131 Hallop Greg Viljandi Rattaklubi I 2:29:32 20
132 161 Arak Anti A&T SPORT TEAM 2:29:32 46
133 208 Eensoo Ardi 2:29:32 47
134 165 Kukk Aivo Sparta I 2:29:33 4
135 166 Kallakmaa Teet Eesti Posti Spordiklubi 2:29:33 22
136 974 Rätsep Ain 2:29:33 48
137 315 Ohmann Erki Raadio Uuno Cycling Team 2:29:34 49
138 189 Linkgreim Margus E-BIKE/CAMPAGNOLO 2:29:34 23
139 746 Ots Aimar-Alarik 2:29:35 24
140 881 Laaniste Andres 2:29:35 50
141 581 Freiberg Sven 2:29:35 51
142 882 Tammistu Andrus 2:29:35 52
143 174 Schröder Mart 2:29:35 5
144 958 Saar Sven 2:29:35 40
145 635 Nikiforov Igor 2:29:36 6
146 963 Viik Tarvi 2:29:36 53
147 305 Luur Ervin 2:29:36 7
148 291 Simulask Agu Hawaii Express Piduriklots 2:29:36 25
149 233 Vare Priit 2:29:38 54
150 304 Luha Raul 2:29:39 55
151 163 Vasilis Donalds Beiteni 2:29:42 8
152 238 Minski Jan 2:29:43 56
153 283 Lahtvee Daniel 2:32:00 21
154 240 Puusepp Karlis Glamox 2:32:02 57
155 761 Ebber Andrus 2:32:03 26
156 632 Murrut Mauno 2:32:03 27
157 674 Sepp Kaspar 2:32:03 9
158 226 Rohtma Valdek TÜ ASK i poisid V 2:32:04 58
159 832 Tiisvend Jaanus 2:32:04 59
160 890 Jürjens Erik 2:32:04 28
161 183 Paulson Marek 2:32:04 41
162 454 Gretski Janek Gustaf Kopparberg II 2:32:04 29
163 115 Viispert Ando 2:32:05 60
164 780 Kõiv Arvo 2:32:05 30
165 180 Klaar Alari 2:32:05 61
166 575 Aksel Indrek 2:32:06 42
167 888 Ülevain Eerik 2:32:06 43
168 537 Jõekäär Märt 2:32:06 31
169 850 Link Alar 2:32:07 32
170 931 Saks Margus 2:32:07 44
171 621 Liivamägi Toomas 2:32:07 45
172 186 Paas Andres 2:32:08 33
173 864 Poklonski Freddy 2:32:08 34
174 170 Helm Jaak 2:32:08 62
175 928 Vooder Mait 2:32:08 35
176 215 Lepik Sirje TÜ ASKi poisid III 2:32:09 1
177 268 Joala Aleksandr 2:32:09 36
178 204 Volk Andrus 2:32:09 37
179 220 Port Kristjan 2:32:09 10
180 284 Liiva Enn 2:32:09 11
181 272 Kasvo Kalle 2:32:09 38
182 118 Kond Kuido 2:32:09 39
183 289 Pletiens Ilgvars Beiteni 2:32:11 12
184 210 Järvsalu Teet 2:32:11 63
185 737 Põlts Heiki 2:32:12 40
186 269 Joost Eddi 2:32:12 64
187 692 Tulp Rain 2:32:13 41
188 918 Polt Kaido 2:32:14 65
189 426 Riimaa Kristo 2:32:17 66
190 435 Terasmaa Aigar 2:32:19 67
191 628 Mental Erki Hawaii Express Piduriklots 2:32:24 46
192 923 Muld Kristjan 2:39:50 68
193 421 Gritsjuk Vadim 2:39:52 69
194 740 Härmatis Risto MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 2:39:52 47
195 895 Viks Harri 2:39:53 42
196 913 Saareoks Janek 2:39:53 70
197 640 Ojaliiv Madis 2:39:54 71
198 750 Altmets Raivo TÜ ASKi poisid II 2:39:54 13
199 954 Kirsipuu Riho 2:39:54 22
200 960 Saar Taavi 2:39:54 43
201 886 Kirsipuu Avo 2:39:54 44
202 952 Jõgimaa Rene 2:39:54 45
203 991 Haas Steve 2:39:54 46
204 636 Nirgi Ahti 2:39:55 72
205 753 Teeorg Urmas 2:39:55 14
206 972 Valgre Tanel 2:39:55 73
207 241 Koppelmaa Harri 2:39:55 47
208 985 Rahu Madis 2:39:55 48
209 983 Kööp Andres 2:39:55 49
210 902 Mägi Indrek 2:39:55 74
211 471 Nepper Pelle 2:39:56 75
212 239 Kodasma Marek 2:39:56 76
213 917 Triisa Jüri 2:39:57 48
214 984 Kööp Stenver 2:39:57 23
215 316 Oja Sten 2:39:58 49
216 964 Viks Tarvi 2:39:59 50
217 244 Vainikka Aleks 2:40:01 51
218 290 Preegel Pille 2:40:01 1
219 618 Lauk Piret 2:40:01 4
220 940 Elmet Märt 2:40:01 52
221 704 Vähi Erkki Tartu SK Velo 3 2:40:03 50
222 942 Kostla Peeter 2:40:04 53
223 873 Härm Margus 2:40:04 77
224 889 Piht Egon 2:40:05 78
225 914 Kütt Johan 2:40:05 51
226 440 Türbsal Aimar 2:40:06 79
227 827 Paas Markko 2:40:07 80
228 977 Jõgi Janno 2:40:14 81
229 920 Grabbi Kati 2:51:54 5
230 427 Kaasik Andrus 2:51:54 54
231 872 Härm Leo 2:51:57 1
232 961 Grauberg Tambet 2:52:02 82
233 826 Lehesmets Alar 2:56:14 83
234 911 Vonk Janar 2:56:18 84
235 939 Lokk Meelis 2:56:35 85
236 498 Kiris Aare 2:56:56 52
237 946 Aak Priit 3:00:23 86
238 941 Ehasalu Paap 3:00:25 53
239 930 Kuusk Margus 3:00:29 87
240 253 Karing Toivo 3:00:29 15
241 949 Mänd Rait 3:00:30 54
242 921 Vendel Katri-Liis 3:00:30 2
243 883 Vendel Anti 3:00:30 88
244 925 Kuusekänd Lauri 3:00:31 89
245 620 Lepik Arvo 3:00:32 16
246 955 Ots Riho 3:00:33 55
247 926 Nurmis Liis 3:08:31 6
248 251 Sergo Tarmo 3:11:18 90
249 252 Mahlakas Kalev 3:11:45 55
250 779 Kitsing Taivo 3:16:42 91
251 706 Veel Villu 3:16:46 56
252 912 Veski Janar 3:21:24 92
253 973 Lukk Kadri 3:23:11 7
254 968 Sündema Urve 3:23:11 2
255 671 Salep Sven Hawaii Express Lenksupael 3:23:14 57
256 934 Märk Marko 3:23:15 93
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE